PDA

View Full Version : Korvpall 2004/05



budu
03.09.04, 12:16
siin siis saab ennustada algavaid EM valikmänge,eesti liiga ja karika ning ka erinevate euroopa,euroliigade ja ka mõnigaid NBA mänge.
teil tuleb märkida ainult võitja,kas 1VÕI 2.eesti koondise puhul ka see kes kõige rohkem punkte viskab.õige ennustus 1 punkt ja õige punktitooja +1 punkti.EDUKAT ENNUSTAMIST KÕIGILE.


I voor.mäng läheb kinni 08.09 kl.14.00

K 08.09
Horvaatia Venemaa
Bulgaaria Portugal
Läti Iisrael
Ungari Belgia
Ukraina Saksamaa
Tshehhi Poola
Sloveenia Prantsusmaa
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi
18:00 Eesti Holland. kõige rohkem punkte eesti kasuks visanud mängija

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi
Iisrael Bulgaaria
Portugal Läti
Saksamaa Ungari
Belgia Ukraina
Prantsusmaa Tshehhi
Poola Sloveenia
Holland Bosnia ja Hertsegoviina
19:30 Türgi Eesti.kõige rohkem punkte eesti kasuks visanud mängija

budu
03.09.04, 12:20
I voor.mäng läheb kinni 08.09 kl.14.00
panen siis enda ennustuse ka üles.

K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 2
Ukraina Saksamaa 1
Tshehhi Poola 1
Sloveenia Prantsusmaa 1
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 kullamäe

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti.1 müürsepp

Karla
03.09.04, 14:04
K 08.09
Horvaatia Venemaa 2
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 1
Ungari Belgia 2
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 1
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 tein

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 1
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 1
19:30 Türgi Eesti.1 erki kivinukk

eika
03.09.04, 15:14
I voor.mäng läheb kinni 08.09 kl.14.00

K 08.09
Horvaatia Venemaa...2
Bulgaaria Portugal...1
Läti Iisrael...2
Ungari Belgia...1
Ukraina Saksamaa...2
Tshehhi Poola...2
Sloveenia Prantsusmaa...2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi...2
Eesti Holland...1 ja mürka, kes muu

II voor.mäng kinni 14.00

L 11.09
Venemaa Rootsi...1
Iisrael Bulgaaria...1
Portugal Läti...2
Saksamaa Ungari...1
Belgia Ukraina...2
Prantsusmaa Tshehhi...1
Poola Sloveenia...2
Holland Bosnia ja Hertsegoviina...2
Türgi Eesti...1 ja mürka,kes muu ;)

Segaduste vältimiseks ütlen, et Mürka on Martin Müürsepp...

K1ly
03.09.04, 15:16
K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 1
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 2
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 Mürka

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti 2 Mürka

17
03.09.04, 15:41
K 08.09
Horvaatia Venemaa 2
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 1
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 2
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 Tein

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti 2 Kullamäe

Hughes
03.09.04, 16:30
tubli budulojus...endal käis ka vahepeal see mõte peast läbi, kui sa jõudsid ette ja ma ei pea vaeva ka nägema...tore ennustus igatahes

K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 2
Ukraina Saksamaa 1
Tshehhi Poola 1
Sloveenia Prantsusmaa 1
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 müürsepp

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 2
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti.1 müürsepp

Zajats
03.09.04, 18:00
voor.mäng läheb kinni 08.09 kl.14.00

K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 2
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 2
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. Mürka

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti. Mürka

budu
07.09.04, 01:21
kuna olen euroopat avastamas siis panen yles ka jargmise ennustuse ja punktid panen yles peale 15.09.e K 15.09

III voor
Rootsi Horvaatia Meeste 34. EM 2005
Bulgaaria Läti Meeste 34. EM 2005
Iisrael Portugal Meeste 34. EM 2005
Ungari Ukraina Meeste 34. EM 2005
Saksamaa Belgia Meeste 34. EM 2005
Tshehhi Sloveenia Meeste 34. EM 2005
Prantsusmaa Poola Meeste 34. EM 2005
Türgi Holland Meeste 34. EM 2005
18:00 Eesti Bosnia ja Hertsegoviina koige rohkem punkte.

18:00 Eesti Luksemburg Naiste 30. EM 2005

see mang kinni 17.09 12.00

budu
07.09.04, 01:22
III voor
Rootsi Horvaatia Meeste 34. EM 2005 2
Bulgaaria Läti Meeste 34. EM 2005 2
Iisrael Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Ukraina Meeste 34. EM 2005 2
Saksamaa Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Sloveenia Meeste 34. EM 2005 2
Prantsusmaa Poola Meeste 34. EM 2005 1
Türgi Holland Meeste 34. EM 2005 2
18:00 Eesti Bosnia ja Hertsegoviina koige rohkem punkte.murka

18:00 Eesti Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1

17
07.09.04, 08:27
III voor
Rootsi Horvaatia 2
Bulgaaria Läti 2
Iisrael Portugal 1
Ungari Ukraina 2
Saksamaa Belgia 1
Tshehhi Sloveenia 2
Prantsusmaa Poola 1
Türgi Holland 1
Eesti Bosnia ja Hertsegoviina 1 Ärmpalu:P
Eesti Luksemburg 1

Karla
07.09.04, 15:44
III voor
Rootsi Horvaatia 2
Bulgaaria Läti 2
Iisrael Portugal 1
Ungari Ukraina 2
Saksamaa Belgia 1
Tshehhi Sloveenia 1
Prantsusmaa Poola 1
Türgi Holland Meeste 2
18:00 Eesti Bosnia ja Hertsegoviina 1 kivinukk

18:00 Eesti Luksemburg Naiste 1

Wingback
07.09.04, 17:22
I Voor kuni ajani 08.09 kl.14.00

K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 1
Ungari Belgia 2
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 2
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland 1 Müürsepp


II Voor kuni ajani kl. 14.00

L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 2
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 2
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti 2 Müürsepp

Loca
08.09.04, 13:50
I Voor kuni ajani 08.09 kl.14.00

K 08.09
Horvaatia Venemaa 2
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 2
Ungari Belgia 1
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 2
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland 1 Leho Kraav


II Voor kuni ajani kl. 14.00

L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 2
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 2
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti 2 Kikerpill

U2
08.09.04, 16:12
K 08.09
Horvaatia Venemaa 1
Bulgaaria Portugal 1
Läti Iisrael 1
Ungari Belgia 1
Ukraina Saksamaa 2
Tshehhi Poola 1
Sloveenia Prantsusmaa 2
Bosnia ja Hertsegoviina Türgi 2
18:00 Eesti Holland. 1 Mürka

II voor.mäng kinni 14.00


L 11.09
Venemaa Rootsi 1
Iisrael Bulgaaria 1
Portugal Läti 2
Saksamaa Ungari 1
Belgia Ukraina 2
Prantsusmaa Tshehhi 1
Poola Sloveenia 1
Holland Bosnia ja Hertsegoviina 2
19:30 Türgi Eesti 2 Mürka

Hughes
14.09.04, 13:10
olen kärsitu ja tahaks tabelit näha:)

budu
19.09.04, 23:19
vabandan kõigi ennustajate eest et tabel viibis kuna jäin natukene kauemaks vahemere mõnusi nautima aga nüüd võtan asja uuesti tõsiselt kätte.kõigepealt võtan omale õiguse ennustajate vähesuse tõttu III voor tühistada ja jätkata IV voorust.
esmene voor oli enamusele paras pähkel ja vooru võitis promootor 8 punktiga 10 võimalikust,II vooru parimad olid maksimum tulemusega Eika ja Hughes 10 punktiga.
zajats jättis mõlemas eesti mängus võitja märkimatta.teine voor nagu näha tundus kuidagi lihtne.



Tabel siis peale II vooru:
1.promootor (8+8) 16p
2-3.eika (5+10) 15p
2-3.hughes (5+10) 15p
4-6.budulojus (5+9) 14p
4-6.K1ly (6+8) 14p
4-6.-marko- (6+8) 14p
7-8.17 (4+8) 12p
7-8.zajats (4+8) 12p
9-10.karla (5+6) 11p
9-10.loca (4+7) 11p

budu
19.09.04, 23:24
lisan siis 4 ja viienda vooru ja kui ennustate naiste mänge siis las sinna jääb lõppu Naiste et mul oleks natukene lihtsam asjast aru saada.ja meeste mängude kohta siis ka parim korvikütt.head ennustamist.


4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005
18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005
Norra Malta Naiste 30. EM 2005
18:00 Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 Haapsalu

Karla
19.09.04, 23:26
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 2
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 2
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 1

18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall 2

17
20.09.04, 01:18
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 2
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 2
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 2
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 1
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 1
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall 2 Müürsepp
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 2
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 1
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 1
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 2
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 2 Müürsepp
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 1
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
18:00 Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 Haapsalu 1

eika
20.09.04, 17:37
Edasipidi võiks selle naiste korvaplli tulemused küll kõrvale jätta, sest naiste korvpall ei huvita ju kedagi...
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 1
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 2
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 1
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 2 Mürka
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 1
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 1
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 1
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 1
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 1 Mürka
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 1
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 2

budu
20.09.04, 17:52
see kord ainult siis 4 ja 5 voorus naiste tulemuste ennustamine.

Hughes
21.09.04, 12:08
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 1
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 2
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 1
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 2 Mürka
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 1
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 1
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 1
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 1
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 1 Mürka
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 1
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 2

petzz
21.09.04, 15:27
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 2
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 1
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 2
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall 1
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 1
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 1
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 2
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 1
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 2
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 1
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 1
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
18:00 Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 Haapsalu 1

petzz
21.09.04, 15:27
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 2
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 2
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 1
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 2
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall 1
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 1
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 1
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 2
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 1
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 2
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 1
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 1
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
18:00 Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 Haapsalu 1

K1ly
21.09.04, 15:55
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 2
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 1
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 1
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 1
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 2
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 2
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 2
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 2 Mürka
5.VOOR
L 25.09
Horvaatia Rootsi Meeste 34. EM 2005 1
Läti Bulgaaria Meeste 34. EM 2005 2
Portugal Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Ungari Meeste 34. EM 2005 1
Belgia Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Tshehhi Meeste 34. EM 2005 1
Poola Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Eesti Meeste 34. EM 2005 1 Mürka
Holland Türgi Meeste 34. EM 2005 2
Iirimaa Luksemburg Naiste 30. EM 2005 1
Portugal Sloveenia Naiste 30. EM 2005 1
Makedoonia Holland Naiste 30. EM 2005 1
Bosnia ja Hertsegoviina Valgevene Naiste 30. EM 2005 2
Norra Malta Naiste 30. EM 2005 1
Eesti Rootsi Naiste 30. EM 2005 1

budu
22.09.04, 10:40
4.VOOR
K 22.09
Rootsi Venemaa Meeste 34. EM 2005 2
Läti Portugal Meeste 34. EM 2005 1
Bulgaaria Iisrael Meeste 34. EM 2005 1
Ukraina Belgia Meeste 34. EM 2005 2
Ungari Saksamaa Meeste 34. EM 2005 2
Sloveenia Poola Meeste 34. EM 2005 2
Tshehhi Prantsusmaa Meeste 34. EM 2005 2
Bosnia ja Hertsegoviina Holland Meeste 34. EM 2005 1
Iirimaa Eesti Naiste 30. EM 2005 2
Luksemburg Rootsi Naiste 30. EM 2005 2
Makedoonia Portugal Naiste 30. EM 2005 1
Holland Sloveenia Naiste 30. EM 2005 1
Norra Bosnia ja Hertsegoviina Naiste 30. EM 2005 2
Malta Valgevene Naiste 30. EM 2005 1
18:00 Eesti Türgi Meeste 34. EM 2005 Tallinn, Saku Suurhall 2 mürka

budu
17.10.04, 17:05
nii algamas on eesti korvpalli liiga uus hooaeg ja jätkama ka siis korvpalli ennustusega.
ennustus lukku 20.10 kl.19.00
6.voor siis ka siia.
K20.10
001 TÜ/Rock Dalkia/Nybit

R22.10
002 Audentese Ülikool Tallinna Kalev
003 Pirita BM TÜ/Rock Tallinn
004 Rakvere PK Dalkia/Nybit

P24.10
005 Dalkia/Nybit new balance Rapla

E25.10
006 TTÜ/A. Le Coq Ehitustööriist

K27.10
007 Audentese Ülikool Pirita BM
008 TÜ/Rock Ehitustööriist

R29.10
009 Pirita BM TTÜ/A. Le Coq
010 Rakvere PK TÜ/Rock

L30.10
011 Ehitustööriist Rakvere PK
012 TTÜ/A. Le Coq new balance
013 Tallinna Kalev Dalkia/Nybit Tallinn

P31.10
014 Dalkia/Nybit Pirita BM

Karla
17.10.04, 17:13
K20.10
001 TÜ/Rock Dalkia/Nybit

R22.10
002 Audentese Ülikool Tallinna Kalev
003 Pirita BM TÜ/Rock Tallinn
004 Rakvere PK Dalkia/Nybit

P24.10
005 Dalkia/Nybit new balance Rapla 1

E25.10
006 TTÜ/A. Le Coq Ehitustööriist 2

K27.10
007 Audentese Ülikool Pirita BM 1
008 TÜ/Rock Ehitustööriist 1

R29.10
009 Pirita BM TTÜ/A. Le Coq 1
010 Rakvere PK TÜ/Rock 2

L30.10
011 Ehitustööriist Rakvere PK 1
012 TTÜ/A. Le Coq new balance 2
013 Tallinna Kalev Dalkia/Nybit Tallinn 2

P31.10
014 Dalkia/Nybit Pirita BM 1

Tanua
17.10.04, 17:35
K20.10
001 TÜ/Rock Dalkia/Nybit 1

R22.10
002 Audentese Ülikool Tallinna Kalev 2
003 Pirita BM TÜ/Rock Tallinn 2
004 Rakvere PK Dalkia/Nybit 2

P24.10
005 Dalkia/Nybit new balance Rapla 1

E25.10
006 TTÜ/A. Le Coq Ehitustööriist 1

K27.10
007 Audentese Ülikool Pirita BM 1
008 TÜ/Rock Ehitustööriist 1

R29.10
009 Pirita BM TTÜ/A. Le Coq 2
010 Rakvere PK TÜ/Rock 2

L30.10
011 Ehitustööriist Rakvere PK 1
012 TTÜ/A. Le Coq new balance 2
013 Tallinna Kalev Dalkia/Nybit Tallinn 1

P31.10
014 Dalkia/Nybit Pirita BM 1

eika
17.10.04, 17:44
6.voor K20.10
001 TÜ/Rock Dalkia/Nybit 1

R22.10
002 Audentese Ülikool Tallinna Kalev 2
003 Pirita BM TÜ/Rock Tallinn 2
004 Rakvere PK Dalkia/Nybit 1

P24.10
005 Dalkia/Nybit new balance Rapla 1

E25.10
006 TTÜ/A. Le Coq Ehitustööriist 2

K27.10
007 Audentese Ülikool Pirita BM 2
008 TÜ/Rock Ehitustööriist 1

R29.10
009 Pirita BM TTÜ/A. Le Coq 1
010 Rakvere PK TÜ/Rock 2

L30.10
011 Ehitustööriist Rakvere PK 1
012 TTÜ/A. Le Coq new balance 1
013 Tallinna Kalev Dalkia/Nybit Tallinn 2

P31.10
014 Dalkia/Nybit Pirita BM 1

budu
18.10.04, 14:09
6.voor siis ka siia.
K20.10
001 TÜ/Rock Dalkia/Nybit 1

R22.10
002 Audentese Ülikool Tallinna Kalev 1
003 Pirita BM TÜ/Rock Tallinn 1
004 Rakvere PK Dalkia/Nybit 1

P24.10
005 Dalkia/Nybit new balance Rapla 1

E25.10
006 TTÜ/A. Le Coq Ehitustööriist 2

K27.10
007 Audentese Ülikool Pirita BM 2
008 TÜ/Rock Ehitustööriist 1

R29.10
009 Pirita BM TTÜ/A. Le Coq 1
010 Rakvere PK TÜ/Rock 1

L30.10
011 Ehitustööriist Rakvere PK 2
012 TTÜ/A. Le Coq new balance 2
013 Tallinna Kalev Dalkia/Nybit Tallinn 1

P31.10
014 Dalkia/Nybit Pirita BM 2

budu
31.10.04, 14:37
kuna korvpalli ennustajaid on nii vähe siis lõpetan siin selle ennustuse ärs aga kel soovi võib ise seda ennustust vedama hakata.