PDA

View Full Version : JPH kutsub 13.okt Läti-Eesti mängule Riiga

priitf
14.09.04, 10:23
13. oktooril kohtub Eesti koondis taas oma igipõlise rivaali Lätiga. Eestil
on viimane aeg lätlastel selg prügiseks teha - viimase mõneteistkümne aasta
jooksul pole viigist enamat suudetud. Et Eesti koondise toetaja ehk SINA
saaks ajaloolist matshi oma silmaga näha, korraldab Eesti jalgpallikoondise
fännide ühendus Jalgpallihaigla koos Bona reisidega sõidu Riiga Läti ja
Eesti vahelisele 2006. a jalgpalli maailmameistrivõistluste valikmängule.
Tule kaasa, Eesti vajab sind!

Reisiprogramm
08.00 Väljasõit Tallinnast Estonia teatri parklast (bussis ülihea seltskond,
muusika, võimalik koondise varasemate mängude vaatamine, õlu, müügil
spetsiaalsed mängumärgid-särgid-sallid jm)

10.00 Võtame peale pärnakad, väljasõit Pärnust

14.00 Jõuame Riiga, vaba aeg, tants ja trall Liivimaa pealinna kesklinnas.
Värise, Riia, mu arm, Igauniast tullakse!

Õhtul LÄTI-EESTI mäng Skonto staadionil (Läti jalgpalliliit pole veel täpset
mängu algusaega teatanud, mitte-ametlikel andmetel on mängu algusaeg 18.00).
Kas esimene iseseisvusaegne võit Läti üle?

Pärast mängu kogunemine ja tagasisõit. Jalgpallipidu jätkub bussis!

Öö hakul jõuame tagasi Tallinna.

Igale vuti- ja õllehuvilisele pool liitrit tasuta õlut näppu Jalgpallihaigla
ja Bona Reiside poolt!

Bussis teeb tuju heaks Kojamees.

Reisi hind: 250.-
Lapsed: 210.-
Jalgpallihaigla liikmed: 210.-

Mängu pileti hind: 5 Läti latti (ca 120 Eesti krooni). Kui olete maksnud
reisi eest, olete automaatselt broneerinud ka mängupileti. Mängupileti eest
tasumine bussis.

Registreerimine kestab 1. oktoobrini 2004. Broneerimiseks palume helistada
telefonil 56 66 23 60 või 6 30 66 70.

Raha on võimalik maksta Bona Reiside kontorisse Estonia pst. 1/3, III korrus
või ülekandega Hansapanga arvele 221011638499.

NB! Reis toimub juhul, kui tuleb kokku vähemalt 40 lõbusat
jalgpallihuvilist. Tõenäoliselt siiski vähemalt kaks bussi:)

Kontaktisik: Marje Saarmäe 56 66 23 60, 630 66 70, Estonia pst 1/3,
info@bonareisid.ee, www.bonareisid.ee

Jalgpallihaigla
www.jalgpallihaigla.ee
jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee

Noonik
14.09.04, 17:12
Kas buss peatub Pärnus Tarapita juures või on mõni teine koht?

17
14.09.04, 23:00
Oleks ka võibolla tulemas, aga kas mingit vanusepiirangut vms pole, et mingi nooremad kui ... peavad koos vanematega olema vms?

priitf
14.09.04, 23:15
to noonik
umbes kell 10.00 Tarapita juures

sicmic
15.09.04, 18:54
Algselt postitas 17

Oleks ka võibolla tulemas, aga kas mingit vanusepiirangut vms pole, et mingi nooremad kui ... peavad koos vanematega olema vms?

Ei usu, et miskit säärast piirangut on - euroliidu piires ning eriti naaberriiki võib ju ometi igaüks vabalt liikuda. ;) Vanemate ja reisi organiseerija seisukoht on muidugi teine asi...

Aga kiirustagem, sest ligi 600 piletit olevat juba broneeritud, mõni võib veel ilma jääda!:doh:

kyps
16.09.04, 12:44
Algselt postitas m1kk

Aga kiirustagem, sest ligi 600 piletit olevat juba broneeritud, mõni võib veel ilma jääda!:doh:

Tohohh kurat!! Kes seda tegi? Siis põhimõtteliselt polegi ju enam pileteid. Ei tahaks küll, et näiteks ainult Flora oma sadade noortega mängule mahuks.

vibu
16.09.04, 14:40
VANA INFO!

Mitte jalgpallihaigla liige peab maksma 370.-. Mind paneb see ausalt öeldes imestama. Miks ei saaks info valesti mõistmiseks selgitada, et reis läheb maksma-
120 (mängupilet
+
250 reis. Ehk-
370. Reisi hind on 370 krooni, mis sisaldab ka mängu piletit. Kõik. Aga nüüd- 250 jne

Miq
16.09.04, 15:03
Algselt postitas vibu

VANA INFO!

Mitte jalgpallihaigla liige peab maksma 370.-. Mind paneb see ausalt öeldes imestama. Miks ei saaks info valesti mõistmiseks selgitada, et reis läheb maksma-
120 (mängupilet
+
250 reis. Ehk-
370. Reisi hind on 370 krooni, mis sisaldab ka mängu piletit. Kõik. Aga nüüd- 250 jne

Turumajandusliku ühiskonna müüginipid, Vibu ;)

13
17.09.04, 10:37
Algselt postitas kyps

Algselt postitas m1kk

Tohohh kurat!! Kes seda tegi? Siis põhimõtteliselt polegi ju enam pileteid. Ei tahaks küll, et näiteks ainult Flora oma sadade noortega mängule mahuks.

Praeguse hetke seisuga enam EJL pileteid broneerida ei saanud.Tõenäoliselt jääb mu reis siis ära.

ROOTSI KUNN
17.09.04, 10:57
Ma ütleks selle peale ,et vanad oliad peaksid nagu teadma ,et viimasele hetkele ei saa piletite ostmist-bronnimist kunagi jätta. Eriti ,kui on tegemist välismängu ja reisiga. Nii,et 13 süüdista ainult ise ennast. Ma siiski usun ,et küll sa selle pileti kuidagi ikka saad.:) Keegi võib loobuda või ostad koha pealt või tellib EJL pileteid juurde.

13
17.09.04, 11:00
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Ma ütleks selle peale ,et vanad oliad peaksid nagu teadma ,et viimasele hetkele ei saa piletite ostmist-bronnimist kunagi jätta. Eriti ,kui on tegemist välismängu ja reisiga. Nii,et 13 süüdista ainult ise ennast. Ma siiski usun ,et küll sa selle pileti kuidagi ikka saad.:) Keegi võib loobuda või ostad koha pealt või tellib EJL pileteid juurde.

Ehhheeeeee....ärge üldse lootke ,et te ilma minuta Riia linna vallutama lähete.

rauno
17.09.04, 11:43
Usun et üsna kindlalt saab osta pileteid kohapeal,iseasi mis hinnaga.läti vs türgi mängul oli suht sama hinnaga värava juures müügil piletid kui kassast enne ostes.ksukil 2lvl kallimad.samas võib mu mälu petta ja olid kallimad.

aiFo
17.09.04, 12:10
Algselt postitas 13

Aga, 13, ära seekord pruuti kaasa võta! Mälestusväärselt tuleb sellest üksnes jama :)

Asjaliku poole pealt -- soovitaks ka sul ennast jalkaliidus nö \"joone alla\" kirja panna. See oleks vast lugu kui kõik bronnid välja ostetakse (!) Musta turgu kah tekkida ei saa, olukorras kus EJL võib lätlastelt iga kell lisakohti saada... Hoia lihtsalt kõht külm ja pilet koputab samahästi kui ise su uksele ;)

pRmt!

aiFo.

13
17.09.04, 12:12
Algselt postitas aiFo

Algselt postitas 13

Aga, 13, ära seekord pruuti kaasa võta! Mälestusväärselt tuleb sellest üksnes jama :)

Asjaliku poole pealt -- soovitaks ka sul ennast jalkaliidus nö \"joone alla\" kirja panna. See oleks vast lugu kui kõik bronnid välja ostetakse (!) Musta turgu kah tekkida ei saa, olukorras kus EJL võib lätlastelt iga kell lisakohti saada... Hoia lihtsalt kõht külm ja pilet koputab samahästi kui ise su uksele ;)

pRmt!

aiFo.

Kle seda pruuti pole mul enam,aga nüüd on uus.proovime kas see on sama kõva mutt?!

ribbenz
02.10.04, 01:24
et milla selgub nimekiri, kes kus bussis lätti liigub bona reisidega?:lahe:

Aabel
05.10.04, 11:39
ühele tuttavale juba helistati bonast ja öeldi et ta ei saanud piletit...:oih:

ribbenz
07.10.04, 18:44
Ma ei tea, kuidas teile tundub, aga minu jaoks tundub see As Bona-reisid väga kahtlasena. Piletite eest sai juba pea 3 nädalat tagasi makstud ja järsku tuleb kõne, mis küsib kas ma ikka tahan minna Lätti. No wtf, kas seal puuduvad arvutid või on inimesed oma töös äpud, aga suht ebameeldiv oleks kolmapäeva hommikul kuulda, et ups sinu nime polegi, kuigi tglt peax olema. JA loomulikult ei saa unustada seda, et järsku ühel õhtul helistatakse ja öeldakse,et maksa ära või reisile ei saa, kuigi firma kodulehel oli veel mitu päeva hiljemgi teade sellest, et maksta saab 31septini. Selliste segaduste najal ei ole vist patt järgmiseks korraks, näiteks Venemaa reisi jaoks, otsida uus reisifirma :deemon:

Mr.Maximus
07.10.04, 21:19
Ega sa ei ole ainuke ,kes Bona -reisidega on perse lennanud. Mul sõber lubab nad vabsee maha lüüa. Broneeris kohad ,maksis ära ja lõpuks jäi mängupiletitest ilma. Jumal tänatud ,et sai Riiast endale piletid ostetud. Tundub ,et keegi saab sealt Bonast vist mingit obrokit ,mingi JH-kärss vist ,nende kaudu seda firmat kogu aeg sebitakse. Täielik udupeade firma ,mis tuleks kloaagist alla lasta.:deemon:

jansa
07.10.04, 22:25
.. eelpostitajatele..

ja see pole mitte esimene kord Bonal...

SDK
07.10.04, 23:05
ei tea jah, mis toimub seal Bonas. Mul jällegi sõber just helistas ja kilkas rõõmust, et Bonast oli kell 2030!!! helistatud täna ja küsitud, et kas ta tahab ikka mängule minna (oli bronnimisega hiljaks jäänd ja esialgu piletist ja kohast ilma jäänud)- et keegi olevat alt ära hüpanud nimekirjast jne. sõbra üle hea meel aga asjaajamises Bonal küll loogikat pole...

marcello
08.10.04, 16:15
Na doleks pidanud ikka sulgema broneeringud kui piletid otsa said ja pannud tähtaeg,et kolm päeva pärast bronni peab pileti välja ostma.Mitte nii,et lasid aga julgelt edasi...

capa
10.10.04, 14:12
siuke küsimus et kas oleks veel võimalik ka kaasa tulla ????
täiega tahaks kuid magasin ennem maha:oih:

mjkk
10.10.04, 15:16
Algselt postitas capa
siuke küsimus et kas oleks veel võimalik ka kaasa tulla ????
täiega tahaks kuid magasin ennem maha:oih:
Vaata postkasti. Võid leida kingituse, kui väle oled.

capa
10.10.04, 16:02
Aga kas keegi rohkem ei lähe v sest ma tahaks ja veel paar sõpra ?
et kas on bussi vele kuhu mahuks minig 3-5 inimest veel ?:doh:

jansa
10.10.04, 16:24
Algselt postitas capa

Aga kas keegi rohkem ei lähe v sest ma tahaks ja veel paar sõpra ?
et kas on bussi vele kuhu mahuks minig 3-5 inimest veel ?:doh:

... tellige autorendi firmast väikebuss kambapeale ja minge.... on see keeruline?:deemon:

capa
10.10.04, 17:16
aga kas keegi ei tea kust veel paar piletit saaks ?:oih:

mjkk
10.10.04, 17:40
Algselt postitas capa
aga kas keegi ei tea kust veel paar piletit saaks ?:oih:
ma arvan, et kohapealt kasvõi. ei taha uskuda, et täismaja tuleb.

capa
10.10.04, 18:22
aga palju muidu pilet ise on ?

sicmic
10.10.04, 19:08
Algselt postitas capa

aga palju muidu pilet ise on ?

Ametliku kursi järgi 120 krooni, EJL müüs üldiselt 125 krooni eest.

capa
10.10.04, 21:51
RAHVAS RÄÄKIGE KES LÄHEB FÄNNIBUSSIGA LÄTI ET KAS KEEGI HAIGEKS ON JÄÄND ÄKKI SOOVIKS ASENDADA SIIS KUI VÕIMALIK VÕI KUI KELLELGIL ON KUSKIL AUTOS VÕI BUSSIS VABA KOHTA?
AIDAKE PALUN :oih:

sicmic
10.10.04, 22:34
Algselt postitas capa

RAHVAS RÄÄKIGE KES LÄHEB FÄNNIBUSSIGA LÄTI ET KAS KEEGI HAIGEKS ON JÄÄND ÄKKI SOOVIKS ASENDADA SIIS KUI VÕIMALIK VÕI KUI KELLELGIL ON KUSKIL AUTOS VÕI BUSSIS VABA KOHTA?
AIDAKE PALUN :oih:

Vaata siia (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3320).

capa
11.10.04, 14:56
no rääkige kuidas värk on kas saab veel bussi peale veel ?

väga tahaks :oih:

sicmic
11.10.04, 18:01
Algselt postitas capa

no rääkige kuidas värk on kas saab veel bussi peale veel ?

väga tahaks :oih:

Oli raske minu antud link lahti teha? Või magasid maha võimaluse? Kirjas oli seal nii, kui veel ei proovinud, siis haara siva toru ja vali numbreid:

ON JÄÄNUD RIPAKILE ÜKS EESTI VS LÄTI MÄNGU PILET KOOS EDASI-TAGASI SÕIDUGA!
370.-

TEL 52 756 12

capa
11.10.04, 18:04
kle jäin helistamisega 30 min hiljaks aga nüüd sain koha

figo19
22.10.04, 23:10
Mina käisin ka seda mängu Eesti-Läti vaatamas ja mina ostsin piletid Riiast:Dmäng oli väga hea ja kõige naljakam oli peale mängu see kui Eesti koondise fännide seas üks muhe mees hakkas laste laule valjuhäädist laskma ja siis kõik kaasa laulsid...:r66m17: :r66m17: :r66m17: