PDA

View Full Version : 5.liiga eelarve

leping11
20.09.04, 13:56
Kas keegi oskaks öelda, millist eelarvet oleks minimaalselt vaja, et järgmine aasta 5.liigas mängida ja võiks ka natuke seletada kui palju millelegi raha võiks kuluda.

Refieus
20.09.04, 14:07
See on ikka iga satsi enda teha..

Liigamaks - 7500
Vormid - 400x15=6000
Väljak - min 500x10=5000 (selgub veebruaris)
Treeningplaza - 0 > 10000

Raivo19
20.09.04, 14:15
tegelik summa on muidugi kaugelt suurem,meie võistkonnal on näit.kaks sponsorit pluss iga mees käib oma taskust hooaja peale 3000välja(nimekirjas 30mängijat)

kotkas
20.09.04, 14:53
Palju oleneb sellest , millistes tingimustes ja mitu korda nädalas Te trenni tahate teha.
Meie (st FC Elion) pole 4 aasta jooksul kordagi alla 100.000.- hakkama saanud.Muidugi on meil korralikud tingimused kah olnud.Kindlasti saab odavamalt.Usun, et 50.000.- saab kah läbi ajada.2 trenni nädalas läbi hooaja+ mängud+vormid.

vrz
20.09.04, 15:03
Järgmisest hooajast peaks liigamaks 3x madalam olema, ehk siis 1 miinimumpalk, kui uute reeglite sirvimisest õigesti on meelde jäänud.

leping11
20.09.04, 15:31
Kas seda nii väga rangelt 5.liigas nõutakse, et oleks meeskonnal korralik võistlusvorm. Olen kuskil kuulnud, et mingi Võru meeskond oli mänginud nii, et neil olid ühesugused särgid aga püksid olid kõigil mingid suvalised. Ametlikult peab vist kaks erinevat värvi komplekti olema.

budu
20.09.04, 15:39
liigamaks pidi samaks jääma aga karikamaks väheneb 1 miinimumpalgani

Janek
20.09.04, 15:39
Raul, ära hirmuta pärijat ära. Kui teil on kaks sponsorit (eeldusel, et nad on ikka sponsorid, mitte õllekad, kes meeskonnaliikmetele -20% õlut annavad) ja iga mees 3 K välja paneb, mis teeb 30 mehe peale 90,000 hooaja peale siis ajad sa entusiastil, kes tahab meeskonda liigasse tuua, isu pealt ära.

Elion on isegi kooner, arvestades oma suurust/tuntust ja toodetavat rahamassi.

Amority hinnang on reaalseim, ainult vorme peaks arvestama 20 mängijale kasvõi seepärast, et hooaeg on pikk ja 15 mehega ei vea praegustki hooaega lõpuni (eeldame ikka, et 11 meest platsil + min 1 vahetus ka olemas)

ja pikka kannatust kui hakkate ainult oma rahakoti toel liigat mängima...

rohelineKonn
20.09.04, 16:01
kui ikka rõve kooner olla, siis saab amority pakutust veelgi odavamalt. nõuded vormile peaks piirduma ühte värvi ja numbriga särgiga. ilmselt saaks kusagilt hinnapommist ka 100 eeki särk + 15 numbri tükkimise eest. FC minevik 199tollendal aastal umbes nii tegi.
samuti on võimalik saada mingeid 300 eeki kord staadione.

niisiis peaks rämedat rotti pannes peaks olema võimalik ka 20 meest * 1000.- eeki hakkama saada.

budu
20.09.04, 16:07
see peaks küll rõve kooner olema.ervita sai see hooaeg kuskil 30 tonni hakkama kuna juba üle poole summast läks vormide peale.kallis see värk on aga midagi pole teha kui mängida soovid siis maksa.

Refieus
20.09.04, 16:34
Vormid nii kallid? 30-40 vormi võtsite? Kindlasti on võimalik laveerida summadega ning vajadusel vähendada-suurendada summasid. Striidil oli eelmine aasta eelarve 50K kanti, kui ma nüüd õieti mäletan, ning see aasta väiksem vormide soetamise võrra.

Raivo19
20.09.04, 16:45
eks siin tule arvestada ka seda,mis kvaliteeditasemel mängida tahetakse.kui on ikka soov üürida norm.staadion,osaleda liigas,mängida mõned turniirid,pidada sõprusmänge,taguda talvel saalis,muretseda varustus(pikk-lühike vorm,pallid,putsad jne.)ja libistada vahel ka väike õlle võidu-kaotuse meenutuseks,siis seda pappi üksjagu läheb,a see pole ju koht kust kokku võiks hoida,või mis?

Janek
20.09.04, 17:31
Jah, intrigeeriv teema. Kahjuks on nii, et kui pappi napib siis enamus näpistab seda jalgpalli arvelt, sest kommunaal tahab maksmist ja õlu igaljuhul ärajoomist. Olenevalt meeskonna enesehinnangust võib ka hinnapommist särgi saada (üks aasta mängis Prantsuse Lütseum V liigas terve hooaja ilma vormita, valge teibiga number seljal) või kiviklibusel ja koerajulgasel Laagna staadionil mängida.
Kahjuks pole enamus klubisid võimelised Kotka statat rentima. Ma käisin omal ajal, nooruslikus tuhinas küsimas palju Männiku stata üür ka tuleks ja siiamaani on see kirves seljas kinni.
Ja tegelikult leian, et kui raha napib, tuleks esmajärjekorras vähegi staadion leida, tervisest lähtuvalt. Meil on näiteks igal nädalal Wismaris trennid, mis teevad jalad absoluutselt tümaks aga pikemalt sel teemal ei peatu, sest juba piiluvad Õismäe staadionite austajad.

budu
20.09.04, 17:31
meil kuulusid varustuse hulka ka sokkid ja ka kaitsem ja seda 30 mängijale.kvaliteetne vorm ikka maksab +trükk mis esimese pesuga maha ei tuleks.nüüd vormide võrra on järgmine hooaeg lihtsam aga kui nüüd liigad suurenevad ja transpordi kulud tõusevad siis ma kujutan ette et päris paljudel läheb raskeks.aga isiklikult loodan et saame veel lisaks hollandalsele mõne sponsori ka siit kandist.kui kõik hästi läheb siis võib olla saame transpordi hoopis vallalt tasuta mis muidugi teeks meie elu kõvasti kergemaks,kuid jah ka koeru sk soovib sama.aga jah sport on kallis ja kallimaks läheb.

marcello
20.09.04, 17:45
Meil maksab sponsor liigamaksu ja väikese liigakarika osalustasu,igamees maksab aastas 1500 eeku,mingi 3000 eeku tuleb teiselt väikeselt toetajalt ja kõik.Trenni teeme talvel sidekoolis kord nädalas ja praegu õismäel,kodumängud ka õismäel(järgmisest hooajast see kindlasti muutub,väikest liigat ei mängi arvatavasti ja saame parema stata endale lubada) Meil on kolm erinevat vormi,hunnik palle jne.Ja me oleme kolmandasse liigasse jõudnud.
Seega et viiendat alustada ei pea üldse mingit kirvest selga kellegile lööma.

budu
20.09.04, 17:47
selles on sul õigus et päris üle oma varju ei ole vaja hüpata.liiga suure ampsuga võib kiirelt meeskond kooku variseda nagu siin on neid meeskondi olnud ja kahjuks tuleb ka juurde

Refieus
20.09.04, 17:50
Oleks vormid meilt tellinud, saanuksite kindlasti tunduvalt soodsamalt. Kuid see selleks, kui alati otsida, on võimalik leida soodsamaid ning paremaid võimalusi. Näiteks Striit loobus Tallinnas mängimast ning viis kodustaadioni esimesel aastal Raplasse, teisel Alusse. Väljak on suht hea kvaliteediga ning hind tunduvalt soodsam kui Tallinnas sama kattega statal.

budu
20.09.04, 18:05
mis vorme te kasutate.me kasutame ka platsi tasuta ja talvel on ka kooli võimla kasutamine meile prii.siin kandis eriti sporti kalliks ei aeta või vähemalt oli nii.eks paista kui sise trennid pihta hakkavad.ennem tuleb streediga viimane mäng maha pidada.

Janek
20.09.04, 18:05
Alu staadion on hea. Mis maksab kui saladus pole ?

leping11
20.09.04, 18:29
Üldiselt on nii, et treeningustaadion on meil tasuta olemas, liigamängudeks peaks saama staadionit rentida 300 kr mäng, särgid peaks ehk ka saama teha mingi 150 kr tükk ja need on paremad kui Hinnapommi omad ja kannatavad pesta kah, aga igasugu muu varustuse nagu pikad dressid ja sellise alla küll ei viitsiks pappi taguda. Üldiselt veel kuna meil on paljud mängijad sõjaväelased ja muidu eestimeelsed mehed, siis on mõnedel meestel komme tanksaabastega mängida ega keegi ei tea kas see lubatud on.

Refieus
20.09.04, 18:38
Meil on Luanvi vormid. Alu stata.. hmmz.. kas ta oli 1500 v 2000, ei mäleta täpselt. Kaldun arvama, et 1500.

Raimo
20.09.04, 18:53
Algselt postitas leping11
Üldiselt on nii, et treeningustaadion on meil tasuta olemas, liigamängudeks peaks saama staadionit rentida 300 kr mäng, särgid peaks ehk ka saama teha mingi 150 kr tükk ja need on paremad kui Hinnapommi omad ja kannatavad pesta kah, aga igasugu muu varustuse nagu pikad dressid ja sellise alla küll ei viitsiks pappi taguda. Üldiselt veel kuna meil on paljud mängijad sõjaväelased ja muidu eestimeelsed mehed, siis on mõnedel meestel komme tanksaabastega mängida ega keegi ei tea kas see lubatud on.

Tanksaapad on lasnamäel parajaks abiks, kuid jalgpalliväljakule pole küll nendega asja.
Muide, kui sõdurid on suured jalgpallihuvilised, siis esiteks on paljud väeosad endale ostnud võistlussärgid, mida kasutatakse vist vaid kord aastas (kalevi turniiril) - uuri, ehk su enda väeosa laenab neid, kui teil raha pole.
Teiseks võite üldse liituda Kaitsejõudude SK-ga, kuid nende tiimis mängivad vist suuresti Sõjakooli lõpetanud mehed, nii et kohti ei pruugi olla. Aga soovitan uurida.

leping11
20.09.04, 19:00
Algselt postitas Raimo

Algselt postitas leping11

Tanksaapad on lasnamäel parajaks abiks, kuid jalgpalliväljakule pole küll nendega asja.
Muide, kui sõdurid on suured jalgpallihuvilised, siis esiteks on paljud väeosad endale ostnud võistlussärgid, mida kasutatakse vist vaid kord aastas (kalevi turniiril) - uuri, ehk su enda väeosa laenab neid, kui teil raha pole.
Teiseks võite üldse liituda Kaitsejõudude SK-ga, kuid nende tiimis mängivad vist suuresti Sõjakooli lõpetanud mehed, nii et kohti ei pruugi olla. Aga soovitan uurida.

Ilmselt ei hakka siiski Kaitsejõududge SK-ga liituma, sest meil on põhimeestest siiski vaid 3-4 tükki praegu kaitsejõudude teenistuses, samas on mõned veel Kaitseliidu liikmed. Üldiselt tahaks ikka oma seltskonnaga välja minna. Aga on see saabastega mängise keeld kuskil reeglites ametlikult kirjas ka?

Hunt
20.09.04, 19:47
ei ole kuulnud ega näinud et kusagil saabastes mängitaxe ja vaevalt seda lubatax! :kaval:

Miq
21.09.04, 06:42
4. REEGEL – MÄNGIJATE VARUSTUS
Turvalisus
Mängija ei või kasutada ohtlikku varustust ega kanda midagi endale või teistele mängijatele ohtlikku (k.a. kõikvõimalikud ehted).
...

No ausaltöeldes mina kohtunikuna küll tanksaabastes tüüpi väljakule ei laseks. Eriti kui on veel raudninad ka, siiis peavad vastasel olema titaankaitsmed. Ja kui mõni kohtunik isegi laseks millegipärast tanksaabastega mängima, siis vaevalt et see võistkonna populaarsust kogu Eesti vutimaastiku silmis tõstaks. Pealegi on tanksaabastes siiski üliebamugav joosta ja palliga toimetada, eriti võrreldes putsadega. Nii et tehke see 500 eegune investeering siiski ära ma arvan :)

marcello
21.09.04, 07:17
Tanksaapad on küll pärl:D
hea et mõni vend seal allveeorienteeruja ei ole,oleks lestades mängida tahtnud

Janek
21.09.04, 09:41
Algselt postitas amority

Meil on Luanvi vormid. Alu stata.. hmmz.. kas ta oli 1500 v 2000, ei mäleta täpselt. Kaldun arvama, et 1500.

1500 kr üks mäng, huh, provintsis on hinnad 3 korda kallimad. Dvigatel 600 ja Saku küsis 500 mängu kohta. Või teed vahelt ?;)

Refieus
21.09.04, 10:54
Algselt postitas Janek

Algselt postitas amority

1500 kr üks mäng, huh, provintsis on hinnad 3 korda kallimad. Dvigatel 600 ja Saku küsis 500 mängu kohta. Või teed vahelt ?;)

Aasta, Janek, aasta...

Claw
11.10.04, 16:57
tegelt ma uurisin seda asja veic ning viiendas liigas ei pea olema meeskonnal vorm niiet võib küll ühesuguste t-särkidega mängida ning ma pole kindel, et ei või olla erinevad püksid ja sokid niiet 6k võid maha arvestada

Refieus
11.10.04, 21:46
Mark ei ole we? Mingi 300-400 eeki ikka välja pigistab, et normaalsed asjad selga saaks.

Edson
12.10.04, 09:19
Algselt postitas amority

Mark ei ole we? Mingi 300-400 eeki ikka välja pigistab, et normaalsed asjad selga saaks.

Mark on sellel meeskonnal, keda need T särkidega, 1. hooaega mängivad vennad üle mängivad. Kui rahaga on kitsas, siis on ehk mõttekam investeerida enam-vähem korralikesse treeningtingimustesse kui säravasse nike vormi.

eston maravilha
12.10.04, 09:43
lival vist mängib ikka nende vanade luitunud t-särkidega. ja päris edukalt juba mitu hooaega. 3ndasse välja jõudnud juba oma särgikutega

laurenzo
12.10.04, 11:36

Mark oleks see, kui moefaggetlus viiendas või neljandas liigas jalgpalliplatsil mängimise asemel võimust võtaks.

ek
12.10.04, 12:12
Algselt postitas laurenzo

Mark oleks see, kui moefaggetlus viiendas või neljandas liigas jalgpalliplatsil mängimise asemel võimust võtaks.

kas kolmandas siis juba võivad moefaggotid mängida või?

laurenzo
12.10.04, 12:25
kas kolmandas siis juba võivad moefaggotid mängida või?

Jepp, annan loa.

Claw
12.10.04, 13:44
Algselt postitas Edson

Algselt postitas amority

Mark on sellel meeskonnal, keda need T särkidega, 1. hooaega mängivad vennad üle mängivad. Kui rahaga on kitsas, siis on ehk mõttekam investeerida enam-vähem korralikesse treeningtingimustesse kui säravasse nike vormi.

muidugi kui raha on siis mix mitte aga enne tulex vast jah treening varustust korrastada ning otsida vahest ka ülce parem väljak. kui kui rahad taga siis võib kõike lubada...

ruyna
12.10.04, 16:19
ega vorm ei mängi, mees mängib ! ! !

Refieus
12.10.04, 17:22
Loomulikult maitse asi ja sõna \"mark\" oli mõeldud rohkem naljaga. Olen isegi kasutanud mõned korrad T-särki ning peale paari mängu loobusime ning otsime korralikud vormid. Ehk siis putsade asemel mängiks ehk ka ketsidega? ;)

Zajats
12.10.04, 18:09
... ning kaitsmeteks papitükid, palliks puhuks seapõie õhku täis vms ... ja raha peaaegu ei lähegi ..

Neth
12.10.04, 22:56
Kui raha pole, aga mänguisu on niivõrd suur, et kohe tuleb liigaga liituda ja kõik on ka reeglite pärane, siis las teevad oma asja ära, kes olete teine neid kritiseerima?!

Tehke tiim ära ja seatke oma prioriteedid enda vajaduste ning ressursside järgi, mitte vastavalt teiste laimule või \"irvitamistele\". Väga tihti kipuvad need kõige silmapaistvamad ning kalleima varustusega olevad meeskonnad/mängijad olema no.tühikargajad ja neis, kelles on vähegi sisu, teavad et mänguoskust ei hinnata välimuse järgi.

Raivo19
13.10.04, 20:44
Algselt postitas Claw

tegelt ma uurisin seda asja veic ning viiendas liigas ei pea olema meeskonnal vorm niiet võib küll ühesuguste t-särkidega mängida ning ma pole kindel, et ei või olla erinevad püksid ja sokid niiet 6k võid maha arvestadamuidugi igaühe enda asi,aga nii koi ei saa ka olla,et sellise asja pealt kokku hoida.endal ju ka hea tunne mängida meeldiva vormi,kaitsmete ja putsadega.oleme enesetunde ülevalhoidmiseks pea iga aasta uue vormi soetanud-tekitab meeskonnavaimu(paaril viimasel aastal ka pika dressi),sul on kindel oma number,see ikka nagu osake jalgpallist.kui aga ikkagi tahate väljaveninud t-särgiga startida,küsi ilusti,kingime teile oma esimese vormi,millega kunagi alustasime :P

greenday
14.10.04, 09:27
Mark peaks sellel olema, kellel on mark t-särgis jalkat mängida. Kui on tõeliselt vennalik sats, siis peaks see just meeskonnavaimu tõstma, et oleme teistest erinevad. Las need vastased irvitavad enne mängu, me ivritame peale mängu jne...

Seda teemat lugedes tuli mul ilgelt äge idee, kuidas saaks megaodavalt päris omapärased vormid. Ostad hinnapommist või hulgimüügist kuskil 20 t-särki (kõige odavamad on vist mingi 15 kr tükk). Ostad poest ühe topsi riidevärvi ja pintsli (kokku umbes 60 kr). Siis kogud viitsijamad vennad ühel õhtul kokku ja hakkate numbreid meisterdama. Lihtsam viis on käsitsi number peale joonistada. A kui väheke viitsimist, teete papist shabloonid numbritest 0 kuni 9-ni ja siis saate mistahes numbreid seljale lükata ja välja näevad megashefid. Siukse, mida iga Seppälä ja AG oma 200-kroonistel t-särkidel pakub. Samamoodi mõtlete välja mingi lihtsama klubi logo või nimetähed, teete sellest shablooni ja kannate rinnale. Siis teete naigi märgist shablooni ja... Siis teete värvitud kohad triikrauaga üle ja ongi valmis, pesus maha ei tule ja puha. Olen ise sellel meetodil särke kujundanud ja pean ütlema, et jõle shef näeb välja, pealegi on ainulaadne ja isetehtud. Mis ma siis tegema pean, kui Eestis RAMONESI särge ei müüda :) Võite ka osta ühesugused püksid kuskilt odavalt ja lükata neilegi klubi logo peale.

20x15=300
300+60=360

360 eest meeskonnale särgid pole paha, kui rahanatukest pole kuskilt võtta. Kui tahta eriti shef olla, siis tuleb osta väiksed särgid, mis liibuvad, siis on eriti vanakool.

Refieus
14.10.04, 10:43
Irwww, päris hea:) Palun tee seda ja mängi ning ma teen sulle needsamad särgid välja:P

dreyd
14.10.04, 10:53
võin öelda, et ise just lõpetasin eelarvega ning kokku läheb raha nii 30k, tõsi mõningad olulised elemendid tulevad poolmuidu kätte.

greenday
14.10.04, 12:19
Algselt postitas amority

Irwww, päris hea:) Palun tee seda ja mängi ning ma teen sulle needsamad särgid välja:PMul pole vaja, mu klubil on korralik varustus olemas. Aga sa pead tunnistama, et see on hea idee. :D

PS. Kui ma 96ndal aastal esimest korda ametlikust võistlusest osa võtsin (Saarema meistrivõistlused), siis ostsime korralikud t-särgid ja lasime nimed, numbrid ja võistkonna logo peale trükkida. Ülisheff oli, see särk on siiani mu kõige väärtuslikum ese mu jalgpalliasjade kollektsioonis. :)

Mu point on see, et ennast hästi tunda, ei pea tingimata palju raha vaja olema. Et raha puudusel ei tasu veel asja tegemata jätta.

Raivo19
15.10.04, 00:25
kuule,sa oled ju päris kinomees-nagu tootsi ja kiire aegadest või jäi tööõpetuse tunnist midagi külge.tead,see on tegelikult 20aastat vana trikk,kui hoovidevahelised võistlused käisid või venelastega,siis pintseldati argentiina,brasiilia või cccp rinnale,praegu on ikkagi 21.sajand,ära õpeta teistele klouni või tola mängimist,kui ikkagi väga oma võistkonnaga tahate,värvige koos lihavõtetel mune või minge mardisanti jooksma,fc karneval

Bobik
15.10.04, 01:35
Minu arust tuleb veel eriti odav värviga otse naha peale särgikujutis maalida. Enne mängu paar pintslitõnmmet ja korras. ;)

Greenday idee on igati asjalik!

Kui mõni mees arvab, et vaesemad inimesed ei taha jalgpalli mängida, siis sõitke seenele selle mõtteviisiga. Jalgpallist peab mõnu tundma ükskõik mis riietuses. Igasugused papist säärekaitsmete idee on ikka ilmselge liialdus.
Tänu vormile ei hakka keegi kunagi parem mängima. Ja see 30k. hooaja eelarve pole miski miinimum veel. Ma ei hakka hetkel isegi mainima, kui väike oli JS Meteori esimese hooaja eelarve. Nagunii ei usuks keegi. Aga fakt on see, et kõik on tahtmises kinni. Jalgpall peaks ühendama nii rikkaid kui vaeseid, nii venelasi eestlastega jne.

P.S. kel raha, sel vorm. Kui keegi soovib ikkagi ilusates vormides mängida, siis on see kena ju, aga lihtsalt kõigil pole piisavalt finantsi sellisteks asjadeks.

greenday
15.10.04, 01:50
Algselt postitas Bobik

Minu arust tuleb veel eriti odav värviga otse naha peale särgikujutis maalida. Enne mängu paar pintslitõnmmet ja korras. ;)

Greenday idee on igati asjalik!

Kui mõni mees arvab, et vaesemad inimesed ei taha jalgpalli mängida, siis sõitke seenele selle mõtteviisiga. Jalgpallist peab mõnu tundma ükskõik mis riietuses. Igasugused papist säärekaitsmete idee on ikka ilmselge liialdus.
Tänu vormile ei hakka keegi kunagi parem mängima. Ja see 30k. hooaja eelarve pole miski miinimum veel. Ma ei hakka hetkel isegi mainima, kui väike oli JS Meteori esimese hooaja eelarve. Nagunii ei usuks keegi. Aga fakt on see, et kõik on tahtmises kinni. Jalgpall peaks ühendama nii rikkaid kui vaeseid, nii venelasi eestlastega jne.

P.S. kel raha, sel vorm. Kui keegi soovib ikkagi ilusates vormides mängida, siis on see kena ju, aga lihtsalt kõigil pole piisavalt finantsi sellisteks asjadeks.Maini ikka, ma usun. :)

greenday
15.10.04, 01:56
Algselt postitas Raul2

kuule,sa oled ju päris kinomees-nagu tootsi ja kiire aegadest või jäi tööõpetuse tunnist midagi külge.tead,see on tegelikult 20aastat vana trikk,kui hoovidevahelised võistlused käisid või venelastega,siis pintseldati argentiina,brasiilia või cccp rinnale,praegu on ikkagi 21.sajand,ära õpeta teistele klouni või tola mängimist,kui ikkagi väga oma võistkonnaga tahate,värvige koos lihavõtetel mune või minge mardisanti jooksma,fc karneval Mul on sust kahju, ma loodan, et sa kunagi aru ei saa kui nukker vennike sa oled. Muidu hakkad veel kätt elu külge panema!:sega3:

Raivo19
15.10.04, 02:18
ma kunstnike ja kollektsionääride elu kallale ei kipu:D

eston maravilha
15.10.04, 03:08
peaasi on koma..

Refieus
15.10.04, 09:29
Kas keegi tahab väita, et 300 kr on suur summa? No krt, isegi assokommerid teenivad paari päevaga selle summa pudelikorjamisega kokku:P Olgu, sa mängid ühe, kaks, kolm mängu oma t-särgiga ja peale seda see higist mitu korda nõrgunud, välja veninud särk mõjub vist juba kui reliikvia.

eston maravilha
15.10.04, 10:42
Algselt postitas amority

No krt, isegi assokommerid teenivad paari päevaga selle summa pudelikorjamisega kokku:P

ja sellepärast elavad nad ikka pappmajas, et neile lihtsalt meeldib seal..

greenday
15.10.04, 10:50
Algselt postitas Raul2

ma kunstnike ja kollektsionääride elu kallale ei kipu:D Denial - it works every time!

greenday
15.10.04, 10:53
Algselt postitas amority

Kas keegi tahab väita, et 300 kr on suur summa? No krt, isegi assokommerid teenivad paari päevaga selle summa pudelikorjamisega kokku:P Olgu, sa mängid ühe, kaks, kolm mängu oma t-särgiga ja peale seda see higist mitu korda nõrgunud, välja veninud särk mõjub vist juba kui reliikvia.Ei 300 krooni ei ole suur summa. Kui selle eest saab kogu meeskonna särgid. Pahahhahahaaa.

Zajats
15.10.04, 11:10
Mai ei liialda kunagi!

rohelineKonn
15.10.04, 12:06
ühesugused \"no-name\" kaubamärgiga särgid saab ka 100.- tükk kätte + u 15.- number.

minul isiklikult moodustavad 4 liigas mängides kõige suurema kuluartilki aga putsad/sokid/muu isiklike kuludena kirja minev. mingi 2000.- eeki aastas ikka. no ja siis saalitreeningud kah, aga need võib FC Maksejõuetus ju ära jätta. väidan jätkuvalt, et põhimõtteliselt võib hooaja pisut üle 10000.- ga ära mängida. osavõtutasu+\"õismäe staadion\"+100eegised särgid (järgmine aasta pole neidki vaja). trenni tuleb sel juhul kusagil tasuta teha ja kohtunike ei tohi punase kaardi vääriliselt solvata.

Martin
15.10.04, 13:05
Need, kes ise ei saa eelarve koostamisega hakkama, võivad paluda SleepWalkingu abi. Tema tegeleb sellise asjaga :P

Raivo19
15.10.04, 13:34
põhimõtteliselt on sul(rohelisel konnal) õigus,aga kui asja laiemas plaanis vaadata,siis saab ka täitsa tasuta mängida-selleks on vaja lihtsalt sponsorite kaasabi.tean konkreetseid inimesi,kes on sel põhjusel isegi klubi vahetanud,et uues kohas ei pea sentigi maksma aastaringselt ja kõik vajalik on olemas(isegi rahvusvahelised sõprusmängud).ja sellest võiks iga klubi tegevuski lähtuda,et mingi firma,asutus või ühing veidikenegi toetaks,puudujääva suhtes aga ise õlg alla panna.(ainult sel juhul ei vaju punt laiali)seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemas

Refieus
15.10.04, 13:43
Algselt postitas greenday

Algselt postitas amority

Kas keegi tahab väita, et 300 kr on suur summa? No krt, isegi assokommerid teenivad paari päevaga selle summa pudelikorjamisega kokku:P Olgu, sa mängid ühe, kaks, kolm mängu oma t-särgiga ja peale seda see higist mitu korda nõrgunud, välja veninud särk mõjub vist juba kui reliikvia.Ei 300 krooni ei ole suur summa. Kui selle eest saab kogu meeskonna särgid. Pahahhahahaaa.

300 kr per face.

Liigamaks ka ju nii suur, lihtsam ju teistega sõpruskohtumisi pidada siis ei pea liigamaksu ka maksma:)

SleepWalking
15.10.04, 14:13
Algselt postitas Martin
Need, kes ise ei saa eelarve koostamisega hakkama, võivad paluda SleepWalkingu abi. Tema tegeleb sellise asjaga :P

ääremärkusena, et loomulikult tuleb seejuures arvestada, et eelarvesse lisandub oluline - eelarve koostamise teenuse ost - rida, mis pahatihti võib eelarve oluliselt tasakaalust välja viia.

Raimo
15.10.04, 15:41
Üldiselt on need, kes peavad normaalse (ei räägi kallist varustusest) jalgpallisärgi ja muu varustuse ostmist mõttetuks, absoluutselt valest otsast asja alustanud. Kui hobi jaoks ei taha kulutada, siis ei ole mõtet klubi tehagi. Mängige kirimalet, seal peaks Eesti Post soodustust pakkuma.
Ma ei imestaks üldse, kui meeskond, kes peab normaalse varustuse ostmist raha raiskamiseks, hooaja keskel otsustab, et Kehrasse või kuhugi mujale on liiga kallis sõita ja antakse loobumiskaotus. Ei taha mõeldagi, kui satute mängima tsoonis, kus on mõni Saare- või Hiiumaa klubi. See sõit läheb meeskonnale tuhandeid kroone maksma (kui te just hääletades ja üle väina ujudes ei lähe).

Kui aga tõesti olete aktiivsed ja usinad, kuid raha pole, siis kasutage võimalust, millele Raul vihjas - ehk leiate mõne toetaja. Elu on näidanud, et see pole kerge töö, kuid ka mitte lootusetu.

Ja lõppude lõpuks pole särgist-pükstest-sokkidest koosnev komplekt üle mõistuse kallis - Luanvil on kuuldavasti väga soodne hind, Uhlspordil ja teistel samuti ning isegi Nikest, mida kõik kalliks peavad, peaks 400 krooniga komplekti kätte saama. Kui teil on mõni rullnokk klubis, võib ta oma bemari tagaklaasi toonimata jätta, mõni õllesõber joob iga kuu pubis ühe õlle vähem ja küll ka teised leiavad miskise võimaluse kokkuhoiuks.

Aga ärge tulge guaššvärvidega kritseldatud hiina t-särkidega nalja tegema. Kardan, et peate ka särgi pesemist kulukaks ning nii saavad vastasklubide mängijad teie lähedal seistes mürgituse.

Edit: Selle postituse all ei pea silmas kedagi konkreetselt, lihtsalt profülaktilises mõttes neile, kes peaksid klubi tegema ja hakkavad kohe mõtlema, kust kokku hoida.
Keegi teine võiks lisada ka staadionide kohta väikese ülevaate, miks ei ole mõtet valida Mustamäe Üldhariduskooli staadionit oma koduväljakuks. Kuigi selle saaks ilmselt pudeli õlle eest.

greenday
15.10.04, 23:28
Ma olen hämmingus, et inimesed nii kitsarinnalised on. Ma tõin naljaga pooleks ühe varjandi välja, kuidas saaks praktiliselt ilma rahata midagi ära teha ja siuke kiunumine kohe lahti! Rahunege maha, ma ei võta oma suure \"guashiäriga\" teie Luanvi kliente ära. :D

greenday
15.10.04, 23:37
Algselt postitas Raul2

seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemasKuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!

marcello
16.10.04, 08:58
Olympic alustas 6 aastat tagasi Old Starsi nime all treenimist TTÜ staadionil 25 eeguste pallidega mis õhus kuju muutsid kui neid tugevalt löödi,vormiks olid mingid imelikud kollased võrksärgid,püksid samast materjalist,särkidel olid isegi numbrid peal.Igaüks maksis vist mingi 500 eeku alguses(nüüd 1500 aastamaks mis makstakse kolmes osas),selle eest siis mängisime oma mängudki Lastestaadionil ära.Isegi karikast võtsime osa,kaotasime 3-0 Maardu juuniorile kes sel ajal oli kolmanda liiga idatsooni liider (meie olime viienda viimased).
Kus nüüd oleme ja milline meie korraldus on? Vorme on 3 erinevat (2 uhlspordi ja 1 lotto)+ pluss nendel kes kõik aatsad koos mänginud ka need esimesed.Palle sitaks igasuguseid,pakkumisi tuleb nii et muda.Jõudnud oleme kolmandasse liigasse.
Ainult kodustaadion on kaks aastat olnud see fucking õismäe (olnud veel TTÜ,Rannavärava,Dvigatel,Männiku) aga see on selline kergema vastupanu teed minemine mis loodetavasti järgmisest hooajast muutub kui kõik nii läheb nagu vaja.
Klubi korraldab koosistumisi ja suvepäevasid (järgmine suvi on plaan minna kas lätti või leetu,mängida kohaliku meeskonnaga vutti ja panna kõva kräu maha:) )

Seega kui tahtmist on ja mingid inimesed võtavad enda peale orgunnimise (meil on mingi 6-7 inimest kes muudkui sebivad aga aktiivsed on kõik) siis võib ka sitast saia teha. Ja seda väikse rahaga.

Taavi.T
16.10.04, 09:56
Küsimus järgmine:
Kui suur on rent Tallinnas kunstmuru staadionitel ja palju naturaalmuruga platsi eest tahetakse?
Kui keegi teab mis mujal Eestis toimub siis olen ka sellest huvitatud.

Ette tänades

Ramm
16.10.04, 10:23
Algselt postitas Burgerikunn

Küsimus järgmine:
Kui suur on rent Tallinnas kunstmuru staadionitel ja palju naturaalmuruga platsi eest tahetakse?

Ette tänades

Wismari oma liigamänguks 1200 üks mäng,Õismäel 500.-,Kotka staadion 1200

Refieus
16.10.04, 15:11

Ma olen hämmingus, et inimesed nii kitsarinnalised on. Ma tõin naljaga pooleks ühe varjandi välja, kuidas saaks praktiliselt ilma rahata midagi ära teha ja siuke kiunumine kohe lahti! Rahunege maha, ma ei võta oma suure \"guashiäriga\" teie Luanvi kliente ära. :D

Ainuke kes siin teemas Luanviga seotud on, on mina, seega ei näe ma motiivi \"rahunege maha\" sõnastusel:)

marcello
16.10.04, 15:23
Algselt postitas amority

Ainuke kes siin teemas Luanviga seotud on, on mina, seega ei näe ma motiivi mainides \"rahunege maha\" sõnastusel:)

off topic aga anna luanvi putsade hinnad teada ja äkki saaks ka pildi

Refieus
16.10.04, 15:27
Suhtle Koskiga. Või saada mulle mail meelis@luanvi.ee .

marcello
16.10.04, 15:30
Algselt postitas amority

teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealt

Raivo19
16.10.04, 19:51

Algselt postitas Raul2

seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemasKuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!kui keegi siin debiilik(muide,inetu sõna sinu poolt-selle eest võiks sul juba kulmu kratsida)on,siis ikka sina,soovitad inimestel kitsastes ,vanades,väikestes särkides mängida-vanakool,võibla mängiks numbreid vähemate ja vanade putsadega kingpooli kah,aga tundub,et sul põle enda kaitseks enam midagi öelda,sõimled seal niisama,mine otsi endale midagi prügikastist selga.P.S. seda sinu \"jalgpalliasjade kollektsiooni\" tahaks küll näha,kus surnuaias seda näitust saab,koll

Raivo19
16.10.04, 19:54
Algselt postitas marcello

Algselt postitas amority

teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealtsarapik teeb uhlspordist tõesti häid pakkumisi,võtsime talt hooaja algul lühikse,pika dressi,kedrad,putsad,tasub uurida

greenday
16.10.04, 20:38
Algselt postitas Raul2

Algselt postitas Raul2

seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemasKuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!kui keegi siin debiilik(muide,inetu sõna sinu poolt-selle eest võiks sul juba kulmu kratsida)on,siis ikka sina,soovitad inimestel kitsastes ,vanades,väikestes särkides mängida-vanakool,võibla mängiks numbreid vähemate ja vanade putsadega kingpooli kah,aga tundub,et sul põle enda kaitseks enam midagi öelda,sõimled seal niisama,mine otsi endale midagi prügikastist selga.P.S. seda sinu \"jalgpalliasjade kollektsiooni\" tahaks küll näha,kus surnuaias seda näitust saab,koll\"Tundub et mul pole enda kaitseks enam midagi öelda\"???!!! Sa oled ikka päris aru kaotanud. Mille eest ma ennast kaitsma peaks su arust? Su kulmukratsimise vä?

marcello
16.10.04, 21:08
Algselt postitas Raul2

Algselt postitas amority

teen seda kui klubist huvi tuntakse,praegu on hea pakkumine uhlspordist ja paljud tellivad sealtsarapik teeb uhlspordist tõesti häid pakkumisi,võtsime talt hooaja algul lühikse,pika dressi,kedrad,putsad,tasub uurida

Oleks muruväljakuid rohkem jookseksid pooled kindlasti ringi uruguay tiimi putsades ringi

marcello
16.10.04, 21:09
my bad
seal oli kunstmuru omad ka vist uruguay värvides

Raul2 kus trummi järgmine aasta plaanib mängima hakata?

Raivo19
17.10.04, 02:08

Raul2 kus trummi järgmine aasta plaanib mängima hakata?tahaks muidugi viimsis,kus kunagi kaks ja pool aastat tegime,aga kui seal ei saa,siis-kotka on ikka kuradi hea,katsev pakkus ka wismarit päris hea hinnaga,tingimuseks,et võtame ka sisehalli...ei teagi veel,kadrioru varuplats on odav,aga meie kliimas-koguaeg mudane olla...eks me mõtle veel...kodukandi hiiu on ka võimalik,kuigi vähetõenäoline,mis ise?

marcello
17.10.04, 23:33
Tahaks Kalevit aga eks näis.Õismäel kindlasti ei jätka.Isiklikult panen putsad varna siis:D

Refieus
17.10.04, 23:57
Algselt postitas Raul2

Algselt postitas amority

Võrreldes uhlspordiga on luanvil hinnad tunduvalt taskukohasemad

;)

marcello
18.10.04, 00:11
450-500 siseputsad ja muru omad uhlspordis.
Tehke olympicule konkreetne pakkumine,kindlasti saab asja.

Refieus
18.10.04, 00:13

450-500 siseputsad ja muru omad uhlspordis.
Tehke olympicule konkreetne pakkumine,kindlasti saab asja.

Asi venib pikale, saada mulle PS või mail, märgi kogused ja täpsed soovid.

Tnx.

Janek
18.10.04, 11:17
Algselt postitas Ramm

Küsimus järgmine:

Ette tänades

Wismari oma liigamänguks 1200 üks mäng,Õismäel 500.-,Kotka staadion 1200

Wismari oli küll möödunud hooajal 1200 kr üks liigamäng aga läinud hooaja alguses oli Kotka letihind 2500 üks liigamäng. Ilmselt Trummi Raul oskab täpsemini kommenteerida, mis Kotka staadioni puudutab.

Janek
18.10.04, 11:21
Algselt postitas Raul2

Raul2 kus trummi järgmine aasta plaanib mängima hakata?tahaks muidugi viimsis,kus kunagi kaks ja pool aastat tegime,aga kui seal ei saa,siis-kotka on ikka kuradi hea,katsev pakkus ka wismarit päris hea hinnaga,tingimuseks,et võtame ka sisehalli...ei teagi veel,kadrioru varuplats on odav,aga meie kliimas-koguaeg mudane olla...eks me mõtle veel...kodukandi hiiu on ka võimalik,kuigi vähetõenäoline,mis ise?

Viimsi oleks muidugi parim aga seal küsivad ka idiootselt kõrget hinda, 2500 kr, mäng. Samas ei viitsi vald enam eriti staadioni eest hoolt ka kanda. Sa Raul oled FC Viimsi taustaga ? Minu teada on ka hipodroomil kunstmuruväljak. Mis seal ka hinnatase on või kas keegi teab midagi täpsemalt selle väljaku kohta kosta ?

Raivo19
18.10.04, 13:34
Kotka kohta niipalju,et saime seal hinnaks 33000,mis sisaldas liigamänge(ka üleminekut)ja kevadest sügiseni(mai algusest oktoobri lõpuni) treeninguid kord nädalas poolel platsil.Kuna algul läbirääkimiste käigus ja ühele tutvusele lootes oli jutt soodustusest,mis paraku saamata jäi,leiame,et seda on ikka päris palju.Võrreldes näit.eelmise aasta hiiuga,kus tuli pisut üle 20 tuhande.Üldiselt oleme võimaluse korral hindu ka kokkuleppe teel kangutanud-näiteks viimsiga oli pull lugu.Sattusime suviti sinna harjutusväljakule(praegu spa hotell)toksima mõnede viimsi ja concordia omadega ja mõtlesime,miks see peaväljak nii vaikne on ja ronisime üle aia sinna mängima.Mõne aja pärast tuli härra Ants,nimetas end haldajaks(seda ta ka oli-praegu peab seal hotelli athena) ja küsis:kes te olete,me vastasime,et trummi ja tahame eesti liigat mängima hakata.Äraajamise asemel ütles mees,mis siis ikka-teeme diili.Talle olid lantana mehed hullusti raha võlgu ja hetkel meeldisid talle kõik variandid.Leppisime kokku ja kuna esimesel aastal madalaimas liigas ainult sügisring oligi,toimetasime kodumänge juba seal.Kohe liitusid meiega vanameister kõmper,üks kunagine noortekoondise väravavaht(tammuse konkurent) ja pohlaku soovitatud noortekoondise treener,kes hästi mängis(kaotasin talle kihlveos konjaki,sest ta läbis jala peal zongleerides viimsis 400m staadioniringi,ilma et pall maha oleks kukkunud) ja hakkas ühtlasi trenne läbi viima.Sellise seltskonnaga,kus enamuses siiski endised suusatajad,me selle liiga võitsimegi...Antsuga on suhe endiselt hea,aeg-ajalt rendime talt viimsi spordihalli siseväljakut.Kogemusele toetudes-tingida saab alati,kui õige nina jutule lähed,isegi a le cog arena esimene aasta,kui see tehti,sebisime otse pohlakult välja.Aga nende kunstmuru platsidega on see,et kaks korda nädalas on lagi,mis teha saad,edasi hakkab liigestele:)

dreyd
18.10.04, 13:48
minu jaoks lausa uskumatu milliseid summasid neelab staadion, seda enam tuleb omal õnnejuppi tänada, et sellise olulise asja poolmuidu kätte saab.

Raivo19
18.10.04, 14:32
Algselt postitas amority

Algselt postitas Raul2

Algselt postitas amority

Võrreldes uhlspordiga on luanvil hinnad tunduvalt taskukohasemad

;) ma olen harjunud kaptenipaela igal pool kauba peale saama;)

Raivo19
18.10.04, 15:18

Algselt postitas Raul2

Algselt postitas Raul2

seda kummalisem tundub siin mõne mehe soovitus piltlikult \"õunapükstes\"(eest kollased,tagant varrega)mängida ja neid mitte vahetada,kuigi oma klubil korralik varustus olemasKuule mul hakkab su pärast piinlik juba. Sa oled ju debiilik!kui keegi siin debiilik(muide,inetu sõna sinu poolt-selle eest võiks sul juba kulmu kratsida)on,siis ikka sina,soovitad inimestel kitsastes ,vanades,väikestes särkides mängida-vanakool,võibla mängiks numbreid vähemate ja vanade putsadega kingpooli kah,aga tundub,et sul põle enda kaitseks enam midagi öelda,sõimled seal niisama,mine otsi endale midagi prügikastist selga.P.S. seda sinu \"jalgpalliasjade kollektsiooni\" tahaks küll näha,kus surnuaias seda näitust saab,koll\"Tundub et mul pole enda kaitseks enam midagi öelda\"???!!! Sa oled ikka päris aru kaotanud. Mille eest ma ennast kaitsma peaks su arust? Su kulmukratsimise vä?eks ikka omaenda idee kaitseks,tundub,et sulle meeldib vaielda,ega seegi halb omadus pole,kui aga midagi asjalikku öelda ka on,andeks aga su mõte tundus kuidagi teisi alandav,maharahunemiseks võime ju mõne sõprusmängu teha kunagi või siis varsti on lumi maas ja trummis valgustatud suusaring olemas,teeme paar ringi,joome teed ja räägime viienda liiga eelarvest,kui varustust pole.ma võin laenata,ilma solvamiste ja mõnitamisteta...aga kes või kust sa oled?

Refieus
18.10.04, 16:05
Tom ka seal Antsu kõrval pukkis sisehallis. Striidiga tegime samuti seal 2 hooaega trenni, nüüd valisime linnakesksema koha treeninguteks.

mooses
18.10.04, 16:59
Trummi vendasid käib nii vähe treeningutel,et võikski kellegagi kahasse talitreeningud
läbi viia!?

Refieus
18.10.04, 23:36
Kus teete trenni?

marcello
19.10.04, 00:07
Isegi oleksime saanud viimsi stata kasutajaks kuna Antsu poeg endine kolleeg paljudele ja siiani suhtleme aga ühiselt leidsime et viimsi jääb krdi kaugele paljudele.See oli mõned aastad tagasi.

marcello
19.10.04, 00:12
Algselt postitas amority

Kus teete trenni?

Olympic alustab 28 okt. trenne sidekoolist mis meiel juba mõned aastad mõnusaks koduks olnud.Mänge seal pidada ei saa mida näitas eelmine aasta mäng Atliga.Saab aga 4-4 on jama kui kohal 15 inimest.See aasta trennime seal,kui duubli variant käiku läheb siis ka kolmapäeval Arte statal ja otsime sõpruskohtumisi väljas kui ka sees kui on norm saal.Ja kindlasti huvitatud ka turniiridest.

dreyd
02.11.04, 16:28
siia veel mainiks, et üks potensiaalne toetaja võiks/peaks olema kohalik omavalitsus, kuid sellisel juhul tuleks korraldada ka noortetööd(sest reeglina on noored just eelisseisus ja õigustatult minu meelest), mis teeb jalgpallile au ja kiitust, kuid tõsi neelab ka sigapalju aega.

marcello
03.11.04, 03:30
Tallinnas on see omavalitsuse toetamine suht raske kuna satse kes pappi tahavad on liiga palju.LiVal vist saab linnalt plekki,ikkagi linna valitsuse spordiklubi ju.
Maakohtade tiimidel vist kergem ses suhtes,mingi raha vallad ikka leiavad või kuidas on?

solskjaer
07.11.04, 13:18
maal oled nagu või sees

Taavi.T
07.11.04, 14:45
Rapla vallas on asi nii:
Korvpall 750 000.- sellest spordi õppele 250 000.-
Kergejõustik 150 000.-
Võrkpall ~50 000.-
Jalgpall 2003-04 60 000.- kõik FCF Kehtna pearaha
Jalgpall Rapla Atli küsitud 25 000.- ainult 6000.-
+ rida teisi üksik üritajaid

Raha jagab spordinõukogu kuhu kuulub:
4 Korvpalli esindajat(Rapla korvpalli klubi 2,NewBalance Rapla manager,Muidu korvpallur ja korvpalli klubi juhatuse liige)
Kergejõustik 2
Võrkpall 1
Lauatennis ja teised alad sh.jalgpall 1
Vallavolikogu esimees ei teagi kas ta spordist midagi jagab
Kokku siis 9 toredat tegelast.
Andmed ei pretendeeri 100% tõele

Refieus
07.11.04, 20:58
Eks peab Horniga rääkima, et ta rohkem raha ka Atlile suunaks. Rapla ML satsil nüüd kohe-kohe Luanvi vormid ka selga:P

Taavi.T
07.11.04, 21:21
Horn ei otsusta midagi ja kui ta saaks midagi suunata siis suunaks ta kõik endale!

Refieus
08.11.04, 12:54
Nu äkki ta suunab Atlile Luanvi vormid selga näiteks;)

Taavi.T
08.11.04, 18:53
Algselt postitas amority

Muide palju sa Horn`le peale maksad et ta Luanvi vormid võtaks!
Tunnen nati hr.Horni äri käekirja.

Refieus
09.11.04, 13:44

Algselt postitas amority

Muide palju sa Horn`le peale maksad et ta Luanvi vormid võtaks!
Tunnen nati hr.Horni äri käekirja.

Mitte kui midagi ei maksa;)

etsajo
12.01.05, 22:39
Mul küsimus - kust saab ja kui palju maksab logo panemine särgile? Tean , et on olemas erinevaid võimalusi (liimides, õmmeldes...) Kas sellist teenust on võimalik ka Tartus kusagil saada? Äkki keegi pädevam inimene osakb aidata selles suhtes?:õnnelik:

etsajo
12.01.05, 22:43
Siis oleks teine küsimus, et kust saada kvaliteet palle (soodsamalt kui poest) Kas peab pöörduma kellegi maaletooja poole või on veel mingisuguseid variante? :õnnelik:

marcello
12.01.05, 22:45
Kõige parem ikka maaletooja poole,kui ikka mitu palli osta saab soodsalt.isegi väga soodsalt

etsajo
13.01.05, 12:19

Kõige parem ikka maaletooja poole,kui ikka mitu palli osta saab soodsalt.isegi väga soodsalt

Äkki oskad soovitada täpsemalt kelle poole. Selline võimalus oleks väga teretulnud kül:õnnelik:

Ramm
13.01.05, 12:21
Algselt postitas etsajo

Äkki oskad soovitada täpsemalt kelle poole. Selline võimalus oleks väga teretulnud kül:õnnelik:

www.luanvi.ee

No Käärikul peaks ju Luanviga eriti soojad suhted olema ;)
aga võid ka neid saite vaadata:
http://www.salinger.ee
http://www.uhlsport.ee

etsajo
14.01.05, 19:05
Algselt postitas post

No Käärikul peaks ju Luanviga eriti soojad suhted olema ;)
aga võid ka neid saite vaadata:
http://www.salinger.ee
http://www.uhlsport.ee

:õnnelik:

Mikusiku
19.01.05, 08:12
Taebla Vald hakkab ka järgmisel aastal osa võtma ja nende eelarve on kõigest 24 000. Ilusti tuleb välja.

13
19.01.05, 08:38
Algselt postitas etsajo

Siis oleks teine küsimus, et kust saada kvaliteet palle (soodsamalt kui poest) Kas peab pöörduma kellegi maaletooja poole või on veel mingisuguseid variante? :õnnelik:

Uhlspordis on mul tutvusi.Kui on soovi palle saada natuke soodsamalt kui kodukal kirjas ,siis võta privaatteadete kaudu ühendust.