320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????

    Ok kes meile siis pinda k2ivad!!!!!!
    PS: TEEMA POLE TEHTUD MITTE YHEGI SOCCERNETI KASUTAJA VASTU!!!!!!
    Lihtsalt: et siis naq mulle s6itis t2na Falcki turva rattaga otsa ja P6GENES kohapealt!!!!!!
    Sain j2lle 2 6mbluse v6rra rikkamax:S
    OK siis andke TULD!!!!!!
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    #2
    Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

    tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
    ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks .

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

      Algselt postitas Bat(e)man


      tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
      ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks .

      Sa oled ikka mingi mõttetu mees na ,ajad mingit jama aint ,reosta mingit teist foorumit na

      Aga kui rääkida sellest ,mis või kes mulle ei meeldi na ,siis mainiksin ära vaid oma töpa õpsi Mingi aint möliseb mu kallal na ,ma ei saa aru ,mis tal viga on :P Ükskord kui ma mingit asja pidin paberist voltima ,siis ta lihtsalt tuli ja võttis selle mult ära ning kortsutas ära ja viskas minema na Ei pidavat õige olema ,mida krt na!!!
      Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

        Algselt postitas Tanua


        Algselt postitas Bat(e)man


        tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
        ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks .

        Sa oled ikka mingi mõttetu mees na ,ajad mingit jama aint ,reosta mingit teist foorumit na

        Aga kui rääkida sellest ,mis või kes mulle ei meeldi na ,siis mainiksin ära vaid oma töpa õpsi Mingi aint möliseb mu kallal na ,ma ei saa aru ,mis tal viga on :P Ükskord kui ma mingit asja pidin paberist voltima ,siis ta lihtsalt tuli ja võttis selle mult ära ning kortsutas ära ja viskas minema na Ei pidavat õige olema ,mida krt na!!!
        Tööõpetuses voltimine?irw selline värk toimub tavaliselt algklasside kunstiõpetuses

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

          Tuleks kehtestada üleüldine koolikohustus. Ka laupäeviti. Ja pühapäeviti. Üleüldse 24/7 peaksite koolis olema. Siis saab Eesti vabaks ...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

            Algselt postitas Tanua


            Algselt postitas Bat(e)man


            tra mulle sõitis täna robin mandariinikastiga otsa . Ptsi olin just ülekäigu rada ületamas kui järsku kuulsin Robini ennastületavat pingutust. Hääl oli umbes niuke ÖÄÄÄ
            ja siis olin pikali maas ning ei jaganud matsu lahti . Üles tõustes märkasin enda alt nelja senti ja kolme menti . Mendid ei saanud ka munnigi aru kuna nad olid laksuall , sest robini mandariinid olid tegelt tugevalt kannatada saanud . Eriti kahju oli kastist mis muutus peale äkkrünnakut kasutuskõlbmatuks .

            Sa oled ikka mingi mõttetu mees na ,ajad mingit jama aint ,reosta mingit teist foorumit na
            Jutt on 110% õige, aint et see peaks sinu enda kohta käima Teise silmas pindu näed, aga omas palki mitte, teise lollust märkad, aga oma kretiinsust ei taju!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

              Algselt postitas SleepWalking


              Tuleks kehtestada üleüldine koolikohustus. Ka laupäeviti. Ja pühapäeviti. Üleüldse 24/7 peaksite koolis olema. Siis saab Eesti vabaks ...
              Lisaksin siinkohal ühe mõtte veel. Et arvutiklasse pole koolidesse vaja.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Maailma k6ige vihatumad/lollimad olevused!!!!?????\'

                Algselt postitas Jaan


                Algselt postitas SleepWalking


                Tuleks kehtestada üleüldine koolikohustus. Ka laupäeviti. Ja pühapäeviti. Üleüldse 24/7 peaksite koolis olema. Siis saab Eesti vabaks ...
                Lisaksin siinkohal ühe mõtte veel. Et arvutiklasse pole koolidesse vaja.

                Benny ja Bean

                Kommentaar


                  #9
                  Bäckman, kahtlemata.
                  PS! See on hea teema.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Bäckman, kahtlemata.
                    PS! See on hea teema.
                    Kõige lollim võib ta olla,aga kõige vihatum vast mitte.Lihtsal põhjusel,et nii lolli inimest ei saa vihata,tema üle saab naerda.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      #11
                      Tundub,et ka see läheb teemaga kokku.Ameerika variant ''The 10 Most Hated Celebs of 2008'' http://bumpshack.com/2008/12/31/the-...ities-of-2008/
                      Nii mõnigi lõust paneb ka meid juukseid katkuma.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                        Nii mõnigi lõust paneb ka meid juukseid katkuma.
                        kes nendest ja miks?
                        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                        Kommentaar


                          #13
                          budulojus ja tofoa
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Davids Vaata postitust
                            PS: TEEMA POLE TEHTUD MITTE YHEGI SOCCERNETI KASUTAJA VASTU!!!!!!
                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            budulojus ja tofoa
                            Fail .
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #15
                              sääsed ei meeldi
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X