320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rate.ee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Rate.ee\'

    Kasutajanimi Attenzion,Mõned pildid kah

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Rate.ee\'

      Vaadake ja imestage,kuigi seal pole midagi vaadata ja imestada

      Edit: tegin lingi korralikuks, http:// oli sul eest ära jäänud ja siis ta ei töötanud.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Rate.ee\'

        Originally posted by promootor


        Kasutajanimi Attenzion,Mõned pildid kah
        Mõned pildid :P
        Pigem natuke rohkem kui mõned.


        Noonik

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Rate.ee\'

          minu arvates on rate nõme. endal mingit pilte või kontot seal pole (kuigi olen kuulnud, et ühe pildi peal olevat ma koos sõpradega olnud). olen ka vist ainulaadne noor, sest pole see suvi veel kordagi rate`i sattunud.
          tegelt ma teen suure kummarduse inimesele, kes selle eestisse tõi. midagi nii laiahaardelist on ikka päris raske teha. imelik on vaadata, kui kooli arvutiklassis 90% arvutitest läevad rate vaatama...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Rate.ee\'

            njah, andrei kasutas ära tyhja koha netimaastikul ja inimeste peamised pahed - edevuse ning hirmsa klatshi- ja kritiseerimislembuse ning ajas sellega ropu papi kokku. see klikkide arv, mis reidis tehakse, on ikka päris mystiline. ja mitte ainult redis, vaid ka feisis - http://face.lv/
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Rate.ee\'

              Originally posted by dimaggio


              rate.ee - MÕTTETUS
              Kui sa teaksid, palju ma sealt naisi olen saanud, siis sa nii ei arvaks.. Elu on ilus!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Rate.ee\'

                Originally posted by peremees

                m1kk...mis tsillisid seal ale kokis t2na?
                Kas sa viimase aja uudistega polegi kursis?
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Rate.ee\'

                  ise kasutasin, aga mingi valemi järgi enam sisse logida ei saa kodunt. kui vahets mujal käin, siis sisse vaatan. rate pedeks ennast ei pea. see on üldse nõme väljend. iga inimese enda asi, mida ta teeb. kui tahan kasutan, kui tahan ei. muidu suht ok koht. saab aega vahest seal parajaks teha. vanu tuttavaid näha, kui muidu aega enam ei ole
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Rate.ee\'

                    Scooter on ka rates ja ta kasutajanime pole raske välja mõelda ja ta ka vahest saab sealt naisi.Mitte küll nii palju kui treze ,aga ikkagi.
                    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Rate.ee\'

                      Originally posted by 13


                      Scooter on ka rates ja ta kasutajanime pole raske välja mõelda ja ta ka vahest saab sealt naisi.Mitte küll nii palju kui treze ,aga ikkagi.
                      selleks, et kedagi saada on tänapäeval kõige lihtsam viis kuulutada, kuskil vastavas rubriigis, et oled süütu ning soovid raskes taagast vabaneda ASAP, sugu pole oluline ja ka vanus pole põhiline

                      PS. ise pole seda järgi proovinud, nii igaks juhuks mainin

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Rate.ee\'


                        Uh...virin on küll ebavajalik reibi puhul..nagu teiste saitide puhulgi, kes taqhab see käib, kes ei taha, see ei käi
                        Mina käin ja ammust ajast juba. Ja ei häbene.

                        Aga see ajab küll naeru näo täis, kui keegi jälle andrei rahakoti vahelt tahab sisse piiluda. Lambad ikka mai või ...kasutage siis ise inimesi ära ja tehke neile teenus ja tekitage vajadus ja olete ka \"metsikult rikkad\"....miskipärast koerad hauguvad aga valmis millegagi ei saa

                        varemmainitud polnud vihje kellegi eelmisele postitusele ...

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Rate.ee\'

                          Tahate äkki realifänni ka näha?Palun väga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Rate.ee\'

                            Originally posted by 17


                            Tahate äkki realifänni ka näha?Palun väga.
                            Oi, kui tore.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Rate.ee\'

                              www.rate.ee/users/rockawaybeach
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Rate.ee\'

                                Originally posted by Bobik

                                Aga see ajab küll naeru näo täis, kui keegi jälle andrei rahakoti vahelt tahab sisse piiluda. Lambad ikka mai või ...kasutage siis ise inimesi ära ja tehke neile teenus ja tekitage vajadus ja olete ka \"metsikult rikkad\"....miskipärast koerad hauguvad aga valmis millegagi ei saa

                                varemmainitud polnud vihje kellegi eelmisele postitusele ...
                                i sure hope so - omast arust ma tunnustasin selle venna nutti ja mul suhtkoht pohhui, palju tegijad asjaga teenivad. lihtsalt, pmst mu meelest reidis kümnete panek ja omale staatuse vms jama tellimine ja jippii-sugustest kohtadest logode ja tirinate mobiili tellimine on vist suht ainukesed asjad, mille eest inimesed (lapsed? noored?) on netis veel nõus pappi välja käima ja teevad seda ka suht vastutustundetult - mis toobki järeldusele, et keegi peab selle ju oma sukasäärde korjama.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X