PDA

View Full Version : mihhail ištšuk

nikopolidis
27.08.04, 16:37
mihhail ištsuk peaks järgmine aasta saama juba florasse sest ta on juba see aasta löönud flora eest ilusa värava levadiale.Kirjutage siia temast:)

Karla
27.08.04, 16:53
see et ta lõi ühe värava see kohe ei tähenda ,et ta florasse saaks.

mar1
27.08.04, 17:35
mishast saab eesti parimaid jalgpallureid aasta kahe jooksul ja jouab mujale kui florasse.

PraS
27.08.04, 17:36
Lisaks siis, et eelmisel hooajal oli tema see, kes lõi kõige rohkem väravaid eesti liigades ja täpsemalt 44 tuli neid kokku.

eestimees
27.08.04, 20:25
nagu mõttetu teema jälle:doh: mõtleks ennem kui postitab.............

U2
27.08.04, 20:30
Miks mõtetu...
Tegemist on äärmiselt andeka mängijaga kes jõuab väga kaugele minu arvates.Arvan,et ta peaks floras pelama järgmisel hooajal küll

greenday
27.08.04, 20:43
FC Fauna vastu lõi tüüp samasuguse värava nagu Zidane CL finaalis Leverkuseni vastu, ainult veel kaugemalt. Ja Zidane\'i värav oli teatavasti ajaloo ilusaim.

PraS
27.08.04, 22:02
Misha on järjekordne FCF Kehtna kasvandik, nagu ka seda on Zahhoviko, Sahharov, Reinumäe, Jäägeri vennad ja Bärengrub. FCF Kehtna pallureid on ka Fc Valgas ja ka teistes Flora süsteemi kuuluvates klubides. Misha on küll andekas ja heal järjel praegu, kuid liigne haipimine viib selleni, et mängumees arvab end liialt ja kukkumine on väga valus. Lisaks siis ka veel seda, et Misha on ka pidanud väravavahi ametit väga noores eas.

Jõudu sulle Misha.

Karla
27.08.04, 22:04
kas vitali istsuk on mihhail istsuki vend.

PraS
27.08.04, 22:05
Algselt postitas saar

kas vitali istsuk on mihhail istsuki vend.

Jah on. Mainiks ka selle ära, et vendade isa oli Aivari sõber;)

mikc
27.08.04, 22:29
Ma leian et Kuusk ja Girišin (vist kir. niiviisi) on Mišast paremad.

kaigas
27.08.04, 22:49
fakk te ajate siin sellist teemat olex vend sis eestlane aga fakk mingi russ kes tegi oma teema et kodus olex hia lugeda et kui k6va vend ta on...

Karla
27.08.04, 22:51
Algselt postitas kaigas

fakk te ajate siin sellist teemat olex vend sis eestlane aga fakk mingi russ kes tegi oma teema et kodus olex hia lugeda et kui k6va vend ta on...

pede oled.

mikc
27.08.04, 22:52
Algselt postitas saar

Algselt postitas kaigas

pede oled.

edit: Ise sa ei ole!

tänx 3rk1

Karla
27.08.04, 22:53
Algselt postitas peremees

Algselt postitas saar

Algselt postitas kaigas

pede oled.

Sa ei olegi siis vä?

ei

mikc
27.08.04, 22:55
Algselt postitas saar

Algselt postitas saar

Algselt postitas kaigas

pede oled.

Sa ei olegi siis vä?

ei

Fakk ma yritasin sama nalja mis oli ekspressi n2dalaanekdoot mingi pedeparaadi aegu aga sa rikkusid ära
Miša vastu trennis mänginud,mingi liigne andeküllus nüüd ei ole,aga midagi tast tuleb kindlasti.

PraS
27.08.04, 22:59
Algselt postitas kaigas

usu mind see mees on rohkem eestlane kui sina ja su fännatav meeskond.

Ja peremees Kuusk ja Girišin mängivad teistel positsioonidel seega on neid kohatu võrrelda.

3rk1
27.08.04, 23:01

Algselt postitas saar

Algselt postitas kaigas

pede oled.

Sa ei olegi siis vä?
Ise sa ei ole!

nikopolidis
28.08.04, 16:19
mihhail ištšuk on puhas eestlane tal oli vist isa venelane et tal vene nimi on aga poiss räägib puhtalt eesti keelt

Shrek
28.08.04, 18:06
Ta oli juba kaks aastat tagasi nii äss mängija et kui ta meie võistkonna vastu mängis (Mängin samuti Fc Flora Kehtnas, me olime nooremad, niisama treeningmäng kus neid oli platsil vähem), siis ei lubanud treener mishal isegi üle poole platsi tulla;)

mg
15.09.04, 22:42
ištšuki ema elab kohtla järvel või kuskil seal kandis. nimelt käis tema ema ja muud sugulased lootus flora mängu vaatamas.
ja eesti keelt lasi tüüp jah ladusalt.

ROOTSI KUNN
26.09.04, 21:55
Igatahes käisin täna Levadia 2 ja Pärnu Tervise mängu vaatamas(toimus Maardus).
Mäng oli väga põnev. Mõlemad klubid tegid head tööd. Eriti ilusad olid Tervise väravad ,mille põhiautoriks oli Misha. Tõesti jättis mulle väga hea mulje ja kui aus olla siis isegi Levadia fännid tunnistasid ,et kutt on hea. Muidugi mitte ainult Misha üksi vaid võiks terve rea mängijaid üles lugeda ,kes minu meelest võivad juba lähimas tulevikus A-koondise uksele koputada. Kahjuks kõigi nimesid ei tea aga näit: Sander Post,Jürgen Kuresoo ka Mati Lember. Aga jah,Misha ja Jäks tegid tõesti täna puhta töö.
OK! Esiliiga mängud pole küll sama ,mis Meistriliiga aga kui võrrelda Tervise mainituid ja Flora puujalgu(Slava jne,) siis mina eelistan hetkel 100% Tervise poisse .:lahe:
Enne peatselt Tallinnas algavat U-19 turniiri on pisid tõesti heas vormis.

päkapikk
06.10.04, 14:40
Algselt postitas kaigas

fakk te ajate siin sellist teemat olex vend sis eestlane aga fakk mingi russ kes tegi oma teema et kodus olex hia lugeda et kui k6va vend ta on...Ta ei ole russ,ta rohkem mingi mägede poeg.Sinu teadmiseks et see vend ei salli russe silmaotsaski.

päkapikk
06.10.04, 14:40
Algselt postitas mg

ištšuki ema elab kohtla järvel või kuskil seal kandis. nimelt käis tema ema ja muud sugulased lootus flora mängu vaatamas.
ja eesti keelt lasi tüüp jah ladusalt.kohilas mitte kohtla järvel.

Amadeus
06.10.04, 15:26
Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas mg

ja Kohila on teatavasti rapla kant, mitte ida viru

kräka
11.10.04, 10:57
Misha on ika tegija küll.....olen temaga koos isegi trennis käinud ja paljudel võistlutsel tema vast pidanud mängima ja teda on ikka raske pidurdada küll...ja kehtna kasvandiukud on suht heda mehed kõik...aga slava koht on ohus järgmine aasta...:õnnelik:

lauri59
11.10.04, 18:42
Algselt postitas kräka

Misha on ika tegija küll.....olen temaga koos isegi trennis käinud ja paljudel võistlutsel tema vast pidanud mängima ja teda on ikka raske pidurdada küll...ja kehtna kasvandiukud on suht heda mehed kõik...aga slava koht on ohus järgmine aasta...:õnnelik:

oled küll väga kõva mees siis ju. Nii tore et sa sellest ka meile rääkisid.;)

kräka
13.10.04, 14:24
mis põrkad...:õnnelik:

tkkt
14.10.04, 16:36
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas päkapikk

Algselt postitas mg

ja Kohila on teatavasti rapla kant, mitte ida viru

Äitahh selgituse eest...

päkapikk
01.11.04, 22:40
väike täpsustus:Mihhaili vanemad mõlemad ukraina rahvusest.

tkkt
05.11.04, 19:57
so what a tema on EESTLANE

marcello
05.11.04, 20:09
pigem on tal Eesti kodakondsus aga rahvuselt ukrainlane

Silver
05.11.04, 20:36
Algselt postitas marcello

pigem on tal Eesti kodakondsus aga rahvuselt ukrainlane Loll jutt suhu tagasi. Aitäh.

marcello
05.11.04, 21:41
Algselt postitas treze

pigem on tal Eesti kodakondsus aga rahvuselt ukrainlane Loll jutt suhu tagasi. Aitäh.

muig,kuda saab rahvus olla Eestlane kui mõlemad vanemad on ukrainlased???
Kodakondsust saab valida,rahvust mitte.Sinu jutu järgi oleks siis,nii et nigeerlastest lapsevanemate laps sünnib siin,saab kodakondsuse ja on kohe ka eestlane?:D
lubage naerda

ethan
05.11.04, 22:40
Kas villand pole sellest rahvusluse mölast?

Silver
05.11.04, 23:22
Igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga kui poiss on sündinud Eestis, käinud Eesti koolis, sõbrad eestlased, emakeeleks eesti keel, mõtetelt eestlane, siis mind tõesti ei huvita, kas ta vanemad on indiaanlased või araablased, Miša on eestlane. Selline on minu arvamus. Aitäh tähelepanu eest.

marcello
05.11.04, 23:32
irw
kõigepealt on \"loll jutt suhu tagasi\" ja siis \"igalühel oma arvamus\"

sinu poolt pakutud variant on rohkem meelsuse ja integreerumise teema,mina rääkisin juriidilisest poolest.
Ethan,tegu polnud rahvusluse üle vaidlemises,mul tõepoolest pohh,kui tüüp oskab eesti keelt,omab kodakondsust ja tahab Eestiti esindada,suurepärane minu meelest!

ethan
05.11.04, 23:39

Ethan,tegu polnud rahvusluse üle vaidlemises,mul tõepoolest pohh,kui tüüp oskab eesti keelt,omab kodakondsust ja tahab Eestiti esindada,suurepärane minu meelest!

Kui Sa ei rääkinud rahvuslusest, siis anna andeks, millest Sa õieti räägid, endal veel pohh kah.

marcello
06.11.04, 00:25
Algselt postitas ethan

Kui Sa ei rääkinud rahvuslusest, siis anna andeks, millest Sa õieti räägid, endal veel pohh kah.

rääkisin vahest mis on kodakondsusel ja rahvusel.Poleks üldse oma suud lahti teinud pärast esimest postitust aga üks tark mees käskis lolli jutu suhu tagasi ajada.Pohh selles mõttes,et kama kes Eestit esindab,kui inimesel on kodakondsus ja huvi siis on ta teretulnud,olgu või neeger:)

DEDE junior
06.11.04, 01:55

Algselt postitas ethan

rääkisin vahest mis on kodakondsusel ja rahvusel.Poleks üldse oma suud lahti teinud pärast esimest postitust aga üks tark mees käskis lolli jutu suhu tagasi ajada.Pohh selles mõttes,et kama kes Eestit esindab,kui inimesel on kodakondsus ja huvi siis on ta teretulnud,olgu või neeger:)

kle tõesti nyyd kyll loll jutt suhu tagasi, kui koondisesse saab neeger siis ta ei ole EESTLANE mingi valemiga ja järelikult ta ei sobi koondisesse!!! Kas siinkohal peab tutvustama eestlaste etnograafiat et teha selgeks et kunagi pole must eestlane. Eestlased on VALGED!!!
:lahe:

marcello
06.11.04, 02:03
Algselt postitas DEDE junior

Algselt postitas ethan

kle tõesti nyyd kyll loll jutt suhu tagasi, kui koondisesse saab neeger siis ta ei ole EESTLANE mingi valemiga ja järelikult ta ei sobi koondisesse!!! Kas siinkohal peab tutvustama eestlaste etnograafiat et teha selgeks et kunagi pole must eestlane. Eestlased on VALGED!!!
:lahe:

sul soovitan küll arsti poolt määratud doosi suurendada või süvene vähemalt rohkem teemasse millest juttu oli.

Raivo19
06.11.04, 07:02
Algselt postitas DEDE junior

Algselt postitas ethan

:lahe: kuule tont,ameeriklased on valged,aga nende kossukoondises on kõik mustad,igaüks eri aafrika nurgast.ometi on neil USA pass ja keegi ei ohi.sa oled ju ehe rassist,järelikult subjektiivne koll eestlaste-venelaste segunemisel kaasa rääkimast

tkkt
06.11.04, 11:37
ma ei saa aru mix on vaja toppida koguaeg sisse seda kradi rahvuse teemat! kui kuttil on kodakondsus siis on ta EESTLANE - olgu ta kas või kradi kõige tumedam pigi keda sa näinud oled!

Homie
18.09.05, 13:37
Istshuk muidu mulle eriti ei meeldi aga vähemalt mängus Kuressaarega päästis Flora totaalsest krahhist kuigi see viik oligi täielik kaos.

junnike
18.09.05, 16:56
Algselt postitas mart44

Istshuk muidu mulle eriti ei meeldi aga vähemalt mängus Kuressaarega päästis Flora totaalsest krahhist kuigi see viik oligi täielik kaos.

Istsuk on üks vähestest flora süst. palluritest, kes suudab enamus võimalusi ära lüüa ja seda näitas ka Kure mäng. Sel hooajal poiss veel tegusi tegema ei hakka, kuid järgmisel hooajal hoitke alt.

sosku
19.09.05, 10:38
Algselt postitas junnike
Istsuk on üks vähestest flora süst. palluritest, kes suudab enamus võimalusi ära lüüa
Kahju ainult, et ta venna kohta seda öelda ei saa. :kurb3:

mar1
22.09.05, 09:34
Jah mehed vaadake ta mänguaega Floras ja selle ajaga lõõdud väravaid

Oll
22.09.05, 15:05
Eile tuli j2lle vahetusest ja l6i yhe 2ra.

Oll
22.09.05, 15:25
Algselt postitas Roosaelevant

ma ei saa aru mix on vaja toppida koguaeg sisse seda kradi rahvuse teemat! kui kuttil on kodakondsus siis on ta EESTLANE - olgu ta kas või kradi kõige tumedam pigi keda sa näinud oled!

Ega ikka ei ole kyll.
Marcelloga t2iesti n6us.
Kui kutil on kodakondsus, siis on ta kodanik. See ei t2henda, et ta eestlane on. Pealegi 2kki mees ise peab ka ikka end venelaseks, kes on Eesti kodanik?

Sa ei saa aru, miks on vaja toppida koguaeg sisse seda rahvuse teemat. Ok, oletame, et ei ole. Oletame, et toimib sinu systeem kodanik=rahvuslane. Kujuta ette, mis oleks Eestist niimoodi saanud Liidu ajal. Siin poleks yhtegi eestlast ja poleks ka EV, poleks seda foorumit, kus sa saad yksk6ik mida suust v2lja ajada jne.
No way keegi teaks t2nap2eval midagi \"eestlastest\" kui peale Muistse Vabadusv6itluse kaotamist oleksid meie esivanemad sama suhtumisega olnud. Peale k6iki neid venestamisi, saksastamisi, rootsistamisi jne. Eestlasi on arvult nii v2he, et kui me ei taha teha vahet meie rahvusel ja muulastel, siis tabaks eestlast kiirest sama saatus nagu n2iteks liivlasi.

Miks Eesti siis yldse tegeleb v2hemusrahvuste probleemidega, miks p6hiseadus s2testab, et igalyhel on 6igus s2ilitada oma rahvuskuuluvus? See on ju t2esti m6tettu, kui sinu p6him6tte j2rgi \"kui kuttil(irw?) on kodakondsus siis on ta EESTLANE.

oku
22.09.05, 15:48
Tehke eraldi rahvuste ja kodakondsuste arutamise teema off-topicu alla. Mina ei soovi iga vene nimega mängija teemas sama arutelu lugeda.

tkkt
22.09.05, 23:18
Poiss räägib ilusti eesti keelt ja tahab eesti koondise eest mängida. Mina ei näe põhjust teda mitte eestlaseks kutsuda.

vandersell
23.09.05, 01:30
Algselt postitas Roosaelevant

Poiss räägib ilusti hausa keelt ja tahab nigeeria koondise eest mängida. Mina ei näe põhjust teda mitte neegriks kutsuda.

Jyrka
24.09.05, 11:00
Algselt postitas mar1

lõpetage see rahvuse jutt siin, pealegi ta on ukrainlane

:D