PDA

View Full Version : traumad

kaala
25.09.04, 22:29
et siis kellel mis vigastusi või traumasi on juhtunud.endal õnnestus 2-3 kuud tagasi murda kaks käeluud, suhteliselt õnnetult.
http://morticom.com/bloodandgutsinjuriesentry23.htm
sellel palluril seal vast küll ei vedanud, mehe nimi siis Edward Lienen ja see õnnetus juhtus kuskil 80-tel.

Hughes
25.09.04, 22:36
ma murdsin kunagi korvpalli mängides sõrmeluu ja jalgpalli mängides sain varbasse mõra. suhteliselt õnnelikult on läinud umbes 7 aastat korvpalli ja jalgpalli mängides.

realmadridfan
25.09.04, 22:43
Õlg liigesest välja. Muud midagi, vist..

varix
25.09.04, 22:51
pöial liigesest välja ja põlv ületrennis per**e. Aga ega need vigastused sega jalka mängu. :lahe:

17
25.09.04, 23:22
Mul pole kunagi midagi erilist juhtunud:)

Robinho
26.09.04, 08:25
Mul on hetkel varbaga mingi kala. Tundub, et on mõra sees, kuid arsti juures pole käinud. Igatahes kuskil juuli lõpust valutab. Kui umbes nädal pole palli mänginud, siis valu läheb üle, kuid peale ühte lööki parema jalaga lööb terav valu sisse ja varvas läheb paiste.

kaupo
26.09.04, 08:40
Murtud varbaluu, 3-4 lihaserebestust, kaks korda murtud ninaluu, väljaväänatud õlg, vähemalt 5-6 korda väljaväänatud jalaliiges, lõhkine kulm jne. - need on jalgpalliga kaasnenud vigastused. :D

IndrekL
26.09.04, 09:47
Mul vist siis vedanud. Mul polegi ühtegi vigastust:õnnelik:

mg
26.09.04, 13:05
mõra käeluus, varbaluu murd või mõra(ei teagi täpselt sest arsti juurde ei viitsitsind minna, loksus teine mingi aasta aega kahtlaselt)
põlve liigese venitus(siiamaani ei saa ennast korralikult venitada)
mitmed ninaverejooksud.
käed on ka natuke tagurpidi väravas seismisest.

a ei seganud pole ükski, vigastused tulevad ja lähevad.

Mikusiku
26.09.04, 13:18
Umbes kuu aega tagasi läksid ühes trennis kolm korda jalad krampi. Viimast korda nii hullult, et natuke annab siiamaani tunda. Aga see ei sega ju;)

Anfield
26.09.04, 20:40
selja põrutus...midagi v2ga hyllu õnnex pole olnud :õnnelik:

raunoten
02.10.04, 15:50
muidu küll jala ja käeluid pooleks murdnud, aga jalgpalli mängides läks pöial katki septembris.

Shrek
02.10.04, 15:56
Ükskord suvilas jalgpalli mängides lõin oma väikse varba vastu kivi ära ja siis ma ei tohtinud sporti teha kaks nädalat.

Even
02.10.04, 16:23
3 korda on varbaluu paigast läinud :õnnelik:

soccer144
02.10.04, 23:05
põlve murdsin ära paar aastat tagasi,pandi kruvidega kinni,nüüd 3 kruvi elulõpuni põlves :)

H.M Murdock
02.10.04, 23:49
ma sain eelmise aasta aprillis mingi värdjasliku kodarluu murru.terve suvi oli luus mingi traat sees.

zidane05
05.10.04, 22:25
ma tulin täna luu murruga haiglast jiippppiiii:deemon: :D

Tanel
07.10.04, 13:52
Jalaluu murd rikkus natukene eelmist kevadet, aga pohhui. Alguses, kui mängima hakkasin, ei tahtnud millegi pärast eriti palli pärast võidelda ja kui vaja kiirelt üle minna ei seisnud pall jala küljes ja veel sihikuga oli ka kõik paigast. Kornereid ja asju ei oskanud ka eriti anda. Nüüd olen juba enda vana vormi tagasi saanud. Väravavõimalused kasutan enamjaolt ära, kornerid tulevad ilusti välja ja sööt jookseb. :):õnnelik:

kaala
08.10.04, 00:25
miks sind küll A koondises või kasvõi u-17, u-19, u-21 pole?

Hughes
08.10.04, 09:06
Algselt postitas kaala

miks sind küll A koondises või kasvõi u-17, u-19, u-21 pole?

jah hädasti oleks vaja vähemalt ühte meestki kellel sööt jookseb ja enamus väravavõimalusi ära kasutab.:)

delyah
13.10.04, 13:23
vigastusi on olnud seoses jalkaga vähe, kõigest sõrmeluu murd ja paar korda põlvesidemete põrutus, muud nagu polegi olnd

kaala
05.11.04, 18:01
cisse (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_football/3970907.stm)

EgoTrip
05.11.04, 19:24
Selline probleem.
Endal oli pidev põlvevalu, mõlemas põlves, tegin röntgeni ja ootasin kaks kuud ortopeedi järjekorras. Eesmärk oli muidugi saada sõjaväest vabastus :P (sest endal väga hea töökoht ja oleks lihtsalt mõttetu see koht teisele anda), ja põlved mul tõesti valutavad.
Nii, tuli siis see päev järjest lähemale, mil pidin saama ortopeedi juurde. Mingi 3 nädalat enne seda tuli vasakusse põlve imelik tunne, nagu keegi torkaks nõelaga ja see kestis umb 3-4 sekundit, ja päevas 20 korda. Mõtlesin, et nüüd saan ortopeedi juures oma põlvevalu piiri seada.
Koitis siis lõpuks päev mil sain ortopeedi juurde minna. Enne mind oli järjekorras 5 meest/naist. Kõik 50-80 aasta vahel ja enamus lonkas kõvasti. Käisid nemad ära, siis läksin mina sisse, sirge seljaga, ei lonkanud ega midagi. Andsin röntgeni pildid arstile ja hakkasin tema seisukohta ootama. Vend vaatas mind, küsis mille üle kurdate, rääkisn siis probleemi ära, katsus põlvi, palus kükitada ja hakkas siis diagnoosi kirjutama. Ning ta kirjutas, et põlved on täiesti korras, ning et olen sõjaväeks kõlbulik. Ning kui ma küsisin, et aga mu põlvede valu? Sellepeale ta vastas, et kasutage spordikreemi.
No sa mõtle türaüraskit. Küllap ta arvas, et olen vinks-vonks korras poiss ja tahan lihtsalt sõjaväest ära pääseda. No tra aga ma tunnen ju oma põlvedes valu. Ning seepärast, et mingi paks pede ei viitsinud põhjalikult mind uurida, pean ma loobuma oma töökohast ja põlvedega riskima? Hell no, aga samas ei tea mida teha, sest saatekirja saan ainult sõjaväekomissariaadist, ning seal mulle teist enam ei anta, sest arvatakse, et ma tahan neid kuidagi petta. No aga mida vittu ma nüüd siis tegema pean?
Äkki keegi oskab öelda tõeliselt head ortopeedi, kes uuriks mu põlvi ja annaks oma arvamuse?

Silver
05.11.04, 19:34
Midagi väga erilist pole juhtunud, et peaks mainima. Vast korra on pöial liigesest välja läinud ja ei olnud eriti mõnus tunne...

kaala
05.11.04, 20:52
Algselt postitas EgoTrip

Selline probleem.
Endal oli pidev põlvevalu, mõlemas põlves, tegin röntgeni ja ootasin kaks kuud ortopeedi järjekorras. Eesmärk oli muidugi saada sõjaväest vabastus :P (sest endal väga hea töökoht ja oleks lihtsalt mõttetu see koht teisele anda), ja põlved mul tõesti valutavad.
Nii, tuli siis see päev järjest lähemale, mil pidin saama ortopeedi juurde. Mingi 3 nädalat enne seda tuli vasakusse põlve imelik tunne, nagu keegi torkaks nõelaga ja see kestis umb 3-4 sekundit, ja päevas 20 korda. Mõtlesin, et nüüd saan ortopeedi juures oma põlvevalu piiri seada.
Koitis siis lõpuks päev mil sain ortopeedi juurde minna. Enne mind oli järjekorras 5 meest/naist. Kõik 50-80 aasta vahel ja enamus lonkas kõvasti. Käisid nemad ära, siis läksin mina sisse, sirge seljaga, ei lonkanud ega midagi. Andsin röntgeni pildid arstile ja hakkasin tema seisukohta ootama. Vend vaatas mind, küsis mille üle kurdate, rääkisn siis probleemi ära, katsus põlvi, palus kükitada ja hakkas siis diagnoosi kirjutama. Ning ta kirjutas, et põlved on täiesti korras, ning et olen sõjaväeks kõlbulik. Ning kui ma küsisin, et aga mu põlvede valu? Sellepeale ta vastas, et kasutage spordikreemi.
No sa mõtle türaüraskit. Küllap ta arvas, et olen vinks-vonks korras poiss ja tahan lihtsalt sõjaväest ära pääseda. No tra aga ma tunnen ju oma põlvedes valu. Ning seepärast, et mingi paks pede ei viitsinud põhjalikult mind uurida, pean ma loobuma oma töökohast ja põlvedega riskima? Hell no, aga samas ei tea mida teha, sest saatekirja saan ainult sõjaväekomissariaadist, ning seal mulle teist enam ei anta, sest arvatakse, et ma tahan neid kuidagi petta. No aga mida vittu ma nüüd siis tegema pean?
Äkki keegi oskab öelda tõeliselt head ortopeedi, kes uuriks mu põlvi ja annaks oma arvamuse?
eks enamus arste kipivadki sellised tropid olema, et kirjutavad ruttu diagnoosi ära ja kõik.nagu sinu puhul.minu ntx. hiljuti juhtus selline asi, et vasaku käe küünarliigese juures tekkis üks üsna pirakas ja valutav ollus.perearst saatis kuskile traumapuntki.mingi kahtlane mees võttis targaks teoks hakata seda ollust mudina siia ja sinnapoole, mina pean samal ajal suurest valust ära surema, kui tema seal mudib.ise veel vingub kangesti ja räägib, kui individuaalne asi see valu ikka on.noh, mees siis mõtleb mõned minutid ja ütleb: \"hakkame vist revideerima!\".kiskus juba kindad kätte ja... mina lõigata ei lasknud, ütlesin, et tahaks ikka ultrahellise ka näitama minna.vend siis rääkis pika loo ära kui raske sinna järjekorda on saada jne. kuid siiski sain aja kirja järgmiseks päevaks.noh, seal ütles mees, et kindlasti on tegu miskise ägeda lümfisölme põletikuga.ja mingi faking tropp tahtis mind veel lõikama hakata! kusjuures, hiljem, kui pidin tema juurde tagasi minema, ta ise oma nägu üldse ei näidanud.saatis ainult mingid õed ja muud tüübid sinna.küsisin siis ühe õe käest, et kas see mees oli ikka kirurg? õde siis vastas pikka mõtlemise peale, et ei ole! krt mingi tont kes pole kirurggi, tuleb mul revideerima! selllised toredad kogemused siis minul arstidega

sell8
21.11.04, 19:05
Mul on selline küsimus, kubemelihas on nõrk koht ja teeb juba ligi 5ndat kuud valu. Arstid/asjatundjad ütlevad, et anna aega aga nii kui pausi pean ja jälle mängima hakkan, läheb jälle putsi! Teen alati hea soenduse, kasutan kreemi, kannan retuuse aga mitte sittagi ei aita. Kas keegi, kellel sama probleem on olnud ja ta sellest lahti saanud, võiks aidata? Olen käinud spordiarst Dr. Annuse juures saanud süste, käinud laserravil, isegi Levadia arsti Dr. Junhevi käest valgusteraapiat saanud, kuid see ei ole aidanud. Tean, et klubikaaslasel Vitali Valuiskil oli sama jama ja ta sai sellest üle kui võttis mingeid tablette. Kas kellegil infot, mis tabletid need sellised on ja kas ka tõesti aitavad?:P :(

kaala
21.11.04, 23:03
Algselt postitas sell8

Mul on selline küsimus, kubemelihas on nõrk koht ja teeb juba ligi 5ndat kuud valu. Arstid/asjatundjad ütlevad, et anna aega aga nii kui pausi pean ja jälle mängima hakkan, läheb jälle putsi! Teen alati hea soenduse, kasutan kreemi, kannan retuuse aga mitte sittagi ei aita. Kas keegi, kellel sama probleem on olnud ja ta sellest lahti saanud, võiks aidata? Olen käinud spordiarst Dr. Annuse juures saanud süste, käinud laserravil, isegi Levadia arsti Dr. Junhevi käest valgusteraapiat saanud, kuid see ei ole aidanud. Tean, et klubikaaslasel Vitali Valuiskil oli sama jama ja ta sai sellest üle kui võttis mingeid tablette. Kas kellegil infot, mis tabletid need sellised on ja kas ka tõesti aitavad?:P :(
no kui su klubikaaslasel sama jama oli, siis küsi tema käest kust ta need tabletid sai:)

Juveman
21.11.04, 23:03
Mis puutub kubemelihase probleemidesse, siis endalgi oli sellega tükk tegemist aasta kaks tagasi. Sain elektriravi, mis muideks Pärnu spordiarsti juures käies on alati esmane ravi, vahet pole kas sul on luumurd või siseelundite probleemid...

Igatahes, tegin selle kuuri siis ära, trenni võtsin kergemalt sel ajal ja hakkasin tegema spets soojendusharjutusi kubemele, igatahes sain sellest võitu. Kusjuures hulluks läks asi just jalgpalli mängimise ajal, mida sel treeningperioodil sai üpris palju tehtud...selge on see, et pidevaid harjutusi ning piiratud koormusega trenni on kasulik teha!

Ent kui ära mainida mõni kergejõustiku tegelejana olnd vigastus, siis esmalt meenuvad kahel korral lihaserebendid, mis ei ole just ilus vaatepilt ega tunne...ning millest taastuminegi võttis oma 2 kuud. Selja ja põlvehädad olid põhilised kiirel kasvuperioodil, ent tõsisemad on ehk varbaluumurd ning viimane siis selle aasta aprillis juhtunud koomiline ent traagiline seik, mille tulemus oli pindluu murd kahest kohast ning 5 nädalat kipsi :oih: Siiani on jalg turses ning paljusid asju teha trennis ei saa.

Koomiline juhtum seoses arstidega on aga ikka jälle spordiarsti juures käimisega seoses võtta. Nimelt lõin kodus varba vastu uksepiita ära ja läks teine turse kõvasti, sai siis arsti juurde mindud, kus esmane reaktsioon oli, et saadame aga elektriravisse, no ausõna, kas aru siis üldse peas enam ei ole ? Sai siis minu nõudmisel röntgen tehtud ning uuris teine pilti siit ja sealt, ent ei leidnud midagi. Loobusin sellest Pärnu jurast ja suundusin kiiremas korras Tartu arstide poole. Seal piisas arstil läbi soki katsumisest, et teatada mulle luumurrust, röntgen oli ainult formaalsus...;) Elagu Pärnu arstid!!!

lloyd99
28.11.04, 14:29
Tegelen jalgpalliga selliseid vigastusi siis olnud:

1) Kuskil randmes mingis luus oli mõra (3 nädalat kipsis)
2) 2 varbaluu mõra erinevates varvastes (1 tuli trennis, teise lõin kodus endal puruks)
3)Lihasevenitused, näpuliigese venitused(vv korral tavaline asi, näpp kinni teipida ja asi korras)
4) Põlved on halvast kunstmurust suht katki aga see eriti ei sega!!!
5) Ükskord sain \"Puuka\" kaa :D

P.S. nõustun sellega et eesti (spordi)arstide tase ei ole eriti hea!!!

kaala
05.12.04, 23:34
http://www.soccernet.ee/news.php?id=7787
:oih: :(

ertz
06.12.04, 08:35
Algselt postitas kaala

liiga sagedased on sellised sündmused juba :(

greenday
06.12.04, 12:43
Algselt postitas zidane_5

Umbes kuu aega tagasi läksid ühes trennis kolm korda jalad krampi. Viimast korda nii hullult, et natuke annab siiamaani tunda. Aga see ei sega ju;)Vale toitumine...

Mikusiku
06.12.04, 15:39
Algselt postitas kaala

Kas see on trauma? See ju surm jalgpalliplatsil (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2711);)

delyah
22.12.04, 10:36
mul õnnex eriti traumasid ple olnud aga paar ikka
1. 2 korda on lõualuu paigast löödud
2. sõrm paigast ära
3. kõõluse venitus

Erko
03.01.05, 13:43
ranne oli paigast korra ja kipsis vms
ja noh põlevaga on küll jamasid olnud

tkkt
03.01.05, 22:33
Südamelihase põletik ning sellega seoses pole saanud juba oma 7 kuud trenni teha:viha: Kui päris aus olla siis on see väga rõve asi!

Bianconera
03.01.05, 23:01
Mul oli selline vigastus nagu põlvesidemete rebestus ja ma ei saanud trenni korralikult teha 5 nädalat, mis oli täisti tappev, nii et kaastunne kulla Roosaelevant.

marcello
03.01.05, 23:05
94 suvel tõmbasin selja ära kadrioru staadionil mängides,sest keegi lammas arvas,et kui me sõjaväelased oleme ei tohiks meid putsades murule lasta.Selle vigastuse tulemusena ei tohtinud kaks aastat miskit teha ja mitu kuud sai ravivõimlemises käidud.
Selgituseks:tegu oli kadrioru päevadega ja me värskete esikoha omanikena Kalevi päevadelt esindasime kaitseväge,vastasteks olid piirivalve ja Riigikaitse akadeemia.Akadeemia langes pärast penalte ja piirivalve ajasime niisama kotti.Meie tiimi tähed olid praegu Dünamo nimekirjas olevad U.Sorge ja A.Pasnitšenko

eston maravilha
03.01.05, 23:53
Algselt postitas Bianconera

...nagu põlvelihaste rebestus..

??

põlvelihased? palun selgita nende asukohta täpsemalt

-129

tkkt
04.01.05, 03:00
kaastunde eest tänulik, kuid nende nõnda nimetatud põlvelihaste asukoht jääb mullegi täiesti arusaamatuks.

marcello
04.01.05, 03:02
Arvestades et tegu täiesti tundmatu lihasgrupiga arstiteaduses oli viie nädalaga pääsemine ikka tohutu vedu:P

tkkt
04.01.05, 03:15
Paistab, et meil on tegemist siin UFO-ga:P

edit: Või on siis eriti kergeusklik tütarlaps, kellele ajas mingi hirmus mõttetu spordiarst mingit paska. Ma ise olen mingi see aasta 4 korda 2 kuuga spordiarsti juures käinud, kuid see kutt ei saanud mitte midagi aru. Lõpuks saatis perearst südamearsti juurde, kes pani diagnoosi. Asi on paremaks ka läinud aga eks siis näeb, kas diagnoos oli õige kui hakkan 2 kuu pärast jälle sporti tegema.;)

lloyd99
04.01.05, 10:43
Algselt postitas eston#21

??

-129

Äkki ta mõttes põlvesidemeid????
Aga lihtsalt ei suutnud ennast korrektselt väljendada.

Bianconera
04.01.05, 12:13
Kuidas seda seletada :oih: , põhimõtteliselt (ma ei tea , kuidas selle asja nimi on )menisk liikus paigast ära (Põleve see osa, mis liigub-see ketas).Liikus kohalt ära nii kardinaalselt, et rebestas liikudes meniskit kinni hoidvad sidemed, oli vaja kutsuda kiirabi, kes mu jala sirgeks tõmbaks, kuna põlv oli päris vales kohas.

Bianconera
04.01.05, 12:14
Algselt postitas lloyd99

Algselt postitas eston#21

??

-129

Äkki ta mõttes põlvesidemeid????
Aga lihtsalt ei suutnud ennast korrektselt väljendada.

Tänan abi eest :D

marcello
04.01.05, 15:14
Siis võis see päris valus laks olla.Kas kuskil MM või EM-il kellegil taanlasel nii õnnetult ei läinud,et läbi telepurgi oli ka näha kui vales kohas põlv on.

Bianconera
04.01.05, 15:34
Algselt postitas marcello

Siis võis see päris valus laks olla.Kas kuskil MM või EM-il kellegil taanlasel nii õnnetult ei läinud,et läbi telepurgi oli ka näha kui vales kohas põlv on.

Üsnagi valus oli, lamasin põranda peal, sest liigutada üldse ei saanud.Ja loll kiirabidispedšer ei teadnud, kud Kalevi hall asub :kratsti:

tkkt
04.01.05, 15:43

Üsnagi valus oli, lamasin põranda peal, sest liigutada üldse ei saanud.Ja loll kiirabidispedšer ei teadnud, kud Kalevi hall asub :kratsti:

mul tekkis yks kysimus, et kus satsis sa mängid?

Bianconera
04.01.05, 15:52
Algselt postitas Roosaelevant

mul tekkis yks kysimus, et kus satsis sa mängid?

Ma ei ole ju jalgpallur!

tkkt
04.01.05, 16:07
millega sa siis tegeled?

Bianconera
04.01.05, 16:11
Rühmvõimlemisega, aga see on veidike teemaväline :P

Bianconera
04.01.05, 16:14
Algselt postitas greenday

Umbes kuu aega tagasi läksid ühes trennis kolm korda jalad krampi. Viimast korda nii hullult, et natuke annab siiamaani tunda. Aga see ei sega ju;)Vale toitumine...

Mul on ka see olnud, see tuleb kas-Liiga hapust toidust
-Magneesiumi ja B-grupi vitamiinide puudusest

Ma võtan Magneesiumi tablette ja tõesti aitab.

marcello
04.01.05, 19:43
Roosaelevant sul nüüd suurepärane võimalus enda tiimile sõprusklubi rühmvõimlejate näol saada:P

Nende krampidega oli nooruses päris suured jamad,sel ajal ei teadnud keegi miskitest magneesiumi tablettidest.

tkkt
04.01.05, 20:09

Roosaelevant sul nüüd suurepärane võimalus enda tiimile sõprusklubi rühmvõimlejate näol saada:P

krt, ei tea kas tasub...
need ju julmad naised seal

:D

marcello
04.01.05, 20:18
riistvõimlejad ikkagi.

tkkt
04.01.05, 20:24

riistvõimlejad ikkagi.

njah seda minagi, riistad ja puha...

marcello
04.01.05, 20:26
tarkpead
milline põlvekaitse on parem,auguga või mitte.Auguga laseb rohkem liikuda?

Shrek
04.01.05, 21:17

tarkpead

Ka mul oli põlvega probleeme, ning kuna tegelesin jalgpalliga soovitas müüja mulle auguta kaitset, ning lisas et korvpalluritele on parem auguga põlvekaitse. Põhjuseid küsima ei hakanud.

Bianconera
04.01.05, 21:37

tarkpead

Mul on auguga, millel on mingi kate peal (alguses oli harjumatu, aga nüüd on päris hea).Neil tegelikult ei olegi erilist vahet.

Bianconera
04.01.05, 21:39

riistvõimlejad ikkagi.

Ma ei ole riistvõimleja vaid rühmvõimleja, mis on iluvõimlemise alaliik.Aga mingi \"riistad\" on meil küll-kurikad, rõngad, hüpitsad, vedikud, lindid, pallid.

Jaan
05.01.05, 03:50

1992.a. EM poolfinaal Taani-Holland. Taanlaste kaitsemees nr. 5, kelle nimi... lihtslat ei tule meelde praegu.

marcello
05.01.05, 04:11
Henrik Andersen ainuke variant (http://www.dbu.dk/lbase/?kampinfo.asp?GameId=1514)

Teda finaali koosseisus pole vähemalt

ek
05.01.05, 09:37

tarkpead

auguga on parem sest siis saab põlve sügada

Mikusiku
06.05.05, 21:34
Praegu on probleem seljaga. Algas umbes pool aastat tagasi, kuu aja eest läksin esimest korda Palivere arsti juurde. Saadeti Haapsallu röntgenisse, kus hiljem selgus, et selgroo viimane lüli on ~1cm võrra nihkes. Saadeti siis täpsematele uuringutele Magdaleena haiglasse Tallinna Diagnostikakeskusesse. Topiti mingisse masinasse ja pidin 30 minti seal passima. Eile saadeti mind Haapsalust Eesti tippspetsialisti dr. Laksi juurde Mustamäe haiglasse. Vähemalt kuu aega ei tohi kindlasti jalkat mängida:( 25. mail siis selgub, mis edasi saab, kas tehakse mingisugust ravi või saadetakse opile.

dreyd
03.06.05, 14:13
krt, mingi imelik jama põlvega, juba talvel sai põlvega kukutud vastu põrandat, pärast seda viskas põlvele mingi pehme koe peale, kuid absoluutselt mitte mingit valu ega muid probleeme vaid see padi põlve peal. Sai nüüd lõpetatud diclaci kuur, kuid suuremat abi sellest pole. Ei tahaks nagu süstla järgi ka minna, aga vist siiski muud üle ei jää, äkki läheb muidu mingi aeg hullemaks, kui põlvele haiget teha. Keegi süstla all hiljuti on käinud, kui suur on tõenäosus, et see jama korduma võib jääda?

Oll
03.06.05, 15:05

Praegu on probleem seljaga. Algas umbes pool aastat tagasi, kuu aja eest läksin esimest korda Palivere arsti juurde. Saadeti Haapsallu röntgenisse, kus hiljem selgus, et selgroo viimane lüli on ~1cm võrra nihkes. Saadeti siis täpsematele uuringutele Magdaleena haiglasse Tallinna Diagnostikakeskusesse. Topiti mingisse masinasse ja pidin 30 minti seal passima. Eile saadeti mind Haapsalust Eesti tippspetsialisti dr. Laksi juurde Mustamäe haiglasse. Vähemalt kuu aega ei tohi kindlasti jalkat mängida:( 25. mail siis selgub, mis edasi saab, kas tehakse mingisugust ravi või saadetakse opile.

Ma olen lausa kolm korda seal magnetkapslis passima pidanud.
Kahel korral olen magama jäänud:P

Oll
03.06.05, 15:06

riistvõimlejad ikkagi.

Ma ei ole riistvõimleja vaid rühmvõimleja, mis on iluvõimlemise alaliik.Aga mingi \"riistad\" on meil küll-kurikad, rõngad, hüpitsad, vedikud, lindid, pallid.

Mis asi on vedik?

Stiivi
04.06.05, 13:21
Ouch :P

kaala
04.06.05, 23:43
kes tahab seksikaid boksereid, postitage oma lahtine sääreluu murd www.disel.ee

taku*
06.06.05, 22:16
vabalt... ma pean oma armi natukene tuunima ja sellest siis uhke reidika tegema, siis on boxerid 100% soolas!

sicmic
07.06.05, 00:26
Algselt postitas dreyd

krt, mingi imelik jama põlvega, juba talvel sai põlvega kukutud vastu põrandat, pärast seda viskas põlvele mingi pehme koe peale, kuid absoluutselt mitte mingit valu ega muid probleeme vaid see padi põlve peal. Sai nüüd lõpetatud diclaci kuur, kuid suuremat abi sellest pole. Ei tahaks nagu süstla järgi ka minna, aga vist siiski muud üle ei jää, äkki läheb muidu mingi aeg hullemaks, kui põlvele haiget teha. Keegi süstla all hiljuti on käinud, kui suur on tõenäosus, et see jama korduma võib jääda?

mulle tundub, et me oleme ühtekad...mul kui liialt ignorantsel inimesel on pärast kokkupõrget treeningul põlve juures üle 2 aasta juba mõnus muhk olnud, mis vahel harva teeb valu ka ja alles nüüd otsustasin lõplikult lahti saada (varasemad arstide soovitatud geelid jms ei aidand absoluutselt)..kolmapäeval ortopeed teeb mind targemaks, saan siis ehk sullegi midagi asjalikku öelda.

dreyd
07.06.05, 09:09
ok olen suur kõrv, ise ilmselt külastan tuleval nädalal spordikliinikut.

kaala
07.06.05, 10:24
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas dreyd

mulle tundub, et me oleme ühtekad...mul kui liialt ignorantsel inimesel on pärast kokkupõrget treeningul põlve juures üle 2 aasta juba mõnus muhk olnud, mis vahel harva teeb valu ka ja alles nüüd otsustasin lõplikult lahti saada (varasemad arstide soovitatud geelid jms ei aidand absoluutselt)..kolmapäeval ortopeed teeb mind targemaks, saan siis ehk sullegi midagi asjalikku öelda.
fastum gel ja lioton 100, proovi neid.

Bianconera
08.06.05, 17:47
Algselt postitas Oll

riistvõimlejad ikkagi.

Mis asi on vedik?

Vedik on paks lint,tegelikult küll rohkem nagi pikk siidisall ;)

sicmic
09.06.05, 16:29
Algselt postitas dreyd

tark onu ütles, et mind ootab ees operatsioon...sügisel...paari nädala jooksul käin veel teisegi ortopeedi juures ning siis saab lõplikult selgeks ehk..

probleem olevat siis selline, et 2 aasta tagune saatuslik löök vastu põlve kahjustas lihase ühenduskohta liigesega ning sinna kasvas tarbetu lisaliha, mis aja möödudes hakkab ka luustuma. võõrkeelse termini selle kohta sain ka teada, aga ei mäleta.

kaala, geelidest pole mulle mingit kasu olnud ;)

Rein
09.06.05, 17:33

Treze ja Scooter määrivad omale geeli pähe.Ei tea kas neil ka sellest mingi kasu on olnud?!:oih:

dreyd
10.06.05, 09:53
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas dreyd

tark onu ütles, et mind ootab ees operatsioon...sügisel...paari nädala jooksul käin veel teisegi ortopeedi juures ning siis saab lõplikult selgeks ehk..

probleem olevat siis selline, et 2 aasta tagune saatuslik löök vastu põlve kahjustas lihase ühenduskohta liigesega ning sinna kasvas tarbetu lisaliha, mis aja möödudes hakkab ka luustuma. võõrkeelse termini selle kohta sain ka teada, aga ei mäleta.

põhiline et oma hädast lahti saaksid, need geelid võib jah selliste vigastuste puhul hoopis muul eesmärgil mujale naha sisse hõõruda...

dreyd
17.06.05, 09:02
niisiis, loodetavasti postin siia viimast korda, aga eile läks asi siiski süstlani, 4 kuubikut võeti puna-pruunikat plöga välja ning rohi sisse, doktori sõnul on edasine paranemine fifty-fifty, loodame siis parimat.

ek
17.06.05, 11:28
Algselt postitas Rein

Treze ja Scooter määrivad omale geeli pähe.Ei tea kas neil ka sellest mingi kasu on olnud?!:oih:

Scooter ja Treze ei määri geeli pähe mitte selle pärast et sellest mingit kasu tõuseks või pea ei valutaks vaid et ufod nende mõistust mõjutada ei saaks. Scootri puhul on ufod kahjuks siiski jaole saanud :( (vaadates ta viimase aja käitumist ja sõnavõtte)

Scooter
17.06.05, 12:05
Algselt postitas ek

Algselt postitas Rein

Scooter ja Treze ei määri geeli pähe mitte selle pärast et sellest mingit kasu tõuseks või pea ei valutaks vaid et ufod nende mõistust mõjutada ei saaks. Scootri puhul on ufod kahjuks siiski jaole saanud :( (vaadates ta viimase aja käitumist ja sõnavõtte)
Isegi mõtlen juba hirmuga, et mis siis juhtuma hakkab, kui Treze ka ükskord nii vanaks saab. Ehk pole poisil siis enam mõistust ollagi.
Mulle võib veel andeks anda. :lahe:

To ek: Ufo on praegu õnneks Venemaal! :D

noname
25.06.05, 20:53
ninaluu on puruks läinud ja ükskord kukkusin saalis väga valusalt käe peale ning ma ei saand umbes 10 päeva mängida, aga luu katki ei olnud.

rolandbu
13.07.05, 22:46
Selline uudis ka...

Hollandi teise liiga klubi Sparta Rotterdam mängija Rachid Bouanouzan sai brutaalse vea eest 12-mängulise keelu. Ohvriks osutunud 21-aastane Niels Kokmeijer murdis intsidendi tagajärjel mõlemad jalaluud ja on sisuliselt spordiinvaliid:(

Halvimal juhul ootab Bouanouzani kuni kaheksa aastane vanglakaristus.

Even
15.07.05, 15:30
Algselt postitas rolandbu

Selline uudis ka...

Hollandi teise liiga klubi Sparta Rotterdam mängija Rachid Bouanouzan sai brutaalse vea eest 12-mängulise keelu. Ohvriks osutunud 21-aastane Niels Kokmeijer murdis intsidendi tagajärjel mõlemad jalaluud ja on sisuliselt spordiinvaliid:(

Halvimal juhul ootab Bouanouzani kuni kaheksa aastane vanglakaristus. oiplää. videot ei ole kuskil?

Kats001
15.07.05, 23:19
minul oli põlv läbi - enne kui viga leiti käisin kuue doktori juures. Tavaline vastus: ah ei midagi, niisama valutab - kasutage spordikreemi. Lisaks määrati elektriravi jne. Aga kasu ei midagi. Õnneks sain tänu kahele toredale doktorile jala korda - suurimad tänud dr. Linnamäele! Ja siinkohal võin mainida, et kaks korda käisin ka dr. Annuse juures - abi aga ei saanud(soovitas spordikremi ainult)!

gamer
16.07.05, 17:35
Eelmine kevad oli järjest kaks probleemi. Kõigepealt ribiluusse tekkinud mõra ja selle paranedes läks selg. Tavaarstid ei oskanud midagis oovitada, nii külastasingi Pärnus asuvat kiropraktik-massööri. Kahe visiidiga sain selja korda, diagnoos ise oli midagi järgnevat: et teatud hüppe ajal pingutades ja maandudes kaks selgrooketast nihkusid üksteise suhtes ja tegid teatud närvidele seljapiirkonnas haiget ja õieti tagasi ei läinudki. Nimelt algul oli asi ikka väga hull, kuna ei saanud korralikult kummardadagi, valu oli tappev.

See suvi on mingi kala põlvega, kord valutab siis jälle ei valuta.

Kats001
16.07.05, 22:39
Ah jaa, pean veel mainima, et elektriravi ei soovita kellelegi - mõlemal jalal nüüd väljanägemine rikutud(nahal). Ei ütle seda seetõttu, et see mind segakas, aga ikkagi - mõttetu ravi mõttetu tagajärg!

Rein
17.07.05, 15:24
Algselt postitas Scooter

Algselt postitas ek

Algselt postitas Rein

Isegi mõtlen juba hirmuga, et mis siis juhtuma hakkab, kui Treze ka ükskord nii vanaks saab. Ehk pole poisil siis enam mõistust ollagi.
Mulle võib veel andeks anda. :lahe:

To ek: Ufo on praegu õnneks Venemaal! :D

Ufo tagasi ,aga sõnavõtud ja käitumine pole muutunud.Jääb ainult üle konstanteerida fakti, et Scootri puhul on tegu müstilise mehega:P

hinted
14.08.05, 10:40
Ma olen vigastustega ära neetud. Alles 16 ja võibolla karjäär läbi. Alustuseks läks pöial liigesest välja, siis jalaluu kahest kohast mõradeks, mõlemad põlved on liigesest välja käinud ja korduvalt, hüppeliiges ja viimane vigastus on selg, mis enam võibolla mängida ei lasegi:(

hinted
14.08.05, 10:42
Algselt postitas Kats001

Ah jaa, pean veel mainima, et elektriravi ei soovita kellelegi - mõlemal jalal nüüd väljanägemine rikutud(nahal). Ei ütle seda seetõttu, et see mind segakas, aga ikkagi - mõttetu ravi mõttetu tagajärg!
Mulle tehti alaseljale elektriravi, aga mul küll midagi ei juhtunud. Veidi paremaks läks, aga terveks ei teinud:(

Stiivi
16.08.05, 00:16
Algselt postitas rolandbu

Selline uudis ka...

Halvimal juhul ootab Bouanouzani kuni kaheksa aastane vanglakaristus.

Ahsa kurivaim.

dreyd
01.09.05, 22:51
normaalne, põlv nüüd on ptui-ptui-ptui kombes, aga nüüd on hüppeliiges nässus, jomaijoo nagu nati jalga põrutad on kohe tilgad püksis. Kuidas ma niimoodi pensile lähen

Sir. Nuutu
01.09.05, 23:20
Jah, mul kah põlv.
Pool aastat andisn põlvele rahu, täna käisin trennis ja nüüd õhtul teeb põrguvalu jälle:(

Jeti88
02.09.05, 19:46
Algselt postitas Nuutu

Jah, mul kah põlv.
Pool aastat andisn põlvele rahu, täna käisin trennis ja nüüd õhtul teeb põrguvalu jälle:(

Põrguvalu kohe ve, mul on ka juba pikemat aega põlvedega probleeme olnd, nüüd paar kuud pole tunda andnud, aga üldiselt on nii, et kui üle pika aja jälle trenni teed siis ikka liigesed natuke valutavad, see peaks üle minema.

gamer
02.09.05, 21:10
Algselt postitas hmf

Algselt postitas Nuutu

Jah, mul kah põlv.

Põrguvalu kohe ve, mul on ka juba pikemat aega põlvedega probleeme olnd, nüüd paar kuud pole tunda andnud, aga üldiselt on nii, et kui üle pika aja jälle trenni teed siis ikka liigesed natuke valutavad, see peaks üle minema.

Reuma? :D

Jeti88
02.09.05, 21:15
ei naljatilk:deemon:

Sir. Nuutu
02.09.05, 23:28
Kirurgi juurde minek mul...

nOdZu
09.09.05, 08:37
kuu tagasi venitasin vasaku põlve sidemed välja. Nyyd kus vasak põlv paranema hakkab on parem kahtlasex muutunud :S ja pealegi sain eile trennis nii kossi, et pool sääre konti on paistes

Maarja
09.09.05, 15:58
Päris kõva mats pidi olema kui lausa kont paistes on...

nOdZu
10.09.05, 12:06
ega ta oli jah.. kax päeva lonkasin ringi

Hoe
17.09.05, 16:53
Kuna endal ainult Varbaluu olnud , siis räägin ühest siseturniirist kus meeskonnakaaslasel Löödi Ninaluu pooleks.
Mängisime PJK -ga siseturniiril , nemad esiliiga mehed , meie teine liiga
ISeenesest mängu käigul polnud väga vigagi , aga neil see Ründaja Eesnimega TAavi on väga tehniline ja proovib igast kohast peale lajatada.
Oli Tavaline mängusituatsioon , kus meie mees hakkas peaga võtma ja Taavi Lihtsalt hüppas õhku ja tõmbas kääri , meie vennale jalaga näkku.
Meeskonnakaaslasel olid Breketid Huuleküljes kinni ja kiirabi kutsuti kohale:D
aga see märjamaa kiirabi on mingi nalja tegemine.
Nemad ütlesid , et ei ole midagi viga aga kuu aja pärast selgus , et nina on valesti kinni kasvanud.
Nüüd see poiss ootab kuni 18 saab , siis laseb nina uuesti lahti lüüa, seni peab ta raskendatult hingama ühe nina poolega:D:D
suht KArm on see tänapäeva jalgpall:)
Noored poisid HOidke ennast!

Jeti88
17.09.05, 16:59
Algselt postitas Hoe

Kuna endal ainult Varbaluu olnud , siis räägin ühest siseturniirist kus meeskonnakaaslasel Löödi Ninaluu pooleks.
ISeenesest mängu käigul polnud väga vigagi , aga neil see Ründaja Eesnimega TAavi on väga tehniline ja proovib igast kohast peale lajatada.
Oli Tavaline mängusituatsioon , kus meie mees hakkas peaga võtma ja Taavi Lihtsalt hüppas õhku ja tõmbas kääri , meie vennale jalaga näkku.
Nemad ütlesid , et ei ole midagi viga aga kuu aja pärast selgus , et nina on valesti kinni kasvanud.
Nüüd see poiss ootab kuni 18 saab , siis laseb nina uuesti lahti lüüa, seni peab ta raskendatult hingama ühe nina poolega:D:D

nuta või naera..........kahju poisist

vandersell
17.09.05, 19:19
Algselt postitas hmf

Algselt postitas Hoe

nuta või naera..........kahju poisist
Mul tema eesti keele õpetajast.