PDA

View Full Version : FC Goll info

Stas
23.09.04, 12:01
Olin laupaeval mangul FC Goll - Keskerakonna JK (IV Liiga).

Oelge palun, kes mangib FC Goll-s #25 (numbri kakskummend viie) all ? Best mangija !!!

rohelineKonn
23.09.04, 12:03
tegemist on seltsimees aivar sosiga

ps. jälgin huviga sinu avatud teema arengut

Stas
23.09.04, 12:41
Kas Aivar Sosi on Tiitusi kasvandik ?

Stas
23.09.04, 12:42
Sorry, ...Tiidusi

rohelineKonn
23.09.04, 13:04
just

Stas
23.09.04, 13:11
Kas Aivar Sosi mangib ka teistes klubides ?

Miks ta ei mangi Meistriliigas voi Esiliigas ?

Refieus
23.09.04, 13:52
Ta ei tohi.

Stas
23.09.04, 13:57
Miks ta ei tohi ?

13
23.09.04, 13:58
Algselt postitas Stas

Miks ta ei tohi ?

Ema ei luba äkki:oih: .

Raivo19
24.09.04, 13:50
kas ema lubab nimetatud meistriliigaoskustega mängija ikka viimase vooru mängule?

13
24.09.04, 15:24
Algselt postitas Raul2

kas ema lubab nimetatud meistriliigaoskustega mängija ikka viimase vooru mängule?

Mai tea võibolla;)

rohelineKonn
24.09.04, 15:35
Algselt postitas Raul2

pean trummi shansse mängu võitmiseks suhteliselt tagasihoidlikeks. vastasin vist ühtlasi ka su küsimusele.

hipo
27.09.04, 10:50
Lihtsalt leitsin sellise huvitava lõigu, mis sobib siia teemasse ja vastab ka mõnedele küsimustele...

Teine aastakäik: TJK’80

Oma teise vanusegrupi koostamisel kutsus Tiidus treenima 1980. ja 1981. aastal sündinud poisid. Joel Lindpere tuli Tiiduse juurde juba seitsmeaastasena, mitmed saabusid teiste treenerite juurest, neist paljudes peitus väga suur potentsiaal. Joel Lindpere ja Kert Haavistu läbisid kogu tee noortekoolist Eesti koondiseni.

Tiidus: “Joel ja Kert ei olnud selle grupi parimad mängumehed, kuid neil jagus kõige enam tahtmist ja töökust. 16-aastastena siirdusid nad FC Flora süsteemi ja läbisid kõik astmed suuresti tänu oma püüdlikkusele. Selles noortegrupis olid kõige talendikamad hoopis Ott Purje ja Aivar Sosi, kuid nemad ei suutnud vutieliiti läbi murda. Kui Ott kannatas eelkõige oma iseloomu tõttu, siis Aivarist on mul kahju – teised treenerid tema talenti ei näinud. Aivar võinuks praegu Lindpere ja Haavistu tasemel mängida. Sellest grupist jõudsid meistriliigasse ka Siim Tekkel ja Karl Lepist. Tekkel mängis mitmel hooajal Lelle SK ridades, Lepist aga Tallinna Sadamas.”

Stas
27.09.04, 14:53
See lugu oli Igor Saveljevi kasiraamatus -Eesti Jalgpall 2004-

Raivo19
03.10.04, 18:33
Algselt postitas rohelineKonn

Algselt postitas Raul2

pean trummi shansse mängu võitmiseks suhteliselt tagasihoidlikeks. vastasin vist ühtlasi ka su küsimusele.Tagasihoidlikud naljamehed 10:0 Halloo:D

Laurent
05.10.04, 09:51
Tere!
Mis te temast teada tahate?
Ma võin kõikkidele teie küsimustele vastata.
1.Ta on loomulikult IV liiga kõige parem mängija.
2....

rohelineKonn
05.10.04, 10:18
Algselt postitas Raul2

Algselt postitas Raul2

pean trummi shansse mängu võitmiseks suhteliselt tagasihoidlikeks. vastasin vist ühtlasi ka su küsimusele.Tagasihoidlikud naljamehed 10:0 Halloo:D

mingi teise teema all juba kommenteerisin seda.

Raivo19
05.10.04, 12:37
Algselt postitas Laurent

Tere!
Mis te temast teada tahate?
Ma võin kõikkidele teie küsimustele vastata.
1.Ta on loomulikult IV liiga kõige parem mängija.
2....väärib kõige tahtejõulisema mängija auhinda,tulles platsile ka vigastatuna päästmaks meeskonda vähemuses,sest vahetusmehed vedasid alt.

Raivo19
15.11.04, 18:43
pisike pilguheit rapla turniiri piltidele reedab,et teie staar on nõmme kaljuga liitunud.või ma eksin?(keda huvitab-pildid,kuigi ainult esikolmikust, üleval soccerneti uudisküljel,kui klikkida pisikesele võitnud pärnu satsi fotole)

marcello
15.11.04, 18:48
Sebis ta meilgi trennis vahest ja viimati mängis meie vastu Kalju 2 ridades.Kui nüüd nii jääb,et ta Kalju1 siis see õige otsus.Madalamal kui teine liiga on selle venna jaoks ikka vähe.

Litmanen37
16.11.04, 11:19
Niipalju kui Sosi sõnu olen kuulnud,siis mees on öelnud,et nyyd hakkab jälle jalgplli mängima:D ...minuteada teises liigas

marcello
16.11.04, 16:05
Ja õieti teeb ja Kaljul tast kindlasti suur kasu

Raivo19
04.01.05, 04:01
kas selle teema kangelane olla miskit pattu teinud aastavahetuse turniiridel?

marcello
04.01.05, 04:07
äkki räägid lähemalt?

Raivo19
04.01.05, 04:23
kuulsin,et ta oli nõmme1 koosseisus kaasa löönud ja eile golli ka tahtnud aidata,mille \"teravad silmad\"(nimesid nimetamata ikka need,kes muidu valesti protokollimist tühiseks peavad) kohe ära olid näinud...reglement lubab ju ainult ühes satsis kaasa teha.täna näiteks oli saue hädas,et neil niipalju mehi,ainult 12 saab regada,tuli valik teha...

marcello
04.01.05, 04:25
Seal ikka iga aasta on kuulda kuidas mõni tiim disklaffi saab,see aasta sai kolm päeva käidud ja ei olnudki midagi sellist.

rohelineKonn
05.01.05, 11:54
disklaffi oleks pidanud saama hoopis see neetud Kalju, kes Golli palluri \"ära hullutas\". vänkerid!

Raivo19
05.01.05, 15:44

disklaffi oleks pidanud saama hoopis see neetud Kalju, kes Golli palluri \"ära hullutas\". vänkerid!kindlasti saite vähemalt kopsaka üleminekutasu,kui ei,siis hoidke mängijakaart endale.pohlak \"varastas\"meilt kunagi niimoodi tiit kõmperi ja pani kuressaarde mängima,vaadake ette...

rohelineKonn
05.01.05, 16:00
Algselt postitas Raul2

disklaffi oleks pidanud saama hoopis see neetud Kalju, kes Golli palluri \"ära hullutas\". vänkerid!kindlasti saite vähemalt kopsaka üleminekutasu,kui ei,siis hoidke mängijakaart endale.pohlak \"varastas\"meilt kunagi niimoodi tiit kõmperi ja pani kuressaarde mängima,vaadake ette...

ega sellest nüüd väga hullu polegi, kui ta ära läheb. suht ebanormaalne olukord ju, kui mängid paar liigat alla enda taseme.

aga.. nagu ütleb vene vanasõna: kui petta, siis kaunitariga - kui röövida, siis panka
teisisõnu, vaheta võistkonda kui tahad, aga Kalju... no vabandage

Litmanen37
05.01.05, 16:06
Mina soovin talle edu...tahaks näha,mida suudab Goll tuleval hooajal...Sosi oli meekonna tõeline liider ja vaim..kogu mäng käis läbi tema

rohelineKonn
05.01.05, 16:13
Algselt postitas Litmanen37

Mina soovin talle edu...tahaks näha,mida suudab Goll tuleval hooajal...Sosi oli meekonna tõeline liider ja vaim..kogu mäng käis läbi tema

see fakt on tõepoolest teada. ja järgmine hooaeg on Goll, kui üldse on, nii sitt nagu ta enne Sositki oli.
kusjuures Sosi puhul on lahe see, et ta on ka väga norm inimene, mitte \"lihtsalt hea jalgpallur\"

Litmanen37
05.01.05, 16:19

see fakt on tõepoolest teada. ja järgmine hooaeg on Goll, kui üldse on, nii sitt nagu ta enne Sositki oli.
kusjuures Sosi puhul on lahe see, et ta on ka väga norm inimene, mitte \"lihtsalt hea jalgpallur\"

õige

Raivo19
06.01.05, 02:02

kusjuures Sosi puhul on lahe see, et ta on ka väga norm inimene, mitte \"lihtsalt hea jalgpallur\" vaidleks natuke vastu,minu arust on gollil kõik üle keskmise mängumehed,viga ainult selles,kui neid 7-8tükki kohal on

bianconeri
06.01.05, 02:45
Algselt postitas Raul2
täna näiteks oli saue hädas,et neil niipalju mehi,ainult 12 saab regada,tuli valik teha...Tegelikult oli see veits liialdusega öeldud-varus oli vaid kaks, kes just ei põlenud soovist vägisi nimekirja pääseda ja nii väljakule joosta;) Nooremad ja näljasemad jooksid siis jalad rakku seal:D

Miq
06.01.05, 10:53
Algselt postitas Raul2

No vaevalt muidugi, et Sosil Golliga leping oli, et seda kaarti saaks endale saaks hoida.

rohelineKonn
06.01.05, 10:58
Algselt postitas Miq

Algselt postitas Raul2

No vaevalt muidugi, et Sosil Golliga leping oli, et seda kaarti saaks endale saaks hoida.

isegi kui säärane leping eksisteeriks, ei hakkaks Golli administratsioon ikkagi Aivarit peetima. kamoon, see on amatöörjalgpall.

tanielo
06.01.05, 11:54

Algselt postitas Miq

Algselt postitas Raul2

isegi kui säärane leping eksisteeriks, ei hakkaks Golli administratsioon ikkagi Aivarit peetima. kamoon, see on amatöörjalgpall.

Ja kui oleks säärane leping, ei olekski enam amatöörjalgpall.

Raivo19
06.01.05, 19:01
Algselt postitas tanielo

Algselt postitas Miq

Algselt postitas Raul2

Ja kui oleks säärane leping, ei olekski enam amatöörjalgpall.ühesõnaga,kõiges on süüdi nõmme kalju,kes mängijaid \"ära hullutab\",pole see esimene ega viimane mängija.no muidugi,aastaid oma jõududega üritanud,aga mitte kolmandast liigast kõrgemale tõusnuna hakkas midagi nagu liikuma viimastel hooaegadel.ja kas see midagi ongi siis see,mis ei ole amatöörjalgpall...?

viggen
07.01.05, 12:36
sosi ongi kalju oma jõud (see oli ta esimene võiskond)

ertz
07.01.05, 14:58
aga.. nagu ütleb vene vanasõna: kui petta, siis kaunitariga - kui röövida, siis panka
teisisõnu, vaheta võistkonda kui tahad, aga Kalju... no vabandage

noo-noo, millest selline hale kibestumine? [tegelikult ma tean küll millest]
aga see kui tõsine mängumees tõsises tiimis teiste tõsiste mängumeestega II liigas hakkab tõsist vutti mängima ei tohiks sind ju küll vabandama panna.. tundub et haiglaslikkus kumab su arvamus(t)est ka selle teemaga seoses läbi.

rohelineKonn
07.01.05, 15:47
Algselt postitas erts
tundub et haiglaslikkus kumab su arvamus(t)est ka selle teemaga seoses läbi.

tõmba lukk kinni ja mängi kusagil mujal edasi

rohelineKonn
20.01.05, 12:24
Hai amatöörvõistkonnad.

Selline hüpoteetiline olukord, mis võib juhtuda ükskõik kellega meist: Oletame, et ühel amatöörvõistkonnal kaob orgunnija ja mingi osas võistkonnast ära. Tuleb ikka ette. Samas on kümmekond silmini testosterooni täis jalgpallurit siiski olemas. Ja nad on väsinud vähemuses mängimisest. Aga normaaloludes tuleksid pooled pea iga kord kohale.

Igati loogiline oleks liituda mõne tiimiga, kellel ka mehi vähevõitu kipub olema. No ja ma siis kompangi siin, et kas kedagi põhimõtteliselt huvitaks?

Või teine variant, oleks, et alles jääks justnimelt mainitud 4.liiga võistkonna tuumik, ning sellega liituks mingi kogus amatööre. Olemas on ka 4.liiga koht.

See jutt on väga esialgne ja mina ei ole ka kõigi protseduurireeglite kohaselt volitatud kupeldaja. Aga mis siis.

Nagu teada on tähtaeg 1.veebruar, ning igasugune tagasiside peaks olema suht käbe.

lullu9
20.01.05, 19:39
võite liituda näitex kaitseliit kalevi treeningutega alustusex ;) et vaatax yle mis mehed olete:D sest meid käib vähe kohal ja kolmandas mängimisex tundub et pink jääb lyhikesex nii et kõik kes midagigi jagavad jalgpallist on oodatud kui on huvi siis kysige kus ja millal

Janek
30.01.05, 17:39
Konn: mis teist siis saab ? Mängite sel aastal liigat ?

rohelineKonn
31.01.05, 00:05
Algselt postitas Janek

Konn: mis teist siis saab ? Mängite sel aastal liigat ?

täna õhtul olla mingid läbirääkimised olnud, millele ma ise osaleda ei saanud. niisiis ei oska ma midagi konkreetset kosta. on suht kindel, et me mängime, kuid meeskonna nimi ja liiga olid täna kella viieks veel otsustamata.

rohelineKonn
31.01.05, 00:37
update:
pealik vastas, et ilmselt jätkame viiendas. kui sul on ettepanekuid siis saada need pm\'iga ja suht ruttu.

edit: mulle see viienda mõte kangesti meeldib.. saab estonit taklata ja puha

eston maravilha
31.01.05, 02:10

sinu kurvastuseks pean ütlema, et kui kõik läheb nii kui plaanitud mängime meie 4ndas. kindel pole siiski veel midagi

rohelineKonn
31.01.05, 02:15
Algselt postitas eston maravilha

sinu kurvastuseks pean ütlema, et kui kõik läheb nii kui plaanitud mängime meie 4ndas. kindel pole siiski veel midagi

otsustage juba ära. me siis sätime end samasse liigasse. et ikka toredasti taklata saaks.

Raivo19
31.01.05, 02:28

update:
pealik vastas, et ilmselt jätkame viiendas. kui sul on ettepanekuid siis saada need pm\'iga ja suht ruttu.

edit: mulle see viienda mõte kangesti meeldib.. saab estonit taklata ja puhakas päälikule ei meeldinud mõnusas miljöös toimunud palliveeretamine trummi ja golli meeste osavõtul täna õhtul.sosi neist vist on omale klubi juba leidnud,teistega pidime veel arutama.igatahes esialgsed variandid ma ütlesin edasi,kui huvi on,vaatame,mis saab,nimelise registreerimiseni ju veel aega

marcello
31.01.05, 02:30
nagu ma aru saan võib Eesti jalgpallimaastikule tekkida klubi nimega FC Trummigoll .Ei jõua te logo ära oodata;)

Raivo19
31.01.05, 02:48
nagu ma aru sain,neil potensiaalseid tahtjaid tulla nii 5-6 tükki ongi,nii et trummi jääb ikka.golli nime saab sinna juurde alati panna,kui kokkuleppele jõuame muidugi

rohelineKonn
31.01.05, 10:54
kui nii, siis oli minu informaator lihtsalt kehvapoolne. mis fc golli nimesse puutub, siis pean ma seda üheks maailmaajaloo suurimaks ebaõnnestumiseks, ning selle kadumine ei paneks mind krokodlillipisaraid valama.

13
31.01.05, 12:41

mis fc golli nimesse puutub, siis pean ma seda üheks maailmaajaloo suurimaks ebaõnnestumiseks, ning selle kadumine ei paneks mind krokodlillipisaraid valama.

Kas Tallinna Kuradid on parem?!:D :D :D

rohelineKonn
31.01.05, 13:10
Algselt postitas 13

mis fc golli nimesse puutub, siis pean ma seda üheks maailmaajaloo suurimaks ebaõnnestumiseks, ning selle kadumine ei paneks mind krokodlillipisaraid valama.

ok-ok.. on tõesti natuke hullemaidki.
ma saan aru veel, et noored poisid, kuid juhtub apsakaid ka täitsa suurtel inimestel. minu lemmik on nilbete nimede seas olnud juba aastaid \"Balti Sepik\". mulle nimelt meeldib kangesti ette kujutada, kuidas 10 mustades ülikondades meest istub koosolekuruumis ja valib firmale nime. keegi pakub välja: \"Härrased, mul on ettepanek. Meie firma võiks kanda Balti Sepiku nime!\". ülejäänud 9 kiidavad takka: \"Tõepoolest, hea nimi! Kuidas me küll ise selle peale ei tulnud.\"
kujutan ette kuidas notar rõvedalt naerma hakkas, kui Balti Sepiku registreerimisdokumente vormistas.

2mSööt3mMööda
01.02.05, 16:09
:kurb6: :kurb6: :kurb6:
nagu öeldakse...ega mängija meeskonnanimi meest ei riku http://img170.exs.cx/img170/9641/img4je.gif

Ramm
01.02.05, 16:59
Algselt postitas 13

Kas FC Soccernet on parem?!:D :D :D

eston maravilha
01.02.05, 17:07
ja kuidas veel

Ramm
01.02.05, 17:25

ja kuidas veel

tõesta

rohelineKonn
01.02.05, 17:53
btw: goll mängib neljandas

ja meie hüüdlause ka: fcgoll on võitmatu!

13
01.02.05, 18:47
Algselt postitas Ramm

ja kuidas veel

tõesta

Sest kurat on vene keeles tsort ..... aga slängis tähendab see mida???

Tsordid olete :D :D :D

Ramm
01.02.05, 19:22
Algselt postitas 13

Venelased ei ütle eestlaste kohta tsordid vaid kuradõ :doh:

lullu9
03.02.05, 09:49
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas 13

Venelased ei ütle eestlaste kohta tsordid vaid kuradõ :doh: see ei muuda fakti et te tsjordid olete:D :D :D

eston maravilha
03.02.05, 20:42
rK - ilmselt õnnetus sul mind taklata algaval hooajal

rohelineKonn
04.02.05, 01:34

rK - ilmselt õnnetus sul mind taklata algaval hooajal

ma jään vahest sekundifraktsiooni võrra hiljaks ka...

heh-heh-heh /norman batesi naer/