320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NBA\'

    Dirk ja Wade siis player of the month

    nice pick
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NBA\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas EgoTrip


      Davids on meil oma väike ajakirjanik. Seepärast ma vist enam ei hakkagi käima ETV lehküljel, sest kui tuleb mingi uudis ülesse, on davidsil see juba pandud foorumisse. Tulevane Martin?
      On tore olla võrreldud selliste noorte suurkujudega.
      Nüüd on sul stiimul silme ees, kuhu poole püüelda.

      -590
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NBA\'

        D`Antoni ja Van Gundy


        Täna siis Suns ja Timberid
        Nash vs Sam i Am
        Amare vs KG
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NBA\'

          Mida teeb J O`Neal momendil
          amazing
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NBA\'

            faak, ära riku teemat. jube änksa on neid yherealisi poste lugeda.

            http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010411 Mil vs Ind
            http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010427 NJ vs Was
            http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010416 Pho vs Min
            http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010424 LaL vs San
            http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010418 Sac vs NY

            Fiiniksi algviisik, on ikka teistest kõvasti üle.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NBA\'

              http://bt.davkanet.com/

              Sealt saab üldiselt isegi rohkem mänge ja töötab samamoodi torrentite abil.Analoogne site siis michalch89.altervista.org/\'iga.

              Kokkuvõtteid kogu päeva mängudest saab siit :

              http://howlwolves.altervista.org/

              Phoenixi fännina olen praegu väga rahul nagu arvata võib ,sest võrreldes eelmise aastaga on mängupilt ikka vägagi kardinaalselt muutunud.Loomulikult on Nashi tulek süstinud võistkonda tohutult energiat ja võidutahet ,aga siiski minu jaoks on olulisemaks faktoriks Amare tõusmine nii öelda \"eliit\" big-man\'ide hulka (s.t. Shaq,Duncan,KG,Nowitzki,JO).Miskipärast on paljude asjaga mitte kursis olevate isikute konsensus ,et AINULT tänu Steve Nashile mängib Amare praegu nii nagu ta mängib.Miskipärast on inimestel meelest ära läinud,et eelmisel aasta pärast Marbury lahkumist (nii umbes 30 mängu hooaega)pani Amare hooaja lõpuni keskmiselt 25 ja 10 lauda* nii et mees on ENAM kui rohkem võimeline ilma Steve Nash\'ita mängima.On ka \"teadjaid\" veel kes leiavad,et ta on ta on nigel lauavõtja (\"ainult\" peaaegu 9 lauda keskmiselt) ,aga ignoreeritakse seda et võistkonnas on peale tema veel palju häid lauavõtjaid (Marion keskmiselt 11!,Richardson 6 ,Johnson 5 jne).Kaitses annab tal veel muidugi ennast parandada (eriti mees-mehe kaitses),aga ma usun ,et juba aasta-pooleteise pärast (mees on ikkagi alles kolmanda aasta mängija) ei ole ka selle kallal kellegi enam nuriseda.


              Veel teeb rõõmu Shawn Marioni suurepärane mäng.Tema kohta ei saa öelda et ta nii võrd palju paremini mängiks kui enne,sest mees on läbi-karjääri olnud stabiilsuse etalon,kuivõrd aga mängib minu arvates kuidagi rohkem hingestatult.Tuleb arvesse võtta et ta mängib sisuliselt jõulise ääre kohta mis on tema suuruse kohta (6-7 ja nii 230 naela)imetlusväärne (põhimõtteliselt on see standard 2-guard\'i suurus NBAs) ja ta saab sellega väga effektiivselt hakkama.Ta on väga oluline mängija kuna ta väga mitmekülgne ja suudab aitadata väga mitmes aspektis võistonda - ta skoorib,võtab lauda,mängib suurepärast kaitset,on nii öelda \"hustle\"-mängija (rabeleb lahtiste pallide pärast,võtab rünnakuvigu jne),on n.ö. väga meeskonna-orienteeritud s.t. ta pole isekas ja on valmis vajadusel oma ego alla suruma.Phoenixi edasine edu sõltub oluliselt sellest,kas Marion suudab hooaja lõpuni samasugusel tasemel mängida.



              Loomulikult ei alahinda ma Nashi panust võiskonna tippu tõusmisel.Ta on Phoenixi võimsa rünnaku mootor,mis hoiab läbi kogu mängu üleval seda kaelamurdvat tempot millega nad mängivad.Tema enda mäng rünnakul on samuti enneolematult tõhus mida näitab tema visketabavus - 52 % kokku väljakult (tagamängija kohta väga kõrge),kolmeseid tabab üle 40 % ja vabaviskeid ligi 90 %.Sellest hoolimata ei poolda mina tema MVP-kandidaatide hulka panemist kuna tal on siiski väga tõsine puudujääk -nimelt siis tema kaitsemäng.See ei ole loomulikult miski üllatus kuna ka Dallase aegadelt oli teada,et mees on nõrk kaitsemängjia kuid siis ei olnud kordagi juttu sellest,et Steve Nash võiks võimalik MVP olla.Dallase mitu aastat play-offist välja langemine oli suuresti tingitud sellest,et vastasmeeskonna plaan oli kogu seeria vältel võimalikult palju Steve Nashile rünnakuga survet panna.Sacramento on kasutanud seda ideaalselt ära (Mike Bibby on teinud hiigelseeriaid tema vastu) samuti tegi seda Utah ,(Stocktoni üks viimaseid aastaid kus Dallas tookord sai küll edasi sai,aga Nash jälle raskustes oli).Põhihooajal on seda raske rakendada,kuid kuna playoffide mentaliteet on hoopis teine (tihedalt mänge ühe vastase vastu,rõhk suuresti kaitsel) siis on selge,et see trump on alati olemas võistkonna vastu kus mängib Nash.See aasta oli kõige murettekitavam esitus Spursi-Tony Parkeri vastu.Parker tegi väljakul lihtsalt mis ise tahtis (mitmel juhul läks ta Nashist mööda nagu postist ja sooritas lay-up\'id lihtsalt).Kuna on teada ,et kui tiitli poole pürgida siis mingis faasis tuleb arvatavasti Spursiga kohtuda siis on praeguse seisuga väljavaated väga halvad.Loomulikult ei otsustanud ma seda kõike ühe mängu põhjal (probleem on väga selgelt ilmnenud ka paljudes teistes mängudes) ,vaid see mäng lihtsalt illustreeris seda kõige paremini.Korvpalli mängitakse ikka kahel poolel s.o. rünnakul ja kaitses (on vaieldav,et kaitse omab isegi oluliselt suuremat kaalu) niiet minu jaoks Nash ei ole kohe kindlasti praegu MVP-tüüpi mängija.



              Phoenixi edusse on muidugi suure panuse ka teinud Phoenixi n.ö. kõrvalnäitlejaid - põhiviisikust JJ ja Q-Rich,pingilt vähemal määral ka Hunter ja Barbosa.Joe Johnson on kindlasti nendest kõige vajalikum olnud kuna sarnaselt Marioniga on mees samuti väga stabiilne ja on teada,mida temalt iga mäng oodata on.Tema plussiks on et ta suudab tõhusalt mängida mitut positsiooni (1-3),mis võimaldab treeneril väljakul natuke kaardipakki segada ;
              1.kui vaja siis mängib ta PG kas siis ,et anda Nashile puhkust või panna väljakule suurem kooseis (pikkuselt siis)kus: PG - JJ,SG-QRich,SF-Marion,PF-Amare,C-Hunter 2.Kui Richardson on rütmist väljas (mida mehe ebastabiilsuse tõttu juhtub tihti) saab JJ tema kohta mängida. 3.Loomulikult mängib ta suurepäraselt SG\'d - oma naturaalset positsiooni (kolmese tabavuselt on ta NBA liidrite hulgas).
              Quentin Richardson on mängija,keda ühel hetkel nead maa-põhja ja teisel ülistad (vahepealset üldiselt ei ole).Näiteks võib terve mängu mitte midagi teha ja viimasel veerandajal mingi 6-7 kolmest visata (selliseid mänge piisavalt olnud).Puhtalt numbrite järgi on võimatu seda mängijat hinnata,mis küll kehtib loomulikult ka paljuda teiste mängijate kohta,kuid ERITI käib see Q kohta.Statistika järgi viskab see mees alla 40 protsendi (mis on täiesti allapoolarvestust)ja peale viskamise ta palju muud ei paku (võibolla on ta natuke üle keskmise lauavõtja) ,kuid fakt on,et ta on aidanud Phoenixil oma hullumeelsete viskeseeriatega palju mänge võita.Mõnes teises võistkonnas oleks selline ebastabiilsus kindlasti väga taunitav (ei väida muidugi,et Sunsis kõik temaga rahul on),aga kuna Sunsil on lihtsalt rünnakul nii palju teisi võimalusi.Nash,JJ,Marion,Amare suudavad kõik skoori teha ja seeg suudab Suns Richardsoni n.ö. \"külmad\" perioodid mängust-mängu üle elada ,aga kui Q tõesti tabama hakkab siis on üldiselt vastasvõistkonna häving garanteeritud.




              Praegu on siiski mõningaid probleeme pingiga (täpsemalt siis selle puudumisega).Barbosa on olnud kohati päris hea,samuti Hunter,kuid peale nende läheb asi ikka väga hõredaks.God help kui Sunsil mingi vigastus peaks tulema esiviisiku meestest sest pingilt praeguse seisuga abi loota väga palju ei ole.Peale on playoff\'ides edu tagamise üks suurimaid faktoreid just nimelt see pikk pink.Mis mulle üldse kohe ei meeldinud oli et Zarko Cabarakapa anti Golden State\'ile ära (kõigest kahe teise raundi valiku vastu).Minu jaoks oli Zarko Sunsi noortest üks lubavamaid mängijad enne vigastust (Lampe pole siiamaani elumärke näidanud) ja nüüd anti ta praktriliselt niisama ära (vaadates selle aasta drafti ei ole juba esimeses raundis kedagi erilist,rääkimata siis teisest).Võttes arvesse Sunsi praeguseid pingiprobleeme (rääkimata siis ees ootavatest play-offidest) oli see minu jaoks väga rumal tehing.
              Selline on praegu siis mu arvamus Sunsi hetkeolukorrast.




              *hooaja keskmine jäi tal küll alla selle kuna ta vigastustest tagasi tulles mängis ta alguses oluliselt vähem minuteid)

              A.Del-P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NBA\'

                Algselt postitas Devil


                faak, ära riku teemat. jube änksa on neid yherealisi poste lugeda.

                http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010411 Mil vs Ind
                http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010427 NJ vs Was
                http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010416 Pho vs Min
                http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010424 LaL vs San
                http://sports.yahoo.com/nba/boxscore?gid=2005010418 Sac vs NY

                Fiiniksi algviisik, on ikka teistest kõvasti üle.
                ära loe siis mul pohh
                sinu järgi võtta siis võiks üldse nii teha,et igas teemas üks postitus ja siis muudkui muudad seda?
                relax,läksin kergema vastupanu teed
                Alessandro-hea jutt,ten points
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NBA\'

                  Ei, ma ei mõelnud seda, et vaid editeerid, vaid seda, et kriba midagi juurde ja on mul(võibolla teistel kah) huvitavam lugeda eksju .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NBA\'

                    Ok
                    Kuna täna öösel jälle tööpostil siis üritan anda mõnest mängust põhjalikuma ülevaate.Või võrdlen tähtmängijate statse.
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NBA\'

                      Reedeses mängus Rockets-Lakers annetavad Tracy McGrady, Kobe Bryant ning Bobby Sura iga visatud punkti eest 1000 dollarit tsunaami ohvritele Aasias. hmm...ehk suudavad 100 000 ära tuua

                      Toetudes spekulatsioonidele, võtavad meeskonnad kaitset väheke kergemalt, kuna tegemist heategevusega. Eks näis!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NBA\'

                        Kui ükski kolmest selle hooaja punktirekordi ,mille J. O`Neal eile püstitas,purustab siis müts maha.
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NBA\'

                          Algselt postitas marcello
                          Kui ükski kolmest selle hooaja punktirekordi ,mille J. O`Neal eile püstitas,purustab siis müts maha.
                          vat see on tase, 56 tunniga 83 postitust ...
                          eston, hoia alt!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NBA\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            Algselt postitas marcello
                            Kui ükski kolmest selle hooaja punktirekordi ,mille J. O`Neal eile püstitas,purustab siis müts maha.
                            vat see on tase, 56 tunniga 83 postitust ...
                            eston, hoia alt!
                            Haiglane on juba see,et sa järgi vaatasid mitu posti ja kui ruttu olen teinud.Millega ma sulle ette jäin?

                            Ma tõesti ei aja siin mingit postituste rekordit või mida iganes taga,minu pärast kustutage ära need numbrid.Asi selles,et kolmas öö järjest tööl ja mul pole tõesti emmigi teha siin muud.
                            Nii et milleks plõksida herr SW???

                            Edit:Ilus eeskuju vendadel

                            http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=1959163
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NBA\'

                              Algselt postitas Juveman


                              Reedeses mängus Rockets-Lakers annetavad Tracy McGrady, Kobe Bryant ning Bobby Sura iga visatud punkti eest 1000 dollarit tsunaami ohvritele Aasias. hmm...ehk suudavad 100 000 ära tuua

                              Toetudes spekulatsioonidele, võtavad meeskonnad kaitset väheke kergemalt, kuna tegemist heategevusega. Eks näis!
                              ooo milline suuremeelsus.. palju nende aastapalk on?? 7 miljonit?? 27 miljonit?? burgerite-ketside reklaamist ei hakka rääkimagi

                              -83

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NBA\'

                                kled türa ve , vaata oma villa pedekaid
                                ME EI ANNA RAHA , MEIE OLEME KITSID
                                tra on ikka jutt küll ,
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X