August 12
16:00 R FC Tbilisi (Georgia) 0 : 1 Legia (Poland)
16:30 R Nistru (Moldova) 1 : 2 Olomouc (Czech Republic)
17:00 R Zeljeznicar (Bosnia) 1 : 2 Liteks (Bulgaria)
17:00 R Banska Bystrica (Slovakia) 3 : 1 Wil (Switzerland)
17:00 R Zeleznik (Serbia & Mont.) 2 : 4 Steaua (Romania)
17:30 R Petrzalka (Slovakia) 0 : 3 Dnipro (Ukraine)
18:00 R Metallurg D. (Ukraine) 3 : 0 FC Tiraspol (Moldova)
18:00 R Terek (Russia) 1 : 0 Lech (Poland)
18:00 R Ventspils (Latvia) 0 : 0 Brondby (Denmark)
18:00 R Ilichevets (Ukraine) 0 : 0 Austria V (Austria)
19:00 R Stabek (Norway) 3 : 1 Haka (Finland)
19:00 R Dinamo Zagreb (Croatia) 4 : 0 Primorje (Slovenia)
19:00 R Slavia (Czech Republic) 3 : 1 Dinamo Tb (Georgia)
19:00 R Otelul (Romania) 0 : 0 Partizan (Serbia & Mont.)
19:00 R Levski (Bulgaria) 5 : 0 Modrica (Bosnia)
19:00 R AEK Larnaca (Cyprus) 3 : 0 Maccabi Petah Tikva (Israel)
19:00 R Oster (Sweden) 2 : 2 Metallurg (Latvia)
19:00 R Odd Grenland (Norway) 3 : 1 Ekranas (Lithuania)
19:15 R Genclerbirligi (Turkey) 1 : 0 Rijeka (Croatia)
20:00 R Glentoran FC (Northern Ireland) 0 : 1 Elfsborg (Sweden)
20:00 R Ujpest (Hungary) 3 : 1 Servette (Switzerland)
20:00 R Hapoel Bnei Sakhnin (Israel) 3 : 0 KF Partizani (Albania)
20:00 R Amica (Poland) 1 : 0 Honved (Hungary)
20:00 R Beveren (Belgium) 3 : 1 Vaduz (Liechtenstein)
20:00 R Bodo-Glimt (Norway) 2 : 1 Levadia Tallinn (Estonia)
20:05 R Zalgiris (Lithuania) 1 : 3 AaB Aalborg (Denmark)
20:15 R Rapid (Austria) 0 : 2 Rubin (Russia)
20:45 R Hammarby (Sweden) 2 : 0 IA Akranes (Iceland)
22:00 R FH Hafnarfjordur (Iceland) 2 : 2 Dunfermline (Scotland)
August 26
16:30 R Ekranas (Lithuania) 2 : 1 Odd Grenland (Norway)
16:30 R Modrica (Bosnia) 0 : 3 Levski (Bulgaria)
17:00 R Rubin (Russia) 0 : 3 Rapid (Austria)
17:00 R Legia (Poland) 6 : 0 FC Tbilisi (Georgia)
17:00 Pen Levadia Tallinn (Estonia) 2 : 1 Bodo-Glimt (Norway)
17:30 R Primorje (Slovenia) 2 : 0 Dinamo Zagreb (Croatia)
18:00 R Dnipro (Ukraine) 1 : 1 Petrzalka (Slovakia)
18:00 R KF Partizani (Albania) 1 : 3 Hapoel Bnei Sakhnin (Israel)
18:00 R Metallurg (Latvia) 1 : 1 Oster (Sweden)
18:00 R Dinamo Tb (Georgia) 2 : 0 Slavia (Czech Republic)
18:00 R Haka (Finland) 1 : 3 Stabek (Norway)
18:30 R Maccabi Petah Tikva (Israel) 4 : 0 AEK Larnaca (Cyprus)
18:45 R Zenit (Russia) 2 : 0 FC Superfund (Austria)
19:00 R Vaduz (Liechtenstein) 1 : 2 Beveren (Belgium)
19:00 R FC Tiraspol (Moldova) 1 : 2 Metallurg D. (Ukraine)
19:00 R AaB Aalborg (Denmark) 0 : 0 Zalgiris (Lithuania)
19:00 R Olomouc (Czech Republic) 4 : 0 Nistru (Moldova)
19:00 R IA Akranes (Iceland) 1 : 2 Hammarby (Sweden)
19:05 R Liteks (Bulgaria) 7 : 0 Zeljeznicar (Bosnia)
19:30 R Steaua (Romania) 1 : 2 Zeleznik (Serbia & Mont.)
19:30 R Elfsborg (Sweden) 2 : 1 Glentoran FC (Northern Ireland)
19:30 R Rijeka (Croatia) 2 : 1 Genclerbirligi (Turkey)
19:30 R Partizan (Serbia & Mont.) 1 : 0 Otelul (Romania)
19:30 AET CSKA (Bulgaria) 3 : 1 Omonia (Cyprus)
19:45 Pen Honved (Hungary) 1 : 0 Amica (Poland)
20:00 R Lech (Poland) 0 : 1 Terek (Russia)
20:00 R Servette (Switzerland) 0 : 2 Ujpest (Hungary)
20:00 R Maribor (Slovenia) 0 : 1 Buducnost (Serbia & Mont.)
20:00 R Wil (Switzerland) 1 : 1 Banska Bystrica (Slovakia)
20:15 R Brondby (Denmark) 1 : 1 Ventspils (Latvia)
20:45 R Dunfermline (Scotland) 1 : 2 FH Hafnarfjordur (Iceland)
20:45 R Austria (Austria) 3 : 0 Ilichevets (Ukraine)
--------------------------------------------------------------------------------
kahjuks jah et tallina levadiat enam mängus ei ole.
16:00 R FC Tbilisi (Georgia) 0 : 1 Legia (Poland)
16:30 R Nistru (Moldova) 1 : 2 Olomouc (Czech Republic)
17:00 R Zeljeznicar (Bosnia) 1 : 2 Liteks (Bulgaria)
17:00 R Banska Bystrica (Slovakia) 3 : 1 Wil (Switzerland)
17:00 R Zeleznik (Serbia & Mont.) 2 : 4 Steaua (Romania)
17:30 R Petrzalka (Slovakia) 0 : 3 Dnipro (Ukraine)
18:00 R Metallurg D. (Ukraine) 3 : 0 FC Tiraspol (Moldova)
18:00 R Terek (Russia) 1 : 0 Lech (Poland)
18:00 R Ventspils (Latvia) 0 : 0 Brondby (Denmark)
18:00 R Ilichevets (Ukraine) 0 : 0 Austria V (Austria)
19:00 R Stabek (Norway) 3 : 1 Haka (Finland)
19:00 R Dinamo Zagreb (Croatia) 4 : 0 Primorje (Slovenia)
19:00 R Slavia (Czech Republic) 3 : 1 Dinamo Tb (Georgia)
19:00 R Otelul (Romania) 0 : 0 Partizan (Serbia & Mont.)
19:00 R Levski (Bulgaria) 5 : 0 Modrica (Bosnia)
19:00 R AEK Larnaca (Cyprus) 3 : 0 Maccabi Petah Tikva (Israel)
19:00 R Oster (Sweden) 2 : 2 Metallurg (Latvia)
19:00 R Odd Grenland (Norway) 3 : 1 Ekranas (Lithuania)
19:15 R Genclerbirligi (Turkey) 1 : 0 Rijeka (Croatia)
20:00 R Glentoran FC (Northern Ireland) 0 : 1 Elfsborg (Sweden)
20:00 R Ujpest (Hungary) 3 : 1 Servette (Switzerland)
20:00 R Hapoel Bnei Sakhnin (Israel) 3 : 0 KF Partizani (Albania)
20:00 R Amica (Poland) 1 : 0 Honved (Hungary)
20:00 R Beveren (Belgium) 3 : 1 Vaduz (Liechtenstein)
20:00 R Bodo-Glimt (Norway) 2 : 1 Levadia Tallinn (Estonia)
20:05 R Zalgiris (Lithuania) 1 : 3 AaB Aalborg (Denmark)
20:15 R Rapid (Austria) 0 : 2 Rubin (Russia)
20:45 R Hammarby (Sweden) 2 : 0 IA Akranes (Iceland)
22:00 R FH Hafnarfjordur (Iceland) 2 : 2 Dunfermline (Scotland)
August 26
16:30 R Ekranas (Lithuania) 2 : 1 Odd Grenland (Norway)
16:30 R Modrica (Bosnia) 0 : 3 Levski (Bulgaria)
17:00 R Rubin (Russia) 0 : 3 Rapid (Austria)
17:00 R Legia (Poland) 6 : 0 FC Tbilisi (Georgia)
17:00 Pen Levadia Tallinn (Estonia) 2 : 1 Bodo-Glimt (Norway)
17:30 R Primorje (Slovenia) 2 : 0 Dinamo Zagreb (Croatia)
18:00 R Dnipro (Ukraine) 1 : 1 Petrzalka (Slovakia)
18:00 R KF Partizani (Albania) 1 : 3 Hapoel Bnei Sakhnin (Israel)
18:00 R Metallurg (Latvia) 1 : 1 Oster (Sweden)
18:00 R Dinamo Tb (Georgia) 2 : 0 Slavia (Czech Republic)
18:00 R Haka (Finland) 1 : 3 Stabek (Norway)
18:30 R Maccabi Petah Tikva (Israel) 4 : 0 AEK Larnaca (Cyprus)
18:45 R Zenit (Russia) 2 : 0 FC Superfund (Austria)
19:00 R Vaduz (Liechtenstein) 1 : 2 Beveren (Belgium)
19:00 R FC Tiraspol (Moldova) 1 : 2 Metallurg D. (Ukraine)
19:00 R AaB Aalborg (Denmark) 0 : 0 Zalgiris (Lithuania)
19:00 R Olomouc (Czech Republic) 4 : 0 Nistru (Moldova)
19:00 R IA Akranes (Iceland) 1 : 2 Hammarby (Sweden)
19:05 R Liteks (Bulgaria) 7 : 0 Zeljeznicar (Bosnia)
19:30 R Steaua (Romania) 1 : 2 Zeleznik (Serbia & Mont.)
19:30 R Elfsborg (Sweden) 2 : 1 Glentoran FC (Northern Ireland)
19:30 R Rijeka (Croatia) 2 : 1 Genclerbirligi (Turkey)
19:30 R Partizan (Serbia & Mont.) 1 : 0 Otelul (Romania)
19:30 AET CSKA (Bulgaria) 3 : 1 Omonia (Cyprus)
19:45 Pen Honved (Hungary) 1 : 0 Amica (Poland)
20:00 R Lech (Poland) 0 : 1 Terek (Russia)
20:00 R Servette (Switzerland) 0 : 2 Ujpest (Hungary)
20:00 R Maribor (Slovenia) 0 : 1 Buducnost (Serbia & Mont.)
20:00 R Wil (Switzerland) 1 : 1 Banska Bystrica (Slovakia)
20:15 R Brondby (Denmark) 1 : 1 Ventspils (Latvia)
20:45 R Dunfermline (Scotland) 1 : 2 FH Hafnarfjordur (Iceland)
20:45 R Austria (Austria) 3 : 0 Ilichevets (Ukraine)
--------------------------------------------------------------------------------
kahjuks jah et tallina levadiat enam mängus ei ole.
Kommentaar