320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kolumnit ja värki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolumnit ja värki

    Pulleritsu kuukommentaar: Õnn ootab üksnes välismaal

    Ja miks selline teema. Nalja pärast ja muid sarnaseid asju saaks ka siia toppida. Või siis alati uusi teemasid teha.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

    Algselt postitas Jyrka


    Aitäh Martin aga ma eelkõige ootaksin kolumne teemal \"Meedia annab, meedia võtab\". Värki.
    Panen kirja ja kalendrisse kah!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

      Pullerits hiilgab taas oma geniaalsusega. Oi kui tore. Aitäh Pullerutsele järjekordse hiilgava sõnavõtu eest. Martini austusest Pulleritsu vastu oleme juba aru saanud, kuid kas tuleb kord ka sellele piir? Ootan juba, millal Ärapanija Pullerutsi oma kavva haarab.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

        Algselt postitas ethan
        Martini austusest Pulleritsu vastu oleme juba aru saanud, kuid kas tuleb kord ka sellele piir?
        Minu arust on tal see kuu suht vilets kolumn. Teravus nagu puudub, üldteatud asjadest räägib ja korralikku lahendust ka pole.

        Samas näiteks soovitaks Pulleritsu sulest lugeda Sporditähe EM\'i kolumnit jalgpalli vägivaldsuse kohta. Too oli päris hea.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

          Vana armas Pulleritsu kohta, kes armastas mu kolumneid punasetriibuliseks teha, oli see kolumn suht nüri. Kus jäävad karmid teravused, statistikast tulenev lahmiv kriitika, lugejal viimsegi lootusepiisa ära võtmine. Kuhu jääb kaua oodatud konflikt, mis paneks päid lendama. Kuhu jääb see Pullerits, kes trampis jalgadega EPLi peal, kuna Enno Tammer suvatses arvata, et Eesti Ühispanka ootab krahh. Rohkem pimedat kirge, noormees.
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

            Ei osanud mujale panna. Puudutab Tartut, kuid tegelikult nati laiem kah.

            Mahavisatud raha
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

              Mulle jäi arusaamatuks Smuti loo puhul,et kas staadion ehitataks Tammekale ja Merkuurile?!Või hoopis linnarahvale?!Või hoopis kõigi jaoks?!

              Esimese variandi puhul nõustun Smutiga.
              Teise ja kolmanda puhul vaidleksin vastu.
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                Algselt postitas 13
                Mulle jäi arusaamatuks Smuti loo puhul,et kas staadion ehitataks Tammekale ja Merkuurile?!Või hoopis linnarahvale?!Või hoopis kõigi jaoks?!
                Mhmh. Staadion oleks kõigile kolmele, kuid eriti lõikaks kasu muidugi klubid, kes saaks talvel korraliku harjutuskoha, mida Tartus praegu pole.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                  Kas sa ei karda,et kui seal platsil päevad läbi minu ja sinusugused puuhobused mängivad,siis ei pea see väljak küll kaua vastu?!
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                    Ei tahaks uskuda , et amatööride mäng nii destruktiivne on , et kui nad platsi proffidest vabal ajal kasutavad siis väljak kohe kokku kukub.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                      Algselt postitas 13
                      Kas sa ei karda,et kui seal platsil päevad läbi minu ja sinusugused puuhobused mängivad,siis ei pea see väljak küll kaua vastu?!
                      Küsimus on iseenesest hea, kuid kuidas sa kunstkatet korraliku valvega ikka eriti lõhud? Lisaks vabaneks niimoodi rohkem aegu nt. Tamme staadionil ja minusugune puuhobune võib oma olematute oskustega seal ka mängida. Mängin niigi ja rahul olen ka. Noored pallipoisdi saaks oma trenne aga korralikul väljakul teha.
                      Samuti paneks staadioni kasutamise osaliselt paika rendihind, mis lihtsatele satsidele on arvatavasti liiga kallis, kuid sellest on odavamad teised võimalused. Ehk võimaluste avardudes võivavad kõik.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                        Algselt postitas Amadeus


                        Ei tahaks uskuda , et amatööride mäng nii destruktiivne on , et kui nad platsi proffidest vabal ajal kasutavad siis väljak kohe kokku kukub.
                        Ei tea miks küll miniareenale suvalisi tonte ei lasta?!

                        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                          pakuks et miniarena on suhteliselt hõivatud plats. floral endal on ju igavene hulk treening gruppe kes seal sebivad. lisaks rendivad seda mitmed teised tallinna klubid.
                          pealegi ei suuda ilmselt suvalistest tontidest koosnevad meeskonnad selle renti kinni plekkida. valgustus ja soendus ja turvamine kõik lisavad rendile korraliku kopika.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                            Algselt postitas Amadeus


                            pakuks et miniarena on suhteliselt hõivatud plats. floral endal on ju igavene hulk treening gruppe kes seal sebivad. lisaks rendivad seda mitmed teised tallinna klubid.
                            pealegi ei suuda ilmselt suvalistest tontidest koosnevad meeskonnad selle renti kinni plekkida. valgustus ja soendus ja turvamine kõik lisavad rendile korraliku kopika.

                            ja Tartus suudaksid suvalised kinni maksta?!või oleks seal rent odavam??
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Kolumnit ja värki\'

                              13, kus sina olid kui sokkernet kaleviga miniarenal sõprusmängu tegi??

                              Kommentaar

                              Working...
                              X