PDA

View Full Version : Õlu

ChampMan
15.10.01, 18:05
Tervist! Selline küsimus,mida joote kõige meelsamini? ning mida soovitate kõige enam just sellistele "algajatele joodikutele" treenimiseks (ehk algaja,kes tahab saada suuremaks joojaks). Millega alustada,et ei kaoks ära isu õlle järele ning võtta arvesse,et vägisi alla suruda vänget õlu ei soovi.

Tobe teema,kas pole? aga abi on teretulnud!

apunkto
15.10.01, 18:39
Ma ei saa aru mõttest, miks peaks kaduma isu õlle järele? Õll ruulib.

Kõige meelsamini ma joon kellukese limonaadi.

Poiss, üldsegi on irmus tobe siukest asja küsida ja n.ö. planeeritult joodikuks hakata.

Treeni parem jalgpalli.

Jorgan
15.10.01, 19:14
Hakka parem kohe täie rauaga panema ja joo metanooli, siis ei pea pärast piinlema

kyps
15.10.01, 20:35
Mnjaa, on üks selline ütelus, et küsija suu pihta ei lööda. No milleks peaksime meie nii tegema? Siirale küsimusele ikka siirad vastused.

Mis ma oskan soovitada? Arusaamatuks jäi sinu küsimuses see, et kas sa tahad sellist õlle marki teada, mis isu ära ei võta või tahad miskit muud jooki, et enne õlle peale minekut pisut alkoholiga tutvust teha.

Kui tegemist on viimasega, siis joo Shandyt ja ikka hoolega, sest see jook on jõuliselt kerge ja algajale joodikule peaks see sobima.

Lincoln
15.10.01, 23:21
ja kui shandy ei istu siis tee ise pane a le coq premiumi ja vala apelsinimahla peale
peaaegu nagu shandy
jürgen

eston maravilha
15.10.01, 23:39
teine ytelus on veel - kysija suu phta ei looda vaid antakse vastu l6ugu

kuid nyyd asjast. kaani kasv6i mingit lahjat pilsnerit alustuseks et ome vastupidavust alkohoolile suurendada. samuti korrigeerib see su p6ie ning k6hu suurust.

kojamees
18.10.01, 21:44
Ölu oli on ja jääb kuuluma Jalgpalli lahutamattux osaks Fännide seas.Kes vastupidist väidab on Pohlaku Öde.
P.S.Mina pean paraku leppima alkovaba öllega.

Kosk
22.10.01, 12:59
Kojal on täiesti õigus õlle suhtes.
Ise tarvitan üldjuhul Saku Rocki või Presdendi Pilsnerit. Enne Sunderlandi mänge aga Frederik Premiumi.

vello99
22.10.01, 16:42
Staadionile vaatama minnes on oluline kangus,
s.t võib-olla guinessi ja mingid kangemat asja nt. jäägrit
kõrvale. Siis on hea olla ilma et iga viie sekundi tagant ei
peaks tualetti tormama. "Pivo bez vodki, dengi na veter"

Kodus tavaliselt originaali.

Kõrtsus kui on Kilkenny´t on kõige parem, samas ega seal
ka originaal ei tapa.

eston maravilha
22.10.01, 17:32
guiness pole muideks üldse kange nati üle viie portsendi alkot kui sedagi. aga hea on ta kuramus ikkagi

kojamees
23.10.01, 09:56
Sügiseti soovitan mönes pubis enne mängu teha paar "jäägri allveelaeva" on seest soem ja isegi vöimalik kaotus ei tundu nii masendav.:lahe:

13
23.10.01, 09:58
Orginally posted by kojamees

Sügiseti soovitan mönes pubis enne mängu teha paar "jäägri allveelaeva" on seest soem ja isegi vöimalik kaotus ei tundu nii masendav.:lahe:

Mida sa koja siis jood,et sul soojem oleks?

kojamees
23.10.01, 15:03
Capuccinot ja üks savu.:kaval:

PAPA
23.10.01, 15:21
ikka paar savu

Kosk
23.10.01, 16:03
Savu on lahe:love:, ise tõmban igal võimalusel. Ainult, et kahjuks ise ei tunne kedagi, kes müüks kvaliteetkraami.

kojamees
23.10.01, 16:58
Varsti oleme siin Soccernetis Persona Nongratad oma savu jutuga.Aga meil Pohlak.:(

Raix
03.11.01, 17:33
ise eelistan Saku Heledat! vot see on selline stuff, mis peale trenni ning ka niisama libiseb nii hästi alla, et hoia ja keela!! :):)

apunkto
03.11.01, 17:40
saku hele on tõepoolest suht hea maitsega kraam, aga kallivõitu vist veitsa?:kaval:

mg
03.11.01, 18:11
tegelt tuleb juua presidendi pillut, mitte kõige parem, aga ssee eest odav

ROOTSI KUNN
04.11.01, 15:10
Ma vastan ikka sellele küsijale,et kui alustad joomist siis ikka lahjemat kraami. Muidu on nii,et jätad juba enne maha ,kui selgeks saad. Ikka tasa ja targu, see pole argus.

Raix
04.11.01, 16:56
Orginally posted by aojalgpall

saku hele on tõepoolest suht hea maitsega kraam, aga kallivõitu vist veitsa?:kaval:

ei ytleks, et ta teistest eriti kallim oleks... nii et arvesta ikkagi kümnekaga!:D

ok

Lincoln
06.11.01, 16:55
ma ütlen proovige elusat õlut( need muidugi kes seda teinud ei ole , kuid loodan et kõik on ) Karksi on ülihea
jürgen

eston maravilha
06.11.01, 20:25
seda karksi jämmi pole proovind

aga koduõlle olen küll joond ja see kammib nii mis kole

kõik kel võimalus proovige

pastakanovic
06.11.01, 22:46
Grolisch on pagana hea.
Samas seda presidendi paska ka vabalt kallutada - hinna/kvaliteedi suhe super!

Ertai
06.11.01, 22:51
Ei noh,ma ise pole üldse joodik(eriti+alaealine) peale seda kui üht neiut kohtasin(pidin 15päeva ilma alkoholita olema)
Aga kui vahest nati võtan siis Koff on ikke hää küll:) eriline maitse:)

dreyd
07.11.01, 08:42
mnjah elusa õlle vasta tõesti miskit ei saa, eriti kui veel sõbral Saaeremaal külas käid:D :D, kelle isa käte vahelt nii mõnigi hea õlut on tulnud!

siiski kui oled algaja, võid proovida ka sellist varianti(kunagi üks sõber soovitas) vala pudelisse pooleks koka ja õlu, ja proovi siis, tulemus päris ok, muidugi ei ole see aint enam meeste ÕLU:D

Maarek
07.11.01, 14:19
Aga pane õlut ja siis piima peale.
Ja siis vaata "Robinsoni" vist 3-ndat osa, et teada saada, mis juhtub.

dreyd
07.11.01, 15:40
Orginally posted by Maarek

aa mis juhtus siis?

Lincoln
07.11.01, 16:07
peale eesti õlude soovitan vee Kilkennyt ja Krusoviced ning ka Guiness pidi hea maitsega olema (ise pole saanud)
jürgen

Lincoln
07.11.01, 16:08
Orginally posted by dreyd

mnjah elusa õlle vasta tõesti miskit ei saa, eriti kui veel sõbral Saaeremaal külas käid:D :D, kelle isa käte vahelt nii mõnigi hea õlut on tulnud!

siiski kui oled algaja, võid proovida ka sellist varianti(kunagi üks sõber soovitas) vala pudelisse pooleks koka ja õlu, ja proovi siis, tulemus päris ok, muidugi ei ole see aint enam meeste ÕLU:D

mis juttu sa nüüd ajad
kes sulle sellist asja rääkis
jürgen

eston maravilha
07.11.01, 16:39
Orginally posted by Lincoln

peale eesti õlude soovitan vee Kilkennyt ja Krusoviced ning ka Guiness pidi hea maitsega olema (ise pole saanud)
jürgen

guinness on siga hea õlu. mõni ju ütleb et on nagu leib aga minu arust on maitse jumalik

Maarek
07.11.01, 16:51
Orginally posted by dreyd

Orginally posted by Maarek

aa mis juhtus siis?

Seal lihtsalt see Eesti kutt ütles, et mingit kookospähklit süües on pärast seda nii umbes 5 sekundit aega peldikusse jõudmiseks. :) :)
Õlu piimaga pidi umbes sama diil olema. Ma ise pole kahjuks proovinud, aga keegi võiks ära teha ja siis tulemustest teada anda.:D

Maarek
07.11.01, 16:54
Orginally posted by eston
guinness on siga hea õlu. mõni ju ütleb et on nagu leib aga minu arust on maitse jumalik

Sai viimati seda kuulikesega varianti mekitud (mida paraku meil saada ei ole). Seda maitset vist polegi võimalik kommenteerida.

Lincoln
07.11.01, 22:55
tubli on eston
meil on ka ühine õlle maitse
jürgen

aiFo
08.11.01, 13:43
coca 6llega -- kusjuures ei olegi nii hull asi kui kirjelduse järgi arvata v6iks...

6lledest... praegu on eestis puudu lahja tume 6lu...:( kunagi tartu tegi t6mmut hiidu, vot oli hea! lätis jälle asjad sedamoodi, et iga teine 6lu lahja tume... sellepärast mulle läti meeldibki!!! :)