320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

    Algselt postitas woodoo


    Algselt postitas Epic


    Algselt postitas erts


    almelo värav oli mõnus koba aga siiski hea et kohe tagasi lõid! cocu skooris psv poolelt.
    Farfan tegi temaga, mis tahtis :P
    Oh Epic, ole palun pai ja aja oma paska scumi teemas.Kus kohast sa seda võtad et Farfan tegi mida tahtis.Teisel poolajal \'\'möllas\'\' see fanfaar teisel äärel .
    Sa ole pai ja vaata mängu teinekord, Rakule tõmmati kohe mängu alguses mitu korda kott pähe, vasakpoolne keskkaitsja pidi alatasa appi tõttama.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

      Epicul on natuke õigus. Kaitses trikitati Rakuke mitu korda ära, aga midagi hullu ka ei olnud. Rünnakul jagas ta jälle päris häid sööte ja oli muidu tubli. Raku on tubli. Tubli.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

        Algselt postitas erts


        ka Raku keksis seal teistega koos, päris hea tagasitulek kõrgliigasee...kui nad seal on üldse enne olnud üldse, hm.
        raku mängu kohta mina küll midagi halba ei raatsi öelda. psv vastu 90 min platsil ja 1-1. super!
        Vaatasin huvi pärast järgi ning kui andmed on õiged, siis viimati oldi kõrgemas liigas hooajal 1985-86.

        Netherlands 1985/86

        15 Excelsior 34 9- 7-18 25
        16 M.V.V. 34 8- 8-18 24
        17 N.E.C. 34 9- 5-20 23
        18 SC Heracles 34 3- 6-25 12

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

          Alustasid küll siis väga hästi:P
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

            Algselt postitas midfielder


            Pigem Kink, kel on hollandi liiga jaoks vajalik tehnika. Neemelo kipub liiga kohmakaks jääma.
            Jan Vennegoor of Hesselink on vähem kohmakas?
            Olen kindel et on veel Jan-i suguseid seal Hollandis.
            Mängitakse ju enamasti 433, kus vajalik ju target mani olemasolu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

              Aga targetman peab ka palli hoidma, mitte selle peale kukkuma, nagu Neemeloga esimeses koondisemängus juhtus. Pigem juba Opi, tal siiski 6 a rahvusvahelise liiga kogemusi, samas Neemelo pole kuskil testimaski käinud. Raku sai ka lepingu ilmselt tänu sellele, et käis aasta jagu testimas ning oli ka aasta laenul norras. Nii kergelt nüüd ka lepingut ei saada, et oled eesti liigas väravakütt. Isegi skandinaaviasse on raske saada, holland on juba aste kõrgem.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                Algselt postitas TonZo


                Meeskond oli kyll väga hea, keskväli ja poolik oli korras, aga rynnakul puudus teravus, aga yhe nähtud mängu puhul on siiski vara veel rääkida, igatahes ilus mäng ja vajalik punkt käes
                Keskväli ja poolik ...samad asjad vist...
                Ja Heraclese üks plusse on hea ja kogenud väravavaht.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                  Vaatasin mängu highlightsi sati pealt ja seal paistis Hesselink iga väga hea, kiire tehniline, tugeva väravavaistuga. Minu arust parim eredivisie ründaja hetkel. Samas Heracles peab viigiga kindlasti rahul olema, sest võimaluste poolest oli psv-l ikka ülekaal. Eks järgmised mängud peavad näitama, mis tasemega Almelo tegelikult on.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                    Samas Heracles suutis ka PSV väravat ohustada ja MoM võiks olla Heraclese väravavaht, on vastuväiteid?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                      Algselt postitas gamer


                      Samas Heracles suutis ka PSV väravat ohustada ja MoM võiks olla Heraclese väravavaht, on vastuväiteid?
                      Mis minu jaoks siiani tundub uskumatu, et Martin Pieckenhagen sugune mees sellisesse klubisse läks. Paar aastat tagasi kaaluti teda Kahni ja Lehmanni järel Saksmaaa kolmandaks väravavahiks. Agga head suhted Nico Van Hoogmaga mängisid rolli ja kui kogenud väravavht ja keskkaitsja on, kes veel üksteist hästi tunnevad, siis see on juba pool võitu. Noored keskväljal(kus ka Ragnar võiks olla) ja ründes peavad nüüd aukartust tundmata väravaid tegema hakkama.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                        Kuna eile olin ma veidi pahane Epicu peale, siis vaatasin ma täna Heraclese mängu esimese poolaja 20 minutit, mis mul eile nägemata jäid kuna Liverpooli mängu lõpp kattus Heraclese mänguga.Eks sellel \"peruu el nergro tüssamised\" Raku vastu sinna mängu algusesse jäidki.Peale 20 minutit oli asi kontrolli all. Rakule peab au andma, sai teine tänu kompanioonidele \'\'suu ammuli\'\' olemise faasist kiirelt välja.Peruulast hakati Almelo mängijate poolt palju jõulisemalt katma ning püüti talle võimalikult vähe ruumi jätta.Ja nii sõidetigi Fanfarile paar korda hoolega tagant sisse üks kord löök makku ja oligi poisil mänguisu tolleks korraks läbi.
                        eduit:
                        Mis veel lisada tahaks on see, et PSV peaks Heraclesega võrreldes olema paar astet kõrgema klassiga, kuid PSV eilne võime oma 65-70%pallivaldamist väravavõimalusteks muutmisel oli nulli lähedal.Momendil ei tea kas oli PSV\'l lihtsalt sitt päev ja Heracles\'sel omakorda üleootuste hea peav, kuid mängutulemus 1:1 oli minuarust õiglane tulemus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                          Vaatasin ka mängu. Raku oli vähemalt esimesel poolajal kaitses suhteliselt kehv. Kuid eks ikka Farfani tõttu. Hollandi liigas on vast ainult 4-5 kaitsjat, kes ta kinni suudaks pidada. (Isegi kaheksti saadi vaevu hakkama) Sööte jagas Klavan tõesti hästi. Kuigi jah poolkaitses oleks ta tõesti rohkem kasulikum. Minuarust polnud probleem ründajates. Vaid pigem poolkaitsetes, kel kulus mõnel korral isegi pool minutit, et ründemeestele abiks minna.

                          Ok, mina nüüd välja.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                            Mänguliselt oli PSV üle kui vaadata palli valdamist, aga samas ei suutnud nad ülekaalu väravaks realiseerida rohkem kui ühel korral. Seevastu Heraclese vastuvärav oli rohkem õnnelik õnnetus kui pealelöök. Klavani mänguga jäin rahule, kuigi pean tunnistama, et esimest 20 mintsi ei näinud, kuna vaatasin teist kanalit. Mina paneksin Raku küll uuesti põhikoosseisu. Mõningad ebatäpsed söödud võib panna kunstmurukatte või ehk siiski enam veel läbi ja lõhki tundmata kaaslaste arvele ka. Samas olen alati kirjutades toonitanud Raku häid võitlejaomadusi, mistõttu pallikaotus ei ole tema jaoks veel kõik. Kahjuks tundub kiirust nappima, mistõttu ta peab ise edasi liikumise asemel paremaks sööta. Samas, spagaatidega korvab ta kiiremate vastasmängijate, nagu see Farfan oli, edasiminekukatsed. Poiss oskab pealegi ise vajalikus mängusituatsioonis, kusjuures ka meisterlikult, lahinguväljal \"langeda\". Aga see viimane ülestähendus ei ole kompliment. Kohtunikuhärrad teatavasti on üsna subjektiivsed onklid ja neile ei pruukinuks meeldida Raku \"langemine\" juhul kui kohtumine oleks toimunud vastase väljakul Philips Stadionil.
                            http://www.stadiumguide.com/philipsstadion.htm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                              Raudselt on iga vastase vastu suur eelis kunstmuru. Enamus satse ikka ei tee spetstrenni kunstmurul ja mängupilt oli ikka üsna teistsugune kui tavaliselt. Huvitav lugu igatahes.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                                http://www.psv.nl/show?id=14640&contentid=9674

                                PSV kodulehe andmetel mängis Heraclese koosseisus hoopis selline tudmatu vend, nagu Clavan
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X