320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naiste koondise mängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naiste koondise mängud

    Eesti naistekoondis on vahepeal pidanud kaks EM-alagrupimängu. Kahjuks küll kaotused aga vähemalt üks oli väiksem kui meestel :-)

    13. oktoobril Campina st.
    RUMEENIA - EESTI 6:1 (3:0)
    Eesti värav: 90. Kori
    Eesti koosseis: Karzetskaja, Filatova, Reedik, Prants, Saar, Reinoltsas, Jekimova, Mletsin, Skljarenko (24. Tuse), Palmaru (78. Pajo), Tuulik (46. Kori).

    16. oktoobril Zapresicis
    HORVAATIA - EESTI 3:0 (2:0)
    Väravad: 26. pen. Besker, 31., 65. Jaksic
    Eesti koosseis: Marina Karzhetskaja, Maria Filatova, Irja Reedik, Geit Prants, Heleri Saar, Kristina Reinoltsas, Kaidi Jekimova (46. Varje Tugim), Merlyn Mletsin (81. Katrin Tuse), Anastassia Skljarenko, Kaire Palmaru (56. Maarika Leets), Ave Pajo.

    #2
    njah tegid meestekoondisele 2ra :-P

    Kommentaar


      #3
      peaks kuidagi naistejalgpallile kaasa aitama
      jürgen
      mida te välja pakute
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #4
        M2ngudel ergutamas k2imine??
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Mitmel naistekoondise mängul sa käinud oled??
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #6
            Mina olen käinud kahel mängul, kuigi praegu mäletan ainult Eesti-Shotimaa mängu.
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              #7
              Minult kysid v2? Mitte yhelgi. Yhte naiste liiga m2ngu olen n2inud ja yhte s6pruskohtumist ka. Kui elaks Tallinnas, siis v6ib-olla k2iks vaatamas (koondise m2nge, ma m6tlen).
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar

              Working...
              X