320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kotkas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kas keegi teab ´kui vanad on kotka vanemad pallurid ja millal liigas neid näha saab.
    kyhr

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by nwa

      Kas keegi teab ´kui vanad on kotka vanemad pallurid ja millal liigas neid näha saab.
      1991 grupis on 1990 poisse, need ongi kõige vanemad.

      Kommentaar


        #18
        Kotkas on kõvasti tööd teinud seoses TaliCupi 2002 org.
        minge kõik vaatama.uurisin just nende kodukat üle 110 võistkonna on juba praegu kirjas ning reg. polev veel lõppenud. mängud 3-6 jan 2002.a KALEVIS ja Kristiines.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #19
          Ida-Euroopa

          Kahju,et mõnest korralikust Euroopa riigist võistonda pole.Kotkas võiks Eestisse kutsuda Milani, Arsenali jne noortesatsid.

          Kommentaar


            #20
            Omal ajal

            tulevad nad kindlasti, aga palju rohkem kahju on praegu sellest, et juba 13 aastastel on vähem võistkondi kui 11-stel. Mida sellest tendentsist arvata?

            Kommentaar


              #21
              Sellest võiks arvata seda, et äkki piinatakse nood 11 aastased nii ära, et 13 aastaselt ei taha nad enam enese piinamist taluda!

              Kommentaar


                #22
                Veel variante:

                1) Rühmas on tekkinud "isad" kes võistlustel alati mängivad, (sest treenerile on vaja võitu) ja "pingipoisid" (teistest nooremad, füüsiliselt või tehniliselt aeglasemalt arenevad), kellel pole lootustki paremate hulka jõuda, sest mänge on lihtsalt vähe ja kogemusi ei tule.
                2) Trennis pole elementaarsetki distsipliini. Puudunud jõmpsikalt treener järgmine kord ei küsi ka kuhu too eelmine kord jäi ja trenni ajal laseb ka päris rivitult. (See ei tähenda, et treener peaks kuri olema!)

                Kommentaar


                  #23
                  Minu küsimus

                  oli mõeldud võistkondade kohta. Kas 13-stele korraldatakse äkki ka lihtsalt rohkem turniire ja nad igale poole ei jõua?

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by emme
                    1) Rühmas on tekkinud "isad" kes võistlustel alati mängivad, (sest treenerile on vaja võitu) ja "pingipoisid" (teistest nooremad, füüsiliselt või tehniliselt aeglasemalt arenevad), kellel pole lootustki paremate hulka jõuda, sest mänge on lihtsalt vähe ja kogemusi ei tule.
                    Vat see variant ongi see, mis ilmselt on vägagi levinud. Et treener ei saa aru sellest, laste puhul ei ole alati oluline võit. Tähtis on osavõtt.
                    Kui last 10 aastaselt ikka sunnitakse pingutama nii, et veri ninast väljas ja teda sõimatakse kui ta ei võida, siis kaob tal ka huvi spordi vastu.

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by emme

                      1) Rühmas on tekkinud "isad" kes võistlustel alati mängivad, (sest treenerile on vaja võitu) ja "pingipoisid" (teistest nooremad, füüsiliselt või tehniliselt aeglasemalt arenevad), kellel pole lootustki paremate hulka jõuda, sest mänge on lihtsalt vähe ja kogemusi ei tule.
                      2) Trennis pole elementaarsetki distsipliini. Puudunud jõmpsikalt treener järgmine kord ei küsi ka kuhu too eelmine kord jäi ja trenni ajal laseb ka päris rivitult. (See ei tähenda, et treener peaks kuri olema!)
                      kas see siin kirjas on emme isiklik kogemus trenne-võistlusi jälgides või lihtsalt teoreetiku loeng?

                      Kommentaar


                        #26
                        Näinud nii seda kui teist

                        Ja Kotkas sellepärast ongi mu lemmik, et siin mitte.

                        Kommentaar


                          #27
                          emme - Selgitad ehk selle lause mötet. Kas on veel liiga varajane hommik (8:47), et ma aru ei saa või oled Sa lihtsalt segaselt kirjutanud.

                          Kommentaar


                            #28
                            sorry,

                            Orginally posted by yheksa

                            emme - Selgitad ehk selle lause mötet. Kas on veel liiga varajane hommik (8:47), et ma aru ei saa või oled Sa lihtsalt segaselt kirjutanud.
                            quote jäi tegemata - öö ja päev on veits sassi läinud sest magasin eile tervekssamise eesmärgil pool päeva maha. Katsun mõtted ritta seada:

                            Willane:
                            Quote:

                            Orginally posted by emme

                            1) Rühmas on tekkinud "isad" kes võistlustel alati mängivad, (sest treenerile on vaja võitu) ja "pingipoisid" (teistest nooremad,
                            füüsiliselt või tehniliselt aeglasemalt arenevad), kellel pole lootustki paremate hulka jõuda, sest mänge on lihtsalt vähe ja
                            kogemusi ei tule.
                            2) Trennis pole elementaarsetki distsipliini. Puudunud jõmpsikalt treener järgmine kord ei küsi ka kuhu too eelmine kord jäi ja
                            trenni ajal laseb ka päris rivitult. (See ei tähenda, et treener peaks kuri olema!)



                            kas see siin kirjas on emme isiklik kogemus trenne-võistlusi jälgides või lihtsalt teoreetiku loeng?

                            Sellele vastasingi, et olen jah ise näinud nii seda kui teist ja õnneks mitte FC Kotkas'es.

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by emme

                              Sellele vastasingi: "Näinud nii seda kui teist
                              Ja Kotkas sellepärast ongi mu lemmik, et siin mitte."
                              Vat ikkagi ei saa aru. Mis "siin mitte"?

                              Kuskohapeal ja misasi?

                              Aga rääkides asjast. Ma pole ise mitteühtki Kotka treeninggruppi näinud ja ka nende mänge mitte aga vaid selle põhjal mida olen lugenud ja natuke ise jurde mõeldes tundub, et just Kotkas on see probleem, et käiakse 8 ja 9 aastastega mängimas, kus on iga hinna eest vaja võitu ning just lapsevanemad on need, kes on Flora peale vähe vimmas ning üritavad maksku mis maksab Florale ära teha ja seda läbi oma poiste. (küll sai pikk lause )
                              Ning olukord, kus lapsevanemad tahavad omasid unistusi täide viia lapsi sundides on vägagi vale. Laps peab röömu tundma sellest mida ta teeb, mitte tundma, et isa/ema sunnib trenni minema!

                              Kindlasti on selliseid lapsi ka Flora trennides, kuna seal on jällegi vanemad, kes usuvad, et vaid läbi Flora saab koondisesse ja nii neid lapsi sunnitaksegi.

                              Mu point on see, et last pole vaja sundida. Las laps valib. Kui ei taha jalgpalli mängida siis ei taha, pole midagi teha.

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by yheksa

                                Orginally posted by emme

                                Sellele vastasingi: "Näinud nii seda kui teist
                                Ja Kotkas sellepärast ongi mu lemmik, et siin mitte."
                                Vat ikkagi ei saa aru. Mis "siin mitte"?

                                Kuskohapeal ja misasi?

                                Aga rääkides asjast. Ma pole ise mitteühtki Kotka treeninggruppi näinud ja ka nende mänge mitte aga vaid selle põhjal mida olen lugenud ja natuke ise jurde mõeldes tundub, et just Kotkas on see probleem, et käiakse 8 ja 9 aastastega mängimas, kus on iga hinna eest vaja võitu ning just lapsevanemad on need, kes on Flora peale vähe vimmas ning üritavad maksku mis maksab Florale ära teha ja seda läbi oma poiste. (küll sai pikk lause )
                                Ning olukord, kus lapsevanemad tahavad omasid unistusi täide viia lapsi sundides on vägagi vale. Laps peab röömu tundma sellest mida ta teeb, mitte tundma, et isa/ema sunnib trenni minema!

                                Kindlasti on selliseid lapsi ka Flora trennides, kuna seal on jällegi vanemad, kes usuvad, et vaid läbi Flora saab koondisesse ja nii neid lapsi sunnitaksegi.

                                Mu point on see, et last pole vaja sundida. Las laps valib. Kui ei taha jalgpalli mängida siis ei taha, pole midagi teha.

                                Noh seda, et Kotkases pole õnneks täheldanud neid kahte paha nähtust, mis minu arust vankri kraavi ajavad.
                                "Asjast enesest" pole midagi vaielda. Meil igatahes valitseb kodus täielik terror. Tahad nädalavahetusel rahulikult maal olla ja üritad jõmpsikat "ära rääkida", et äkki see kord ei läheks... -no trenni muidugi - aga lõpeb see asi alati üheselt. Ma pole kiiksuga, et sunniksin last järjekindlalt peaga vastu palli taguma, aga tibu tahtmise vastu ei saa! No siis lohutad ennast, et onju-hea-et-ta-näiteks-taekwondosse-ei-taha ja siblidki kaasa.

                                Ja see et poisid vahest tahavad "Florale endale" ära teha - see rohkem nagu kompliment. Hambad risti aastakümne kauguse võibollasaadava tiitli pärast sadistlikult jampsida - enamalt jaolt ei ole inimesed nii lollakad, eriti veel grupiviisiliselt. Saamine (iga hinna eest) ja saavutamine on kaks eri asja. Tunnistad, et pole Kotkast ise näinud, aga tule siis vaata. Sellise klubi tegemine ise võibolla ongi mõnele mehele eneseteostuseks? Selles see mängu ilu seisab, et kõik tahavad i-le punkti ka panna ja ei me ette tea, kellel see õnnestub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X