PDA

View Full Version : Käsipall

17
19.08.04, 00:17
käsipall.

eston maravilha
19.08.04, 01:05
korvpallis ei ole viike tola..

Zajats
19.08.04, 16:50
palju aega on sellest möödas ... aga võit on 2, viik 1 ja kaotus 0 .... btw see on peaaegu sama hea mäng nagu vutt ..

17
19.08.04, 17:49
Tänud Zajats:)

17
20.08.04, 00:53
käispall.

Karla
20.08.04, 00:56
võrkpallis saab võitja 2 punkti,kaotaja saab 0 punkti.

17
20.08.04, 01:08
käsipall.

Karla
20.08.04, 01:15
ma olen täiesti kindel.

Tanel
20.08.04, 10:30
Mihkelil oli õigus. Kas te ei tule kohe üldse, mitte sellepeale, et võrkpalliliidu kodukat vaadata (http://evf.ee)

Ning seal pärast väikest otsimist seisab kirjas:

5. TULEMUSTE ARVESTAMINE
Mängud toimuvad süsteemis – parem 5-st geimist. Võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti, loobumine 0 punkti. Kahe loobumisega kõrvaldatakse võistkond võistlustelt ja tema varasemad tulemused tühistatakse Punktide võrdsuse korral otsustab paremuse üldine geimide suhe, selle võrdsuse korral üldine geimipunktide suhe.

Zajats
07.01.05, 19:49
Kes veel ei tea, siis Eesti käsipalli koondis võitis eile Põlva uues Mesikäpa spordihhones EM 2004 valikmängus Luksemburgi 29:22. Korduskohtumine toimub võõrsil ning pühapäeval. Veel on eestiga ühes alagrupis Rumeenia ja Ukraina. Alagrupist saab edasi 2 tugevat playoff mängudele. Selgelt on Luksemburg alagrupi autsaider. Samas on loodan, et Eesti saab ikka edasi, nii et pöidlad pihku!:jump1:

Karla
09.01.05, 20:53
Eesti käsipallurid said Euroopa meistrivõistluste valikturniiril teise võidu. Väravaterohkes mängus suudeti sel nädalal teistkordselt üle mängida Luksemburg.

4:5 kaotusseisus haaras Eesti mänguohjad enda kätte ning pääses 18. minutiks ette 12:8. Avapoolaja võitis Eesti 17:14. Teisel poolajal läks mäng veelgi lahtisemaks, kuid külalised edu ei loovutanud. Lõpusireeni kõlades põlesid tablool Eesti võidunumbrid 38:34.

Eesti jagab kahe mängu järel täisedu nelja punktiga liidrikohta koos Ukrainaga, kes täna alistas teistkordselt Rumeenia.

Viimastega ollakse juba kolmapäeval vastamisi Oradeas, kordusmäng on Tallinnas laupäeval 15. jaanuaril.

Zajats
09.01.05, 22:03
Nüüd jääb aint üle kodus Rumeeniale põske panna, ja võõrsil tüürida viigi poole või kaotada väiksemalt kui kodus võideti, mis ei ole just kõige kergem ülesanne. Ukraina on vast liiga võimas meie jaoks, kuigi pole nende mängu näinud.

Drogba
10.01.05, 16:41
Eesti väravaviskajad:
Kaupo Palmar 10, Ravo Voosalu 8, Roman Glinkin 5, Risto Lepp
4, Indrek Lillsoo 2, Kristo Järve 3, Kristjan Muuga 2, Marius Lepp 2,
Riho Bruno Bramanis 1 ja Priit Pajus 1.

Zajats
12.01.05, 19:49
Kahjuks saime siis täna Rumeenia käest \"tappa\" 30-22. Nüüd tuleb kõva panus anda kodus .... ehk kõik siis TTÜ-sse kaasa elama .... 15. jaanuar 12.00 Eesti - Rumeenia (Tallinn TTÜ spordihoone)

marcello
12.01.05, 21:12
Algselt postitas Zajats

Kahjuks saime siis täna Rumeenia käest \"tappa\" 30-22. Nüüd tuleb kõva panus anda kodus .... ehk kõik siis TTÜ-sse kaasa elama .... 15. jaanuar 12.00 Eesti - Rumeenia (Tallinn TTÜ spordihoone)

Polegi kõige hullem.Laast ju lubas sellise taktika võtta mis lubaks kodus rumeeniat millegagi veel üllatada.Eks vaatama siis

Zajats
12.01.05, 21:32
... mine seda Laastu tea, aga 8 punni on juba päris suur eelis Rumeeniale ..... tuleb pöialt hoida, et Noodlad ja Marius rivis oleksid ... ning anda endast 200 prossa... :)

IndrekL
12.01.05, 22:19
Hea on, et Palmar jälle Eestis mängib. Tal oli vist ju ennem laus Rootsi kodakondsus kui ma ei eksi.

marcello
12.01.05, 22:23
Algselt postitas Ferreira

Hea on, et Palmar jälle Eestis mängib. Tal oli vist ju ennem laus Rootsi kodakondsus kui ma ei eksi.
on/oli,rootsi käsipalli liit aitas kaasa selle saamisele.
Tüüp ei jõudnud ära oodata kuni teda Rootsi koondisesse kutsutakse lõpuks kuigi oli lubatud koguaeg,seepärast Eestit ka ei esindanud.Tema puhul tekkis juba Suursoo kompleks,et krt kui ei taha ära tulegi.Aga erinevalt Suursoost on Kaupo siiski näidanud ennast professionaalina ja nina niisama siin püsti ei ajanud.

Siim
12.01.05, 23:27
Algselt postitas marcello

Algselt postitas Ferreira

on/oli,rootsi käsipalli liit aitas kaasa selle saamisele.

Oot.. kuidas sellega nüüd ongi? Ei ole Palmari tegemistega väljaspool platsi väga kursis, aga minu meelest nii Eesti kui Rootsi seadused välistavad topeltkodakondsuse võimaluse. Või olen ma millestki valesti aru saanud?

marcello
12.01.05, 23:35
Seda lugedes (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=06.01.05&r=3&id=167915) võib aru saada,et rotsadel ikka pohh.Eestis vist nii,et kui sul mingi teine kodakondsus siis sa Eesti kodakondsust ei saa võtta aga kui sul Eesti kodakondsus olemas võta või Kiribati kodakondsus

Zajats
13.01.05, 13:03
väidedavalt ei saanud palmar rootsi koondise kutset, kuna ta on flensburgis enamus aja pingi poiss ..... loll on kes vabadnusi ei leia ..... eesti koondisele tuleb see aint kasuks ...

Karla
15.01.05, 15:23
Eesti kaotas täna Rumeeniale 22:31.

Zajats
15.01.05, 17:54
bye bye EM ... :(

Drogba
15.01.05, 18:29
Minu arust tegi väravas päris head tööd vahetusest sisse toodud Paavo Nelke.

Andu
15.01.05, 21:17
Jah...käisin ise mängu pealt vaatamas...oli vahepeal isegi väga pingeline mäng...kuid kui tulid eesti poole peal palju kahe minuti karistusi läks jälle mäng käest ära...parimaks eesti mänigjaks valiti eesti koondise kapten martin noodla kes sai mängu lõpuks kuus silma...rumeenia parimaks mängijaks valiti nende väravavaht. Kolmapäeval 19.01 18.00 TTÜ-s mäng tugeva Ukrainaga kes on praeguseni võitnud kõik mängud... jah BYE BYE EM:doh:

socceri
15.01.05, 21:52
Algselt postitas davids26

kas treener jargmises mangus ta põhisse laseb?

Drogba
15.01.05, 23:13
Algselt postitas socceri

Algselt postitas davids26

kas treener jargmises mangus ta põhisse laseb?

Oma küsimusele sa saad vastuse enne järgmise mängu algust.

17
16.01.05, 00:37
Algselt postitas Zajats

väidedavalt ei saanud palmar rootsi koondise kutset, kuna ta on flensburgis enamus aja pingi poiss ..... loll on kes vabadnusi ei leia ..... eesti koondisele tuleb see aint kasuks ...

Enne tänast otseülekannet Palmarit tutvustavas klipis ütles, et ta oli vigastatud... Igatahaes, kes see imenimega Eesti väravavaht esimese poolaja alguses oli? Aga Nelke tegi tõesti päris head mängu.

Raivo19
16.01.05, 00:49
õnne ka ei olnud-paljud visked läksid posti,rumeenia vv oli tõesti man of the match.see meie rumeenia nimega puurilukk oli aga väga õnnetu:(

Drogba
16.01.05, 00:57
Algselt postitas 17

Algselt postitas Zajats

Enne tänast otseülekannet Palmarit tutvustavas klipis ütles, et ta oli vigastatud... Igatahaes, kes see imenimega Eesti väravavaht esimese poolaja alguses oli? Aga Nelke tegi tõesti päris head mängu.

Imenimega mehe nimi oli Mikola Naum.

Andu
16.01.05, 22:05
Eile ja täna mängisid Ukriana ja Luksemburg oma
mõlemad mängud Luksemburgis.
15.01.05 Ukraina -Luksemburg 32-20
16.01.05 Luksemburg -Ukraina 27-36
Eestil tuleb raske mäng Ukrainaga. Kuid loodame, et eesti koondise peatreener Raivo Laast paneb parima kooseisu mis annab panna ja eesti koondis oleks tugev vastane Ukrainale.

Andu
19.01.05, 21:23
Ojaa...Eesti - Ukraina 27:27. Mäng oli väga tasavägine. Vahepeal oli isegi eesti kahega ees kuid siis jäädi kahega taha. See kord oli eesti väravas Nikola Naum kes tegi head tööd.

marcello
19.01.05, 22:36
Kahju,et Rumeenia vastu ei saadud:(
Esiväravavahist tundsime puudust,kahjuks vigastatud.Samas oleks mingi pinge olnud õhus oleks ukraina ikka Eesti kotti pannud.

Raivo19
20.01.05, 18:58
kordusmäng ukrainaga praegu väga põnev-19:19 veerand tundi enne lõppu.no täna on see eesti vv(naum) täielik tegija nagu kogu eesti sats.võiks küll võit tulla kehva alguse järel.kurat,ei saa kahjuks lõpuni vaadata,pistke keegi tulemus siia kah pärast:õnnelik:

Karla
20.01.05, 19:17
Eesti - Ukraina 29:31

Andu
20.01.05, 20:25
Väga hea mäng
Eesti vv (Naum) oli väga hea ja Roman Glinkin oli ka hea. See oli ilus kui Muuga pani äärest õhust risti ! :õnnelik:

Drogba
20.01.05, 20:38
Kahju et Palmar see mäng mitte midagi ei teinud:( . Bramanis on ka oma vanusekohta hea:õnnelik:

Raivo19
21.01.05, 18:01
treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi vist:otsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust

Zajats
21.01.05, 18:40
Algselt postitas Raul2

treener on ka eestil kuidagi vaikne ja rahulik,justkui kaotusega leppinud.parem muidugi kui see jüri lepp,kes kommenteeris.poeg on tal hea.ega ta ise omal ajal ka suurt mängumees polnud,laastuga ei andnud võrrelda.ilgelt käis närvidele kuidas ta mõnda meest maha tegi,näit.glinkinit kiirustamise pärast.kurat,glinkin viskas 9väravat ja oli igati tubli.jüri lepa stiil ongi vist:otsime,otsime ja jäämegi otsima võimalust

... hea jutt sul ... Lepp oli omal ajal väga hea mängu juht .... kahjuks ise mänge ei näinud .... aga ega see 9 väravat ei pruugi midagi näidata tubliduse kohta ... lepa stiil ongi mängida pikka rünnakut, jooksutada kaitsjaid, otsida võimalust ja seda toimib enamasti väga hästi .... samas ma ei usu, et see kiitus risto suunas asjatu on .... ta on väga hea mängija .... kaval, kiire, jagab häid sööte ning enasti läheb viskele kindla peale

Raivo19
21.01.05, 22:29
Algselt postitas Zajats

Algselt postitas Raul2

... hea jutt sul ... Lepp oli omal ajal väga hea mängu juht .... kahjuks ise mänge ei näinud .... aga ega see 9 väravat ei pruugi midagi näidata tubliduse kohta ... lepa stiil ongi mängida pikka rünnakut, jooksutada kaitsjaid, otsida võimalust ja seda toimib enamasti väga hästi .... samas ma ei usu, et see kiitus risto suunas asjatu on .... ta on väga hea mängija .... kaval, kiire, jagab häid sööte ning enasti läheb viskele kindla peale Sa oled mu sõnumist vähe valesti aru saanud.See,et Risto Lepp on hea mängija ongi minu arvamus.Pisut keeruliselt olen ennast väljendanud.Panin sinna punkti ka.Ma ei ütle praeguse koosseisu kohta ühtegi halba sõna,erinevalt Lepa Jürist,kelle mängu olen omal ajal näinud-ei midagi erilist.Puht subjektiivne arvamus,et tema treeneriajal läks käsipall veidi allamäge,sest ta oli nii Kehra-keskne,arvas,et ässad on sinna koondunud ja teistel pole sõnaõigust.Lust oli vaadata,kuidas seepeale Glinkini ja Vetevoolu juhtimisel Oskar neid suges.Mulle lihtsalt ei meeldi tema mängijatevalik ja eelistused.Samas Laast omaaegse hea skoorijana näeb paremini mängijate kasutegurit.See Lepa tempo mahavõtmise jutt ajas ju võhiku ka naerma.Tuli terav kiire värav,ta udutab,et oleks võinud veel sööta ja mängida ja otsida

Andu
23.01.05, 10:16
Algselt postitas Raul2

meeldiks sulle kui eesti treener karjuks nagu hull ?? siis ei m2ngiks keegi edasi !?
2ra parem ytle et eesti koondise treener halb on pealegi on ta ka minu treener ja t2nu temale me oleme eesti meistrid....igati pidi on ta v2ga hea treener;)

Raivo19
23.01.05, 15:42
Ei ütle,et Laast halb on,ta oli ka mängijana tubli.Praegu ta veel suht. vähe ametis olnud,vara järeldusi teha.Aga asi liigub vist tõesti paremuse poole,tal paistavad raudsed närvid olema-küll jõuab tõestada.

Andu
23.01.05, 17:43
Algselt postitas Raul2

Ei ütle,et Laast halb on,ta oli ka mängijana tubli.Praegu ta veel suht. vähe ametis olnud,vara järeldusi teha.Aga asi liigub vist tõesti paremuse poole,tal paistavad raudsed närvid olema-küll jõuab tõestada.
Sul on õigus muidugi. Aga kust sa muidu kõike stuffi tead...oled ise tegelenud käskaga:oih:

Raivo19
24.01.05, 02:56
eks ma hoian end asjaga kursis,kooliajal sai pisut mängitud ka,kuigi jalg-korvpall meeldisid rohkem.mul paar sõpra-tuttavat kogu oma teadliku elu väravpalli(nüüd siis käsipalli)mänginud,üks mängib meiega liigas jalkat ka,töökaaslaste seas on olnud meistriliigas mängi(vaid)nud mehi,vahel meelitas seegi kaasa elama.loodame,et ala on eestis tõusuteel

Andu
24.01.05, 22:43
Algselt postitas Raul2

eks ma hoian end asjaga kursis,kooliajal sai pisut mängitud ka,kuigi jalg-korvpall meeldisid rohkem.mul paar sõpra-tuttavat kogu oma teadliku elu väravpalli(nüüd siis käsipalli)mänginud,üks mängib meiega liigas jalkat ka,töökaaslaste seas on olnud meistriliigas mängi(vaid)nud mehi,vahel meelitas seegi kaasa elama.loodame,et ala on eestis tõusuteel
Jah hea oleks kui räägitaks natuke rohkem käsipallist....:) siis oleks vb eestis käsipall kuulsam ka ...

Zajats
24.01.05, 23:08
.... sellise amatöörtasemega on raske kuhugi jõuda, käsipalliga Eestis ära ei ela..

Andu
27.01.05, 21:12
Algselt postitas Zajats

.... sellise amatöörtasemega on raske kuhugi jõuda, käsipalliga Eestis ära ei ela..
imelik kuidas siis mu kaks treenerit ära elavad.. ? :oih:

Zajats
27.01.05, 22:49
Algselt postitas Andu

Algselt postitas Zajats

... mis oled otu v totu? ... kes siin treeneritest rääkis? ... pidasin silmas seda, et saad käsipalli mängimise eest palka ja ei pea muretsema ära elamise pärast ...

Andu
28.01.05, 21:23
Algselt postitas Andu

Algselt postitas Zajats

m6h ?.. sa ytlesid et käsipalliga Eestis ära ei ela...
ja nyyd ytled et elab ??
mida sa ajad ?
enne kui midagi r22gid siis m6tle ka
;)

Zajats
28.01.05, 21:53
Algselt postitas Andu

Algselt postitas Andu

Algselt postitas Zajats

ja nyyd ytled et elab ??
mida sa ajad ?
;)

... kle saabas, mis nagu arusaamatuks jäi.... loe lause korralikult läbi .... MÕTLE! ... loe veelkord ... MÕTLE VEEL NATUKE.... kas sa siis saad aru ....
... ära noki fraase lausest, millel on teine mõte!!!

Andu
29.01.05, 20:00
Algselt postitas Zajats

Algselt postitas Andu

Algselt postitas Andu

Algselt postitas Zajats

ja nyyd ytled et elab ??
mida sa ajad ?
;)

... kle saabas, mis nagu arusaamatuks jäi.... loe lause korralikult läbi .... MÕTLE! ... loe veelkord ... MÕTLE VEEL NATUKE.... kas sa siis saad aru ....
... ära noki fraase lausest, millel on teine mõte!!!
good for you noob

MareYa88
24.09.05, 01:35
O, tervist, teate, ma olin eesti junioori koondise v2ravavaht, k2sipall on v2ga tore m2ng ja praegu eestis v2ga populaarne=))) :D

17
03.11.05, 21:08
HC Viimsis mängib minuteada ka Hendrik Karlson;)

17
04.11.05, 18:16
Algselt postitas k0x

No sinusugused imbekad tahavad vist nalja teha?
Tee veel nalja!
;)
Köhh-köhh. Sporditäht. Oktoobri number- Lehekülg 26. Artikkel Hendrik Karlsonist. Faktikast.
HENDRIK KARSLON
Sündinud: 25. 05. 1964

Jalgpall
Klubi: FC Kuressaare
Endised klubid: Muhumaa JK, Sõrve JK
Treenerid: Jan Važinski
Saavutused: II liiga võit Sõrvega (2003)

Käspiall
Klubi: Viimsi
Endised klubid: Tartu Ülikool, Tallinna Kooperaator, Valga Maret-Sport (Käval), Ekenäs IF
Treenerid: Ülo Mere, Rein Roos, Enn Sepp, Jüri Lepp
Saavutused: Eesti koondislane 1982-2000, kolmekordne Eesti meister

Võtab mõtlema, või mis?:doh:

MareYa88
08.11.05, 22:53
aga mina m2ngisin Mellas=) praegu m6tlen tagasipöördumisest=) M2ngisin 88\'aasta s\'u\'ndinusena ja noordekoondises=)

siim089
13.12.05, 00:08
Sõpruskohtumine lõppes ootamatult

Täna pidi toimuma Eesti ja Soome meeste rahvuskoondiste vahel
sõpruskohtumine käsipallis uues Kalev Kiili Spordihallis, Kiilis.

Mäng peatati 6 mänguminutil, sest ebasoodsate asjaolude kokkulangevuse
tagajärjel tilkus spordihalli laest vett ning mängijate turvalisuse
seisukohast ei olnud võimalik edasi mängida.

Selgitusena spordisaali statsionaarne ventilatsioonisüsteem lülitati püsivale tööreziimile
möödunud nädalal ning sellest tingituna oli hallis õhu niiskusesisaldus suurenenud
ja kondenseerus halli katuse all veeks ning hakkas mängu ajal alla tilkuma.

salmer
13.12.05, 00:15
Algselt postitas siim089

Sõpruskohtumine lõppes ootamatult

Täna pidi toimuma Eesti ja Soome meeste rahvuskoondiste vahel
sõpruskohtumine käsipallis uues Kalev Kiili Spordihallis, Kiilis.

Mäng peatati 6 mänguminutil, sest ebasoodsate asjaolude kokkulangevuse
tagajärjel tilkus spordihalli laest vett ning mängijate turvalisuse
seisukohast ei olnud võimalik edasi mängida.

Selgitusena spordisaali statsionaarne ventilatsioonisüsteem lülitati püsivale tööreziimile
möödunud nädalal ning sellest tingituna oli hallis õhu niiskusesisaldus suurenenud
ja kondenseerus halli katuse all veeks ning hakkas mängu ajal alla tilkuma.

on kah eestis m6ni spordirajatis, mis oleks valminud probleemideta???

Devil
13.12.05, 00:36
mõni väiksem kindlasti, ilma suuremate probleemideta.

päkapikk
13.12.05, 00:36
Algselt postitas 17

Algselt postitas k0x

Tee veel nalja!
;)
Köhh-köhh. Sporditäht. Oktoobri number- Lehekülg 26. Artikkel Hendrik Karlsonist. Faktikast.
HENDRIK KARSLON

Jalgpall

Käspiall
Endised klubid: Tartu Ülikool, Tallinna Kooperaator, Valga Maret-Sport (Käval), Ekenäs IF

Võtab mõtlema, või mis?:doh: tundub,et kox või mis ta oligi,sittus täis ennast ja ei tahagi sulle vastata.

Jeti88
13.12.05, 00:41
Algselt postitas k0x

Tee veel nalja!
;)

vaat kes räägib, imbekate kuningas isiklikult

17
13.12.05, 16:10
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas 17

Algselt postitas k0x

Tee veel nalja!
;)
HENDRIK KARSLON

Jalgpall

Käspiall

Võtab mõtlema, või mis?:doh: tundub,et kox või mis ta oligi,sittus täis ennast ja ei tahagi sulle vastata.

kox sai bänni muide;)

päkapikk
13.12.05, 16:20
Algselt postitas 17

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas 17

Algselt postitas k0x

Tee veel nalja!
;)
HENDRIK KARSLON

Jalgpall

Käspiall

kox sai bänni muide;)aha õige jah,ega siis super moderaatoritega ei tasu ju möliseda,nemad on ju foorumi kunnid.:naer3:

Siim
12.01.06, 03:21
Naum mängis esimesel poolajal 15 minutit, kuid palus siis treenerilt vahetust. “Tundsin, et kohe kuidagi ei lähe, tulin töölt ja olin väsinud,” rääkis Naum, kes töötab kaitselogistika tagalapataljoni laoülemana.

EPL

Ja niimoodi tuleb koondise väravavaht Meistrite liiga suurima väravaküti viskeid tõrjuma. Tõepoolest väike ime see viik Makedooniaga.

Pai
19.01.06, 01:21
\"Täna\" ( set kell nagu tegelikult juba 0:21 seega 19-nes)Eesti koondise mäng Kehras, tulge vaatama kõik :)

neljapäev, 19. jaanuar
kell 18.00
Eesti - Küpros (Kehra spordihoone)

reede, 20. jaanuar
kell 18.00
Küpros - Eesti (Kehra spordihoones)

Loodame eestile, kuid eks tuleb raske mäng, 3 koht tuleks siiski ära võta alagruppis. Päris viimaseks nadi jääda.

Edu mängudeks!

Eesti - Küprose mängu ajal pakuvad silmailu professionaalsed tantsutüdrukud, spordisaalis ajab õhkkonna muusikaga kuumaks DJ SaSS.:D

Mikusiku
10.05.06, 22:39
Et siis käsipalli Eesti meistriks tuli Kehra:)

Inho
03.09.06, 19:49
Tapa noored olid võidukad. (http://etvsport.ee/index.php?0539937)

Inho
09.09.06, 19:58
Chocolate boys (http://etvsport.ee/index.php?0540269)

urmar
09.01.08, 21:41
Tooks aegade hämarusest selle teema ka välja. Nüüd on mitut käsipallimängu nähtud ja peab ütlema, et noor staar Patrail on vist kauaks koju jäänud. Ei paista ta millegi erilisega silma. Peaks vist kiiremas korras kuskile asjalikku liigasse pääsema, seni, kuni veel nõudmist on.

marcello
09.01.08, 22:01
Tooks aegade hämarusest selle teema ka välja. Nüüd on mitut käsipallimängu nähtud ja peab ütlema, et noor staar Patrail on vist kauaks koju jäänud. Ei paista ta millegi erilisega silma. Peaks vist kiiremas korras kuskile asjalikku liigasse pääsema, seni, kuni veel nõudmist on.

Maidul esimene aasta täisproffina teha. Siin teda ju pingile ei jäeta ega kinga ei anta ja poiss saab mängukindluse tagasi ja stabiilseks.

edit: Oot mida? ETV sport vaadatud nüüd. Flanellmees ajab jama jälle. Tüüp viskab kvalifikatsiooni mängus, kus vähegi kodutööd teinud vastane peaks teadma kes ohtlikud on, 10 väravat.
Siin on küllalt mänge olnud pärast mida oleks saanud teda kritiseerida aga pärast tänast?
Ja nagu öeldud, esimene aasta täisproffina...

aanvaller
22.03.08, 00:58
"Eesti noored käsipallurid purustasid Läti!

Eesti U20 noormeeste käsipallikoondis alustas EM-valikturniiri Serbias. Avamängus oldi vastamisi lõunanaabrite lätlastega, kes purustati skooriga 41:32. Eesti otsustas mängu saatuse juba avapoolajal, mis võideti koguni 23:8 (!).

Eesti parimana viskas Mait Patrail üheksa väravat, Dener Jaanimaa ja Taavi Tibar lisasid kumbki kaheksa tabamust. Laupäeval kohtub Eesti Hollandi ja pühapäeval Serbiaga. Turniiri kaks paremat tagavad pääsme EM-finaalturniirile. "

Keegi teadlik võiks rääkida kas me ennem oleme finaalturniirile jõudnud?

aanvaller
23.03.08, 23:49
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=272217
Käsipall areneb meil tõhusa hooga.

Mask
24.03.08, 00:06
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=272217
Käsipall areneb meil tõhusa hooga.

Tubli töö poistelt.
Patral veel pääseb kuhugi heasse euroopa klubisse.
Areneks jalgpall ka nii kiiresti.

urmar
24.03.08, 02:45
see on jah hämmastav, kui kergelt võib käsi- või võrkpallis suht tipu lähedale pääseda. Väikelinna klubi Põlvast pääseb peaaegu vaid oma kasvandikega Euroopa karikasarjas 8 parema hulka. Sama ka võrgus, kus Selver ilma leegionärideta jõuab sama kaugele. Neil küll mängijad mujalt Eestist kokku toodud.

Ainuke käsi- ja võrkpalli probleem on see: see ei ole jalgpall ja selline edu ei pälvi erilist tähelepanu ega eufooriat. Ja ka raha ei too sisse. Ei meil, ega ka mujal. Ainult alasisene melu enamasti.

17
30.03.08, 12:26
Eesti naiste käsipallikoondis võitis Küprosel toimuva Challenge Trophy turniiri kohtumises täna Maltat 40:10 (15:1)

oli kahtlemata põnev heitlus :doh:

SDK
13.04.08, 15:47
Patrail on kunn!

jyriöö
13.04.08, 17:37
Huvitav, kas Life pühapäeval ka lahti on? Igaljuhul on sel mehel vaja kiirelt Põlva konnatiigist jalga lasta klubisse, kus tase hea ning trenne/mänge piisavalt palju, et poleks jõudu nv-del vastu hommikut ööklubide uste taga lällata. Ülikahju, kui selline talent raisku läheks.

EgoTrip
29.04.08, 16:04
Patraili Mait läks nugade ja shokolaadi maale käsipalli mängima
pole pahaa
http://etvsport.ee/index.php?0571769
oleks Eesti koondisel veel paar sama tasemega meet, siis oleksime väga tugevad

budu
25.07.08, 16:33
Käsipalliklubi Chocolate Boysi uus peatreener on alates neljapäevast Eesti koondise teine treener Ain Pinnonen. Meeskonna endise juhendaja Riho-Bruno Bramanisega klubi lepingut ei pikendanud, kirjutab SLÕL Online.

Miks treenerivahetus toimus ei soovi kommenteerida kumbki osapool. „Me vaatame tulevikku, mitte minevikku," sõnas klubi president Tarmo Volt.

„Täna ma juhatuse otsust ei kommenteeri," ütles ka Bramanis, kes alustas 1. juulist meeskonnaga ettevalmistust uueks hooajaks, kuid leidis end ühtäkki ukse tagant. Bramanis tunnistas, et ei oska veel öelda midagi tulevikuplaanide suhtes. „Kõik pakkumised on igatahes teretulnud."

Volt kinnitas, et loodab Pinnonenilt kellega sõlmiti leping kaheks hooajaks, palju. „Eestis ei saa olla väiksemat eesmärki kui tõusta meistriks ehk siis Chocolate Boys peab taastama endise positsiooni. Arvan, et Pinnonen toob meeskonda uut hingamist ja tuleb ülesandega toime."

Ain Pinnonen on Eesti rahvuskoondise ja Eesti juunioride koondise teine treener. Ta on mänginud Eesti koondises aastatel 1978-1996 ja mitmel aastal valitud Eesti parimaks meeskäsipalluriks.

nüüd saabki bramanis keskenduda jalgpallile.on keegi näinud kui hea ta Fc Toomapea meeskonnas on old?

Felipe
25.07.08, 16:43
Rannas on Bramanis ka päris hea !

Felipe
10.08.08, 21:59
Ja täna lõppenud Kehra Cupil võidutses kodumeeskond HC Kehra, kes pingelises finaalis võitis Chockolate Boysi 30:27. Punkt punktis mäng oli, kuigi enamuse aja juhtis Kehra, vahepeal umbes 10 min enne lõppu oli ka Choko kahega peal, kuid lõpus tõi Kehra võimas spurt võidu kodumeeskonnale.

budu
22.09.08, 17:00
avastasin et Kruuda Olku on hispaania käsipalliliiga ülekanded KalevSporti ostnud ja täna juba esimene ülekanne.eks peab siis vaatama kuidas mujal käsipalli mängitakse.

aanvaller
29.09.08, 21:55
Eesti meistrivõistlustel Tallinna Käsipallikooli ridades mänginud 19-aastane Sten Toomla siirdus aastase laenulepinguga Kreeka klubisse A.S.E. Doukas

Shermann
29.10.08, 20:24
Kas Norra on väga tugev käsipallimaa?

E: Vist on jah. Poolaeg 8-20 kaotatud :(:(

Mikusiku
29.10.08, 20:49
Mängu vaatad?

Minul tekkis tänast Õhtulehte lugedes, et mis kuradi moodi on Patrailil juba 100 mängu koondises? Ei viitsi ise tuhnida, äkki siin on mõni targem. Palju koondisel siis aastas mänge on?

Shermann
29.10.08, 20:56
ühe silmaga vaatan.

Norrakad on kaitses väga head ja oma võimalused viskavad kindlalt ära. Meil jooksis rünnak pidevalt umbe või lihtsalt visati väravast mööda :(. Ja noh väravavaht on norrakatel ka tasemel

budu
29.10.08, 21:18
Mängu vaatad?

Minul tekkis tänast Õhtulehte lugedes, et mis kuradi moodi on Patrailil juba 100 mängu koondises? Ei viitsi ise tuhnida, äkki siin on mõni targem. Palju koondisel siis aastas mänge on?

vaatasin ka esimest poolaega ja seisul 8-11 oli tunne et nüüd saab eesti mängu käima aga läks hoopis vastupidi.nagu jälle olid lootused liiga üles puhutud

Shermann
29.10.08, 21:37
Lõpuks saadi mäng käima ja sauna õnneks ei tulnud :)

25-33

Tofoa
29.10.08, 21:45
Lõpuks saadi mäng käima ja sauna õnneks ei tulnud :)

25-33

Ega õnnega meid ka just üle ei külvatud see mäng.

ROOTSI KUNN
30.10.08, 01:02
Käsipall on minu lemmikuid peale jalgpalli, rugbi ja jäähoki.Vaatasin mängu oma käsipallurist naabri juures ja ,kuigi ma eriline asjatundja pole siis nõustun tema kommentaaridega ,et Norra ülekaal oli mäekõrgune. Mäng tehti ära esimesel poolajal ja teisel poolajal tegeles Norra ainult seisu hoidmisega. Patraili kohta oli tema arvamus enam vähem sama ,et kui esimesel oli vaja siis võeti kutt kinni ja pooled väravad karistusvisetest.
Minu arvamust mööda meil edasipääsu lootused puuduvad ja võitleme ilmselt Belgiaga ,et kes viimaseks jääb.

-RoMaRiO-
30.10.08, 23:09
Patrail ütles, et Šveitsi liigas ei tohi saali pasunaid ja trumme võtta. Kas välismaal on käsipall samalaadne tennisega?

WeThePeople
30.10.08, 23:21
Patrail ütles, et Šveitsi liigas ei tohi saali pasunaid ja trumme võtta. Kas välismaal on käsipall samalaadne tennisega?

nagu snuuker, totaalne vaikus

ROOTSI KUNN
31.10.08, 00:43
No sellist rõvedat pasunat nagu seal Põlvas undas , raudselt ei tohiks saali tuua. See tappis ju kogu Põlva fännide kaasaelamise . Täiesti haige värk ,kuidas küll Käsipalli Liit sihukest jama lubas.

JanK
24.01.09, 13:24
Võtsin kodus radika najal rippuva lehmakella, et kõlistada, avastades, et peale on Drammen HK Supporters kirjutatud. Mul on see juba 10 a radika najal rippunud. :)

NIRK
29.03.09, 20:04
Eesti käsipallikoondislast pussitati Põlvas (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=322279)

budu
12.04.09, 20:54
Eesti U21 käsipallikoondis jõudis MM-finaalturniirile

Kaspy
12.04.09, 23:20
Päris uhke saavutus

molbert
13.04.09, 01:01
Uhke saavutus küll, aga siin tsiteeriks ühte viasat balticu kommentaatorit "No käsipall, keda see ikka huvitab."

xrip55
16.01.10, 19:12
ma arvasin, et see teema on Henry-st !

meesmuiste
21.01.10, 22:42
Uhke saavutus küll, aga siin tsiteeriks ühte viasat balticu kommentaatorit "No käsipall, keda see ikka huvitab."

mine finaalseeria ajal Põlvasse ja näed kuidas 1/6 (!) linnast end mängule kohale veab!

Põlvas tiba üle 6000 elaniku
Mesikäpa hall mahutab ~700, aga on olnud mänge, kus rahvast nii paksult täis, et ei mahu ära.

Tervitused Artile. Su kehrakatest kodulinlased on suht koht kobad. nii infoks :D

Felipe
23.01.10, 18:56
mine finaalseeria ajal Põlvasse ja näed kuidas 1/6 (!) linnast end mängule kohale veab!

Põlvas tiba üle 6000 elaniku
Mesikäpa hall mahutab ~700, aga on olnud mänge, kus rahvast nii paksult täis, et ei mahu ära.

Tervitused Artile. Su kehrakatest kodulinlased on suht koht kobad. nii infoks :D

Kehras elab 3000 inimest, finaalseeria ajal on peaaegu sama palju rahvast, kui Põlvas finaali ajal. Kui Sporting mängis oli ligi tuhat siin. Need on ajad millal saal on rahvast nii paksult täis, et ei mahu ära. Kui kehras oleks eestlased enmauses mitte suures osas venelastega pooleks, pressiks veel rohkem sisse.

Tervitused Steivile. Su põlvakatest kodulinlased on suht kobad karikavõitude arvult, nii infoks :D

meesmuiste
23.01.10, 19:36
Kehras elab 3000 inimest, finaalseeria ajal on peaaegu sama palju rahvast, kui Põlvas finaali ajal. Kui Sporting mängis oli ligi tuhat siin. Need on ajad millal saal on rahvast nii paksult täis, et ei mahu ära. Kui kehras oleks eestlased enmauses mitte suures osas venelastega pooleks, pressiks veel rohkem sisse.

Tervitused Steivile. Su põlvakatest kodulinlased on suht kobad karikavõitude arvult, nii infoks :D

Sama palju ses suhtes, et saal on täis? Saal mahutab ehk 300 heal juhul!

Felipe
23.01.10, 19:39
Sama palju ses suhtes, et saal on täis? Saal mahutab ehk 300 heal juhul!

Kehra saal mahutab tribüünile 600, olemas on ka lisatribüün üleval seisva rõud näol, pluss kohvik kus saab vaadtaa läbi klaasi.

Aga Põlva saalist on pilt ka netis olemas ju, kuidas siia küll 1/6 Põlvast mahub on juba omaette küsimus? Iseasi see et saalile veel mängimisõigus anti on juba teine teema, pilt on all

http://media.photobucket.com/image/old%20sportshall/sixxfingers/Rubbish/SportsHall.jpg ;)

ROOTSI KUNN
31.01.10, 22:44
Finaal mind eriti ei köitnud enam ,kuna lemmik meeskond on Poola ,kes millegi pärast peale väga head alagrupi ja vahegrupiturniiri oli soosik aga siis nende mäng kahjuks lagunes. Samas on hea meel ka Islandi üle ,kuigi võitsid Poolat pronksimängus.
Aga muidu vaatasin paljusid mänge .Käsipall on väga jõuline ja kohati kiire mäng. Üks minu lemmikuid jalgpalli ja jäähoki järel.

meesmuiste
07.02.10, 19:04
käsipall on jah hull mäng, eriti veel koha peal vaadates. siis saab tempost ja möllust palju parema pildi. tihti ongi, et ainult tippkoondiste telemängud suudavad tekitada sama emotsiooni, mis muidu mäng kasvõi eestikatel (võrdste satside puhul). mäletan kuidas üks ETV valgustaja läks esmakordselt Pealtnägijaga käsipallile ja siis vennal oli karp lahti, et midagi sellist poleks küll oodanud, et siuke tempo ja hull mäng (oli Choko ja Serviti mäng).

Aga Arti, sinusugusele kehrakale pole vaja vastata. On teada tõsiasi, et Kehra fännidel pole peas teps mitte kõik korras.

http://farm2.static.flickr.com/1383/968389692_f859eec158.jpg

Iceman
04.11.10, 02:26
http://www.ehftv.com/ehfcl/ec/cl/men/video/001297

Maidust siis jutt EHF TV's.

Aílton
13.01.11, 23:56
Rootslased panid kodupubliku ees Tšiili kotti. Mängu alguses vedasid väravavahi head tõrjed ja meeskonna ilusad väravad kenasti mängu käima ja Tšiili ei saanud enam ohtlikuks.
Tv4-a stuudiotsikk on ka päris ok:D

karl54
14.01.11, 23:20
Päris huvitavaid meeskondi mängib euroopast - Austria ja Slovakkia just väga traditsioonilised käsipallimaad pole.

Maarek
30.01.11, 21:39
Krdi vaatemänguline MM finaal oli täna :)
Pigeline heitlus ja Taani poolt viigivärav 2 sekundit enne normaalaega tekitas tõsiselt mõnusa tunde. Kahjuks küll lisaajal üks nõrk moment maksis kätte ja konnasööjad suutsid kaitsta tiitlit, aga sellegipoolest oli elamust küllalt :)

karl54
08.06.11, 19:59
Täna on võimalik ajalugu teha ja võidu korral Euroopa meistrivõistlustele saada. Põlva ja Kehra on head tööd teinud ja hoolimata sellest, et käsipall pole nii populaarne Eesti kui teised pallialad on meil hiilgav võimalus sarnaselt võrkpalluritele tiitlivõistlustele saada.
Nii käsipallurid kui ka võrkpallurid on viimastel aastatel erinevalt korvpalluritest välismaale läinud ja erinevalt jalgpalluritest mängitakse üppriski heades klubides maailmamõistes. Ei leidnud kuskilt koondise nimekirja, et palju välismaalt ja palju Eesti liigast mehi on, äkki keegi oskab aidata? Aga vähemalt pooled mehed peaks küll välismaalt olema. Käsipallis Euroopa meistrivõistlustele pääsemist pean raskemaks kui võrkpallis sinna pääsemist - Skandinaavi riigid põhimõtteliselt võrku ei mängi, aga Käsipall on peaaegu sama popp kui mitte popim kui jalgpall. Ka kesk - euroopas on käsipall paremal tasemel kui võrkpall.

karl54
08.06.11, 22:25
Kahju, lootsin vist liiga palju Eesti koondiselt.

ROOTSI KUNN
08.06.11, 22:43
Ütleks nii ,et kui enne Fääride mängu olid mul kerged kahtlused ,et võime kõrbeda siis enne seda mängu olin 1000% kindel ,et Makedoonia võidab.

ericbana
08.06.11, 23:35
Ütleks nii ,et kui enne Fääride mängu olid mul kerged kahtlused ,et võime kõrbeda siis enne seda mängu olin 1000% kindel ,et Makedoonia võidab.

Vähemalt mehed MÄNGISID ja VÕITLESID, mitte ei lonkinud sihitult ringi!

Maarek
09.06.11, 13:14
No kui vastaste väravavahil nii karm tõrjeprotsent, siis on paraku üsna raske selle vastu rohtu leida.
Kui meie liider Patrail võeti ilusti kinni, siis paraku ei suudetud praktiliselt mitte midagi teha nende staari, Lazarovi, vastu. Sellega vist üldse vähesed hakkama saanud, sest tema keskmine koondise eest visatut väravate pidi olema umbes 9 mängu kohta.

karl54
06.01.12, 19:37
Eesti tõmbas Soomele eile täiega ära, 22-22. seisul pani Eesti teise käigu sisse ja võttis kindla võidu. Käsipallis on Eesti liiga väga nõrk - kaks head klubi plus Balti liigas ka liiga vähe meeskondi, et tipptasemel mänge saada piisavalt. Äkki keegi oskab öelda palju kodumaal mängivaid mehi on koondises hetkel? Valdav enamus ikkagi teenib leiba välismaal, mis on ka edu saladus, sarnaselt jalgpallile ja ka võrgul on emanus põhituumikust välismaal oma igapäevast leiba teenimas.

Kristjan?
06.01.12, 20:42
...... Äkki keegi oskab öelda palju kodumaal mängivaid mehi on koondises hetkel? .......

Marius Aleksejev, Eston Varusk, Risto Lepp, Marko Slastinovski, Kristjan Muuga, Marius Lepp, Dener Jaanimaa, Mait Patrail, Martin Johannson, Janar Mägi, Raido Peedomaa, Mario Karuse, Uku-Tanel Laast, Mikk Pinnonen, Jürgen Rooba

Eilsest koondise koosseisust siis üle toonitatud mängijad madistavad kohalikus liigas.

karl54
06.01.12, 21:35
Marius Aleksejev, Eston Varusk, Risto Lepp, Marko Slastinovski, Kristjan Muuga, Marius Lepp, Dener Jaanimaa, Mait Patrail, Martin Johannson, Janar Mägi, Raido Peedomaa, Mario Karuse, Uku-Tanel Laast, Mikk Pinnonen, Jürgen Rooba

Eilsest koondise koosseisust siis üle toonitatud mängijad madistavad kohalikus liigas.

Väga üllatav - vahepeal mängis ju mingi 4-5 meest Soome liigas jne, ehk siis üle poolte kodusest liigast.

ROOTSI KUNN
16.01.12, 16:37
Kõva sõna ! Leedu käsipallikoondis jõudis MM -i play offi .kui kodus mängiti Shweitsiga viiki ja võõrsil pandi neile kahe väravaga kümnesse . Alagrupp oli kordi kõvem ,kui meil . (Itaalia ,Shweits ).
Eile ,kui käsipallist oli ETV üle pika aja üsna palju juttu siis koradgi ei mainitud ,et Serbias algas käsipalli EM ja toimusid väga põnevad mängud. Kuidas seda nimetada ,kas ämber, pohhuism ala vastu . Kohustusliku pakasuhha korras näidati meie treenerit ja kõik. Palju edu teile ETV , tolgused.

urmar
16.01.12, 19:45
Kummaline värk jah, et osa spordiametnikke ja -ajakirjanikke süüdistavad ma ei teagi täpselt keda (ilmselt raadiot, tv-d ja ajalehti), jalgpalli upitamises, aga ise ei suvatseda teha uudiseid näiteks käsipalli suurturniiridest. Sama on kohati tunda ka võrkpalli suurturniiride puhul, millest vahel saame teada vaid finaalmängust, kui sedagi.

ROOTSI KUNN
29.01.12, 21:45
Saab näha palju tänasest käsipalli EM finaalist räägitakse .Taani kaitse oli vägev ja serblased ei suutnud seda murda .Serbia publik oli muidugi omas elemendis aga isegi see ei aidanud.
Karta on et serblastele ei anta enam niipea ühtegi tiitlivõistlust kuna nad ei suuda oma fänne vaos hoida eriti siis ,kui mängivad endised jugod omavahel.

Kaspy
04.05.12, 08:48
Patrail Katarist:

"Kella siin ei tunta. Trenn algab siis, kui kõik lõpuks kohal on. Kõige vähem pidin ootama mõned minutit, kõige enam aga tund ja 15 minutit. Aga äkki ükskord selle nelja nädala jooksul algab mõni asi õigel ajal kah!"

Saksamaalt lahkumise tagamaad:
http://ohtuleht.ee/475330

Marek_T
31.10.12, 09:29
http://ohtuleht.ee/497915

Õhtul Kehrasse. Loodame, et liigne enesekindlus ei too etenduse "Jalgpallikoondis Fääridel" II vaatust. :)

karl54
31.10.12, 14:59
http://ohtuleht.ee/497915

Õhtul Kehrasse. Loodame, et liigne enesekindlus ei too etenduse "Jalgpallikoondis Fääridel" II vaatust. :)

No iirimaa vist üks nõrgemaid riike käsipallis, pluss paar aastat tegelenud korralikult vist, fäärid ikka vähe korralikum jalkas, pluss eesti on käsipalliriik, jalkas ollakse nõrgemate seas ja jalkas pole meil ühtegi superstaari, käsipallis aga on üks julm mängumees.
Ehk ühesõnaga alla 10 punnine võit oleks ikka väga suur üllatus, pakuks mingi 40-20.

Marek_T
31.10.12, 17:08
Täiesti teadlik kõigest sinu kirjeldatust. Mind lihtsalt teeb alati äärmiselt ettevaatlikuks, kui ükskõik millise meie spordiala rahvuskoondise peatreener kirjeldab eelootavat mängu / matši / võistlust kui jalutuskäiku pargis...

Meintz
31.10.12, 19:49
Live ülekannet ei näe kuskilt?Mõtlen tekstilist

karl54
31.10.12, 20:47
Nojaa need Iirimaa vennad vist mingi eesti esiliiga tasemel 20-4 poolaeg.

idikas
31.10.12, 21:32
Õnneks muretsemiseks polnud põhjust, ilma Patrailita 44-13 või mis ta oli :) Laupäeval Belgia! Kas ETV ei hakkagi ülekandeid tegema?

Kaspy
13.11.12, 13:00
http://www.ohtuleht.ee/499362

Kurat selle mehe tegemised paistavad meil Eestis pisut alahinnatud olevat. Mängida iga nädal oma mängud Saksamaa kõrgeimas liigas ja silmapaistvalt. Naabermaakonna mehena sooviks küll ühel heal päeval Patraili näha saamas Aasta meessportlase tiitlit. Meeskonnasportlasel on seda muidugi ülimalt keeruline saavutada aga ehk ühel heal päeval, kui koduklubiks veel tugevam sats on.

Meintz
13.11.12, 21:16
Millal kordusmängud Iirimaa ja Belgiaga on?

Kaspy
14.11.12, 09:39
Aprillis kohtutakse võõrsil Iirimaaga ja juunis kodus Belgiaga.

orbitaaljaam
19.11.12, 15:44
http://www.101greatgoals.com/other-sports/handball-homophobia-after-being-attacked-by-a-kiss-ivan-stuffer-pushes-his-opponent-aims-his-manhood-at-the-crowd/

hahahahhahahah

cannuman
19.11.12, 15:50
päris hea :D

karl54
21.01.13, 19:26
Praegu on muuseas mm. ka täistuuridel käimas, täna selguvad viimased veerandfinalistid ja kuigi Lõuna-ameerika tiimid ja Tuneesia on täitsa viisakalt' mänginud siis nagu arvata oli veerandfinaalid jäävad euroopa siseasjaks, kui Egiptus just suurüllatust täna ei sepista. Suurfavoriit on seniste mängude põhjal Taani, ka korraldajamaa Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa võivad tiitli peale mõelda, mustaks hobuseks võib pidada Horvaatiat, kes alagruppis suutis Hispaania alistada, kindlasti ei saa veel maha kanda Sloveeniat, ehk põnevust jagub. Ise pakuks siis võitjaks ühe kahest - kas Taani või Horvaatia.

karl54
23.01.13, 17:59
Täna siis käsipallis üks tõsiselt suur lahing ees ootamas Prantsusmaa ja Horvaatia vahel, Oodata on päris vihast andmist ja päris paljud peavad seda juba finaaliks ja selle mängu võitja on sisuliselt maailmameister, ise usun endiselt, et võit jääb skandinaaviasse. Aga Taani tänane vastane veerandfinalistidest kõige nõrgem, ehk nad pole see turniir veel ühegi väga suurega mänginud. Korraldaja Hispaania võib loosiõnnega rahul olla, kuna teepeal ühtegi väga suurt vastast pole, siis finaali mittesaamine oleks ilmselt pettumus. Samas muidugi Saksamaa suutis Prantsusmaad alagruppis võita ja neid alahinnata ei tasuks, aga pigem on nad seekord liiga ebastabiilsed kõrge mängu jaoks. Lisaks veel Prantsusmaa pole veel seni kõike mängu pannud ja üppriski rahulikult võtnud seda turniir, täna Horvaatiaga aga tuleb väga verine ja suur võitlus. Selle loosiga muidugi läks toredasti - tänane Prantsusmaa - Horvaatia mäng on paljude jaoks juba finaali eest ja seejärel võitja mäng Taaniga (kui suurüllatust ei juhtu) on samuti finaali vääriline, ehk finaal võib sedapuhku tagasihoidlikum tulla, aga eks paistab kuidas läheb.

Quixy
17.06.13, 16:20
Sry for old topic, aga ise mängin Aruküla SK nimelises klubis. (http://arukylask.ee/) . Võistlustel pole küll suuri tribüüne, kuid paarkümmend aleviku inimest on ikka mänge vaatamas.

Quixy
17.06.13, 16:21
Eesti tegi Belgiale ära (32-23)

Imperial
19.08.14, 17:50
Nädalavahetusel leiab aset selline turniir

3433

Natuke juttu serviti kodulehelt: http://www.hcpolva.ee/polva-cup-2014-22-24-augustil/

Felipe
17.05.15, 19:54
Sellist finaalseeriat pole minu silmad veel näinud. Kahju tulemusest...

Felipe
13.06.15, 10:51
Kehra poiss siirdus Hispaania kõrgliigasse- http://sport.postimees.ee/3224157/eesti-kasipallikoondislane-siirdus-hispaania-korgliigasse

ericbana
13.06.15, 22:50
Ohjah. Kodus Luksemburgi vastu rahuldavat tulemust mitte saada...

Marek_T
14.06.15, 09:20
Olin sellele lagunemisele Viljandis oma silmaga tunnistajaks. Oli valus küll, teisel poolajal läks nii hirmsaks isetsemiseks ja lahmimiseks, et anna olla. Jaanimaa oli kehva, Johannson nagu omaenda vari... Pinnonen oli võimas, aga tõmbas enne lõppu vist kubemelihase ära, tundus. Patrail mängis vigastusega ja oli ka vastavalt töss, tema kaks valesöötu osustavas faasis tõmbasid masti lõplikult maha... Kurb, kurb. Õnneks olen Eesti jalgpalli fännina sääraste lagunemistega harjunud, aga teised Viljandi inimesed lahkusid küll šokilaadses seisundis...

chac
15.06.15, 16:14
tea kuidas kohapeal, aga telekast vaadates - seda oli päris kummaline vaadata kuidas mingit silma järgi ~120kilost õllelähkrist jupatsit kuidagi rünnakul kinni ei saadud, professionaalid myass.
võibolla telepilt ka pettis aga no tõsise rahvasportlase imidziga vend oli küll, teravas kontrastis enamvähem kogu platsi ja ka suurema osa publikuga.

telekavaataja
15.06.15, 18:54
Kusjuures ise ka vaatasin, et tõeline lihakangelane on Luksemburgi rivistuses.

Felipe
15.06.15, 19:23
Patrail mängis vigastusega ja oli ka vastavalt töss, tema kaks valesöötu osustavas faasis tõmbasid masti lõplikult maha...

Tegemist oli tegelikult ikkagi suhteliselt müstilise valikuga, kuna vigase Patraili asemel oleks võinud kaitses ükskõik keda muud kasutada, kasvõi Marius Leppa. Deneri isetsemine oli arusaadav, sest reaalset söötu polnud kellegile panna. Üheksa korda söödeti Jürgen Roobale, kes kordagi ei tabanud. Kaspar Lees murdis vahepeal vasakult hästi sisse ja tegi väga hea visketabamusega mängu, miks tema peale küll rohkem ei mängitud? Karl Roosna tegi ka rünnakul tunduvalt efektiivsema mängu, kui Rooba. Celmins oleks võinud ründes rohkem mänguaega saada.

Jube sitt teine poolaeg.

Marek_T
15.06.15, 23:04
Kaspar Lees murdis vahepeal vasakult hästi sisse ja tegi väga hea visketabamusega mängu, miks tema peale küll rohkem ei mängitud?

Jaanimaa viitas meeskondlikkuse puudumisele peale mängu. Nii oligi, väga hästi võttis kokku teise poolaja. Lepa ja Celminsi alaekspluateerimise koha pealt täiesti nõus. Patraili kasutegur võis eile esimesel poolajal olla autoriteedipõhiselt põhjendatav, aga teisel ta keeras, andke andeks, ikka rohkem jama kokku kui tast kasu oli.
Väga valus kaotus, vist üks valusamaid, mida üldse kodumaises spordis viimasel ajal näinud.

olll
13.02.17, 02:11
lühike videopilt algsest käsipallist suurel jalkaväljakul
kahjuks vist enam kusagil ei harrastata

https://www.youtube.com/watch?v=wqA5TMP6WbQ

Markko
07.01.18, 20:01
Kas Celmins on kodustatud lätlane v läti nimega eestlane? Saan aru, et vist Valgast/Valkast pärit?

Kasepats-Pidur
08.01.18, 17:05
Kas Celmins on kodustatud lätlane v läti nimega eestlane? Saan aru, et vist Valgast/Valkast pärit?

Andris Celminš: isa lätlane, ema venelane, klubikaaslased sloveenid – ise eestlane (http://dea.digar.ee/cgi-bin/dea?a=d&d=valgamaalane20150516.2.8.1)

Helmede õudusunenägu.

Iceman
11.04.19, 22:37
Kuidas see on võimalik, et Dener Jaanimaal lasti 1pa kogu 30min platsil olla? intervjuus just nüüd kurtis, et poleks pidanud 1pa nii palju mängima, teiseks poolajaks jõudu ei jätkunud enam....