PDA

View Full Version : NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Leheküljed : 1 [2]

christian21
07.10.04, 11:15
Mul selle vana rasvaga pisut kehvasti:) Aga mõtleisn, et kuna saab osaleda 4-liigas, siis kolme head-to-head-i kõrvale võiks võtta ka ühe rotisserie(prooviks). Ja teha järgmisel reedel või nädalavahetusel proovidraft. Lihtsalt Yahoo O-Ranki põhjal.

uukaa
07.10.04, 14:47
küsimus selline, et kas keegi saab anda lingi kust seda Java supporti downloadida. eelmisel aastal Fazz tuli välja vähemalt 10 lingiga.

SDK
07.10.04, 15:11
Algselt postitas uukaa

küsimus selline, et kas keegi saab anda lingi kust seda Java supporti downloadida. eelmisel aastal Fazz tuli välja vähemalt 10 lingiga.

kas eelmise aasta teema all siin foorumis ei ole? ei mäleta aga äkki on.

christian21
07.10.04, 16:31
Algselt postitas uukaa

Vaata siit!
http://www.fantasysport.ee/foorum/viewtopic.php?t=35&highlight=java

christian21
07.10.04, 16:49
Ja nagu Yahoole kombeks, paneb ta segast! Kui eelmisel aastal näitas pidevalt, et oleksin nagu yorz_ee nime alt sees ja nägin tema liigasid, siis sel aastal on uus vend:) Ja selleks on........urrood/Pärnu Põlpüksid! Muidugi on see ainukordne võimalis näha liigat nii, nagu seda näeb eeldatav favoriit:D
Hmm...kas kellelgi on au tunda asnerkollat, sest peale järgmine kelle liigasid näitab on just tema:) Elagu Yahoo:D Kahju, ainult et mingeid muudatusi teha ei saa, või asja uurida:P Urroodi Pre-Ranki nägemine võiks päris kasulikuks osutuda:kaval:
Heh igatahes seda asnerkolla liigat ma näen küll:D
Kasutan võimalust ja copyn drafti tulemused:) Niisama tore uurida :kaval:

SDK
07.10.04, 16:54
Algselt postitas christian21

Ja nagu Yahoole kombeks, paneb ta segast! Kui eelmisel aastal näitas pidevalt, et oleksin nagu yorz_ee nime alt sees ja nägin tema liigasid, siis sel aastal on uus vend:) Ja selleks on........urrood/Pärnu Põlpüksid! Muidugi on see ainukordne võimalis näha liigat nii, nagu seda näeb eeldatav favoriit:D
Hmm...kas kellelgi on au tunda asnerkollat, sest peale järgmine kelle liigasid näitab on just tema:) Elagu Yahoo:D Kahju, ainult et mingeid muudatusi teha ei saa, või asja uurida:P Urroodi Pre-Ranki nägemine võiks päris kasulikuks osutuda:kaval:

kaabakas! :kaval: mina tunnen asnerkollat. varsti joinib ta meiega- Pärnu Pullid. kui sa tema liiga drafti vaatad, siis näed, et tegu oli eksperimendiga ja sellest mingit šnitti võtta ei soovita... aga ise tead muidugi ;) ise olen siin ka aegajalt asnerkolla ja liivakolli ja mai teagi kelle nimel alt veel sisse loginud olnud. krt, kui aga nii drafti tulemusi näeb teistel, ise pole proovinud vaadata (veel), siis pean päris mõtlema, mida oma tiimiga teha, millel mul varsti siin draft algab...:oih:

christian21
07.10.04, 17:03
Algselt postitas SundanceKid

kaabakas! :kaval: mina tunnen asnerkollat. varsti joinib ta meiega- Pärnu Pullid. kui sa tema liiga drafti vaatad, siis näed, et tegu oli eksperimendiga ja sellest mingit šnitti võtta ei soovita... aga ise tead muidugi ;) ise olen siin ka aegajalt asnerkolla ja liivakolli ja mai teagi kelle nimel alt veel sisse loginud olnud. krt, kui aga nii drafti tulemusi näeb teistel, ise pole proovinud vaadata (veel), siis pean päris mõtlema, mida oma tiimiga teha, millel mul varsti siin draft algab...:oih:

Mis krt...liivakolli alt sees- ja mina mõtlen, miks mul fastasy golf-is nii kehvasti läheb:D Nüüd on teada...:D Mõtleisn, et saan ka pre-ranki vaadata, kuid sinna ei pääse! Drafti tulemustega pole ka erit miskit teha, huvitav vaadata siiski...

Udupasun
07.10.04, 17:04

Ja nagu Yahoole kombeks, paneb ta segast! Kui eelmisel aastal näitas pidevalt, et oleksin nagu yorz_ee nime alt sees ja nägin tema liigasid, siis sel aastal on uus vend:)

Kui sa ennast liivakolli aliase taha peidad, siis ära muretse...Mina näen su liigasid endiselt ja isegi sagedamini kui eelmisel aastal ;)

christian21
07.10.04, 17:22
Algselt postitas Udupasun

Ja nagu Yahoole kombeks, paneb ta segast! Kui eelmisel aastal näitas pidevalt, et oleksin nagu yorz_ee nime alt sees ja nägin tema liigasid, siis sel aastal on uus vend:)

Kui sa ennast liivakolli aliase taha peidad, siis ära muretse...Mina näen su liigasid endiselt ja isegi sagedamini kui eelmisel aastal ;)

Vast on siis tegemist miskite sarnaste IP aadressidega vms. ei oska mina sellele seletust anda.
Mis puutub alisatesse, siis nendega on mul veel segadus, ei oska veel päris kokku viia soccerneti ja yahoo omasid! Loodetavasti aja jooksul kuluvad pähe! Uuuu-uuuu-Udupasun.....või oli see nüüd urroood, ossa pust juba sassis:D

Aramis
07.10.04, 18:30
Te olete Yahoo jaoks neegrid - ühte nägu ja tegu. Ajab sassi. Mull pole ühelgi hooajal ssarnast asja ette tulnud.

raivo23
07.10.04, 20:58
Kas kellegil on plaanis Virtual Gm-i ka panna sel hooajal?

SDK
07.10.04, 21:33
Algselt postitas raivo23

Kas kellegil on plaanis Virtual Gm-i ka panna sel hooajal?

mkm. niigi üritan piirata oma interneti kasutamist... asi läks vahepeal juba liiale :hacker:

christian21
08.10.04, 10:09
siis pean päris mõtlema, mida oma tiimiga teha, millel mul varsti siin draft algab...:oih:

Kuda draft läks siis?

SDK
08.10.04, 11:10

siis pean päris mõtlema, mida oma tiimiga teha, millel mul varsti siin draft algab...:oih:

Kuda draft läks siis?

tra ma päris vihastasin kohe. mingi tiinekast commish viskas mu liigast välja!!!:viha: :D ise tegi 20-se liiga ja kui paar GM-i veel puudu oli, siis hakkasin juurde otsima neti kaudu jne. see vend imestas vist ise ka, et jube palju vendi joinib ja et talle ei jäägi enam superstaare valida draftis. on tainapea rsk.
jube raske on tglt leida sarnaste seadistustega liigat, kus oleks ka 20 GM-i täis jne. muude liigadega ei viitsi eriti jännata. kõik liigutused tuleb teha ikka ühe eesmärgi nimel...:kaval:

christian21
08.10.04, 11:36
Mnjah...ma ka ühes 20-ses liigas. Head liigat, millel oleks norm draftiaeg ja normid kategooriad on raske leida jah, ma sõbraga võtsime rohkem nagu drafti aja järgi rohkem. Samas on teistmoodi probleem seal, raisad tahavad teha sellest rahaliigat 20 taala nägu oli vist! Krt ameeriklastega ikka ei saa asju ajada:doh:Üritame vastu võidelda:lahe:

SDK
08.10.04, 12:06
need soojendused on head küll aga võivad tekitada vabalt ka pettekujutelma, et õiges draftis ka nii hästi läheb...:)

dreyd
08.10.04, 14:44
KKK on tagasi :õnnelik: , leidsin äkki aega...

rasmushtt
08.10.04, 15:25
Olen siin keskkonnas uus , küll aga mitte yahoo\'s. Uued liikmed on oodatud järgmisesse liigasse, igav on aind jänkidega mässata. Live draft kell 6 laupäeval. Nii et liituge kes viitsib.
Olen lugend seda rahaliiga värki, kas veel kuskil kohti on. Kui on siis võiks keegi mulle mailida ja lähemalt rääkida.
rasmushtt@mail.com

League ID#: 52641

League Name: NBA

Password: nba

Draft Type: Live Draft

Draft Time: Sat Oct 9 6:00pm EEST [ Add to My Calendar ]

Max Teams: 8

Scoring Type: Head-to-Head

Max Moves: No maximum

Max Trades: No maximum

Trade Reject Time: 1

Trade End Date: March 17, 2005

Waiver Time: No waivers

Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports

Trade Review: League Votes

Post Draft Players: Free Agents

Weekly Deadline: Daily - Tomorrow

Start Scoring on: Week 1

Roster Positions: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN, DL

Stat Categories: FG%, FT%, 3PTM, 3PT%, PTS, OREB, REB, AST, ST, BLK, TO

christian21
08.10.04, 15:54
Krt...mul oleks küll võimalus veel ühes liigas osaleda, aga...kuna täna õhtal sünnipäevale, siis on karta, et enne pühapäeva lõunat sirget nägu näha ei saa;) Nii et, kui kui näete et kuskil on kummuli mingi tüüp ja soiub draftist ning pre-rankist, siis võite kindlad olla, et see olen mina;)
Et dreyd aega leiab, see on loomulikult ütlemata tore... jälle üks fantasyproff, kellelt õppida:lahe:
Rahaliiga kohta annab vast Aramis siin foorumis infot! Kas on vabu kohti ja kas B-Liiga käivitub jne.

Y2KViinaordu
10.10.04, 20:38
Y2KViinaordul rahad makstud ja ootamas hooaja algust!

Y2KViinaordu
10.10.04, 20:40
Vastuseks kodanik Rimmi küsimusele Virtual GMis osalemise kohta: Jah, on küll!

SDK
10.10.04, 20:50
Algselt postitas Y2KViinaordu

nonii, nüüd on meil peamurdmist, mida kadunud pojaga teha...:oih: loe eestpoolt foorumit Y2KViinaordu...

Aramis
10.10.04, 20:52

Iseenesest tore, aga deadline 20 hulka pääsemiseks sai läbi ja 20 meeskonda asetati A-liigasse inimestest, kes olid endast märku andnud. Viinaordut seal aga pole. Kolm inimest neist 20st pole oma raha üle kandnud veel ja reganud end liigasse. Kui nemad seda aga teevad, siis ei jää mul muud üle, kui raha sulle tagasi kanda ;(

Y2KViinaordu
10.10.04, 21:18
Krt minu viga täiesti. Palun kergemat karistust ja luban, et enam kauaks piiri taha ei lähe.

SDK
10.10.04, 21:27

Krt minu viga täiesti. Palun kergemat karistust ja luban, et enam kauaks piiri taha ei lähe.

Krdi sitt olukord...:( Pärnu poiss ka veel ja isegi eesnimi oli vist selline nagu kõige normaalsematel vendadel...:) No ma tõesti ei tea, mis teha. Hetkel on aga sinu ainus lootus vist Dreyd, kes siin mingitel põhjustel vahepeal osaleb ja siis jälle mitte. Hoia siis pöialt!

Y2KViinaordu
10.10.04, 21:30
Kui kedagi huvitab, siis olen nõus A-liiga koha eest maksma (raha+motiveerimiseks pudel kui vaja - talv pidi külm tulema).

dreyd
11.10.04, 09:05
olgu Y2KV võta mu koht endale, kui see commishile ka sobib, aga kui teete B-liiga siis sinna paneks ennast ülesse, drafti tahaks krt küll ära teha,

Aramis
11.10.04, 09:44
No commishina mul probleeme ei ole ka sellise lahendusega, kuna eelmise aasta järgi on Viinaordu A-liiga vääriline mees küll. Dreydi poolt väga üllas igatahes. Oleks kena kui need paar viimast ka asjad ära klaariks, siis oleks asjad selged, aga see B-liiga asi tuleks ikkagi üles puhuda.

Y2KViinaordu
11.10.04, 11:14
Suures tänud dreyd\'ile! Üritan saadud kohta väärilisena kasutada. Pudeli tahaks ikka teha, nii et anna teada kuhu saata või tuua ning vali, mis liiki jook peaks olema.

SDK
11.10.04, 19:51

Suures tänud dreyd\'ile! Üritan saadud kohta väärilisena kasutada. Pudeli tahaks ikka teha, nii et anna teada kuhu saata või tuua ning vali, mis liiki jook peaks olema.

cool!

SDK
12.10.04, 11:44
ja ongi puudu veel ainult üks nägu, kes ei ole veel maksnud, siis liiga täis! :lahe:

Aramis
12.10.04, 18:06
Mul juba pilt udune - ei saa aru, kes puudu on ;)

SDK
12.10.04, 19:41
Algselt postitas Aramis

Mul juba pilt udune - ei saa aru, kes puudu on ;)

juba kõik rahad maha joodud? :õlu:

christian21
14.10.04, 11:13
Nii...selle aasta esimene draft on tehtud. Krdi põrsakari olid drafti aja liigutanud 30-ndalt oktoobrilt 13-ndale. :viha: Ühesõnaga ilma igasuguse ettevalmistuseta draftima minna pole erilist mõtet:( Oot...rahaliiga draft on 31 s.o. pühapäeval, kell 19.00? Veab Teil, mul on sel ajal tõenäoliselt pohmakas, kui üldse drafti ajaks kohale jõuan:P Raske aasta, kõik mu aastakäigu mehed peavad 25-ndat juubelit:õnnelik: :õlu: :õlu:

SDK
14.10.04, 22:17
üldiselt võiks jah see üks viimane maksmata vend end nüüd näole anda. nac aega veel on aga... kui ma õigesti olen järge ajanud, siis on selleks GM-iks priity, Cutting Edge manager?

christian21
18.10.04, 10:34
Tundub, et pre-rankide koostamine on täies hoos, kuna foorumis juba tükk aega vaikus olnud. Ega see lihtne pole jah, ma nägin täna öösel unes ka, et Webber ja Stojakovic said vigastada:doh:

Ma vist tean vaikuse põhjust, reedel hakkas ju Ramadaan;)

Ja veel, leidsin ühe huvitava lehe netist:P Kas tuleb tuttav ette?:P
http://www.hot.ee/fazz/draftresults.htm

SDK
18.10.04, 13:11

tuleb, tuleb... minu rookie season. mis üllatuslikult lõppes põhihooaja võiduga :lahe: samas pani Fazz vist lõpuks ikkagi kõik kotti...

priity, ae-ae???

Udupasun
18.10.04, 13:41

Oo õudu...Ja mina lootsin, et olen selle hooaja deemonid igaveseks maha raputanud. Minu psüühika murdus seda asja nähes juba enne drafti.

jaak20
19.10.04, 12:35
Heheeeee, seda esimest drafti on küll praegu hea vaadata. Ime et ma oma Lightning nimelise tiimiga üldse mingitki konkurentsi suutsin pakkuda (ega kellegil lõppjärjestust sellest hooajast ei ole?)

Rose teises ringis, Miles neljandas ?!?!?!?

jutajass
20.10.04, 19:22
Jagaks omi drafti kogemusi väheke.Nimelt otsustas üks õli 12 mansalises liigas 13.voorus võtta Scottie Pippeni.Soovitan ka teile soojalt seda valikut.

Aramis
21.10.04, 09:02
Ma pole nüüd kindel, et mis lood teil seal täpselt olid, aga kui mees on Yahoo rankis sees ja pre rankis pole manager teda elimineerinud ning livena ta draftima ei jõua, siis pärast on kogu ta sats selliseid üllatusi täis. Ja draftimise ajal kaasmanagerid muudkui irvitavad, et näe jälle võttis \"hea\" mehe.

Aramis
21.10.04, 09:03
Priity, ilmuta end!
Kui sa järgmise nädala esmaspäeva õhtuks pole näole andnud, siis kardan, et tuleb otsida asendaja.

raivo23
21.10.04, 10:09
Viimasel kahel päeval teeb Starman seda, mida talt oodata. Nett on ainult siis, kui ise tahab. Kurat, hirm tuleb peale, kui eelmise aasta peale mõtlen. Istusin Karupesa hotellis Otepääl ja drafti valikuni olid veel jäänud mõned minutid, kui vool kadus.....Jõudsin veel mõelda, kes mul seal Pre rankis olid suvaliselt valitud......Nash oli mäletatavasti.

Ok see selleks. Kellel aega veel tegeleda mõne ennustusega siis Gatorade pani pillid kotti aga ennustusliiga uue moditud lehega asub aadressil http://games.espn.go.com/fastbreak/frontpage.
Liiga, mis peaks tegijamad koondama on sel aastal Estonian Champions League

christian21
21.10.04, 10:22
No pole hullu Sul on tuntud-teatud teenusepakkujaga tegemist. Mul miski firmaga, mida enne polnd kuulnudki! Lisaks sellele käib kogu netiühendus läbi naabri(ruuter on tema juures). Korra näiteks olin terve nädalavahetuse ilma ühenduseta, kuna naabrid olid ära sõitnud ja nagu kombeks, kõik voolu tarbivad aparaadid välja lülitand, ei tulnud teised selle pealegi, et naabrimees ka internetti tahab:) Oh neid pensionäre:)

SDK
21.10.04, 14:25
Algselt postitas Aramis

Priity, ilmuta end!
Kui sa järgmise nädala esmaspäeva õhtuks pole näole andnud, siis kardan, et tuleb otsida asendaja.

kas meil kandidaate oleks? dreyd jälle? :P

dreyd
21.10.04, 14:31

Algselt postitas Aramis

Priity, ilmuta end!

lõpeta vanainimese kiusamine!:P

SDK
21.10.04, 14:49
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas Aramis

Priity, ilmuta end!

lõpeta vanainimese kiusamine!:P

kas vana arm ka roostetab? ei ta roosteta.. ;)

SDK
22.10.04, 12:44
Aramis, mis seis B-liigaga on? Või ei olegi mingit seisu? Äkki peaks kuidagi selle Devili loodud liigaga ühilduma vms? Samas on sealse liiga drafti aeg jube ebasobiv- peaks olema kindlasti peale meie liiga drafti ja mitte ainult mingi paar tundi. Samas nemad pühapäevalt vaevalt esmaspäevale liigutaksid. Äkki meie laupäeva peale? Mis arvate? Kas on hilja rahaliiga drafti aega muuta?

christian21
22.10.04, 13:57
Mina ei arva isiklikult laupäevast midagi:) Ma alles siis :õlu:
Võiks ikka samaks jätta!

SDK
22.10.04, 15:06
njah, eks ta ole... jube raske on tglt leida suvalist liigat, mis sobiks stattide-liigasuuruse-drafti-jne poolest. A-liiga meestega ei tahaks aga enne rahaliiga drafti uut liigat teha :oih: vaatame, mis meie commish B-liiga kohta ütleb ;)

Aramis
22.10.04, 18:34
Mis ma ütlen, mis ma ütlen. Ei paista praegu silmapiiril. Kätte on jõudnud aeg, kus minagi ühiskondlikumalt organiseerija staatuselt liigun vaikselt isiklike ambitsioonide täitmise peale. Ehk siis vaja paar liigat draftida, et midagi uutest koosseisudest sotti saaks. Aga selle yhe mehe leiame nii ehk naa.

raivo23
24.10.04, 11:37
Mina isiklikult olen ikka selle pühapäeva vabaks planeerinud ja ma pole vast ainuke.......:viha:

Aramis
24.10.04, 19:21
Algselt postitas raivo23

Mina isiklikult olen ikka selle pühapäeva vabaks planeerinud ja ma pole vast ainuke.......:viha:

Sellega tahad sa öelda mida?

aaaa, sain aru. See oli vastus SDK ettepanekule. Ei, se eon juba raudpolt kindel aeg, mis meil on ja mingit muutmist ei tule!

SDK
25.10.04, 13:37
priityl siis loetud tunnid endast märku andmiseks jah? imelik lugu, et vend nii kadund on...

Aramis
25.10.04, 16:07
Tuleb meelde vana eesti filmiklassika: ..Priidik, auuu!!!...Isa otsib sind! Priiiidik!!!

SDK
25.10.04, 16:46
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas raivo23

Sellega tahad sa öelda mida?

aaaa, sain aru. See oli vastus SDK ettepanekule. Ei, se eon juba raudpolt kindel aeg, mis meil on ja mingit muutmist ei tule!

nojah, mis siis ikka. kuid jääb ju veel see variant, et mina valin omad mehad laupäeval ja teie saate siis rahulikult pühapäeval oma draftiasja ajada...:õnnelik:

Aramis
25.10.04, 23:14
Tee parem meile siia korralik prerank ja kyll sa hakkama saada. ma usun, et üle poolte meeste, kkelle sa saad ei ole terveks hooajaks vigastatud.

Aramis
27.10.04, 02:47
Kui Priity homme kella 12.00x pole endast märku andnud, siis me peame leidma uue mehe, mis tähendab, et peale seda mainitud ajamomenti ei ole Priityl mingit eelist enam liigasse registreerimisel.

Aramis
27.10.04, 10:31
2.30 aega

SDK
27.10.04, 12:13
It´s a final countdown... nanananaa nananannannaaa :D

Aramis
27.10.04, 15:37
aga aeg on otsas...kui on kellegil silmapiiril veel keegi, siis pakkuge välja. Aga kui ei, siis tuleb minna kuskilt basketist või delfist ja väravata. Seal viimases käivad paar meest väga asjalikku juttu rääkimas.

SDK
27.10.04, 15:59
Äkki on mõni huviline sellest Devili liigast? Panen ka oma Pärnu liiga messageboardile kuulutuse üles. Vaatab siis. Suht kiire juba rsk...

Aramis
29.10.04, 13:29
Vaatame veel variante, aga viimaseks päevaks jäävad sellised, et tuleks leida keegi asjalik asjatundja, kes ainult sel põhjusel ei osale, et raha ei taha maksta - mina kui commish valmis tema eest hea meelega need 300 panka panema. Niikuinii on mul see plaanis tagasi võita ;)
Ja teine variant on see, et Martin Paas lubas end vajadusel tagandada, et oleks paariarv. Ma loodan väga, et selleks vajadust ei teki!

Aramis
29.10.04, 14:44
Nii, meid on nüüd 20 tükki. Eilne idee otsida läbi netis asuvad eestikeelsed NBa saidid viis sihile. Leidsime endale NBA asjatundija kasutajanimega siimsemi. Seega...lets burn!

artz
29.10.04, 14:57
Algselt postitas Aramis

Nii, meid on nüüd 20 tükki. Eilne idee otsida läbi netis asuvad eestikeelsed NBa saidid viis sihile. Leidsime endale NBA asjatundija kasutajanimega siimsemi. Seega...lets burn!
... ja kas see asjatundja raha ka maxis, või tuli sul need 3 soida ise veel letti panna :doh:

dreyd
29.10.04, 15:14
jõudu ja jaksu juba ette ent kas b-liiga asi on välja surnud?

Aramis
29.10.04, 15:34
Algselt postitas albertz

Algselt postitas Aramis

... ja kas see asjatundja raha ka maxis, või tuli sul need 3 soida ise veel letti panna :doh:

Maksab-maksab...

Aramis
29.10.04, 15:35
Algselt postitas dreyd

jõudu ja jaksu juba ette ent kas b-liiga asi on välja surnud?

See aasta B-liigat ei tule...

christian21
29.10.04, 16:53
Kurat, kas keegi oskab öelda, miks ma ei saa preranki muuta???? Importisin ühest teisest liigas ja nüüd ei lase muuta! Kas ei saag enam? Tra küll, miski kepp käib alati! Mis värk sellega on? Teen reset või muudan järjekorda, miski ei muutu! Palun kiiret abi!

SDK
29.10.04, 16:55

Kurat, kas keegi oskab öelda, miks ma ei saa preranki muuta???? Importisin ühest teisest liigas ja nüüd ei lase muuta! Kas ei saag enam? Tra küll, miski kepp käib alati! Mis värk sellega on? Teen reset või muudan järjekorda, miski ei muutu! Palun kiiret abi!

liiga head pre-ranki Yahoo! ei lase salvestada...;)

christian21
29.10.04, 17:01
Tra küll, mul on 5 tunni pärast draft ja pre-d muuta ei saa! Ise sõida samal ajal ja sõber teeb drafti, tal ilma pre-rankita see väga raske saab olema. Pühapäevane saab ka siis jama olema! Rsk ropendama ajab!:viha: :viha: :viha:

SDK
29.10.04, 17:05

Tra küll, mul on 5 tunni pärast draft ja pre-d muuta ei saa! Ise sõida samal ajal ja sõber teeb drafti, tal ilma pre-rankita see väga raske saab olema. Pühapäevane saab ka siis jama olema! Rsk ropendama ajab!:viha: :viha: :viha:

mul ka jamab. nagu. aga tee nii, et tee muudatused ära, salvesta ja siis tee refresh. siis näitab, et muudatused on ikkagi salvestatud ;) vähemalt mul töötab asi nii hetkel. proovi.

christian21
29.10.04, 17:12

mul ka jamab. nagu. aga tee nii, et tee muudatused ära, salvesta ja siis tee refresh. siis näitab, et muudatused on ikkagi salvestatud ;) vähemalt mul töötab asi nii hetkel. proovi.

Kle tänud, vist ikka õnnestu, lasen sõbral ära teha, ise pean hakkama liikuma.
Mis ma oskan öelda, \"per aspera ad astra\":)

Aramis
31.10.04, 12:38
Seoses talveajale minekuga hakkab draft hoopiski kell 19.00!!!

Aramis
01.11.04, 00:05
Postitan nüüd drafti järjekorras kõik 20 meeskonna 15 meest - esimene pick ülemine ja viimane alumine:

BC Palivere Pimedad
K. Garnett
E. Okafor
C. Boozer
Q. Richardson
J. Howard
V. Lenard
B. Jackson
M. Miller
R. Rogers
A. Williams
W. Person
E. Williams
J. Barry
D. Johnson
V. Stepania

Higised Rymbad
T. Duncan
D. Wade
M. Redd
T. Murphy
M. Harpring
J. Tinsley
C. Kaman
E. Boykins
M. Peterson
J. Kapono
D. West
Z. Pachulia
T. Hudson
F. Jones
A. Varejao

The Replacements
S. O\'Neal
R. Artest
M. Bibby
D. Gooden
J. Johnson
B. Wells
J. Howard
B. Haywood
A. McDyess
J. Bender
S. Pollard
P. Garrity
S. Vujacic
C. Weatherspoon
J. Tsakalidis

Parnu Pullid
K. Bryant
R. Jefferson
J. Richardson
R. Alston
D. Mason
R. LaFrentz
A. McKie
A. Iguodala
N. Collison
Ja. Collins
C. Ward
B. Diaw
K. Rush
B. Cook
A. Croshere

The Revenge
D. Nowitzki
C. Maggette
K. Hinrich
E. Curry
G. Hill
D. Christie
J. McInnis
J. Welsch
M. Sweetney
D. Songaila
C. Robinson
J. Jeffries
K. Korver
E. Strickland
C. Duhon

BC Monitor
T. McGrady
V. Carter
K. Martin
B. Barry
K. Van Horn
J. Stackhouse
D. Wesley
D. Harris
A. Jefferson
M. Ely
E. Najera
T. Hassell
Z. Planinic
G. Ostertag
A. Peeler

Juta Jass
A. Kirilenko
P. Gasol
C. Anthony
R. Hamilton
M. Okur
T. Prince
D. Stoudamire
R. Bell
A. Daniels
D. Jones
C. Andersen
Ja. Collins
R. Frahm
J. Voskuhl
J. Vaughn

NSK
Y. Ming
Z. Ilgauskas
G. Wallace
M. Blount
J. Rose
N. Hilario
S. Claxton
H. Turkoglu
R. Murray
L. Barbosa
B. Hunter
Th. Smith
A. Pavlovic
D. George
S. Bradley

Mazters
S. Marion
J. Terry
C. Mobley
C. Billups
E. Jones
V. Radmanovic
S. Battier
E. Thomas
C. Wilcox
A. Davis
F. Hoiberg
T. Lue
S. Smith
C. Booth
B. Outlaw

BC RR
E. Brand
C. Butler
M. Ginobili
Ku. Thomas
W. Szczerbiak
B. Grant
R. Traylor
E. Snow
J. Smith
R. Patterson
B. Scalabrine
D. Mutombo
K. Malone
M. Doleac
H. Eisley

Aramis
01.11.04, 00:10
Ja teine pool:

Brave Bull
B. Davis
D. Marshall
J. Posey
M. Camby
J. Williams
L. Sprewell
K. Brown
J. Hayes
K. Cato
R. Butler
B. Sura
B. Skinner
S. Blake
M. Allen
C. Jacobsen

liivapurikad
S. Francis
C. Webber
J. Magloire
S. Jackson
M. Dunleavy
L. Deng
M. James
L. Wright
L. Ridnour
T. Battie
E. Griffin
M. Taylor
R. White
D. Stevenson
C. Alexander

Treix United
P. Pierce
A. Stoudemire
A. Miller
C. Bosh
T. Chandler
R. Davis
U. Haslem
B. Simmons
D. Fisher
D. Davis
J. Dixon
L. Woods
T. Ariza
An. Johnson
Ju. Jones

V2lgupoisid
L. James
Z. Randolph
A. Jamison
E. Dampier
S. Abdur-Rahim
A. Houston
K. Kittles
C. Mihm
D. Armstrong
N. Van Exel
E. Piatkowski
M. Pietrus
J. White
Q. Woods
C. Laettner

Maardu Kunnid
P. Stojakovic
L. Odom
J. Kidd
R. Lewis
N. Mohammed
B. Gordon
M. Jaric
C. Atkins
R. Araujo
L. Jackson
R. Miller
J. Williams
J. Foster
D. West
S. Anderson

P2rnu P6lvpyksid
R. Allen
B. Miller
S. Dalembert
J. Crawford
T. Parker
J. Jackson
D. Gadzuric
W. Green
D. Fortson
K. Anderson
A. Hardaway
W. McCarty
J. Nelson
R. Horry
V. Baker

Capital Loosers
A. Iverson
S. Marbury
M. Finley
M. Daniels
P. Brown
R. Nesterovic
A. Foyle
T. Thomas
S. Livingston
A. Mourning
E. Watson
D. Coleman
B. Bowen
E. Robinson
L. Murray

Iron Maiden
B. Wallace
S. Nash
A. Harrington
C. Arroyo
L. Hughes
Ke. Thomas
S. Swift
G. Lynch
G. Giricek
M. Jackson
T. Kukoc
T. Delk
P. Drobnjak
C. Williamson
M. Banks

Silverman Basket
J. O\'Neal
S. Cassell
R. Wallace
G. Payton
M. Olowokandi
D. Miles
P. Brezec
A. Nocioni
T. Ford
J. Childress
M. Rose
E. House
A. Williams
M. Madsen
T. Slay

Greenhorn Clippers
G. Arenas
A. Walker
T. Ratliff
D. Howard
J. Smith
G. Robinson
D. Anderson
V. Divac
R. Mercer
B. Knight
J. Collier
J. Hart
C. Delfino
B. Cardinal
D. Brown

dreyd
01.11.04, 16:51
suhteliselt tasavägised tiimid näikse olevat, eelist ei oskagi kohe kellelegi anda, kuid Replacements näikse olevat sümpaatseim.

Fazz
01.11.04, 21:10
Va\'lgupoisid, Iron Maiden ja Silverman peaks hakkama tegusid tegema..

Aramis
01.11.04, 21:33
Algselt postitas Fazz

No, kurat - müts maha Fazzi ees. Siiski arvan, et mind lülitas ta sinna kui lugupidamiseavaldusest commishi vastu.

Aga kui see peaks paika pidama, siis need kes räägivad lugusi sellest, et eespool valijatel on võim - vaadake, mis positsioonidelt meie silvermanniga valisime. J ak Välgupoisid ja mujal esile tõstetud CapLoo.

Lauri
01.11.04, 21:39
Andke andeks, ma ei näe, et Silvermanil see seis nii roosiline oleks, tal peavad ikka mitmed asjad kokku jooksma, et asi sujuks.

SDK
01.11.04, 23:21
Algselt postitas Fazz

Fazz, sa oled natuke kaua eemal olnud sellest asjast...;) aga muidu tervitused sinna välismaale, kus iganes sa ka nüüd ei ole!

Esimesest ehmatusest ja masendusest üle saanuna pean tunnistama, et enda tiim hakkab järjest rohkem meeldima... Näis, kõik on võimalik ja ühtegi selget favoriiti tglt ei näe. Edu kõigile!

christian21
02.11.04, 14:17
Huvitav mis ajast vigased IL-i saab tõsta?

SDK
02.11.04, 15:39

kas veel ei saa? omal pole ühtegi santi õnneks... ptüi ptüi ptüi!

christian21
02.11.04, 16:05

kas veel ei saa? omal pole ühtegi santi õnneks... ptüi ptüi ptüi!

No ei saa jah:( Mul kaks venda vigastatud, vaja oleks midagigi asemele! Diivatsi Valdek ei tule mul vist niipea veel tagasi:( Lisaks sellel on veel Arenas suspended kaks mängu. No aga eesmärgiks sai seatud liigasse püsima jäämine...et siis järmisel aastal...:kaval:

Aramis
02.11.04, 18:05
Yahoos kõik muretsevad sama probleemi üle. loodame, et ikka saab õigeks ajaks valmis. Väga näotu värk - mul ka kaks meest just ilusti IL-i võimalik lükata.

christian21
02.11.04, 23:40
Algselt postitas Aramis

Yahoos kõik muretsevad sama probleemi üle. loodame, et ikka saab õigeks ajaks valmis. Väga näotu värk - mul ka kaks meest just ilusti IL-i võimalik lükata.

Andke nüüd tuld, võiamlus on olemas!

Aramis
05.11.04, 18:44
Kuna see nädal vildakas, siis momendil peaks olema poole tee kokkuvõte:

Iron Maiden 5
The Replacements 6

V2lgupoisid 4
BC Monitor 6

liivapurikad 2
BC Palivere Pimedad 9

Higised Rymbad 8
Maardu Kunnid 3

Greenhorn Clippers 7
Capital Loosers 4

P2rnu P6lvpyksid 5
Parnu Pullid 6

BC RR 4
Mazters 7

Treix United 10
Silverman Basket 1

The Revenge 5
Brave Bull 6

Juta Jass 9
NSK 2

Tõsisem pool nädalast veel ees!

Aramis
08.11.04, 14:53
Et ka ilmarahvas näeks, siis creatisin primitiivse koduka statistika jaoks, millega Yahoo ja Greenhorn meid varustavad:
http://www.hot.ee/fantyahnba/index.htm
Seal siis draft ja esimese nädala liiga risttabel. Muu statsi lisandub lähiajal.

raivo23
16.11.04, 12:16
t[ra, ei saa siit egipti arvutist liigasse sisse, sitt keeb t\'iega