320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Reim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin Reim

    Minu arvates on Reim täielik autoriteet. Suurepärane, kohati perfektne mängija....SUPER!!!!!

    #2
    Vastus teemale \'Martin Reim\'

    Minu arvates ei ole Reim absoluutselt autoriteet. Kaugel suurepärasest ja mitte ilmaski perfektne mängija....SUPER kloun!!!!!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Martin Reim\'

      Reimifän=Olev Reim?

      Selles mõttes, et Olevil ikka tavaks poega haipida.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Martin Reim\'

        No ma arvan, et Reimil on hea tehnika, aga füüsilised eeldused on kehvad, et päris tipp oleks. Eks temagi on end näitamas käinud välismaal ( isegi Inglismaal paar aastat tagasi), aga vot ei vajata tema teeneid mujal.
        Autoriteet on ehk vale sõna, aga Poomi ja Operi kõrval on ta kindlasti üks meeskonna psühholoogilisi alustalasid. Mulle Reim meeldib, arukas mängija ja inimene.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Martin Reim\'

          Hmm Reim noh on siuke pensioni eelik kes armastab jalgpalli mängida.
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Martin Reim\'

            Ta midagi erilist enam ei ole. Kahjuks. Aga minu pärast võib ta koondises olla. Teeb keskväljal tööd vähemalt.
            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

            http://lisaaeg.wordpress.com

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Martin Reim\'

              reimi kohta niipalju, et kindlasti oli ta asendamatu mees paar aastat tagasi. igatahes m2ngija kelle kohta ei tahax midagi halba 8elda. kuigi hakkab juba j6udma ikka, kus koondisekarj22ri l6petama hakataxe. siiski vajalik m2ngija

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Martin Reim\'

                Las laps mängib, peaasi, et ei jonniks.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Martin Reim\'

                  nagu üks mu tuttav ütles: Reim oleks pidanud juba pärast 80-ndat koondise mängu ära pensionile minema. Kui kellegil on täpsemat infot, siis võiks öelda mitu mängu Reim pole juba koondise eest väravat löönud?

                  Ei midagi isiklikku Reimi vastu, lihtsalt oleks vist aeg...
                  ½121½

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Martin Reim\'

                    terve hulk halva m2luga lapsi on peale kasvanud, ma vaatan

                    Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                    huvitavaid fakte - Martin Reim lõi taasiseseisvunud Eesti koondise esimese värava nii EM- kui ka MM-valikmängudes. Samuti lõi ta kõik koondise 5 väravat aastatel 1994-95, kolm neist penaltitest.
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Martin Reim\'

                      Algselt postitas vaikiv mees


                      terve hulk halva m2luga lapsi on peale kasvanud, ma vaatan

                      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                      huvitavaid fakte - Martin Reim lõi taasiseseisvunud Eesti koondise esimese värava nii EM- kui ka MM-valikmängudes. Samuti lõi ta kõik koondise 5 väravat aastatel 1994-95, kolm neist penaltitest.
                      Tahaks lihtsalt mainida, et kõnealuses uurimuses on info seisuga 2003. kevad. See pole mingi etteheide vaikivale mehele, pigem mulle endale..

                      Ja Martin Reimi kogemust on meil lähemas tulevikus ilmselt veel vaja palliplatsil.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Martin Reim\'

                        Algselt postitas m1kk


                        Algselt postitas vaikiv mees


                        terve hulk halva m2luga lapsi on peale kasvanud, ma vaatan

                        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                        huvitavaid fakte - Martin Reim lõi taasiseseisvunud Eesti koondise esimese värava nii EM- kui ka MM-valikmängudes. Samuti lõi ta kõik koondise 5 väravat aastatel 1994-95, kolm neist penaltitest.
                        Tahaks lihtsalt mainida, et kõnealuses uurimuses on info seisuga 2003. kevad. See pole mingi etteheide vaikivale mehele, pigem mulle endale..

                        Ja Martin Reimi kogemust on meil lähemas tulevikus ilmselt veel vaja palliplatsil.
                        neid kogemusi on tal juba küllalt. ta ikkagi üks suurima mängude arvuga internatsionaal Euroopas. aga viimase 3-4 aasta jooksul on ainult 2-3 mängu olnud, kui talle ei oleks midagi ette heita või oleks ta midagi imelist platsil korda saatnud. kordan oma sõnu: oleks juba aeg lõpetada. aga kui Arno tõesti arvab, et Eestis paremat ei leidu, siis no ma tõesti ei tea...
                        ½121½

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Martin Reim\'

                          Algselt postitas Hughes


                          neid kogemusi on tal juba küllalt.
                          Ma räägin, et Eestil on Reimi kogemusi vaja, või on sul kedagi paremat poolkaitses suhteliselt kogenematu Rähni kõrvale pakkuda? Kristal äkki? U-21 koondise kandidaate jms ära vaevu kirjutama, just poolkaitses tuleb kasuks, kui lisaks kiiretele jalgadele ja noorusevärskusele aitavad mängu üles ehitada enesekindlus ja kogemus.

                          Ja kui Reim käibelt kadund jms tundub, siis miks tal see kena C-tähega paelake käe ümber on juba aastaid? Miks keegi seda endale ei kipu nõudma?

                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Martin Reim\'

                            Reim tuleks kindlast minema saata, vähemalt pingile. Koondise eest pole ta umbes viimased 10 mängu palligi puudutanud. Kogemused-shmogemused. Ma eelistaksin oskusi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Martin Reim\'

                              m1kk, tööandja pani sõnad suhu?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X