PDA

View Full Version : Otsime hooajaks 2005 uusi mängijaid.

13
09.09.04, 12:54
Seoses teatavate ümberkorraldustega otsib 5 liiga meeskond oma ridadesse hooajaks 2005 uusi mängijaid.Eeldataval kandidaadil peaks olema mingigi eelnev kokkupuude jalgpalli.Peale võimaluse liigas mängida pakub ka klubi meeldivalt ajaviitmisvõimalust nädalavahetustel :D.Kel huvi see andku teada oma soovist .

Refieus
09.09.04, 23:08
Ahvatlev pakkumine:)

Hughes
09.09.04, 23:44
ma tulen hea meelega. mul standardolukorrad, peamäng ja vastupidavus on jumalikud;) . aga on üks aga: peate orgunnima igaks mänguks mulle sõidu Võrtsjärve veerelt Tallinnasse ja tagasi. ükskõik kas takso, laeva või lennukiga.

ek
10.09.04, 10:38
taksoga ikka saaks... kahjuks sul vanust natukene liiga vähe

näx
10.09.04, 11:22
Huvitav pakkumine!! Oleks nõus mängima . Enda kohta võin öelda ,nii palju ,et eelnevad klubid- FC Hiiu Kalur( 4a.), Emmaste(2 a.), ja Kärdla Linnameeskond(1 hooaeg), Keskkaitsja, vanus 32.

eston maravilha
10.09.04, 15:02
Algselt postitas ek

trammiga saab ka ;)

Hughes
10.09.04, 16:53
Algselt postitas ek

ausalt ma mängin paremini kui paljud minust vanemad ja tuntumad mehed. võrdleksin ennast Vieira´ga;). niisiis lõhkuv poolkaitsja...aga takso või siis trammi :) piletid peate kinni maksma mul.

U2
10.09.04, 19:08
Mina olen teiega järgmine hooaeg ;)

13
14.09.04, 18:39
Väga tore ,et on mõningane vastukaja olnud.Kui on veel soovijaid ,siis saab teate jätta mulle pivaateadetesse.

To näx - vaata oma privaatteateid.

näx
14.09.04, 21:42
Vaatasin ,ja olen ka kõigile vastanud,kas ei ole kohale jõudnud?!

17
14.09.04, 21:53
ma tulen ka:D

Hunt
16.09.04, 08:04
EHHHEEE~! Mega väike naljatilk!:r66m2: :jump4:

Hughes
21.09.04, 12:34
oot, meil jäi jutt pooleli...saan siis tasuta transpordi Võrtsjärve äärest Tallinnasse ja tagasi?

13
21.09.04, 16:43
Algselt postitas Hughes

oot, meil jäi jutt pooleli...saan siis tasuta transpordi Võrtsjärve äärest Tallinnasse ja tagasi?

Päris nii ikka pole ,aga peaaegu.Sinu reis lõppeb Tallinnas Paldiski mnt alguses ühes rohelise aiaga majas.Naljahammas oled ikka küll.

Hunt
21.09.04, 16:51
!13 sa oled nii armas;):arm1:

13
28.09.04, 16:21
Kuulutus ei ole veel aegunud.

kräka
28.09.04, 16:40
kus teil trennid toimuvad..

-Antz-
29.09.04, 01:29
Algselt postitas kräka

kus teil trennid toimuvad..

Kuidas see oli 13, algavad Nimetas ja lõpevad Nimegas? Kräka ei saa siis lõpuni olla või peab ukse peal kukrut kergendama... ;)

13
28.11.04, 13:48
Pakkumine on ikka jõus.

Kosk
30.11.04, 13:34
Algselt postitas 17

...ühes võistkonnas 13 ja 17....kunagi oli meil neiu 9 ka ju:) äkki tõmbate naistesatsi ka kokku tipsidest, kellel nimedeks on numbrid ja tulete uuel hooajal meie neiudega mõõtu võtma meistriliigas:)
vastasele on muidugi paras peavalu kui 11 tegelast platsil kaootiliselt ainult numbreid karjub. ainsa probleemina ma näen tulevikus ainult klubiüritustel purjus meesnumbrlased naisnumbrlaseid ahistavad ja järgmine päev keegi ei mäleta, mis numbriga keegi tegeles. samas saavad väga atraktiivsed olema esmaspäevaselt pohmellised bingoõhtud:)

rohelineKonn
30.11.04, 14:26
Algselt postitas 13
Pakkumine on ikka jõus.

millal te trenni teete?

Devil
30.11.04, 14:31
Laupäeviti Metallistis(Peterburi mntl, Susi hotelli vastas) 14:30, koos kaladega vist nüüdsest.

13
02.12.04, 18:27
Algselt postitas Kosk

Algselt postitas 17

...ühes võistkonnas 13 ja 17....kunagi oli meil neiu 9 ka ju:) äkki tõmbate naistesatsi ka kokku tipsidest, kellel nimedeks on numbrid ja tulete uuel hooajal meie neiudega mõõtu võtma meistriliigas:)
vastasele on muidugi paras peavalu kui 11 tegelast platsil kaootiliselt ainult numbreid karjub. ainsa probleemina ma näen tulevikus ainult klubiüritustel purjus meesnumbrlased naisnumbrlaseid ahistavad ja järgmine päev keegi ei mäleta, mis numbriga keegi tegeles. samas saavad väga atraktiivsed olema esmaspäevaselt pohmellised bingoõhtud:)

Meil pole klubiürituste mäletamistega kunagi probleeme olnud ,sest meil on piisavalt fotoaparaate kaasas ..... nii palju me ikka klubiüritustel veel mäletame kuhu nupule vajutama peab,et aparaat pilti teeks ning keegi ikka midagi mäletab.Koos nende väheste mälestuste ja fotosüüdistusega saab väga korraliku pildi igatahes.Võid ise ka kunagi proovida :D .

Kosk
03.12.04, 18:07
Algselt postitas 13

Algselt postitas Kosk

Algselt postitas 17

Meil pole klubiürituste mäletamistega kunagi probleeme olnud ,sest meil on piisavalt fotoaparaate kaasas ..... nii palju me ikka klubiüritustel veel mäletame kuhu nupule vajutama peab,et aparaat pilti teeks ning keegi ikka midagi mäletab.Koos nende väheste mälestuste ja fotosüüdistusega saab väga korraliku pildi igatahes.Võid ise ka kunagi proovida :D .

mõttetu risk sellistel pidudel fotokat kaasas kanda - kipub viimane ära kaduma või vähemalt kakti minema. kui läheb nii hästi, et ei kao ära ja jääb isegi terveks, siis niikuinii unustad pilte teha.
lahendus on muidugi see, et isik fotoaparaadiga on sama kaine kui isik autorooli taga....või siis kojamees ;)

Zajats
03.12.04, 23:43
Algselt postitas Kosk

Algselt postitas 13

Algselt postitas Kosk

Algselt postitas 17

mõttetu risk sellistel pidudel fotokat kaasas kanda - kipub viimane ära kaduma või vähemalt kakti minema. kui läheb nii hästi, et ei kao ära ja jääb isegi terveks, siis niikuinii unustad pilte teha.
lahendus on muidugi see, et isik fotoaparaadiga on sama kaine kui isik autorooli taga....või siis kojamees ;)

... a kui mai eksi siis sinust Kosk sai ükskord väga kead pildid amigos tehtud .. :D ... v mis 13?

13
04.12.04, 13:39
Palju õnne Kosk - http://www.pilt.ee/koomakosk

Loodan ,et sa sõbrake ei pahanda nende ilusate piltide peale mis ma tegin tol õhtul Amiigos.Kahju ,et su ilus kaaslanna näoga pildi peale ei jäänud :D

Kosk
07.12.04, 13:12
Tegemist on fotomontaa˛iga!
Mina pole ühegi punapeaga Amigos käinud :)