320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Streaking

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Streaking

    Ei tea kas keegi võtab kunagi selle raske töö enda peale ja jookseb koondise mängu ajal paljalt lilleküla staadionile. Seda peaks üsna lihtne teha olema, turva on selleks liiga väike. Lahe oleks ju. Kahjuks ma ise ei julge, kuigi tahaks.

    Ispiratsiooni võib leida siit: http://www.funpic.hu/ad/ad1103.jpg
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Orginally posted by greenday

    Ei tea kas keegi võtab kunagi selle raske töö enda peale ja jookseb koondise mängu ajal paljalt lilleküla staadionile. Seda peaks üsna lihtne teha olema, turva on selleks liiga väike. Lahe oleks ju. Kahjuks ma ise ei julge, kuigi tahaks.

    Ispiratsiooni võib leida siit: http://www.funpic.hu/ad/ad1103.jpg
    Senaator ja Lua pidid seda tegema Ipswicji mängu ajal, kui Flora värava lööb. Föora lõi, poisid istusid. Lubasid, et saab tehtud Küprose mängu ajal. Lõi ka seal Eesti meeskond värava, poisid s******d ennast jälle täis. Ja Flora mängust peale on Senaator minu teada sees Kolmeteistkümnele 10 viina ja Koskile mingi hunniku Jägerit.:P
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #3
      [quote]Orginally posted by Miq

      Orginally posted by greenday

      Ei tea kas keegi võtab kunagi selle raske töö enda peale ja jookseb koondise mängu ajal paljalt lilleküla staadionile. Seda peaks üsna lihtne teha olema, turva on selleks liiga väike. Lahe oleks ju. Kahjuks ma ise ei julge, kuigi tahaks.

      Ispiratsiooni võib leida siit: http://www.funpic.hu/ad/ad1103.jpg
      Väga hea tähelepanek Miq.Hea ,et meelde tuletasid.Lua oleks olnud nõus jooksma.Senaator oli see kes pidurdama hakkas!!!Eks näis !!!Aga see trikk tuleks ära teha küll!!!

      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #4
        Streaking

        Kuulgem mehepojad mida jorutada.Senaator oli lubaja mees küll,aga kogemusi pole.Pakun välja tehke trenni näiteks mönelteisel statal kas vöi see pühapäev Maarjamäe staadionil.
        P.S.Mina isiklikult olen midagi analoogilist teinud kolm aastat tagasi Kehras vist Aprillis.Pärast enda sünnat,kahjuks tean seda teiste kommentaaride pöhjal.Eks ma vist aelesin rohkem platsi körval lumehanges.Noorus igatahes.Toetame.Igatahes.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          10 viina ja hunnik jäägreid


          Ipswichi mängu ajal sai jah lubatud aga kuna flora lõi värava suht hilja ja see alkohol mis oli enne mängu tarbitud oli mängukeskajaks olematu siis tõestitõesti ei julgenud mina joosta. Olen üsna kindel, et siinolijatest niipea keegi väljakule ei jookse, eriti veel paljalt.

          Viinad 13-nele???? ja hunnik jäägrit kosele????
          mh, kust sul sellised andmed????
          13-nele tänase seisuga 2 liitrit, kosele 0 liitrit ja arveldus käib meil 13-nega kuu lõpus, niiet sul ei maksaks selle pärast mihkel muretseda. Kõik on kontrolli all

          Kommentaar


            #6
            Äkki räägiks möne profesionaalse strippariga.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Senmaster


              Ipswichi mängu ajal sai jah lubatud aga kuna flora lõi värava suht hilja ja see alkohol mis oli enne mängu tarbitud oli mängukeskajaks olematu siis tõestitõesti ei julgenud mina joosta. Olen üsna kindel, et siinolijatest niipea keegi väljakule ei jookse, eriti veel paljalt.

              Viinad 13-nele???? ja hunnik jäägrit kosele????
              mh, kust sul sellised andmed????
              13-nele tänase seisuga 2 liitrit, kosele 0 liitrit ja arveldus käib meil 13-nega kuu lõpus, niiet sul ei maksaks selle pärast mihkel muretseda. Kõik on kontrolli all
              Ega ma teie kihlvedude jäägrite pärast muretsegi. Lihtsalt Ipswichi mängu ajal sa lubasid suure suuga, et jooksed paljalt väljakule kui flora värava lööb ja kui kolmteist ja kosk ütlesid, et kui ei jookse, oled vatavalt 10 viina ja veel mingi hulga mingit alkoholi sees, olid ka vapralt nõus (muide, ma ei olnud mite ainus tunnistaja).
              Jube Tige Kala

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Miq

                muide, ma ei olnud mite ainus tunnistaja.
                tjah, sen. nii ta paraku kippus olema...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  Ikkagi äkki palkaks profesionaali.Vöi ostaks naaberriigist möne sisse.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ärge venitage kummi. Kui ise ei julge siis tuleb tõesti proff palgata. ma arva ,et kui iga nina annaks 25-eka ,saaks juba päris vintske pardi platsile jalutama lasta ,silmale ka ilus vaadata.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Pärast meie Rootsi Kunniga Pörutax.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Teex minujuures mönikord proovi ahh.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          koja kui palju õlut on siis olen nõus proovis aitama

                          Kommentaar


                            #14
                            Joodik selline va PAPA ma pean silmas seda striptiisitari vöi kuida nüüd litse viisakamalt ja moodsamalt nimetada.:P
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              Einoh, mingi korjanduse võiks ju küll teha. Rootsi Kunn pakkus välja ühel heal päeval, et võiks mingile litsile maksta.
                              Ise võtaks üritusest kindlasti osa (maksmisest).
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X