PDA

View Full Version : FILM JALKA TEEMAL

vibu
03.09.04, 22:39
sorry,e t suurtega, aga asjaga kiire ja häda käes.

asi nimelt selles. Valmimisel kuni 5min doc-mängukas jalgpallifanatismist. Vaja oleks 11t vabatahtlikku, kes oleksid valmis osalema.
Nõuded-
1. Kohalolu fännisektoris homse mängu ajal.
2. Sinisärgi olemasolu.
3. Valmisolek osaleda kindlasti järgmisel nädalal paaritunnisel võttepäeval A Le Coq Arenal. See eeldab, et osa võtta saavad vaid need, kes Portugali ei lenda.

Tasu-
1. Materiaalset tasu kahjuks ei ole. Kuna ise oma rahadega teen ja pean kinni maksma nii operaatori, montaazi jne... siis Sorry mehed, aga õlle minu poolt jääb kahjuks majanduslikel püõhjustel ära...
2. Kui hästi läheb, siis näevad teid miljonid- Saksamaal toimuva MMi ajal näidatakse.
3. Eesti jalgpallifänluse propageerimine- (see me kõigi kohus)
4. Minu sügavamad tänud osalejatele.

Soovituslik-
1. Kui mõned tüdrukud ka kampa lööksid...

Helistada paluks homme kella neljani päeval telefonil
55 974 425.
Siis saaks kokku leppida, kus peale mängu kokku saadakse ja arutatakse edasisi plaane. Samas saan teha ka siis esimese valiku, keda võtta, keda mitte. Ja palun mõista mind siis, kui kedagi ei võta, sest asi pole selles, et keegi mulle ei meeldiks, aga mul on tarvis erinevaid tüpaaze. Ja tüdrukuid selleks et näidata Euroopas (kui hästi läheb, siis asja esitlus Berliini Filmifestivali raames), et ka meil on naisfänne....

Olge siis tublid ja kohtumiseni homme staadionil...

winki
04.09.04, 15:20
ooda, kas toredad oleks siis tüdrukud vai naised:silm2: ?
*muig*

17
06.09.04, 00:53
Noh rääkige kuidas värk läks? Saate selle peale valmimist kuskile netti ka riputada äkki:)

vibu
06.09.04, 20:13
Asjaga läheb veel aega.
1. lisavõtted
2. montaaz
3. helindamine...

Kui keegi tahab põlve otsas tehtud asja siis võin ka homme üles panna. See oleks aga ebaaus ja nõme kogu fänniarmee suhtes.

Aga kui asi valmis lõpuks saab, siis ei jää loomulikult ka fännid sellest ilma..:D

vibu
11.10.04, 18:22
Nüüd siis asi niikaugel, et esimene üllitis kolmest valmis. Tegemist 3minutilise lühimängufilmiga, kus eesti koondise fännidel oma osa mängida. Esilinastus loodetavasti selles bussis, millega mina Lätti sõidan. Selles bussis siis ka kasseti oksjon. SELLISE kasseti omanikuks saab vaid üks- ümbris jne ka olemas. Kindlasti tuleb ka asi Jalgpallihaigla kodukale lõpuks üles, kuid seda loomulikult vaid siis, kui Jalgpallihaigla selleks soovi ja ruumi eraldab.
Lõpuks plaanis anda välja kassett kolme asjaga- mänguka (millest eelpool juttu oli), dokumentaaliga ja muusikavideoga.

Olge siis tublid ja tänud veelkord kõigile, kes kaasa lõid...

sicmic
11.10.04, 18:44
Tore, et selliseid klipikesi ikka tehakse :)

Ei seostu küll antud filmikesega, ent 1000 eestlast Riiat vallutamas on ka miskit, mis jäädvustamist väärib, seega võiks need, kel võimalusi ja tahtmist, videokaamera naabrite juurde kaasa haarata. (Fotokaid jagub ilmselt niigi;)) Probleem võib tekkida kaamerate laskmisega staadionile...vist ei lasta?

Mõelgem.:prill4:

vibu
11.10.04, 18:52
Tore, et selliseid klipikesi ikka tehakse :)

Ei seostu küll antud filmikesega, ent 1000 eestlast Riiat vallutamas on ka miskit, mis jäädvustamist väärib, seega võiks need, kel võimalusi ja tahtmist, videokaamera naabrite juurde kaasa haarata. (Fotokaid jagub ilmselt niigi;)) Probleem võib tekkida kaamerate laskmisega staadionile...vist ei lasta?

Arvan, et selle filmikesega seostuvad raudselt kõik eesti jalgpalli poolehoidjad. Kaamaeratega mehi tuleb- seda tean. Ise jätan seekord kaamera asjanduse vahele, sest luksemburgi mängust saati tegemist olnud ja edaspidi ka asjade kokkupanemisega. Ja pappi on ka liialt masendavalt asja peale läinud. Ja mängu tahaks ka ikka näha. Luksemburgi mängu ajal olin niigi kogu aeg seljaga stata poole...
Siis veel kaamerad statale... Vot ei oska sellele vastata- ise olin luksemburgi mängul jalaliidu loaga filmimas, siis ei tekkinud probleeme- lätakate juures ei tea...

Poborskyga sai kokku lepitud, et kassette tuleb kolm reisule- üks igasse Bona reiside bussi. Eks siis iga buss otsustab ise, mis hetkel ta mängima paneb...

Noonik
14.10.04, 11:14
Vibu kas sa oma videot kuhugi netti ei kavatse riputada?
Pärnakad ei näinud seda bussis ... :(

budu
14.10.04, 16:10
see oleks tore jah kui netti see ka üles pannaks.

tegija12
18.10.04, 19:43
Andke nüüd inimesel rahu seedida Läti mängust ja küll ta ka selle netti paneb

pastor
24.10.04, 14:49
saab seda filmi siis kuskil näha ka`?

levada99
01.11.04, 12:38
Saab ikka näha, Cocacolaplazas täna näidatakse ja kohal on tegijad ja saab ka autogramme võtta. Pärast pakutakse sampust ja küpsiseid

Hunt
01.11.04, 20:15
Vähemalt huumor on sul sitt!

vibu
01.11.04, 22:00
Esimene avalik esitus (kui bussid välja jätta) on 27ndal kuupäeva öösel ETVs. Sai lubatud, et enne üles ei riputa kuhugi. Kellel viitsimist ja tahtmist on, see vaatab siis, kellel mitte, saab hiljem JALGPALLIHAIGLA lehelt tõmmata...

rauno
01.11.04, 22:07
Algselt postitas vibu

Esimene avalik esitus (kui bussid välja jätta) on 27ndal kuupäeva öösel ETVs. Sai lubatud, et enne üles ei riputa kuhugi. Kellel viitsimist ja tahtmist on, see vaatab siis, kellel mitte, saab hiljem JALGPALLIHAIGLA lehelt tõmmata...

27nov2004? lihtsalt uudishimu miks just selinne kuupäev,mõne programmis sees ?

vibu
02.11.04, 02:00
Tegemist hullumeelse filmiööga, kus terve öö jooksul näidatakse viimase aasta jooksul valminud üllitisi...

rauno
02.11.04, 02:02
Algselt postitas vibu

Tegemist hullumeelse filmiööga, kus terve öö jooksul näidatakse viimase aasta jooksul valminud üllitisi...

selge ,info täielik .ainuke miinus on see et äkki peab öö läbi üleval istuma et näha üllitist;)

vibu
02.11.04, 02:03
arvan, et tuleb terve öö kava ka enne avalikustamisele. siis saab äratuskella tirisema panna, kui vaadata tahetakse...:õnnelik:

budu
02.11.04, 04:09
kindalsti tuleb sellel üllitisel pilk peale visata,peaks tegu olema ju esimese jalgpalli teemalise filmiga või on ennem ka eestis keegi midagi sellist teind

jansa
28.11.04, 13:38
Algselt postitas vibu

...Unistustel pole piire - Jalgpall on absoluut!!!!!!

Kas see oli see SEE film millest eelpool juttu ja mille suutsin kella 04:15 ajaks umbes ära oodata või oli mingi teine vutifilm veel mille ma siis ilmselt maha magasin;)
Väga võimsa fooniga film, eriti just meie- vutifännide silmade läbi nähtuna...sobiks hästi jalgpalli promo reklaamiks vms.
Nägin veel ka su teisi filme aga ootasin muidugi eelkõige SEDa filmi.

P.S. SHeini \"Isesesvuspäev\" jäi meelde ja oli huvitav (kuigi klisheelik aga hea klishee) ja siis minu grupiõest ülikooli päevilt Riina Vändrest tehtud film kes kodutute probleemi enda mureks on võtnud (filmi nime kahjuks ei mäleta enam). Aga paljud lavastused olid küll sellised et mitte muhvigi ei saanud aru - sürrealismi ja absurdi kogumid- jääda nagu asjua pointi lahti mõtestama ja jäädki mõtlema..või et siis lihtsalt oli öösel hirmus vaadata;)

Eesti filmikunst ma arvan on tulevikuks kindlasti mitte väljasuremisele määratud ja hea et nende tulevaste tegijate seas ka keegi MEIE seast...:lahe:

Martin
28.11.04, 22:21
Kas see film siis JPH kodukal ka kuskil on nüüd?

vibu
29.11.04, 11:07
Jansa- seesama oli...

Ja kodukale saab asja ka panna- kui keegi annab mulle märku- kellel oleks võimalik asi MiniDv lt arvutisse tõmmata? Poborsky? Aga ma hea meelega ei tegeleks sellega enne kolmapäeva- mul praegu võtted ja tahaks viimased päevad sellega rohkem tegeleda...

Hunt
05.12.04, 19:28
Algselt postitas vibu

Jansa- seesama oli...

Ja kodukale saab asja ka panna- kui keegi annab mulle märku- kellel oleks võimalik asi MiniDv lt arvutisse tõmmata? Poborsky? Aga ma hea meelega ei tegeleks sellega enne kolmapäeva- mul praegu võtted ja tahaks viimased päevad sellega rohkem tegeleda...

Kas saab siis sinu filmike kuhugile ülesse ka või ei??!?!?

Kiivermoon
05.12.04, 19:29
munn

13
05.12.04, 20:00
Algselt postitas Kiivermoon

munn

Asjalik postitus :lahe:

levada99
06.12.04, 12:48
Algselt postitas 13

Algselt postitas Kiivermoon

munn

Asjalik postitus :lahe:

veel asjalikum

greenday
06.12.04, 13:32
Algselt postitas vibu

Jansa- seesama oli...

Kas sa datanetti või torusse ei saa lükata?

levada99
08.12.04, 15:06
Kus perses see film siis on?

vibu
08.12.04, 20:41
Viimast korda...
Film on olemas. Tahtjad nägijad on ka näinud, et asi olemas. Hiljemalt pühapäeva õhtuks on asi plaadil olemas. Peale seda võiks keegi minuga ühendust võtta, ja ühendust peaks ikka see võtma, kes saaks selle näiteks jalgpallihaigla kodukale üles lükata.

Mis mind aga tegijana närvi ajab :viha: - jah, olen asja valmis teinud, jah, olen selle eest omast taskust maksnud. Sponsorlust on ka olnud (tänud Jalgpallihaiglale). Aga kui te loodate, et ma poeks pingelisel ajal (parajasti viimane kursus ja eksamid) nahast ise välja, et teie saaksite nautida, siis te eksite. Initsiatiivi ülesnäitamine ei seisne vaid \"munniks\" sõimamisel ja filmi nõudmisel. Kellelgi pole õigust minult midagi NÕUDA- saage sellest ometi aru.

rauno
08.12.04, 20:48
vibu pole mõtet närvi minna olendite kohta kes ei tea mis kirjutavad või kui teavad siis seda hullem.taguots mähkmetest neil veel niisked ... ja see paneb neid arvama et kõik ülejäänud süüdi et p**se hallitab....ära tee neist väljagi ja toimeta omasoodu:)
jõudu sulle eksamite sooritamisel:)

kaala
08.12.04, 20:50
taguots mähkmetest neil veel niisked ... ja see paneb neid arvama et kõik ülejäänud süüdi et p**se hallitab
see oli hea lause:P

greenday
09.12.04, 12:56
Algselt postitas vibu

Viimast korda...
Film on olemas. Tahtjad nägijad on ka näinud, et asi olemas. Hiljemalt pühapäeva õhtuks on asi plaadil olemas. Peale seda võiks keegi minuga ühendust võtta, ja ühendust peaks ikka see võtma, kes saaks selle näiteks jalgpallihaigla kodukale üles lükata.

Mis mind aga tegijana närvi ajab :viha: - jah, olen asja valmis teinud, jah, olen selle eest omast taskust maksnud. Sponsorlust on ka olnud (tänud Jalgpallihaiglale). Aga kui te loodate, et ma poeks pingelisel ajal (parajasti viimane kursus ja eksamid) nahast ise välja, et teie saaksite nautida, siis te eksite. Initsiatiivi ülesnäitamine ei seisne vaid \"munniks\" sõimamisel ja filmi nõudmisel. Kellelgi pole õigust minult midagi NÕUDA- saage sellest ometi aru.Heategude eest saab alati karistada. :) Harju sellega ära. :)

Poborsky
09.12.04, 18:29
Vibu, Jalgpallihaigla koduka kujundaja helistab sulle õige pea (kui seda juba praeguseks teinud pole).

Ärgem nimetagem seda ametlikult sponsorluseks, vaid tagasihoidlikuks sõbralikuks abiks ikka:)

Arvan, et huvi Vibu teose vastu on piisavalt suur, et organiseerida selle avalik vaatamine kinos.

Hunt
11.12.04, 14:28
Vibu nüüd kui oled teinud midagi valmis oled kohe tegija! Kui sa enne midagi suure suuga siin fooorumis räägid seda ka inimesed küsivad! Nüüd hakkad sa siin jahuma oma rahadest mis mitte kedagi ei huvita! Kõigil meil on väljaminekuid! Mõnel meil suuremad teisel see eest väiksemad. Oled tõesti narr kui arvad et nüüd kui räägid rahast ja oma vaevast hakkab sulle keegi kaasatundma! Edu sulle NEEGER!:kaval:

Litmanen37
14.12.04, 13:42
http://www.zone.ee/jaaguperse/info.html

sellelt aadressilt leiate filmi,mille peaosas on suur jalgpallitäht brasiiliast;) Prinaldo:D

kaala
24.05.05, 00:14
JPH kodukal on igatahes 16 (võin eksida) kümnesekist klippi üleval, mis peaks kokku filmi moodustama

Oll
24.05.05, 01:41
Algselt postitas kaala

JPH kodukal on igatahes 16 (võin eksida) kümnesekist klippi üleval, mis peaks kokku filmi moodustama

Nii on. Igal fännil \"must see\" teema-ikkagi esimene Eesti vutifilm

Oll
24.05.05, 01:43
Algselt postitas Oll

Algselt postitas kaala

Nii on. Igal fännil \"must see\" teema-ikkagi esimene Eesti vutifilm

irw@vutifilm

tegu siiski jalgpalli teemalise teosega, millel minu teada pole lindudega mingit seost

chi
24.05.05, 20:32
Kas mõnel on õnnestunud se film üheks tervikuks kah liita selle avisplitteri abiga? Mul kohe mitte ei taha se õnnestuda:viha:

kaala
24.05.05, 20:37
sama siin

chi
24.05.05, 21:23
ausõna mul pole midagi selle vastu, kui mõni targem veidi juhendaks, et kuidas ta need failid kokku liitis. :õnnelik:

Kui se üks pisike fail ise omakorda osadeks jagada siis toimib kõik, saab nad kokku liita aga neid 1 - 15 osa neid omavahel ei õnnestu mitte kuidagi ühendada.

Niie et palun aidake!:oih:

Martin
24.05.05, 21:34
Algselt postitas chi
ausõna mul pole midagi selle vastu, kui mõni targem veidi juhendaks, et kuidas ta need failid kokku liitis.

Ma tahaks üldse teada miks keegi ühe filmilõigu tuhandeks tükiks tegi. Mis loogika sellel veel oli? Miks ei võinud täisfilmi mitmeks osaks pakkida lihtsalt? Aga mis ka mina arvutitest tean.

mjkk
24.05.05, 21:35
Kas pole mitte üks võimalus nad lihtsalt Windows Media Playeri nimekirja õiges järjestuses panna, peaks ju kenasti kõik vahedeta kenasti ette/läbi mängima.

mjkk
24.05.05, 21:36
Martinil on muidugi ka õigus.

Oll
24.05.05, 22:24
Algselt postitas mjkk

Kas pole mitte üks võimalus nad lihtsalt Windows Media Playeri nimekirja õiges järjestuses panna, peaks ju kenasti kõik vahedeta kenasti ette/läbi mängima.

Minu inseneripea dikteeris täpselt sama lahenduse.:)
Viga vaid selles, et kui lõik vahetub tekib hetkeks ekraanile must tühjus ja see häirib.

chi
25.05.05, 00:50
Lgp Insenerid,

Tänan teid selle lahenduse eest:õnnelik:
Suur suur aitäh Teile

priitf
26.05.05, 15:07
natuke infot siis selle filmi kohta, tõesti mingi kala on tunnistan aga miski pärast meie sevrer ei võta nii suurt faili ühe tükina vastu. uurin asja ja proovin ühe tükina siiski üles saada, pakitult loomulikult. mis ma muud ikke oskan öelda. edu seniks!
triibik@jalgpallihaigla.ee

Tauri.T
04.06.05, 18:37
Juttude põhjal ootasin sellest mingit superfilmi, natuke pettusin.

Aga ikkagi väga viis film.

Wuppi
05.08.05, 12:55
Pärast pikki soove, tahtsin ka ise seda videot näha. Kaasa pakutud avisplit, seda tõesti kokku ei paki, kuid seda asendab suurepäraselt AVI Joiner (http://www.media4pc.com/avi-join/avijoin.zip). Laed kõik antud 15 faili üksteise järjekorras nimekirja ja vajutad aga CTRL+S või siis File menüü alt Join Files.