PDA

View Full Version : millist liigat näidata telkust na

Tanua
19.08.04, 18:19
Et millist liigat võiks nagu telkust eesti telekanalid näidata na;) ;) ;)

Ise pooldan kas siis Serie A ,La Liga ,Premiershipi või siis Bundesliiga näitamist na :lahe:

Mida arvate aga teie??

Karla
19.08.04, 18:24
mina arvan ,et võiks näidata premiershipi mänge.inglise jalkat on ikka etem vahtida kui nt itaalia või saksa oma.

budu
19.08.04, 18:26
ikka inglise liigat

Tanua
19.08.04, 18:29
Minu arust võiks isegi näidata Venemaa liigat ,sest meie omad poisid pelavad seal vutti ju ikkagi na!!!;)

Epic
19.08.04, 18:30
Algselt postitas Decofan

Minu arust võiks isegi näidata Venemaa liigat ,sest meie omad poisid pelavad seal vutti ju ikkagi na!!!;)

nana näitaks enne eesti liigat na siin nagu na rohkem oma poisse na

Karla
19.08.04, 18:31
minu arust võiks näidata ukraina liigat sest seal on taavi rähn.tegelt võiks soome liigat ka näidata seal on ju sergei terehhov.

Tanel
19.08.04, 18:36
Et nagu, mis liigat võiksid Eesti telekanalid näidata?

Esiteks, võiks valikus ikka olla eesti liiga ka. Liigad nagu Belgia, Kreeka jms ei koguks ilmselt piisavalt vaatajaid. Prantsuse liigat olen vahetevahel piilunud Viasat Spordilt, kuid kahjuks üle ühe poolaja seda vaadata ei viitsi. Mäng kuidagi kinnine. Mina isiklikult jätaks sõelale enda jaoks La Liga, Serie A, Premierishipi ja Vene liiga. Saksamaa jalgpall tundub minujaoks kinninine ja ei paelu, kuid kindlasti suudavad osad mulle selles osas vastu vaielda. Eelistused põhinevad minu jaoks sellega, kus on huvitavamad mängud, eestlased. Kõige huvitavam oleks ilmselt vaadata Premierit. Samas kuna Fulhami mänge vaevalt Premieris telekasse satub nii, et eelistaks, siis Itaalia Liigat, kus Interit saaks ilmselt väga tihedalt näha.

Vabandan ilmselt segase teksti pärast.

v6hiv66ras
19.08.04, 22:32
Ma tahaks eesti 4jandat liigat näha. Mis kell te üle kannate? :kaval:

Mikusiku
19.08.04, 22:46
Mina arvan na, et Hispaania liigat na, siis ma näeksin Reali mänge na. See oleks ju juamala tore na!!!!!

Karla
19.08.04, 22:53
tegelt võiks norra liigat ka näidata seal on ju piiroja ,lemsalu ja tohver.neljanda liiga lõuna piirkonna mänge võiks ka näidata.seal ju jk võru.

3rk1
19.08.04, 23:19
Bundesligat võiks na, sest mul lemmikklubi mängib seal na. A muidu na võiks premierit ka näidata kasvõi na

Tanua
19.08.04, 23:58
Algselt postitas zidane_5

Mina arvan na, et Hispaania liigat na, siis ma näeksin Reali mänge na. See oleks ju juamala tore na!!!!!

Sul ka see parasiitsõna na külge jäänd ;) Ongi lahedam na :lahe:

mikc
20.08.04, 00:11
Algselt postitas Decofan

Algselt postitas zidane_5

Sul ka see parasiitsõna na külge jäänd ;) Ongi lahedam na :lahe:

debiilide jumal na

17
20.08.04, 00:57
itaaliat tahaks näha na

17
20.08.04, 00:57
itaaliat tahaks näha na

Peku
20.08.04, 01:05
ega šoti liigast ära ei ütleks, kui iga mäng kantaks ütleme celticu mäng või nii. :D
aga ilmselt võiks inglise na.

mjkk
20.08.04, 01:35
ise eelistaks belgiat, põhiliselt la louviere mehe ishiaku pärast...

p3p3
20.08.04, 01:54
võix premieeri ikke näidata :P

Jyrka
20.08.04, 02:14
tahaks kreeka liigat na, sest nad on ju na euroopa meistrid na

siimsorokin
20.08.04, 02:20
Eks ikka Premier League\'i! ;)
Kunagi TV1 isegi näitas, kui see veel eksisteeris!

eika
20.08.04, 11:16
mina oleks rahul 1kõik millise tippliigaga. aga eesti liiga põnevamaid kohtumisi võiks ka näidata.

tegelikult oleks see juba samm edasi, kui eesti spordiuudised hakkaks jalgpalli väärtustama. selle asemel, et näidata ainult inglise liiga väravaid, võiks kokkuvõtte teha ka itaalia, hispaania, saksamaaa jne liigamängudest. krt üle hakkab viskama, et eesti spordiuudiste arvates on ainus jalgpalliliiga inglismaa oma. nõme:viha:

muidugi ka eesti liiga väravaid ja tabeliseisu peaks ka näitama!!!

Hughes
21.08.04, 23:12
see on ju täiesti mõttetu teema...isegi kui jõuame selgusele et võiks näidata näiteks Premier League´i, Championshipsi ja La Ligat(näiteks), siis see jääb vaid \"unistuseks\", sest Eesti kanalid ei hakka vähemalt 10 aasta jooksul näitama neid liigasid. ETV spordiuudistes ei näidata isegi Premier League väravaid, CL väravaid või näiteks Mart Poomi tegemistest rääkides ilutseb ülal nurgas kõigest pilt või näidatakse arhiivi, kus ta mängib veel Derby Countys. :D...nii et suht mõttetu teema, aga minu valikuks jäävad ülalpool välja toodud liigad

GreenACe
21.08.04, 23:20
Algselt postitas eika

mina oleks rahul 1kõik millise tippliigaga. aga eesti liiga põnevamaid kohtumisi võiks ka näidata.

tegelikult oleks see juba samm edasi, kui eesti spordiuudised hakkaks jalgpalli väärtustama. selle asemel, et näidata ainult inglise liiga väravaid, võiks kokkuvõtte teha ka itaalia, hispaania, saksamaaa jne liigamängudest. krt üle hakkab viskama, et eesti spordiuudiste arvates on ainus jalgpalliliiga inglismaa oma. nõme:viha:

muidugi ka eesti liiga väravaid ja tabeliseisu peaks ka näitama!!!

Arvan sama

norsk
22.08.04, 00:53
Igasugune vutt oleks teretulnud, sest praegune seis Eesti telekanalites on ikka üsna nutune.:kurb8: Ise eelistaks Hispaania liigat.

Shrek
22.08.04, 11:24
Inglise liigat kindlasti.
Aga enne võiks Eesti liiga mõnda mängu näidata ja siis võiks juba välismaa jalkast unistada:doh:

Diana
22.08.04, 21:57
Inglise liiga mänge võiks tõesti näidata... Ja Eesti liigat vaataks ka hea meelega. Eks loota võib ju alati :silm1:

mikc
22.08.04, 22:26
see hiidlaste värdjaspuue \"na\" igalepoole topppida on ikka eri v2rdjaspuue.:lahe: :doh:

Davids
23.08.04, 17:52
ITAALIA liiga olex just see ainuõige:);)

shepard
23.08.04, 18:53
nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nananananana
hispaaniat ja inglishit loomulikult nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nananananana

:ham3:

Hughes
23.08.04, 19:00
Algselt postitas shepard

nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nananananana
hispaaniat ja inglishit loomulikult nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nananananana

:ham3:

lolliks läksid vä? või kolisid Hiiumaale?

aga Inglise Premier League ja Championship ikkagi....kui aega üle jääb siis Spanishit ja ülipõnev Eesti meistriliiga na

Tanel
23.08.04, 19:11
Hiidlased on teile midagi teinud? Minul mingit \"na nakkushaigust\" või \"na värdjaspuuet\" küll pole ja ega ma sellele erilist tähelepanu ei pane ka nagu ka decofani postitustele.

shepard
24.08.04, 01:24
ehhh
/me on iroonik lihtsalt aeg-ajalt (muidugi ei võistle estoni ja martiniga mitte miskitel tingimustel ega tasemel aga ikkagi vahel ju võib, onju-eksju :P )

(tegelt kihtsakt see na-värk käib närvidele kui keegi veel aru ei saanud...)

aga mis seal ikka las noored elavad end välja...

piiissss
:õnnelik:

:õlu:

realmadridfan
24.08.04, 01:26
Ma siiamaani pole aru saanud, kas see dekofänn ongi päriselt selline või mängib lihtsalt lolli?

Tanua
24.08.04, 01:50
Mis teil kõigil selle na vastu on ma ei saa aru, siin on see küll popp ja noortepärane :oih:

Ja Henrykas (\"Tanel\":viha: ), ära hakka jälle mingi ma ei tea vanematele siin pugema na ,sina olid üks neist esimestest ,kes seda msn-is vähemalt kasutas:P Aga siin ei julge sa muidugi midagi välja öelda!!!:viha:

Ja ma paluks väga ,et te ei möliseks niisama mu kallal na ,samal ajal kui henrykas igalpool poeb ja segast pexab:(

U2
24.08.04, 02:14
Arvan,et kõige esimesena oleks tore kui näeks Eesti liigat siis võiks hakata mõtlema kaugemate liigade nagu inglise,hispaania vms.

shepard
24.08.04, 02:17
Eesti liigat näeb juuu... staadionil ntx... :doh:

3rk1
24.08.04, 23:19
Et jah, enne võiksite end Eesti liigat vaatama vedada ja siis räägime. =)

Karla
24.08.04, 23:40
minu arust võiks eesti liigat näidata na.

Ch1ller666
27.08.04, 13:41
Eesti liigat võiks näidata. ja kui seda juba näidatakse siis ega Inglise liiga paha ei teeks.

skint
31.08.04, 00:34
Mina eelistaks Šoti liigat na, kuna seal väga põnev heitlus käimas... eriti nüüd, kui Celticul tiitel nagu suht käes juba peaaegu na. Või siis Belgia na.

mcnamara
02.09.04, 15:20
Minu jaoks aasta lõbusaim teema foorumis na. Ja alles praegu avastasin! Pole ammu nii südamest naerda saanud.

ertz
02.09.04, 15:27
jube mõnna teema jah na... lihtsalt lõbus na

ek
02.09.04, 16:02
aga mida see \"na\" tähendab või tähistab?
kahju et suvel Hiiumaale ei jõudnud doh:

EP100
13.09.04, 19:24
Inglise liigat näitas kunagi...ja see kyll huvitav polnud...w sis valiti kõige mõtetumad mängud....ise eelistax Hispaania w Itaalia liigat...See olex palju põnevam....:lahe:

dimaggio
13.09.04, 19:42
Algselt postitas EP100

Inglise liigat näitas kunagi...ja see kyll huvitav polnud...w sis valiti kõige mõtetumad mängud....ise eelistax Hispaania w Itaalia liigat...See olex palju põnevam....:lahe:
aaahh...bite me

uips
18.10.04, 17:46
Premier League kindlalt. See on parim

silver014
20.10.04, 17:46
Premier League või siis Hispaania La Ligat. Need liigad on minu arvates kõige põnevamad...

IndrekL
21.10.04, 19:42
Ise tahaks Premierit, sest Eesti liigat pole mõtet näidata, kuna siis on tribüünil veel vähem inimesi. Vähemalt minu arust na.:kaval:

mjkk
22.10.04, 00:00
Algselt postitas Rooney#8
...Eesti liigat pole mõtet näidata, kuna siis on tribüünil veel vähem inimesi.
ei nõustu selle väitega - hetkel käivad eesti meistri- ja esiliiga mängudel ainult need inimesed, kes käiksid seal iga ilmaga ja olenemata sellest, kas ka televiisorist mängu näeb. kui koduseid liigamänge hakataks üle kandma, oleks raudne laks, et ajapikku koguneks kadriorgu või alekukele rohkem inimesi kui praegu - iseasi, kui suur see kasv oleks...

Tanua
23.10.04, 13:45
A miks mitte näidata Jaapani liigat na ? Oleks kindlasti odavam kui muud suurliigad na ja kolle lüüakse ka kõvasti seal na
Kashiwa Reysol 1 - 1 Cerezo Osaka

Nagoya Grampus Eight 0 - 2 JEF United Ichihara

Kashima Antlers 2 - 3 Urawa Red Diamonds

Tokyo Verdy 1969 4 - 0 Shimizu S-Pulse

Yokohama F.Marinos 2 - 1 FC Tokyo

Viimane voor siin na
;) Ei ütleks ,et idee ise kehv oleks na.

eston maravilha
23.10.04, 14:35
sinu vanematel tuli umbes 15 aastat tagasi halb idee

Tanua
23.10.04, 17:57
Algselt postitas eston#21

mis idee na ? :oih: Ma ju aint pakkusin välja ,kust odavamt vutti saaks näha na ,ja et nii et kvaliteet ei oleks sitt na!!!

IndrekL
23.10.04, 18:05
Algselt postitas Tanua

mis idee na ? :oih: Ma ju aint pakkusin välja ,kust odavamt vutti saaks näha na ,ja et nii et kvaliteet ei oleks sitt na!!!
Mida sa sellest Jaapani liigast saad? Ma vaataks ennem kasvõi Eesti kolmandat liigat:doh:

Tanua
23.10.04, 18:07

Algselt postitas Tanua

Mida sa sellest Jaapani liigast saad? Ma vaataks ennem kasvõi Eesti kolmandat liigat:doh:

Mis Eesti kolmas liiga on kõvem kui Jaapani liiga ve na ? Päris sooda oled na sel juhul.
Ka Nakata on just Jaapani liigast ju oma hiigelkarjäärile alguse saand na . Mõtle väheke sellepeale na;)

IndrekL
23.10.04, 18:11
Algselt postitas Tanua

Algselt postitas Tanua

Mis Eesti kolmas liiga on kõvem kui Jaapani liiga ve na ? Päris sooda oled na sel juhul.
Ka Nakata on just Jaapani liigast ju oma hiigelkarjäärile alguse saand na . Mõtle väheke sellepeale na;)
Ma pole viidanud sellele, et Eesti kolmas on parem kui Jaapani, aga asi on selles, et Jaapani liiga vaatamine on sama mõtetu kui sa vaataksid kasastani liigat noh. Sealt ju ei ole lihtsalt midagi vaadata. Ja kõige vähem jõuab mulle kohale see, et miks peaks näitama JAAPANILIIGAT EESTIS!

Tanua
23.10.04, 18:15

Algselt postitas Tanua

Algselt postitas Tanua

Ma pole viidanud sellele, et Eesti kolmas on parem kui Jaapani, aga asi on selles, et Jaapani liiga vaatamine on sama mõtetu kui sa vaataksid kasastani liigat noh. Sealt ju ei ole lihtsalt midagi vaadata. Ja kõige vähem jõuab mulle kohale see, et miks peaks näitama JAAPANILIIGAT EESTIS!

Sest SEE OLEKS ODAVAM na ja taseme poole pealt võrdne umbes prantsusmaa omaga ,seega päris hea na. Ning kuna seal mängitakse ründavat jalgpalli ,siis kolle näeks na ,ja milliseid selliseid na.:doh:

IndrekL
23.10.04, 18:19
Algselt postitas Tanua

Algselt postitas Tanua

Algselt postitas Tanua

Sest SEE OLEKS ODAVAM na ja taseme poole pealt võrdne umbes prantsusmaa omaga ,seega päris hea na. Ning kuna seal mängitakse ründavat jalgpalli ,siis kolle näeks na ,ja milliseid selliseid na.:doh:
Ongi nii vä na???

Drogba
23.10.04, 20:17
Ingliseliigat tuleks näidata see minu arust maailma parim liiga kuid Hispaania oma oleks ka huvitav:lahe: