PDA

View Full Version : NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05

Leheküljed : [1] 2

SDK
28.08.04, 12:08
Hakkaks vaikselt siin asja arutama ja rahvast kokku koguma uueks hooajaks!
Et siis teemadeks võiks olla osavõtumaks, hilisem rahajagamine, liiga commish (kui Fazz ikkagi loobub see hooaeg, anna märku Fazz sealt välismaalt! :) ), arvesse minevad kategooriad, meeste arv tiimides, jne jne.

mazz
28.08.04, 12:29
Liigade seadistuste koha pealt ei näe ma küll põhjust midagi muuta, aga liigade ja meeskondade arvu otsustab ilmselt see, kui palju osavõtjaid leidub. Kui paljud eelmiste aastate ässad teavadki üldse, kust uue hooaja kohta infi saada?
Ise olen mängima muidugi käsi ja soovitan ka kõigil teistel proovida. Siinkohal oleks sobilik meelde ka tuletada seda, et kui mõni eelmisel hooajal A-liigas mänginu see aasta välja ei peaks ilmuma, siis eelmine aasta olin esimene, kes B-liigas edasipääsust ilma jäi.;)
Ka osavõtumaksu võiks minu poolest samaks jätta (200 eeku).
Ja kui mõni potentsiaalne uustulnuk tahaks asja kohta infi, siis mängu selgituse koos eelmise aasta seadistustega leiab siit (http://www.fantasysport.ee/index.php?id=/Fantasyliigad/nbafantasy/nbafantasy).

dreyd
28.08.04, 13:00
yes baby yes. jutt oli vist hooaja lõppedes 300 st, siis liitumine, ja fondi jaotamine sai ka mingi lahenduse? põhimõtteliselt otsustage ära, mina manageerin niikuinii;)

SDK
28.08.04, 13:31
Minul küll selget pilti pole, kes eelmine aasta A-liigasse püsima jäid ja kes välja kukkusid. B-liigast ei tea ma ammugi midagi. Seepärast oleks jube hea, kui Fazz ikka näole annaks ja asjad selle koha pealt ära klaariks, aga...
Olen kindel, et 300 tekitab siin vastakaid arvamusi aga näis. Omal poleks selle vastu midagi. Lisame pinget! :) Samas oleks minu poolt OK ka 200 eeku.
Mul oleks selline küsimus, et kas eelmine aasta auhinnaks olnud nö tasuta osavõtt maksti rahas (200 eeku) välja Fazzi poolt või tähendaski see ilma raha maksmata järgmise aasta osavõttu?
On kellelgi äkki salvestatud eelmise aasta lõppjärjestus. Nii põhihooaeg, kui ka PO? Ja äkki isegi koos manageride e-mailiaadressidega?

Fazz uuuuuu! Kuuuuus saaaa oooleeeed??? :)

Udupasun
30.08.04, 08:40
Annaks siis enda osalemisest kah juba aegsasti märku. Vanad settingud olid vähemalt minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt täiesti kobedad, nii et selles osas poleks küll vajadust jalgratast leiutama hakata. Mis puutub osalustasusse, siis 300 on veel täiesti aktsepteeritav.

NHL\'i rahaliiga teeme ikka ka, eksju ? :kaval:

jazzjansa
30.08.04, 12:47
Algselt postitas Udupasun

NHL\'i rahaliiga teeme ikka ka, eksju ? :kaval:

Seda loodan minagi, sest mullune huvitav hooaeg vajab kordamist. Esmajoones ootaks vastasseisu Aramisega, sest .... :P

SDK
30.08.04, 14:10
Minul jääb NHL raudselt vahele see aasta. Piiran natuke oma CM mängude haaret üldiselt ja samas keskendun ainult NBA-le. Oleks ju aeg juba võit koju tuua! :) Aga teie andke aga tuld!

jaak20
01.09.04, 09:29
Vanad Välgupoisid on igaljuhul tagasi ka sel hooajal :)

SDK
01.09.04, 09:45
niipalju veel, et www.orkut.com -i on tekkinud community Fantasy Sports Eesti.
Kõik Eesti fantasymängurid, ühinegem! või kuidas see oligi... :õnnelik:

christian21
01.09.04, 09:58
Tervist!

Annan siis teada ka oma osalemisest, ja seda nii NHL-i kui ka NBA rahaliigades!
Eelmisest hooajast kahjuks ei ole rohkem infot äilinud, kui ainult meeskondade statistikat(mingil määral) ja meekondade nimed! Aga äkki siis iga mees kirjutaks oma osaluse nii kasutajanime, meeskonna nime, kui maili aadressi?

NHL-i A-Liiga osalejad on fantasysport.ee lehel olemas ja kellel on seal mailiaadressid, siis võiks mailid laiali saata neile!

NBA-A liiga kohta infot mul pole, kes välja langesid vms

NBA B-liigade kohta on meekondade nimed:
Greenhorn team...liivakoll...christian21@hot.ee...põhihooaja võitja...PO teine koht(pääsesin A-_liigasse:))
Vindiga Tellis...
Valga Metal...fazzi team
Juta Jass...
Mazters...
Shooting stars...
Sepakas...
GenuinePlzdelayers...
profitrool........................................ ........................................võitis B-Liiga
Imbi ja Ärni

Äkki keegi teab millal yahoos liigad avatakse?
Ja kes asja enda kanda võtaks, kui Fazz välja ei ilmu?

Ja loomulikult ühinege orkutis eelpool mainitud kommuuniga! Fantasysport massidesse:) Ehk läheb siis ka fantasysport.ee taas mingil ajal ja suurema hooga käima!

dreyd
01.09.04, 10:08
dreyd77, meeskond Highlanders, magilane@solo.ee, siis eelmise hooaja hõbedamees;) jutt siis muidugi A liigast

Aramis
01.09.04, 11:06
Hei!
Mina olen kindlasti käsi. Kui NHL liigana toimub, siis teema ka Fantasy, aga NBA on kindel mats. Kui Fazz ei ole enam käsi, siis usun, et v6ïn commishiks hakata. Muud ei oska praegu lisada. Saan kodus lähipävil kodus arvuti k6vaketta tagasi, siis vaatab.

christian21
01.09.04, 11:24
No siis on commishi mure murtud :õnnelik:

Muide, kui on soovi, siis võin ka sel hooajal liigade nädalaid kokku võtvat statistikat teha?

mazz
01.09.04, 11:38
mazterdre, endine Mazters.
Käsi olen ainult NBA\'s, hokit ei jaga lihtsalt.
300- oleks täitsa talutav.

PS! Statistika oleks ka päris tore.

Aramis
01.09.04, 13:25
Väga hea..ma olen ka nüüd normaalselt levis tagasi. Hakkan vaikselt mõtlema seda asja. Kõik ideed teretulnud endselt. Eelmise aasta olud tuleb aluseks võtta ja kui me saame elujõulise 20-se liiga, siis olen minagi 300 kroonise osalvõtumaksu poolt.

Aramis
01.09.04, 14:53
Seal Fantasyspordis tuli välja et oli meil sellised seadistused:
Hooaeg: Täishooaeg
Drafti tüüp: Live
Meeskondade arv liigas: 20
Mängijate arv meeskonnas: 15
Maksimaalne vahetuste arv: Piiramatu
Maksimaalne tehingute arv: Piiramatu
Liiga tüüp: Tiim-tiimi-vastu
Loovutatud mängijate ooteaeg: 2 päeva
Viimane tehingute kuupäev: Puudub
Tehingu tagasilükkamise aeg: 2 päeva
Rosteri vahetused: Igapäevased
Alustavad positsioonid: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, IL, IL
Statistikakategooriad:
Visketabavusprotsent (Field Goal Percentage)
Vabavisete tabavusprotsent (Free Throw Percentage)
Täpsed 3-punktivisked (3-point Shots Made)
Punktid (Points Scored)
Ründelauad (Offensive Rebounds)
Kokku lauad (Total Rebounds)
Söödud (Assists)
Vaheltlõiked (Steals)
Blokid (Blocked Shots)
Pallikaotused (Turnovers)
Isiklikud vead (Personal Fouls)

Ütlen ausalt - mina ei mäleta, et vead oleks ka olnud. Aga ju mul kehv mälu. Et mida muuta? Lisada? Maha võtta?

Kuulsin, et mängitud minutid on huvitav kategooria.

christian21
01.09.04, 15:18
Vähemalt B-Liigas olid vead kindlasti olemas.
Mina ei ole mängitud minutite poolt!
Kas NHL-i asju ka siin arutatkse? NBA-ga on pisut rohkem aega!

silverman
01.09.04, 15:24
mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.

Osalen :)

SDK
01.09.04, 15:35
Vead olid.
Minutite üle peab tõsiselt mõtlema. See on nö positiivne kategooria. Peab sättima nii seadistuse, et ka nõrkadel tiimidel oleks võimalus tugevate vastu (või ei peaks?)- st. kaks %-ide kategooriat, vead ja pallikaotused on praegu. Kokku 4 neg. kategooriat 11-st. Point selles, et põhitegijate vigastuste korral oleks lootus mingeidki punkte korjata (%-id, TO, PF). Kas mängitud minutid lisada siis juurde 11-le või panna millegi asemele? Tra nii raske on seletada. Segane värk lugeda ma pakun :)
Või ei peaks äkki nõrgematest ja õnnetumatest hoolima? :lahe:

Ja teema on NBA fantasy. ;)

SDK
01.09.04, 15:39
Algselt postitas silverman

mängitud minuteid ei taha, isiklikud vead ja ründelauad välja, rosterist G ja F ka välja.

Tahad, et jääks 9 kategooriat? Mis on põhjendus?
Mängijate vähemaks võtmise võiks ju pmst ühel hooajal järgi proovida... Kuigi mul on selle kohta oma arvamus :D Aga olen nõus proovima.

silverman
01.09.04, 15:43
Algselt postitas SundanceKid

Mängijate vähemaks võtmise võiks ju pmst ühel hooajal järgi proovida... Kuigi mul on selle kohta oma arvamus :D Aga olen nõus proovima.

Kategooria \'isiklikud vead\' on väga nõme, kuna sellega karistatakse rohkem põhimängijaid omavaid meeskondi. Lisaks on see nn. miinuskategooria, kuigi vead võivad tegelikult hoopis positiivsed olla. Kuna kategooriaid võiks ikka paaritu arv olla, siis \'ründelauad\' välja kui suhteliselt dubleeriv kategooria.

Aramis
01.09.04, 16:01
mulle G ja F meeldivad. Kategooriate jutt on teil asjalik. Ja NHLiga on see asi, et minu teada NHLiga on see aasta lood üsna kahtlased. Siis mitte Fantasy vaid päris liigaga.

silverman
01.09.04, 16:05
Igaks juhuks täpsustan - mitte mõlemad G ja F välja, vaid kummastki üks. Ehk siis:

Alustavad positsioonid: PG, SG, G, SF, PF, F, C, C, Util, Util, IL, IL

SDK
01.09.04, 18:56

Lisaks on see nn. miinuskategooria, kuigi vead võivad tegelikult hoopis positiivsed olla.

Et siis misasja? :)
Ründelaudadest niipalju, et see on minuarust selline kaval kategooria, mis ei lase meeskondadel muutuda liiga \"väikeste meeste keskseks\". Muidu kaldub arvesse minev statt pisikeste poole. Praegu peab oskama jällegi balanseerida rohkem meeste valikul.

vello99
01.09.04, 19:26
eelmine aasta ju oli lõpeks päris hea, nii et minu poolest ei ole vaja midagi muuta. samas aktsepteerin täiega enamuse diktatuuri. (eelduslikult peaks kategooriaid paaritu arv olema)

Pao-Aok
02.09.04, 08:36
Mis ei ole väga hea on see, et ma eelmine aasta langesin kõrgliigast välja:oih: Aga ma arenesin päris kõvasti... nii et kui koht üle jääb, siis paluks ennastki kampa võtta:)

christian21
02.09.04, 09:17
Mõningad arvamused siis ka minu poolt, ehkki ma ei tea kuidas siis suhtutakse minusse kui B-Liigast tulijasse:;)
Isiklikult arvan mina et protsentide kategooriad on väga head kategooriad ning mina ei nimetaks neid negatiivseteks. Pallikaotused ja vead seda loomulikult on, aga minu arvamuse kohaselt võiksid need siiski jääda. Ka negatiivsete kategooriate puhul on võimalik täiesti tugevat meekonda võita skooriga 11-0.
Minutite sisse toomine ei ole hea mõte, sest mingil määral on ka see ju dubleeriv kategooria ja seda nii negatiivsete kui positiivsete osas.
Samas ründelaudade osas täiesti nõus Sundance-iga. Lisaks sellele on ründelauad märksa varieeruvam kategooria kui punktid või söödud. Peaks kahandama ettemääratust ja lisama mänguilu?
Rosteri suurus võiks samaks jääda, kuigi mõningaid muudatusi võiks teha küll ehk?

SDK
02.09.04, 10:31
Rosteri muutmise, st vähendamise, pooldajate argumendiks on suurem valik tegijaid mehi FA-s ja seega aktiviseeruks oluliselt mängijate vahetamine ehk siis \"manageerimine\". Pluss on siin aktiivne mängijate liigutamine ja eelis siin vendadel, kel iga päev võimalik arvuti taga istuda ja paremaid mehi kahmata teatud kellaajal. Oli vist mingi 1100 see kellaaeg? Puuduseks loen tardede vähenemist, kuna keegi ei pruugi hakata tahtma riskida mängijate vahetusega, kuna \"küll FA-st midagi ikka saab\".
Rosteri suuruse samaks jätmine eeldab põhjalikumat draftieelset kodutööd ja kehvemate mängijate paremat tundmist, mis on ka samas nagu hea GM-i tunnus. Samas peaks FA-st saadavate väga heade meeste vähesus aktiviseerima omavahelisi tradesid (mis on fantasy mängu rosin koogi sees), et oma meeskonnas mingi puudujäägi korral \"sitast saia teha\".

Minutite sissetoomisele olen vastu ja pooldan arvesseminevate stattide samaks jätmist. Rosteri suuruse muutmise seisukohalt olen tglt kahevahel. Ühest küljest olen konservatiiv, teisalt oleks ehk mõistlik ära proovida uuendus ja siis hiljem otsustada, kumb on parem variant.

Vaatab, kui rohkem rahvast siin koos, siis teeks mingi hääletuse moodi asja äkki nende vaidlusaluste küsimuste kohta? Vox populi jne.

silverman
02.09.04, 10:45

Samas peaks FA-st saadavate väga heade meeste vähesus aktiviseerima omavahelisi tradesid (mis on fantasy mängu rosin koogi sees), et oma meeskonnas mingi puudujäägi korral \"sitast saia teha\".

Teoorias nõus, aga praktikas nägime ise eelmine aasta. Või olid kõigil niisamagi saiad käes?

SDK
02.09.04, 10:46
Ahjaa. Tuli meelde veel üks väga huvitav teema, mille üle arutleda :) Drafti järjekord. Eelmine aasta sai siin vist selle üle juba vaielda aga...
Et kas teha suvaline järjekord või siduda ära eelmise aasta tulemustega? Ja kui siduda, siis kummat pidi? Et kas eelmise aasta võitja valib 1., või just vastupidi, et uued tulijad saavad esimesed pickid?
Eks kõikidel variantidel on omad head ja vead aga peaks mingi järjepidevuse paika panema. Jäägu selleks siis kasvõi suvaline järjekord nagu siiani olnud on.

SDK
02.09.04, 10:49

Samas peaks FA-st saadavate väga heade meeste vähesus aktiviseerima omavahelisi tradesid (mis on fantasy mängu rosin koogi sees), et oma meeskonnas mingi puudujäägi korral \"sitast saia teha\".

Teoorias nõus, aga praktikas nägime ise eelmine aasta. Või olid kõigil niisamagi saiad käes?

Arvan, et siis jääks neid tradesid veelgi vähemaks. Millest oleks väga kahju.

Ja jällegi tuli meelde üks uus teema. Tradede deadline.

dreyd
02.09.04, 11:31
see drafti järjekord võiks olla ikka random, see oleks vast kõige põnevam, kõigil enam-vähem võrdsed võimalused.

jaak20
02.09.04, 12:05
Draft võik jah jääda random.

Ründelauad ikka sisse, minuteid sisse ei paneks (eelmise aasta omad olid minu arvates sobivad).

Millal Yahoo´s liigasid püsti saab hakata panema?

silverman
02.09.04, 12:18
Ühesõnaga Aramis: kõik jääb samaks.
Küsimus ainult osavõtumaksu suuruses ja selle jagamises.
Ahjaa, treidide deadline ka. Võiks ju mingi paar nädalat enne play-offi olla.

SDK
02.09.04, 12:23

Ühesõnaga Aramis: kõik jääb samaks.

Pikk on pealik, pikk otsustab. :P

Aramis
02.09.04, 12:52
Mõistan teid. Tundub, et formaat sai eelmine aasta piisavalt heaks, et raske on oluliselt vajalikke muudatusi leida.
Kui kõik need positsioonid mis eelmine aasta alles jätta, siis FA-de hulgas on vähe asjalikke mehi, aga mina näen seda plussina. See peaks tõukama inimesi vahetama mängijaid omavahel. Draft livena ja random orderiga - see peaks siiski olema parim.
Tundub, et inimesed peaks olema päri panuste suurendamisega. Ehk me liigume 300 kroonise osalemismaksu poole. Praeguseks on esmatähtsad asjad leida see seltskond kes hakkab A-liigat mängima. Ja püüame võimalikult kiiresti selgeks saada live-drafti kellaja ja kuupäeva (ikkagi äärmiselt oluline moment). Kui osalejaid on rohkem ja rohkem, siis saame minna ka B-liiga peale, kus siis võib teha nt järelandmisi osalemismaksu osas või mis iganes.
Kokkuvõttes hakkame siia koguma nimesi, kes endast märku annavad. Esialgu ilma selektsioonita - hiljem kui rahvast juba palju, siis võtame aluseks eelmisel aastal kehtestatud reeglid ehk A-liiga paremik ja B-liigast tõusjad saavad eelise. Sealt vaatame edasi. Nii kui Yahoo mängu lahti teeb, teen mina sinna liiga ja hakkan, siis passworde jagama neile, kes raha on üle kandnud. Peaks vist nii olema?

Aramis
02.09.04, 12:54
eelmise hooaja põhihooaja lõpp A-Liigas:

Koht Eelm nädal Meeskond Manager Võ-Ka-Vi Võidu% Kaotus liidrile

1. (1.) Smith Str Sixers Fazz 140-87-4 .615 -
2. (2.) Highlanders dreyd 137-92-2 .597 4
3. (3.) BC Monitor vello99 133-96-2 .580 8
4. (4.) BoutrosBoutrosGhali jazzik 126-101-4 .554 14
5. (6.) The Replacements Lauri 126-102-3 .552 14.5
6. (5.) Silverman Basket silverman 126-104-1 .548 15.5
7. (7.) Iron Maiden Aramis 123-104-4 .541 17
8. (8.) Välgupoisid jaak20 123-107-1 .535 18.5
9. (9.) Labas Rokas uukaa 120-108-3 .526 20.5
10. (10.) Pärnu Põlvpüksid SundanceKid 118-112-1 .513 23.5
11. (11.) BC Mõigu KEK Y2KViinaordu 116-112-3 .509 24.5
12. (12.) Oti Ubinad willane 112-117-2 .489 29
13. (13.) Cutting Edge priity 110-116-5 .487 29.5
14. (14.) BunchWhipperSnappers albertz 106-122-3 .465 34.5
15. (15.) BC RR raivo23 106-123-2 .463 35
16. (16.) Capital Loosers CapitalLooser 98-129-4 .433 42
17. (17.) Treix United Treix 97-132-2 .424 44
18. (18.) Pärnu Pullid Pao-Aok 95-134-2 .416 46
19. (19.) odt lost the pace odt 87-141-3 .383 53.5
20. (20.) GenuinePlsrDelayers Genuine 85-145-1 .370 56.5

Aramis
02.09.04, 12:56
Praeguseks on siin märku andnud soovist osaleda:

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Pao-Aok
Lauri(sain MSNis jah sõna talt)
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
edasi aidake mind seda täiendada...

Aramis
02.09.04, 12:58
Et mitte asju keeruliseks teha, teen NHLi Fantasy teema kõrvale...

SDK
02.09.04, 13:23
Algselt postitas Aramis

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Pao-Aok
Lauri(sain MSNis jah sõna talt)
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
Udupasun
edasi aidake mind seda täiendada...

orkut.com-is Fantasy Sports Eesti communityga ühinenud Martin Paas soovis ka kindlasti osaleda. Jutuajamisest sain aru, et ka Labas Rokas on kindel käpp aga ehk ootab tema enda sõna ära siin.

Aramis, kuidas nende meeldetuletavate e-mailidega on? Viitsid saata laiali? Mõningatel eelmisel aastal osalejatel oli fantasysport.ee-s e-mail üles antud.

Aramis
02.09.04, 13:45
Jep..peaks seda tegema...

Udupasun
02.09.04, 17:24
Selgituseks siis niipalju, et Udupasun=jazzik=yorz_ee

Lollil lapsel ikka mitu nime...

CapitalLooser
02.09.04, 18:54
Minuga, veteran fantasy mängijaga, võite ka arvestada.
Aga ma ei mäleta kas langesin madalamale tasemele või mitte ... vist langesin.

Aramis
02.09.04, 19:27
Ma ka ei mäleta täpselt kuidas selle langemisega oli. et kas need kes POsse ei saanud ehk viimased kaheksa kõik kukkusid? Ma annaks B - liiga esikuuikule eelise kandideerida A-Liigasse A-liiga kuue viimase ette, ent usun, et kõik saavad sisse, sest Fazzi ju pole, kes mõlemas liigas ässa pani.

Hughes
02.09.04, 21:12
minu ja mu 8 krooniga võite arvestada

Fazz
02.09.04, 21:44
Eh, sain alles nyyd teada, et see teema juba mitu pa\'eva avatud on. [Krt, S-Kid, miks sa fantastysport.ee kaudu maili ei saatnud, seda pagana hot.ee\'d ei kasuta pidevalt].

Muidu tore na\'ha, et k6ik siin k6vasti juba hakkamist ta\'is ja aruteludega nii kaugele j6udnud olete :0 Pole aega k6ike seda praegu p6hjalikumalt lugeda. Kahjuks nyyd on Yahoost eelmise hooaja liigatabelid ja tulemused kadunud, kuid A-liiga tulemused on ju Fantasysport.ee\'s olemas ja niipalju kui ma\'letan, oli Treix esimene, kes sealt relegeerus. B-liigast said pa\'a\'su A-sse 5 parimat, kuid yks neist omas juba tiimi seal, nii et tegelt peaks tulema 4 uut manageri A-sse. Ja kuna keegi siiani oma loobumisest pole teatanud, siis on ju A-liiga koosseis algavaks hooajaks olemas :D

Ise kavatsen ikka osaleda, kuid commishi-ameti annaks heameelega kas Aramisele v S-Kidile yle. [NHLi fantasy-liigas lubas Kaupo uus commish olla ja seda liigat ka oma kossukogujatefoorumi liikmetega laiendada.] Ja kes on huvitatud Fantasysport.ee\'s hooaja eelvaadete (vt http://www.fantasysport.ee/?tid=NBA%20ülevaated ) koostamisest ja avaldamisest, andke ka teada!

Panin ka Fantasysport.ee\'sse sealse foorumi lingi tagasi, nii et k6ike seda v6ib ka seal edasi arutada.

Aramis
02.09.04, 22:14
see on nüüd väga hea uudis! Ma juba kartsin, et konkurentsi ei tekigi.

dreyd
03.09.04, 08:18
Algselt postitas Aramis

see on nüüd väga hea uudis! Ma juba kartsin, et konkurentsi ei tekigi.

tõepoolest, eelmise aasta valus kaotus tahab ju palsamit:D

SDK
03.09.04, 09:06
Ei see on pull värk, et Fazz surnuist üles on tõusnud! :) Kas vahest MSN-i ka veel juhtud?

Krt ei tea, kust ma selle võtsin aga teadsin omast arust raudpoltkindlalt, et A-liigast kukub ja B-liigast tõuseb 3 matsi?:oih: Aga kui oli 5, ju ta siis oli. Mu pea pole ka enam see mis vanasti...:)

Jah, kas viitsib see hooaeg ka keegi hooaja eelvaateid teha meeste kohta positsioonide kaupa? Eelmine aasta Fazz, mina ja Labas Rokas pusisime midagi. Äkki on sel hooajal uusi soovijaid? Kirjutaja teeb samas ju ka suht põhjalikku eeltööd draftiks...;)

Jah, konkurents tugevnes hoobilt teadmisega Fazzi osavõtust. Ise proovin uuel hooajal seada eesmärgiks liigasse püsima jäämise ja omale mitte liigse margi täis tegemise...

Aramis
03.09.04, 14:46
Krt, kes see seal nyyd rääkis? Need viimased laused pole kyll SDK moodi. niimoodi vabandama hakata. Räägi ausalt, et juba pool aastat oled valmistunud ja v6ïta tahad. Juba see, et sa NHLi ei taha kaasa teha näitab t6sist suhtumist.

SDK
03.09.04, 15:09
Algselt postitas Aramis

Krt, kes see seal nyyd rääkis? Need viimased laused pole kyll SDK moodi. niimoodi vabandama hakata. Räägi ausalt, et juba pool aastat oled valmistunud ja v6ïta tahad. Juba see, et sa NHLi ei taha kaasa teha näitab t6sist suhtumist.

Eee...äää...ööö... seda, et... Ma ei saa aru, millest sa räägid!? :P ;)

uukaa
03.09.04, 21:07
panen siis ka enda selleks hooajaks uuesti kirja. Osavõtt võiks tõusta kyll 300ni, kuid kui ei tõsteta pole ka hullu. Ka tegooriad võiksid jääda samaks, aga minul isiklikult meeldiks kui FAde arv oleks suurem, et saaks rohkem mängida meestega. Sest kogemus näitab, et mängijatevahelisi tehinguid niikuinii väga tihti ei juleta teha. Seda võiks siis teha mõne positsiooni vähendamisega (tõenäoliselt kahe) mitte manageride arvu piiramisega.

Hughes
03.09.04, 21:21
Algselt postitas Hughes

oota, saab siis kampa lüüa

SDK
03.09.04, 21:51
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Hughes

oota, saab siis kampa lüüa

Saama saama, miks ei saama! Kui oled huviline, siis ütle kõva ja selge häälega JAH ning arvatavalt saad osa võtta loodavas B-liigas. 8 kroonist aga jääb osavõtuks vist nac väheseks... Kui aga raha on probleem, siis ära muretse- Yahoo! avab ka hulgaliselt tasuta liigasid, milles paras käppa harjutada. Meie siin paneme raha niisama vahele, et lisada veelgi vürtsi niigi põnevasse üritusse!
Kui B-liigas avaneb sinus tõeline GM talent ja sul on õnne, pääsed järgmisel hooajal edasi A-liigasse. Edu!

jutajass
03.09.04, 22:31
Juta Jass B-liigast on ikka käsi.Osavõtutasu suurenemist eriti ei poolda.Rosteri vähendamine ei ole hea mõte.FAs ei pea staare vedelema,mängu teevad ära vahetusmehed.Minutite sisse viimist ka ei poolda.PF on siuke nats jama kat, aga seda pole asendada ka millegagi.Aga..., mis siis juhtub, kui PF positiivseks pöörata ehk mida rohkem seda uhkem.Tegelt ei ole seal uuendada midagi, päris norm süsteem oli.Fazzile või teistele fantasysport tegelastele oleks üks küsimus - nimelt oli wagerline NBAs lubatud kolmele esimesele osavõtumaksuta osalemine fantasysport.ee poolt korraldatud fantaasialiigades osalemine.Kuda värk on?

SDK
03.09.04, 23:08
Algselt postitas jutajass

Juta Jass B-liigast on ikka käsi.Osavõtutasu suurenemist eriti ei poolda.Rosteri vähendamine ei ole hea mõte.FAs ei pea staare vedelema,mängu teevad ära vahetusmehed.Minutite sisse viimist ka ei poolda.PF on siuke nats jama kat, aga seda pole asendada ka millegagi.Aga..., mis siis juhtub, kui PF positiivseks pöörata ehk mida rohkem seda uhkem.Tegelt ei ole seal uuendada midagi, päris norm süsteem oli.Fazzile või teistele fantasysport tegelastele oleks üks küsimus - nimelt oli wagerline NBAs lubatud kolmele esimesele osavõtumaksuta osalemine fantasysport.ee poolt korraldatud fantaasialiigades osalemine.Kuda värk on?

Fantasysport.ee wagerline panustusvõistluste reeglitest- \"NBA panustusvõistlus on auhinnaline, kui võistlus kogub 5. nädala lõpuks vähemalt 20 aktiivset osalejat. Kuna esialgne sponsor loobus oma koostööst, on kolmele parimale auhindadeks tasuta osalus Fantasysport.ee järgmise hooaja fantasyliigades vm osalustasuga mängudes.\"

Kuigi ise osa ei võtnud ja täpseid asjaolusid ei tea, siis pakun, et 20 aktiivset osalejat seal vaevalt oli.

Üldiselt on jube kahju, et see fantasysport.ee soovitud kujul käima ei läinud. Oleks mõni sponsor õla alla pannud ja saanud rohkem reklaami teha ja auhindu jagada, küll siis oleks ka huvilisi rohkem kogunenud. Üldiselt paistab fantasy rahvast siin väikses Eestis natukene siiski olema... Aga äkki kunagi...

jutajass
03.09.04, 23:41
sinna kanti hoidis küll, mudu ei küsiks

SDK
04.09.04, 00:36

sinna kanti hoidis küll, mudu ei küsiks

räägime arvudest siis. on sul alles link selle liiga kohta vms? Eks Fazz tea kõige täpsemalt muidugi vastata.

Aramis
04.09.04, 09:14
Huvtiav oleks, milline võiks olla B-liiga jaoks optimaalne osavõtutasu. Ma usun, et see tõesti ei peaks olema 300 krooni nagu A-liigas. Kui on inimesi, kes tahaks teha, aga mitte 300 eest, siis võiks juba hakata kohti B omasse kinni panema ja ettepanekuid tegema. Nagu Fazzki eelmine aasta võin sinna meeskonna teha ja seda commishioneerida. Ja samas, kui on kompetentne inimene, siis võib taa seda ise teha.
Ehk nagu aru sain oleks Jutajass B-liigast huvitatud....

Sest märgid näitavad, et üsna kindel on, et rahvast tuleb ja B-liiga on vajalik. On tõenäoline, et kõik tahtjad ei jõua A-liigasse ent B-liiga mängimisega ja esiotsa jõudmisega lunastavad nad võimaluse järgmiseks aastaks A-sse tõusta.

jutajass
04.09.04, 14:28
loomulikult võin ka A-liigas käsi olla,aga see vist ääreni täis.

jutajass
04.09.04, 15:09
SundanceKidile - www.wagerline.com/comp/leaders.asp?Name=Fantasysport+NBA+Handicappers

SDK
05.09.04, 16:33

SundanceKidile - www.wagerline.com/comp/leaders.asp?Name=Fantasysport+NBA+Handicappers

see link ei tööta kahjuks. mul küll mitte vähemalt.

jutajass
05.09.04, 17:20
mul töötas

SDK
05.09.04, 17:36

mul töötas

ADODB.Field error \'800a0bcd\'

Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted; the operation requested by the application requires a current record.

/comp/leaders.asp, line 23

jutajass
05.09.04, 19:40
peab vist olema - ...Fantasysport%2Eee... .Aga fantsysport.ee lehe kaudu jõuad alati kohale.WagerlineNBA ja siis leaders vajuta.

SDK
05.09.04, 20:30
sain lõpuks sellele ka ligi. tõesti üle 20 oli kokkuvõttes mängijaid. aktiivsus on subjektiivne teema kindlasti.
Näis, mis Fazz ise vastab aga tglt on kokkuvõttes asi nii, et algaval hooajal ei kanna meie rahaliiga enam fantasysport.ee nime ja ei ole sellega muudmoodi seotud, kui et sinna koonduvad eelmise aasta osalejad meie endi poolt kokku lepitud tingimustel. seega...

Aramis
05.09.04, 23:05
Mnjah...Ma ootaks ka ära Fazzi kommentaari, aga mina ise olen aru saanud, et kuna Fasport.ee enam aktiivselt ei tegutse, siis ka meie liiga jah pole otseselt temaga seotud. Kaotselt on muidugi väga seotud, sest jätkame sama süsteemi ja traditsiooni.

SDK
06.09.04, 10:25
Mida arvab rahvas ideest, et \"soovituslikult\" võiks tiimide nimed, kes liigast osa võtavad, olla seotud NBA klubide nimedega? Nagu olid eelmine aasta ntx Pärnu Pullid ja Smith Str. Sixers jne? Samas saan aru, kui mõni mees tahab oma aastatega kujundatud hea mainega nime juurde jääda :D

christian21
06.09.04, 16:23
Ma nõus:) reseveerin endale siis nime ära kui võib?
\"Greenhorn Clippers\" peaks peris hästi sobima! Liiatigi kui eelmisel aastal just sellele meeskonnale põhihooajal sai pöialt hoitud! Ehkki jah Q Richardsoni minemisega Suns-i pole see Clippers enam see, vähemalt minu jaoks:) Aga mis Sa kostad, Suns tundub küll esmapilgul päris põnev:) Vähemalt eeldatav algviisik:P

vello99
06.09.04, 16:54
kui tohiks jääksin oma BC Monitori juurde, millega juba pool dekaadi on fantacy mänge mängitud ;)

Aramis
06.09.04, 16:57
Algselt postitas vello99

kui tohiks jääksin oma BC Monitori juurde, millega juba pool dekaadi on fantacy mänge mängitud ;)

No just - seda ma sulle SDK rääkisin - on nimesi, millest ei saa loobuda!

SDK
06.09.04, 17:15
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas vello99

No just - seda ma sulle SDK rääkisin - on nimesi, millest ei saa loobuda!

Need, kes nime ei vaheta, nende vastu moodustatakse allianss ja siis võite B või C liigas oma nimedega uhkustada...:D
Tglt mul poogen. Kirjutasin meelega sõna SOOVITUSLIKULT. Ise osalen jällegi Pärnu Põlvpüks nime all ja kogun selle nime taha kuulsust ja tiitleid :P
Kui aga kellelgi teisel pole mingit nimepärandit seljas, siis laske fantaasial lennata! ;)

vello99
06.09.04, 18:58
BC Spurs tegelt oleks päris huvitav ju ;) Aga eks ma van siis endale nimeks BC Maagiline Monitor :D

dreyd
06.09.04, 19:24
ok, sobib ka Kohila Kalurid:P

Udupasun
06.09.04, 20:56
Mina tõenäoliselt ikkagi mingit reaalselt eksisteerivat klubinime omale külge ei poogiks, sest puuduvad nendega mingid sentimentaalsed sidemed. Kuna aga pole veel niiöelda oma franchise\'i suutnud tekitada, siis piirduksin ka seekord mõne nimevärdjaga, mille mu hallid ajukurrud välja haududa suudavad.

SDK
07.09.04, 15:22

Mina tõenäoliselt ikkagi mingit reaalselt eksisteerivat klubinime omale külge ei poogiks, sest puuduvad nendega mingid sentimentaalsed sidemed. Kuna aga pole veel niiöelda oma franchise\'i suutnud tekitada, siis piirduksin ka seekord mõne nimevärdjaga, mille mu hallid ajukurrud välja haududa suudavad.

Pookimist ei nõua keegi. Vaba maa ja vabad mehed. Samas mina isiklikult ei saa aru, et miks mingi \"nimevärdjas\" parema enesetunde teeb.
Tglt vahet pole. Arutame parem midagi asjalikku, muidu läheb siin naistekaks kätte ära :P

Aramis
07.09.04, 20:22

Pookimist ei nõua keegi. Vaba maa ja vabad mehed. Samas mina isiklikult ei saa aru, et miks mingi \"nimevärdjas\" parema enesetunde teeb.
Tglt vahet pole. Arutame parem midagi asjalikku, muidu läheb siin naistekaks kätte ära :P

Jep...igaüks teeb nagu tahab. Mina eelistan ka \"nimevärdjaid\". minu arust pole NBA klubidel ilusaid nimesi ;)

SDK
08.09.04, 11:01
Jep...igaüks teeb nagu tahab. Mina eelistan ka \"nimevärdjaid\". minu arust pole NBA klubidel ilusaid nimesi ;)

Ma võin ju sulle Lati Pac-i eest ühe ilusa nime öölda...;)

dreyd
08.09.04, 11:25
ok siin on minu selle hooaja viimane ning lõplik nimi- Kohila Kõlavad Kolvid

see oli eelviimane parandus
aamen

SDK
08.09.04, 13:57
Algselt postitas dreyd

ok siin on minu selle hooaja viimane ning lõplik nimi- Kohila Kõlavad Kolvad

ma puht sportlikust huvist küsin, et mida tähendab Kolvad?

dreyd
08.09.04, 14:06

tegelt on see sõnavärd tuletatud eelmise aasta meistri nimest, siis natukene eestindatud versioon, ms kuidas on kolb mitmuses- kolvid, kolbid?

Aramis
08.09.04, 14:35
Kolvid vast...

dreyd
08.09.04, 14:39
tegelt taas asisem olles, kas on mingi daatum ka maha juba hõigatud, tahaks juba 3 koidulat;) kuhugi talletada.

SDK
08.09.04, 17:10
Algselt postitas dreyd

tegelt on see sõnavärd tuletatud eelmise aasta meistri nimest, siis natukene eestindatud versioon, ms kuidas on kolb mitmuses- kolvid, kolbid?

lukustan kolbad ;)

SDK
08.09.04, 19:54

Algselt postitas dreyd

lukustan kolbad ;)

samas jätan võimaluse ka variandile kolvid...:üllatus:

Lauri
10.09.04, 06:54
Algselt postitas dreyd

tegelt taas asisem olles, kas on mingi daatum ka maha juba hõigatud, tahaks juba 3 koidulat;) kuhugi talletada.

Võiks kihla vedada, et sa ei leia siin ühtegi inimest, kes neid vastu ei võtaks, iseasi ainult, kas see läheb kirja ka fantasyliiga osalustasuna ;)

SDK
12.09.04, 03:30
Varsti läheb kogumiseks. Aramis lubas hoiupõssa ära osta. :P

Aramis
12.09.04, 22:36
Põhimõttelsielt võiks juba jah konto välja hõigata ja raha koguma hakata. Ent see eeldab ikkagi täpset selgust A-liiga osavõtjate vahel. Muidugi näen ma mehi, kelle osavõtus kahtlust pole, seega võib usutavasti järgmine nädal alata finantside liigutamist.

vello99
12.09.04, 22:44
Algselt postitas Aramis

Põhimõttelsielt võiks juba jah konto välja hõigata ja raha koguma hakata. Ent see eeldab ikkagi täpset selgust A-liiga osavõtjate vahel. Muidugi näen ma mehi, kelle osavõtus kahtlust pole, seega võib usutavasti järgmine nädal alata finantside liigutamist.

Ma eeldan, et kui Fazzist ei saa kuulma, võtad raske komisjoneeri ülesande enda peale..

SDK
13.09.04, 11:41
Sellest oli juba juttu jah, et Aramis on commish see aasta.
Aga raha peaks ruttu ära jah maksma, sest muidu läheb ta lihtsalt kõrist alla... :lahe:

christian21
13.09.04, 13:04
Jaah...hilja juba minu jaoks...juba läks:P Oma viie mängu jagu läks laupäe:D Ja arvake mis mul eile oli...vihjeks võin öelda, et tegemist oli alkoholi liigpruukimse tõttu tekkiva nö. \"haigusega\" :lahe: Aga egas sellepärast osalemata ei jää:P

vello99
13.09.04, 13:23

Aga raha peaks ruttu ära jah maksma, sest muidu läheb ta lihtsalt kõrist alla... :lahe:

Samas kui me liiga kiiresti maksame läheb see jälle Aramise kõrist alla... Raske leida kompromissi

SDK
13.09.04, 13:46
Algselt postitas vello99

Samas kui me liiga kiiresti maksame läheb see jälle Aramise kõrist alla... Raske leida kompromissi

Krt jah, Aramise sõltuvuse alkoholist unustasin täiesti... Mis siis nüüd teha? Paneks talle ampulli? :silm3:

Aramis
13.09.04, 18:07
Seltsimehed - ma näen noorusele iseloomuliku aktiivsust, mis on tore, aga see, et minu alkoholiprobleem jutuks tuli on küll kohatu. Ma ei tea küll mis eesmärgiga siin sellist laimu levitatakse, aga kui ma ükskord commishiks hakkan, siis hakkavad valusad laksud tulema teatud meestel ;)

SDK
15.09.04, 14:07
Hakkasin siin vaikselt pre-ranki koostama ja jäin 342. koha peal jänni... Aidake! Pange aga julgelt oma pre-rankid siia üles, et saaksime võrrelda... :kaval:

dreyd
15.09.04, 14:55
ei julge ise veel väga tõsist edetabelit teha, kuna veel vist pole lõpikult selge FA de saatus. Ja üldsegi peab nati isekeskis aru pidama juba toimunud transfer ide asjus, võta või näituseks va McGrady, kes nüüd ju pelab Mingi varjus(loe: suure mehe selja taga) või mitte?

Martin
15.09.04, 14:57
Teie õnn, et mulle kohta ei jätkunud. Muidu teeks tele kindlalt ära!

SDK
15.09.04, 15:04
Algselt postitas Martin

Teie õnn, et mulle kohta ei jätkunud. Muidu teeks tele kindlalt ära!

ma arvan ka nii :naer5:

jutajass
15.09.04, 21:44
Kas A-liiga on täis ?Kas B-liiga tuleb?342? Palju mehi rosteris on?Mul on 342. Mikki Moore.:D

Udupasun
15.09.04, 22:34
No mina veel pre-rankingutega ei tegele. Rohkem tegelen niisama võimalike sleeperite väljanuhkimisega. Aga üldiselt võiks osalejate nimekirja hakata vaikselt üles panema ja raha koguma. Muuseas, ega keegi ei oska juhatada, kas eelmise hooaja A-liiga drafti tulemusi saaks veel kuskilt kätte? Tuli selline väike kihk möödunud aegu meenutada.

SDK
15.09.04, 22:48
Aramis lubas veel täna peale jalkat konto nr-i üles panna. Kes esimesena makstud saab, saab 1. picki ;)
Einoh, ärge pullige! Pange ikka oma pre-rankid siia üles ilusti kenasti... Nii ei saa ju rallit sõita...

Aramis
16.09.04, 00:07
Krdi SDK. Ei anna rahu üldse. Aga, OK! Hakkame koguma! See hooaeg, siis A liigas osalemise eest tuleb maksta välja 300 krooni ja see tuleb kanda allolevale arvele. Selgituseks pange siis oma kasutajanimi Yahoos või soccernetis:

1102217114
RAINER LIPAND

Aramis
16.09.04, 00:19
Ja juttu on olnud rahaliigast järgmiste iniemstega:

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Fazz
lauri
Pao-Aok
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
Martin - eks me ikka võtame su kampa
Jutajazz
ja tuletage mulle meelde veel inimesi. Esimesed kaheksa on eelmise hooaja põhjal kindlad tegijad. Ja seega võivad soovi korral raha üle kanda. Kui 1.oktoobriks pole ülejäänud A-liiga esi viieteistkümne tegelased näole andnud, siis ma võtaks raha ka teiste käest. Praegu ongi see komplekteeimise moment veel lahtina. Aga aega on ka - Yahoo isegi pole veel lahti läinud.

christian21
16.09.04, 08:49
Profitrooli kohtea ei tea midagi keegi? B-Liiga võitja ikkagi! Kas Fazz-il ei ole profiti kohta mingisugust infot alles? Maili vms?

SDK
16.09.04, 09:49
uukaa ehk Labas Rokas on kindel tegija., sellest andis ta ka siin ühes postituses märku.
Udupasunat ei näinud ka Aramise nimekirjas?
Ardo, BunchWhipperSnappersi GM võttis eile maili teel ühendust ja oli kindel tegija.
Martin Paas, kes on orkut-i kommuunis, on ka kindlasti tegija. Tema on küll algaja fantasy mängur, kuid päris pädev NBA alal. Kui A-liigasse ei mahu, on ta B-liigast kindel osavõtja.

Aramis, kui aega saad, siis võiksid tglt ka ülejäänutele need meeldetuletuse mailid laiali saata. Rimm ntx ja Y2K Viinaordu ja priity jne...

artz
16.09.04, 15:37
Jah osalex see aasta ka meeleldi. Reeglid võix samax jääda nagu eelmiselgi aastal, Bobcats ja 8 arvestatavat mängumeest vähemalt FA-de seas juures, ei tohix see vabade meeste valik nii väga hull ikka olla (eelmine aasta esmakordselt nii suures liigas osaledes kahtlesin samuti enne hooaega et läheb raskex tasemel mängumeeste leidmisega). Ainus mille poolt ma pole on oma tiimi nime piirang , kuid nagu lugesin pole sellest ilmtingimata vaja kinni pidada. Lähiajal kannan Aramise kontole nõutud 3 sotti kah

artz
16.09.04, 15:38

Aramis lubas veel täna peale jalkat konto nr-i üles panna. Kes esimesena makstud saab, saab 1. picki ;)
Einoh, ärge pullige! Pange ikka oma pre-rankid siia üles ilusti kenasti... Nii ei saa ju rallit sõita...

ma eip saa eru mis pre-ränkingut sa mõtled :doh:

Aramis
16.09.04, 17:01
Algselt postitas albertz

ma eip saa eru mis pre-ränkingut sa mõtled :doh:

Siin on tegemist huumoriga ;)

Aramis
16.09.04, 17:02
Algselt postitas christian21

Profitrooli kohtea ei tea midagi keegi? B-Liiga võitja ikkagi! Kas Fazz-il ei ole profiti kohta mingisugust infot alles? Maili vms?

B-liiga esikolmik võib end ka julgelt lugeda A-liiga meesteks - mul lihtsalt polnud meeles, kes need tublid mehed olid.

jutajass
16.09.04, 22:53
A-liigast pidi ju 5viimast välja langema.

Udupasun
17.09.04, 01:28
Algselt postitas Aramis

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Fazz
lauri
Pao-Aok
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
Jutajazz

Tõepoolest, kuhu sa minu jätad?

Kui raha kogumiseks juba läinud, siis järgmise nädala alguses laekub ka minu panus ühiskassasse. Praegu ei hakka tegema, sest pole piisavalt kaine ja nädalavahetusel kas ei jõua või pole samuti piisvalt kaine.

christian21
17.09.04, 08:47
Algselt postitas Aramis

B-liiga esikolmik võib end ka julgelt lugeda A-liiga meesteks - mul lihtsalt polnud meeles, kes need tublid mehed olid.

No tean on profitrool oli võitja ja mina teine, aga edasistest kohtadest ei tea! Lisaks sellele ei tea ka profitrooli mailiaadressi, et seda tahtsingi teada, et äkki keegi teab?

SDK
17.09.04, 09:51
Eelmise aasta A-liiga 5 viimast

16. Capital Loosers CapitalLooser
17. Treix United Treix
18. Pärnu Pullid Pao-Aok
19. odt lost the pace odt
20. GenuinePlsrDelayers Genuine

Kui arvestada, et Fazzil on nagunii tiim A-liigas olemas ja tema oli üks nö \"tõusjatest\" B-liigast, ning kuna ühel GM-il ei saa \"teatud põhjustel\" mitut tiimi liigas olla, siis tegelikult tõuseb B-st 4 tiimi ja A-st langeb 4. Seega on CapLoo A-liigas, kuigi oli viies langeja A-st. (kuigi siin on veel vaidlemist, sest Fazzi tiim olevat olnd nö väljaspool arvestust B-liigas...)
Kui kõik A-liigasse püsimajäänud endast lõpuks märku annavad koos B-liigast 4 tõusjaga, siis jäävad Martin e. Treix ja Pao-Aok siiski A-liiga ukse taha selleks hooajaks. Kas kuskil on kirjas B-liiga esiviisik nii meeskondade ja manageride nimekirjadega? Jube segane on muidu seda nimekirja siin teha muidu, kui selget pilti ees pole...

SDK
17.09.04, 09:53

No tean on profitrool oli võitja ja mina teine, aga edasistest kohtadest ei tea! Lisaks sellele ei tea ka profitrooli mailiaadressi, et seda tahtsingi teada, et äkki keegi teab?

Peab vist Fazzi peale siis lootma jääma...

jutajass
17.09.04, 11:28
Minu teada sai Genuine oma koha A-liigase tagasi.Võitis5.-6. koha mängus Maztersit.3.-4. koha pele mängisid Fazz ja 90% tõenäosusega Vindiga Tellis.Kas see mitte Jazziku kamp ei olnud.

SDK
17.09.04, 11:48

Minu teada sai Genuine oma koha A-liigase tagasi.Võitis5.-6. koha mängus Maztersit.3.-4. koha pele mängisid Fazz ja 90% tõenäosusega Vindiga Tellis.Kas see mitte Jazziku kamp ei olnud.

Ja mitmenda koha sai jutajass?

SDK
17.09.04, 13:09
Raivo Rimm, BC RR manager, vastas just mu emailile ja ütles, et hiljemalt esmaspäevaks on raha Aramise arvel. Vaatame, mis picki ta see aasta draftis esimesena teeb, eelmine aasta esimest korda fantasyt tehes pani ta natukene mööda... :P Aga kehvast draftist hoolimata suutis ta siiski A-liigasse püsima jääda.

raivo23
17.09.04, 13:18

Raivo Rimm, BC RR manager, vastas just mu emailile ja ütles, et hiljemalt esmaspäevaks on raha Aramise arvel. Vaatame, mis picki ta see aasta draftis esimesena teeb, eelmine aasta esimest korda fantasyt tehes pani ta natukene mööda... :P Aga kehvast draftist hoolimata suutis ta siiski A-liigasse püsima jääda.

See oli hea hooaeg. Esimene valik oli mul vist Nash, jaaaaa.......... Kinkige mulle esimene valik ja ma võtaks sel aastal natsa parema mehe....:õnnelik:

SDK
17.09.04, 13:38
Algselt postitas raivo23

See oli hea hooaeg. Esimene valik oli mul vist Nash, jaaaaa.......... Kinkige mulle esimene valik ja ma võtaks sel aastal natsa parema mehe....:õnnelik:

Nash Nashiks aga kes see oli, kes üks aasta esimeses roundis Nesterovici võttis? Sõbra soovitusel...:D

jutajass
17.09.04, 13:39
8.olin kaotasin play-offis Sepakale.Viimase koha pärast ragistasid Shooting Stars(priity) ja 90% tõenäosusega Imbi ja Ärni.

dreyd
17.09.04, 13:42

Algselt postitas raivo23

Nash Nashiks aga kes see oli, kes üks aasta esimeses roundis Nesterovici võttis? Sõbra soovitusel...:D

pidi olema ikke sigahea söber:P

SDK
17.09.04, 13:47
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas raivo23

pidi olema ikke sigahea söber:P

enne seda picki vähemalt OLI sõber olnud :D

jaak20
17.09.04, 13:49
Ei jõua enam ära oodate seda NBA hooaega... hetkel uurin millised võimalused on omale soetada sati kaartide programmeerimiseks programmaatorit ja muid vajalikke vidinaid. Eelmisel aastal õnnestus vaid ühte mängu Hiiu pubis vaadata :(

Äkki kellelgi on kogemusi SATi värgenduses?

SDK
17.09.04, 14:08
Algselt postitas jaak20

Aramis vist teab midagi... Ja siin foorumis on üks sati-pede (no-offence! ;) ) nimega midfield, kes kogu aeg jahub sellest värgist, kui vähegi mahti saab. Ta satijutt käib kogu aeg küll jalka kanalite jne ümber aga pmst tehnikat ta peaks teadma ja ehk saab aidata. Saada talle mingi priva vms.

Aramis
17.09.04, 14:20
Algselt postitas jaak20

Ei jõua enam ära oodate seda NBA hooaega... hetkel uurin millised võimalused on omale soetada sati kaartide programmeerimiseks programmaatorit ja muid vajalikke vidinaid. Eelmisel aastal õnnestus vaid ühte mängu Hiiu pubis vaadata :(

Ma ikka unistasin siin Sati kaardist arvutisse, millede parimad mudelid , siis tarkvara toel iga koodeeringu purustavad ja nii saab sadu kanaleid näha. Paraku kunagi odavalt ostetud Kissi kaart on yx väheseid mida progammeeijad pole toetanud ja temaga näeb vaid vabu kanaleid. Aga süsteemid ja värgid sain selgeks ja ükspäev asetan arvutisse ka selle \"õige\" asja.

jaak20
17.09.04, 15:47
Mul siin tüüner olemas aga nüüd kui Viasat kinni läks pole asjaga midagi teha. Hakkasin uurima seda asjandust ning tuli välja, et täitsa on võimalik vaadata kui on viicimist pusida. Nüüd ma siis uurin seda asjandust.

christian21
17.09.04, 15:51
Algselt postitas jaak20

Mul siin tüüner olemas aga nüüd kui Viasat kinni läks pole asjaga midagi teha. Hakkasin uurima seda asjandust ning tuli välja, et täitsa on võimalik vaadata kui on viicimist pusida. Nüüd ma siis uurin seda asjandust.

Aja käima jah see asi, siis hakkad ülekandeid tegema ja...mina olen huviline, kuhu arvele ma ülekande tegema pean :kaval:

Aramis
18.09.04, 10:30
Algselt postitas Aramis

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Fazz
lauri
Pao-Aok
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
Jutajazz
ja tuletage mulle meelde veel inimesi. Esimesed kaheksa on eelmise hooaja põhjal kindlad tegijad. Ja seega võivad soovi korral raha üle kanda. Kui 1.oktoobriks pole ülejäänud A-liiga esi viieteistkümne tegelased näole andnud, siis ma võtaks raha ka teiste käest. Praegu ongi see komplekteeimise moment veel lahtina. Aga aega on ka - Yahoo isegi pole veel lahti läinud.

Lisame Udupasuna, Raivo23 ...

Aramis
18.09.04, 10:35
Nii, osalemise süsteem jääb siis praegu nii, et A-liiga esimesed 15 ja B-liiga esimesed 5 omavad eelist. Kui A-liiga tagumised viis soovivad kaasa teha, siis vastavalt eelpoolmainitud 20-e ärakukkumisele saab seda asja teha. Kuna Fazzi tiim B-grupis oli niikuinii väljaspool arvestust, siis usun, et sealt kandideerub mazters viiendana B-liigast(juhul kui peab paika 5-6 koha mängude tulemus, kus Genuine oli võitnud maztersi).

Algselt postitas Aramis

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Fazz
lauri
Pao-Aok
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
Jutajazz

Lisame Udupasuna, Raivo23 ...

Kuradi keeruline värk..aga usun, et asi ise selgub õigel hetkel ehk esimene oktoober löön vastavalt näole andnud inimestele nimekirja lukku ja siis tekivad muutused vaid siis kui keegi mingil põhjusel ei saa osaleda(nt finants ei laeku õigeks ajaks).

Aramis
18.09.04, 12:14
Ütlen ka kohe ära, et loodan normaalset lahendust ehk et kukub kuskilt keegi ära ja saab vanad fantasyhundid CapLoo ja Martini ka kaasata, aga kui kõik mainitud 20 nn \" koha väljateeninud\" nägu endast teada on andnud, siis reegleid väänama ei hakka.

Aramis
18.09.04, 12:17
Algselt postitas Aramis

Ütlen ka kohe ära, et loodan normaalset lahendust ehk et kukub kuskilt keegi ära ja saab vanad fantasyhundid CapLoo ja Martini ka kaasata, aga kui kõik mainitud 20 nn \" koha väljateeninud\" nägu endast teada on andnud, siis reegleid väänama ei hakka.

Raiaramis(mina)
SundanceKid
Silverman
Dreyd
Jaak20
Vello99
Fazz
lauri
Pao-Aok
Christian21
Jazzjanza
mazterdre
CapLoo
Martin
Jutajazz
Udupasun
Raivo23
Ardo(BunchWhippers)
uukaa (Labas Rokas)
Martin Paas

Martin
18.09.04, 12:25
Algselt postitas Aramis

Reeglid surid koos Fazzi lahkumisega siit riigist!

Aramis
18.09.04, 13:06
Noh, kui see nii on, siis eks ma vaatan teie nn osavõtumaksude pealt a-liiga kooseisu. Arvestage siis et 300 krooni on vajalik miinimumlaekumine. ;)

mazz
18.09.04, 13:53
Algselt postitas Aramis

Noh, kui see nii on, siis eks ma vaatan teie nn osavõtumaksude pealt a-liiga kooseisu. Arvestage siis et 300 krooni on vajalik miinimumlaekumine. ;)
Et siis esimesed 20, kes kolm sotti üle kannavad, on liigas sees? Loodetavasti kannad siis ikka papi tagasi, kui hoolimata ülekandest A-liigasse ei mahu.. (oletades, et B-liiga maks on 200)

SDK
18.09.04, 13:55
Algselt postitas mazz

Algselt postitas Aramis

Et siis esimesed 20, kes kolm sotti üle kannavad, on liigas sees? Loodetavasti kannad siis ikka papi tagasi, kui hoolimata ülekandest A-liigasse ei mahu.. (oletades, et B-liiga maks on 200)

hold your horses! :D Aramis on lihtsalt ülemeelik natuke ;)

Aramis
18.09.04, 13:57
Algselt postitas mazz

Algselt postitas Aramis

Said täiesti valesti aru - mitte esimesed kaskümmnend kes raha üle kannavad, vaid kakskümmend kõige suuurema summa kandjat saavad A-liigasse. Ja loomulikult, kes A-sse ei saa,s ellele tagastatakse raha vastavalt B-liiga osalumaksule.

mazz
18.09.04, 13:57

Algselt postitas mazz

Algselt postitas Aramis

hold your horses! :D Aramis on lihtsalt ülemeelik natuke ;)
mida võiski arvata...
just checkin\'

mazz
18.09.04, 14:02
Muide paistab, et kõik fantasymängurid on juba ammu ootamast väsinud ja tiirlevad 24h selle teema ümber nagu kassikari ümber emase kiisu...

SDK
18.09.04, 14:05
Algselt postitas mazz

Muide paistab, et kõik fantasymängurid on juba ammu ootamast väsinud ja tiirlevad 24h selle teema ümber nagu kassikari ümber emase kiisu...

Ah ole nüüd! Elus on palju tähtsamaid asju, kui fantasy. Pere ja töö ja sõbrad ja... :D

Aramis
18.09.04, 15:00
Läheb huumoriks jälle ära...Hoiame ikka tõsist joont, eks juu!

Udupasun
19.09.04, 16:24

Oi ei B-liigas minu kamp sugugi nii kaugele ei jõudnud. Kusagil tagaotsas olin, sest nimi õnnestus sedakorda satsile küll päris täpne panna. A-liigas olin oma BoutrosBoutrosGhaliga küll 4. vist.

jutajass
19.09.04, 17:05
seda imestasin isegi,et kuda neid A-liiga mehi naa palju B-liigas etteotsa sai.Tuleb parandus teha Vindiga Tellis - viimane(peaaegu viimane)ning Imbi ja Ärni 3. või 4.

Aramis
20.09.04, 12:44
Momendi seis on sis selline, et Yahoo pole veel mängu avanud, ent Sundancekid ja Raivo23 on esimestena osavõtutasud ära maksnud.

SDK
20.09.04, 14:40
Vaikselt võiks mõelda ka sellele, et mis kuupäeval draft teha. Et mis kuupäev ja kellaaeg kellele sobib ja kellele mitte. Ise pakun välja, et drafti võiks teha vahetult peale preseasoni mängude lõppu. Preseason lõppeb 29 okt (reede) ja põhihooaeg algab 2 nov (teisipäev). Variant oleks siis 30 või 31 oktoober, vastavalt siis kas laupäeval või pühapäeval. Kellaeg vast õhtupoole. Mis arvate?

Normaalne, et esimesena makstud sain. 1. picki vastu pole mul kõige vähematki...:õnnelik:

dreyd
20.09.04, 14:48
minu variant 31.okt, kell 17:00

jutajass
20.09.04, 14:53

Normaalne, et esimesena makstud sain. 1. picki vastu pole mul kõige vähematki...:õnnelik:

Palju maksid siis,et 1.picki tahad?;)

SDK
20.09.04, 15:00
Algselt postitas dreyd

minu variant 31.okt, kell 17:00

tundub mõistlik. olen poolt.

SDK
20.09.04, 15:03

Palju maksid siis,et 1.picki tahad?;)

300 eeku :lahe:

jaak20
20.09.04, 15:47
Draft peaks jah kindlasti pühapäeval olema. Nõus 31.10. kell 17.00

Aramis
20.09.04, 16:02
see on väga norm aeg..tõenäolislet võib veel kaaluda sama päeva 18.00 või 19.00, aga mulle igatahes sobivad nad kõik!

artz
20.09.04, 16:09
kandsin siis Aramise kontole osalustasu ära. 31. oktoober on muidex minu nimepäev. Ega te pahanda kui selle eest mulle pick nr 1 annate ;) Loodetavasti suudan ma oma nime sellel tähtsal päeval väärikalt esindada ning suve hakul võit koju tuua.

christian21
20.09.04, 16:14
Aeg sobib mullegi:õnnelik:
Raha kannan üle läima paari nädala jooksul, kui on kiire siis võiun ka kohe kanda!
Üks küs ka! Kuna NBA B-Liiga algas siis kui hooaeg oli käimas juba, siis tahtsin küsida, et kas rookied tulevad kohe draftimisele või lisanduvad nad mingi aja jooksul, nagu NHL-is eelmisel aastal? Igaks juhuks küsin üle:P

artz
20.09.04, 16:16

Aeg sobib mullegi:õnnelik:
Raha kannan üle läima paari nädala jooksul, kui on kiire siis võiun ka kohe kanda!
Üks küs ka! Kuna NBA B-Liiga algas siis kui hooaeg oli käimas juba, siis tahtsin küsida, et kas rookied tulevad kohe draftimisele või lisanduvad nad mingi aja jooksul, nagu NHL-is eelmisel aastal? Igaks juhuks küsin üle:P
rookied on kohe draftis sees, lisax palju vanasid vabu agente, kes ei pruugi see hooaeg yhtegi mängu teha

Aramis
20.09.04, 16:39
Just , nii on nagu albertz ytles - kõik korraga sees. Raha maksimisega pole kiiret üldjoontes, kui Yahoo avaneb ja ma liiga teen, siis saavad kõik maksnud endale priva messi liiga passwordidega ja saavad satsid teha.

mazz
20.09.04, 17:34
Mul meeldiks küll rohkem kui draft oleks hilisemal kella-aal, nii ööhakul või nii, et keegi siin seljataga ei sibliks-segaks;), aga samas olen nõus enamuse terrorile alluma.
Raha tuleb niipea kui saab selgeks, millisesse liigasse maandun.

jutajass
20.09.04, 17:43
Algselt postitas mazz

Mul meeldiks küll rohkem kui draft oleks hilisemal kella-aal, nii ööhakul või nii, et keegi siin seljataga ei sibliks-segaks;), aga samas olen nõus enamuse terrorile alluma.
Raha tuleb niipea kui saab selgeks, millisesse liigasse maandun.

Olen sõna-sõnalt Mazziga nõus.

Aramis
20.09.04, 18:28
Peab uurima ja vaatam, mis rahvas siin arvab - kas kõigil on arvuti ja net kodus , et saavad hilisel õhtutunnil asja ajada. Mul nagu ütlesin, iga aeg sobib. momendil ongi hea aeg, see asi selgeks rääkida. Päeva jätame ma arvan 31x, sest ühendriiklane Lauri ütles, et see on ainukindel päev, kus ta saab käsi olla.

SDK
20.09.04, 19:49
Mina väga öö peale küll ei jätaks. Esiteks võtab see ikka päris hea aja ja teiseks on raske pärast möllava adrenaliiniga tuttu jääda. Esmaspäev ju ikkagi tööpäev...;)

jaak20
20.09.04, 19:58
Osalustasu ka minupoolt teele saadetud. Olen draftis ka kolmanda valikuga rahul (ma arvan, et ma olin 3as maksja?) ;)

Drafti aja hilisemaks lükkamisega olen ka päri. Kell 19-20 on kõige optimaalsem minu arvates.

SDK
20.09.04, 20:08
Teeme nii, et kes tahavad varasemat aega, need valivad varem ära oma mehed ja kel sobib rohkem hilisem kellaaeg, need teevad omad pickid hiljem? :kaval:

artz
20.09.04, 21:13

Teeme nii, et kes tahavad varasemat aega, need valivad varem ära oma mehed ja kel sobib rohkem hilisem kellaaeg, need teevad omad pickid hiljem? :kaval:
sel juhul olen mina nõus 31. oktoobri esimese tunni esimestel minutitel oma mehed ära valima, kasvõi kõik jutti kui kedagi teist ei viitsi nii vara ärgata

Aramis
21.09.04, 00:09
Algselt postitas jaak20

Osalustasu ka minupoolt teele saadetud. Olen draftis ka kolmanda valikuga rahul (ma arvan, et ma olin 3as maksja?) ;)

Drafti aja hilisemaks lükkamisega olen ka päri. Kell 19-20 on kõige optimaalsem minu arvates.

Jaak20 on neljas maksja - osaleja albertz jõudis ette.Endiselt tulevad ainult 300 kroonised maksed - kas tõesti siis keegi ei taha draftiks ja hooajaks lisasoodustusi? ;)

Kusjuures SDK märkusest tekkiva adrenaliini ja raskustega magamajäämise kohta olen päri - olen kogenud seda ja pole kerge...seega mina 19.00 kaugemale ei taanduks. Asi kestab meil mingi 3 tundi ja siis veel uurimist ja puurimist - öö tuleb vastu üks hetk.

dreyd
21.09.04, 08:03
ärge jamage, teeme ikka nii viie ajal, siis veel väljas valge ja lapsed on õues niikaua, kui issi tähtsat tööd teeb:P. Lükkan täna rahavankri Aramise poole teele...

artz
21.09.04, 08:42
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas jaak20

Jaak20 on neljas maksja - osaleja albertz jõudis ette.Endiselt tulevad ainult 300 kroonised maksed - kas tõesti siis keegi ei taha draftiks ja hooajaks lisasoodustusi? ;)

Kusjuures SDK märkusest tekkiva adrenaliini ja raskustega magamajäämise kohta olen päri - olen kogenud seda ja pole kerge...seega mina 19.00 kaugemale ei taanduks. Asi kestab meil mingi 3 tundi ja siis veel uurimist ja puurimist - öö tuleb vastu üks hetk.
millal sa ennast 300 krooni maxjax kuulutad, ma arvan sul endal olex kõige lihtsam ennast esimesex maxjax kuulutada

SDK
21.09.04, 09:05
Algselt postitas albertz

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas jaak20

millal sa ennast 300 krooni maxjax kuulutad, ma arvan sul endal olex kõige lihtsam ennast esimesex maxjax kuulutada

ära rohkem peale võta

Aramis
21.09.04, 11:23

Algselt postitas albertz

Algselt postitas Aramis

Algselt postitas jaak20

ära rohkem peale võta

Jah, aga kui veel keegi aru pole saanud, siis järjkord ei loe üldse. Draft tuleb random. Pealik on rääkinud!

PS! Põhimõtteliselt võib jah minu ja Lauri ka maksnuteks lugeda.

Aramis
22.09.04, 01:01
Alljärgnev siis segaduse vältimiseks veelkord ülekorratuna läbi eelmise aasta põhihooaja lõpuseisu:

1. (1.) Smith Str Sixers Fazz - - arvab, et vist ei osale
2. (2.) Highlanders dreyd - osaleb
3. (3.) BC Monitor vello99 - osaleb
4. (4.) BoutrosBoutrosGhali jazzik - osaleb
5. (6.) The Replacements Lauri - osaleb(maksnud)
6. (5.) Silverman Basket silverman - osaleb
7. (7.) Iron Maiden Aramis - osaleb(maksnud)
8. (8.) Välgupoisid jaak20 - osaleb(maksnud)
9. (9.) Labas Rokas uukaa - osaleb
10. (10.) Pärnu Põlvpüksid SundanceKid - osaleb(maksnud)
11. (11.) BC Mõigu KEK Y2KViinaordu - ???
12. (12.) Oti Ubinad willane - ???
13. (13.) Cutting Edge priity - osaleb
14. (14.) BunchWhipperSnappers albertz - osaleb(maksnud)
15. (15.) BC RR raivo23 - osaleb(maksnud)
16. (16.) Capital Loosers CapitalLooser - soovib osaleda
17. (17.) Treix United Treix - soovib osaleda
18. (18.) Pärnu Pullid Pao-Aok - soovib osaleda
19. (19.) odt lost the pace odt - ?
20. (20.) GenuinePlsrDelayers Genuine - ?

Ma pean tunnistama, et pole lõpuni siis kindel selles B-grupi asjas. keegi sealt võiks mulle siia nüüd selgelt kasutajanimedega ette lugeda esiviisiku. Kuna sealgi oli Fazz sees siis ma arvestan praegu nelja kohaga B-liigast tulijatele. Või oli see viis? Vot lähebki sassi...Fazz siin ükspäev MSNis rääkis, et neli oli algeslt plaanitud. Aga eks näeme. aega veel on asjad selgeks rääkida. ja kui ikka väljajääjad on mitmeid, siis B-liiga jaoks tean veel inimesi, kes siin rääkimas pole käinud, aga hea meelega kaasa teeks. Küsimus siis ainult, et mis osavõtureeglid sinna tuleksid?

Martin
22.09.04, 01:46
Mis reeglimaania siis on? SK ka rääkis mulle üks päev valemitest ja hüpotenuusist ja ruumalast. Midagi ei saanud aru. Osaleb, kes registreerub ja maksab. Bring back the great and fun old days!

Aramis
22.09.04, 07:41
Martin - liiga palju on neid, kes tahavad osaleda ja maksta. Hirmus jama on sellega. Yahoo lambad aga ei lase üle 20 korraga liigasse. kui nemad end natuke painutaks selle koha pealt oleks meil pidu. Usun, et 30 oleks meie liiga jaoks õige osavõtjajate arv. Aga \"oleks\" on ...
Ja seoses sellega olen ma selgelt sellise range üleminekusüsteemi poolt. Peale selle, et need nn reeglid annavad ikkagi põhimõtteliselt selge vastuse kes peaks mängima on seal veel teine suur pluss(võrreldes lihtsalt osalemise ja esimese 20 maksja mängu võtmisega) - momendi süsteem garanteerib, et need kõik osalejad on mängumehed. Nii oskuste kui ka huvi osas.
Mingid uued mehed, kes Fazz eelmine aasta B gruppi jättis tõestasid end ära ja saavad nüüd sansu meiega rinda pista. Ja see et, keegi peab neile kohad loovutama - eks need peavad olema tagantpoolt ettepoole tulles mitte random.
PS! Ja seal oma eelmises sõnavõtu lõpus pidasin ma mängueeglite all silmas just, et mis osavõtutasu, muud midagi.

artz
22.09.04, 09:05
Algselt postitas Aramis

Martin - liiga palju on neid, kes tahavad osaleda ja maksta. Hirmus jama on sellega. Yahoo lambad aga ei lase üle 20 korraga liigasse. kui nemad end natuke painutaks selle koha pealt oleks meil pidu. Usun, et 30 oleks meie liiga jaoks õige osavõtjajate arv. Aga \"oleks\" on ...
Ja seoses sellega olen ma selgelt sellise range üleminekusüsteemi poolt. Peale selle, et need nn reeglid annavad ikkagi põhimõtteliselt selge vastuse kes peaks mängima on seal veel teine suur pluss(võrreldes lihtsalt osalemise ja esimese 20 maksja mängu võtmisega) - momendi süsteem garanteerib, et need kõik osalejad on mängumehed. Nii oskuste kui ka huvi osas.
Mingid uued mehed, kes Fazz eelmine aasta B gruppi jättis tõestasid end ära ja saavad nüüd sansu meiega rinda pista. Ja see et, keegi peab neile kohad loovutama - eks need peavad olema tagantpoolt ettepoole tulles mitte random.
PS! Ja seal oma eelmises sõnavõtu lõpus pidasin ma mängueeglite all silmas just, et mis osavõtutasu, muud midagi.
30 võiskonda olex tegelt liig, siis tekix selline mõttetu olukord, et ei saax kõikide tiimidega yhte kordagi läbi mängida. Eelmisel aastal oli 20 tiimi, kuid põhihooaja nädalaid 21, nii et 2 viimast vooru mängisid 2 esimese vastasega läbi. Kui aga olnux 30, siis võib mõni GM ja tema võistkond õnne korral vältida näitex põhihooaja kaheksat no ytleme esikymne võistkonda. Ja ise nibin nabin saab esimese kuue sekka, olgugi et tegelt see talle kuuluda ei tohix. Selle systeemi järgi olex parim lahendus 22 võistkonda. Kuid siis peax vist tiime yhe mängija võrra vähendama. See arutelu mis on ja mis xõix olla, on nonsenss, kuna max tiimide arv on ja jääb ka arvatavasti Yahoo Fantasy NBA liigas 20

raivo23
22.09.04, 09:16
Lisaks sellele, juba praegu on draftiga lood ebaõiglased. Ei kujuta ette, millise mehe saab draftis näiteks 20-nda valikujärjekorra saanud mees kolmandana valida. Põhimehed, kes kindlalt punkte toovad, on ammu lainud. Suurem osalejate arv ainult ebavõrdsustaks olukorda veelgi.
:kaval:

SDK
22.09.04, 09:20
Ootan, et Fazz ise siin sõna võtaks aga MSN-is ta jah seletas siin ükspäev asja:
1) B-liigast sai edasi 5 venda, nende hulgas oli ka Fazz ise, seega tegelikult saab edasi 4 meest, kuna Fazzil juba on tiim A-liigas.
2) Järelikult jääb A-liigast eelmise hooaja põhjal püsima 16 parimat, CapLoo on viimane sissejääja.
3) Fazz ise ei osale, kuna tal pole aega ja tal on kerge motivatsioonipuudus, IRW. Oma koha on ta nõus andma järjekorras esimesele A-liigast väljajääjale, ehk siis Treixile. Kui Treixile see Fazzi poolt pakutava koha vastuvõtmise variant ei sobi mingi põhjusel, khmm, siis on Fazzi otsuse üle väga hea meel Pärnu Pullidel, kes on Treixist järgmine tabelis.

See on siis kiire ülevaade Fazzi poolt edasi antud infost.

SDK
22.09.04, 09:30
Algselt postitas raivo23

Lisaks sellele, juba praegu on draftiga lood ebaõiglased. Ei kujuta ette, millise mehe saab draftis näiteks 20-nda valikujärjekorra saanud mees kolmandana valida. Põhimehed, kes kindlalt punkte toovad, on ammu lainud. Suurem osalejate arv ainult ebavõrdsustaks olukorda veelgi.

Ma ei vaidle vastu sulle selle koha pealt, et arvatavalt tahaksid kõik siiski saada 1. picki. Aga 20 valiku saanud mees saab omale ju 20., 21. picki ja kolmanda valikuna 60. ning kohe ka 61. picki. Esimese valiku saanud mehel on neljanda vooru lõpuks saadud 1., 40., 41 ja 80. pick. Selle koha pealt olen nõus jällegi Fazziga, et tegelikult siin neid saadud valikuid vaadates ei ole väga määrav, mitmes oled. Meeste tase võrdsustub lõpupoole ning ainult KG-ga meie sügavas liigas üritust ei võida. Võidu määravad pickid alates viiendast roundist ja eriti olulist rolli mängivad hilistes roundides korjatud sleeperid ;)

artz
22.09.04, 09:35
Ja minu arust on see A ja B liiga systeem väga hea (võib-olla ta enam siis nii hea ei tundux kui ise B-liigasse langen :P ). Polex paha kui B liigas olex võistkonnad täis ja tekix selline olukord C liigas nagu oli eelmine aasta B liigas. Niiviisi tekix mingi systeem (loomulikult tulex juba kindlamalt välja selgitada mitu pysima jääb ja palju siis selle arvelt aste madalamast liigast juurde tulex). Kui sa ikka kõva Fantasy liiga mängija oled vaevalt et 2 aastat ikka järjest metsa poole lähevad, niisiis oled järgmine aasta A-liigas tagasi. Kui aga järgmisel aastal B liigas ka erilist edu pole, peab vist tunnistama, et terve Eestimaa peal on paremaid fantasy mängijaid (no vähemalt neid kes julgevad selle nimel raha ka mängu panema) ja neidki kõigest 20-30 tykki 1,4 miljoni inimese hulgas. Niisiis pole mõttet viriseda et B liigas olete vaid teenige koht ISE välja, sellega saate ka suurema respecti teiste A-liiga mängijate poolt. No nyyd võite hakata minu kallal irisema, et mis rääkija mina olen, sest sain ju ka kohe eelmisel, minu esimsel, aastal koha A-liigasse. Mänginud olen ma seda mängu 99 aastast, siis kyll ainult mudaliigasid, kuid esimesed aastad nagu mäng eriti huvi ka ei pakkunud, sest siis oli olemasolev systeem jama, arvesse läx terve hooaja peale 82 tulemuse summat igast positsioonist. Võitlusmomenti sellises liigas mul vähemalt ei tekkinud, kuid mees-mehe systeem hakkab alles 3 hooaega. Nii et väga võhik ma ka olla ei tohix, ma vähemalt loodan seda.

christian21
22.09.04, 09:39
Aramis/SDK, kui Sa Fazziga msn-is suhtled, siis võiksid küsida, eelmise aasta B-Liiga järjestuse kohta? Mul pole seda kuskilt võtta! Kes üldse B-liiga osalejatest on siin märku andnud endast?
B-Liigas osalejad (ei ole paremusjärjestus):
Greenhorn team liivakoll põhihooaeg I Kokku II OSALEB A-LIIGAS
Vindiga Tellis andmed puuduvad
Valga Metal Fazz põhihooaeg III või IV EI OSALE
Juta Jass Eks annab enda kohast ise teada. SOOVIB OSLAEDA
Mazters mazters eks annab ise teada oma kohast KUI MA EI EKSI SIIS OSALEB A-LIIGAS
Shooting stars kas ei olnud mitte priityga tegu? MEESKOND MÕLEMAS LIIGAS, OSALEB A-LIIGAS
Sepakas ei jõudnud playoffidesse, ja ei ole huvitatud osalemisest EI OSALE
GenuinePlsdelayers Sama kes A-liigas tõenäoliselt,andmed puuduvad
profitrool profitrool põhihooaeg II Kokku I Pole ühenduses oldud ja pole Ta ise ka endast märku andnud!
Imbi ja Ärni Andmed puuduvad

Niisiis:
Osalevad kindlasti B-Liigast christian21 ja Mazters! Tahab osaleda ka jutajass! Rohkem infot ei võlu mina kuskilt välja. Peab ikka msn-id koguma kõigilt. Fazz-il peaks olema kõigi pärisnimed, äkki saaks nii miskit teada?

SDK kahjurõõmu vähendamiseks teen ettepaneku, et B-liigast osalevad tõusjad christian21, mazz ja jutajass. Ja kui keegi eelmise aasta osalejatest ei anna endast märku enne Yahoo liigade avamist, siis osalevad antud 3 isikut! I VSJO

SDK
22.09.04, 09:43
Jõudu Aramis! :D

dreyd
22.09.04, 09:44

Algselt postitas raivo23

Ma ei vaidle vastu sulle selle koha pealt, et arvatavalt tahaksid kõik siiski saada 1. picki. Aga 20 valiku saanud mees saab omale ju 20., 21. picki ja kolmanda valikuna 60. ning kohe ka 61. picki. Esimese valiku saanud mehel on neljanda vooru lõpuks saadud 1., 40., 41 ja 80. pick. Selle koha pealt olen nõus jällegi Fazziga, et tegelikult siin neid saadud valikuid vaadates ei ole väga määrav, mitmes oled. Meeste tase võrdsustub lõpupoole ning ainult KG-ga meie sügavas liigas üritust ei võida. Võidu määravad pickid alates viiendast roundist ja eriti olulist rolli mängivad hilistes roundides korjatud sleeperid ;)

jah SK-l õige jutt, mitmendana mina eelmine hooaeg draftis valisin;) ning hoolimata sellest finaali jõudsin, ok ok koba, koba

jutajass
22.09.04, 10:11
Ma juba eespool jazziku parandustega suht täpselt B-liiga järjekorda kirjeldasin.Profitooli ja imbi ja Ärni kasutajanimesid ei tea.Tean aga seda, et A-liiga mehed priity ja jazzik said B-liigas haledalt tappa(2viimast).Millest võib ka igaüks järeldusi teha kumb liiga tegelikult tugevam oli.

artz
22.09.04, 10:12
StatTracker - kas keegi on kasutanud seda tasulist teenust NBA Fantasy liigades, ehk räägix ja seletax kuidas oli ja oli sellest kasu kah

artz
22.09.04, 10:14

Ma juba eespool jazziku parandustega suht täpselt B-liiga järjekorda kirjeldasin.Profitooli ja imbi ja Ärni kasutajanimesid ei tea.Tean aga seda, et A-liiga mehed priity ja jazzik said B-liigas haledalt tappa(2viimast).Millest võib ka igaüks järeldusi teha kumb liiga tegelikult tugevam oli.
järsku polnud neil motivatsiooni :D

SDK
22.09.04, 10:16

Millest võib ka igaüks järeldusi teha kumb liiga tegelikult tugevam oli.

vapsee...

SDK
22.09.04, 10:20
Algselt postitas albertz

StatTracker - kas keegi on kasutanud seda tasulist teenust NBA Fantasy liigades, ehk räägix ja seletax kuidas oli ja oli sellest kasu kah

proovi järgi ja anna teada! ;)

dreyd
22.09.04, 10:22
Algselt postitas albertz

ise on ikka mõnnam träkerdada, saabki omi ajusid ragistada

Aramis
22.09.04, 11:35

Algselt postitas albertz

proovi järgi ja anna teada! ;)

Minu teada Lauri kasutas mingit rahalist teenust eelmine aasta, aga ma ei tea kas seda.

Ja mis jutt see Raivo23 on, et esimesed pickid on paremad?
Ma ei näe mingit eelist ja teglikult pean halvimaks just 1 ja 20 valikut, kuna mõtlemisaeg on nii väike, et korraga kaht head vlikut teha. Kõik mis jääb sinna vahele on OK ja minu mõtlemise järgin on parimad 8-12....

raivo23
22.09.04, 17:01
OK, olen nõus võtma selle kehva esimese valiku ja riskima sellega, et on vähe aega mõelda......:õnnelik:

SDK
22.09.04, 17:36
Algselt postitas raivo23

OK, olen nõus võtma selle kehva esimese valiku ja riskima sellega, et on vähe aega mõelda......:õnnelik:

kui jätkad sama joont, kui eelmine aasta, siis palun väga! :kaval:

Udupasun
24.09.04, 10:50
Küsiks siin teema all Aramiselt, sest tundub, et minu vana pea ei suuda enam privaatsõnumeid saata: Kas minu pisikene rahapakikene on ka turvaliselt Hansapanga rüppe jõudnud?

Aramis
24.09.04, 11:23

Küsiks siin teema all Aramiselt, sest tundub, et minu vana pea ei suuda enam privaatsõnumeid saata: Kas minu pisikene rahapakikene on ka turvaliselt Hansapanga rüppe jõudnud?

Vastus on ühene - jah!

SDK
24.09.04, 11:29
Ahjaa. Nägin siis täna öösel und ju. Point oli selles, et ma ei jõudnud millegipärast drafti ajaks arvuti taha. Ja pre-rank, nii minu kui ka Yahoo oma, ei funkanud minu puhul. 1. pick oli mul mingi vapsee a la Võru külamehe nimi :) 2. pick oli Slava Medvedenko. Jne. Drafti lõpuni oli mingi paar roundi, kui arvuti taha jõudsin. Teised lohutasid, et küll ma hakkama saan ja B-liigast uuesti üles tõusen jne...
Hommikul üles tõustes oli tuju jube sitt...

christian21
24.09.04, 12:01

Ahjaa. Nägin siis täna öösel und ju. Point oli selles, et ma ei jõudnud millegipärast drafti ajaks arvuti taha. Ja pre-rank, nii minu kui ka Yahoo oma, ei funkanud minu puhul. 1. pick oli mul mingi vapsee a la Võru külamehe nimi :) 2. pick oli Slava Medvedenko. Jne. Drafti lõpuni oli mingi paar roundi, kui arvuti taha jõudsin. Teised lohutasid, et küll ma hakkama saan ja B-liigast uuesti üles tõusen jne...

:D Ma hoian pöialt...et siiski nii ei juhtuks!
Mul eelmisel aastal igatahes juhtus nii, et paar tundi enne drafti kadus netiühendus välismaistele saitidele ära, just siis kui hakkasin tegema predrafti:) Muidugi oli excelis enne miski predraft tehtud, aga nagu kiuste jooksis excel ka veel drafti 5-nda ringi aja kokku, rist ja viletsus! Loodetavasti sel aastal läheb tõrgeteta... No selles võib siiski vast kindel olla, et Võrumaa külamees esimene valik ei ole:)

Udupasun
24.09.04, 12:35
Aga võiks olla. Purason maailma korvpallikaardile!!!

christian21
24.09.04, 12:40

Aga võiks olla. Purason maailma korvpallikaardile!!!

Krt....jah...ma 10 minutit üritasin selle venna nime meenutada:)

jutajass
24.09.04, 14:11

Kas tuju oli sitt sellepärast,et uni ja tegelikkus jälle kokku ei läinud. :D

SDK
24.09.04, 14:58

Kas tuju oli sitt sellepärast,et uni ja tegelikkus jälle kokku ei läinud. :D

Ei. Sellepärast, et ma võtsin seda kui halba ennet ;)

SDK
28.09.04, 09:17
1. okt. läheneb... teatavasti oli see kokkulepitud aeg, mis ajaks osavõtjad endast märku pidid andma. peale seda vaatme, mis nimed kirjas jne. ning paneme siis liigade koosseisud paika.

christian21
28.09.04, 10:06

1. okt. läheneb... teatavasti oli see kokkulepitud aeg, mis ajaks osavõtjad endast märku pidid andma. peale seda vaatme, mis nimed kirjas jne. ning paneme siis liigade koosseisud paika.

Teatan siis, et osalen kindlasti:P
Aramisele: Raha kannan tõenäoliselt üle kas neljapäeval või reedel(palgapäev), raha läks kahjuks peo alla ja kooliraha tuli ka ära maksta! Kõik esialgu!

SDK
29.09.04, 08:49

raha läks kahjuks peo alla

loodame siis, et sa ka 30. okt. ühe kõvema :õlu: teed... ;)

christian21
29.09.04, 09:18

raha läks kahjuks peo alla

loodame siis, et sa ka 30. okt. ühe kõvema :õlu: teed... ;)

Ära mitte loodagi:P Õnneks on mul veel 9000 kooliraha maksta ja peod lükkuvad edasi mõneks ajaks:P Võib-olla siiski tähistan õnnestunud drafi, aga enne mitte üks tilk;)

P.S On kellelgi andmeid millal Yahoo oma liigad avab? Millal eelmisel aastal avati?
Kas on mingi piirang ka Yahoos, et ühe kasutajanimega saab teatud hulga meeskondi moodustada? Midagi nagu oli?!? Või oli see nii, et ühe meeskonna nimega sai ainult 4 meeskoda teha? No midagi oli...öelge keegi, et ma eksin! Sest mul miski golfivärk ja Auto Racing värk juba on.

SDK
29.09.04, 09:42
ma tean seda, et ühe konto alt sai teha 4 kossutiimi. ei oska aga öelda, kas need racingud-golfid ka sinna alla käivad. ja lahti peaks Yahoo! minema umbes nädala pärast vms, kui isegi mitte varem...;)

artz
29.09.04, 10:19
100 % kindlalt ma seda väita ei saa, kuid see ei tohix sõltuda palju sul mujal tiime on, Yahoo NBA peax avama oktoobri algul, eelmine aasta oli päevax 1. okt

jaak20
30.09.04, 08:21
YAHOO NBA LIIGA A V A T U D !!!

Jään huviga meie commishilt maili ootama :õnnelik:

christian21
30.09.04, 08:31
Oi...krt...mul ka peaks lõunaks palk üle tulema, siis kannan üle...! Oioioioi....selline ärevus on see nagu oleks täna esimene koolipäev:D Tegelikult ongi, soovige mulle edu järgnevaks neljaks aastaks:D

Tööandja üllatas, juba oli palk üle ja nüüd juba Aramisele ülekanne tehtud. Jään põnevusega ootama maili...

Aramis
30.09.04, 08:50
Tegin teile siis ruttu siin enne tööd ja unise peaga ühe liiga...Parimad on juba iin foorumis private message saanud. Ärge siis pane tähele kui leiate peale passwordi veel midagi vildakat - unine pea praegu veel. asja hakkan uurima õhtu poole. Jõudu!

dreyd
30.09.04, 10:09
kuigi lubasin varem panen rahavankri liikuma Aramise poole täna-homme...

artz
30.09.04, 10:27
no nyyd kui kellegil on väga suur soov osaleda A-liigas, võin ma oma koha kopsaka rahalise sissetuleku korral loovutada :D :D :D

artz
30.09.04, 10:32
nagu näha on kujundust pisut uuendatud, tundub veic võõras praegu, kuid loodan et head tulemust see segama ei hakka

Aramis
30.09.04, 16:56
Nii...ootame nüüd viimaseid eelmise aasta liigade osalejaid endast märku andma, et saaks A-liiga kooseisu kokku panna ja hakata rahus B-liigasse rahvast värbama!

Aramis
01.10.04, 08:21
Täna õhtul saavad kakskümmend nime nimetatud ja paneme selle asja pakia, et südamed rahul oleks. Viimane aega endast märku anda!

SDK
01.10.04, 08:58
Nii. Käes 1. okt. BC Mõigu KEK (Y2KViinaordu), Oti Ubinad (willane) ei andnudki end näole?

SDK
01.10.04, 09:22
Krt, Yahoo! paneb näkku nagu eelmise aasta hooaja alguseski- töö juurest sisse logides näitab, et mul on 2 tiimi liigas, siis viskab vahest täitsa suva kasutaja alt sisse, siis näitab, et mul pole enam üldse meeskonda liigas... jne jne. Aga see on arvatavalt alguse asi ja hiljem saab korda ma loodan.

christian21
01.10.04, 10:10

Krt, Yahoo! paneb näkku nagu eelmise aasta hooaja alguseski- töö juurest sisse logides näitab, et mul on 2 tiimi liigas, siis viskab vahest täitsa suva kasutaja alt sisse, siis näitab, et mul pole enam üldse meeskonda liigas... jne jne. Aga see on arvatavalt alguse asi ja hiljem saab korda ma loodan.

Praegu näitab jah, et Pärnu Põlvpükse pole liigas enam :oih:

vello99
01.10.04, 16:33
Khm-khm, paistab et BC Monitoril ei õnnestugi see aasta osaleda, v.a. kui ehk saaks private message pangaandmetega. Hirmsalt lahe oleks...

Aramis
01.10.04, 18:09
Miks sa seda privaatmessi tahad?

Kõik, kes pole kindlad kas ja kuhu on raha vaja kanda, siis rahunega..Hiljemalt homme hommikuks on siin nimekiri 20st A-liiga osalejast, kuhu juurde järjekordselt(nagu ka varem siin teemas) on ära toodud minu kontonumber.

raivo23
01.10.04, 22:13
Äkki saadaks siis keegi selle ID, näpiks ka huvipärast.....

SDK
01.10.04, 23:25
Algselt postitas raivo23

Äkki saadaks siis keegi selle ID, näpiks ka huvipärast.....

kas sulle privamessi ei tulnud?

Aramis
02.10.04, 10:38
Tervist!

Ilma pikema paanikata asetan siia 20 osavõtjat, kes siis peavad oma 300 krooni saatma allolevale kontole ja saavad seejärel privamessi liiga ID ja passwordidega. Ja peale neid formaalsusi - let the fun begin!

1102217114
RAINER LIPAND

1. Iron Maiden, Aramis - osaleb(maksnud) – A liigast
2. Pärnu Põlvpüksid, SundanceKid - osaleb(maksnud) - A liigast
3. The Replacements, Lauri - osaleb(maksnud) - A liigast
4. BC RR, raivo23 - osaleb(maksnud) - A liigast
5. Välgupoisid, jaak20 - osaleb(maksnud)- A liigast
6. BunchWhipperSnappers, albertz - osaleb(maksnud) - A liigast
7. BoutrosBoutrosGhali, jazzik – osaleb (maksnud) - A liigast
8. BC Monitor, vello99 – osaleb - A liigast
9. Labas Rokas, uukaa – osaleb - A liigast
10. Cutting Edge, priity - osaleb -A liigast
11. Highlanders, dreyd – osaleb - A liigast
12. Silverman Basket, silverman – osaleb - A liigast
13. Capital Loosers, CapitalLooser - soovib osaleda - A liigast
14. Treix United, Treix - soovib osaleda - A liigast(maksnud)
15. Pärnu Pullid, Pao-Aok - soovib osaleda - A liigast
16. Greenhorn Clippers, Christian21- osaleb(maksnud) - B-liigast
17. Mazters, Mazz- soovib osaleda- B-liigast
18. Jutajass- soovib osaleda- B-liigast
19. Martin Paas- brand new fantasy guy!
20. Anre \"therevenge\" - brand new fantasy guy!(maksnud)

Aramis
02.10.04, 20:51
Ja usun, et kui nüüd üha enam hakkab NBA jutte liikuma, siis saame Delfist ja mujaltki ühe normaalse B-liiga ka teha. Kas tasulise või mitte, seda saab kokku leppida!

Aramis
03.10.04, 11:11
Meie selleaastase YahooNBA hooaja pott sisaldab 6000 krooni ja minu ettepaenekul jagaks seda järgmiselt:
Väärtustaks põhihooaja võitjatat 1000 krooniga ja PO-s esimeseks tulnu saaks 2500, teiseks tulnu 1300, kolmadaks 800 ja nejas koht 400.
Seega parima soorituse korral lahkub parim 3500 krooniga.
Kui keegi soovib nats teistmoodi jagada, siis andke märku - see on esialgu ainult kui esmane mudel.

raivo23
03.10.04, 12:03
Algselt postitas Aramis

Meie selleaastase YahooNBA hooaja pott sisaldab 6000 krooni ja minu ettepaenekul jagaks seda järgmiselt:
Väärtustaks põhihooaja võitjatat 1000 krooniga ja PO-s esimeseks tulnu saaks 2500, teiseks tulnu 1300, kolmadaks 800 ja nejas koht 400.
Kui keegi soovib nats teistmoodi jagada, siis andke märku - see on esialgu ainult kui esmane mudel.
Jätan rahajagamise mured teiste kanda, sisuliselt olen igasuguse kombinatsiooniga päri:D

Martin
03.10.04, 12:57
Algselt postitas Aramis

Ma viiks neljanda koha 300 kroonile, et saaks järgmine aasta uuesti proovida. Kolmas koht 700 krooni, et rõõmustada saaks ja põhihooja võitjale siis 1200, sest kõige raskem on siiski pikka aega parim olla.

Kuid noh, mis seal ikke.

SDK
03.10.04, 13:16
Ma Aramise pakutuga rahul. Isegi 4. koht teenib sota :P

Aramis
03.10.04, 14:18
Kusjuures...et asja backroundi tutvustada, siis ma alustasin nede summade tegemist nii, et põhihooaeg saab 1500 - sest nagu Martin ütles - see on tegelt raske pingutus. aga siis ei jooksund summad hästi kokku. See, aga mis nüüd pakkusid on OK tegelt...Seda võib siin vabalt hääletada - et mis inimesed arvavad.

christian21
03.10.04, 14:57
Algselt postitas Aramis

Kusjuures...et asja backroundi tutvustada, siis ma alustasin nede summade tegemist nii, et põhihooaeg saab 1500 - sest nagu Martin ütles - see on tegelt raske pingutus. aga siis ei jooksund summad hästi kokku. See, aga mis nüüd pakkusid on OK tegelt...Seda võib siin vabalt hääletada - et mis inimesed arvavad.

Ma olen selle poolt, et põhihooaja võitu pisut rohkem esile tuua, rahaliselt siis!:lahe:

jaak20
03.10.04, 20:49
Põhihooaja võitjale võiks jah 1200 minna...

SDK
03.10.04, 21:38
Vbla liiga radikaalne aga äkki selline variant? Ikka põhihooaja võitu rohkem hinnates...
1. - 2400 (hüppersuppersapperdouble!!!)
2. - 1200 (quardoubledasid!)
3. - 600 (duubeldasid!)
4. - 300 (saad \"ante\")
põhihooaja võidu eest 1500

Samas võib ju diskuteerida ka selle üle, et äkki hinnata rahaliselt kõiki esikuuikusse jõudnuid? Ise olen muidugi variandi \"kõik või mitte midagi\" poolt :)

Martin
03.10.04, 22:19
SK pani päris hea asja kokku.

SDK
03.10.04, 23:12
Algselt postitas Martin

SK pani päris hea asja kokku.

Ah, mis nüüd mina...:silm5:
Ja kaabakad makske raha ka Aramisele, siis saab selle asjaga ühele poole. Praegu liigas sees 10 matsi juba. :õnnelik:

Aramis
03.10.04, 23:26
;)
Ma kaine peaga lisan siia midagi asjalikku ka. Preagu pole võimeline ;)

SDK
03.10.04, 23:28
Algselt postitas Aramis

;)
Ma kaine peaga lisan siia midagi asjalikku ka. Preagu pole võimeline ;)

:D :D :D

Martin
03.10.04, 23:55
Aga räägi meile oma tunnetest, Aramis! Miks sa end purju jõid, pisike!

dreyd
04.10.04, 12:06
traagiline teadaanne: KKK, ehk Kohila Kõlisevad KOlvid teatavad, et hooaeg 04/05 jagatakse rahapott ilma nende osalemiseta:(, nii et minu koht on vaba

Aramis
04.10.04, 12:53
Milles asi, Dreyd? Mis siis nüüd juhtus?

Martin
04.10.04, 13:29
Algselt postitas Aramis

Oled kindel, et eile Dreydi raha maha ei joonud? :oih:

jaak20
04.10.04, 13:34
SundanceKid pani päris hea variandi auhinnarahade jagamise kohta. Minu toetus sellele :õnnelik:

dreyd
04.10.04, 14:00
Algselt postitas Aramis

ütleme nii, et üks asi viis teiseni ja kaoseteooria oli juba rakendumas, kuid viimasel hetkel ilmutas päästeingel oma nikotiinist kollaseid tiibu ja saingi sõltuvusest priiks:lahe: , ok tegelt on asi suht proosaline, põen seda et pole erilist aega pre-värkida tegeleda ja sealt viib väike samm juba draftini, mis ki poolik välja kukus, oleks juba asi eos pees. tegelt kui tohib, siis annan oma lõpliku vastuse pühapäevaks, siis ka ilus kuupäev 10.10

Aramis
04.10.04, 15:43
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas Aramis

ütleme nii, et üks asi viis teiseni ja kaoseteooria oli juba rakendumas, kuid viimasel hetkel ilmutas päästeingel oma nikotiinist kollaseid tiibu ja saingi sõltuvusest priiks:lahe: , ok tegelt on asi suht proosaline, põen seda et pole erilist aega pre-värkida tegeleda ja sealt viib väike samm juba draftini, mis ki poolik välja kukus, oleks juba asi eos pees. tegelt kui tohib, siis annan oma lõpliku vastuse pühapäevaks, siis ka ilus kuupäev 10.10

Teeme nii!

Aramis
04.10.04, 15:44
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Aramis

Kuule, ma ei tea - kellegi sada krooni on mul alles.

Martin
04.10.04, 16:20
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas Martin

Algselt postitas Aramis

Kuule, ma ei tea - kellegi sada krooni on mul alles.

See on vist minu raha. Palun kanna mulle. Arve numbrit tead küll.

artz
04.10.04, 19:47
Mul olex yx kysimus nendele kes on olnud eelnevalt Commissioner. Logides ennast Commissionerina sisse, kas on võimalik nii et yhe arvutiga samaaegselt mitu erinevat kasutajat valivad draftis mängijaid.

jutajass
04.10.04, 23:41
saatsin ka eile oma viimased 30000 Aramise arvele, aga unustasin mansa nime lisamast - Juta Jass nimelt.Hing ihkab juba ID-d ja passwordi saada,et siis asja kallale asuda.
Mix mulle priva messid tagasi viskab?

SDK
04.10.04, 23:46
Algselt postitas dreyd

jama lugu siis igatahes... :( võidu väärtust kahandab see tublisti, kui eelmise aasta parimad osa ei võta...

silverman
05.10.04, 00:03
võidu väärtust kahandab see tublisti, kui eelmise aasta parimad osa ei võta...

Mis sul sellest võidu väärtusest...?

SDK
05.10.04, 07:32

võidu väärtust kahandab see tublisti, kui eelmise aasta parimad osa ei võta...

Mis sul sellest võidu väärtusest...?

jah tglt. käib see 3900 krooni kah, persse see moraalne väärtus.

Aramis
05.10.04, 08:15

Vbla liiga radikaalne aga äkki selline variant? Ikka põhihooaja võitu rohkem hinnates...
3. - 600 (duubeldasid!)
4. - 300 (saad \"ante\")

Samas võib ju diskuteerida ka selle üle, et äkki hinnata rahaliselt kõiki esikuuikusse jõudnuid? Ise olen muidugi variandi \"kõik või mitte midagi\" poolt :)

Võtame selle siis ametlikult kehtivaks süsteemiks!

SDK
05.10.04, 08:37
Algselt postitas Aramis

3. - 600 (duubeldasid!)
4. - 300 (saad \"ante\")

suure pingutuse eest süsteemi väljatöötamisel, paluksin autasuks 1. picki...

christian21
05.10.04, 08:49

Algselt postitas Aramis

3. - 600 (duubeldasid!)
4. - 300 (saad \"ante\")

suure pingutuse eest süsteemi väljatöötamisel, paluksin autasuks 1. picki...

Kui süsteem osutub toimivaks ja rahuldab kõiki, siis järgmisel aastal on esimene pick Sinu;) Seni kuni ei ole kontrollitud kuidas süsteem toimib, pead siiski rahulduma random pickiga:õnnelik: Pealegi, BC RR lubas ju Boumtje-Boumtje võtta, jätame Talle selle rõõmu:D Ise võtaksin esimese valikuna Luol Dengi, no on selline kena poisslapse nimi:)

Ja seda ka veel, et dreyd-i eemale jäämisest oleks väga kahju, äkki annaks esimese pick-i Talle hoopis, olen kindel, et Tema kasutaks selle kõige kasulikumalt ära... :kaval:

dreyd
05.10.04, 09:07

Ja seda ka veel, et dreyd-i eemale jäämisest oleks väga kahju, äkki annaks esimese pick-i Talle hoopis, olen kindel, et Tema kasutaks selle kõige kasulikumalt ära... :kaval:

ma oleks sind peaegu uskuma jäänud, kuid see irvitav emotkon rikkus kõik ära:P , igatahes gimme Bateer, SDK ära võta seda isiklikult:P

SDK
07.10.04, 09:22
on keegi juba trafftind ka ve? jagage siis kogemusi. :)

christian21
07.10.04, 09:52

on keegi juba trafftind ka ve? jagage siis kogemusi. :)

Ei ole draftinud:P Meelega on kõigis kolmes liigas kus osalen on draftid sätitud 29-31 okt. Kulminatsiooniks siis saab meie liiga;)
Aga üks tuttav, keda mul ei õnnestu kuidagi meelitada rahaliigasse osalema, draftis ära, tulemusi oli päris põnev vaadata:P Mitte et ma Tema valikute nõus oleks olnud:P
Aga draftimiseks pisut vara veel, pole depth chartidegagi veel ühele poole saanud:doh:
Bobcats on väga põnev oma esiviisiku poolest, kuna ma ei ole veel aru saanud, kes seal peaks olema:D Üks sait pakub sellist varianti: PG-Hart, SG-Wallace, C-Okafor, SF-Kapono, PF-Ely. No tuleb ju preseasonit oodata:kaval: Ja bobcats pole ainus meesk. mille algviiskut ma paika ei saa! Vähemalt minu jaoks on segadust kui palju:oih:

SDK
07.10.04, 10:00
ma teen vist varsti siin soojenduseks ühe drafti ära, vana rasva pealt. vahet pole, et pre seasongi pole veel alanud- GM-id on ikka ühesuguses seisus. tõsisemaks ajan asja aga jah enne rahaliiga drafti...:kaval: