PDA

View Full Version : Football Manager 2005

Leheküljed : [1] 2 3

ethan
12.09.04, 23:06
Screenshotte ja värki oskate kindlasti ise kah vaadata SI Games\'i kodulehelt (http://www.sigames.com), ning hiljem võiks siin teema all mängust endast arutleda, sest senine FM\'i teema oli mõeldud võrdluseks tuleva CM seeriaga, ning polnud sobilik seal seda küsida.

Praegu huvitab mind eelkõige siit foorumist see, kuidas eesti CM-FM sõltlased mängu tellida kavatsevad või kuidas nad seni seda teinud on, eelnevad kogemused on teretulnud! Ise pole ma leidnud seni ühtki kohta, kus säärast tellimust täidetaks kaugesse ja tundmatusse Eestisse (n: Amazon, Gameplay, Play.com). Kui kellelgi on kindlat informatsiooni, või on juba tellitud, siis ehk ütleks teistelegi, keda see huvitab.

Tänan.

ethan
14.09.04, 19:17
Ma päris ei arvanud, et nii tuhinal kõik see rahvas tellima ruttab, kuid olgu siis: link (http://shop.gameplay.co.uk/webstore/productpage.asp?ProductCode=RM00999). Täiesti tellitav, vähemalt üht varianti tean nüüd veel, kust tellida, kuid jäägu see minu teada.

Olete liiga lahked.

Eestlane olla on mõnus.

fitti
14.09.04, 19:20
keskmine eestlane on lihtsalt veendunud tarkvarapiraat, tellivad eMule\'st, aga seda ei tohi siin foorumis välja rääkida.

ethan
14.09.04, 19:58
Minu pakutud võimalus ning väljaütlemata jäänud võimalus on õnneks 100% legaalsed. Raha ülekandmise suhtes väga kindel ei ole, aga üritus ise on puhas värk.

Ja üleüldse, miks mitte SI\'d toetada fantastilise töö eest. Money well spent.

IndrekL
14.09.04, 20:44
Algselt postitas ethan

Ja üleüldse, miks mitte SI\'d toetada fantastilise töö eest. Money well spent.

Sest tasuta on odavam?:D

skint
23.09.04, 19:00
FM2005 Beta Demo (http://www.sigames.com/downloads.php?type=view&id=227) või FM2005 Beta Demo (http://www.gameshadow.com/sigames/).

Ehk on õnne...

ethan
23.09.04, 19:06
Algselt postitas skint

FM2005 Beta Demo (http://www.sigames.com/downloads.php?type=view&id=227) või FM2005 Beta Demo (http://www.gameshadow.com/sigames/).

Ehk on õnne...

Ootamatult on saabunud päev, mil Beta Demo on välja lastud. Täna vist muuks aega ei jää, ootan nädalavahetust pikisilmi :õnnelik:

Tanel
23.09.04, 20:04
Algselt postitas skint

Ehk on õnne...
:veryhappy Suured tänud. Endal läkski see mäng täitsa meelest.

ethan
23.09.04, 20:43
On keegi demo kätte ka juba saanud?

Mul mitu korda download katki jäänud, praegu tirib 5 kb/sec... ei tea, kas kuupäevavahetuse ajaks saab valmis.

Kui kellegi on juba olemas, võiks MSN-i vahendusel siinkirjutajaga küsimuse ära lahendada tänu eest ;)

fitti
23.09.04, 20:45
laenates ühest musta q legendaarsest laulust: mul ei tule, mul ei tule...

edit: 80 bytes/sec??
võib sõlmida kihlvedusid, kas täisversioon jõuab enne minuni või mitte

ethan
23.09.04, 21:10
Algselt postitas fittibaldi
edit: 80 bytes/sec??
võib sõlmida kihlvedusid, kas täisversioon jõuab enne minuni või mitte

Nojah, mul tuleb tavatingimustes praegusest kah ligi 25 korda kiiremini.

Kust sul tuleb, btw? :)

sry: vaatasin algul, et 80 kb/sec. Sul tuleb siis eriti aeglaselt :lahe:

Mikusiku
23.09.04, 21:11
mul tuleb 6 kb/sec ja 20% praeu valmis.
Edit=kohe, kui postistuse valmis sain, katkes ära:(
P.S. Panin uuesti laadima ja alustas sama koha pealt, kus enne katkes. Väga hea:õnnelik:

ethan
23.09.04, 21:13
Ainus, mis mul ära katkenud pole, on otse SI lehelt. See-eest on ta viimased veerand tundi frozen 4,76 MB peal :(

fitti
23.09.04, 21:18
SI lehelt, aga katkes mulgi juba mitmendat korda

Red Devil
23.09.04, 21:26
Demo käes, väga palju seda praegu uurida ei viitsinud kuid muidu tundus suht normaalne olevat. Kahju, et CM 5 Beta Demot pole, saaks võrrelda kumb parem on.

zaz
23.09.04, 21:45
Mul ka Demo käes!:) Korra juba proovitud kaa!;) Suht uus ja huvitav on asi, samas nende uuendustega harjumine võtab veel aega...
Eriti ei meeldind mulle aga see kuidas saab valida mehi väljakule/pingile, kuidagi kohmakas tundus:P

Hiljem, kui veidi rohkem asja proovitud, küll siis tulevad välja ka teied head-vead...

17
23.09.04, 22:33
Keegi dataneti ei viitsi uppida, mul seal sigamesi lehel mingi jama.

Tanel
23.09.04, 23:06
Nii sain mängu kätte, aga raisk mingi kuradi jama pärast ei luba mul seivida mängu. Muidu iseenesest on asi tänu Eastside Hockey Manageri mängimisele selge, ja mulle tundus, et mäng on tegelt kiiremaks läinud. Võibolla sellepärast, et ma pole lihtsalt ammu mänginud. Alustasin loomulikult Fulhamiga, meelitasin kohe Sylvain Wiltordi oma edurivisse. :lahe:

Mikusiku
23.09.04, 23:16
Sain ka mängu tööle, vajab küll harjumist, aga ootan juba täisversiooni:)

fitti
23.09.04, 23:48
riputage jah kuhugi avalikku ftp-sse, saab valutumalt kätte

zaz
24.09.04, 01:11
kas mitte Demode konks polegi selles, et seal ei saa tavaliselt save\'da?

ethan
24.09.04, 01:22
Mänginud nüüd paar tundi, ning pean tunnistama, et FM on, nagu ootasin, fantastiline! Demo alustasin Sunderlandiga, jõudsin selle ajaga mängida kõigest ühe mängu, sest teha on nii palju, ning kõik nõuab harjumist.

Tanelile vastuseks niipalju, et demomänge saab samuti save\'da, nagu tavalisi.

Mängu sain lõpuks tõmmatud prantslaste FM fännisaidilt \"Affiliates\" alt (95 kb/sec :))

zaz
24.09.04, 01:42
njaaah, kui kedagi peaks veel asi huvitama, siis just sain asja ka Datanetti üles riputatud;)

fitti
24.09.04, 11:06
Algselt postitas zaz

njaaah, kui kedagi peaks veel asi huvitama, siis just sain asja ka Datanetti üles riputatud;)

arghhhhh....A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond.

continue to login attempt 387...:kop:

finally, got it > GamersHell.com, 150kbps!
tänane tööpäev on küll vist luhtas...

pastor
24.09.04, 14:28
mäng on nii keeruliseks tehtud, need vidinad on igal pool laiali, võimatu midagi aru saada! Kaua seda demot mängida saab? Millal full välja uleb?

Martin
24.09.04, 14:41
Mängisin Leedsiga umbes 20 mängu. Võitsin ühe, viigistasin ühe, ülejäänud kaotasin. Tundub reaalne.

SDK
24.09.04, 14:52
Algselt postitas Martin

Mängisin Leedsiga umbes 20 mängu. Võitsin ühe, viigistasin ühe, ülejäänud kaotasin. Tundub reaalne.

:naer5:

resorte
24.09.04, 15:25
Ma ka mängisin seda juba, võtsin huvipärast ManU. Esimene mäng oli Copenhageni vastu võõrsil. 1st half seis oli 6:0(!!!) 4 väravat Giggsilt. Edasi kohe üldse ei tahtnud mängida.

Vihasemaks ajas mind aga see, et Rooney on ManUs olemas aga Perrottat Romas ei ole. :viha: :viha:

Baggio18
24.09.04, 15:48
sealt GamersHell.com tuleb hästi . Kõik töötab.

IndrekL
24.09.04, 16:05
Hakkasin kah tõmbama 120 kb/sec tõmbab:õnnelik:

fitti
24.09.04, 16:50
ei no see on muidugi tore, et saab enne ja peale mängu press release\'i välja lasta, aga seni ükskõik mis ma olen õelnd, on mängijate arvates \'unprofessional\'... mis sseal siis nii valet, kui ma ütlen, et \'i dislike wenger\' ja et \'souness will not be able to avoid the drop from premier league\'...??

ethan
24.09.04, 17:05

ei no see on muidugi tore, et saab enne ja peale mängu press release\'i välja lasta, aga seni ükskõik mis ma olen õelnd, on mängijate arvates \'unprofessional\'... mis sseal siis nii valet, kui ma ütlen, et \'i dislike wenger\' ja et \'souness will not be able to avoid the drop from premier league\'...??

Lahe!

Ei olegi reaalne, et keegi tundmatu Eestist meedias järsku Wengeri suguseid tühja ning leiutatult mudaga loopima hakkab.

Ise pole veel press release\'i kasutanud, ootan sellist n.ö. provokatiivset käitumist kogemumate poolt :kaval:

fitti
24.09.04, 17:11
Algselt postitas ethan
Ei olegi reaalne, et keegi tundmatu Eestist meedias järsku Wengeri suguseid tühja ning leiutatult mudaga loopima hakkab.

aga tema alustas...! :D
kusjuures ma olen igal võimalikul juhul sõna võtnud, nt Hans Backega saime meedia vahendusel best pal\'ideks...:P
Fitti Baldi, manager: muu endiselt 10, aga media handling 20:P

Epic
24.09.04, 18:08
Täitsa tore mäng tundub olevat :) Tegin kõik vajalikud asjad ära aga mingi tund aega olen otsinud võimalus kuidas nüüd asjaga edasi minna :sega10: Täitsa perses, noh! Ei leia seda nupukest :P

Tanel
24.09.04, 18:09
Algselt postitas Epic

Täitsa tore mäng tundub olevat :) Tegin kõik vajalikud asjad ära aga mingi tund aega olen otsinud võimalus kuidas nüüd asjaga edasi minna :sega10: Täitsa perses, noh! Ei leia seda nupukest :PAll paremas nurgas peaks continue olema. Klikka sellele. Selline väike.

Epic
24.09.04, 18:10
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

Täitsa tore mäng tundub olevat :) Tegin kõik vajalikud asjad ära aga mingi tund aega olen otsinud võimalus kuidas nüüd asjaga edasi minna :sega10: Täitsa perses, noh! Ei leia seda nupukest :PAll paremas nurgas peaks continue olema. Klikka sellele. Selline väike.

onjah, aga sellega saab ainult tagasi liikuda :deemon:

PraS
24.09.04, 18:22
Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

Vajuta sõna continue peale.

Epic
24.09.04, 18:23
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

oi! :)

Martin
24.09.04, 18:52
Algselt postitas Epic

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

ManU fan...need I say more...

17
24.09.04, 18:54
sai ka gamershellist tõmmatud, nii 60-70 kb/s. kohe proovima....:)

taku*
24.09.04, 19:41
Kõik väga seksikas jne, aga fungus raisk. mul pole hääli..:(
Muidu 2d gameplay on änksam kui enne.. kuid nati proportsioonidest väljas..värav kuidagi liiga kitsaks muutund:oih:

realmadridfan
24.09.04, 21:36
Algselt postitas pastor

mäng on nii keeruliseks tehtud, need vidinad on igal pool laiali, võimatu midagi aru saada! Kaua seda demot mängida saab? Millal full välja uleb?

5. november ehk siis 5. märts.

IndrekL
24.09.04, 21:59
Mul igatahes saveda ei saa. Vajutan save ja siis lööb mängust välja ja ütleb, et could not save...:(

Epic
24.09.04, 22:53
Mis värk nende kaptenite, pendlate lööjatega jt on? On asi ainult minus või see värk ei funka? :doh:

Hughes
25.09.04, 13:30
Algselt postitas Epic

Mis värk nende kaptenite, pendlate lööjatega jt on? On asi ainult minus või see värk ei funka? :doh:

kui sa mõtled et kuidas neid sinna nimekirja tõsta, siis pead kinni võtma mehe kõrval olevast positsiooninupust ja selle sinna tirima(vasaku nupuga).

kui sa muidug seda mõtlesid:)

Hughes
25.09.04, 13:33
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Epic

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Epic

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Epic

ManU fan...need I say more...

Algselt postitas Martin
Mängisin Leedsiga umbes 20 mängu. Võitsin ühe, viigistasin ühe, ülejäänud kaotasin. Tundub reaalne

Leeds fan...need I say more...

Epic
25.09.04, 13:55
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas Epic

kui sa mõtled et kuidas neid sinna nimekirja tõsta, siis pead kinni võtma mehe kõrval olevast positsiooninupust ja selle sinna tirima(vasaku nupuga).

kui sa muidug seda mõtlesid:)

Tänud! :õnnelik:

Eelmises versioonis käis asi nime tirimisega, seepärast tundus asi kahtlane :P

pastor
25.09.04, 14:30
a kas ma saan õieti aru et see mäng on järg championship manager 03/04 le?

siimsorokin
25.09.04, 14:52
Algselt postitas pastor

a kas ma saan õieti aru et see mäng on järg championship manager 03/04 le?

Ei ole, CM 03/04 järge on ka peatselt oodata ja selleks on CM 5!

Kaarel
25.09.04, 14:54
Oleneb mis nurga alt seda asja vaadata. Formaalselt on jah CM 5 eelmiste cm-ide järg ninn FM 2005 täiesti uus mäng, kuid sisuliselt on asi pigem vastupidi.

ethan
25.09.04, 17:50
Ohjah! Mänginud nüüd piisavalt, et eufooriast alla sadada, ning tõdeda, et see mäng on mulle pettumus, olgugi et ta Beta on.

Mõned halvemad omadused, mis kohe meelde tulevad on näiteks kohutav aeglus (ning seda mitte eelkõige minu arvutist), kohmakad screenivahetused. Hiir liigub, nagu sõidaks autoga jäisel teel või nagu püüaks purjus peaga kurssi hoida, s.t. väga raskelt split screenide vahel. Et mängus üldse edasi liikuda, tuleb võimalikult vähe aega kulutada sellistele tühistele asjadele nagu treening või oma klubi kasvandike mängud.

Kommentaaride release\'imine pressi tundub suht ebavajalik olevat. Mida ka ei ütleks, oma meeskonnale pole sellest kunagi kasu. Pealegi on neid nii vähe, ning nad korduvad, et parem üldse mitte puutuda, reaalsest elust ongi sümpaatsemad treenerid, kes palju ei lõuga. Paar korda tõmbasid kommentaarid suu muigele, kuid enamjaolt on need tüütavad, eriti kui tuleb päevas keskmiselt paar pressisõnumit treeneritelt, kellega ma üldse kokku ei puutu.

Keegi ametlikes mängudes võitnud ka on? Sõprusmängudes oli see veel võimalik, kuid ametlikes mängudes kogusin Sunderlandiga pika aja jooksul ühe punkti (Roth. vastu). Enamjaolt õnnestub mängus sooritada paar pealelööki. Mängisin küllaltki modifitseeritud taktikaga, overview\'is 442 diamondit, Through The Middle\'it, kiiret äärtega mängu... no pole kasu. Kui siit hakkavad n.ö. taktikagurud välja kooruma, siis loen ma seda tõlgendamisveaks. Mulle ei mahu pähe, miks tehakse mäng, millelt kaotatakse lõbu-efekt täiesti ära.

Ahh, vihm jäigi vist järgi.

eston maravilha
25.09.04, 17:58
võita suht lihtne muidgi kui vastaseks arsenal ei juhtu..

Jaan
25.09.04, 18:10
Võita on kodus suht lihtne. Newcastle taob nagu lõbu pärast keskmiselt 4-6 kolli St.James\'l. Võõrsil löövad aga igasugused Birminghamid ja sellised 3-4 no ja ei aita miski. Newcastle\'i värk vist. Kõige ebareaalsem asi mängu oli vist Leedsi finances - ok. Taktika - klassikaline 4-4-2, rõhuga wingeritel. Pole mõtet hakata jalgratast leiutama.

17
25.09.04, 19:38
Minuarust on see veits ebaloogiline, et kaitsjad(4) on kuues mängus löönud seitse väravat.Campbell 3,Renato 2,Dellas 1 ja Toure 1.Nati palju vist nagu.Aga muidu suht talutav:)

fitti
25.09.04, 20:48
hiire kasutamine igasugu taktikaslideritel on tõesti nii vaevaline, et pole harvad juhud, kui liigutad seda valele poole.

nõus ka sellega, et pressiga suhtlemine tüütab peale paari mängu ära - tõesti, oleks siis raske välja mõelda rohkem lauseid, mida \'öelda\'?

välimus häirib - roheline taust ei ole eriti mõnus lugemiseks, lisaks on nt attribute\'d arusaamatult väikses kirjas - ja ma ei hakka ju mängu pärast oma ekraani reso väiksemaks muutma! samas, ega ma pole uurinud, äkki saab kuskilt skine vahetada vms.

skautimine on tore - saab otsida positsiooni või mütside võik ykskõik mille järgi - aga skaut ei leia mitte mõhkugi! shotimaalt 2 mängijat, neist paremal kaks soovitustärni.. mis kurat? ja kui lasta mingit mängijat skautida, siis tuleb sama sisuga message iga kord, kui see mängija on platsil käinud... sain juba aru, aitäh, rohkem pole vaja!

kuna esimese mängu tegin traditsiooniliselt ManU-ga, siis võitmisega pmst muret ei ole - aga tugevamaid (arsenal, pool, nufc) nagu Jaan mainis, just võõrsil veel üle mängida ei ole suutnud! taktika muidu 442 attacking, wide, passing direct, ruud ees targetman ja skoorib enamasti mis kole.

\'nuppude\' paigutus ekraanil tahab kõvasti harjumist, varem oli nagu ergonoomilisem.

siis olen tähele pannud, et kuidagi ei realiseeru 1-1 olukorrad väravavahiga, alati läheb pall lõpuks korneriks. vahel juhtub sedasi mitu korda mängu jooksul - väga tüütu.

kui värav lüüakse suluseisust, siis sellest teada annab mäng alles siis, kui rõõmuhõisked juba hõisatud ehk teisisõnu liiga hilja. seisult 4-0 pompey vastu oli sellest savi, aga viiimasel minutil 3-4 pooli vastu taga olles võrdlemisi frustreeriv. minu meelest 03/04-s oli säändsed olukorrad inimlikumad, ekraanile tuli kohe suluseisu tähistav lipp vms. if u know what i mean.

set pieces toob päris palju väravaid, nt rooney lööb enamvähem iga teise trahvilöögi sisse. samas lüüakse ka mulle, vv seisab hoopis teises värava otsas, nagu ei saaks arugi, mis toimub.

teles üle kantavate mängude preview ja post match kommentaarid on tyytult sarnased, kui selline asi üldse tehti, võinuks see olla 1.) põhjalikum ja suurema databaasiga ja 2.) ka teles mitte üle kantavatele mängudele võiks saada kommentaari, kasvõi nt päev hiljem \'lehe\' vahendusel.

kindlasti on veel asju, mis närvidele käivad, aga need ei tule praegu meelde.

gimme CM5, äkki on parem!

ethan
25.09.04, 21:45
Oo, Sunderlandiga 3 võitu saanud. Nii vahva!

CM5 screenshotte täna vaadates oli esimene emotsioon mängust eemaletõukav. 100-pallised reitingud ei ole üldse meeldivad, treeningu sättimine näib pigem vaevana jne.

CM0304 oli väga mõnus, tuleb vist vana juurde tagasi minna, patch peale ja aastaks ajaks korras.

Hughes
25.09.04, 22:20
Algselt postitas ethan

mitmest mängust?

ise teen Newcastle“ga. nabisin kõik kolm tegijat prantslast(Desailly, Petit ja Wiltord) free agentidest ära. Desailly“t ja Petit“i kasutan keskkaitses, hakkan juba kahetsema, et ehk oleks pidanud rohkem raha raiskama ja endale mõne korraliku ja noorema kaitsja ostma, sest nemad on nagu peata kanad. nii kogenud meestelt ootaks rohkemat.

naljakas on veel see et ManU kellel on juba 4 head ründajat ostsid endale veel Yakubu ja Ibrahimovizi.

17
25.09.04, 22:42
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ethan

.

naljakas on veel see et ManU kellel on juba 4 head ründajat ostsid endale veel Yakubu ja Ibrahimovizi.

kui ma mängin ostavad nad koguaeg Yakubu ja vahel ka Ibrahimovici, on ette tulnud ka Tevezt ja teisi noorukeid.

gamer
25.09.04, 23:35
kmaua demot mängida saab, pool hooaega?

ethan
27.09.04, 18:08
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ethan

mitmest mängust?

Nuh mingi aeg vaatasin tabelit ning oli 15-st mängust 17 punkti. 4 võitu liigas ning üks liigakarikas 6:0 Macclesfieldi üle.

Ainsad korrad, kus väljakumängija on üle 7-e saanud, olidki Macclesfieldi vastu, kui tuli paar 8-t ja vist üks 9 vms.

Taktikaga olen varieerinud mitmet pidi, tolku aga pikemaks ajaks pole. Nõrgad mängijad? Poom on oma 5-6 korda vähemalt andnud täpse passi vastasründajale, ning sealt on tulnud värav.

Kõige eredam mälestus on mängust Leedsiga, kelle vastu tekitasin 1-2 võimalust. Vastased omakorda lõid peale 37 korda.

Uutest asjadest:
*Kahepoolne lepingukatkestus õnnestus Inghamiga (samas Medina ei tahtnud sellest kuuldagi).
*Agent pakkus II divisjoni top scorerit, kelleks oli Sam Parkin.

Ahjaa, see on ka põnev mängus, kuidas vastased peksavad kastist väljast järjepidevalt jõhkraid pomme, samas kui minu mängijad ei suuda kuidagi sihikut paika sättida.

Positiivne on see, et mulle hakkas George McCartney meeldima. Lojaalsemat mängijat on raske leida. Isegi Poom hakkas oma kaasmaalasele rohkem vastu.

Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest. Kasu vähe. Skautisin Norrast kaks nobedat noort ründajat: Tanumi ning Ohene. Paraku ei saa näha, mida nendest välja tuleb, sest demo aeg on 6 kuud, ning mul juba praegu (mäng novembris) villand.

Minu poolest võib teema sulgeda.

Hughes
27.09.04, 18:19
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ethan

mitmest mängust?

Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest.

kust sa tema veel said? mul on küll mängus ainus eestlane Poom.

Martin
27.09.04, 18:22
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ethan

Algselt postitas Hughes

Algselt postitas ethan

mitmest mängust?

Ostetud sai Tarmo Kink £400k eest.

kust sa tema veel said? mul on küll mängus ainus eestlane Poom.

U-21või U-19 alla sa muidugi vaadata ei osanud.

ethan
27.09.04, 18:23
Mul jõudis Kink Eesti A-koondise eest lausa 5 mängu pidada. Läti ja Venemaa mängude tulemusi ma ütlema ei hakka... :doh:

fitti
27.09.04, 18:23
Algselt postitas ethan

Minu poolest võib teema sulgeda.

ei või midagi, madalamates liigades on ikka tore mütata.
võtsin šoti kolmanda liiga klubi Albion Roversi, lasin suurepalgalised, aga 97-aastased mehed lahti ja laenasin inglise ja shoti kõrgematest liigadest noori talente. siiski enamikul meestel tiimis vähemalt 6-7 näitajat 1..
esimese 10 mängu järel kindel liider. mis on küll hämmastav, sest enamik väravaid on tulnud sellest, et vastaste väravavaht ei saa korjalikult tõrjutud ja keegi minu mängijatest jääb ette reboundile..

ManU-ga mängides ei tulnud ajakirjanikud ise midagi kysima, nüüd olen pidanud päris mitu head korda kommenteerima karikasarja mängu ja tulevikulootuse ostu jne.

ei, nalja saab, juba lausa kahju, et albioniga täisversioonis (ja pikemas perspektiivis) ei mängi.

17
27.09.04, 23:59
Mind nagu huvitab, kas nendel väravavahtidel seal väravas ka mingi mõte on või on nad niisama sinna 11 mehe täissaamiseks pandud?

Hughes
28.09.04, 00:04
Algselt postitas 17

Mind nagu huvitab, kas nendel väravavahtidel seal väravas ka mingi mõte on või on nad niisama sinna 11 mehe täissaamiseks pandud?

sama küsimus...eriti mõttetu on ikka selle meeskonna väravavaht millega sina mängid. minu meestel on jällegi 1-1 olukorras raskusi väravale pihta saamisega. isegi Zahhovaikol on parem löögitehnika, kui minu mängijatel seal mängus.

IndrekL
07.11.04, 21:34
Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.:kaval:

Tanel
07.11.04, 21:45
Algselt postitas Ferreira

Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.:kaval: Pärast poolt hooaega arvasin mina seda sama. Kuid jah... võimaluste realiseerimine, mängijate suurus ja palli suurus ajavad ikka suht närvi. No, kurat, kui võimalik on lüüa 5-6 korda järjest nt viie-kasti joonelt pall üle. Üldse on palju asju, mis ikka närvi ikka päris mustaks ajavad.

Ma ootan CM-i ära. Äkki on parem.

IndrekL
07.11.04, 21:55
Algselt postitas Tanel

Sain endale siis päris mängu ja peaks ütlema, et päris mängitav.:kaval: Pärast poolt hooaega arvasin mina seda sama. Kuid jah... võimaluste realiseerimine, mängijate suurus ja palli suurus ajavad ikka suht närvi. No, kurat, kui võimalik on lüüa 5-6 korda järjest nt viie-kasti joonelt pall üle. Üldse on palju asju, mis ikka närvi ikka päris mustaks ajavad.

Ma ootan CM-i ära. Äkki on parem.
Seda küll. Näiteks triblas mul Saha vv mööda ja lõi umbes 3 meetri pealt üle:segadus: .
Veel mis pinda käib on \'Make offeri\' nupp. See seal alla vasakul. Vanasti oli ta seal üleval kust sai ka teisi asju teha. Aga muidu üle pole visanud veel nii et mängin hoolega:kaval: .

siimsorokin
07.11.04, 21:59
Nii kõik kellel mäng käes on ja on seda juba natuke mänginud võiks siis pikemalt rääkida kuidas neil läinud on jne, nagu seda on CM teemades tehtud! :) Uut teemat polnud ka mõtet teha nii, et võiks siis siia oma meeskonna käekäiku postitama hakataa! ;)

Ise alustasin esimest mängu ManU\'ga ning praeguseks on natuke üle poole hooaja mängitud ning liigas asun tagasihoidlikul 4 kohal, kuigi Chelsea ja Liverpool on kohe ees 1p kaugusel! Arsenal on, aga praegult heas vormis ning juhivad minu ees 7p + neil on veel 1 mäng varuks ka! :oih: Meistrite Liigasse pääs oli mulle üllatavalt raske, nimelt tuli qual. 3 ringis vastu Red Stars ning esmene mäng jäi võõrsil 1:1 (Mäng oli veel sellepärast ka katastroofiline, et kaotasin G.Neville\'i 7 kuuks murtud jalaluuga) ! Mõtlesin, et noh pole hullu ja kodus tõmban koti pähe, aga kodus pressisin terve mängu, kuid nad osutasid südi vastupanu ja lõpp skooriks 0-0 ning tänu võõrsil löödud väravale sain edasi! Alagrupis tulid vastu Leverkusen, Panathinaikos ja Ajax. Alagrupis probleeme ei tekkinud kui välja arvata mõneti üllatav kaotus võõrsil Leverkusenile 0-3 (kõik 3 väravat lõid nad esimese 10min) Kodus tõmmati neile vesi peale ja 5-0 võit mulle! Edasi läksin grupiost 15p ja teisena sai edasi Ajax! Esimeses Playoffis tuli vastu Valencia! (pole veel mänginud nendega) FA Cupis ja League Cupis langesin kohe välja kuna kasutasin varumehi, kuid nad ei saanud oma ülesannetega hakkama (mängud olid Chelsea ja Stoke City\'ga! :doh:
Hooaja algul tõin klubisse juurde F.Adu :D Kes liitus meiega Jaanuaris kuna tööloaga oli raskusi! Talvise \'transfer windowi\' ajal müüsin maha Q.Fortune\'i ja Djemba-Djemba ning leppisin kokku ülemineku, mille käigus lahkub klubist W.Brown (seda siis suvel)
Praeguseks on klubi eest kõige rohkem väravaid löönud Nistelrooy (24 kolli) :P

Praeguseks siis kõik ja lõpliku kokkuvõtte hooajast teen siis, kui olen esimese hooajaga lõpuni jõudnud! :doh:
Praegu kavatsen mängida mõningad hooajad ManU\'ga ning siis püüan Sunderlandiga ilma teha! ;)

Teised võiks veel öelda, mis mängijaid soovitatate osta! :)

Rohkem ootan muidugi CM5, aga seni on see mäng ka päris seeditav! :P

IndrekL
07.11.04, 22:04
ManU-ga on alguses transfer budget ainult 7.75 mil. Ja Solskjaeri 12 Months vigastus on ka jube. Ma alustasin korraks ManU-ga, aga lõpetasin ära, sest keerasin endal\' Cl-i registreerimisega mängu peesse. Nimelt ei registreerinud Rooneyt, Ferdinandi, Smithi ja veel paari tegijat. Täna alustan uuesti.:deemon:

Tanel
07.11.04, 23:38
Noh, mängisin täna hooaja lõpuni tegelt, interiga.

Juuli kuus saadi teada šokeeriv uudis: Kasvaja tõttu ei saanud peatreener Roberto Mancini treenerina jätkata ning vaja oli kiiret asendust. Järgmise päeva hommikul helises minu korteris telefon. Ühel pool olin mina ning teisel pool Interi spordidirektor Marco Branca, kes pakkus minule lepingut. See tuli küll šhokkina, kuid otsustasin väljakutse paugu pealt vastu võtta. Pidin ennast võimalikult kiirelt Milaanosse ajama. Juba oli interi kodukal üleval uudis minu tulekust ja oli märgitud ka ära homse pressikonverentsi aeg. See oli kell 17:00 kesk-Euroopa aja järgi.

Algus tundis paljulubav. CLi kvalifikatsioonist sain niuhti läbi. Vastaseks oli Skonto. Edasi sain lõppskooriga 7:1 vist. Suvel ostsin endale Veroni mängijaõigused. Rohkem suuri tehinguid vist ei teinud. Ei, tegin küll. Kuna täkk nimega Vieri ostsustas minuga mölisema hakkata tähendas see talle ust. Maksin vist mingi 220k naela ning temast sai vabaagent. Sealt siirdus ta Liverpooli. Tema edasisi tegemisi pole jälginud. Hooaega alustasin mänguga Roma vastu. Mängu eel käisid meediast läbi kommentaarid mõlema meeskonna peatreenerite poolt. Del Neri oli mängu eel kindel, et nad võidavad, kuid mina jäin rahulikuks ja vastasin prillidega pastaõgijale, et las parim võistkond võidab. Juhtus nii, et meie oli parimad. Võitsime 2:0.

Järgnes veel hunnik suurepäraseid nädalaid. Serie A-s panime koos AC Milani ja Juventusega päris pikalt täiseduga. Samas, Meistrite Liigas olime minetanud edasipääsu võimalused kuna alahindasime vastaseid. Eriti tugevaks osutus Celtic. Teise koha hõivas endale FC Bayern. Meie pidime üllatuslikult lepima alles kolmanda kohaga. Olin mängijate peale päris vihane, sest Meistrite Liigas ei olnud näha mängu, millega esinesime Serie A-s. Varsti jõudis kätte mäng, mida ma põnevusega ootasin: Minu esimene Milaano derby. Sellele mängule eelnendud mängudes tekkisid mul tõsised probleemid skoorimisega. Mängu ajal tundus jälle, et me ei leia väravavõrku üles. Kuid siiski. Teise poolaja keskpaigas sai karistusala joonel palli Obagol. Nigeeria täkk virutas kohe palli Dida\'st mööda ja läksime 1:0 juhtima. Taktikaliselt läksin peale väravat kaitsesse kuna oli emotsionaalselt tähtis võita oma esimene derby. Kuid mingi 5 minutit enne mängu lõppu lõi Milan värava. Autor Inzaghi, aga see oli suluseisust. Ülejäänud 5 minutit pidas kaitse vastu ja derby võit oligi võetud.

Kuid talvel otsustasin teha kaks müüki, mis mängisid ilmselt minu hooaja teisel poolel väga suurt rolli. Ma otsustasin 10 miljoni eest loobuda Andy Van der Meyde ja Ivan Cordoba teenetest. Tasapisi olen ma aru saanud, et ma tegin valesti. Nende eest saadud raha eest hankisin ma endale, aga korraliku left-backi, Dede ning keskkaitsesse Vincent Kompany. Muidugi oli seal nende eest saadud raha hulgas ka endine ülejääk transfer budgetist. Kahjuks osutus Kompany ost aga tõsiselt mõttetuks. Ta sai mängida kokku mingi 6-7 mängu ning üle 7 ei saanud ta kunagi hindeks. Ma olin tõsiselt pettunud. Dede oli õnneks kasulikum. Brass ei saanud kunagi hindeks midagi alla 7. Olgu mainitud, et hooaja esimese poole lõpuks olin liigatabelis kolmas. Milan ja Juventus olid juba päris korraliku vahe sisse käristanud. Säilis pisukene lootus, et suudan mõlemad kinni püüda.

Kahjuks ei läinud hooaja teine pool kuidagi hästi. Eriti sitalt läksid mängud võõrsil. Adriano, kes esimesel poolel hooajast sahistas võrku tervelt 19 korda suutis teisel poolel hooajast lisada oma saagile vaid 3 kolli. Lisaks kaotasid siis supervormi ka Dejan Stankovic, Emre ja Recoba. Kõik mehed täitsid rolli keskväljal. Kaks esimest olid võistkonnale aga enneolematu tähtsusega. Emre oli meie hea hooaja alguse tähtsaim figuur. Tekitas väravavõimalusi, kui palli kaotas võitles alati tagasi jne. Ta oli absoluutselt asendamatu. Dejan\'i söötudest äärel tundsime, aga tõsiselt puudu, ka väravat ei leidnud ta enam eriti ülesse võrreldes hooaja algusega.

Hooaja teisel poolel oli ka paar head asja. Nimelt, edutasin ülesse paar noort mängijat. Hooaja käigus sai noortetiimist tunda Serie a lõhna 6 meest. Kaks neist panid lausa värava oma debüüdil. Kõik need olid itaallased. Pärast häid seeriaid Kreeka eest ostustasin A koosseisu tuua kreeka täkku Labros Choutuse. Tal võttis väravalöömisega küll natukene aega, kuid lööma ma ta sain. Hooaja lõpuks sai mees hakkama 10 väravaga 20 mängust. (Kümnest neist tuli ta vahetusest platsile) Kõige tähtsamad väravad olid tema jaoks kindlasti löödud Juventuse vastu. 2 väravat meie 3:0 võidumängus Juve vastu jätsid ta algkoosseisu kuni hooaja lõpuni ja virutas ta veelgi kolle. Nüüd räägiks, aga meie hooaja teise poole suurima staari tegemistest. Staari nimeks osutus Julio Ricardo Cruz. Ma ei suuda kokku lugeda mänge, kus ta meile punkte päästis. Aga jah, tänu tema väravatele saime me ligikaudu 20 punni. Kroonijuveeliks jääb tal mäng Sampdoria vastu, kus me kümnekesi olles jäima kaotusseisu 1:0 ning tema kolme väravaga suutsima lõpuks võita 3:1.

Liigas tulin kolmandaks. Neljandaks jäi 5 punktiga, ülla-ülla, Palermo. Aga eriti põnevaks osutus Serie A viimane voor. Enne seda oli Juventusel tabelis täpselt kolm punkti milanist rohkem. Ja oi kuradit, viimases voorus kohtusid just need kaks võistkonda. Juve võidu korral oleks tiitli saanud Juve, viigi korral Juve ning Milani võidu korral tänu väravatevahele AC Milan. Mäng jäi 2:2 viiki niing Juventus krooniti kahekümnekaheksandat (on vist nii palju) korda Itaalia meistriteks.

Üldiselt oli mul palju õnne, et ma hooaja käigus kinga ei saanud.

Nüüd üritan saada täisversiooni ning jätkata mängu. Suvel on plaanis osta Marco Materazzile sobi keskkaitse partner ning keskväljale üks või rohkem uus(i) nina/u. Kuigi ma siiralt loodan, et CM on parem. :myts1:

Mikusiku
08.11.04, 17:50
Ma saan valida installimisel prantsuse, portugali ja hispaania keel vahel.:oih: Tahaks kuskil Inglise keelset patchi või midagi saada.
Edit=minu viga, sain inglisekeelseks tänu demole, nüüd vaatan, kas töötab ka korralikult:õnnelik:

realmadridfan
08.11.04, 21:14
Kust te selle saite? Torust vä?

Mikusiku
08.11.04, 21:30
Algselt postitas realmadridfan

Kust te selle saite? Torust vä?
Mina tõmbasin selle siuksest kohast nagu Torrentstorm.

Mikusiku
08.11.04, 21:45
Kuna mu arvuti on ülisupermega aeglane, ei jõudnudki ta laadimisega valmis, ligi 2 tundi laadis. Väga aeglaselt laadis liigat ja karikat ja seal mul ka üle viskas. Homme hoomikul panen uuesti laadima ja kooli lõpuks peaks valmis olema:)

realmadridfan
08.11.04, 22:33
Algselt postitas zidane_5

Kuna mu arvuti on ülisupermega aeglane, ei jõudnudki ta laadimisega valmis, ligi 2 tundi laadis. Väga aeglaselt laadis liigat ja karikat ja seal mul ka üle viskas. Homme hoomikul panen uuesti laadima ja kooli lõpuks peaks valmis olema:)

Kuni vaheajani laeb?

Mikusiku
08.11.04, 22:46

Kuni vaheajani laeb?
Loodan, et mitte, kuid võimalik:DSiiski loodan homse koolipäeva lõpuks valmis saada.

eston maravilha
09.11.04, 01:20
äkki vaataks kas äkki su masin ka minimum recomendations\'ile vastab.. ja siis viskad oma 386 aknast välja ja ostad vähe parema pilli

macyntoch
09.11.04, 18:42
Minu eesti keelne Barca kodukas - http://members.lycos.co.uk/fcbweb/

Uudised, tulemused, meeskond, ajalugu, karikad, foorum jne.

Adriano#10
09.11.04, 18:44
Algselt postitas macyntoch

Uudised, tulemused, meeskond, ajalugu, karikad, foorum jne.mix sa sellest siia postitad siin r22kitakse ju Manageri m2ngust..:doh:

tkkt
09.11.04, 20:42
Algselt postitas Adriano#10

Uudised, tulemused, meeskond, ajalugu, karikad, foorum jne.mix sa sellest siia postitad siin r22kitakse ju Manageri m2ngust..:doh:

ma ei saa aru mix sa nii raskeid kysimusi talle esitad:D :D

IndrekL
10.11.04, 15:28

Ma panin endal\' ükskord database huge peale ja jooksis kokku.:P ma mängin large ddatabase ja load all players from Estonia;)

Mikusiku
10.11.04, 15:42

Ma panin endal\' ükskord database huge peale ja jooksis kokku.:P ma mängin large ddatabase ja load all players from Estonia;)
Mul on kõik maksimumis. Kahe päeva edasisaamiseks läheb 5-8 minti.

Anfield
10.11.04, 15:47
hmm...Mul läheb 2 päev adasi saamisex umbes 15 sek.

macyntoch
10.11.04, 17:28
Tõesti hea mäng, aga ainult et 3D mängud võiks olla ... selle suhtes jääb Total Club Manager 2005 peale ja samuti ka LMA Manager 2005...:D

Chiller
10.11.04, 20:08
Vabandage, võibolla olen ma liiga järsk kui ma ütlen et 3d sucks ass.

telekavaataja
10.11.04, 22:28

Tõesti hea mäng, aga ainult et 3D mängud võiks olla ... selle suhtes jääb Total Club Manager 2005 peale ja samuti ka LMA Manager 2005...:D
kas toesti?kas sa saad vastase runnaku ajal naha millega su rundajad tegelevad kui 3d ei saa siis jarelikult 3d mangus sa ei saa piisavalt infot nii et kui sul meeldib 3d jarelikult ei ole sa mingi managerimangija vaid lihtsalt mingi arcademangude huviline

Mikusiku
10.11.04, 23:39
Oleks paar küsimust, millel pole ise veel vastust leidnud.
1. Kuidas otsida noori mängijaid, nagu see kõikides teistes manageri versioonides on olnud?
2. Olen skriinshotidelt näinud, et agendid saadavad enda mängija kohta video. Kuidas ma seda küsida saan, või mis ma tegema pean, et seda saada?

Tanel
10.11.04, 23:47

2. Olen skriinshotidelt näinud, et agendid saadavad enda mängija kohta video. Kuidas ma seda küsida saan, või mis ma tegema pean, et seda saada?Sa ei saagi küsida seda. ma olen kaks korda saanud. Ühel korral neist kahest pakkuti Collins Johni. :D

Mikusiku
11.11.04, 00:41
Algselt postitas Tanel

2. Olen skriinshotidelt näinud, et agendid saadavad enda mängija kohta video. Kuidas ma seda küsida saan, või mis ma tegema pean, et seda saada?Sa ei saagi küsida seda. ma olen kaks korda saanud. Ühel korral neist kahest pakkuti Collins Johni. :D
Ok, aga nagu ma olen aru saand, siis ei saagi noori mängijaid otsida...

Tanel
11.11.04, 19:20
Niisiis, mina peaks homme mängu kätte saama. Arvuti on mul sitt nagu ta on nii, et väga suure databasega mängida ei saa kahjuks. Kuna ma arvan, et mu hostivõimed on alles, siis võin oma teenuseid pakuda. Aga jah, tingimused ei ole küll ilmselt kõige meelepärasemad: Minul on alati kombeks oma uue mängu treenerikarjääri alustada Itaalias, Interiga. Niisiis, esialgu tahaks Serie A.d mängida. Pärast võib teisi liigasi ka proovida. Või siis peate ootama kuni ma oma Serie A vajaduse üksi ära saan rahuldatud.

Ühendust võite võtta msni teel või siis PM-iga. Msn\'i aadress on: Gigant1_5@hotmail.com

Edit: Kätte peaks saama juhul, kui see homme veel ikka torus on.

fitti
11.11.04, 20:04
ugh!
got the game!
back on the hot seat of manager of Motherwell!

/tööasjad lähvad nüüd küll allamäge.../

pastor
11.11.04, 20:19
teine hooaeg fredrikstadiga läks hästi,lõpetasin 4-ndana, ja kvalifikatseerusin Champions League kvalifik. turniirile. , kuid tahtsin väljakutset ja võtsin Bristol Roversi töö pakkumise vastu, kes asus English League 2, suutsin siis meeskonna vedada Leage one, ja nüüd ma siis seal istun, keskmisel tabelireal.Eestiga võitsin peaaegu kõik korduskohtumised WC2006 kvali. sarjas.. kuid jäin grupis 3-ndaks...

IndrekL
11.11.04, 21:17
Mul on üks küsimus! Nimelt kas koondise treener ja klubi treener saab ühel ja samal olla vä?
Ise muidu mängin ManU\'ga. Olen kuskil oktoobri kuus ja läheb sitaks hästi. Liigas 1 viik ülejäänud võidud. Cl-is 2 mängu 2 võitu. Rooney debüüt oli Crystal Palace\'i vastu. Seal ta lõi värava, aga esimene mäng CL\'is Trabonzpori(kirjutasin vist õieti) vastu oli SUPER! Me võitsime 4-1 ja ta oli kõigi nelja värava autor. Ostudest nii palju, et ostsin endale Maniche. Ta on \'squad rotation\' süsteemis. Numbriks sai ta 66 :P , sellepärast siis, et mul olid juba numbrid väljastatud juba ja paremat numbrit polnud panna :D . \'League Cup\'is loositi mind paari Cardiff\'iga. \'League Cup\'i mängin arvatavasti, vähemalt esimestes ringides, nõrgendatud koosseisuga. Terve hooaeg veel igatahes veel ees nii et ma tagasi mängima:P .

17
12.11.04, 22:55
Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.

Jyrka
12.11.04, 23:50
Algselt postitas 17

Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.

Ega keegi viga ei saanud?

Kõmmdõzz!

Mikusiku
13.11.04, 12:02
Algselt postitas 17

Täna lõhkes minu mängus üllatuspomm.Nimelt suutsin Maailmameistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiri kolmandas alagrupis juhtida Eesti 6-1(!) võidule võõrsil Portugali üle. Kolme väravaga sai maha Kristen Viikmäe,Andres Oper lisas kaks ning vanameister Martin Reim ühe kolli.
Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.

fitti
13.11.04, 13:32

Algselt postitas 17

Eesti tundub üldse väga tugev seal. Mul tegid Portugaliga võõrsil 1:1 viigi ja Lätit võideti võõrsil 2:1.

missa luiskad, MINU mängus sai eesti läti käest võõrsil 3-0 ja tegi liechtensteiniga viigi!
ja tarmo kink will never develop into a player who would deserve a place in Motherwell\'s first team!

17
13.11.04, 14:54

Algselt postitas 17

missa luiskad, MINU mängus sai eesti läti käest võõrsil 3-0 ja tegi liechtensteiniga viigi!
ja tarmo kink will never develop into a player who would deserve a place in Motherwell\'s first team!

Oleneb äkki sellest mis databasega mängid?Mina kasutan Huget näiteks ja panin settingud nii, et oleks maksimaalselt palju eestlasi.

telekavaataja
13.11.04, 15:08
no nii endal ka siis hooaeg mangitud.mangisin sportinguga ning voitsin kahe punktiga teist kohta saanud gil vicentet.parim mangija niculae.ostsin ainult noore andeka belglase (16 aastat)keskkaitse) u-19 voistkonnas on ta mul parim.rohkem ei olnu motet kedagi osta sest sportingul on vaga hea kool , hoopis muusin ricardo osasunasse.Cl voitjaks sa Manchester , Uefa voitis Barcelona.Mang ei ole mulle vaga head muljet jatnud , cm 0304 minu arust parem aga 3-4 hooaega mangin kindlasti veel.

Epic
13.11.04, 15:09
tahan ka, tahan ka! :)

fitti
13.11.04, 15:13
ma ka kõikide eestlastega
kohe kui kuskilt raha saan, ostan kruglovi.

üldiselt aga läheb ikka väga sitasti - kedagi esialgu osta-laenata ei suvatsenud ja praegu poole hooaja pealt olen situatsioonis, kus rida esimese tiimi mehi on vigastatud ja on raskusi, et üldse 11 meest platsile saada. Noored reservimehed mängivad ikka väga kehvasti - üle 3 või 4 pole saanud, kui olen olnud sunnitud nad sisse vahetama. Võõrsil olen kõik mängud kaotanud, kodus magusaim võit oli Rangersi üle. taktikaks peamiselt 4-4-1-1, suht kaitsev ja kinnine mäng counterattackidega - aga pole see eriti profiiti tootnud. üldiselt õnnestuvad vasturünnakud küll hästi, aga tavaliselt ei löö mu ainuke enamvähem ründaja mängu jooksul tekkivatest 1-1 olukordadest ühtki ära...
but we\'ll stay up!

Drogba
13.11.04, 23:19
Ise alustasin ka mängu Liverpooliga.Praegult pole veel liiga mänguni jõudnud, aga kõik sõprus kohtumised olen võitnud.

Devil
13.11.04, 23:40
/me alustas kah gold demot pooliga ja kõiki sõpruskohtumisi ma ei võitnud, esmasp jätkan :)

eston maravilha
14.11.04, 05:06
algus hea kõik hea. sain täna inglishmannide käest tellitud mängu kätte ja sai ka nautke mängitud. tiimiks aston villa loomulikult. pompey ja tottington läksid liigas ahju 3-1 ja 5-1 vastavalt. juurde sai ostetud mõned noored ässad nagu alssandro creci, giovanni dos santos ja freddy guarini. viimane neist on eriline äss, 18-aastane ja juba kolumbia koondises. samuti sai täiendatud kaitset vananevate staaride micheal gray ja mark pembridge\'iga. peamine ost oli aga muidugi herman crespo, kes angeliga koos moodustavad põhilise ründejõu, löödud 8 väravast 4 on mõlemi arvel

Mikusiku
14.11.04, 13:27

Algselt postitas 17

Ei usu? Näitan skriinshotti?

siimsorokin
17.11.04, 18:35
Võiksite kõik rääkida nt. milliseid mängijaid osta soovitate veel, mõningaid häid mängijaid kellel mingil hetkel lepingut pole, taktikaid ja muud sellist ! :)

Mikusiku
17.11.04, 23:15
Esimene hooaeg Realiga läbi ja võib öelda, et läks üpris hästi;) Mängisin 4-3-1-2 taktikaga, enamus liigamänge teise koosseisuga, et hoida põhikoosseisu CL-iks. Hooaja alguses ja keskpaigas käis tihe rebimine Betisiga, keda ma võõrsil võitsin 4:1, kuid kes said pärast seda kaotust umbes 10 järjestikust võitu. Hooaja lõpp kaldus ikkagi minu poole, kolm mängu enne lõppu oligi tiitel käes, teise koha peale käis aga tihe rebimine ja selle hõivas lõpuks Betis.
Real Madrid 91
Betis 84
Valencia 81
Barcelona 72
Hispaania karikas kasutasin samuti enamus ajast teist koosseisu, peale poolfinaalide ja finaali. Poolfinaali vastane oli Betis, mille võitsin tänu võõrsil löödud väravatega 5:5.
Finaal Atletico Madridi vastu oli väravaterohke. 8. minutil viis Ronaldo meid ette, Woodgate lõi 2:0. 28. minutil lõi Torres 2:1, Raul tegi 3:1, Torres omakorda 3:2, kuid Figo(56.) ja Zidane(71.) võtsid pinged maha. Gonzalo Colsa lõi veel 6:3 ja selle tulemusega mäng lõppeski.
Meistrite Liigas tulid alagrupis vastu Chelsea, Dinamo Kiiev ja Olympiakos.
Võitsin kõik kuus mängu, suurim võit oli grupis teiseks tulnud Chelsea üle - 6:0!:)
Playoffides tulid vastu Porto, keda võitsin kokkuvõttes 3:1 ja Club Brugge, keda võitsin 4:1. Poolfinaalis Juventuse vastu pääsesin Delle Alpilt 2:1 kaotusega, kodusel Santiago Bernabeul võitsin 2:0. Finaal Manchesteri vastu oli ülidramaatiline. Keane viis 11. minutil ManU nurgalöögist ette, Scholes kasvatas 29. minutil karistuslöögist edu veelgi - 2:0. Teisel poolajal otsustasin minna riskile. Võtsin välja väsinud Ronaldo, kes oli CL-i parim väravakütt ja mängija ja Guti, sisse tõin Morientese ja Oweni. Seega jätkasin kolme ründaja ja style oli attacking. See tasus ära juba 52. minutil, kui meeskonna kapten Raul lõi seisuks 2:1. 84. minut - Owen viigistab ja 86. minutil lööb Zidane kaunist kauglöögist meie võidunumbriteks 3:2. Milline tagasitulek!
Ründajad lõid kogu hooaja peale üpris võrdselt väravaid: Ronaldo 22, Morientes ja Owen 21, Robinho 19 ja Raul 18
Oste oli üpris palju:
Giovanni dos Santos, Fabio Paim, Daniele De Rossi, Andy van der Meyde, Robinho, Ragnar Klavan, Freddy Adu, Adriano(mitte Interi, vaid üks teine, 15 aastane), Alessio Cerci, Daniele Bonera, Antonio Cassano. Kokku rohkem, kui 80 miljoni naela eest. Tegin vaid ühe müügi, väravavaht Cesar lahkus 1 miljoni eest Betisi.
Koosseisud oli sellised:
1.koosseis----------Raul----------------Ronaldo

------------------------------Zidane-----------------------------

------------Figo------------De Rossi-----------------Beckham

Roberto Carlos------Samuel--------Helguera----------Salgado

------------------------------Casillas----------------------------

2.koosseis-------Robinho/Owen-------Morientes

------------------------------Cassano---------------------------

-----------Solari---------------Guti------------van der Meyde

Klavan/Raul Bravo-----Pavon-------------Woodgate-------Bonera

-------------------------Casillas/Diego---------------------------

RantZ
18.11.04, 20:10
kust saaks inglise keele patchi endale
PALUN aidake

eston maravilha
19.11.04, 17:36
Algselt postitas RantZ

PALUN aidake

osta originaal..

igatahes esimene hooaeg sai ära mängitud ja kitsaste ressurside liuste sai üsna korralik sessoon. inglise liigas jäin 7ndaks, seda tänu ära vajunud hooaja lõpule, hooaja esimesel kolmveerandil pakkusin konkurentsi ka cl kohale aga lõpus oli hea, et üldse euroopasse sain. hooaja bombardiirid olid crespo ja angel 21 väravaga. crespo oleks ka võibolla rohkem löönud aga viimastes mängudes istus ta pingil. too kolumbia täkk-nooruki freddy guarin\'i väärtus on hooajaga tõusnud ostu hetke 1.9 millilt 8.5le millile.

tervitused kõigile manu ja realiga mängijatele..

fitti
19.11.04, 19:12
Njah.. praktiliselt terve esimene hooaeg käis mul Motherwelli \'roolis\' olles madin ülesjääja selgitamiseks ettearvatult Invernessiga, suurema osa aastast hoidsin tabelis austusväärset viimast kohta paaripunktise vahemaaga nende taga. Viimastes, tabeli alumise kuue omavahelistes mängudes läks asi aga paremaks. Lõpuks - juhtisin viimases voorus sellesama Invernessi vastu 2-1, ja selle seisuga oleks ma jäänud lõpptabelis neist ühe punktiga peale ning relegeerunud oleksid nemad. Muidugi aga lasin omale 93. minutil lüüa viigivärava ja lõpptabelis jäin seega ikka 1 vähempunktiga viimaseks.

Uue hooaja eel soetasin päris rohkelt uusi (aga muidugi tasuta) nägusid, assistant manageriks sain ootamatult lihtsalt Tommy Burnsi (kes peaks IRL olema shoti koondise caretaker hetkel?) ja novembris olen esimeses divisjonis kindlalt esimene. Võitsin ka League Challenge Cupi. Suurim võit seni Arbroathi üle 8-0, kus lõpuks ometi särama hakanud ja just esimese koondisekutse saanud David Clarkson lõi 6 kolli, neist kolm kusjuures pendlad.

Seega - liiga hea divari jaoks, aga selgelt liiga sitt premieri jaoks. Parimad mehed on muidugi wanted ja nõuavad transfer listi paigutamist ja suuremat klubi, aga ma olen keeldnud. Seni pole see nende esitusetele küll märkigi jätnud. Board on muide stabiilselt pleased...\'

ahjaa: pole väga täpselt eestlaste käekäiku jälginud, aga Piiroja on Dundees ja Eesti koondise põhitegijaid on Anton Sereda.. Peaaegu oleks ta ära ostnud, aga 10k jäi vajaka .

gamer
20.11.04, 09:14
nii, kas mingit data editori ka selelle pelale juba ilmunud on, ma olen leidnud vaid save game editore

Tanel
20.11.04, 10:24
Algselt postitas gamer

nii, kas mingit data editori ka selelle pelale juba ilmunud on, ma olen leidnud vaid save game editoreMul oli igatahes mänguga kaasas üks FM data editor. Ise ma ei vinna seda kasutada ega tea kas see töötabki üldse. ISeenesest olen oma teise hooajaga algust teinud. Hetkel teisel kohal, rohkem ei ütle.

RantZ
20.11.04, 13:33
Algselt postitas eston#21

Algselt postitas RantZ

PALUN aidake

osta originaal..

no aga mul on jumäng olemas ja mis mõttega ma uue pean ostma mul olex lihtsalt inglise keele patchi vaja

gamer
20.11.04, 14:18
sest piraatlus on paha paha

eestimees
20.11.04, 14:59
INGLISE KEELE PATCH:

http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=164650EF7A6AA3C2F62A68F242940C45

PALUN!

tristani
20.11.04, 15:29
kes viitsib võrgus ?

eestimees
20.11.04, 15:32
viitsin võrgus!

RantZ
20.11.04, 16:34
Algselt postitas eestimees

INGLISE KEELE PATCH:

http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=164650EF7A6AA3C2F62A68F242940C45

PALUN!

AITÄH:õnnelik:

gamer
21.11.04, 10:28
kes hostida viitsiks?

Tanel
21.11.04, 19:32
Teine hooaeg läbi!

Enne hooaega oli juba tõsine plaan kadunuks jäänud scudetto tagasi meie auhinnakappi tuua. Suve alustasin väga üllatava üleminekuga, mis fännidele just väga head muljet ei jätnud. Müüsin maha Dejan Stankovici, Il Dragone. Manu maksis ta eest ligi 17 milli. Enne oli klubi andnud minu käsutusse umbes 11 milli. 28 milli käes helistasin Antonio Cassano agendile. Kuna ründetuusa kontraht oli unprotected, siis pidin välja käima 16 milli. Järgi jäi siis 12 milli.

Müüsin maha kaks täkku - Juan Sebastian Veroni ja Francesco Coco. Nende eest ostsin eelmise hooaja Serie A paremuselt teise kaitsja - Atalanta Cesare Natali. Lisaks eelmainituile hankisin endale ka Morgan De Sanctise, kes oli meile siis juba kolmas täkkkollkipper. Varsti avastin, et parempoolikuga on kitsas. Ainuke mees sinna oli Alvaro Recoba. Siis hakkasin talle mingit meest varusse otsima, kes enam-vähem saaks hakkama asendatava kohustuste täitmisega.

Eelmise hooaja põhjal oli teada ka üks asi - oli vaja endale korraliku kaitsvat poolikut. Kuna olin juhuslikult saatnud Lõuna-Ameerikasse skaudid, et otsida noori talente. Talentide hulka sattus ka üks DM. Tal oli keeruline nimi nii, et ma ei mäleta seda, aga maksin ta eest ligi 8 milli. Davids ja Cambiasso langesid pingile. Noor brassist täkk avaldas juba esimeste esitustega sõpruskohtumistega muljet. Toimus ka minu jaoks kohutavalt lõppenud pre-season liiga, mille osavõtjateks olid peale minu ka Real Madrid, Leverkusen ja ManU. Jäin 1 punniga viimaseks, võitis ManU. Peale turniiri leidsin ma endale ka oma parempooliku. Jay Bothroyd, polnud just kõige parem valik, aga parem kui minu reservmängija Bonvini. Sellega olin mina oma üleminekutele kriipsu peale tõmmanud.

CLi kvalifikatsiooniringist sain lõtvi edasi. Vastane oli gruusiast, nime ei mäleta. CLi grupp oli võrreldes eelmise aastaga raske: Manu, Stuttgart ja Fenerbache. Kui Serie A hooaja eel küsiti minu ootuste kohta vastasin: \"Me anname endast parima.\" Jaht scudettole sai esimese tagasilöögi juba 1. voorus. Kaotasin 2:1 Fiorentinale. Kuid järgmises voorus näitasin enda tugevust Roma vastu. Suutsime võita 4:0 ning saime Torino sebrade ning kallite naabritega kes on Serie B-s käinud ühele pulgale. Edastistes voorudes tagasilööke ei tekkinud. Võit-võidu järel tõusime ajapikku teiseks - Sampdoria järele, kes nautis suurepärast hooajaalgust. Meie jätkasime ikka oma võit-võidu järel tempot kuni lõpuks hõivasime meile kuulunud esimese koha.

Ideealselt töötanud Adriano-Cassano ründepartnerlus ei olnud, aga hoopiski see kõige tähtsam osa meie edus. Põhimõtteliselt mängisime me alati 4-1-4-2 taktikaga, jeah 4-1-4-2. Üks mees mängis kahe eest. Türgi täkk Emre pani seeriate viisi superesitusi, olles ülekaalukalt parim mees Serie A-s ning euroopas. CLis sain gruppifaasist teisena edasi ning järgmises ringis sain vastaseks Benfica. Kui pool hooaega mängitud, ei olnud me Serie A-s liidrikohta kaotanud. Ülirahul olnud klubijuhtkond otsustas mulle anda võimsad 23 milli. Üks osa milleks ma seda kulutan oli kohe juba välja valitud. Otsisin endale noort ja head paremkaitsjat. Il Capitano ja Ze Maria olid liiga vanad. Esimesest valikust, Lahmist, jäin ilma, aga teiseks valikuks olnud Heitinga liitus võimsa 10 miljoni eest meie kaitseliiniga. Tagala nägi välja päris ideaalne: Dede-Materazzi-Natali-Heitinga. Kuid, siiski Materazzi kõrval proovisin kolme erinevat meest kuna Natali sai üks hetk vigastada ning ei suutnud enda vormi uuesti leida. Lisaks Natalile käisid keskkaitsest läbi ka Kompany ja Burdisso.

Mul oli üle jäänud kõvad 13 milli. Pöörasin oma pilgud noorele Atalanta täkkule - Montolivole. Poolkaitsja eest käisin välja 12 milli, kuid ei ole seni temas küll pettunud. Italian Cup-is jõudsime oma teise koosseisu mängijatega välja lausa finaali - pühkides oma teelt ka Milani. Finaalis saime Juvelt, aga häbistavalt 5:1 pähe. Kuna kõik väravad löödi esimeses kohtumises otsustasin teha teisel kohtumisel natukene pulli, rivistasin üles ainult itaallastest koosneva võistkonna. Enam-jaolt noortest koosnenud võistkond mängis sebradega 0:0 ning tekkitasid isegi kaks väravavõimalust.

CLis langesin välja veerandfinaalis, kui kahe mängu kokkuvõttes kaotasin 4:2 Deportivole. Suurim põhjus oli ilmselt Emre puudumine mõlemast mängust. Tema puudmine tähendas enam-jaolt seda, et keskväli ei olnud just kõige tugevam kuna jah, Emre mängib kahe mehe eest. Isegi, kui ründaja lööb kübara on Emre tavaliselt see, kes Motm on.

Serie A: Püsisin oma esikohal lõppuni! Inter võitis üle pikka aja scudetto. Ega Serie A kohta ma ei oskagi midagi kommenteerida.

Küll on aga palju öelda mängijate koha. Cassano: Serie A parim mängija, parim itaallane, paremuselt teine väravakütt, parim noormängija ning aastavõistkonna liige. Meie hooaja paremuselt teine mängija. Ilario Aloe - tõstsin noore mehe suvel reservidest üles ning A koosseisu on ta ka jäänud. Mees on nüüdseks väärt 8 miljonit ning oma väärtuse on ta välja teeninud. Tema umbes 8 väravat olid suureks abiks scudetto võitmisel. Eriti just sellepärast, et enamuse neist väravatest lõi ta siis, kui me olime langenud kriitiliselt kaotusseisu või olime tobedas viigiseisus. Fabricio, jeah, nüüd tuli selle noore brassist kaitsva pooliku nimi meelde. Täkk, kuigi tal on probleeme Itaalias kohanemisega pani ta iga voor järjest ritta suurepäraseid esitusi. Materazzi - teist aastat meie kaitsetäkk nr 1. Mingi 1 või 2 korda oli tema hinne alla seitsme.

Suvel loodan, et saan mõne rahvuskoondise peaks ka. Uusi mängijaid ma eriti ei osta. Aint üks mees tuleb - Roomast soetasin endale bosmaniga 12 milli väärt poolkaitsja(tegelt Foward): Daniel Corvia vist. Hakkavad Recobaga võitlema parempooliku koha peale. Uue hooaja eesmärgid on CL ja scudetto kaitsmine. Loodan ka, et teine koosseis suudab võita Italian Cupi.

Forza Nerazzurri!

gamer
21.11.04, 20:27
Ma sain läbi esimese hooaja Torpedo juhendajana. Nagu arvata võis moodustasid hea ründedua Oper ja Lebedenko. Kahjuks aga Lebedenko hakkas hooaja teisel poolel turtsutama ja trennidesse mitte ilmuma. Niisiis lasin ta klubist minema. Klubisse tõin jõu poolest Lindpere ja Rähni. Rähn võitles end koheselt põhikoosseisu, Lindpere oli regulaarne vahetusmees. Hooajakeskel üllatas positiivselt Stepanov, kes 6-s järjestikuses mängus lõi nurgalöökidest kokku 7 kolli. Liiga kokkuvõttes jäin aga kahjuks alles 4-ndaks. Ka karikas ei läinud hästi, kukkusin veerandfinaalis. Meistriliiga karikas jõudsin finaali, kus pidin kaotuse vastu võtma, kuna kõik klubi koondislased olid samal päeval rahvuskoondiste mängudel. hetkel alustasin teist hooaega, kuna raha vähe võtsin free transferina Mark Shvetsi klubisse, sai põhisse kah.

telekavaataja
23.11.04, 18:35
nüüd lubatakse ptch välja panna kuskil kahe nädala pärast.Ikka kolossaalselt badge parandatakse seal:
Match Engine v322:
===================

> Known issues
- Attempt to cut down on unusually high scoring games involving human managers
- Lessened amount of dives by more sportsmanlike players
- Further tweaks to prevent wild and inappropriate clearances
- Stopped players turning repeatedly in different directions when at a loss for a pass or shot
- Cut down number of lobs and chips
- Improved length and variance of goal kicks
- Stopped goalies taking free kicks ( unless they are an expert in it! )

> Known Bugs
- Fixed huge amount of injury time in extra time caused by human making subs in the interval
- Fixed specific man marking bug where the wrong player may be marked after tactical changes regardless of human settings from tactics screen
- Fixed bug where corner would be given in place of goal kick and vice versa after some clearances
- Fixed match rating bug for out of position players
- Fixed bug that occurs when injured player is treated while goal is scored then from kick off the ball is belatedly put out of play
- Fixed bug where some goals would get an inappropriate \"he hit that from 105 yards\" message or similar
- Fixed obscure crash when trying silly tactics for set pieces
- Fixed dead ball goal kicks being passed inside own area

> Player
- Tuned effect of player mental stats on match depending on circumstances eg winning, losing etc
- Some passes were a tad too slow, increased pace of ball for them which makes for better attacks
- Further tweaks to passing AI
- Improved \"letting ball run out\" AI
- Tweaked running with ball AI
- Improve marking of players running with ball
- Improved AI regarding players covering for one another in the formation
- Tweaked one on one vs goalie situations

> Manager
- Slightly improved computer team selection AI
- Tweaked AI manager use of width slider
- Tweaked AI manager use of depth slider
- Tweaked AI manager use of ultra defensive tactics
- Tweaked AI manager reaction to opposition width setting

> Tactics
- Tweaked formation positions and shape in relation to depth, width and attacking mentality

> Referee
- Fixed instance of offside being called at the expense of a significant advantage
- Improved referee interpretation of professional fouls

> Misc
- Tweaked goal award judging algorithm
- A player can no longer play for both teams in a club\'s reserves vs youth match.

> Network Games
- Fixed crash when breadcrumb menu was visible and another user continued.
- The forced continue controls on the Preferences screen now store their settings properly.

> Interface
- Fixed problem with text being cut off in the lefthand column of the club records screens.
- Fixed problem with player search nationality filter where sometimes a regional search would not filter out all players from outside that region.
- Fixed the transfer offer screen displaying a player\'s basic value instead of his asking price when player is transfer listed
- Fixed a crash on the startup screen when user moves the mouse scrollwheel up or down.
- Fixed problems where there would be empty rows between subs on the match screen.
- Fixed tactics names allwed to be too long, which could cause some file problems on the Mac.
- Fixed date for non-human teams in tactics section being cut off (\"...\")
- Fixed the sorting by squad status on the team screen.
- Fixed favoured personel not showing up on team information screen.
- Fixed the \"James Milner\" career history problem where the transfer fee would sometimes appear in the wrong place in the history.
- Fixed a problem when a friendly competition is edited after teams reject invitations. New teams picked using the \"Choose Other..\" option are now added correctly to the proposal.
- Fixed a problem when swapping players on the tactics screen. Sometimes it would not remember the swap if you browsed away and came back again.
- Hidden faulty team report option for national team assistant managers.
- Lowered the minimum bonus value in the contract offer screen.
- Hard-coded column hiding when filter panel is visible on squad list has been replaced with generic XML support for hiding columsn when there is not enough space on the screen (use minimum column width & column auto hide priority)
- Minor bugfix for user name being clipped on game status screen and wrapping onto multiple lines on titlebar
- Cosmetic fixes to correct the alignment of various popup menus
- Changed priority order of team screen status flags, to ensure retiring and leaving on bosman do not overwrite injured
- Re-ordered the transfer offer confirmation news item buttons to show same order as the dialogues for that platform
- Removed links to people that you cannot view.
- The \"Co-owned by\" label on the player profile screen now always shows the other club.
- The \"Set all to schedule\" options on the training screen now sets the correct schedule for all of the players.
- Training schedule names are now translated into language used by network client and not that of the server.
- When using overview on the squad screen, one player would always be missing.
- Added startup sounds
- \"Is At Most\" filter on person search screen now uses a lower or equal to operator instead of a just the lower operator.
- Added --fullscreen_height and --fullscreen_width command line options (use with caution, setting them to silly values may cause crashes!)
- Viewing other teams squad lists previous team selection on squad list (as well as tactics section)
- Pressing F12 (keyboard shortcut for Game Status Screen) on Intro Screen before starting or loading a game would crash.
- Exporting a tactic from \"Edit tactics...\" did not rename the actual (internal) tactic name to the new name
- Can now go to team tactics when looking at an old match.
- Pressing \"Escape\" in a Yes/No dialog now triggers the \"No\" action (instead of nothing happening and the dialog closing.)
- The game now takes up less processor time when running in the background.
- Selected nations now are retained in the \"keep players from nation\" menu.
- Fixed a match screen problem where the control panel was not refreshed when you go from one match to the next on a matchday.
- Fixed a crash when user cancels a friendly proposal.
- A player can no longer play for the reserves and the first team on the same day.

> Club Badges
- England: Updated Nottingham Forest badge so that it shows up on both red and white backgrounds
- Netherlands: Updated Roda JC badge
- Netherlands: Updated Dordrecht badge
- Netherlands: Updated Excelsior badge
- Netherlands: Updated FC Eindhoven badge

> Player Pictures
- Added Brighton pictures
- Added West Ham pictures
- Added Grimsby pictures
- Fixed wrong Richard Johnson picture and added a few more QPR pics

> Kit Graphics
- Eng
- Championship updated: Wigan home
- Lg 2 updated: Cheltenham away, Grimsby home, Grimsby away, Kidderminster home, Leyton Orient home, Leyton Orient away, Lincoln home, Lincoln away, Macclesfield home, Macclesfield away, Mansfield home, Mansfield away, Northampton home, Northampton away, Notts Co home, Notts Co away, Oxford home, Oxford away, Rochdale home, Rochdale away, Rushden home, Rushden away, Scunthorpe home, Scunthorpe away, Shrewsbury home, Shrewsbury away, Southend home, Southend home, Swansea home, Swansea away, Wycombe home Wycombe away
- Conf N updated: Redditch home
- Esp
- Primera updated: Ath. Bilbao home, At. Madrid away, Deportivo home, Osasuna home, Osasuna away,
- Ned
- Premier updated: ADO Den Haag away, De Graafschap home, Heerenveen away, NEC home, NEC away, RKC home,
- First updated: Cambuur home, Dordrecht home, Dordrecht away, Emmen home, Fortuna home, Go Ahead Eagle home, Haarlem home, Haarlem away, Helmond home, Heracles home, Heracles away, Sparta Rotterdam home, Top Oss home, Volendam home, Volendam away,
- Por
- Superleague updated: Benfica home, Benfica away, Braga home, Porto home, Sporting home, Sporting away, Vit. Gumaeres home,
- Superleague added: Belenenses home, Gil Vicente home, Lieria home, Nacional Da Madeira home, Nacional Da Madeira away, Nacional Da Madeira third, Penafiel home, Sporting third, Vit. Gumaeres away, Vit. Setubal home
- config.xml updated

> Awards
- Fixed Danish u21/u19/17 awards which now use reputation.
- Fixed incorrect year being displayed for calender year awards.
- Fixed past club award winners not being shown in history panel.
- Fixed national awards not being shown in the nation award screen.
- Fixed number of assists not being shown in award screen for assist awards.
- Fixed club award not appearing under the nation section when it has no comp set.
- Fixed international comp award news item using players club team instead of nation.
- Fixed Ukrainian player of the week award being given during winter break.
- Fixed awards that are set to specified date in the db not showing correct year for winners.
- Fixed european awards were not finding enough people in later years.
- Fixed some player weekly award using wrong sort type.
- Fixed Team of the year award not sending news to the clubs.

> Miscellaneous
- Fixed problem where sometimes regenerated players would get first and second names from a different nation to their nationality.
- Fixed a crash which might occur after the user views past years of certain competitions.
- Fixed a problem where stadium moves would disappear after a season if the club had been using an alternative stadium, while waiting for their new one.
- A few starting injuries were not always being set up at the start of the game.
- A managers longest and shortest time at a club wasn\'t getting updated correctly when changing job.
- Tweaked ask assistant maanger to rule out unrealistic targets filter rule

> Competitions
- Fixed Austrian cup crash when only Austrian premier is active
- Fixed some match times for various competitions.
- Fixed a scheduling problem with the Danish Under 18 leagues.
- Fixed a problem with 2 European squad registration news items being generated within a few days of each other.
- Fixed a crash which would sometimes happen around the end of 2005 when running the Irish league.
- Fixed a problem with competitions which use Period league tables (e.g. Dutch First and Belgian Second Divisions). News items which refer to a team\'s current position are now more accurate.
- Fixed some Czech competiton start times.
- Fixed a problem with the English Championship playoff semi final sometimes getting the wrong draw.
- Fixed some save game loading code which would sometimes cause friendlies not to be created.
- Fixed some promotion/relegation issues in Chile.
- Fixed some competition qualification issues in Peru.
- Fixed a problem where delayed bans can sometimes last for 1 game too many.
- Greek National Division B uses goal difference after results between teams on same points to decide position.
- Greek National B Division teams have a 3 Non-EU player limit on their squads.
- Some Welsh FAW Premier Cup dates changed.
- National team bans now apply to the national team that the player was sent off for.
- The English LDV Vans Trophy now uses the correct teams for 2004 and picks 6 Conference teams to play in each section.
- Danish B teams now play in the reserve leagues.
- Danish cup now uses cup runner up instead of league runner up if a team wins the double.
- Confederations Cup draw now takes place after Oceania Nations Cup final and thus picks up the winner correctly now.
- South American Recopa no longer uses extra time, just penalties.
- Sometimes matches which should have been moved for TV were not being moved due to clashes with other competitions which should have been ignored.
- Czech Under 18 leagues now have 16 teams per group.
- Removed Czech Under 18 cup.
- Correct teams get entered into each round of the Welsh FAW Premier Cup.
- Squad numbers only apply to teams in the Turkish Premier Division now.
- Tuned attendances in MLS ALL Stars Match
- Tuned Korean player wages and valuations
- Portuguese Under 19s can now be registered meaning that that they are eligible to play for A/B teams. (Registered B team players still need to be moved into the A team before they can be picked)
- Increased Romanian loan lengths.
- Italian Serie B now uses playoffs depending on the number of points gap between certain teams in the league.
- Added some tv dates to the Danish Cup.
- Danish divisions now only have a position playoff if teams have the same goal difference and goals scored.
- Added a winter Norwegian transfer window.
- German Second Division now has 7 subs instead of 5 allowed.
- Argentina reserve competitions now have fixtures during the closing stage of the season.
- Correct teams from Chile now qualify for the Libertadores.
- Norwegian teams can now have more than 2 non-EU players in their squad but can only play 2 at one time.
- Trialists cannot play in competitive matches in Belgium.
- English Vans Trophy now uses extra time.
- 1 team is relegated from the Singaporean League from 2008 onwards.

> News Items
- Fixed default string appearing if no responses to player being unhappy at club trying to sign a replacement
- Fixed injured in training bug when in fact he was injured during a match
- Fixed 0 year contract extension news bug
- Fixed instances of \'young\' appearing twice in staff assessments
- Fixed bug where wrong scoreline was being shown in a qualification news item
- Fixed news item not mentioning penalty shootout win during world cup in post match news item
- Fixed manager comment stating he intends to stop opponents title bid before it\'s even begun from, appearing in march
- Prevented post_transfer news items being generated for players who were already on loan before the transfer or co-owned.
- Stopped fans moaning about the signing of old player when he has signing in a non_playing capacity as well
- Human managers no longer linked to jobs in nations which are not enabled.

> Transfers
- Adjusted down values for certain Championship level players at clubs like QPR who had slightly higher potentials than reputations but where those potentials were below top standard level.
- Ensured young lads don\'t get put in the first team when they can\'t actually play for the first team
- Tuned manager interest, stopped managers being interested in lesser stature club\'s than the ones they are currently at

> International Management
- Fixed player being removed from squad when he has 1 or 2 day injury.
- International underage jobs now offered to human managers by computer managers.
- Removed player pre match comment for second leg of a playoff( until text can be added to determine first leg score )
- More national team managers are now retained at the start of the game.
- Fixed national team news item saying team are already out of the competition when they are not.
- Fixed news item says \'despite failing to win their last game\' when it\'s the first game.
- Fixed high rep managers signing as human managers national team youth managers.
- Fixed national teams playing big nations in small stadiums.

> Player Profile
- Fixed bizarre player reaction to media comment prior to relgation battle
- \"Believes his manager may be overly about winning the title this season\" added confident to the previous string (english only)
- Tuned removal of \'lost confidence\' in manager
- Ensured that players don\'t request first team football until fairly fit

> Scouting
- Fixed problem where scout searches and also team coach reports for some small clubs would be full of 5 star players not worthy of such a rating.
- Fixed a problem where scout search conditions were not always being saved down properly.
- Fixed next opposition report indicating a player who is on loan is a \'key player\'
- Stopped players being scouted while injured
- Team coach report tweaking for reporting on AM and DM players in a 352 formation better.

> Player Personality Model
- Prevented rare bug where players seesawed between unhappy/happy with their amount of first team football
- Improved AI behind removal of \'clarifacation of squad status\' unhappiness
- Ensured players aren\'t too pleased when an unknown manager takes charge of a really big team at the start of a game

> Manager
- Tuned manager movement in smaller leagues and semi-pro clubs slightly

> Training
- Fixed incorrect coach text being displayed for injured players
- Tuned player progression and regeneration player setup

> Finances
- Fixed bug where a few obscure Argentinian players had negative wages
- Fixed bug where free-transfer compensation wasn\'t always subtracted from finances correctly
- Slight tweaking to Korean player and staff wages
- Slight tweaking to Singaporean player wages
- Slight tweaking to Malaysian player wages
- Tuned Korean semi-pro expenditure costs
- Tuned Serbian sponsorship amounts
- Tuning capping on player valuations for minor leagues to prevent \"big-name\" players in those leagues being over somewhat valued considering the clubs they are at.
- Reduced level of TV payments in smaller leagues somewhat where appropriate
- Tuned Czech player valuations
- Tuned Czech club sponsorship amounts
- Israeli wage and player valuation tuning
- Chinese player valutation tuning

> Mac Only
- Fixed mac bug which was trying to scan font files in formats that we don\'t support
- Fixed potential file error on mac; if filenames were too long, the wrong file could get returned from a routine, leading to file corruptions
- Fixed crash when right-clicking on an edit box on the mac
- Fixed double-clicking on game file to load a game
- Fixed mac preferences, about and quit menus
- Rewrote some low level file code to remove the old OS9 file name length limits

> Windows Only
- Fixed scanning files with invalid modification dates would cause game crash (If date was not between 00:00:00 01-01-1970 and 03:14:07 01-19-2038 (UTC).)

> Hall Of Fame
- International continental competition wins are now rated by the continent. Before an Oceania Nations Cup win was treated equally to a European Championship win.

> Retirements
- Fixed player\'s retiring day after announcing that they are about to retire due to injury at end of season
- Re-tuned distribution of retirement news.
- When a player gets converted into a coach/manager, he retains his city of birth and career history.

> Data Editor
- Making changes to playing histories no longer crashes the game or the editor.
- The ratings of club and nation relationships can now be updated.
- The editor can now save the datafiles to another location than the default one.

gamer
23.11.04, 23:18
kas seda juttu poleks saanud kuskilt lingina anda?

fitti
23.11.04, 23:39
ei, miks, tore ju kui kõik koos on.

- Fixed huge amount of injury time in extra time caused by human making subs in the interval
mul korra lõppes mäng justkui 138 minutil, aga ma ei olnud kindel kas asi mitte kellaajas ja joodud õlledes pole. ju siis mitte. selle ülearuse 18 min jooksul löödi mulle kusjuures 2 kolli.

fitti
24.11.04, 17:27
nonii, igasuguste segajatega (nagu nt töö) võideldes sai esimene divarihooaeg läbi, ja ei olnud väga suur üllatus, et kaks vooru enne lõppu premieripääsu kindlustasin. (Oma liiga võitsid ka Motherwelli reservid.) 5 meest First Division Team of the Year\'is - pole paha.

Jaanuaris olin küll sunnitud maha müüma oma kaks parimat mängijat, sest ei paistnud nende suvel lõppevale lepingule kuskilt mõlemat poolt rahuldavaid pikendustingimusi tulevat - aga õnneks see mu head \'minekut\' ei mõjutanud. Saadud raha eest tegin seni suurima ostu (580 k lausa!) - noor lootustandev ründaja Falkirkist, Duffy, liitub suvel. Lisaks on juba kokku lepitud mitu tasuta ületulekut - loodetavasti sel hooajal SPL-s mehi puudu ei jää, kui vigastused ründavad ja õnnestub isegi püsima jääda.

Hooaja parim oli taas David Clarkson (26 mängu, 32 väravat), kellele sekundeerisid põhitegijatena Ritchie Partridge (First Divison Player of the Year) ja Brian Kerr keskväljal ning Norrast skauditud ründaja Stig Martin Aadnevik koos ex-ManU noore Colin Heathiga. (Neist esimese leping lõpeb aasta pärast ja kuna juba praegu on Barca, HSV ja Depor ukse taga, võib arvata, et tema teeneid kauaks enam ei ole.) Kaitse tugisambaks kujunes trinidadlane Brent Sancho - aga ka tema tahab suuremasse klubisse lahkuda. Oijah.

Oma noortest on põhitiimi seni murdnud üks (Fitzpatrick, MC) ja ja pingilt sekkub sageli teine (Russell, AML). Paistab, et midagi tuleb sealt veel.;)

Mujal maailmas: UEFA Cup Interile, CL-s ei suutnud Milan Bayerni vastu tiitlit kaitsta.
Eestlastest Viikmäe Teplicesse läinud, muid liikumisi pole täheldanud.

edit: Huvi pärast tegin uue kasutaja Untitled User ja võtsin Inglismaaga osa MM2006-st. Alagrupis kaotasid nii Iiri, Ghana kui Kreeka, siis playoffides järgemööda Kolumbia, Brasiilia, Hispaania ja finaalis Argentiina. Kuidagi väga lihtsalt käis asi, taktika oli sama mis Motherwelliga mängides. Ilmselt oli edu võti selles, et väravasse panin eksperimendi korras Robert Greeni. ;)

telekavaataja
24.11.04, 22:50
Algselt postitas gamer

kas seda juttu poleks saanud kuskilt lingina anda?

ei mina küll mitte

fitti
25.11.04, 20:23
krt ma postitan siia juba way too much..
aga et kas mina sain yhe mehe kahest versioonist tõesti sitema? god damn! (http://www.hot.ee/fitti/edgaras.jpg)

resorte
28.11.04, 21:59
Olete tähele pannud, et Oliver Kahn\'i ei ole selles mängus? Keegi teab, miks?

Tanel
28.11.04, 22:06
Algselt postitas Totti

Olete tähele pannud, et Oliver Kahn\'i ei ole selles mängus? Keegi teab, miks?Tema asemel on Jens Mustermann ju

fitti
29.11.04, 12:23
motherwelli saaga, vol.3.
ehk kolmas hooaeg lõppes, võiks pidada isegi edukaks. Relegatsiooniga, nagu soovis board, võitlesin edukalt, saavutades lausa 8. koha - pigem võiks kahetseda seda, et enne liiga \'pooleks\' minemist vähe õnne oli ja ülemise kuue sekka ennast ei suutnud mängida. Lisaks oli ka rahalises mõttes kena aasta, pluss 2,2M, võib \'finances\' alt lugeda.

sisse kaheksa mängijat, õnnestunud ostudeks võib lugeda nii Darryl Duffy kui eelpool mainitud \'ühe versiooni\' leedukas Cesnauskisest, kes just hooaja lõpul heasse vormi tõusis. välja samuti kaheksa mängijat, loobusin nii Richie Partridge\'st kui David Clarksonist, kes rekordilise 3M eest Rangersisse (piiroja klubikaaslaseks) siirdus ja esimeses omavahelises mängus mulle hat-tricki lõi. Teda asendama meelitasin Kilmarnocki Paul di Giacomo seni rekordilise 1,7M eest. Lõpuks otsustasin ise ka mõne eestlase ära proovida, järgmiseks hooajaks Klavan oranzhis särgis.

uefa cup läks seekord Celticule, CL finaalis võitis Chelsea pennaldega ManU-t.
Eesti koondise euro2008 valikgrupp on väga tuttav kuidagi: portugal, slovakkia, läti ja venemaa on jälle esindatud..:oih:

Mikusiku
29.11.04, 16:29

Lõpuks otsustasin ise ka mõne eestlase ära proovida, järgmiseks hooajaks Klavan oranzhis särgis.

Soovitan soojalt teda. Realiga mängides oli ta väga hea, vaat et isegi parem kui Carlos või Raul Bravo.;)

resorte
29.11.04, 17:28
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Totti

Olete tähele pannud, et Oliver Kahn\'i ei ole selles mängus? Keegi teab, miks?Tema asemel on Jens Mustermann ju

Seda ma tean ise ka! Aga ma tahtsin teada, et miks teda seal ei ole? Et kas Kahn jälle ülbitseb, et miks kasutatakse tema nime kui talt pole luba küsitud vms...?

Tanel
29.11.04, 18:26
Algselt postitas Totti

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Totti

Seda ma tean ise ka! Aga ma tahtsin teada, et miks teda seal ei ole? Et kas Kahn jälle ülbitseb, et miks kasutatakse tema nime kui talt pole luba küsitud vms...?Tõmba see (http://www.thedugout.net/download.php?cmv=11&cat=2#). Igaksjuhuks back-upi data kausta failid ära. Lisaks Kahnile on ka ju kogu Saksa koondis p*rses. (Vähemalt mul) Seal on mõlemad ära parandatud.

Tanel
02.12.04, 16:57
Nii punnisin ennast kolmanda hooaja kokkuvõttet tegema. Iseenesest lõpetasin hooaja juba esmaspäeval.

Suvi algas tiitlikaitsjatele Corvia tulekuga Roomast meie sekka. Peale seda hakkasin oma võimsa rahakottiga jälitama brassi Juan\'i. Pärast nõupidamisi ta agendiga palgaküsimuste üle otsustas Moratti mulle siiski vastu tulla ja minu tahetud mehe tuua. Esialgu otsustasin meest keskkaitses kasutada. Hooaja esimeses mängus Itaalia superkarika peale kohtusin Juvega. Kodustaadionil sain häbistavalt pähe.

Enne liigahooaja algust olin igatahes kindel, et tiitel jääb meile. Oi mis trill ja trall siis pihta hakkas. Kõigepealt sõitis meile külla Deportivo, kellega me järjekordselt aint viiki suutsime mängida, Serie A-s saime kolme mängu peale aint 1 punni. Meistrite Liigas saime Liverpoolilt võõrsil lausa 4:0 kottid, mispeale ma hooaega põhiväravahina alustanud Hector Fabian Carini\'le hoiatuse saatsin.

Pärast hoiatust kõik muutus. Serie A-s saavutasin esimese võidu. Ridades võite tuli juurde ja märkamatult olingi liidritest aint 3 punni maas. CLis sain kahe mängu peale Ajaxilt 4 punni. CLis suutsin kahes järgijäänud mängus saavutada Liverpooliga kodus viigi. Ning siis ülitähtis kohtumine Deporiga võõrsil. Võitja saab edasi, kaotaja jääb Uefa Cupi ning viigikorral oleks mina Uefa karikat pidanud pelama. Igatahes, demostreerimise oma võimeid ja saime võõrsil võimsa võidu.

Serie A-s olin aastavahetuseks haaranud võimu endale. Mingi 3-6 punni oli. Selle aja jooksul olin teinud paar muudatust. Keskkaitses ebaõnnestunud Juani positsioonid vahetasin Hollandi täkku John Heitingaga ära. Heitinga sweeper ja Juan full-back siis. Mõlemad mängisid nii väga hästi. Edutasin ka paar noort põhisse. Daniele Aliverti, Simone Bertini ja Dino Marino. Tähtsaimate mängijate kohta hiljem täpsemalt.

Kuna Moratti, Facchetti, Branca ja co. olid otsustanud mulle pappi juurde anda, otsustasin seda ka kulutada. Ostsin endale vananeva parempooliku asemele Palermo Franco Brienza. Võin ette öelda, et täiesti mõttetu raha kulutamine oli. Lisaks ostsin ka noore Itaalia U19 koondise vasakkaitsja Raffaele Dente.

Nüüd hästi kiirelt edasi. CLi vastane oli mul siis PSG. Võõrsilt suutsin välja võidelda 3:3 viigi. Kodus läksin mängule vastu suht ründava taktikaga ja pärast 1:0 tõmbun kaitsma, et tagada endale kindel edasipääs järgmisesse ringi, 1:0 jäigi seis. Serie A-s jätkasin liidrina. Veerandfinaalis kartisin enim vastaseks inglise tiime. Aga kurat, vastu tuli Arsenal. Võõrsilt suutsin läbi õnne saada jälle 3:3 viigi. Kodus üritasin terve mängu pakkuda ilusat ründavat jalgpalli. 2:0 võit viis meid poolfinaali. Serie A-s jätkasin kindlalt liidrikohal. Meistrite Liiga poolfinaalvastane oli meil Liverpool. Esimene mäng toimus kodusel Giuseppe Meazzal. 0:0 pani meie CLis jätkamisele suured küsimärgid. Eriti värske mälestus ju 4:0 kaotus.

Ka liigas sattus võit küsimärgi alla, kui mul oli Milani ees, kes oli teisel kohal 5 punkti meist maas, seejuures oli neil 2 mängu vähem peetud. Proovisin mitte mingeid riske võtta ja lõpuni igas mängus 3 punkti peale minna. CLi teise mängu eel lootsin saada viiki, milles löödaks rohkem kui 0 väravat. Ettevõtmine õnnestus, 1:1 viik viis meid finaali, kus vastaseks oli Milan. Pärast seda oli kindel, et tuleb Milaano klubide aasta. Itaalia Serie A võidab Milaano klubi ja CLi samuti. Itaalia karika oli AC Milan juba kinni pannud.

Üllatuslikult suutis Milan ühes pidamata jäänud mängus võõrsil Sampdoriale 1:0 kaotada ja meil tuli siis võita ainult üks mäng, kodus Livorno vastu. Aga enne seda mängu toimus oodatud CLi finaal. Pisut jama lugu oli, et Cassano, Montolivo ja Heitinga pidid erinevatel põhjustel mängust eemale jääma. Neid asendasid: Corvia, Dalmat ja Kompany. Juhuslikult sattus meie hooaja parim esitus just sellele mängule. Naabrid purustati Göteborgis lausa 4:1. Kõik mehed mängisid suurepäraselt. Milani kasti murdmine oli nende jaoks lausa käkitegu. Livorno vastu läksime me vastu suhteliselt varukoosseisuga. Oma hooaja esimese mängu first teami eest tegi U20 ründaja Riccardo Meggiorini, kes särava mängu krooniks lõi ka ühe värava. Läbiaegade üks parimaid Intereid oli sündinud.

Mängijatest (mõnest lühidalt, mõnest pikalt):

Toldo: Selle hooajaga tagas vähemalt järgmiseks aastaks nr 1 koha. Aint 3-4 sita esitust tegi hooajal.

Juan: Kindlaid esitusi tegi right-backi kohal. Keskkaitsjana aga põrus. Põhikoosseisu koht on järgmiseks hooajaks kindlalt tagatud.
Materazzi: Kindlad esitused üksteise järel. Meie kaitseliini liider.
Heitinga: Seitsmed, kaheksad aina tulid. ;)
Dede: Meie kaitseliini kõrgeima hindega vennike. Alati hea.

Recoba: Kuigi Brienza tuli hooaja teisel poolel oli Recoba temast siiski üle. Enamjaolt tegi siiski häid esitusi. Kahjuks on temal vanadus pisut paha asi. Ilmselt tuleb suvel keegi uus.
Emre: Serie A parim keskpoolik, järjekordselt. Parim taklaja Serie A-s, samas söötis ja ehitas mängu väga hästi.
Fabricio: Sai oma kohanemisprobleemidest üle. Igatahes, temale meil hetkel DMi positsioonile võrdväärset asendajat pole.
Montolivo: Imeline hooaeg. Alati stabiilne. Meie parim keskvälja mees keskmise hinde koha pealt. Valiti Serie A parimaks noormängijaks.

Adriano ja Cassano: Neid mehi tahan ma vägisi koos kirjeldada. Hooaja teisel poolel tagusid mõlemad kolle mõlemad 2 mehe jagu. Lisaks said mõlemad kirja üle 30 värava sel hooajal. Adriano CLi ja Serie A paremuselt teine väravakütt, Cassano Serie A parim väravakütt ja söötja. Lisaks ka järjekordselt parim mängija, pairm itaallane jne. Adriano oli parim mitte-itaallasest mängija.

Nii, osad mitte-põhimeestest üllatajad:

Simone Bertini: U20-st üles edutatud vasakkaitsja mängis alati Dede koha välja kui lasin brassil puhata või ta oli vigastatud. Meie tulevik vasakkaitses. Dente sai vähe võimalust platsile pääseda.

Dino Marino: Sarnane teekond Bertinile. Tõstsin U20-st prooviks ülesse. Esimeses mängus paistis silma. (Emre positsiooni mängib) Kui Emre oli üliväsinud või vigastatud, oli alati tema asemel platsil Marino. Suuuuuuuurepäraseid esitusi tegi. Mitmes mängus oli ka MoM. Emrel peab pingutama hakkama, et pika-juukseline Dino ta kohta ei rööviks põhis.

Stephane Dalmat: Hooaja käigus sai ka oma esimese koondisekutse. Vajadusel asendas Montolivot. Oli meie CLi finaali üks parimaid samuti. Ta on esimene mees, kelle ma raskes seisus pingilt mängu usaldan.

Nüüd sai vist kõik. Üldiselt, nüüd panen rõhku Hispaania tugevuselt kolmanda divisoni mängimiseks. Nime ei mäleta. :D Klubi võtsin lambist ning võtsin mingi Rayo. Natukene mängin siiski mängu Nerazzurriga edasi. Rayoga on eesmärk esimesel hooajal promotion saada.

ethan
02.12.04, 19:05
Mingi Rayo?

Rayo Vallecano mängis alles hiljuti Primera Ligas. Sa nõnda noor, et ei mäleta muidugi. Kuidas ta 3. divisjoni sattunud on, ei tea? Finantsraskused ehk.

17
02.12.04, 22:36
Nii sai siis ka esimene hooaeg lõpetatud. Seda siis Barcelonaga. Kohe peale meeskonna üle võtmist oli mul kaks kindlat eesmärki meeskonna koosseisu suhtes. Pidin ostma vasakkaitsja ning ühe lisaründaja, kuna kolme ründajaga täishooaega mängida oleks olnud väga raske.

Niisis lisasingi meeskonda Monaco vasakkaitsja Patrice Evra ja seda 10 miljoni naelsterlingi eest. Esimesel hooajal mängis mees 45 mängu, lõi 2 väravat, andis 7 resultatiivset söötu ning valiti kolm korda MoM\'i vääriliseks. Keskmiseks reitinguks sai 7,38.

Ründajaks ostsin meeskonda 20-aastase Santose ründetäkk Robson de Souza, tuntud kui Robinho nime all. Tema eest käisin välja 7 miljonit, nüüd on mehe väärtus 20 miljonit. Oma teises mängus meie ridades lõi mees kohe kaks väravat. Sekkus 67. minutil vahetusest ning lõi oma väravad 84. ja 86. minutil. Mäng oli siis CL\'i kvalifikatsioonis Djurgardeni vastu. Mängis kokku 25 mängu, 12 mängus sisenes vahetusest. Lõi 19 väravat, andis 8 söötu ning valiti korra MoM\'i tiitli vääriliseks. Keskmine jäi ümmarguseks- 7,3. Nende kahe mehe juurde ostsin ka noorukese Freddy Adu, kes esimesel hooajal platsile ei saanud.

Nüüd siis veidi üldisemalt liigast. Esimese mängu pidasin Albacete vastu, 3-0 võit. Esimene raskem mäng liigas tuli 5. voorus Realiga. Mäng algas suht sitalt, 19. minutil lõi Raul kodumeeskonna ette ja 31. minutil lisas veel ühe. Seis tundus suhteliselt lootusetu, aga 67. minutil põmmutas vanameister Larsson 2-1. Minut peale väravat tegin korraga kolm vahetust, neist ühes sekkus Robinho. Meie päästjaks osutuski eelpool mainitud brasiillane. Tema lõi oma värava 78. minutil, kuid kahjuks võitu siiski ei tulnud. Lõppseis jäigi 2-2.

Seejärel tuli kohe neli suurt võitu(4-1, 9-1, 6-1, 6-1) ja üks viik(1-1 Anderlechtiga). Siis läks kõik väga hästi, kuni CLi mänguni Bayerniga. Enne mängu oli juba suhtkoht kindlalt teada võitja, sest pidin mängima teise koosseisuga, ainuke tugevam mees oli Deco. Saingi 2-0 kaela, mõlemad väravad lõi Pizarro.

Kõik läks väga hästi, vaid võidud viigid kuni vastu tuli CL\'i esimeses knockout ringis ManU. Esimese mängus sain 2-4 kaela ja teise mängu kaotasin samuti, sedakorda 2-0. Sinna kadusid minu lootused võita Meistrite Liiga.

Peale mängu ManU\'ga läks kõik allamäge. Tulid mingid väga kahtlased kaotused ja lõpuks jäingi liigas teiseks. Tiitli pistis taas kotti Valencia nagu ka aasta tagasi. Nüüd siis veidi mängijate auhindade poolelt. Aasta väravavahiks valiti Mallorca vanameister Sander Westerveld, teise koha sai Casillas ning kolmandaks tuli Juan Jose Cataluyd. Manager of the year oli Betisi mänedžer Lorenzo Serra Ferrer. Teisele kohale platseerus Atletico Madridi treener ning kolmandaks tuli Mallorca tüürimees Manuel Pellegrini. Ka aasta mängija valimine ei toonud minu kapsaaeda ühtegi medalit. Aasta mängija siis vanameister Figo, teine Joaquin ja kolmas Vicente. Aasta meeskonda valiti minu omadest uus mees Evra, brass Belletti ja prantslane Giuly. Aasta parim skoorija oli Pandiani 25 kolli, di Vaio 21 ja Morientes 20.

Ahjaa unustasin lisada, et jaanuaris ostsin ka keskkaitsja Igor Tudori. Ja põhikoosseis nägu välja umbes selline...

--------------------------------------------------Valdes------------------------------------------
--------------Evra-------------------Tudor-----------------Edmilson------------Puyol----------
--------------------------------------------------Motta-------------------------------------------
--------------van Bronckhorst--------------------------------------------Giuly------------------
----------------------------------------------Ronaldinho-----------------------------------------
--------------------------Larsson/Robinho------------------Eto\'o-----------------------------------

Nati ka teise hooaja algusest. Kuna Rio Ferdinand soovis ManU\'st lahkuda siis sain ta endale krabatud vaid 5 milliga. siis ostsin veel vasakule äärele Seedorfi ja rünnakule/vasakule äärele Mohamed Zidan\'i. AM\'i kohta ostsin täiendama noorukese inglase Jermaine Jenase. Saviola tuli laenult tagasi ning nühib vahetusmeeste pinki. Ja nüüd teist hooaega edasi pelama.

resorte
02.12.04, 22:55
Ma mängin C.D. Tenerife\'ga Hispaania Second Divisionis. Hooaeg on poolepeal. ;) Hetkel platseerun 11-ndal kohal, Cupis ma ei viitsinud mängida ja kukutasin end juba esimeses ringis välja. Klubi ostude eelarve oli hooaja algul 1.7 milli, niisiis sain selle raha eest endale ostetud kaks mängijat - Raio Piiroja Florast 700k ja César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga. Samuti palkasin ma endale vabaagentidest paar vananenud staari, nendeks olid Frank de Boer, Francisco Javier Arce ja Jose Luis Chilavert.

Meeskond ei mängi üldse hästi. Ainus, kes midagi teeb on C. Delgado (keskmine reit ca. 8.7). :( Tähendab mul selline asi et mängin 4-4-2 taktikaga ja mu äärepoolkaitsjate reiting pärast mängu on alati 3 või 4. :viha: Et kas see on mängus mingi bug või mis?

realmadridfan
02.12.04, 23:15
Algselt postitas Totti

Ma mängin C.D. Tenerife\'ga Hispaania Second Divisionis. Hooaeg on poolepeal. ;) Hetkel platseerun 11-ndal kohal, Cupis ma ei viitsinud mängida ja kukutasin end juba esimeses ringis välja. Klubi ostude eelarve oli hooaja algul 1.7 milli, niisiis sain selle raha eest endale ostetud kaks mängijat - Raio Piiroja Florast 700k ja César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga. Samuti palkasin ma endale vabaagentidest paar vananenud staari, nendeks olid Frank de Boer, Francisco Javier Arce ja Jose Luis Chilavert.

Meeskond ei mängi üldse hästi. Ainus, kes midagi teeb on C. Delgado (keskmine reit ca. 8.7). :( Tähendab mul selline asi et mängin 4-4-2 taktikaga ja mu äärepoolkaitsjate reiting pärast mängu on alati 3 või 4. :viha: Et kas see on mängus mingi bug või mis?

Äkki leiad probleemile laheduse ikkagi lähemalt?:D

siimsorokin
03.12.04, 17:25
Algselt postitas Totti

César Delgado Cruz Azul\'ist 1 milliga

Tekkis küsimus, et mängin suurima database\'iga, aga sellist mängijat ei leidnud! Kas panid, et load all players from Mexico?? :doh: :)

resorte
03.12.04, 19:08
Algselt postitas siimsorokin

Algselt postitas Totti

Tekkis küsimus, et mängin suurima database\'iga, aga sellist mängijat ei leidnud! Kas panid, et load all players from Mexico?? :doh: :)

Ma panin oma database\'i medium + load all players from estonia. Ja pealegi Delgado on argentiinlane.

Pane ona!

realmadridfan
03.12.04, 19:16
Algselt postitas Totti

Algselt postitas Totti

Ma panin oma database\'i medium + load all players from estonia. Ja pealegi Delgado on argentiinlane.

Pane ona!

Pane ise!:D

siimsorokin
03.12.04, 20:51
Algselt postitas Totti

Njah ei tea siis milles asi! Sry jah argentiinlane, ei olnud ise ka kindel täpselt mis päritolu ta on nii et panin suht suvalt! :)

fitti
05.12.04, 19:20
Neljas hooaeg Steelmeni eesotsas oli tore.
Kuigi algus oli rabe ja veel enne jõule oli relegatsioonitsoon ohtlikult lähedal, ostsin jaanuaris uue väravavahi - Jonas Sandqvist Landskronast - ja that was it. Tegemata mingeid muudatusi taktikas, hakkas meeskond järsku suurepäraselt mängima. Lisaks sellele, et uus kollkipper lasi selja taha väga vähe palle, sattusid hoogu nii ründajad Darryl Duffy kui Paul di Giacomo. Püsides esmakorselt kaotuseta üle 10 mängu, lõpetasin hooaja neljanda kohaga ehk Euroopa-piletiga. Duffy oli 22 väravaga SPL parim väravakütt ja nii mängijate kui ajakirjanike Aasta Mängija. Sealjuures ei taha ta - nagu mitmed teised noored täkud mul - suuremasse klubisse kolida.
Klavan esialgu jäi mul leeduka Cesnauskise varju ja midagi erakordset ta korda ka ei saatnud, eks paistab, mis ta sellel hooajal suudab.

Koos noortega, kes said free transferi, läks suvel minema 15 mängijat - seega päris põhjalik suurpuhastus. Nii läheb ilmselt ka tulev suvi, sest keegi, kellel siis kontraht lõppeb, pole nõus olnud seda pikendama. Klubiga liitus aga kolm kinga saanud ManU treenerit ja Chris Eagles.

EM 2008 võtsin taas Inglisega osa - tiim oli sisuliselt sama, mis praegu IRL ja ei saanud ma mitte alagrupist edasi. Karika võitis hoopis Prantsus, saades finaalis 1-0 jagu Norrast.
CL läks jälle Milanile ja Uefa Cup jälle Parmale.
Tegelikult ootan ma, et saaks kinga rangersi või celticu treener - äkki pakutakse kohta mulle..:P

rohelineKonn
10.12.04, 13:31
Selline pisut ebatraditsiooniline FM2005\'ga seotud uudis (http://www.guardian.co.uk/online/news/0,12597,1370644,00.html)

Tanel
11.12.04, 14:24
Missioon Rayo Primera\'sse 1. hooaeg:

Natukene enne hooaja algust tuli Rayo klubile shokkuudis treeneri surma kohta. Kuna hooaja esimene mäng oli uksele koputamas vajasid nad kiirelt uut peatreenerit. Kuna parematega läks kaua aega palganumbrite üle vaidlemise osas otsustas juhtkond ootamatult palkata mind.

Kui lennukiga Milaanost kohale jõudsin, istusime kohe omaniku juurde maha ja vestlesime klubi teemal. Sealjuures panime paika viie aasta plaani. Esimesel hooajal oli siht kindel - edasipääs Second Divisioni (meie mängisime Second Division B1-s), kolma hooaja jooksul uues liigas pääseda Primerasse ning 5-ndal hooajal mitte tagasi langeda.

Ostmiseks mul aega ei jäänud, nii et pidin lepima eelmise treeneri sisse toodud mängijatega. Hooaeg algas ülihästi, võidud võitude järel. Mitu vooru olime maksimum punktidega liidrid, kuid siis algas väikene mõõn. 4 mängu järjest ei suudetud võitu korjata ja langesin neljandaks.

Üritasin meid siis jälle õigele rajale saada ning see õnnestus, kuna liidrid komistasid päris normaalselt. Pool hooaega läbi ja hoidsin napilt liidrikohta. Nüüd kus avanes uus transfer-window sokutasin enda võistkonda 2 uut mängijat. Kristen Viikmäe, kelle ma ostsin kuna ta mängis kõigis äärtes nii ründaja, kui poolikuna. Ning keskkaitsja Mario kes osutus parajaks flop\'iks.

Lisaks, et Hispaania karikast langesin välja teises ringis, kui lisaajal kaotasin Primera klubile Osasunale. Liigas läks asi, aga suhteliselt konarlikult. Läksime kolmekesi koos kahe Las Palmase-ga eest ära ning mina hakkasin pisut koperdama ja jäin neid maha. Aga sellest sain lõpuks üle ning asusin vahet tasa tegema. Univ. Las Palmasest sain mööda, aga lihtsalt Las Palmas oli eest ära läinud.

Kolmandat kohta hoidva Las Palmasega liikusime kuni hooaja lõpuni siis ühes rütmis. Esimene Las Palmas võitis, aga voor vooru järel mänge. Ainult ühe mängu kaotas enne liiga lõpu - Rayo 1:0 Las Palmas. Niisiis, kui liiga läbi sai nägi esinelik välja selline: 1. Las Palmas, 2. Rayo, 3. Univ. Las Palmas ja 4. Real Madrid B.

Kuid see, et liiga sai läbi ei tähendud, et hooaeg on läbi. Algasid play-off\'id promotioni peale. Liiga võitja Las Palmas pidi samuti neid mängima. Mingi jandi tõttu ei lasknud ta minul endal mängida nii, et pidin minema puhkusele. Esimesest ringist sain edasi, aga B1 tšempion Las Palmas ei saanud. Finaalringis suutsin ainsa klubina oma liigast pääseda edasi, seda tännu away-goalidele. Ja seda ka, et kõik Second Division B liiga klubid esinelikutest mängisisd. (B1, B2, B3, B4) Nii, et ma ei mänginud siiski tugevuselt kolmandat liigat vaid kogu B oli vist tsoonideks või asjateks tehtud, mitte tugevuse järgi nagu ma alguses arvasin.

Uuel hooajal pean suvel hakkama saama 1,5 miljoniga. Plaanis oli esialgu hankida 2 keskkaitsjat, 1 kaitsev poolik ja võib-olla ka parempoolkaitsja. Aga kuna ootasin natukene rohkem pappi, siis ma neid kõiki ei saa. Seda veel ka, et minu ründaja oli B1 parim väravakütt. Peaaegu 30 sai kätte kotte.

siimsorokin
15.12.04, 16:03
Kas keegi on juba uue patchiga (v5.0.2) mänginud ka??
Öelge siis oma muljed selle kohta, kas on mängitavus paremaks/si*emaks läinud ?? :)

Ise panin patchi eile peale ja kohe esimene mäng juhtus selline asi, et League Cupi esimeses roundis, neljanda hooaja algul Sunderlandiga lõi mu vasakkaitsja poolelt väljakult värava! :) Ei tea kas see just tuleneb uuest patchist, aga jah väike viga ikkagi ma arvan, kuid neid tuleb ikka ette! ;)

Patch v5.0.2 : http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1076

17
15.12.04, 17:32

Kas keegi on juba uue patchiga (v5.0.2) mänginud ka??
Öelge siis oma muljed selle kohta, kas on mängitavus paremaks/si*emaks läinud ?? :)

Ise panin patchi eile peale ja kohe esimene mäng juhtus selline asi, et League Cupi esimeses roundis, neljanda hooaja algul Sunderlandiga lõi mu vasakkaitsja poolelt väljakult värava! :) Ei tea kas see just tuleneb uuest patchist, aga jah väike viga ikkagi ma arvan, kuid neid tuleb ikka ette! ;)

Patch v5.0.2 : http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1076

Kui mul on mingi enda savegame, kas siis see patch toimib ka seal?

siimsorokin
15.12.04, 17:48
Algselt postitas 17

Kui mul on mingi enda savegame, kas siis see patch toimib ka seal?

Muide see on ka seal lingil kirjas, mille ma ennem andsin ;)

Tanel
17.12.04, 19:32
Niimoodi, Rayoga teine hooaeg läbi. Ma teen lühidalt, kuna ei viitsi pikalt.

Alustasin suve väljalangemisega võitlejana. Ostsin endale toreda 1,5 miljoni eest toreda vennikese nagu Raio Piiroja. Tasuta hankisin muidugi ka veel uusi mehi: Carlos Gamarra Piiroja partneriks, siis ühe mingi sakslase perekonnanimega Sen ja belglase Swertsi. Viimasel oli pilt ka profiili juures. Lisaks tõin veel paar uut abimeest treenerite seltskonda. Kõige huvitavam oli üks itaallane, kellel oli samuti pilt, kuid see oli 90 kraadi paigast ära. :D

Alustasin suht ennustustele vastavalt, paiknesin koguaeg seal teises kümnes. Samas, mäng mida näitasime oli paljulubav. Ja siis järsku hakkasid tulemused tulema. Kuna eesotsas komistati päris palju leidsingi ennast pärast 3-4 järjestikust võitu lausa esiviisikust. Pooleks hooajaks ei tahtnud hoog kohe mitte raugeda ning suutsin ennast juba teiseks sebida. Talvel uusi nägusi ei tulnud muideks.

Väga kaua käis pikk kraaklemine Racinguga esikoha peale, kuna vahetasime kohti päris tihedalt, kuni järsku mu tulemused võõral väljakul paranesid märgatavalt. Järgnevalt sai Racing varsti kodus kotti pistetud, ja paar vooru enne lõpu pesitsesin mugava 7 punnise eduga liidrikohal. Siis vedas mänguvorm natukene alla, kuid suutsin vastu pidada ja lõpuks kahe punniga liiga kinni panna.

Seda hooaega saab kirjeldada \'pauk selgest taevast\'-iga. Ega mulle see edasipääs eriti ei meeldinud, kuna rahalise seisuga oli nagu oli, ja see tähendas First Divisioniga väga suuri kulutusi, kuid ilmselt võtan free-transfereid.

Klubi tulevikuplaanid muutusid ka pisut, esimene hooaeg First Divisionis tuleb võidelda püsima jäämise üle, kui sellega hakkama saame tahaks luua klubisse tugeva noortetöö, staadionit suuremaks teha + paar uut nägu, et suudaks juba normaalseks keskmikuks saada ning kolmandal hooajal on siht selge - Euroopa.

Epic
19.12.04, 16:48
Sai sis ka effemmeerima hakatud, esimene \"ohver\" Eesti koondis :)

Jalgpalli liit ja fännid ootsid, et me riigi mainet MM valikmängudes ei rikuks.
Selle saavutamiseks tuli Radomir Antic Mallora päikese alt Eestimaale meelitada. Lisaks temale hakkas treenerina tööle veel ka Urmas Kirs.
Koondise arstiks palkasin Gunnar Männiku ja U19-te juhib Ivo Lehtmets, assistant Kivisild juhib U21-te.

Esimene 2006 MM valikmäng...

Liechtenstein 0 - 2 Eesti
0:1 T.Rähn 58\'
0:2 A.Oper 72\'

10 päeva enne esimest valikmängu tuli teade Meie kornerispetsi Terehhovi vigastusest, mõni päev hiljem said ka Kirstal ja koondisekapten Reim vigastada,
viimane on koguni viieks kuuks platsilt eemal - kolju mõra. Tundmatuks jääda sooviv eks-koondislane arvas peale seda, et kääbusriigi vastu läheb väga raskeks.
Kristan Viikmäe ootas tasavägist mängu. Esimene poolag oligi tasavägine ja lõppes 0:0 seisul. Peale väikeseid taktika muutusi aga saime mängu kontrolli alla ja
tasuks \"Tanki\" esimene koondisevärav, mis nurgalöögi järel sündis. 72. minutil vormistas kiirrünnakust Opi võidu. Kohalikud ajakirjanikud kiitsid peale mängu Meie finisheerimist.

Eesti 2 - 0 Luxembourg
1:0 J.Lindpere 18\'
2:0 J.Lindpere 32\'

Enne mängu kahtles eks-koondislane Meie shanssides, Teet Allas oli opimistlik, et võit on täitsa võimalik.
Luxembourglastest siiski erilist vastast ei olnud ja kaks Joel Lindpere kauglööki otsustasid juba esimesel poolajal mängu saatuse.
Peale mängu rääkisid ajakirjanikud, et võidu tõi parem palli kasutamine.

Ning siis...

Portugal 1 - 1 Eesti
1:0 J.Pinto 9\'
1:1 R.Piiroja 79\'

Enne mängu tuli teada Liivo Leetma vigastusest, mis oli väga-väga halb uudis kuna oli plaanis mängule hästi kaitsva taktikaga minna.
Legendaarne eks-koondilane üllatas kõiki väitega, et Portugal on täiesti võidetav meeskond.Endine koondisekapten Lemsalu hoiatas meid Deco eest.
Alguses valitud, väga kaitsev, taktika näiski töötavat, paraku ei osanud 4 sinisärklast peale Poomi ebaõnnestunud väljalööki palli ära jagada ja Joao Pinto lõi seisuks 1:0.
Järgnes ridamisi portugallaste (ja ühe brasiillase) kauglööke, mis enamus siiski väravast mööda lendasid.Esimese poolaja lõpuks suutis pall ka Euroopa teise meeskonna väravas käia, kahjuks arvas
kohtunik, et Opi tegutses määrustevastaselt, kui ta selle sinna toimetas.Vaheajal tegime taktikas suured muutatused, värav oli vaja tagasi lüüa!
Teine poolaeg jätkus sealt, kus esimene lõppes ehk siis Portugal surus aga enamus lööke, mis nad sooritasid lendasid väravast mööda. Ja siis saabus Meie tähetund, saime korneri. Terja saatis suurepärase
palli kasti, Piiroja ründas tagumist posti ja VÄRAV!!!...kiire pilk kohtuniku poole... \"LOEB, VÄRAV, LOEB!!!\", karjub Marko Kaljuveer ETV eetris. Üritasid need portugallased veel mis nad üritasid aga 1:1 jäigi lõppseisuks.
Löögid väravale 25:2 võõrustajate kasuks.

Läti 2 - 2 Eesti
0:1 M.Kristal 14\'
1:1 A.Davidov 45\'
2:1 M.Verpakovskis 56\'
2:2 K.Viikmäe 85\'

Enne naabritevahelist tähtsat matshi tuli üks väga kurb uudis, eelmise mängu kangelane Piiroja jääb vigastusega mängust eemale.
Eks-koondislane kahtles Meie shanssides. Allas süstis, seekord kahjuks Kivisilla poolt valitud meeskonda, optimismi.
Mäng algas väga hästi ja tänu rekordinternatsionaali Kristali kümnendale koondiseväravale, mis ilusast pealöögist sündis, läksime juhtima.
Kõik läks hästi kuni poolaja viimaste sekunditni, lätakad teenisid karistuslöögi, mis ka 40!!! meetrilt sisse löödi!
Peale vaheaega hakkasid lõunanaabrid Meid suruma ja Pahars-Verpakovskis paar viis nad 2:1 juhtima. 15 minti enne lõppu lükkasin kõik rünnakule ja
5 minti enne mängu lõppu tuligi tasu, Viikmäe viigistas peaga. Äkshion ei olnud siiski sellega veel lõppenud. Kui viimased sekundid käisid sai
Poom nii tõsiselt vigastada, et mängu jätkata ei suutnud, õnneks jäi mängu lõppuni sel hetkel 22 sekundit ja lätakad pealelöögini ei jõudnud.

Enne suurt ja tähtsat valikmägu Venemaa vastu põrutasime Türki...

Türgi 3 - 0 Eesti
1:0 Nihat 15\'
2:0 Tugay 58\'
3:0 A.Necati 84\'

Mark Shvets sai teha koondises come-back peale seda kui Kristal vigastada sai. Enne kohtumist räägiti, et mingit pressi Meil peal ei ole ja, et see mäng on hea võimalus
noortele kogemue andmiseks. Poom hoiatas türklasi, et nad Meid ei alahinnataks! 2002 aasta MM-i pronksi vastu erilisi võimalusi ei olnud peale 60 minutit võis juba julgelt vahetusi teha.
Lõppseis vormistati siis kui Meil enam midagi kaotada ei olnud ja kõik auväravat jahtisid. Türgi treener oli võidus isegi nii kindel, et pani teise poolaja keskel väravavaht Rüstü vasakkaitsja
kohta mängima. Halb uudis mängust oli see, et Stepanov sai vigastada ja jääb 4 päeav hiljem toimuvast valikmängust venkude vastu eemale.

Venemaa 1 - 1 Eesti
1:0 D.Sychev 18\'
1:1 A.Oper 55\'

Eks-koondislane ja Viikmäe arvasid enne mängu, et võit idanaabrite vastu ei ole võimatu.
Mängule läksime sama taktikaga, millega türklaste vastu ehk siis väga kaitsvalt. Esimesel poolajal Meile ühtegi shanssi ei antud ja õnneks suutsid venkud vaid ühe värava kobistada.
Teisel poolajal hakkasime rohkem ründama ning Lindpere ja Opi koostööst sündis kontrarünnakust viigivärav! Venelased hakkasid iga hinna eest viigivärav üritama ja tänu sellele saime mitu kuldset shanssi mäng
enda kasuks pöörata, paraku jäi õnnest puudu. 2 minti enne lõppu saadeti Rähn platsilt teise kollase kaardi tõttu minema.

EESTI 5 2 3 0 8:4 +4 9
PORTUGAL 5 2 3 0 4:1 +3 9
SLOVAKKIA 4 3 0 1 9:4 +5 9
VENEMAA 4 2 2 0 5:3 +2 8
LÄTI 5 2 1 1 9:8 +1 7
LUXEMBOURG 6 0 2 4 5:11 -6 2
LIECHTENSTEIN 5 0 1 4 2:11 -9 1

U21 mängib ka päris hästi, hetkel ollakse 12 punktiga liidrikohta koos Portugaliga jagamas.

Üleminekutest nii palju, et kaks Tsehhi klubi Zlin ja Krombiz on kahepeale 9 eestlast endale muretsenud.
Atletico Madrid ja Parma jahivad Ingemar Teeverit.

Enne aasta lõppu tuli veel selline halb teade, et Viikäe sai vigastada ja jääb kaheksaks kuuks platsilt eemale.

Järgmine mäng 2005 aasta 9.veebruaril Taimaal, kohaliku koondise vastu.

:hacker:

gamer
19.12.04, 17:02
niisiis meisterdasin editoriga sellise asja mida võib eesti liigaks pidada, esimese hooaja mängisin tervisega, meistriliigas saavutasin 4 koha ja karikafinaalis sain õnnetult pähe. kuna raha polnud eis aanud mingisugust lisatugevdust osta, pidin hakkama saama nendega kes olid.

siimsorokin
19.12.04, 17:19
Algselt postitas Epic

Sai sis ka effemmeerima hakatud, esimene \"ohver\" Eesti koondis :)

Hm kuda sa kohe Eesti koondisega alustasid?? Algul peab mingi klubi võtma ja siis koondise manageriks end pakkuma või kuda see asi käib, endal pole koondise treenerina mängimise kogemusi!? :) :doh:

3rk1
20.12.04, 22:09
Keegi teab, kas kuskil mingit ingliskeele pätsi pole? Mul mingite metslaste keeled aint, muhvigi ei saa aru.

17
20.12.04, 23:31
Algselt postitas 3rk1

Keegi teab, kas kuskil mingit ingliskeele pätsi pole? Mul mingite metslaste keeled aint, muhvigi ei saa aru.

See patch, mida kasutasid Gold Demol, see töötab ka täisversioonil.

ethan
21.12.04, 16:03
See küsimus atribuutika alla eriti ei sobi. Vabandan oma teadmatust või ebakompetentsust, kuid vabandan end sellega, et pole eriline arvutifriik või niimoodi.

ehk siis, kas Tallinnas üldse kusagil originaalmänge ka müüakse. Stockmannis olen näinud FM-i, kuid mind huvitab CM 03/04, ehk CM4 viimane versioon. Loomulikult originaal, mistõttu ei tõmba keldrikorrusel asuvad venekeelsed \"mitte eriti legaalsed\" piraattarkvara ja -mängude müügikohad. CM 0304, originaal siis. Kust võiks seda saada? :segadus:

SleepWalking
21.12.04, 16:21
väga erineva hinnaga aga esimesena tulevad meelde:
1: euronics (http://www.euronics.ee/ee/pc-multimeedia/mangud?vaata=CM03/04)
2: +/- elektroonika (http://www.plussmiinus.ee/ee/lastetuba/arvutimang?vaata=CM03/04)
3: beestingu internetipood doctor Peep (http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=175032)
4. reaal.ee internetipood (http://www.reaal.ee/Product/data?kood=668b699f66a4699f586909bc000202)

3rk1
21.12.04, 19:08
Algselt postitas 17

Algselt postitas 3rk1

See patch, mida kasutasid Gold Demol, see töötab ka täisversioonil.
Ah perset, sain juba. Tänud gamerile : )

Epic
29.12.04, 19:16
Tai 4 - 0 Eesti
1:0 M.Thaweekoon 39\'
2:0 A.Pravit 51\'
3:0 A.Pravit 83\'
4:0 S.Nubthong 86\'

Taisse sõitsime väga noore ja eksperimentaalse koosseisuga, vaid 6 meest olid üle 25 aasta vanad.
Enne mängu arvati, et see mäng on hea võimalus mõne uue taktika proovimiseks, seda Me ka tegime.
Joel Lindpere arvas, et peame olema väga valvsad, kui tahame vastaseid alistada. Mäng algas päris hästi kohe alguses oli paar kornerit
kasutada ja tailased istusid kümne mehega oma poolel. Peale pooletunnist mängu aga kippus asi kahtlaseks, kaitseliin Saviauk - Post - E.Jääger - Lember
muutus läbikäiguhooviks ja 39 minutil jäime kaotusseisu. Kohe teise poolaja alguses tegid kaitsjad veel ühe prohmaka ja asi oligi otsustatud.
Viimased kaks väravat sündisid täiesti idiootsetest tagasisöötutest.

Eesti 1 - 0 Slovakkia
1:0 I.Teever 45\'

Vigastuste tõttu pidid mängust eemale jääma Zelinksi ja Stepanov, viimane on pooleks aastaks audis.
Eks-koondislane kahtles Meie shanssides. Reim arvas, et tuleb väga tasavägine mäng. Mäng algaski tasavägiselt, mõlema
poolsete võimalustega. Teever ja Oper ei realiseerinud Meie võimalusi...kuni poolaja viimaste sekunditeni. Keskväljalt saadi pall, kiire sööt Opile, Opi Teeverile ja clinical finish 1:0!!
Teisel poolajal erilisi võimalusi ei olnud, Meie poolt kaks kauglööki, Lindpere ja Klavani omad, lendasid napilt mööda.
Peale mängu arvati, et Meie peaksime õnne tänama...jee rait! :P

Eesti 0 - 1 Venemaa
0:1 A.Anyukov 40\'

Enne mängu läksin Aleksander Saharoviga raksu, mees keeldus koondise kutsest peale seda kui Shvets oli vigastada saanud, Sass arvas, et kui ma teda koondises näha oleksin tahtnud oleksin ta
kohe kutsunud. Kõigi lemmik eks-koondislane ja Reim arvasid, et võit ei ole võimatu. Kõik oli roosiline umbes 35 minti, siis oleksid venkud nagu teise käigu sisse lükanud ja Meil ei olnud mingit shanssi. Kahju!

Meedia speklueeris Saharovi tuleviku üle koondises. Sass ise otsustas andeks paluda...

Sir Alex sai Unitedist suusa ja otsustas tulla mind assisteerima :)

Eesti 3 - 2 Liechtenstein
1:0 A.Oper 12\'
2:0 J.Lindpere 21\'
2:1 M.Frick 26\' (pen)
2:2 U.Langen 34\'
3:2 T.Kink 73\'

Eks-koonislane oli skeptiline, Reim ootas põnevat mängu. Mängule läksime nõrgendatud koosseisuga, kuna nii mõnelgi tähtsal tüübil oli kollane all ja mäng Portugali vastu oli ukse ees. Oper, Lindpere ja Klavan olid üksikud, kes kollasega mängisid ja huvitaval kombel
said kõik esimese 30 mindiga kaardi ja on Portugali mängust audis! Mäng ise algas suurepäraselt ja peale esimest 20 minutit tundus, et sellest tuleb väga lihtne jalutuskäik.
Kääbusriik aga oskas kaks oma võimalust ära lüüa ja vaheajaks oli seis viigis. Teisel poolajal käis enamus mängust keskväljal ja erilisi võimalusi kummalgi polnud, õnneks oskas Tarmo Kink ühe vähestest ära kasutada ja võidu tuua.

Eesti 0 - 2 Portugal
0:1 Pauleta 19\'
0:2 Maniche 39\'

Eks-koondislane arvas, et me võime Portugali võita. Maksim Smirnov arvas, et jalgpallis on kõik võimalik ja et Me teeme vastaste elu väga raskeks.
Erinevalt Lissabonis toimunud mängust oli kohe näha, et siit head nahka ei tule, kaitse oli auklik ja Meie ei saanud üldse palli puudutada. Pauleta individuaalne meisterlikkus ja Maniche kauglöök otsustasid asja juba esimese poolajaga. Teisel poolajal
rahunesid vastased maha ja saime mõned pealelöögid teha aga see oli ka kõik. Väga suur pettumus!

Eesti 1 - 0 Läti
1:0 A.Oper 48\'

Enne mängu imestati kuhu on kadunud koondise staar Sergei Hohlov-Simson. Kuna põhikeskkaitsja Stepanov sai terveks pidi keegi oma koha loovutama. Peale Urmas Rooba vigastus sai ta sellle ikkagi tagasi. Rähn jäi samuti mängust eemale.
Eks-koondislane kahtles Meie võimalustes, Reim ootas tasavägist mängu. Ja nii ka läks, kuid kumbki meeskond midagi ohtliku luua ei suutnud, ainult Reim ragistas kahel korral karistuslöögist latti. Teine poolaeg algas samuti Reimi \"leivanumbriga\" ja sellele järgnenud olukorrast lõi Opi 1:0!
Järgnesid veel mitmed Meie võimalused aga Teever ei löönud neid ära. Lätlased üritasid kauglöökidega. Lõpuks tulid nad 2-3-5 formatsiooniga ja Poom pidi Meid päästma, Teeverit asendanud Zelinski ei löönud 1-1 olukorda ära. Õnneks pidasime vastu ja saime teenitud võidu.

Neli päeva hiljem pidasime sõprusmatshi rumeenlastega...

Eesti 1 - 3 Rumeenia
0:1 M.Niculae 3\'
0:2 M.Niculae 10\'
1:2 A.Oper 49\' (pen)
1:3 M.Niculae 56\'

Reim rääkis, et hakkame rumeenlastele kõvasti vastu. Paraku lammutas Marius Niculae juba esimese kümne minutiga kaitse 2 korda laiali. Poolaja lõpus oli Konstantin Vasslijevil suurepärane võimalus kaotusseisu vähendada, 1-1 olukord aga jäi lahenduseta.
Mängu kõige helgemaks hetkeks oli Opi penalti. Poom kinkis oma \"meisterlikkusega\" Niculaele hat-tricki.

Ning siis, senise karjäär kõige vägevam mäng...

Slovakkia 0 - 4 Eesti
0:1 J.Lindpere 15\'
0:2 K.Viikmäe 32\'
0:3 J.Lindpere 34\'
0:4 K.Viikmäe 89\'

Taktika läks täiesti täppi, meeskonna distsipliin oli super. Tulemus räägib tegelt enda eest!
Esimest 15 minutit domineerisime täielikult, pallivaldasid rohkem küll vastased aga Lindpere-Oper paar oli rünnakule minnes väga ohtlik.
Vassiljev algatas paremalt äärelt rünnaku, tsenderdas, Opi lasi palli läbi, Lindpere oli täiesti vaba ning 1:0!
Ainuke kurb hetk oli minut enne teist väravat, kui Opi pidi vigastuse tõttu mängust lahkuma, teda asendanud Viikmäe aga sulas skeemi suurepäraselt 2:0!!
Siis veel üks ilus kontrarünnak ja Lindpere 3:0!!! Teisel poolajal rahunesime maha ja istusime enamuse ajast oma poolel. Slovakkid visaksid neli venda rünnakule, taas
üks kiirrünnak ning 4:0!!!! Peale mängu ei osanud slovakkide treener asja kohta midagi öelda. :D

Enne viimast valikmängu Luxemburni vastu oli seis grupis väga pingeline

Venemaa 24 pts
Portugal 23 pts
Eesti 21 pts

Slovakkid kohtusid venkudega ja Portugal võttis vastu Läti.

Luxemburg 1 - 2 Eesti
0:1 K.Viikmäe 30\'
0:2 S.Terehhov 76\'
1:2 D.Huss 89\'

Kuigi neli päeva varem oli palju tugevam Slovakkia võõrsil 4:0 ahju läinud kahtles eks-koondislane Meie võimalustes. Urmas Rooba ootas tasavägist mängu.
Luxemburglased olid üllatavalt tugevad, surudes Meid terve mängu, õnneks ei kasutanud nad oma võimalusi ära. Meie see vastu realiseerisime kaks kiirrünnakut ja mäng oligi tehtud. Daniel Huss kobistas viimastel minutitel vastaste auvärava.

Kuna Portugal suutis Läti vastu 1:1 viigi kobistada ja Venemaa 2:1 Slovakkiat võita nägi tabel lõpuks välja selline:

Venemaa 12 8 3 1 20:9 +11 27
Portugal 12 6 6 0 18:5 + 13 24
Eesti 12 7 3 2 19:10 +9 24
Läti 12 5 3 4 22:15 + 7 18
Slovakkia 12 4 3 5 18:19 -1 15
Luxemburg 12 1 2 9 11:27 -16 5
Liechtenstein 12 0 2 10 8:31 -23 2

Finaalturniiril jääb seekord käimata, lohutuseks on see, et Portugal ei suutnud end play-offide kaudu sinna suruda. Lisaks langesid Tsehhi, Kreeka, Taani ning Bulgaaria ja Horvaatia alagrupiturniiril.

Aasta viimane mäng...

Bosnia 0 - 1 Eesti
0:1 A.Saharov 90\'

Oper, Allas ja Kink jäid mängust vigastuse tõttu eemale. Debüüdi tegid kaks ründajat, Voskoboinikov ja Rannar Vassiljev.
Come-backi tegi Saharov ja omamoodi lahkumismäng Kristali jaoks, kes ilusti 150 capi selle mänguga täis sai.
Mäng algas bosnialaste survega, millele järgnesid mitmed nurgalöögid, Piiroja õnneks kõmmutas need kõik Meie alast minema.
Poolaja lõpus hakkasime Meie rohkem pead tõstma ja Voskol ning Viikmäel olid head võimalused, löögid lendasid napilt mööda. Teine poolaeg oli väga vaikne, midagi erilist korda ei saadetud.
Lõpuks, kui vastsed hakkasid nelja ründajaga pressima, saime mitu kiirrünnakut, kuid taas vedas finisheerimine alt. Tundus, et mäng hakkab viigi sadamasse jõudma, kui Raku andis vasakult äärelt suurepärase diagonaal söödu,
Sass jooksis kaitsjad üle ja võiduvärav oligi sündinud! Sekundid enne lõppu oli veel Rannar vassiljevil suurepärane võimalus oma debüüti väravaga tähistada, paraku suutis ta viielt meetrilt palli üle värava lüüa.
Sass tänas pärast mängu mind usalduse eest ja ütles, et loodab tulevikuski mõne sarnase esituse teha, seda loodan minagi. :õnnelik:

Fifa mittemidagi ütlevas edetabelis oleme jõudnud 37. positsioonile

Järgmine mäng 2006 aasta märtsis üllatuslikult MM-ile jõudnud Ungari vastu

:hacker:

gamer
30.12.04, 11:35
kellel soovi siis eesti patchi järgi siis minul on asi nii kaugel et nädala lõpus ilmselt viskan asja üles kuskile

siimsorokin
30.12.04, 13:59
Algselt postitas gamer

kellel soovi siis eesti patchi järgi siis minul on asi nii kaugel et nädala lõpus ilmselt viskan asja üles kuskile

Anna teada siis! ;)

eestimees
01.01.05, 01:22
anna teada!!!!!!!!!!!!!

gamer
01.01.05, 09:37
no hetkel ona si soome liiga asemel valmis, aga probleeme selle eesti riigi alla konvertimisega. samas oleks vaja ka kohta kuhu ta jäädavalt üles lasta.

gamer
02.01.05, 16:12
nii esimene hooaeg levadiaga läbi tegin Kuldse Duubli võites liiga ja karika. Liiga esikolmik oli järgnev: Levadia, Flora, TVMK. Väravakütid siis Tikenberg (15), Krõlov Zlava Jagudin Šteinberg (14). Karikafinaalis võitsin lisaajal 1-0 Vaprust. U20 võitis samuti oma grupi ära.

RantZ
04.01.05, 01:06
Kust seda Eesti patchi saaks siis?

siimsorokin
04.01.05, 01:13
Gamer äkki laseksid algul selle patchi nt. datanetti üles ja siis, kui on veel soovijaid palju kuhugi, kus ta kauem üleval püsiks?? :)

gamer
04.01.05, 09:27
no kui kubedama ühenduse taha saan siis lasen, praeguse 6KB/S uploadiga ei ole eriti huvi üles laskma hakata

ethan
04.01.05, 10:32
Aga miks te ise ei tee? Ai miin, pole see ju täppisteadus, nagu CM3-e peal...

resorte
07.01.05, 01:34
Martin, kas tõesti Sina? (http://www.zone.ee/ft10/Smutov.jpg?2)

Kui juba üks link sai antud, siis küsiks teistelt: Mis te arvate kes siin (http://www.zone.ee/ft10/Lazio-CSKA corner1.jpg?2) värava lõi? (hiljem annan/näitan õige vastuse, auhinda ei saa)

eston maravilha
07.01.05, 03:20
smutt sa oleks võinud klaasenil pildi ka ikka lasta panna

ja teisele pakun et angelo peruzzi lõi

-76

Martin
07.01.05, 09:41
Algselt postitas Totti
Martin, kas tõesti Sina? (http://www.zone.ee/ft10/Smutov.jpg?2)

Sten, vana loll idioot, pani mu sünnipäeva päeva võrra valesti. Iial ei andesta.

IndrekL
07.01.05, 11:57
Other nationalities Sao Tomean:ham8:

resorte
07.01.05, 16:01
Kas Eestis on üldse lubatud kaht kodakondsust omada?

Selle foorumi Kaarel (http://www.zone.ee/ft10/Berg.jpg?2) ... (vist)

to eston:
Jah, nii ta on, et Peruzzi lõi seal värava (http://www.zone.ee/ft10/Lazio-CSKA corner2.jpg?2)

eston maravilha
07.01.05, 16:30
erinevalt matust on kaarel ka päriselt meistriliiga kunn. või noh oli kunagi, nüüd ta enam ei ole. ta ei oska enam isegi joosta :)

ja totti ma juba nägin seda pilti ;)

-70

resorte
07.01.05, 16:36
Tähendab üks pilt on see, kus Cesar alles tsenderdab ja teine on see, kus Peruzzi peaga värava ära lõi. Vaata seisu kasvõi.

eston maravilha
07.01.05, 16:51
no ma seda mõtlengi, kus peruzzi on juba võrku sahistanud

-67

france
07.01.05, 21:51
ma alles alustasin juvega. võitsin kõik sõprus mängud ja meistrite liiga mõlemad kvalikad. zalayeta lõi kahes mängus kokku kolm väravad. müüsin ciro maha liiga vana. kohe algab serie a
NB! Manchester ja monaco langesid kvalis välja kaotades vastavalt moscow cskale ja mingile iisraeli klublile.
ma ise kasutan skeemi
buffon
zebina thuram cannavaro zambrotta
camoranesi emerson blasi nedved
ibrahimovic trezequet
loodan, et tasub ära

Drogba
07.01.05, 22:10
Ma pakun ,et see mingi Iisraeli klubi oli Maccabi Tel-Aviv :P

Karla
07.01.05, 22:13
mina arvan et see klubi on Hapoel Tel Aviv.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :doh: :viha: :deemon: :kaval:

fitti
11.01.05, 20:39
puhtteoreetiliselt - mitu mängijat saab FM2005-s network game\'i lisada?

telekavaataja
11.01.05, 20:42

puhtteoreetiliselt - mitu mängijat saab FM2005-s network game\'i lisada?

oleneb kui suur see liiga on mida mängite , kasvõi 20 aga nati aeglaseks läheb mäng.

Epic
22.02.05, 12:17
Üks küsimus. Mitmest mängust peab mängija eemale jätma, et tal väsimus ära kaoks?
Kuskilt on kõrva/silma jäänud kolm mängu aga ei ole kindel. Tänud!

Hughes
22.02.05, 12:23
Algselt postitas Epic

Üks küsimus. Mitmest mängust peab mängija eemale jätma, et tal väsimus ära kaoks?
Kuskilt on kõrva/silma jäänud kolm mängu aga ei ole kindel. Tänud!

kui demot mängisin, siis seal väsis mees novembrikuus. niisiis võtsin mehe treeningult ära ja mängu ei pannud kuni hooaja lõpuni, aga mees selle ajaga ära ei taastunud ja tahtis meeskonnast lahkuda(Feeling jaded, Wants top be rested jne). uups! rääkisin ühest mehest...tegelikult mõtlesin tervet põhikoosseisu.

boobek
22.02.05, 16:09
Küsimus: Tegin juhtkonale ettepaneku staadioni laiendamiseks, mis ka heakskiidu sai. Nüüd on palju vett merre voolanud, aga suuremast staadionist pole haisugi. Et kas keegi teab kaua selle ehitamine aega võtab..või mis tingimused peaksid olema täidetud?

z3ro
23.02.05, 17:44
staadioni ehitus toimus reeglina hooajavahetusel, st nad alustavad sellega siis. Eks varu veel kannatust :)

gamer
23.02.05, 19:11
Leeds siis Premieri viidud ja seal sai 5 koht saavutatud. Olen suuresti kokku ostnud 2001/2002 aasta koosseisu, sh. Kewell, Smith, Viduka jne... Hea täienduse sain Eestimaalt Zahhovaiko näol, ja imelikul kombel mahtus vend isegi põhisse mängides 28 mängu ja lüües 4 väravat. Seda enamasti poolkaitse koha peal.

Suvel pakkus mulle end Ricardo Montolivio skaudi vahendusel. Samuti soetasin mängijateturult ründesse Kluiverti.

Eesti poole pealt võiks parimaks tulemsueks lubada 2-2 tulemust ei kellegi muu Kui brasiilia vastu.

Tanel
24.02.05, 11:39
Staadionist rääkides keelas Madriidi linn Rayoga mängides üldse suurendamise ära. Aga pole enam kuu aega juba mänginud seda mängu - viskasin lausa välja.

fitti
24.02.05, 23:12
mul õnnestus Riveriga alustades kohe vingelt puusse panna - otsisin vasakule äärele täiendust ja leidsin free transferiga sellise tegelase nagu Daniel Cordone ja sõlmisin peale atribuutide heaks kiitmist lepingu kuni 2005 suveni. asi muutus aga kahtlaseks, kui vennal ka peale kolme mängu suspended nupuke kuhugi ei kadunud - vaatasin siis lähemalt ja selgus et \'global ban until March 2006\'.... hea tehing, või mis.

siimsorokin
25.02.05, 21:50
Kõigile FM 2005 huvilistele siis teadmiseks (kes veel muidugi ei tea) et kolmapäeval tuleb välja uus patch v5.0.3. http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1101

Kõike, mida patch sisaldab võite lugeda sellelt lehelt: http://community.sigames.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/212206905/m/2252022201

Epic
02.03.05, 19:09
Noh, ons keegi pätsi kätte saanud? Mul juba mingi 10 mintsa kükitab 99% peal :P Räägib, et fail on 36.2MB suur, samas näitab, et on juba üle 40MB sikutanud :P

siimsorokin
02.03.05, 19:14
Sain ise patchi kätte, aga nüüd oleks kuskilt cracki vaja!

Epic
02.03.05, 19:44

Sain ise patchi kätte, aga nüüd oleks kuskilt cracki vaja!

kust sa tõmbasid?

siimsorokin
02.03.05, 19:47
http://community.sigames.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/521102691/m/7662053011

Tõmbasin selle 84 mb data versiooniga.

Epic
02.03.05, 20:22
tra, sain lõpuks kätte aga nüüd viskab mingit errorit :deemon: arr...peab vist Tannu eeskujul sellega midagi ettevõtma :deemon:

siimsorokin
02.03.05, 20:33
Algselt postitas Epic

tra, sain lõpuks kätte aga nüüd viskab mingit errorit :deemon: arr...peab vist Tannu eeskujul sellega midagi ettevõtma :deemon:

Mis mõttes, kas peale pannes või mängu tööle pannes?

Epic
03.03.05, 00:01

Algselt postitas Epic

Mis mõttes, kas peale pannes või mängu tööle pannes?

kui pätsi installima hakkan, laeb ilusti ära ja siis... :(

siimsorokin
03.03.05, 22:28
Niih, nüüd ma leidsin ühe cracki hakatise, mis pole küll no-cd crack, aga mingi tüüp tegi ise mingi ja see paneb mängu ilusti tööle, endal ka järgi proovitud! :)
Leiate siit: http://fileforums.com/showthread.php?t=68690

Epic
04.03.05, 16:46
täitsa perses, ma olen mingist viiest erinevast kohast pätsi tõmmanud ja ikka ajab ühte ja sama jama http://www.clicksmilies.com/s0105/sauer/angry-smiley-035.gif

siimsorokin
04.03.05, 17:02
Algselt postitas Epic

täitsa perses, ma olen mingist viiest erinevast kohast pätsi tõmmanud ja ikka ajab ühte ja sama jama http://www.clicksmilies.com/s0105/sauer/angry-smiley-035.gif

Aga proovi lihtsalt kogu kupatus maha võtta ja siis uuesti mäng ja kõik patchid (5.0.2 ja 5.0.3) peale panna, muud ei oska soovitada! :)

gamer
05.03.05, 19:06
Algeline osa mu eesti patchust (db ja logod) läks toru poole teele nimega fm_est_patch[danel111].rar

IndrekL
05.03.05, 19:18
Ma ei saa torusse sisse:(

Epic
05.03.05, 19:25
njah, ma jaga sellest toru värgist üldse mitte midagi :P gamer äkki riputad kuhugi lehele?

gamer
05.03.05, 19:27
KLe nii suurt asja ei taha kuskile oma lehtedest panna, lihtsalt kisub andmeedastusmahu alla kui sealt tirima hakatakse. lisamärkusena, et uut mängu alustades valige valgevene liiga (belarus). asi pole kaugeltki valmis ja ka koosseisud on vananenud veits

gamer
05.03.05, 19:42
NO kui keegi kes ära tirib paneb, sest minu upload on kohutav, 166mb asi läheb torru poolteist tundi, tehke omad järeldused

eestimees
06.03.05, 12:02
kas sa saaksid toru.hot.ee st tõmmata faili ja uppida pumppa?
fm_est_patch[danel111].rar
tnx

gamer
06.03.05, 12:18
mul endal on upload shut kehv, ehk keegi kellel veits parem ühendus saab asja pumpa lasta, oelks siin teistel hea kes torust kätte ei saa. lähiajal proovin probleemid liiga muutmisega ära lõpetada ja mängijate pildid paika panna

Epic
07.03.05, 12:08
einoh, tõmbasin nüüd siis dataga pätsi ja voila! läks ilusti peale :sega10:

Epic
08.03.05, 17:17
Mul tunne, et ma leiutasin midagi :P Panin selle eelmise versiooni kräki, mäng läks ilusti tööle näitas küll, et on eelmine versioon aga siis märkasin, et Player and team instruction \"Closing Down\" use more correct description: Rarely, Mixed, Often (instead of Own Area, Own Half, All Over). nagu oli lubatud (http://community.sigames.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/212206905/m/2252022201) :) Teisi asju pole veel jõudnud uurida..

siimsorokin
08.03.05, 20:01
Algselt postitas Epic

Mul tunne, et ma leiutasin midagi :P Panin selle eelmise versiooni kräki, mäng läks ilusti tööle näitas küll, et on eelmine versioon aga siis märkasin, et Player and team instruction \"Closing Down\" use more correct description: Rarely, Mixed, Often (instead of Own Area, Own Half, All Over). nagu oli lubatud (http://community.sigames.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/212206905/m/2252022201) :) Teisi asju pole veel jõudnud uurida..

Hm..kui ma nii proovisin teha siis mul nt. jaanuari ülemineikuid polnud tehtud! :)

Darren
11.03.05, 15:22
Lugesin vist delfi noortekast või perekoolist patch 5.0.3 jaoks leiduva mini image faili kohta, mis võimaldab isikutel, kelle originaal CD on näiteks kriimustusi saanud või eeem koera poolt ära söödud, football manageri uue patchiga ning ilma CD-d draivis hoidmata vabalt mängida.

Epic
12.03.05, 22:03
mes asja, juba on mingine 5.0.5 päts väljas? :P

Bobik
13.03.05, 00:07
See eelmine päts viskas lambist vahest mängust välja. Muidugi ilma seivimata jne. Uus versioon parandab need \"pisivead\"

Maarek
15.03.05, 11:20
Algselt postitas gamer

KLe nii suurt asja ei taha kuskile oma lehtedest panna, lihtsalt kisub andmeedastusmahu alla kui sealt tirima hakatakse. lisamärkusena, et uut mängu alustades valige valgevene liiga (belarus). asi pole kaugeltki valmis ja ka koosseisud on vananenud veits

Minu tulemus Sinu uue patchiga oli see, et pärast liiga valimist mõtles natuke ja viskas mängust välja. Ja kahjuks ei olnud enam üldse võimalik uut mängu alustada. :(

IndrekL
21.03.05, 14:59
Täna juhtus selline naljakas asi:P

RantZ
24.03.05, 15:38
Algselt postitas Maarek

Algselt postitas gamer

Minu tulemus Sinu uue patchiga oli see, et pärast liiga valimist mõtles natuke ja viskas mängust välja. Ja kahjuks ei olnud enam üldse võimalik uut mängu alustada. :(

sama siin:viha:

Maarek
24.03.05, 20:19
Algselt postitas RantZ

Algselt postitas Maarek

Algselt postitas gamer

sama siin:viha:

Mul õnneks päästis olukorra see, et ISO fail veel alles oli ning uue installi tegin.

17
26.03.05, 23:07
Koondise juhtkond soovis, et ma Eestit eeloleval WorldCupi kvali-
fikatsiooniturniiril ei häbistaks. Et seda kergem vältida oleks saatsin
Janno Kivisilla U21 treeneriks, U19 koondist hakkas juhendama hollandlane
Wim Jansen. Koondise treeneriks palkasin veel Kuressaarest Jan Vazinski:)
A-koondise abitreeneriks sai itaallane Giorgio Ciaschini, kes oli
eelnevalt AC Milani abitreeneriks. Kindluse mõttes sebisin Eestisse
ka Antonio Lopeze Valenciast. Koondise arstideks said ManU\'st Robert
Swires, Marco Della Casa Interist ning Augusto Terzi. Ning nüüd lõpuks
esimese MM 2006 valikmängu juurde.

18.08.2004, 19:30
Liechtenstein 1 - 1 Eesti
1:0 M.Frick 12\'
1:1 M.Kristal 37\'

Kaheksa päeva enne mängu tuli halb uudis, kuna Ragnar Klavan oli Flora
treeningul vigastada saanud. Teda kutsusin asendama Levadia vanameister
Sergei Hohlov-Simsoni. Peale koosseisu lõplikku kinnitamist leidsid
ajakirjanikud, et Meie koosseis on liiga noor ning koondis koosneb
liialt eksperimentidest. Eks-koondislane kahtles meie šansides. Lemsalu
oli mängu eel optimistlik. Mäng algas suht sitalt. Juba 12. minutil
laksis Frick 1-0. Eks-koondislane soovitas just seda meest jälgida, kuid
kahjuks see eriti hästi ei õnnestunud. Aga 37. minutil saatis Marko
Kristal imelise palli kääbuste väravasse. Mees tahtis paremalt äärelt
anda tsenderdust Konstantin Nahale, kes ootas karistusalas, kuid pall
läks veitsa üle jala ning lendas ilusti tagumise posti kõrvale ning
ilus värav oligi sündinud. Kahjuks jäi see selle mängu viimaseks ning
pettumus oli suur. Mängu lõpus olid Tarmol ja Slaval head võimalused,
kuid kumbki neid ära ei löönud. Meie grupi teises mängus üllatas
Luxemburg Slovakiat, võites neid vööral väljakul 2-3.

04.09.2004, 15:00
Eesti 3 - 0 Luxemburg
1:0 S.Terehhov 29\'
2:0 M.Kristal 51\'
3:0 A.Oper 56\'

Enne seda mängu räägiti sama asja, et koondis on liiga noor ja wattever.
Nagu ka enne Liechtensteini mängu kahtles eks-koondislane meie šansides
Luxemburgi vastu. Seevastu väravavaht Mart Poom oli mängu eel positiivselt
meelestatud. Päev enne mängu tulid ka halvad uudised. Urmas Rooba ja Vitali
Gussev said vigastada. Roobale asendust kutsuta ei saanudki, Gussevit tuli
asendama Ragnar Klavan. Mängu 16. minutil käis pall Luxemburgi väravas,
kuid kohtunikuhärra Dunn otsustas Konstantin Naha löödud värava suluseisuks
lugeda. Meie mehed kaua ei passinud, peale ilusat kombinatsiooni, saatis 29.
minutil palli väravasse Sergei Terehhov. Peale seda, kui Oper palli latti saatis,
oli Marko Kristal esimene, kes sellele jaole sai ning väravaks vormistas.
Ning 5 minutit hiljem olid rollid vahetunud. Kristal söötis ning Oper lõi.
Mängu lõpus oli Saharovil küll hea võimalus veel üks värav lüüa, kuid pall
lendas sirgelt posti. Ajakirjanike arvates, tõi Meile võidu parem palli
valdamine.

08.09.2004, 19:30
Portugal 3 - 1 Eesti
1:0 J.Pinto 24\'
2:0 J.Pinto 39\'
3:0 Maniche 46\'
3:1 A.Oper 56\'(pen)

Päev enne mängu Portugaliga, tuli halb uudis. Keskväljamees Maksim Smirnov
sai vigastada ning teda kutsusin asendama Tõnis Vanna:D Anonüümne eks-koondislane
tuli välja väitega, et Eestil on kõik võimalused Portugalile tuul alla teha.
Kristen Viikmäe soovitas kasutada tugevat pressingut, mis peaks Tema arvates
edu tooma. Nojah, sellest mängust ma nagu eriti rääkida ei tahagi. Mängu jäid
iseloomustama Poomi prohmakad, Operi värav, Saharovi mängitud üks minut, peale mida
mees vigastada sai ning Stepanovi punane kaart. Tabelis platseerume siiski teisel
kohal.

13.10.2004, 19:30
Läti 2 - 4 Eesti
0:1 M.Reim 27\'
0:2 R.Piiroja 54\'
0:3 J.Lindpere 56\'
0:4 I.Zelinski 83\'
1:4 Romanov 89\'
2:4 Prohorenkovs 90\'

Enne Sergei Terehhovi juubelihõngust mängu kahtles eks-koondislane järjekordselt
meie võimalustes. Viikmäe seevastu, oli optimistlik ning ootas põnevat mängu.
Seoses Andrei Stepanovi punase kaardiga, otsustasin teise keskkaitsjaga veidi
riskida ning asetada sinna kääbus Liivo Leetma. Hulgaliselt häid võimalusi
jätsid esimesel poolajal kasutamata nii Andres Oper kui ka Joel Lindpere,
kuid kastanid tõi tulest välja koondises enim mänge pidanud Martin Reim, kes
saatis karistusala joonelt imelise palli ristnurka. Teise palli lätlaste
väravavõrku saatis imeliusa pealöögiga Raio Piiroja, kellele tsenderdas
nurgalöögist palli just Liivo Leetma. Seejärel suutsime lüüa veel kaks väravat.
Peale Zelinski kolli, tõin vahetusest sisse Smirnovi ja Klavani, peale midagi
mängu lõpp aiataha läks, ning nii suutsidki lätakad Meile kaks kolli ära kobistada.
Mängupilt oli ilus ja sellisega võiks MMile minna küll:) Ajakirjanikud hindasid
meie võidu peamiseks faktoriks paremat pallivaldamist. Ainuke halb uudis on see,
et Andres Oper sai selles mängus oma teise kollase kaardi ning peab nüüd Venemaa
mängu vahele jätma.

13.11.2004, 15:00
Eesti 4 - 5 Afganistaan (Peale penaltiseeriat)
1:0 I.Teever 10\'
2:0 S.Hohlov-Simson 12\'
2:1 C.Sergio Yakubi 27\'
2:2 L.Alberto Butron 44\'(pen)
3:2 M.Shvets 45\'
3:3 J.Salguero 71\'
4:3 J.Kuresoo 84\'
4:4 W.Ojeda 88\'

Penaltiseeria: P.Luis Soto(AFG) eksis, S.Hohlov-Simson(EST) eksis, A. Camera(AFG)
realiseeris, R.Klavan(EST) realiseeris, J.Fernando Butron(AFG) eksis, D.Ustritski(EST)
eksis, J.Salguero(AFG) realiseeris, I.Teever(EST) eksis, M.Cisneros(AFG) realiseeris.

Enne tähtsat mängu Venemaaga otsustasin kokku leppida ühe kerge sõprusmängu, et
mehed saaks hea tujuga Venemaa mängule vastu minna. Enne kohtumist tuli väga halb
uudis Sergei Terehhovi vigastusest. Martin Reim hoiatas Meid Afganistaani koondise
eest. Tema arvates tundub võit kindel, kuid Afganistaan võib üllatada. Tore mäng, kuid
kahjuks kaotus. Enim rõõmu valmistas Jürgen Kuresoo debüütvärav. Mängis teine koosseis
niiet ei olnudki erilisi lootusi, kui aga esimesed kaks väravat löödud oli meeleolu väga
hea, kuid siis viigistasid jne. Penaltiseeriat lootsin küll võita, aga kahjuks Meie
mehed ei suutnud oma lööke realiseerida. Sellegipoolest said noored hea kogemuse:)

17.11.2004, 19:30
Venemaa 4 - 0 Eesti
1:0 D.Bulõkin 9\'
2:0 D.Bulõkin 32\'(pen)
3:0 Y.Nikoforov 78\'
4:0 D.Sõtšev 87\'

Peale Afganistaani mängu, tuli mulle selline tore uudis, et uus Eesti \'staar\'
Jürgen Kuresoo oli oma esimese mängu ja värava üle väga õnnelik ning loodab
koondise eest ka Venemaa mängus põhisse saada. Tore uudis, aga unistagu edasi:)
Enne mängu tuli elukohutav uudis!!!Mart Poom sai vigastada. No tore uudis ikka küll
eks siis Kaalma või Kotenko peab puuri kaitsma. Eks-koondislane uskus, et
Me võime Venemaad üllatada ning võidu koju tuua. Allas hoiatas venelaste väga hea
pallivaldamise eest. Mäng tõotas tulla tõesti väga raske, kuna puudusid nii Poom,
Oper kui ka Terehhov. Poomi asendas Kotenko, Operit Shvets ning Terjat Lindpere.
Ma küll ei tea miks, aga panin ka põhikoosseisu Jürgen Kuresoo. Juba seitsmendal
minutil olime peaaegu kaotusseisu jäämas,kuid Bulõkin suutis palli napilt väravast mööda saata.
Mis eelmisel rünnakul tegemata jäi tehti ära järgmisel. Leetma tegi vea ning Bulõkinil polnud
raskusi palli väravasse saatmisega. Venkud aina ründasid ja ründasid. Meie esimene võimalus
tekkis 26. minutil, kui Zellu kasti joonelt löögile sai, kuid palli üle põrutas. 31. minutil
suvatses Kristal kastis vea teha ning Bulõkinil polnud raske pennalt võrku saata.
Suurepärane võimalus tekkis avapoolaja lõpus taas Zelinskil, kes palli kahjuks mööda saatis.
Ja kohe järgmisel rünnakul saatis Viikmäe palli ülinapilt väravast mööda. Kuna Kuresoo ei
suutnud end õigustada ning oli ka väikese vigastuse saanud, otsustasin ta poolajal välja vahetada
ning teda asendas Nahk. Kuradi Leetma! Vend lausa pani palli Sõtševi jalale ning sellise klassiga
mängija ei saa sellist olukorda kasutamata jätta. Pole midagi teha, sinna see mäng jäi. Oleks võinud
vähemalt auväravagi lüüa, kuid kahjuks seda ei tulnud. Mängus teise kollase kaardi teeninud
Lindpere ning Piiroja peavad kohtumise Slovakkiaga vahele jätma. Ajakirjanikud Meie suure
kaotuse üle eriti üllatunud polnud.

09.02.2005, 19:30
Eesti 1 - 0 Alžeeria
1:0 J.Kuresoo 27\'

Enne kohtumist ei olnud kummalgi meeskonnal mingisugust pinget, vähemalt nii väitis press.
Zelinski seevastu soovitas meil mängida oma mängu ja mitte liiga lõdvalt kohtumist võtta.
Teine koosseis suutis Alžeeria vastu päris korralikku mängu näidata. Väga tore muidugi see,
et Jürgen jälle võrku sahistas. Tibu sai kah oma kolmekümnenda mänguga maha. Eriti positiivne
ei ole muidugi see, et Kuresoo Švetsi teenitud pendla mööda saatis. Nüüd ei jää muud üle,
kui valmistuda eelseisvaks kohtumiseks Slovakkia vastu, mis on väga suure kaaluga.

26.03.5005, 15:00
Eesti 1 - 1 Slovakkia
0:1 M.Mintal 69\'
1:1 M.Poom 74\'

Kindlalt oli teada, et väga tähtsas koduväljakukohtumises ei saa kaasa teha keskkaitsja
Raio Piiroja ning vasakpoolik Joel Lindpere. Joeli kaotus küll nii tähtis ei ole, kui
Torino klubis mängiva Piiroja puudumine. Slovakkial seevastu mängukeeluga mehed puudusid.
Veidi mänguvälist juttu. Kuna ise manageerin ka veel Lyoni ning Jürgen Kuresoo head esitused
koondise eest jätsid hea mulje, otsustasin ta ka Lyoni soetada. Teda ootas ees juba nooruke
kuressaarlane Kaarel Raamat, kes tegutseb põhikoosseisus vasakkaitse kohal. Jürgeni debüüt
Lyoni eest oli igati õnnestunud. Nimelt suutis mees lüüa koguni kolm väravat ning anda ühe
väravaga lõppenud söödu. Veel suutis ta tekitada mitmeid ohtlike olukordi. Teda jätkus kõikjale,
rünnakule, poolkaitsesse, kaitsesse, vasakule, paremale, keskele jne. Lisaks neile kahele mehele
on oodata lisa ka TVMK\'st Ingemar Teeveri näol. Ahjaa, Jürgen tunnistati ka mängu parima tiitli
vääriliseks. Eks-koondislane arvas, et Meil on võimalus Slovakkidele koht kätte näidata.
Viikmäe ootas aga põnevat kohtumist. Poisid tegid supermängu! Kõik sujus. Ainuke nõrkusehetk oligi
peale Mintali väravat. Kuid siis... Karol Kisel tõukas vasakul äärel Ingemar Teeverit, tänu millele
saime karistuslöögi. Kuna olin settingud nii pannud, et Poom karistus- ja nurgalöökide ajal alla
tõttaks oli ta ka sel hetkel seal. Klavan tsenderdas ja... Poom lõigi värava!!! Nüüd on kõik valmis
Venemaale tuult alla tegema.

30.03.2005, 19:30
Eesti 5 - 1 Venemaa
1:0 J.Lindpere 2\'
2:0 J.Lindpere 18\'
3:0 I.Zelinski 35\'
4:0 J.Lindpere 41\'
4:1 A.Shirko 69\'
5:1 I.Zelinski 71\'

Enne kohtumist tuli uudis, et Poom on oma esimese värava üle koondises väga õnnelik, ning ei suuda
oodata, millal saab taas Eesti särgi selga tõmmata. Eks-internatsionaal oli kindel, et Me suudame
Venemaad võita. Allas seevastu hoiatas venalaste heade ründajate eest, kuid arvas siiski, et Meil
on võimalus võita, kui suudame valida õige taktika. SUPERMÄNG!!!!! Ma ei oska mitte midagi muud õelda.
Lindpere kolm väravat!!!! Otsustasin ta Operi asemel põhisse panna ja mees õigustas end juba esimese
kahekümne minutiga. Zelinskilt samuti kaks väravat ja eluhea mäng. Nüüd on ka Portugali vastu kõik
võimalused olemas. Loodame, et ka järgmisel kolmapäeval toimuv kohtumine toob meile samasuguse resultaadi.

04.06.2005, 15:00
Eesti 3 - 1 Liechtenstein
0:1 E.Stoll 32\'
1:1 J.Kuresoo 38\'
2:1 K.Viikmäe 39\'
3:1 J.Lindpere 90\'

Enne kohtumist, kui soovisin Terehhovi koondisse kutsuda, suvatses Soomes ülbeks läinud vasakpoolik,
minu kutse tagasi lükata. Tänu sellele võib mees edasisest koondise esindamisest ainult unistada.
Terja arvele jäi 65 mängu ning 5 väravat. Eks-koondislane oli mures Meie võimaluste üle nagu ka enne
kohtumist võõrsil. Piiroja, aga oli mängu eel optimistlik. Enne kohtumist tuli küsimus ka seoses
Terehhoviga, millele vastasin loomulikult, et Minu treenerioleku ajal mees koondisekutset enam ei
saa. Võibolla tõesti olen liiga karm, aga mul on Tema positsioonile teisigi mängijaid. Mängu algus oli
kehv, kuid õnneks Kuresoo ja Viikmäe väravad päästsid päeva. Eelmise mängu kangelane Lindpere suutis
ka omalt poolt ühe lisada. Mängu negatiivsetest külgedest niipalju, et Stepanov suvatses punase saada
ning Oper arvas, et ka üks väike vigastus paha tee. Seega nelja päeva pärast Portugali vastu läheb väga
raskeks.

08.06.2005, 19:30
Eesti 0 - 2 Portugal
0:1 C.Ronaldo 4\'
0:2 Petit 47\'

Operit kutsusin koondisse asendama Merkuurlase Vitali Gussevi. Kahtlane muidugi on, kas mees väljakule
pääseb, kuid asenduse pidi siiski kutsuma. Ning tuli ka uudis Terehhovi koondisekarjäärist loobumisest.
Eks-internatsionaal ütles, et Meil on võimalus Portugali võita. Reim hoiatas Portugali rünnakute eest,
kuid arvas, et kui suudame valida õige taktika on ka meil omad võimalused. Eesti U21 koondis suutis
portugaalastega viiki mängida. Eestlaste kõik kolm väravat lõi Ats Purje. Ootame ka A koondiselt
sama head mängu:) Kahjuks läks mäng nii nagu ta läks. Meil oli võimalusi, kuid kahjuks ei suutnud
mehed neid ära kasutada. Lohutuseks niipalju, et grupis püsime endiselt 14 punktiga teisel kohal:)

03.09.2005, 15:00
Eesti 2 - 2 Läti
0:1 I.Bleidelis 32\'
1:1 A.Oper 68\'
2:1 M.Poom 75\'
2:2 M.Verpakovskis 79\'(pen)

Enne kohtumist eks-koondislane oli Meie pärast mures, Piiroja seevastu, oli optimistlik. Jama, jama,
jama. Tänu sellele mängule arvatavasti kadus ka Meie lootus EMile pääseda. Liivo suutis taaskord
penalti tekitada. Väga tore muidugi see, et Mart jälle värava lõi. Haavistu antud tsenderdus leidis
kasti tõtanud kiiperi. Poomi teine värav siis koondises. Kaks viimast kohtumist valikgrupis toimuvad
Slovakkia ja Luksemburgiga. Enne neid mänge jääb vahele veel sõpruskohtumine Albaaniaga.

07.09.2005, 19:30
Eesti 0 - 2 Albaania
0:1 I.Tare 13\'
0:2 A.Bushi 15\'

Meedia arvates tuleb eksperimentkohtumine. Zelinski ootas põnevat heitlust. Nagu ka meedia väitis,
nii ka sai. Vahetusi ka teha ei viitsinud. Kohtumise seis mängupilti küll ei peegelda, aga siiski
tuli kaotus. Loodame nüüd, et Slovakid ja Luksid lähevad ahju.

08.10.2005, 15:00
Slovakkia 4 - 0 Eesti
1:0 M.Karahan 23\'
2:0 M.Mintal 24\'
3:0 M.Mintal 45\'
4:0 M.Mintal 85\'

Eks-koondislane kahtles meie šanssides. Piiroja, oli aga optimistlikult meelestatud. Mängu domineerisime
selgelt Meie, kuid tegime neli ränka eksimust, mis kurjalt kätte maksid. Kiired ja osavad slovakid ei
jätnud ühtegi neist kasutamata. Meie parima võimaluse eest hoolitses Eduard Ratnikov, kelle löök ülinapilt
ristnurgast mööda lendas. Oper, Lindpere ja Švets jätsid kõik mitmeid võimalusi kasutamata. Pole midagi teha.
MM 2006 pääse jäi seekord saamata. Seda enam, tahame pääseda EMile 2008. Viimane valikgrupi mäng veel pidamata.

12.10. 2005, 19:30
Luksemburg 0 - 4 Eesti
0:1 M.Švets 27\'
0:2 A.Oper 40\'
0:3 A.Oper 48\'
0:4 E.Ratnikov 73\'

Nagu juba tavaks saanud, eks internatsionaal kahtles meie võiduvõimalustes. Urmas Rooba ootas põnevat
kohtumist. MM valiktsükkel lõpetati ilusa võiduga vööral väljakul Luksemburgi üle. Mängus erilist
pinget ei tekkinud, kuna vastane oli igas elemendis selgelt nõrgem ning mäng ei otsustanud midagi.
Väga tore, et Meie väravalööjate nimistusse on taas uus mees lisandunud. Nooruke Eduard sai kah väravaga
maha. Järgmine kohtumine A. Le. Coq. Arenal Ameerika Samoa vastu, kust ootame loomulikult võitu.
Toon ära ka grupi lõpptabeli:

1. Portugal 30p
2. Venemaa 24p
3. Slovakkia 21p
4. Eesti 18p
5. Läti 13p
6. Liechtenstein 11p
7. Luxemburg 3p

12.11.2005, 15:00
Eesti 1 - 0 Ameerika Samoa
1:0 E.Ratnikov 63\'

Enne kohtumist ennustas meedia taas eksperimentkohtumist, mis loomulikult ka tuleb, sest tegu ju ikkagi
sõprusmänguga. Urmas Rooba, aga soovitas Meil pead mitte kaotada ning lasta end heidutada Ameerika Samoa
nõrkusest. Seega tuleb mängida oma mängu. Mäng oli iseenesest ilus. Debüteerija Tihhon Šišov tegi ilusa
mängu ning hoidis Ameerika Samoalaste rünnakuid hästi ohjes. Hooaja lõpetame kodus mänguga Angoola vastu.

16.11.2005, 19:30
Eesti 1 - 0 Angoola
1:0 V.Zahhovaiko 31\'

Nagu ka enne Ameerika Samoaga mängu, ennustasmmeedia eksperimentkohtumist. Piiroja oli aga optimistlik.
Esimese mängu koondise eest tegid Konstantin Vassiljev ja Oleg Maksimov. Nagu ka Ameerika Samoa vastu,
suutsime ka angoollastele(?) ühe värava lüüa. Sedakorda autoriks oma 15 koondisemängu pidanud Slava.
Kaasa tegi ka Mart Poom, kellele oli see 110nes kohtumine. Debütandid said oma ülesannetega hästi hakkama
ning neid võib ka järgmise aasta sõprusmängudes väljakul näha. Selle sõpruskohtumisega lõppeski pidulikult
koondise hooaeg.

Need kaks aastat, mis Mina olen koondise eesotsas toimetanud on olnud suhteliselt edukad. Praeguse koondise-
karjääri parim mäng on olnud kahtlemata kohtumine koduväljakul Venemaaga. Mängude bilanss: 8 võitu, 3 viiki
ja 6 kaotust. Väravate vahe 31 - 28, mis näitab, et ka väike Eesti suudab palju väravaid lüüa. FIFA edetabelis
asume 55. positsioonil, Läti on 57. Eks ootame järgmiselt kahelt aastalt paremaid tulemusi ning ka pääsu
2008. aasta Euroopa Meistrivõistlustele Austrias.

Vabandan poolikute ridade pärast. Kirjutasin notepadis, seega on ka ridade pikkused sellised.

Bobik
27.03.05, 15:30
Minul õnnestus Eestiga alustades play-offi jõuda ja Taanile kaoada. Kodus küll 0-0 viik, aga võõrsil 2-4 kaotus. Portugal pääses 24 punniga otse edasi, Eesti jäi vaid punktiga maha. Siis läksin Grays nimelisse klubisse Inglise Conference South divisionis. 14 kohalt poole hooaja pealt tõusin esimeseks ja nüüd Conference Nationalis olen teisel kohal peale poolt hooaega. Eesti peatreener nüüd Urms Kirs ;) \'
Conference Nationali võitja. Joppas laenulepingutega.

IndrekL
28.03.05, 16:13
Kas kuidagi kohe alguses saaks endale nii klubi kui ka koondist võtta?

gamer
28.03.05, 21:04
Võta koondis ja vali mõni vaba klubi endale ja oledki kahe treener(Y)

taku*
17.04.05, 20:32
Tere.

Paluksin teilt väheke abi.

Kas oskab keegi soovitada kohta, kust mingi update tõmmata ja mis oluline... sellele crack ka saada. Just selle viiamse leidmisega on mul raskusi.

tänan.

IndrekL
17.04.05, 21:04
Mul endal tegelt sama probleem!:oih:

Maarek
17.04.05, 23:43
Algselt postitas sarvik*

Tere.

Paluksin teilt väheke abi.

Kas oskab keegi soovitada kohta, kust mingi update tõmmata ja mis oluline... sellele crack ka saada. Just selle viiamse leidmisega on mul raskusi.

tänan.

Eks sa kuskilt Torrentist ta saaks.

gamer
18.04.05, 00:31
gamecopyworld\'st ei saa? siiamaani ma sealt kõik saanud mis cm/fm puutub

ethan
18.04.05, 22:18
avaldage toetust kaaseestimeelsetele Eesti liiga FM2006-te lisamiseks (http://community.sigames.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/521102691/m/545206415/p/2)

taku*
18.04.05, 22:40
Algselt postitas gamer

gamecopyworld\'st ei saa? siiamaani ma sealt kõik saanud mis cm/fm puutub

vot proovisin. seal 5.0.2 see kräkk.. aga mul ei funktsioneeri see... nagu juba lahti pakkimisel tekib error

gamer
23.04.05, 11:42
On keegi huvitatud network mängu tegemisest. Nimelt oleks vaja isikut kellel oleks võimalik mängu hostida. Ehk oelks siit ka keegi teine nõus mängima.

Msn: danel112@hotmail.com

siimsorokin
23.04.05, 17:11
Netis võiks mõni päev pelada küll!:)

gamer
23.04.05, 17:24
Juba käib hetkel mäng, kel huvi läbi msn saab kontakti.

fitti
07.05.05, 13:37
juhtub asju:

http://www.hot.ee/fitti/taylor1.jpg

tulemuseks -

http://www.hot.ee/fitti/taylor2.jpg

pole ma veel oma cm-karjääri jooksul kordagi näinud, et keegi ratinguks 1 saab. Well done, Luke, may the force be with you!

Muidu läheb hästi, aitäh küsimast! Eelmisel hooajal punnitasin Wolfsburgi liigas teiseks, sel hooajal sihin tiitlit. Põhitegijad de Ridder, Bojinov ja tänavu ootamatult Frank Baumann.

gamer
07.05.05, 17:58
Ma siin eksperimenteerin. Tegin nn Balti Superliiga, kus meistriliigas kolme Baltiriigi parimad klubid ja siis vaikselt allapoole.

Meistriliiga siis: Ekranas, Flora, Trans, TVMK, Kaunas, Atlantas, Levadia, Merkuur, Skonto, Metalurgs, Dinaburg, Ventspils, Vetra, Tulevik.

Ise punnitan hetkel esiliigas Vaprusega. Kui hooaeg läbi, eks siis teavitan teid Eesti kubide (eba)edust

Edit: Jube pinda käib, juba kolm kaotust järjest kus võiduvärav lüüakse 90+ minutil

17
25.05.05, 12:38
PraS ka FMi ära eksinud. Igatahes ostsin herr Märdi ka Aston Villasse ning koondisekutse sai ka:)

gamer
25.05.05, 14:39
Ei saa enam mina aru, uusim patch ja absoluutselt kellegile ei saa evertoniga vastu, taktikatega mänginud igat pidi küll kaitsvalt-ründavalt, erikäskudega ja ikka seisud 0-4 0-5 minu kahjuks

fitti
26.05.05, 14:22
tänksalot

http://www.hot.ee/fitti/0.jpg

wal
03.06.05, 11:33

juhtub asju:

pole ma veel oma cm-karjääri jooksul kordagi näinud, et keegi ratinguks 1 saab. Well done, Luke, may the force be with you!

CM kõige-kõige esimeses versioonis(\'92) juhtus sedagi, et terve vastasmeeskond sai 1-d(vist oli Coventry ja Watford, keda Sunderlandi või Cardiffi juhtides 8-0 sai võidetud. 97/98 on vist rating 4 juba mitte kõige tavalisem.

Jyrka
03.06.05, 14:34
Mul sa FMis just Mart Poom peale 0-3 kaotust Portugalile reitinguks 1.

gamer
04.06.05, 08:29
Niisiis o happy day. Suutsin Eesti U-21 viia omavanuste EM-i finaalturniirile. Alagrupis saavutasin küll teise koha, kui jäin nelja punktiga Portugalist maha, aga playoffis sain kokkuvõttes 4-1 jagu Belgiast. Eks nüüd on ainuke siht EM tiitel.

Epic
04.06.05, 15:29
appi, appi, appi!

Hooajaeelsete sõprusmatshide ajal jookseb mäng lihtsalt kokku, või noh mitte päris kokku. Saab uurida igasugu asju aga mäng ise edasi ei lähe :( Teise hooaja alguses olen

MihkelPallak
06.06.05, 23:03
eesti patch on veel torus?:õnnelik: :doh:

käbi
11.06.05, 23:52
Eesti lisa on kuskil üleval kah?

budu
16.06.05, 16:13
kust selle siis leida vöib

ethan
19.06.05, 01:10
omg.
FM-l pidi Eesti liiga tegemine kergem olema, aga ei tuhkagi. Igatepidi lõppeb uut mängu luues sellega, et arvuti (või miski tema sees? hmm...) viskab mängu kinni.
Tahan Eesti liigat! :kurb3:

17
19.06.05, 01:13
Millest võib tuleneda see, et kui olen mängida saanud umbes esimese hooaja novembri keskpaigani, siis ei lase enam mängu loadida ja viskab ette errori Cannot load saved game vms?:oih:

ethan
19.06.05, 01:18
to 17.

Mälust võib jääda väheseks (millele viitab \"cannot save, etc.\"). Samas ei imestaks kui mõni tõmmatud update on asja ära rikkunud (eriti need unofficial update\'id). Kõike võib olla.

Eesti liigat :kurb8:

17
19.06.05, 01:24
Algselt postitas ecco

to 17.

Mälust võib jääda väheseks (millele viitab \"cannot save, etc.\"). Samas ei imestaks kui mõni tõmmatud update on asja ära rikkunud (eriti need unofficial update\'id). Kõike võib olla.

Tõmbasin 5.0.5 Worldwide Soccer Manager update Sigamesi kodukalt niiet ei usu, et probleem selles on. Ju siis tuleb uut mängu alustada :kurb10:

gamer
19.06.05, 08:39
Algselt postitas 17

Algselt postitas ecco

to 17.

Tõmbasin 5.0.5 Worldwide Soccer Manager update Sigamesi kodukalt niiet ei usu, et probleem selles on. Ju siis tuleb uut mängu alustada :kurb10:

Sul siis Worldwide Soccer Manager? Rohkem arvan et sul FM ja sul sellele patchi vaja hoopis ;)

Victory
21.06.05, 13:41
Kas keegi saaks hostida, oleks meeleldi nõus mängima kellegiga, ükskõik mis liigat.:õnnelik: Kui keegi oleks nõus hostima siis võtku ühendust: elly01@hotmail.com
;)

Epic
21.06.05, 13:45
Algselt postitas Victory

Kas keegi saaks hostida, oleks meeleldi nõus mängima kellegiga, ükskõik mis liigat.:õnnelik: Kui keegi oleks nõus hostima siis võtku ühendust: elly01@hotmail.com
;)

teeme Hong Kongi oma :)

Victory
21.06.05, 14:22
Kas sa saad hostida we ? Kui saad siis räägime msn\'is edasi.