320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

XBox

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    XBox

    Niih,
    kuna hetkel on ühes teatud kaubandusasutuses käimas kampaania,mille käigus jaotatakse eestimaalaste vahel alla 2000.- kroonise rahasumma eest XBox mängukonsoole, siis tekkiski endal kiusatus too aparaat ära kodustada.
    Väidetavalt on aga vaja, et televiisor omaks NTSC süsteemi. Ilma selleta olevat pilt mustvalge. Kes kurat ütleb mulle, kas mu Salorakesekega saaks seda värvilise pildiga mängida või pean vildikad kah ostma ning kineskoopi ise värvima hakkama?
    Ja üleüldse, millised on Teie kogemused selle asjandusega? On asi väärt või ei?
    Tänud.Kiitus.Aitäh.Side lõpp. Punkt

    #2
    Vastus teemale \'XBox\'

    ma arvan et XBoxi euroopa versioonil pole NTSC süsteemi vaja. Samas aga on see ju microsofti toodang ja võib olla polegi see mitmes versioonis vaid ülekogu maailma üks sest enamustel telekatel on NTSC. Kahtlane värk igatahes.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'XBox\'

      Minuteada on tagastamisvõimalus samuti olemas, et kui ei saa - ei sobi, on võimalik see tagasi viia

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'XBox\'

        ma uurisin seda värki ja pidi olema nii et müüa on mingi kaabel mille kaudu XBoxi telekaga ühendades saab värviliselt mängida isegi kui telekal polE NTSC süsteemi.
        Aga kas seda eestis müüakse seda ma ei tea.
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar

        Working...
        X