PDA

View Full Version : Rate.ee

Leheküljed : [1] 2

mikc
11.08.04, 22:39
Mis siis arvate sellest?
On see vajalik?...
Pea kõik noored ja ka vanemad inimesed on koondunud sinna jne..
Omate kontot?

ons ta siis kuul pleiss voi ei ääää?

edit: krdi h22letust ei saand lisada...

Darren
11.08.04, 23:04
Ma olen kuulnud, et treze teab rate.ee-st päris palju :)

mikc
11.08.04, 23:13
treze, muretse ratest tervele soccerneti vallalisele kasutajaskonnale naised, sest sa oled nagu liiga cuul reidipepu.

kaaLer
11.08.04, 23:31
Originally posted by peremees

treze, muretse ratest tervele soccerneti vallalisele kasutajaskonnale naised, sest sa oled nagu liiga cuul reidipepu.

IRWWWWWWWW:D

Noonik
11.08.04, 23:58
Nõrga iseloomuga inimestele mittesoovitatav. Võib tekkida sõltuvus!

U2
12.08.04, 00:01
Olen ohver :S

17
12.08.04, 00:07
treze vallutab vallaliste naiste südameid seal:)tegelt ise olen kah kasutaja, aga mitte eriti aktiivne:)eks vaatab vbl saab varsti pildi kah üles

sicmic
12.08.04, 00:19
Originally posted by 17

treze vallutab vallaliste naiste südameid seal:)tegelt ise olen kah kasutaja, aga mitte eriti aktiivne:)eks vaatab vbl saab varsti pildi kah üles

Oi-oi! Näita siis meile kaa! :)

Isiklikud suhted kõnealuse portaaliga on tagasihoidlikud ning konkreetset positiivset või negatiivset seisukohta võtnud ei ole. Eks ole nii häid kui halbu omadusi nagu kõige muuga siin elus. Põhimõtteliselt olen seal isegi registreeritud, ent see värk pole vist minu jaoks.:oih:

Pahasti suhtun küll siin teemas toimuvasse Rate.ee\'ga seonduvasse halvustava alatooniga teksti. See tundub nõme ja odav.:doh:

17
12.08.04, 00:22
Originally posted by m1kk

Originally posted by 17

Oi-oi! Näita siis meile kaa! :)

Isiklikud suhted kõnealuse portaaliga on tagasihoidlikud ning konkreetset positiivset või negatiivset seisukohta võtnud ei ole. Eks ole nii häid kui halbu omadusi nagu kõige muuga siin elus. Põhimõtteliselt olen seal isegi registreeritud, ent see värk pole vist minu jaoks.:oih:

Pahasti suhtun küll siin teemas toimuvasse Rate.ee\'ga seonduvasse halvustava alatooniga teksti. See tundub nõme ja odav.:doh:

Mida ma näitan teile?

sicmic
12.08.04, 00:24
Originally posted by 17

Mida ma näitan teile?

Pilti, mis muud:D

17
12.08.04, 00:27

Originally posted by 17

Mida ma näitan teile?

Aga kui ma ei taha?Kui väga näha tahate,kuigi praegu seal midagi näha pole, saate kasutajanime Mihkli käest:d

kaala
12.08.04, 00:39
mis te muidu lahmite, õelge oma kasutaja siis ka ära juba:) minul on kasutaja kaala, kuid seal pole mingit pilti praegu

Mikusiku
12.08.04, 00:46
Mul kasutajanimi mikk, pilte pole, login korra päevas sisse.

mikc
12.08.04, 00:49

Originally posted by 17

Mida ma näitan teile?

m1kk...mis tsillisid seal ale kokis t2na?:)

dimaggio
12.08.04, 01:21
rate.ee - MÕTTETUS

U2
12.08.04, 01:36
Kasutajanimi Attenzion,Mõned pildid kah

17
12.08.04, 11:57
Vaadake (http://www.rate.ee/users/misteriousdrm) ja imestage,kuigi seal pole midagi vaadata ja imestada:)

Edit: tegin lingi korralikuks, http:// oli sul eest ära jäänud ja siis ta ei töötanud.

Noonik
12.08.04, 12:02
Originally posted by promootor

Kasutajanimi Attenzion,Mõned pildid kah

Mõned pildid :P
Pigem natuke rohkem kui mõned.:õnnelik:

Noonik (http://www.rate.ee/users/noonius)

eika
12.08.04, 13:15
minu arvates on rate nõme. endal mingit pilte või kontot seal pole (kuigi olen kuulnud, et ühe pildi peal olevat ma koos sõpradega olnud). olen ka vist ainulaadne noor, sest pole see suvi veel kordagi rate`i sattunud.
tegelt ma teen suure kummarduse inimesele, kes selle eestisse tõi. midagi nii laiahaardelist on ikka päris raske teha. imelik on vaadata, kui kooli arvutiklassis 90% arvutitest läevad rate vaatama...

fitti
12.08.04, 13:20
njah, andrei kasutas ära tyhja koha netimaastikul ja inimeste peamised pahed - edevuse ning hirmsa klatshi- ja kritiseerimislembuse ning ajas sellega ropu papi kokku. see klikkide arv, mis reidis tehakse, on ikka päris mystiline. ja mitte ainult redis, vaid ka feisis - http://face.lv/

Silver
12.08.04, 13:25
Originally posted by dimaggio

rate.ee - MÕTTETUS
Kui sa teaksid, palju ma sealt naisi olen saanud, siis sa nii ei arvaks..:D Elu on ilus! :r66m13:

sicmic
12.08.04, 13:37
Originally posted by peremees

m1kk...mis tsillisid seal ale kokis t2na?:)

Kas sa viimase aja uudistega polegi kursis?:kaval:

futbolidipaul
12.08.04, 14:50
ise kasutasin, aga mingi valemi järgi enam sisse logida ei saa kodunt. kui vahets mujal käin, siis sisse vaatan. rate pedeks ennast ei pea. see on üldse nõme väljend. iga inimese enda asi, mida ta teeb. kui tahan kasutan, kui tahan ei. muidu suht ok koht. saab aega vahest seal parajaks teha. vanu tuttavaid näha, kui muidu aega enam ei ole

13
12.08.04, 16:56
Scooter on ka rates ja ta kasutajanime pole raske välja mõelda ja ta ka vahest saab sealt naisi.Mitte küll nii palju kui treze ,aga ikkagi.

dreyd
12.08.04, 17:09
Originally posted by 13

Scooter on ka rates ja ta kasutajanime pole raske välja mõelda ja ta ka vahest saab sealt naisi.Mitte küll nii palju kui treze ,aga ikkagi.

selleks, et kedagi saada on tänapäeval kõige lihtsam viis kuulutada, kuskil vastavas rubriigis, et oled süütu ning soovid raskes taagast vabaneda ASAP, sugu pole oluline ja ka vanus pole põhiline:D

PS. ise pole seda järgi proovinud, nii igaks juhuks mainin

Bobik
12.08.04, 17:13
Uh...virin on küll ebavajalik reibi puhul..nagu teiste saitide puhulgi, kes taqhab see käib, kes ei taha, see ei käi :)
Mina käin ja ammust ajast juba. Ja ei häbene.

Aga see ajab küll naeru näo täis, kui keegi jälle andrei rahakoti vahelt tahab sisse piiluda. Lambad ikka mai või:D ...kasutage siis ise inimesi ära ja tehke neile teenus ja tekitage vajadus ja olete ka \"metsikult rikkad\"....miskipärast koerad hauguvad aga valmis millegagi ei saa ;)

varemmainitud polnud vihje kellegi eelmisele postitusele ...

17
12.08.04, 17:41
Tahate äkki realifänni ka näha?Palun väga. (http://www.rate.ee/users/realmadridfan)

realmadridfan
12.08.04, 17:44
Originally posted by 17

Tahate äkki realifänni ka näha?Palun väga. (http://www.rate.ee/users/realmadridfan)

Oi, kui tore.:õnnelik:

greenday
12.08.04, 19:04
www.rate.ee/users/rockawaybeach

fitti
12.08.04, 22:11
Originally posted by Bobik

Aga see ajab küll naeru näo täis, kui keegi jälle andrei rahakoti vahelt tahab sisse piiluda. Lambad ikka mai või:D ...kasutage siis ise inimesi ära ja tehke neile teenus ja tekitage vajadus ja olete ka \"metsikult rikkad\"....miskipärast koerad hauguvad aga valmis millegagi ei saa ;)

varemmainitud polnud vihje kellegi eelmisele postitusele ...

:oih: i sure hope so - omast arust ma tunnustasin selle venna nutti ja mul suhtkoht pohhui, palju tegijad asjaga teenivad. lihtsalt, pmst mu meelest reidis kümnete panek ja omale staatuse vms jama tellimine ja jippii-sugustest kohtadest logode ja tirinate mobiili tellimine on vist suht ainukesed asjad, mille eest inimesed (lapsed? noored?) on netis veel nõus pappi välja käima ja teevad seda ka suht vastutustundetult - mis toobki järeldusele, et keegi peab selle ju oma sukasäärde korjama.;)

Juveman
12.08.04, 23:12
No peab kohe ausalt tunnistama,et olen rate kasutaja ning teatud määral isegi sõltlane,a olen hullemaidki näind :P

Mis aga suht pinda käib ,on just see telli seda,sms-i sinna,saad ninnu-nännu 10 eegu eest...klge ausõna , südame ajab pahaks.See on sama hea umbes kui see sait siin--> rate.ee konkurent,suht haige staff (http://www.ratemypoo.com)

eston maravilha
12.08.04, 23:33
ratemypoo on klassika.. legende ei tohi mõnitada

Juveman
12.08.04, 23:41
seda kindlasti, irnuda saab seal suht palju ! Kuid võrdlus rate.ee-ga on just huumori laadne,samapalju kui ma naeran ratemypoo saiti,naeran ma seda,et rate`i \"Jumalad\" mõtlevad igasugu naljakaid asju välja,kuidas raha teenida ja suht naljakas on ju vaadata,kuidas mingi raffas sellest ekstaasi satub :) Täpselt tellingi omale rate.ee jutuka kuju või kuidas iganes seda kutsutakse :P Yeah right

sicmic
12.08.04, 23:47
Originally posted by eston#21

ratemypoo on klassika.. legende ei tohi mõnitada

See pole veel midagi! Beauty is only mullet deep! (http://www.ratemymullet.com/?page=top)

Zajats
13.08.04, 00:05
Kui juba hindamisteemadele läks... (http://ratemycameltoe.com/vote.php)

Tanel
13.08.04, 00:11
Originally posted by Zajats

Zajats, sa oleks võinud ettehoiatada :) Ma loll laps läksin ja vaatasingi :D

sicmic
13.08.04, 00:27

Zajats, kuramus, pole ime, et sul töö üle pea kasvab, kui sa pidevalt foorumisse kahtlaseid linke postitad ning vaevalt, et nende sisugagi sina peal veel pole..:kaval:

Tanua
13.08.04, 00:47
tahte näha na ,kuidas mu sõber Henryfan voorumis istub ve ??:D :D

vaadake siis na -www.rate.ee/users/gigant12

:D :D :D

Tanel
13.08.04, 00:54
Originally posted by Decofan

tahte näha na ,kuidas mu sõber Henryfan voorumis istub ve ??:D :D

vaadake siis na -www.rate.ee/users/gigant12

:D :D :D Tänan, et sa mulle meelde tuletasid läkski meelest, et pole ammu reidis käinud. Peab vist vaatama, mis toimunud on. Sel ajal kui wiiner foorumile tunnikeseks \"shut-downi\" teeb.

Aa ja sina võid mind enda sõbraks pidada, ma vaevu tean, kes sa oledki.

Tanua
13.08.04, 00:56
henrykas (http://www.rate.ee/users/gigant12)

Hea vend see henrykas na , võttis kohe pildi maha na:D :P :D

Zajats
13.08.04, 01:13

Zajats, kuramus, pole ime, et sul töö üle pea kasvab, kui sa pidevalt foorumisse kahtlaseid linke postitad ning vaevalt, et nende sisugagi sina peal veel pole..:kaval:

M1kk poiss ... seda nimetatakse lõõgastuseks :D

17
13.08.04, 13:05
Näidake meile decofani ka siis:)

Bobik
13.08.04, 13:17
Mhm, ma lihtsalt mõtlen, et paljud tegelased arvavad, et lihtsalt tulnud raha ja seda on kindlasti maru palju. Siiani minu arust kõige avalikum taskussorimine üldse just noorte poolt. Samal ajal, kui nad ise ol sõltuvuses ja neid kümnekaid loobivad. Mingis mõttes võib neist aru saada. Nad on sõltuvuse ja siunavad selle eest andreid:D
Ise pole ühtegi korda netiteenuste puhul raha maksnud...aga..nevew know...:)

Tanua
13.08.04, 13:47
Originally posted by 17

Näidake meile decofani ka siis:)

Kuule mina ei ole mingi rate haige na :lahe: :lahe:

Pigem ikka foorumi haige :D

mg
13.08.04, 14:46
mul oli ka rates konto.
see võeti maha, kuna arvati, et kaSutan mingit varikontot.
asi võis olla selles, et ma panin ästi koleda pildi sinna üles, a pildi peal olin ikkagi mina.

a ma mõtsin ühe luuletuse ka välja.

i want people to watch me
i want people to rate me
i want people to have me

rate me
rate me
rate me
rape me...

rohkem ei tulnud hetkel meelde.

ahaa tuli ikkagi

noone didn`t rate me today
oh no i`m so unpopular
noone didn`t watch me today
o god what i must do...

Devil
13.08.04, 15:39
mis see rate.ee on?:doh:

Karla
13.08.04, 15:42
rate tähendab saksa keeles rotti.

kaala
13.08.04, 15:43
Originally posted by Devil

koht, kus
sina (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=14424) naisi otsid;) :P

Devil
13.08.04, 16:01
Originally posted by kaala

Originally posted by Devil

koht, kus
sina (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=14424) naisi otsid;) :P võibolla hoopis olen see :/ (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=4555)köhh köhh, esmamulje võib olla petlik ;), või siis mitte

kaala
13.08.04, 17:11
ei peta ära;)

Devil
13.08.04, 17:54
Originally posted by kaala

ei peta ära;) nojah siis kyll, seaded taastasin kah siin normaalseks.

Tähendab, rate.ee kohe kindlasti ei ole koht, kust ma naisi otsin. Pigem lihtsalt yks võimalus oma edevuse ja ego rahuldamiseks. Sellega saab see koht kenasti hakkama.

Ma võin raulikult käe sydamele panna, et ykski minu kohting, suhe vms. ei ole alguse saanud rate.ee-st

Mulle on ta vajalik, kuid koolinoortele on erivajalik, sest peab olema ju POP ja kui rates oled POP siis oled ka IRl, nii kujuneb asi tänapäeval :)

Bobik, kullakallis rate.ee exmoderaator?(või siis chati op vms), mina ntx arvan, et iga leht on väärt maha tegemist sh rate.ee

Bobik
14.08.04, 23:33
Maha võib muidugi kõike ja kõiki teha ja lihtsalt vaielda võib ka niisama nii palju nagu tahad ;) Ma ei mõistagi seda hukka. Lihtsalt naljakas, et rate.ee oma rahaga kõikidele ette on jäänud. Keegi Delfi omanike rahakotti ei taha vaadata...80mln või plajuga nad selle jama maha müüsid? :)

Khõmm..exvanemmode :D

ää, ja ma ei kaitse miskit ega kedagi. Mina rahuldan ka neid vajadusi seal, mis sinagi. Lihtsalt häirib, et konstruktiivset kriitikat pole, niisama virisemine...

mikc
14.08.04, 23:55
Auto24 tegija pistab endale 200-300k kuus rahulikult taskusse.
Vähemalt nii mulle räägiti.

17
15.08.04, 00:01
Noh toppisin ka pildi üles,ülevaatamisel veel,aga paluks enam ühtegi kommentaari teemal Aavo Sarap:DMõned teist saavad aru,mõned mitte...

varix
15.08.04, 01:23
nu mu ego vajab ka rahuldamist
niisiis minu adre: http://www.rate.ee/users/varix :prill2: :sega8:
muidu rate.ee täitsa norm koht.
saab olla kasutaja ka ilma raha kulutamata.

Noonik
15.08.04, 14:52
Hei-hei Bobik! :baibai: :veryhappy

Bobik
15.08.04, 17:19
Algselt postitas Noonik

Hei-hei Bobik! :baibai: :veryhappy

Noonik, oh sind ajaloo hämarusse jäänud seltsimeest :P
Palavad tervitused siit poolt kah :r66m16:

Mikusiku
03.10.04, 16:22
Ma sain kah täna pildi üles:D

mikc
03.10.04, 16:35
Algselt postitas zidane_5

mis sa niisama kelgid,näita pilti ka.

Mikusiku
03.10.04, 16:58
Algselt postitas peremees

mis sa niisama kelgid,näita pilti ka.
Ma olen juba varem kasutajanime siia kirjutanud: mikk (http://www.rate.ee/users/mikk)

IndrekL
03.10.04, 17:01
Algselt postitas futbolidipaul

ise kasutasin, aga mingi valemi järgi enam sisse logida ei saa kodunt. kui vahets mujal käin, siis sisse vaatan. rate pedeks ennast ei pea. see on üldse nõme väljend. iga inimese enda asi, mida ta teeb. kui tahan kasutan, kui tahan ei. muidu suht ok koht. saab aega vahest seal parajaks teha. vanu tuttavaid näha, kui muidu aega enam ei ole
Sul peab olema internet optionsis security mediumi peal(muidugi kui selles peaks viga olema)

Mikusiku
04.10.04, 09:16
Ma lihtsalt mainin praegu, et kqjanno on topis 12. praegu:D Ja minu sõber on 4.:)

plekkpurk
05.10.04, 15:01
zidane mul on siiralt hea meel, et sul reidis top 300 tuttavaid on

Ramm
26.10.04, 12:39
Rate.ee ei tööta enam.See pandi kinni kuna oli liiga palju varikontosi.Rate.ee hakkab võibolla uuesti tööle kui Andrei suudab rääkida inimestega kes panid Rate.ee kinni.

Muhahahaaa:õnnelik: :r66m15:

lennu
26.10.04, 12:45
Mida need tuhanded noored oma vaba ajaga nüüd ette võtavad?! Lähevad tänavatele jõlkuma? Nii need noored hukka lähevadki! Kas sellist Eestit me tahtsimegi?!

Van Nistelrooy
26.10.04, 12:55
väga hea et rate kinni on! Loodan et jääbki kinni.
Mis lapsed vabal ajal teevad?:D :D
Minu kogu vaba aeg on sisustatud jalgpalliga, nii televiisoriga kui ka ilma.;)
Sport on kõige tähtsam. Liikumine ja jooksmine.
Ma nüüd lähengi staadionile............

Mikusiku
26.10.04, 12:58
Njah.Seal on serverihooldus muideks;)

realmadridfan
26.10.04, 13:20

Kust tead?

Mikusiku
26.10.04, 13:21
Algselt postitas realmadridfan

Kust tead?
Mulle öeldi msnis, aga ma ei saa praegu küsida, kust tema teab, sest ta away peal. Arvatavasti oli eile õhtul seal kiri siis.

Mikusiku
26.10.04, 14:39
Näete, mis ma ütlesin;)

Van Nistelrooy
26.10.04, 16:57

Näete, mis ma ütlesin;)
njaaa tark mees oled:)

eston maravilha
26.10.04, 17:35
rate.ee serveri hetkeolukorraga kursis olek ei võrdu tarkusega. selle asemel et oma pead valutada virtuaalkeskkondade pärast äkki võtaks koolivaheajal kätte mõne raamatu ja ei tülitaks suuri inimesi oma triviaalsete muredega

sicmic
26.10.04, 18:46
Algselt postitas eston#21

rate.ee serveri hetkeolukorraga kursis olek ei võrdu tarkusega. selle asemel et oma pead valutada virtuaalkeskkondade pärast äkki võtaks koolivaheajal kätte mõne raamatu ja ei tülitaks suuri inimesi oma triviaalsete muredega

Tsiteerides klassikut: \"rahu, gringo, rahu.\" Ootasid Rate.ee teema alt midagi asjalikku, et sisse astusid? :kaval:

eston maravilha
26.10.04, 18:49
Algselt postitas m1kk

Tsiteerides klassikut: \"rahu, gringo, rahu.\" Ootasid Rate.ee teema alt midagi asjalikku, et sisse astusid? :kaval:

:D :D

lihtsalt kõik uued postitused on vaja üle vaadata ja seal, kus viga näen tuleb laita. sellele oleks aga tohutult abiks punane värv ;)

Robinho
04.11.04, 21:13
Rate on tore asi, aga ainult piiratud koguses. Isegi mul on üks pildike üleval. :)

Unustasin öelda, et tegelen heameelega seitsmete vahetusega ning kõigile teie kirjadele vastan. Lisage mind ohtralt sõbralisti ja pange väljavalituks!:doh:

Davids
05.11.04, 13:09
Algselt postitas treze

Originally posted by dimaggio

rate.ee - MÕTTETUS
Kui sa teaksid, palju ma sealt naisi olen saanud, siis sa nii ei arvaks..:D Elu on ilus! :r66m13:

Tead mul pohhui su naised muuda mu nimi 2ra:viha: ;)

Davids
05.11.04, 13:26
Eu ma tahan Endist SAAREPOISSI n2ha:D:D:D:D:D:D

Tegelt natuke kardan kaa:D2kki ei saa siis p2rast enam 66sel und:oih:

Karla
05.11.04, 16:05
Algselt postitas Davids

Eu ma tahan Endist SAAREPOISSI n2ha:D:D:D:D:D:D

Tegelt natuke kardan kaa:D2kki ei saa siis p2rast enam 66sel und:oih:

kahjuks sa ei näe mind kuskil.

tkkt
06.11.04, 13:23
www.panemind.ee

mida ka välja ei mõeldax

17
07.11.04, 21:24
Kes saart näha tahab pöörduge minu poole:) Nimelt saatis ta mulle kunagi ühe oma pildi.

Devil
07.11.04, 22:05
Algselt postitas Roosaelevant

www.panemind.ee

mida ka välja ei mõeldaxvana ja igav, on ka hullemaid

Davids
08.11.04, 16:35
Algselt postitas 17

Kes saart näha tahab pöörduge minu poole:) Nimelt saatis ta mulle kunagi ühe oma pildi.

Kle ma tahax v2ga:D

Karla
08.11.04, 16:37
Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

äkki sa ei saa siis öösell und

17
08.11.04, 16:40
Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Ma panen zone.ee serverisse üles kohe selle...

Karla
08.11.04, 16:40
Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

tont:viha: :viha: :viha:

Davids
08.11.04, 16:45
Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

V2ga hea:D

:D

17
08.11.04, 16:53
Algselt postitas Davids

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Siit ta tuleb!

http://www.zone.ee/s2rgisallikompanii/!!!!!!!.jpg?2

17
08.11.04, 16:58
Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Siit ta tuleb!

mõtte panna selliat sitta pilti üles .p*de raisk.:viha: :viha: :viha: :viha:

Tšauki sõber saarepoiss:baibai: :baibai:

pastor
08.11.04, 17:01
jummala saare nägu ju:D

Karla
08.11.04, 17:02
Algselt postitas 17

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Siit ta tuleb!

mõtte panna selliat sitta pilti üles .p*de raisk.:viha: :viha: :viha: :viha:

Tšauki sõber saarepoiss:baibai: :baibai:

tšauki tšauki 17

lennu
08.11.04, 17:28
Kallid lapsed, tulge ometigi mõistusele ja lõpetage see postiralli. Vähe sellest, et te endast äärmiselt rumala mulje jätate, te risustate foorumit asjatute tsitaatidega. Ja harjutage oma pisikesed sõrmekesed roppusi mitte kirjutama.

Noonik
08.11.04, 17:45
saarel on Piiroja sonx :P :)

Karla
08.11.04, 18:13
Algselt postitas Noonik

saarel on Piiroja sonx :P :)

siis on äge ju ja seda sonksi mul enam pole

shepard
08.11.04, 18:21
ihii....
super-huper-puper armazz..
nii kena..
nunnu..
nummi..
nunza..
einuh.. super nunnuu..

Refieus
08.11.04, 18:40
Algselt postitas treze

Sa mujalt ei saagi naisi??
Mis tähendab \"naisi saama\" ?

kaala
08.11.04, 18:49
Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Siit ta tuleb!

sellist asja küsi enam karla käest ka, et kas ta ikka soovib, et sina tema pilti siin reklaamid:) praegu on ju tegemist autoriõiguste rikkumisega

Karla
08.11.04, 20:15
Algselt postitas kaala

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Algselt postitas Davids

Algselt postitas 17

Siit ta tuleb!

sellist asja küsi enam karla käest ka, et kas ta ikka soovib, et sina tema pilti siin reklaamid:) praegu on ju tegemist autoriõiguste rikkumisega

nüüd ma kaeban 17 kohtussse.

Karla
09.11.04, 16:05
sa oled ikka mega idioot.

Anfield
09.11.04, 23:05
Rate.ee . Hmm
Kunagi olin selle vastu
aga mis vahet sel on. Vehest on seal tore möllata.Naisi vaadata ja sõpru norida :D .
Lahe ju. :lahe:

mjkk
10.11.04, 00:17
ma armastan mehi, kes tulevad lihtsalt ühel õhtul ja otsustavad kõigis teemades lühidalt sõna võtta, midagi tähtsat ütlemata.

teemasse tegelikult kirjutan sellepärast, et kolm päeva oli reidi suurim bänner herr jürjensi poolt vallutatud. nüüd võin öelda, et mitte naerualuseks saada, sest enam seda pole. aga kaubamajas võite mind esimesel korrusel ikka näen, mis sest, et võõra nime all.. haha.

tkkt
10.11.04, 16:07
Algselt postitas Davids

Saar on gey ikka kyl:D
Tatt raibe:D
Hargivahe:D

nii naljakas... kel tatt mine ela ennast kusagil mujal välja...

Refieus
10.11.04, 17:12
Huvitav, leidsin netist sellise pildi. Kes siis see nüüd on? Asi läheb, teil noored, äärmiselt imelikuks.

http://www.hot.ee/refieus/hiidlane/top.jpg

Robinho
10.11.04, 17:21
See on Tanua na

Karla
10.11.04, 17:21
Algselt postitas Robinho

See on Tanua na

ei ole.

Robinho
10.11.04, 17:23
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Robinho

See on Tanua na

ei ole.
Su teine munarakk siis?

Karla
10.11.04, 17:31
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Robinho

See on Tanua na

ei ole.
Su teine munarakk siis?\'

ei

17
10.11.04, 20:08
Irw see ju seesama pilt, mille ma zone.ee serverisse üles panin, aint veidi muudetud seda.

Karla
10.11.04, 20:09
Algselt postitas 17

Irw see ju seesama pilt, mille ma zone.ee serverisse üles panin, aint veidi muudetud seda.

Sa niikuini ise muutsid toda pilti.

17
10.11.04, 20:12
Algselt postitas Karla

Algselt postitas 17

Sa niikuini ise muutsid toda pilti.

Mina panin pildi zone serverisse, muutmisest ei tea ma paskagi.Muide ma ei tea mis lehekülg see hiidlane.ee üldse ongi.

piilupart
10.11.04, 20:54
mina ka seljuhul.. (http://www.rate.ee/users/Pfft)
:doh:

ek
11.11.04, 12:10
ole hea mees ja lõpeta ära. sul võib see rumal nali halvasti lõppeda.

piilupart
11.11.04, 13:49
nii kurjad kohe :(

eston maravilha
11.11.04, 15:10
juhiks su tähelepanu sellele, et jutt ei olnud kohe mitte sinust

piilupart
11.11.04, 15:59
(Ei tea kas eston#21 postitus oli mulle suunatud, aga..)
Võiks ju väheke viisakam olla teineteise vastu :oih: .

Karla
11.11.04, 18:13
Algselt postitas piilupart

sinule oli jah suunatud.

kaala
14.11.04, 15:37

mina ka seljuhul.. (http://www.rate.ee/users/kamikaZee)
piilupart on väga kena fänn meil:)
http://img.photobucket.com/albums/v397/nerlinnaz/047198831fb88c.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v397/nerlinnaz/2508f3a2.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v397/nerlinnaz/Pic_0009.jpg

piilupart
14.11.04, 15:40
irww.
ma hakkan naerma, tohib?
:P

K1ly
14.11.04, 16:05
Algselt postitas Karla

sinule oli jah suunatud.

TRA KARLA KAS SA PEAD JUST IGALEPOOLE MINGI MÕTTETU PAARI SÕNALISE POSTI TEGEMA VE???

xKxAxPxUx
14.11.04, 16:08
Algselt postitas kaala

mina ka seljuhul.. (http://www.rate.ee/users/kamikaZee)
piilupart on väga kena fänn meil:)
http://img.photobucket.com/albums/v397/nerlinnaz/047198831fb88c.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v397/nerlinnaz/2508f3a2.jpg

Mis see on enne mängu ja peale mängu ve :D

piilupart
14.11.04, 17:40
@ xKxAxPxUx
Ei :P.

kaala
14.11.04, 18:10
valejutt.esimene enne mängu, teine kohe pärast mängu, kolmas 1-2 päeva pärast mängu

mikc
14.11.04, 21:21
Miks neid pilte siia oli vaja?

Juveman
14.11.04, 21:40
Keegi on noorest piigast sisse võetud ;)

Jonathan
15.11.04, 10:59
Mäss:D

Devil
17.01.05, 17:29
Scooter ae, rate pidu on tulemas ja enamus naised 30+ vist :D

http://www.rate.ee/events.php?act=info&event=24 vanuse vähenedes on nimekiri, nagu ma täheldasin, algselt hirmutas kohe ära, et 45, 45, 43, 42, 40 jne

17
17.01.05, 17:34
Algselt postitas Devil

http://www.rate.ee/events.php?act=info&event=24 vanuse vähenedes on nimekiri, nagu ma täheldasin, algselt hirmutas kohe ära, et 45, 45, 43, 42, 40 jne

Üks 50 ka:D

mg
17.01.05, 21:58
ma vist juba küsisin seda kuskil, aga kuna kordamine on tarkuse ema siis küsin veel.

kas omasoolist isikut võib väljavalituks panna?
ma hetkel ei viitsi järele proovida, sest se võtab ilmselt aega
mul tuli lihtsaLT mõte kontrollida, kas reit on ikka poliitiliselt korrektne.

realmadridfan
17.01.05, 22:23
Algselt postitas mg

ma vist juba küsisin seda kuskil, aga kuna kordamine on tarkuse ema siis küsin veel.

kas omasoolist isikut võib väljavalituks panna?

Ei või.;)

Devil
17.01.05, 22:24
ei ole minuteada poliitiliselt korrektne koht see ikka küll :), viimati oli KKKs vms kirjas, et ei saa

Scooter
18.01.05, 12:55
Algselt postitas Devil
Oipljää! Poisid/tüdrukud jätke parem oma emad koju... VÕI MUIDU! :õnnelik:

varix
18.01.05, 23:31
ja mida ma loen:sega11: kas on tõsi?? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=73039):sega10:

Jordison
19.01.05, 00:22
Algselt postitas varix

ja mida ma loen:sega11: kas on tõsi?? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=73039):sega10:

HAHAHAHAHAA.............
See et Jonathan midagi tema ratepedetsemise kohta ytles ma tean kyl jah;)

Okok :)

tglt jah:P

EgoTrip
04.05.05, 23:46
sai vaadatud uusi pilti rates, ning lampi sain ette Nathani konto.
kena neiu sul peaks mainima :)

Nathan
05.05.05, 01:03
Algselt postitas EgoTrip

sai vaadatud uusi pilti rates, ning lampi sain ette Nathani konto.
kena neiu sul peaks mainima :)

Ei kurda jah

varix
05.05.05, 23:07
keegi siinsest gängist? (http://www.rate.ee/show.php?id=4770025)

Silver
05.05.05, 23:26
Algselt postitas varix

keegi siinsest gängist? (http://www.rate.ee/show.php?id=4770025) Väga tegija pilt! Big UP! :)

Martin
05.05.05, 23:45
Algselt postitas Silver

Algselt postitas varix

keegi siinsest gängist? (http://www.rate.ee/show.php?id=4770025) Väga tegija pilt! Big UP! :)

Kui juba reidipede kiidab, siis peab tõesti hea pilt olema ;)

Nathan
06.05.05, 01:04
Reidipede + Geelipoiss;)

kaala
08.05.05, 01:10
siinsest gängist jah. tegemist kodanik nuutu`ga.

Even
27.07.05, 23:32
Mina (http://www.rate.ee/users/powergirls)

PS. oi kuidas mulle meeldib vanadesse teemadesse postitada. mõnna

Scooter
27.07.05, 23:34
Mai saa oma pilti näidata, te hakkate oopis mu naist vahtima. :D

Jyrka
27.07.05, 23:37
Algselt postitas Scooter

PALUN PALUN PALUN PALUN

varix
27.07.05, 23:39
Algselt postitas Evu

oi kes sul sõbralistis on:P (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=679013)

Even
27.07.05, 23:44
Algselt postitas varix

Algselt postitas Evu

oi kes sul sõbralistis on:P (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=679013)
Kudu jah vana asendus treener.

Sir. Nuutu
27.07.05, 23:51
Algselt postitas varix

Mina

taku*
28.07.05, 00:10
mul on reidis 4 pilti

mitte

Pilt
28.07.05, 00:11
Algselt postitas varix

mina ka;)

Scooter
28.07.05, 01:41
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas Scooter
PALUN PALUN PALUN PALUN
Kes otsib, see leiab... võib-olla! :lahe:

Kui suvepäevadelt ikka eluga tagasi jõuan, eks siis vaatame, kuidas oma tööga toime oled tulnud. Sul on nüüd mõned päevad aega. :õnnelik:

Jyrka
28.07.05, 02:53
Otsisin natuke ja ei leidnud. Aga ma leidsin, et kõik tüdrukud on litsid.

siim089
28.07.05, 11:26
Minul on Kudu sõbralistis :D naq k6ikidel Viljandi inimestel

Maarek
28.07.05, 23:16
Algselt postitas Scooter

Kui koos hakkate elama paned naise koju luku taha, et keegi jumala eest ei näeks, eksju:D :D
Selliste tüdrukute puhul kõige kurvem see ongi, et kipuvad üsna hästikõigile silma jääma. Sedasama sinu tüdrukut mäletan üsna hästi merekooli päevilt, kui minu toanaaber temaga üsna tihedalt suhtles ;) ;)

marabella666
31.07.05, 23:02
ma ka rates ja nii nummikas

eestimees
31.07.05, 23:06
Algselt postitas vanRooney

samad sõnad

siim089
01.08.05, 17:20
Algselt postitas 10 Lopez Saldana

kindel?
ise ka usute mida r\'\'gite :D ?

kaala
01.08.05, 17:24
siim089 on ka rates. ma tean!

marabella666
01.08.05, 21:29

kindel?
sama kindel, kui et mu räpi-toss on valgem, kui arsenali fännide aluspesu

siim089
02.08.05, 01:08
Algselt postitas kaala

siim089 on ka rates. ma tean!:õnnelik:

Jyrka
02.08.05, 13:01
Ootan Scootri reidi aadressi.

eston maravilha
02.08.05, 14:20
võibolla Scooter

Jyrka
02.08.05, 14:32
Algselt postitas eston maravilha

võibolla Scooter

Anna siis klikitav link juba.

eston maravilha
02.08.05, 14:42
tundub et ta on ennast ratest likvideerinud

Martin
02.08.05, 14:49
Link: Scooter.

Kliki-kliki, kakskümmend tonni! Kliki-kliki, kakskümmend tonni! Kaunter tiksub tiks-tiks-tiks!

Maarek
02.08.05, 20:46
Algselt postitas eston maravilha

võibolla Scooter

Neid igasuguseid Scooteri nimelasi tegelasi seal terve p...etäis:D

Jyrka
02.08.05, 20:50
Scooter on täielik cocktease.

marabella666
02.08.05, 22:41

sama kindel, kui et mu räpi-toss on valgem, kui arsenali fännide aluspesu
ma ei teadnudki et sul uued tossud. pilti ei ole panna vä? ma endale leidsin sellised nagu ilusamal äppltoni õel on selle kihvti plakati peal.

ma suvel ei käi tossudega ja koolis ma ka ei käi

soccerlady
02.08.05, 22:45
mina kaa... http://www.rate.ee/users/TaevaIngel
deco fänn on mu õde:õnnelik:
ja deco elulugu on mul juba peas
aga ta leidis uue jalgpalluri keda fännata ronaldinho, kui käisime temaga vihikuid ostmas olid seal ronaldinho vihikud ja ta ostis need kõik ära, sest ta ei tahtnud et keegi teine neid saaks:D

Scooter
02.08.05, 22:48
Scooter one and only! :õnnelik:

Jyrka, sellega peaks olema su elu küll juba päris lihtsaks tehtud - ainult kaval tuleb olla... :lahe:

Even
02.08.05, 23:02
Algselt postitas Scooter

Jyrka, sellega peaks olema su elu küll juba päris lihtsaks tehtud - ainult kaval tuleb olla... :lahe: Siuke mees on oma konto blokeerinud!

kaala
02.08.05, 23:07
Algselt postitas Evu

Algselt postitas Scooter

Jyrka, sellega peaks olema su elu küll juba päris lihtsaks tehtud - ainult kaval tuleb olla... :lahe: Siuke mees on oma konto blokeerinud!
ma korra nägin teda! kui treze teda kommenteeris:õnnelik: .

TeeleS
02.08.05, 23:08
sanna uju ära!:viha:

LauraM
02.08.05, 23:22
Algselt postitas soccerlady
aga ta leidis uue jalgpalluri keda fännata ronaldinho, kui käisime temaga vihikuid ostmas olid seal ronaldinho vihikud ja ta ostis need kõik ära, sest ta ei tahtnud et keegi teine neid saaks:D

Ma vannun, vannun teile, et kõik tüdrukud ei ole sellised. Kõik tüdrukud ei huvitu jalgpallist \"nunnude (või peaksin ma ütlema nummide? *öök*) jalgpallurite\" pärast. Mõnda üksikut tõepoolest huvitab ka - nii imelik kui see ka pole - mäng ise.

Mõnikord harva on mul häbi olla naissoost.

Praegu on see hetk.

Tehke mis tahate, ainult palun ärge arvake, et kõik (teismelised) tüdrukud käivad jalgpalli vaatamas ilusate (välismaa?) meeste pärast. Palun. :kurb6:

Sorri OT pärast, aga mul läks lihtsalt veri keema. :viha:

Jyrka
02.08.05, 23:50
Algselt postitas Scooter

Jyrka, sellega peaks olema su elu küll juba päris lihtsaks tehtud - ainult kaval tuleb olla... :lahe:

Õe abiga leidsin su üles! Jess!

varix
02.08.05, 23:54
näita meile kaa

17
02.08.05, 23:56
Ma leidsin ka:D (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=676529)

Jyrka
02.08.05, 23:57
Algselt postitas varix

näita meile kaa

http://www.rate.ee/show.php?id=5462739

Pildi all on numbrid ja puha, kus saab pilte vahetada. Vahva.

17
02.08.05, 23:59
Kuulge mina olen seda meest enne näinud juba!

Jyrka
03.08.05, 00:00
Algselt postitas 17

Kuulge mina olen seda meest enne näinud juba!

Ma olen seda naist. :arm3:

Scooter
03.08.05, 11:29
Palju õnne! :D

Aga Jyrka on Saksamaa Beckham. :oih:

TeeleS
03.08.05, 13:58
Algselt postitas LauraK

Algselt postitas soccerlady

Ma vannun, vannun teile, et kõik tüdrukud ei ole sellised. Kõik tüdrukud ei huvitu jalgpallist \"nunnude (või peaksin ma ütlema nummide? *öök*) jalgpallurite\" pärast. Mõnda üksikut tõepoolest huvitab ka - nii imelik kui see ka pole - mäng ise.

Mõnikord harva on mul häbi olla naissoost.

Praegu on see hetk.

Tehke mis tahate, ainult palun ärge arvake, et kõik (teismelised) tüdrukud käivad jalgpalli vaatamas ilusate (välismaa?) meeste pärast. Palun. :kurb6:

Sorri OT pärast, aga mul läks lihtsalt veri keema. :viha:

100% nõustun sinuga
tõesti ajab vihale see, et arvatakse, et kõik tüdrukud vaatavad jalgpalli mängijate pärast :viha:
kui mõne poisiga jalgpallist rääkima hakkad, siis on kohe esimene küsimus kas su lemmikmängija on cristiano ronaldo :S
loomulikult on ta väga hea mängija, kuid sellepärast et arvatakse, et enamus tüdrukuid vaatavad jalgpalli mängijate pärast, ei tasuks üldistada ja öelda, et kõik tüdrukud mängijaid vaatavad:viha:
jalgpall ei koosne kaugeltki mitte ainult mängijatest :viha:

siimsorokin
03.08.05, 14:01
Algselt postitas footballcrazy

Enamjaolt siiski koosneb. :)

TeeleS
03.08.05, 14:43
aga mitte täielikult:P

terroriBanaan
03.08.05, 14:48
jippikajee, jälle tsikid foorumis!
te olete niiii toredad :ham8:

postitage pilte!

LauraM
03.08.05, 15:26
Algselt postitas siimsorokin

Enamjaolt siiski koosneb. :)

Keegi ei väidagi, et mängijad pole olulised. Samuti ei väida keegi, et lemmikmängijat ei või olla. Aga põhjendus a la \"Minu lemmikmängija on Cristiano Ronaldo, sest ta on nii nunnu.\" ei ole normaalne.

Mängija juures on kergelt olulisem siiski tema mänguoskus/füüsilised võimed/kogemused/misiganes kui välimus.

Seda muidugi juhul, kui sa pole David Beckham. :doh:

Okei, nüüd läheb asi väga OT-ks. Ma luban, et rohkem enam ei tee. :õnnelik:

Silver
03.08.05, 15:36
Minule näiteks meeldib FC Soccerneti täkkründaja ja kõige suurem naisteSKOORIJA Indrek Uri. Ta pidavat hea disainer kah olema, sellepärast ta mulle meeldibki. :P

Scooter
03.08.05, 16:09
Algselt postitas Silver
Minule näiteks meeldib FC Soccerneti täkkründaja ja kõige suurem naisteSKOORIJA Indrek Uri. Ta pidavat hea disainer kah olema, sellepärast ta mulle meeldibki. :P
Tasa, tasa! Sellest me siin ei räägi... :D

Scooter
04.08.05, 10:57
Krt ma olen nüüd popim kui Silver... :(

Pilt
10.08.05, 14:35
http://www.rate.ee/show.php?id=5677082
:lahe:

Sir. Nuutu
10.08.05, 16:24
Hehee :)))
Maarja tehtud. Me oleme lahedad:D

marabella666
11.08.05, 00:12
kes Ivan O`Konnel-Bronini kontot tahab?
:jump1:

keegi tammekast äkki tahaks?

Sir. Nuutu
11.08.05, 00:46
j2x vaadake. Kui just ennem näinud ei ole.

17
11.08.05, 01:08
Keegi meie seast? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=353030)
Vend Enver ka (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=189704)
Ja koondislane Martin (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=78660)
Jyrka:) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=927179)
U17 täkud Salmel (http://www.rate.ee/show.php?id=5427290)
Mingi Andrei, Sidorenkov äkki? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=117599)
Lootustandev Reali \'staar\'? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=710772)
Tartu vendadele tuttav (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1014873)
Kõu Reinumäe!:D (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=487651)
Nüüd siis Florakas.. (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=599525)
Teda on vast juba kõik näinud (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=23401)
Ka Sassi on kõik näinud... (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=122086)
O\'Konnel Bronin? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=48801)
Verner Uibo? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=815265)
Škunov ka (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=319544)

Aitab vast selleks korraks?

Sir. Nuutu
11.08.05, 01:31
Juurde!:P

Devil
11.08.05, 09:06
milleks juurde? ... milleks meile heidikuid? ... ma praktiliselt ei tea sealt kedagi.

Reinumäed tean, praegu lugesin, et Enver on Enari vend ... ja anderist olen ma kuulnud ... ülejäänud on yks SUUR NULL!

varix
11.08.05, 13:20
juurde ikka, ma tean ikka veel neid tegijaid:P (ma ka;) ) Tervise poisse kes koondises on jne.

Devil
11.08.05, 13:35
minge pedetsege mujal oma heidikutest jalgpalluritega ...

Pilt
11.08.05, 13:48
http://www.rate.ee/show.php?id=89285#big_pic
hahaa:D :ham5:

Sir. Nuutu
11.08.05, 14:01
:D :D :D Koomik

siim089
11.08.05, 14:01
Algselt postitas pillureinger

HAHHAHAHAHAHAHAAH :d

Nathan
11.08.05, 16:52
Algselt postitas pillureinger

Vanja on neist nimetatutest k6ige normaalsem vana:)

nööbik
11.08.05, 17:33
Algselt postitas 17

ihh..eriti tubli uurimustöö teind:P

17
11.08.05, 18:33
Algselt postitas nööbik

Algselt postitas 17

ihh..eriti tubli uurimustöö teind:P Igav oli, ei leidnud muud tegevust;)

nööbik
11.08.05, 19:53
Algselt postitas 17

Algselt postitas nööbik

Algselt postitas 17

ihh..eriti tubli uurimustöö teind:P Igav oli, ei leidnud muud tegevust;)
icic..räägi nüüd, et igav oli;)

terroriBanaan
12.08.05, 22:54
alternatiivuudisteportaal minut.ee avaldas täna sellise uudise:

Rate.ee kasutaja vaenuõhutus KAPO\'sse antud
postitas mauri riääliti-shõu osak. 10:10 AM august 12th, 2005
mäng Jean Hardouin kirjutab: \"Helistasin just KAPO korrapidajale ja andsin üles rate.ee kasutaja klutt kodulehe, kus teine reidi kasutaja, nimelt SuperKev kommenteerib augusti alguses kluti esimest (ausambaga) pilti: \"estland muss sein judenfrei! 03.08.2005 - 20:10, SuperKev\".

Minu sügava veendumuse kohaselt peaks KAPO nüüd asjaga kiiresti tegelema hakkama, vähemalt sama kiiresti kui Olev Hannula asjaga.

Sest erinevalt Hannula öeldust pole väljaütlemises ära mainitud mitte tegutsemise viis, vaid suisa lõppresultaat. Ja üldse, kas pole see mitte tsitaat?!

Lehtedest on koopiad tehtud, seega nii kui nad originaalis ära kaovad, postitan lingi. Sellest, kui tark on end polariseeritud ausammaste taustal eksponeerida, siinkohal ei räägi.\"

Link kah (http://www.minut.ee/article.pl?sid=05/08/12/1417237&mode=thread)

Kui KAPO oma senist joont jätkab, siis on SuperKev\'il lootus 3000 eeki trahvi köhida. Mainitud isik peaks olema ka selle foorumi liige, kuid muidugi võin ma ka eksida.

Karla
12.08.05, 23:10
See ju Kosk.

terroriBanaan
12.08.05, 23:20
Algselt postitas Karla

See ju Kosk.ˇ

kas pole mitte lõbus kokkusattumus

17
13.08.05, 00:31
Meie foorumi LauraK? (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=61560)

Tauri.T
13.08.05, 00:44
Algselt postitas 17

Ei ole.
Foorumi LauraK Sünnipäev June 5th, 1989
Rate LauraK sünniaeg 05.01.1986

varix
13.08.05, 01:11
Algselt postitas tauri123

Algselt postitas 17

Ei ole.
Foorumi LauraK Sünnipäev June 5th, 1989
Rate LauraK sünniaeg 05.01.1986
Loodad liiga palju:lahe:

Sir. Nuutu
13.08.05, 01:23
Aga võiks ju:D

LauraM
13.08.05, 02:17
Ma mõtlen et kuidas ma nüüd reageerima peaks.:doh:

Mul pole rates kasutajat, nii et ärge nähke vaeva.

Tahaks nagu midagi veel öelda, aga...

Edu.

LK

Sir. Nuutu
13.08.05, 02:17
Räägi

terroriBanaan
13.08.05, 02:21
Algselt postitas LauraK

Ma mõtlen et kuidas ma nüüd reageerima peaks.:doh:

Mul pole rates kasutajat, nii et ärge nähke vaeva.

Tahaks nagu midagi veel öelda, aga...

Edu.

LK

ära lase end häirida. need on kõigest tiirased noormehed, kes ajavad taga kõike, mis liigutab. varase post-puberteedi värk.

aga mina.. mina olen teistsugune - ilus, tark ja hooliv. mis homme õhtul teed?

LauraM
13.08.05, 02:26
Algselt postitas terroriBanaan
ära lase end häirida. need on kõigest tiirased noormehed, kes ajavad taga kõike, mis liigutab. varase post-puberteedi värk.

aga mina.. mina olen teistsugune - ilus, tark ja hooliv. mis homme õhtul teed?

:naer5: See tegi küll tuju heaks jälle. Te olete ikka erilised kujud siin.:doh:

Sir. Nuutu
13.08.05, 02:29
Luupainajad. Vaata tuleme veel und kah häirima. Muahahahaa

nööbik
13.08.05, 16:48
Erilised on lahedad, sest neid mujal ei leidu ;)

TeeleS
13.08.05, 17:43
aga tegelikult:D
oleme kõik erilised

Maarja
13.08.05, 18:10

Peaks siia mingi deitimise teema tegema...........:naer2: :silm1:

kaala
13.08.05, 18:13
minu kontot te nagunii ei leia

Even
13.08.05, 18:37
Algselt postitas kaala

minu kontot te nagunii ei leiaahah (www.rate.ee/users/kaala)

kaala
13.08.05, 18:39
ok (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=952729)

Even
13.08.05, 18:44
Algselt postitas kaala

ok (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=952729)Aga lugege lisainfot ja tulge! :D

TeeleS
13.08.05, 19:41
hmm...mis päev homme on?:doh:

Even
13.08.05, 19:53

hmm...mis päev homme on?:doh: Homme on pühapäev ja 14.august.

nööbik
13.08.05, 20:47
Algselt postitas robski

Isssannnd jumaaall külll ! ! ! See siin on soccernet mitte mingi rate.ee või date.ee või mis iganes ! ! ! Palun ärge rüvetage kallist jalgpallihõngu ! ! Vale teema vales kohas - kas te ei leia?

urrrr...:viha:

Even
13.08.05, 20:53
Algselt postitas nööbik

Algselt postitas robski

Isssannnd jumaaall külll ! ! ! See siin on soccernet mitte mingi rate.ee või date.ee või mis iganes ! ! ! Palun ärge rüvetage kallist jalgpallihõngu ! ! Vale teema vales kohas - kas te ei leia?

urrrr...:viha: see on offtopic.

Sir. Nuutu
31.08.05, 18:46
http://www.rate.ee/show.php?id=5918690
Läti kotime ära!

jansa
31.08.05, 23:38
Algselt postitas Nuutu

http://www.rate.ee/show.php?id=5918690
Läti kotime ära!

... P.S. jansa88 ei ole mina st. tavaline Jansa ;)

Sir. Nuutu
31.08.05, 23:47
See olen mina..

Meelis M
04.01.06, 00:52
katapult (http://www.rate.ee/users/katapult)
Ma ei tea . Pange sõbrakasse või midaiganes. Mina siin igaljuhul.

Meelis M
04.01.06, 03:21
Ei

Devil
04.01.06, 11:18
reit on laif

Meelis M
05.01.06, 00:38
Ongi noh

zaz
05.01.06, 01:40
Poiss tahab lihtsalt feimi juurde saada Reitis! :D

Meelis M
05.01.06, 01:43
Niigi piisav kogus :D
Ega see ei koti eriti.. :D Sellest ajast kui see mõttetus tuli, pole ta eriti tõusnud. :doh:

eestimees
05.01.06, 11:45
Algselt postitas Meelis M

sind olen näind keila betoonil mängimas alibi suurepärases vormis

Meelis M
05.01.06, 11:59
Algselt postitas eestimees

Ma sind kah. :õnnelik:

eestimees
05.01.06, 12:20

võimatu! ma ei mängi alibi vormis ju, ma väljaku ääres kaasa elamas ainult vahete vahel. ajad mind kellegagai sassi

17
06.01.06, 01:10
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=1071356

:D:D:D:D

taku*
06.01.06, 01:17
muide mina ei tea sellest midagi... ma ei ole üldse reidimees:oih:

17
06.01.06, 01:20
Algselt postitas taku*

muide mina ei tea sellest midagi... ma ei ole üldse reidimees:oih:
VALETAJA (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=979709)

Meelis M
06.01.06, 01:58

võimatu! ma ei mängi alibi vormis ju, ma väljaku ääres kaasa elamas ainult vahete vahel. ajad mind kellegagai sassi
Ei ! :D Või siis ajan ma sind kellegiga segi :D

Scooter
20.01.06, 15:39
Job @ rate.ee (http://www.pixel.ee/f_postid.php?otseteemale=2615) :oih:

Darren
20.01.06, 15:54
Algselt postitas Scooter

Rate.ee kasutajate arv on 350 tuhat, eesti firma 2005. aasta käive on 6.2mln ja kasum 4.9mln krooni. Disaineril tuleb täita ka välismaa filiaalide tellimusi.

Oi, kuidas mulle see marginaal meeldib. Ma ei julge protsenti isegi arvutama hakata.

Scooter
20.01.06, 17:05
Algselt postitas Darren

Algselt postitas Scooter
Rate.ee kasutajate arv on 350 tuhat, eesti firma 2005. aasta käive on 6.2mln ja kasum 4.9mln krooni. Disaineril tuleb täita ka välismaa filiaalide tellimusi.

Oi, kuidas mulle see marginaal meeldib. Ma ei julge protsenti isegi arvutama hakata.
Ma sellepärast ei julgegi kandideerida. Äkki küsin liiga vähe palka (katseajal mingi 300 tuhhi aastas näiteks) ja siis nad arvavad, et ma ei oskagi midagi. ;)

Rein
20.01.06, 17:09
Algselt postitas Darren

Algselt postitas Scooter

Rate börsiettevõtteks!!!

Darren
20.01.06, 17:20
Mingi suvaline Eesti IT mees andrei on oma hotornot-ist kopeeritud ideega ja tiineidžerite vanemate rahakoti arvelt miljonäriks saanud.

GENIAALNE!

oku
20.01.06, 17:24
Selliseid tuleb veel - välismaal on kindlasti palju ideid, mida annab kopeerida ja tiineidzersite pealt rikkaks saada. Raha ei haise.

rohelineKonn
20.01.06, 17:28
on vastutustundetu jätta lollidele alles nende raha

orbitaaljaam
20.01.06, 18:13
Algselt postitas Devil

reit on laif

:kratsti:

ma olen elutu

MihkelPallak
20.01.06, 18:39
Pange kõik sõbralisti, et ma feimi saaks . (www.rate.ee/users/mihkelpallak)