320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

maailma parima jalgpalluri valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    maailma parima jalgpalluri valimine

    niisiis esteks vabandan, et äkki on selline teema juba olemas, aga nüüd asja kallale.

    minu imestuse pälvis deivid bekkhami ja luis figu nimi selles rivistus.
    tell your mother, we are hooligans!

    #2
    Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

    Kes veel ei tea, siis pretendendid:

    Adriano (Bra), R Ayala (Arg), Ballack (Ger), Baros (Cze), Beckham (Eng), Buffon (Ita), Cafu (Bra), C Ronaldo (Por), Deco (Por), Drogba (Ivory Coast), Eto’o (Cam), Figo (Por), Gerrard (Eng), Giggs (Wal), Henry (Fra), Ibrahimovic (Swe), Kahn (Ger), Kaka (Bra), Lampard (Eng), Larsson (Swe), Makaay (Hol), Maldini (Ita), Nedved (Cze), Nesta (Ita), Owen (Eng), Pires (Fra), Raul (Spa), R Carlos (Bra), Ronaldinho (Bra), Ronaldo (Bra), Rooney (Eng), Shevchenko (Ukr), Van Nistelrooy (Hol), Zagorakis (Gre), Zidane (Fra).


    ja raul ja michael owen..?
    siiski pole vist erilist kahtlust, et keegi õhh-tähega kodanik võidab.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

      enda arust oleksid nendel suurimad võimalused võita: Ballack, Baros, C.Ronaldo, Henry, Larsson, Nedved, Ronaldinho, Rooney, van Nistelrooy, Zidane.

      ja oma Top 3: 1)Rooney 2)Henry 3)C.Ronaldo
      ½121½

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

        Mina siin. Ärge unustage Adrianot! OKei, ta mängib küll mu lemmikklubis, kuid minu üks eelistatuimaid oleks ta ikkagi. 2004 aastanumbri sees on mees tagunud minu arvutust mööda ametlikes mängudes vähemalt 28 väravat, mis on ikka väga võimas number.
        sigpic

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

          No arvatavasti paneb asja kinni Henry või Deco.
          Esimene neist juhtis Arsenali kindlalt Inglise liiga tippu, kuid samas räägib mehe kahjuks sitad tulemused Arsenaliga ja Prantusmaaga Euroopa platsidel
          Deco viis Porto Meistrite Liiga võiduni ja Portugali EM-i finaali. Samuti on Deco juba auhindu saanud...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

            ma usun ka et DECO võidab

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

              deco maailma parimaks jalgpalluriks!
              kiir mõisavalitsejaks!

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                Algselt postitas footballcrazy


                ma usun ka et DECO võidab
                ...ülehinnatuima mängija tiitli
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                  Ronaldinho (Bra), kui asi oleks minu teha

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                    kindlasti võidab henry.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                      Argentiina on nigelalt esindatud - arvestades, et tegemist ikkagi olümpiavõitjaga. Paraku ka Brasiiliast on tegu põhiliselt mängijatega, kes suvisel Copa Americal ei osalenud. Mina jätaksin läbikukkunud EM-i tõttu Henry valimata. Rääkimata muidugi Beckhamist, Owenist, Ballackist või Zidane\'ist.
                      Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale, lisaks keegi brasiillastest. Rooney aeg pole kindlasti veel selles kategoorias kandideerida, sama lugu C. Ronaldoga näiteks.
                      Väga väljapaistvat soosikut ma enda jaoks ei leidnud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                        Algselt postitas mcnamara
                        Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale, lisaks keegi brasiillastest.
                        Baros maailma aasta jalgpallur? Igaks juhuks võiks proovida doosi vähendada ...

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          Baros ja Deco jäävad ehk esimestena sõelale
                          Ja kui Deco selle võidab, siis fuhh ma ütlen!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                            Arvestades seda, mida Ronaldinho klubijalgpallis on teinud, ei tohiks suurt kahtlust olla, kes võitja olema peaks. Tegelane on läbi kalendriaasta näidanud stabiilselt väga head mängu, mida ei saaks öelda päris mitme nominendi kohta.

                            Aga kas see on see auhind, mille võitja valivad ka Bhutani ja Sierra Leone koondise treenerid? Sel juhul võidaks vist ikkagi Zidane.

                            Isiklikult ootan huviga Robinho postitust.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'maailma parima jalgpalluri valimine\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Argentiina on nigelalt esindatud - arvestades, et tegemist ikkagi olümpiavõitjaga. Paraku ka Brasiiliast on tegu põhiliselt mängijatega, kes suvisel Copa Americal ei osalenud. Mina jätaksin läbikukkunud EM-i tõttu Henry valimata. Rääkimata muidugi Beckhamist, Owenist, Ballackist või Zidane\'ist.
                              Kui olümpiamängudel näidatust lähtuda, ei tohiks kandidaatide vanus ka 23 ületada. Valiku tegemine sellistel turniiridel saavutatu põhjal on enam kui kahtlane. Oskus mängida tipptasemel terve hooaja vältel on kindlasti sisukam kriteerium hinnatud saada. Kas eelistada EM-i topskoorerit, kes klubis enamuse ajast pingil istunud on või mängijat, kes terve aasta jooksul nii koondises kui klubis väikeseid imesid korda on saatnud?
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X