PDA

View Full Version : Eesti-Lux U-21,Rakveres

ROOTSI KUNN
25.08.04, 10:49
Teatavasti toimub Eesti-Luxenburgi U-21 mäng seekord Rakvere uuel staadionil.
Millised on plaanid? Kas on huvilisi ,et sinna kohale sõita? Kui on rohkesti huvilisi siis võiks bussi tellida. Rakvere pole ka eriti kaugel ning võib ka autodega minna. Endal on kindel kavatsus minna. Igatahes ,kes vähegi asja vastu huvi tunneb see käigu oma ideed välja ,mõtleme ,kuidas koos kohale jõuda!!!

ethan
25.08.04, 16:01
on küll plaan minna. autoga. vrrrnnn vrn vrn vrn

rauno
25.08.04, 23:44
vist ka plaan ,a bussi ei viici tellida lihtsam liinibussiga minna:)

ROOTSI KUNN
31.08.04, 11:38
Kuidagi väga vaikne on see teema siin. Kas siis peale minu ,Rauno ja veel paari selli rohkem minejaid ei olegi?
Ärge unustage ,et U-21 on viimaste aastate tugevamaid ja seal peaks platsile jooksma ka värske Belgia liiga ründetäht- Vosko.;)

Tembu
31.08.04, 12:02
Kes liinibussiga plaanib minna, siis teadmiseks nii palju, et tegemist on ju reedese päevaga, mil õpilased koju emme juurde sõidavad ning seetõttu soovitan soojalt piletid varem ära osta. Rongid liiguvad ka kusjuures. Ja lennuväli avati ka just.

Aff
31.08.04, 12:30
Mina stardin Rakverre Tartust, 14.30 bussiga. Oleks mõnus kui endale kaaslasi ka saan.
Nüüd siis tuleks välja uurida 1 mõnus Rakvere kõrts, kus Eestimaa teistest punktidest liikunud fännidega kokku saada. Äkki oskab keegi miskit soovitada?
Aga seniks :õlu:

Jorgan
31.08.04, 12:39
kui keegi plaanib autoga minna ja vabu kohti on, siis endal oleks ka soovi kaasa tulla.
Saaks vist ka häälega minna, aga siis tekiks küsimus kuidas õhtul tagasi saab.

gianluca
31.08.04, 13:02
hetke plaanides on igatahes minna, eks kodanik Uglaga nädala teises pooles otsustame, mis täpselt saab.

Sir Brazza
31.08.04, 13:10
Minu soovitus on minna Berliini Trahterisse - see kõrts on enamjaolt tühi, asub kesklinnas - u. 10min. kaugusel staadionist.

Marduk
31.08.04, 16:33
Algselt postitas Aff

Nüüd siis tuleks välja uurida 1 mõnus Rakvere kõrts, kus Eestimaa teistest punktidest liikunud fännidega kokku saada. Äkki oskab keegi miskit soovitada?
Aga seniks :õlu:

Berliini Trahter- kohe peav2ljaku 22res. M6nus hubane kohake.
K2ra Kants- u. 300m peav2ljakust, hea koht afterpartyks :)

jansa
31.08.04, 17:52
...RummaBros tuleb Rakverre 100%-lises iskikoosseisus (olles teel laupäevasele kartulinoppimisele..). st. 3 pealisena. Berliini trahter on väga OK...sisuliselt seal Rakveres rohkem selliseid Pubi tüüpi õllekaid polegi minuteada.... natuke kallis on aga hubane...väli-lauad/toolid jne.:D
Laupäeva õhtuks nagu üks mees A le Coqil tagasi....

kyps
31.08.04, 18:06
Algselt postitas Jorgan

kui keegi plaanib autoga minna ja vabu kohti on, siis endal oleks ka soovi kaasa tulla.
Saaks vist ka häälega minna, aga siis tekiks küsimus kuidas õhtul tagasi saab.

Endal sama soov. Tõsi, tagasi pole tarvis saada. Ainuke asi see, et autode peale, mis enne poolt nelja stardivad ma ei jõua.

fitti
31.08.04, 18:26
kuna vutt ja õlu käivad ikka käsikäes, siis ise hea meelega rooli ei tyki.
Kunn kas (mikro)bussi tellmise plaan on maha maetud? Või mitu meest veel liinikaga plaanivad sõita?:õlu:

-madis-
31.08.04, 23:34
Mis kellaajal siinsed seltskonnad pealinnast liikvele asuvad? Reedel on mul endal kahjuks see viga, et enne poolt nelja ma kuidagi startida ei jõua.

rauno
31.08.04, 23:35
mul plaan liinikaga minna,Kunn ka .lõplikult selgub reede omk

mjkk
31.08.04, 23:59
mina olen kohal! kui miskise auto või mikrobussi peale saaks, oleks super... muidu tuleb leppida liinikaga või mingi kahekümne neljanda variandiga...

kyps
01.09.04, 10:20
Algselt postitas rauno

mul plaan liinikaga minna,Kunn ka .lõplikult selgub reede omk

mis kellasega sellisel juhul? ega heast seltskonnast ära ei ütleks. kardan et te kipute ainult liiga vara startima. rakvere ju nii ilus linn;)

fitti
01.09.04, 11:02
Busse ju läheb sisuliselt iga poole h tagant, aga kui vaja peale poolikut tööpäeva ;) ja enne mängu (mis hakkab kell 18, kui te ei teadnud - mida ma ei usu) veitsenbergi pubis õlut ka lakkuda, tuleks kõne alla järgmised variandid:

14:00
68 TALLINN-RAKVERE TAISTO BUSSID AS, Tavaline

14:15
749 TALLINN-RAKVERE-JÕHVI-NARVA SEBE AS, Kiirliin

15:00
225 TALLINN - RAKVERE RAKVERE ATP AS, Kiirliin

15:30
68 TALLINN-RAKVERE TAISTO BUSSID AS, Tavaline

16:00
225 TALLINN - RAKVERE RAKVERE ATP AS, Kiirliin

Minu arust võiks juba kolmesega minema paarutada...

kyps
01.09.04, 11:46
kes ei tea, siis reis kestab keskmiselt 1h 20min. ise sätiks end 15:30-se peale. keegi veel?

ROOTSI KUNN
01.09.04, 12:51
Mulle sobib ka 15.00 aga tulen igaks juhuks autoga bussijaama ,kui juhtub ,et bussid on täis siis lähen oma autoga ja saan neli nägu peale võtta.
:)

fitti
01.09.04, 13:02
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mulle sobib ka 15.00 aga tulen igaks juhuks autoga bussijaama ,kui juhtub ,et bussid on täis siis lähen oma autoga ja saan neli nägu peale võtta.
:)

võib ju reede hommikul mingi hulga kohti bronnida - ainult et broneering kehtib kuni pool h enne väljasõitu, seega kui kell 15 minna, peaks 1430 kohal olema.

dreyd
01.09.04, 13:35
krdi kahju, et ise sinna ei jõua:( , nii-nii tahaks lisaks heale vuti vaatamisele veel memmele ja taadile kalli-kalli teha.

Sen
01.09.04, 19:23
Algselt postitas Aff

Mina stardin Rakverre Tartust, 14.30 bussiga. Oleks mõnus kui endale kaaslasi ka saan.

Olen su kaaslane Aff :õnnelik: :õnnelik: :õlu: :õlu:

ethan
02.09.04, 19:12
Andestage mu teadmatust, aga kuidas sinna staadioni juurde üldse saab, mis aadressil see asub vms?

rauno
02.09.04, 19:36
no niipalju kui ma netist leidsin on Kastani 12 mingi staadion,a ma ei eta kas see on õige.kaart (http://www.ikaart.ee/ikaart.php3?Lang=est&ActionSrc=Map&Tool=in&E=63441 8.5&N=6580951&Ex=3257&Size=s&Map.x=198&Map.y=200)

Jorgan
02.09.04, 21:47
vaatasin, et reede õhtul tuleb Rakverest Tallinna poole ainult üks buss. Nii et kui joppab, siis on võimalus, et sealt ei saa kuidagi tulema. :oih:

ma üritan ikka seda propageerida, et keegi autoga läheks ja mind ka peale korjaks :kaval:

armin
03.09.04, 11:37
Kui kellelgi autos vabu kohti, oleks täitsa huviline. 52 24 903

Jaak
03.09.04, 11:52
Vallandunud taevaluugid näitasid spordihoone nõrgad kohad kätte
Lääne-Virumaad tabanud suure vihmasajuga kannatada saanud Rakvere uue spordihoone fuajee lae all järele andnud ja lekkima hakanud torukonstruktsioon oli spordikeskuse direktori Allan Jaakuse sõnul eile lõunaks välja vahetatud ja fikseeritud.
“Uputusest märjad põrandamatid vajavad paar-kolm päeva kuivamist, lakke paneme uued plaadid, kannatada sai viis-kuus plaati,” rääkis spordirajatise juht.

Spordihoone ehitaja FKSM tuli Jaakuse sõnul kohale ja tegi ühe osa parandustest garantiitööna ära.

“Tegu oli väikese inimliku näpukaga, mida ikka juhtub, see ei olnud ehituslik praak,” nentis Jaakus. ”Üle mõistuse tugeva vihmasaju tõttu andis järele üks väike konstruktsioon, üks kinnituskoht, see võis olla praakdetail.”

Rakvere abilinnapea Matti Jõe leidis, et ei maksaks õnnetust üle dramatiseerida, midagi süsteemset ja tõsist ta juhtunus ei näe.

”Kui hoone on nii uus ja alles ekspluateerimise alguses, siis on üsna inimlik, et ilmneb asju, mis parandamist vajavad,” tähendas Jõe.

Allan Jaakuse sõnul on hoones täheldatud üksikud apsakad enamasti seoses sellega, et kuskilt on metall või puit järele andnud, näiteks vajus üks uks ära. Ehitaja on kõik need vead jooksvalt parandanud.

Rakvere linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami ei näe vastvalminud spordihoone uputuses, mis tõi kohe esimestel töökuudel välja nõrga koha, samuti erilist probleemi.

“Katuselt torudesse voolava vee surve oli väga suur ning et tegemist on lihtsalt üksteise sisse pistetud torudega, siis ei ole midagi imestada, et asi pisut järele andis,” lausus Juhkami, kellel samuti ehitajatele otseseid etteheiteid ei ole.

Pigem on Juhkami sõnul probleeme staadioniga, sest murukate ja drenaazhisüsteem vajaksid korralikuks toimimahakkamiseks talvist läbikülmumist.

Nii tuleb täna õhtul sportlastel jalgpalli mängida otsekui vetruvas soos.

kyps
03.09.04, 11:52
Soovitan jah Berlini trahterisse minna. See jääb siis Laia tänava ja peaväljaku nurgale. Sealt statani ~500 metra. Ise jõuan sinna u. kell 5.

rauno
03.09.04, 12:19
esialgu pole veel kindel kus män st just helistati ja mäng siiski Rakveres toimub:)

Amadeus
03.09.04, 14:11
jah üteldi et on piisavalt tahenenud ja kärab u21 tarvis küll. iseenesest tore , et on veel üks koht tallinnast eemal kus saab rahvusvahelisi mänge pidada ja sellega ka kohalikku jalgpalli buumi ehk avitada.

rauno
04.09.04, 11:01
No käidud ja vaadatud see mäng.
ega see staadion ikka päris mängukõlbulik polnud.head lombid olid väljakul,nagu soos mängiti.suurelt tänu väljaku seisukorrale sai lux vajaliku pnkti kuna meie poisid ei suutnud ära lüüa oma võimalused.
meie poisid olid igas elemendis lux omadest üle,kahju jah et siiski võit ei tulnud.
huvitav kas ka lux-i a koondis oskab niimoodi kukkudes möirata nagu noored.:D

Amadeus
04.09.04, 14:15
Algselt postitas rauno

huvitav kas ka lux-i a koondis oskab niimoodi kukkudes möirata nagu noored.:D

kindlasti , sest eks ütle ju ka vanasõna - mida mida josse ei õpi seda Jean ei tea

ROOTSI KUNN
07.09.04, 15:20
Esimese turmtule saavad täna U-21 kutid . Mida keegi pakub,mis tulemusega mäng lõppeb? Ise pakun ,et 2-1 Portugalile.

Tanua
07.09.04, 15:21
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Esimese turmtule saavad täna U-21 kutid . Mida keegi pakub,mis tulemusega mäng lõppeb? Ise pakun ,et 2-1 Portugalile.

Ma pakuks 3:2 Eestile na:õnnelik: :õnnelik:

Premium
07.09.04, 18:56
2:2 sõbralik viik. Portugali noored viigistavad 90.mindil tänu kohtuniku eksimusele pendlast.:doh:

ethan
07.09.04, 19:10
Väga pilves ei tasuks olla. Peaasi, et progress jätkub ;)

Amadeus
08.09.04, 11:14
väga optimistlikud olite te küll. eesti u21 ei ole just eriliselt silma paistnud oma resultatiivsusega. :)