320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Austria MMile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Austria MMile?

    See oleks meeldiv üllatus, kui Austria MMile pääseks. läheks taas huvitavamaks. Kuigi alagrupi suur soosik on Hispaania on Austria viimasest vaid kolm punkti maas ja üks mäng vähem peetud. Hispaanlastel on ka sisekliimaga probleeme, millest ilmekaim näide juba see, et viimased 2 mängu ei tee treeneri sõnutsi kaasa Guardiola. Ametlikuks põhjuseks küll see, et mees pole küllaldaselt mängind, kuid kes teab...Lihtsalt nii väga tahaks näha uusi tegijaid pinnale tõusmas. Ka juudid võivad llatada, kuid praeguse tabeliseisu juures väheusutav.....
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Austria vist ka MM 98 oli tegev, Itaalia ja Tsiili vist olid samas alagrupis kui ma ei eksi. Ja miski aafrika riik ka, oli see nüüd Kamerun või Maroko?

    Ma ei usu hästi, et Austrial MMil mingit kaheksandikfilaali sanssi oleks, erinevalt Ispaaniast, aga mine sa tea, pall on lopergune...
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Guardiola ähvardati üldse välja jätta, kui ta endale klubi ei leia.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        Ks Guardioale lihtsalt ManU ei meeldi või on ta siis infovaene, Guardiola sobib ka keskkaitse positsioonile või siis DMi
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Ei ManUsse võiks Josep minna küll.Mees pole üldsegi kooner, jagab häid sööte nii omadele kui ka vastastele.Ehhe kujutaks juba ette Manu kaitseliini:freaks of nature`id(neville`id)omaväravatega sinapeal Wes Brown, vanur Blanc(kui kõik läheb nii nagu ma loodan ja Manu ta Interist kätte saab)ja siis veel Silvester kes niikuinii rohkem ründes kui kaitses kükitab.No ja siis veel tagatipuks Guardiola kes selle ``hirmuäratava´´ kaitseliinivahelt vastaste ründajatele osavalt sööte jagab.Polegi paha või mis?

          Kommentaar


            #6
            Ohsa raibe kus raksatasin nüüd teemaga mööda austria võiks EM`ile saada küll,minugipoolest

            Kommentaar


              #7
              [quote]Orginally posted by vibu

              See oleks meeldiv üllatus, kui Austria MMile pääseks. läheks taas huvitavamaks. [quote]
              Huvitavamaks?
              Austriat on tõesti nii huvitav vaadata, et lust kohe. Vana Andy Herzog toob oma filigraanse mänguga kohe pisara silma.
              Mul on liiv ja sul on savi.

              Kommentaar


                #8
                Ja näe - võibki saada tänu Andyle! Vaja veel türklased ette võtta ja ongi!Jess!!!

                Kommentaar


                  #9
                  p22seski (peaaegu)

                  seda nyyd kyll vaja ei ole et nad veel jaapanisse/koreasse p22sevad

                  paanikaks pole aga p6hjust sest tyrklased t6mbavad neile vee peale

                  Kommentaar


                    #10
                    Vinge tunne võib ikka olla, kui ise kunagi sellise värava põrutaks, kui lootus juba suht kadunud on. Mõnel mehel jääb jalgevahe eriti hästi meelde, see oli kui MM-i tabalukk mis kinni ei seisnud.:P lupsti läbi ja tõmbas jalad kokku aga mis seal enam parata...

                    muidugi on türklaste võimaluse suht suuremad nii ehk naa.
                    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by eston

                      p22seski (peaaegu)

                      seda nyyd kyll vaja ei ole et nad veel jaapanisse/koreasse p22sevad

                      paanikaks pole aga p6hjust sest tyrklased t6mbavad neile vee peale
                      Kas sulle meeldib siis Türgi (minu meelest haruldaselt ebasümpaatne meeskond) rohkem kui Austria? Euroopast võiks MM-le minna ikka Euroopa meeskonnad, mitte Iisrael ega Türgi (neil riikidel seos Euroopaga väga nõrk).

                      Kommentaar


                        #12
                        Kas sulle meeldib siis Türgi (minu meelest haruldaselt ebasümpaatne meeskond) rohkem kui Austria? Euroopast võiks MM-le minna ikka Euroopa meeskonnad, mitte Iisrael ega Türgi (neil riikidel seos Euroopaga väga nõrk).

                        türgi on iga kell etem. eriti veel seetõttu et aston villas mängib türgi koondislane alpay.

                        arvan et türgil on mm-ile rohkem pakkuda kui austrial kes kaotaks ilmselt kõik mängud kui sinna pääseks.

                        noh ja mis head on eestil meenutada austriast. tony polsteri hat-trick või?

                        Kommentaar


                          #13
                          [quote]Orginally posted by eston


                          noh ja mis head on eestil meenutada austriast. tony polsteri hat-trick või?
                          Asi polegi selles, et Eesti Austria käest kõvasti tappa sai. Ma tahtsin öelda seda, et Euroopa tsoonist võiks MM-le minna ikka Euroopa meeskonnad mitte Türgi ega Iisrael.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by Taidur

                            Asi polegi selles, et Eesti Austria käest kõvasti tappa sai. Ma tahtsin öelda seda, et Euroopa tsoonist võiks MM-le minna ikka Euroopa meeskonnad mitte Türgi ega Iisrael.
                            Täpselt minu mõte! Kui Austria koondise näol on tegemist ebasümpaatsete klubide edetabelis 3-ndat kohta hoidva meeskonnaga, siis türklased ilutsevad selle tabeli esimesel real. See kõik on muidugi minu arvamus.

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by eston
                              türgi on iga kell etem. eriti veel seetõttu et aston villas mängib türgi koondislane alpay.
                              Eriti tugev argument

                              arvan et türgil on mm-ile rohkem pakkuda kui austrial kes kaotaks ilmselt kõik mängud kui sinna pääseks.
                              Taoline mõtteviis, et mõni pealtnäha autsaider kaotab suurturniiril kõik mängud, võib üsna ohtlik olla. Ise ka näiteks olin enne 1992. aasta EMi vägagi kindel, et õnnekombel sinna pääsenud Taani hävib kindlalt kõigile, ent vaat kus lõpuks välja jõudsid.

                              Ja Austria on ka ilmselge progressi teinud, kui Euro 2000 valikturniiril kaotasid nad võõrsil Hispaaniale 9:0, siis nüüd MMi valikmängus vaid 4:0 ja kodus suutsid koguni viigistada.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X