PDA

View Full Version : maailma parima jalgpalluri valimine

mg
06.10.04, 17:28
niisiis esteks vabandan, et äkki on selline teema juba olemas, aga nüüd asja kallale.

minu imestuse pälvis deivid bekkhami ja luis figu nimi selles rivistus.:oih:

fitti
06.10.04, 17:55
Kes veel ei tea, siis pretendendid:

Adriano (Bra), R Ayala (Arg), Ballack (Ger), Baros (Cze), Beckham (Eng), Buffon (Ita), Cafu (Bra), C Ronaldo (Por), Deco (Por), Drogba (Ivory Coast), Eto’o (Cam), Figo (Por), Gerrard (Eng), Giggs (Wal), Henry (Fra), Ibrahimovic (Swe), Kahn (Ger), Kaka (Bra), Lampard (Eng), Larsson (Swe), Makaay (Hol), Maldini (Ita), Nedved (Cze), Nesta (Ita), Owen (Eng), Pires (Fra), Raul (Spa), R Carlos (Bra), Ronaldinho (Bra), Ronaldo (Bra), Rooney (Eng), Shevchenko (Ukr), Van Nistelrooy (Hol), Zagorakis (Gre), Zidane (Fra).

ja raul ja michael owen..? :doh:
siiski pole vist erilist kahtlust, et keegi õhh-tähega kodanik võidab.

Hughes
06.10.04, 19:31
enda arust oleksid nendel suurimad võimalused võita: Ballack, Baros, C.Ronaldo, Henry, Larsson, Nedved, Ronaldinho, Rooney, van Nistelrooy, Zidane.

ja oma Top 3: 1)Rooney 2)Henry 3)C.Ronaldo

Tanel
06.10.04, 19:41
Mina siin. Ärge unustage Adrianot! OKei, ta mängib küll mu lemmikklubis, kuid minu üks eelistatuimaid oleks ta ikkagi. 2004 aastanumbri sees on mees tagunud minu arvutust mööda ametlikes mängudes vähemalt 28 väravat, mis on ikka väga võimas number.

eika
06.10.04, 20:03
No arvatavasti paneb asja kinni Henry või Deco.
Esimene neist juhtis Arsenali kindlalt Inglise liiga tippu, kuid samas räägib mehe kahjuks sitad tulemused Arsenaliga ja Prantusmaaga Euroopa platsidel
Deco viis Porto Meistrite Liiga võiduni ja Portugali EM-i finaali. Samuti on Deco juba auhindu saanud...

TeeleS
06.10.04, 20:38
ma usun ka et DECO võidab

SleepWalking
06.10.04, 20:41
deco maailma parimaks jalgpalluriks!
kiir mõisavalitsejaks!

dimaggio
06.10.04, 20:43
Algselt postitas footballcrazy

ma usun ka et DECO võidab
...ülehinnatuima mängija tiitli

kympa10
06.10.04, 20:53
Ronaldinho (Bra), kui asi oleks minu teha;)

Karla
06.10.04, 21:40
kindlasti võidab henry.

mcnamara
06.10.04, 22:19
Argentiina on nigelalt esindatud - arvestades, et tegemist ikkagi olümpiavõitjaga. Paraku ka Brasiiliast on tegu põhiliselt mängijatega, kes suvisel Copa Americal ei osalenud. Mina jätaksin läbikukkunud EM-i tõttu Henry valimata. Rääkimata muidugi Beckhamist, Owenist, Ballackist või Zidane\'ist.
Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale, lisaks keegi brasiillastest. Rooney aeg pole kindlasti veel selles kategoorias kandideerida, sama lugu C. Ronaldoga näiteks.
Väga väljapaistvat soosikut ma enda jaoks ei leidnud.

SleepWalking
06.10.04, 22:33
Algselt postitas mcnamara
Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale, lisaks keegi brasiillastest.

Baros maailma aasta jalgpallur? Igaks juhuks võiks proovida doosi vähendada ...

Juveman
06.10.04, 22:49

Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale

Ja kui Deco selle võidab, siis fuhh ma ütlen!!!

Jaan
07.10.04, 03:49
Arvestades seda, mida Ronaldinho klubijalgpallis on teinud, ei tohiks suurt kahtlust olla, kes võitja olema peaks. Tegelane on läbi kalendriaasta näidanud stabiilselt väga head mängu, mida ei saaks öelda päris mitme nominendi kohta.

Aga kas see on see auhind, mille võitja valivad ka Bhutani ja Sierra Leone koondise treenerid? Sel juhul võidaks vist ikkagi Zidane.

Isiklikult ootan huviga Robinho postitust.

jyriöö
07.10.04, 11:00

Argentiina on nigelalt esindatud - arvestades, et tegemist ikkagi olümpiavõitjaga. Paraku ka Brasiiliast on tegu põhiliselt mängijatega, kes suvisel Copa Americal ei osalenud. Mina jätaksin läbikukkunud EM-i tõttu Henry valimata. Rääkimata muidugi Beckhamist, Owenist, Ballackist või Zidane\'ist.

Kui olümpiamängudel näidatust lähtuda, ei tohiks kandidaatide vanus ka 23 ületada. Valiku tegemine sellistel turniiridel saavutatu põhjal on enam kui kahtlane. Oskus mängida tipptasemel terve hooaja vältel on kindlasti sisukam kriteerium hinnatud saada. Kas eelistada EM-i topskoorerit, kes klubis enamuse ajast pingil istunud on või mängijat, kes terve aasta jooksul nii koondises kui klubis väikeseid imesid korda on saatnud?

mcnamara
07.10.04, 11:26
Algselt postitas jyriöö
Kas eelistada EM-i topskoorerit, kes klubis enamuse ajast pingil istunud on või mängijat, kes terve aasta jooksul nii koondises kui klubis väikeseid imesid korda on saatnud?

Mina eelistan suurturniire, alati olen nii teinud ja teen alati ka tulevikus. Klubihooaeg on tore meelelahutus, aga laiemas plaanis teisejärguline.
Olümpial mängisid tõesti enamasti noored jalgpallurid ja mõnele võib tunduda totter sellest isegi Meistrite Liiga kõrval rääkida. Aga olümpiavõitja tähendab minu jaoks rohkem kui ML võitja.
Baros on puhtalt pakutud EM-turniiri alusel ja mitte kui Liverpooli mängija. Punaste eest on ta saavutused anno 2004 väga väikesed.
Aga kui mu mõtteviis ei meeldi, siis ei meeldi. Vabandust paluma ei hakka.

fitti
07.10.04, 11:52
kes vana asja ei mäleta, sellel silm peast välja ehk senised laureaadid (http://www.fact-index.com/f/fi/fifa_world_player_of_the_year.html).

rohelineKonn
07.10.04, 12:38
avaldaksin kah arvamust. minu arust väärib aasta parima jalgpalluri tiitlit Vieira. kolme parima hulgas peaks ta figureerima juba aastaid. kahjuks ei näe ta seda tiitlit aga kunagi kuna ta ei löö kannaga väravaid; ei keeruta jalga ümber palli ning ei tee seda trikki, kus üks jalg lööb palli teise tagant.
kaotusteta läbitud liigahooaeg ei imponeeri Jamaika rahvuskoondise peatreenerile tõesti mitte põrmugi.
ennustuses läheks mu raha teise koleda prantslase peale.

Robinho
07.10.04, 21:12
Minu arvamus ühtib sedapuhku Ronaldo omaga. Ehk siis Ronaldinho oleks teenitud võitja! Ainuke asi, mis häirib on see, et mees mängib vales klubis...:(

Neth
07.10.04, 22:09
Algselt postitas Robinho

Minu arvamus ühtib sedapuhku Ronaldo omaga. Ehk siis Ronaldinho oleks teenitud võitja! Ainuke asi, mis häirib on see, et mees mängib vales klubis...:(

Mees mängib väga õiges klubis! Ja seekord oleks tema küll selle tiitli auga ära teeninud.

Ning et robinho arvamus \"hambavahega\" ühtib, selles ei kahelnud me keegi, kuidas me saaksimegi:lahe:

Robinho
07.10.04, 22:12
Algselt postitas Neth
Ning et robinho arvamus \"hambavahega\" ühtib, selles ei kahelnud me keegi, kuidas me saaksimegi:lahe:
Selles, et neth veits oinas on, me ka ei kahtle!

Neth
07.10.04, 22:23
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Jah, ega karta oligi, et midagi originaalset ja sisukat siit ei tule. Aga no tnx ja ma üritan sind rohkem mitte segada, et sa saaksid ikka rahulikult tagasi ronaldo plakati ette kummardama minna.

Robinho
07.10.04, 22:42
Algselt postitas Neth

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Jah, ega karta oligi, et midagi originaalset ja sisukat siit ei tule. Aga no tnx ja ma üritan sind rohkem mitte segada, et sa saaksid ikka rahulikult tagasi ronaldo plakati ette kummardama minna.

Ära ei tüüta juba nii vana teema kallal nokkimine? Ja mu elu mõte pole foorumis \"originaalsusi\" loopida. Lase nüüd oma kaket edasi...

Neth
07.10.04, 23:00
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Ära ei tüüta juba nii vana teema kallal nokkimine?

Eip:D ja kuidas võikski, you\'re one of a kind!

mikc
07.10.04, 23:45
Algselt postitas Neth

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Neth

Ära ei tüüta juba nii vana teema kallal nokkimine?

Eip:D ja kuidas võikski, you\'re one of a kind!

Ronaldo kohta \"hambavahe\" ütlemine oli küll vist esmakordne ja eriti originaalne.
aitäh,Neth, et midagi uut pakkusid.

TeeleS
08.10.04, 12:41
ikagi on deco üks suurimaid soosikuid, sest ta one end viimase kahe aasta jooksul tõestanud :õnnelik:

pastor
08.10.04, 15:37

ta one end viimase kahe aasta jooksul tõestanud...

et oskab väravatest suure kaarega mööda lüüa

TeeleS
08.10.04, 15:51
kle, ega kui sul üks, kaks korda väravast mööda lägheb, sis ei pea kohe halb mängija olema, kes siis on selline kes ei ole ükski kord väravast mööda löönud???

17
08.10.04, 17:44
AAAA
DEEE
ERRR
IIIIII
AAAA
ENNN
OOO

ADRIANO!

Ch1ller666
09.10.04, 13:41
Ronaldinho :lahe:

mikc
09.10.04, 21:11
Henry peaks saama, ta on selle ära teeninud.
Ronaldinho on samuti super olnud, aga Henry kord on.

TeeleS
10.10.04, 21:23
henry ei ole ennast prantsusmaa rahvuskoondises just väga hästi näidanud...

Karla
10.10.04, 21:34

mingi deco ka pole ennast hästi näidanud,ta oskab ainult väravast 100 meetrit üle lüia.:P

SleepWalking
10.10.04, 21:50

henry ei ole olnud halb, kuid ootused on olnud vastavad klubi eest näidatud tasemele - ning nendeni ta tõepoolest küündinud pole. samas - minumeelest võiksid senegali ja somaalia treenerid siiski hinnata saavutusena ka kaotusteta liigahooaega jms. sleepwalking on veendunud, et henry on auhinna küllaga ära teeninud.

mcnamara
10.10.04, 22:00
Algselt postitas SleepWalking
sleepwalking on veendunud, et henry on auhinna küllaga ära teeninud.

Kahtlemata. :)
Aga nojah - mina olen oma arvamuse juba öelnud.

Yazid
12.10.04, 03:04
35 kandidaati ,kelledest on 14 ründajad,15 poolikud ja ainult 4 kaitsjat ja 2 väravavahti :D
Kui nüüd nendest vendadest üritada dream tiim teha,niiet proportsioonid oleks paigas,siis tuleks kasut 1-1-5-4 formatsiooni :D Aga võiks olla umbes 1-3-4-3 vms.
Siis minu \"1154\" oleks järgmine.
R: Henry,Nistelrooy,Baros,Rooney
P:Zidane,Deco,Zagorakis,Nedved,Lampard
K:Nesta
V:Buffon
Erilist usku sellisesse tiimi küll poleks.Aga eks experdid tea seda värki paremini ;)

Jaan
12.10.04, 04:05
Räägi oma mõttest Kevin Keeganile, tema võtaks ikka vedu.

eston maravilha
12.10.04, 04:43
Algselt postitas SleepWalking

henry ei ole olnud halb, kuid ootused on olnud vastavad klubi eest näidatud tasemele - ning nendeni ta tõepoolest küündinud pole. samas - minumeelest võiksid senegali ja somaalia treenerid siiski hinnata saavutusena ka kaotusteta liigahooaega jms. sleepwalking on veendunud, et henry on auhinna küllaga ära teeninud.

see pole vist see auhind kus burundi ja nepali treenerid valivad. seda valitakse vist millalgi kevadel.. krt seda muidgi teab, kes neil viiel erineval maailma parima auhinnal ikka silma peal jüuab hoida. hea kui ühegi võitja meeles on

TeeleS
12.10.04, 14:44
valimine on minu arvates detsembrikuus

Mõnuagent 007
12.10.04, 17:55

valimine on minu arvates detsembrikuus

valimine on minu teada juba toimunud. aga välja kuulutatakse võitja alles detsembrikuus.

mg
12.10.04, 20:07
a mul jäi segaseks beckhami jafigu nimetamine nimekirja.
beckhami jafigu saavutusteks võiks lugeda aint eriti sitad esinemised emil ja klubi eest na.

TeeleS
12.10.04, 20:55
olen sama arvamusel, kui siis oleks võinud figo rohkem nimekirja saada, aga ikkagi oleks nende asemel võinud olla paremad mängijad..

Karla
12.10.04, 20:59
deco asemel oleks võinud olla reim ta vähemalt ei lahmi 5 meetrilt mööda nagu deco.

resorte
12.10.04, 22:33
Algselt postitas Karla

deco asemel oleks võinud olla reim ta vähemalt ei lahmi 5 meetrilt mööda nagu deco.
jajah tema/Reim ei lahmi mööda, kuna ta ei saa pallile pihta. ;)

TeeleS
13.10.04, 10:48
täpselt!!!