PDA

View Full Version : Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????

Davids
11.09.04, 02:01
Ok kes meile siis pinda k2ivad!!!!!!
PS: TEEMA POLE TEHTUD MITTE YHEGI SOCCERNETI KASUTAJA VASTU!!!!!!
Lihtsalt: et siis naq mulle s6itis t2na Falcki turva rattaga otsa ja P6GENES kohapealt!!!!!!
Sain j2lle 2 6mbluse v6rra rikkamax:S:(
OK siis andke TULD!!!!!!

Bat(e)man
11.09.04, 12:50
tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks . :(

Tanua
11.09.04, 13:26
Algselt postitas Bat(e)man

tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks . :(

Sa oled ikka mingi mõttetu mees na ,ajad mingit jama aint ,reosta mingit teist foorumit na :oih:

Aga kui rääkida sellest ,mis või kes mulle ei meeldi na ,siis mainiksin ära vaid oma töpa õpsi :viha: Mingi aint möliseb mu kallal na ,ma ei saa aru ,mis tal viga on :P Ükskord kui ma mingit asja pidin paberist voltima ,siis ta lihtsalt tuli ja võttis selle mult ära ning kortsutas ära ja viskas minema na :( Ei pidavat õige olema ,mida krt na!!!

17
11.09.04, 14:17
Algselt postitas Tanua

Sa oled ikka mingi mõttetu mees na ,ajad mingit jama aint ,reosta mingit teist foorumit na :oih:

Aga kui rääkida sellest ,mis või kes mulle ei meeldi na ,siis mainiksin ära vaid oma töpa õpsi :viha: Mingi aint möliseb mu kallal na ,ma ei saa aru ,mis tal viga on :P Ükskord kui ma mingit asja pidin paberist voltima ,siis ta lihtsalt tuli ja võttis selle mult ära ning kortsutas ära ja viskas minema na :( Ei pidavat õige olema ,mida krt na!!!

Tööõpetuses voltimine?irw selline värk toimub tavaliselt algklasside kunstiõpetuses;)

SleepWalking
11.09.04, 15:31
Tuleks kehtestada üleüldine koolikohustus. Ka laupäeviti. Ja pühapäeviti. Üleüldse 24/7 peaksite koolis olema. Siis saab Eesti vabaks ...

Neth
11.09.04, 16:12
Algselt postitas Tanua

Jutt on 110% õige, aint et see peaks sinu enda kohta käima;) Teise silmas pindu näed, aga omas palki mitte, teise lollust märkad, aga oma kretiinsust ei taju!

Jaan
11.09.04, 17:44
Algselt postitas SleepWalking

Tuleks kehtestada üleüldine koolikohustus. Ka laupäeviti. Ja pühapäeviti. Üleüldse 24/7 peaksite koolis olema. Siis saab Eesti vabaks ...

Lisaksin siinkohal ühe mõtte veel. Et arvutiklasse pole koolidesse vaja.

mikc
11.09.04, 18:20
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas SleepWalking

Lisaksin siinkohal ühe mõtte veel. Et arvutiklasse pole koolidesse vaja.

Benny ja Bean

Tofoa
08.05.09, 01:35
Bäckman, kahtlemata.
PS! See on hea teema.

päkapikk
10.05.09, 01:34
Bäckman, kahtlemata.
PS! See on hea teema.Kõige lollim võib ta olla,aga kõige vihatum vast mitte.Lihtsal põhjusel,et nii lolli inimest ei saa vihata,tema üle saab naerda.

surfaja
10.05.09, 02:06
Tundub,et ka see läheb teemaga kokku.Ameerika variant ''The 10 Most Hated Celebs of 2008'' http://bumpshack.com/2008/12/31/the-10-most-hated-celebrities-of-2008/
Nii mõnigi lõust paneb ka meid juukseid katkuma.

päkapikk
10.05.09, 04:40
Nii mõnigi lõust paneb ka meid juukseid katkuma.kes nendest ja miks?

hofnar
10.05.09, 06:13
budulojus ja tofoa

Tofoa
10.05.09, 22:02
PS: TEEMA POLE TEHTUD MITTE YHEGI SOCCERNETI KASUTAJA VASTU!!!!!!

budulojus ja tofoa

Fail .

Sir. Nuutu
10.05.09, 23:23
sääsed ei meeldi

Glasgow Celtic FC
10.05.09, 23:26
sääsed ei meeldi

Duubeldan. Ning Vainupeal olles on sääsed eriti nahaalsed ja tüütud. Üldse puhata ei saa:( :deemon:

magnisco
10.05.09, 23:36
Need kuradi väikesed kärbse moodi putukad on ka rõvedad kes jalka väljakutel hammustavad :(

tkkt
11.05.09, 02:15
sina davids.

Martin
20.05.09, 17:50
tasapisi hakkavad kõik väikesed lendavad mutukad närvi ajama, tra. suvel ei saa ju õhtul tulesid põlema panna, kui aken lahti. mingi räige annelinna aknakaitse tuleb ette tõmmata vist.

vello99
20.05.09, 18:11
Eks see ole maakohas elamise miinus. Kui mul keegi ka Tallinnas hakkaks sõnnikut laotama, küll tuleksid ka putukad.

cannuman
20.05.09, 19:27
ärapanemise rõõm on sama suur kui panemise rõõm?

Martin
21.05.09, 13:19
ärapanemise rõõm on sama suur kui panemise rõõm?

Meil on velloga eriline side.

Mask
21.05.09, 13:24
FIA - Maailma kõige rumalaim organisatsioon.

Mmmerka
27.05.09, 22:37
äratuskellllaaad.

Pepe_Šmõud
16.08.09, 19:32
rolleristid.
eriti need kes arvavad, mida valjemini roller põriseb seda lahedam.

cáņamo
16.08.09, 20:42
rolleristid.
eriti need kes arvavad, mida valjemini roller põriseb seda lahedam.

duubeldan, lisaks ka veel need kes arvavad et kui sõidavad kambaga ringi on nad lahedad. Vastikud pinisejad.

metssiga
16.08.09, 20:48
shortsides baikerid pange ka sinna kampa kirja

Lambimees
17.08.09, 01:49
Tundub,et ka see läheb teemaga kokku.Ameerika variant ''The 10 Most Hated Celebs of 2008'' http://bumpshack.com/2008/12/31/the-10-most-hated-celebrities-of-2008/
Nii mõnigi lõust paneb ka meid juukseid katkuma.

Võitja sai ju ainult 66 häält :D Ei ütleks et see mingi üldise arvamuse peegeldaja oleks:P

SiimFace
17.08.09, 02:00
Mulle ei meeldi Usain Bolt, nii kiiresti pole ilus joosta.

F.Totti
17.08.09, 13:23
Lähen täna seenile...Kahtlemata on nendeks olevusteks need pisikesed enda arust jube kunnid puugipoisid ja tüdrukud,kes loodavad, et saavad minu higiste ja kräsuste karvade vahele pesa punuda ja ennast lõhki imeda nagu põis, kes läks õlekõrrega tartust viljandisse.Loodetavasti ei näe ma ka ühtegi sisisevat, sülge pritsivat, 2 munandiga ja ilma selgroota kummivoolikut.

Aadu&co
17.08.09, 18:02
Ma lisaks siia emod ja antifad.

Peeter I
17.08.09, 18:43
Kindlasti mõned tiblad.