PDA

View Full Version : AASTA 2004 Jalgpallis

budu
28.09.04, 21:25
+minu enda arust oli kahtlemata KREEKA võit euroopa meistrivõistlustel kus tuldi autsaideritena ja lahkuti võitjatena,
-miinuseks kahlemata hollandlaste ja inglaste ebaedu portugalis ja muidugi ka teema eesti koondise treenerijama ümber.
aasta tegija-kreeka koondis
aasta luuser-kannik ja pohlak

Hughes
28.09.04, 21:43
+ Kluivert siirdus Newcastle´sse
- Abramovitsi pole keegi ikka likvideerinud

aasta tegija - Otto Rehhagel
aasta luuser(id) - Saksamaa koondislased EMil(Ballack väljaarvatud)

ja mis puutub Kreeka edusse EMil, siis minu arust pole see kindlasti Aasta 2004 jalgpalli pluss. liigsed üllatused eriti ei istu. oleks ikka poolfinaalides oodanud Inglismaad, Hollandit, Prantsusmaad ja Itaaliat. Neist siis üks jõudis, (nb! ainult üks) kelleks oli Holland.:õnnelik: Vot siis oleks olnud põnev vaadata, kuidas jalgpalli suured omavahel suurtes mängudes jõudu katsuvad. :)

17
28.09.04, 22:17
Maailm:

Aasta jalgpalligeenius:Otto Rehhagel
Aasta jalgpallijobu:Roman Abarmovich

Eesti:

Aasta jalgpalligeenius:Tartu Tammeka oli Meistriliigas? noh siis nemad:)
Aasta jalgpallijobu:ühinen budulojuse arvamusega ning kirjutan siia reale Indrek Kanniku ning Aivar Pohlaku nimed

SleepWalking
28.09.04, 22:27
Algselt postitas 17

küsiks heameelega põhjuseid kuid samas ei ole neid ju siit tulemas nagunii ...

17
28.09.04, 22:37
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas 17

Mõttetu rahalaristaja.Kurat ostab häid vendi kokku, ei kasuta neid, laseb hoopis pingil nusperdada.Mis mõte sel on?Aga siin on võimalus kõigil arvamust avaldada ning seda ma ka tegin;)

mcnamara
28.09.04, 23:22
Kui ma viimati kalendrit vaatasin, oli ikka veel september.

17
28.09.04, 23:28
Algselt postitas mcnamara

Kui ma viimati kalendrit vaatasin, oli ikka veel september.

möh?

mjkk
29.09.04, 00:24
Algselt postitas 17
möh?
Aasta algab jaanuariga, järgneb veebruar, siis märts, seejärel aprill, mai, juuni, juuli, august, september ja - usu või mitte, kuid on veelgi - oktoober, november ning detsember. Detsembriga, kallis 17, lõppeb ka aasta.

dreyd
29.09.04, 08:08
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Mõttetu rahalaristaja.Kurat ostab häid vendi kokku, ei kasuta neid, laseb hoopis pingil nusperdada.Mis mõte sel on?Aga siin on võimalus kõigil arvamust avaldada ning seda ma ka tegin;)

see mõttetu rahalaristaja oli viimase uudise kohaselt mingi plaani järgi suuremat sorti raha vastloodavasse treeningkeskusesse paigutamas, et siis ikka noori englishmanne ka treenida, selles valguses ju täitsa üllas idee?

skint
29.09.04, 10:36
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Ja vaata veel, kui paljud noored tublid hakkajad mängumehed said Romani tõttu hakata nautima jalgpallimängu algkoosseisus ning kui palju head tegi see madalamate divisjonide klubidele, samas ka Birminghamile, Charltonile, Astoni Villale etc. :)

eston maravilha
29.09.04, 12:06
Algselt postitas skint

samas ka ... Astoni Villale etc. :)

ma ei mäleta, et chelsea oleks üritanud osta kachlouli, boskot ja leonhardseni 40 miljoni eest..

17
29.09.04, 15:43
Algselt postitas Magpie

Algselt postitas 17
möh?
Aasta algab jaanuariga, järgneb veebruar, siis märts, seejärel aprill, mai, juuni, juuli, august, september ja - usu või mitte, kuid on veelgi - oktoober, november ning detsember. Detsembriga, kallis 17, lõppeb ka aasta.

Ei seda ma tean küll:)Aga ma ei saand lihtsalt sellest aru, mida mcnamara sellega mõtles;) na

mcnamara
29.09.04, 15:49
Algselt postitas 17
Ei seda ma tean küll:)Aga ma ei saand lihtsalt sellest aru, mida mcnamara sellega mõtles;) na

Oi, oi, oi. Sel juhul ma sind küll ei aidata ei saa.

Muuseas - kes meil neid huumoripreemiaid siin jagaski?

Tanel
29.09.04, 16:08
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas 17

Oi, oi, oi. Sel juhul ma sind küll ei aidata ei saa.

Muuseas - kes meil neid huumoripreemiaid siin jagaski?Sa ei saanud aru, mida mcnamara mõtles? Seda, et aasta veel kestab ja mingeid preemiaid on mõttetetu jagama hakkata juba. Jaan vist jagas neid preemiaid. Üldiselt on ta oma huumorihalli teema suht kaugele kukkutanud.

sosku
01.10.04, 13:38
Ma piirduks Eestiga

Aasta geenius: Tarmo Rüütli. Levadia taastõusu peasüüdlane.
+ CITV. Koduse vuti tele-ekraanile toomise eest.
Aasta jobu: Eduard Võrk :D. Häbematu sahkerdamise (protokolli teadlikult valede nimede all meeste märkimine) eest 2. liigas.

budu
03.11.04, 12:09
nu see teema päris soiku vajund,ee inimesed aasta hakkab läbi vaikselt saama

2mSööt3mMööda
03.11.04, 13:11
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

17, mine löö näiteks lahti AC Milani ja Milano Interi mängijate nimekirjad ja vaata, mis mehed seal pinki nühivad näiteks. Seal on pingnühkijateks palju nimekamad mängijad kui Chelseas. Omaette küsimus on aga see, kui palju klubi nende eest maksnud on. Mina küll Romanit jalgpallijobuks ei kutsuks. Kui mul endal selline papp oleks, siis ma küll ei välistaks, et ma ise niimoodi klubi ostes raha ei laristaks.

Anfield
04.11.04, 20:08
1. Levadia võit meistri Liigas
2.Tammeka Võit esiliigas.
3.Oweni siirumine Madridi
4.Mutu Kokaiini värk.

runno
04.11.04, 20:31
Algselt postitas ow3n

1. Levadia võit meistri Liigas
2.Tammeka Võit esiliigas.
3.Oweni siirumine Madridi
4.Mutu Kokaiini värk.

ma arvan samamoodi ainult vastupidises järjekorras:sega9:
hr. McN - jalgpalliaasta ON läbi, kui just hoidku jumal selle eest, mingi lennuk alla ei kuku ja Aabram oma klubi 1 rubla eest Putinile ei müü
Respektist 1. jaanuari vastu siiski ootan veel.

budu
22.12.04, 11:56
polegi seda aastat enam palju jäänud nii et laske oma arvamustel tulla 2004 aasta kohta.

mcnamara
22.12.04, 12:25
Eks nüüd ole enam-vähem ühel pool tõesti.

Isiklikust vaatanurgast nähtuna polnud just parim aasta. Tippsündmus, milleks kahtlemata oli suvine EM-finaalturniir Portugalis, lõppes Kreeka ootamatu võiduga. Iseenesest pole ju selle vastu midagi, aga kahjuks tõi see turniir jälle esile tänapäeva jalgpalli kitsaskoha. Hea organiseeritus ja kindel distsipliin said seljavõidu atraktiivse jalgpalli üle.

EM-ist on üldse vähe häid mälestusi. Palju oli puterdamist, vähe elegantsi. Suured vutiriigid nagu Hispaania, Itaalia, Saksamaa, Prantsusmaa mängisid eranditult alla oma võimete. Inglismaa sähvatas vahepeal tänu Wayne Rooney briljantsusele, kuid koos noormehe varbaluuga läks ka inglaste sära. Ja penaltid olid tavapäraseks hukatuseks.
Tshehhide innukas mäng jäi meelde, Verpakovskise sööstud ja muidugi Kreeka-Saksa vankumatu müür. Tervikuna siiski pettumus.

Parimat jalgpalli nägi võib-olla hoopis Copa Americal, seda eelkõige just noorte argentiinlaste esituses. Vaimustav. Sinivalged jätkasid samas stiilis ka olümpiamängudel.

Eesti koondisel oli igas mõttes raske aasta. Parimat mängu nägime sügisel Läti vastu, aga halba oli liigagi palju. Kui platsiväline saab tähtsamaks kui mäng ise, on alati kuri karjas. Ja tänavu see paratamatult nii oli. Mäng ise kulges tohutute tõusude ja mõõnadega, mida peegeldab ka Eesti langemine Fifa reitingus.

Klubijalgpallist pole palju meenutada. Arsenali võimutsemine Inglismaal polnud meele järgi. Meistrite Liigas mängisid ennast finaali kaks suhteliselt suurt üllatajat. Ja finaalist asja ei saanud, sest Monaco oli liiga mannetu.
Lemmikklubis ei saanud rahu ei kevadel, suvel ega sügisel. Managerivahetus tõi siiski vähemalt mingi lootuse, et tulevik on helgem. Suurt rõõmu valmistas ka Stevie Gerrardi suvine otsus \'pooli edasi jääda. Vist oligi aasta parim hetk minu jaoks.

Küllap olid teistele olulised hoopis muud asjad.

dreyd
22.12.04, 13:20
sündmused-
kõige südamelähedasem on kindlasti taasloodud vutiklubi Kohilas, mille manageerimine on auasi isiklikult ning pakub ka mängimisvõimalust nii kehale kui ka hingele.
taas ülesse leitud tee Aleka areenale, soojad tunded...
HAKA võit
EM- samas oli ka vastakat, nt Inglismaa kaotus pennudega, Kreeka võit.
lahtised küsimused jäävad ka, esiteks seoses Pijperisiga, teiseks lahtisi küsimusi muid ei olegi.

Minu jaoks väga tugev emotsionaalne vutiaasta, teistele häid jõule.

lennat
22.12.04, 13:47
Mõned mõtted siiagi
Aasta kõige kehvem esitus tuli Eesti naiskonnalt
08.05.04. Tel-Aviv, Ramat Gani staadion Iisrael vs. Eesti 12–1 EMQ (what happens?)
Aasta kõige parem esitus JK Vaprus jäigi II liigas (üldse kõikide liigade peale) kaotuseta
Pärnu JK Vaprus 28 24 4 0 157:21 76
Aasta suurüllatus (kõigi jaoks)
EM Kreeka !!! ning Onu Otto
Aasta halb üllatus (minu jaoks)
Ragnar \"Raku\" Klavan story end põhimehest pingipoisiks st. koondises, klubist ei räägigi
Aasta tegija (meedias)
Aivar Pohlak nii heas (EPL-s ja soccernetis avaldatud kolumnid) kui halvas mõttes (oma pere \"musta pesu pesemise\" eest avalikkuse ees)
Tiitel \"Aasta Jalgpallioinas\"
Eduard Wõrk ja FC Puuma
Aasta mõistatuseks jäi
Kes ikkagi oli (on) Kasepere Juks?
Aasta leid (iseenda jaoks)
soccernet foorum ( :õnnelik: )
Päikest! ning Rahulikke Jõule!

runno
22.12.04, 14:52
aasta emotsinaalseim sündmus minu jaoks väljaspool Eestit
LUFC väljakukkumine premierist, samuti kogu klubi tegevuse(tuse)ga seonduv.
EM oli kah huvitav.. ja muidugi see Mutu kokaiini värk:oih:
Eestiga seonduvalt
negatiivse poole pealt
koondise esinemine+ skandaalid+ liigne meedikära välisnoormängijate ümber
Positiivse külje pealt
koondises mingisusegi keskvälja teke
Ja Levadia esinemine eurosarjas kah

Raske aasta oli. Negatiivset oli rohkem, kui positiivset..

moya
22.12.04, 17:27
meeldejäävamad hetked/ mängud (suvalises järjekorras) :
-ülimagusad võidud F****ti üle 4:2 ja 3:0 + meeskonna edasiminek ja mäng üldse + Burley head ostud (Rasiak, Peschisolido, Smith, Idiakez, Bisgaard, Reich)
-Läti-Eesti 2:2
-Tammeka tõus meistriliigasse + Tammeka-Levadia II 3:2 (superelamus)
-Zlatani värav Itaalia vastu EMil
-Everton-Liverpool 1:0
suurimad pettumused:
-Merkuur-Flora 3:5
-Portugali finaalikaotus Kreekale

budu
24.12.04, 13:54
Kreeka võit oli ikka suurim üllatus ja pluss,miinus poolel kindlasti mutu vahele jäämine ja suńderlandi eemale jäämine kõrgliigast.

Silver
24.12.04, 14:03
Kreeka, loomulikult! No see oli lihtsalt liiga võimas. Avakohtumine EM-il tõotas juba head ja, et nii läheb. Poleks eales uskunud. Sellegipoolest WORD! Samuti jäi EM-ist meelde Zlatani hull värav, no selliseid ei löö igapäev, õnne peab ikka roppu moodi olema.

Koondise vaatevinklist vaadatuna jäi enim meelde Läti mäng, mida sai ise kohapeal kaemas käidud. Vapustav, lihtsalt vapustav õhkkond! Eestlased karjusid kohe kindlasti Läti fännid üle! Opi ilus käärlöök, vapustav lihtsalt! Kahju, et võidust nii vähe puudu jäi. Elamus, mida tahaks veel kogeda. See, kui Eesti ise palli hoiab ja loovamat jalgpalli mängib ei juhtu just eriti tihti.

Juventuse eelmise hooaja lõpp oli kurb, Lippi lahkus, meeskond oli madalseisus. Samas Capello tulek ja vapustav selle hooaja algus on kah silme ees. Lihtsalt pidin ära mainima.

Närvidele käib Pohlaku, Kanniku ja pressi kemplemised. Kõik süüdistavad midagi, kuid lahendusi pakuvad vähesed. Samuti arvan, et aitab ka sellest koduvägivallast, mis siin ikka arutada, eks kohus otsustab ja juurdleb.

Negatiivne on vast ka see, et loodsin Rakust natukene rohkem, viimasel ajal pole eriti antud mängija nime pressis enam mainitud. Aga noh aega veel on, eks näis.

Et siis need olid esimesed sündmused, mis meenusid mulle sellest aastast.

mikc
24.12.04, 14:11
Plusse on raske leida.
Prantsusmaa -Inglismaa(2-1)
Eesti-Läti 2-2
Arno lahkumine

Miinused:
Real Madrid
Jellega lepingu pikendamine
Zidane ära vajumine

Drogba
25.12.04, 20:59
Plussid:
Kreeka võit EURO-s
Levadia võit Eesti meistriliigas
Eesti-Taani 2:2

Miinused:
Kezmani minek Chelseasse
Jellega lepingu pikendamine

Karla
25.12.04, 22:31
Plussid:
Eesti-Läti2-2
Kreeka võit
voskoboinikovi minek brusselsi

Miinused:
Eesti kaotus venemaale
levadia meistri tiitli võit
flora kolmas koht

IndrekL
26.12.04, 19:10
Plussid +

Levadia hea esinemine UEFA Cup\'i valikringides. Kreeka võit EURO 2004 finaalis.

Miinused -

Eesti suured kaotused Portugalile ja Venemaale. Jalgpalliliidu saamatus. Chelsea (sest häid mehi ostetakse kokku, aga ei anta mänguaega piisavalt).

Ch1ller666
26.12.04, 19:19
Plussid: 1. Kreeka võit EM il
2. Eesti-Läti 2-2
3. Eesti-Taani 2-2

Miinused: 1. Eesti suured kaotused venemaale ja portugalile.
2. Jelle jätkamine peatreenerina.

Tembu
27.12.04, 09:14
Algselt postitas Ferreira

Chelsea (sest häid mehi ostetakse kokku, aga ei anta mänguaega piisavalt).

Sinul, kui suurel Werderi fännil, peaks ju suht pohlad olema, mida Chelsea oma meestega teeb. Vaheta avatar ära ja siis saan su murest aru.

Martin
27.12.04, 09:16
Algselt postitas tembuu

Sinul, kui suurel Werderi fännil, peaks ju suht pohlad olema, mida Chelsea oma meestega teeb. Vaheta avatar ära ja siis saan su murest aru.

Kas mind võin ikka Leedsile kaasa elada või pean aint smurfide poolt olema?

Tembu
27.12.04, 09:21
Algselt postitas Martin

Just. Või oled sa ka smurfide vastu?

Martin
27.12.04, 09:28
Algselt postitas tembuu

Algselt postitas Martin

Küsimusele sa küll ei vastanud. Kui kuidas saab keegi üldse smurfide vastu olla? Oh, man, laske smurfidel mu juurde tulla! :D

Tembu
27.12.04, 09:53
Algselt postitas Martin

Algselt postitas tembuu

Algselt postitas Martin

Küsimusele sa küll ei vastanud. Kui kuidas saab keegi üldse smurfide vastu olla? Oh, man, laske smurfidel mu juurde tulla! :D

Mõeldes smurfidele muutus ka minu kivist süda pehmeks ning tänu sellele annan sulle loa Leedsile kaasa elada. Aga ainult sulle...

Jux
27.12.04, 11:53
Algselt postitas tembuu

Enne soovitust avatar ära vahetada, võiks ju pisut süveneda ja uurida, et mis avatariga ikka tegu on. Ütlen ette: tegemist on Wolfsburgi avatariga, mitte Werderi omaga. Ka Ferreira allkiri on kerge vihje Wolfsburgi \"huntidele\". Plõksida on alati kerge...

Tundub, et Mel21-l ning teistel Saksamaa jalgpalli kunnidel on veel foorumis vaja teavitustööd teha.

budu
29.12.04, 21:41
üks halb asi oli kindlasti Valdemaras Martinkenas hukkumine.eesti jalgpall kaotas väärtusliku mehe.

marcello
29.12.04, 21:50
plussid
Kreeka võit EM-il
Levadia südi esinemine meistrite liigas
pohlaku lilla peenis

miinused
Martinkenase hukk
koondise suured kaotused
Jelle jätkamine

Van Nistelrooy
29.12.04, 23:21
+
Pareiko siirdumine paremasse klubisse
Eesti koondise esinemine King\'s Cupil

-
palju mängu ajal surmajuhtumeid jalgpalluritega

Karla
29.12.04, 23:35
Algselt postitas Van Nistelrooy

+

tai käest kotti saamine ja ungarilt 0-4 suhu saamine on sinu arust pluss.:doh:

Van Nistelrooy
30.12.04, 16:03
Algselt postitas Karla

+

parandan 0-5

1) Oli suur risk, sest iga hetk oleks võinud maavärin tulla...:(
2) Paljud noored jalgpallurid said teha debüüdi koondises, ning said kogemusi juurde
3) Oli selle Cup\'i ajal teine treener, mitte Goes

IndrekL
30.12.04, 19:40

Algselt postitas Karla

+

parandan 0-5

2) Paljud noored jalgpallurid said teha debüüdi koondises, ning said kogemusi juurde
Kus se pluss siis oli?

Karla
30.12.04, 19:42

Algselt postitas Karla

+

parandan 0-5

jah muidugi tol hetkel oli suur risk et tuleb maavärin:doh:

IndrekL
30.12.04, 19:42
Algselt postitas tembuu

Esiteks nagu siin juba mainitud olen ma Wolfsburgi fänn. Teiseks mind ei huvita Chelsea vaid need mehed!

Mikusiku
30.12.04, 20:19

Algselt postitas tembuu

Esiteks nagu siin juba mainitud olen ma Wolfsburgi fänn. Teiseks mind ei huvita Chelsea vaid need mehed!
Sind huvitavad mehed?

IndrekL
30.12.04, 20:20
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas tembuu

Sind huvitavad mehed?

Ma arvasin, et siuke vastus tuleb. Ma mõtlesin selle all mängijaid.

fitti
31.12.04, 16:32
guardian (http://football.guardian.co.uk/breakingnews/feedstory/0,14546,-4703500,00.html) võtab kah vutiaasta kokku. ladina-ameerikas sünnib ikka imelikke lugusid, võib kokkuvõtteks tõdeda.

Silver
31.12.04, 17:32
Best goal: Any that wins a match for your team. But Czech Patrick Berger\'s strike for Portsmouth against Charlton Athletic in the Premier League in August when he collected the ball with his back to the goal, turned and volleyed home from 20-metres out, took some beating.

Another contender came, almost inevitably, from Ronaldinho, scoring for Barcelona against Brondby in last season\'s UEFA Cup third round. He hit the bar with a free kick from the edge of the area then outraced every defender on the other side of the penalty box to pick up the rebound -- which he volleyed straight into the net.

Neid väravaid tahaks näha.. Esimene tundub suht müstiline, aga ega teine alla ei jää kirjutatu kohta..

dimaggio
31.12.04, 17:39
Algselt postitas treze

Best goal: Any that wins a match for your team. But Czech Patrick Berger\'s strike for Portsmouth against Charlton Athletic in the Premier League in August when he collected the ball with his back to the goal, turned and volleyed home from 20-metres out, took some beating.

Neid väravaid tahaks näha.. Esimene tundub suht müstiline, aga ega teine alla ei jää kirjutatu kohta..

http://www.footballextra.com/index.php?idd=regular/superjari/2004_34&PHPSESSID=381619d3456db6740e682fb33ee086b3

fitti
31.12.04, 17:51
http://www.hot.ee/fitti/ronnyvsbrondby.wmv

Silver
01.01.05, 12:41
Tänud väravate eest. Bergeri kott oli ikka fantast. ;)

Drogba
01.01.05, 12:57
Minu arust ka super värav!:õnnelik:

Ma pakun ,et kui seda oleks Eurospordi top 20. väravas näidand oleks see võitnud.:lahe:

vandersell
01.01.05, 13:41
Ei saa mainimata jätta, et Henry lõi samasuguse ManU vastu, aastal 2002 kui ei eksi. Ja sai vist aasta värava tiitli, Premieris siis.