PDA

View Full Version : U-19 EM-valikturniir

Diana
06.10.04, 20:46
Ülehomme juba esimene mäng. Neilegi kuluks valjuhäälne toetus ära :õnnelik:

http://www.soccernet.ee/news.php?id=7431

ROOTSI KUNN
06.10.04, 23:04
. Ja kui keegi veel ei tea siis teeme noorte mängul tõsiseid peaproove enne järgmise kolmapäeva kõigi aegade mängu.:P
Kõik see mees täies varustuses kohale. Igatahes saab olema mõnus WARM UP! :lahe:

mikc
06.10.04, 23:43
Ma olen kindlasti staadionil kohal,oma trenni poisid ka ju mängimas:)

marcello
07.10.04, 09:12
Eks ma tulen ja karjun ka.Kuuevarbaliste kiluvaraste juurde tänu Bona jamale tulla ei saa:viha:

ROOTSI KUNN
07.10.04, 09:40
Algselt postitas marcello

Eks ma tulen ja karjun ka.Kuuevarbaliste kiluvaraste juurde tänu Bona jamale tulla ei saa:viha:

Soovitan Riiga ikkagi sõita ja pilet koha pealt osta. Mõtle ,millest ilma jääd?:doh:

Amadeus
07.10.04, 10:40
Algselt postitas ROOTSI KUNN

. Ja kui keegi veel ei tea siis teeme noorte mängul tõsiseid peaproove enne järgmise kolmapäeva kõigi aegade mängu.:P
Kõik see mees täies varustuses kohale. Igatahes saab olema mõnus WARM UP! :lahe:

Ärge te ennast warmup\'ga ära kulutage. Miskit peab ikka pea-esinejate tarvis kah jaguma.

mjkk
07.10.04, 21:51
Olen platsis, et häält soojaks hakata laulma.

Hollandlased on Eestis järgmises koosseisus:

Väravavahid: Kenneth Vermeer (Ajax), Mike Römer (FC Groningen)
Kaitsjad: Gianni Zuiverloon (Feyenoord), Robin Faber (PSV), Henrico Drost (SC Heerenveen), Jeroen Drost (SC Heerenveen), Niels Fleuren (VVV)
Poolkaitsjad: Bennie van Noord (AZ) Robbert Schilder (Ajax), Gabriel Ozcan (FC Twente), Steef Nieuwendaal (Willem II), Kemy Agustien (Willem II), Oguzhan Türk (SC Heerenveen)
Ründajad: Tim Janssen (PSV), Willie Overtoom (AZ), Jens Janse (PSV), Tom Kalkhuis (Ajax), Willem Janssen (VVV).

Intervjuu noortekoondise peatreeneri Cor Potiga (küll hollandi keeles) siin (http://www.knvb.nl/oran/other/fullstory.sps?id=10047672&LanguageID=19&TYPE=UNDER 19&languageid=19) - juttu ka Pijpersist, nagu aru võite saada.

ethan
07.10.04, 23:54
Loomulikult vaatama. Teisiti poleks see ju mõeldav.

marcello
08.10.04, 16:17
Mida mängule ligemale seda ilusamaks ilm läheb.Lasnamäel paistab igatahes päike juba:õnnelik:

lume
08.10.04, 21:48
Kuidas mäng lõppes,flora sait on down.

Karla
08.10.04, 22:05
EESTI – HOLLAND 0:6 (0:2)

mikc
08.10.04, 23:26
Tulemus peegeldab mängupilti.

PraS
09.10.04, 00:08
Klassivahe oli, kuid kas see just nii suur on kaheldav.

Mis silma jäi oli see et kompaktsus meie mängus puudus. Ja see meie soome imelaps oli ka ikka suht kahvatu. Meie meeskonnast olid rahuldavad tasemel ehk Kuresoo, Kuusk, Makismov(meenutas Rähna) ja Marmor.
Mulle isiklikult tundus, et kohtunik vilistas liialt pehmelt.
Hollandi mängu oli lausa lust vaadata. Tõeline meisterklass kuidas kohati pandi ilusat lühikest söötu ja siis jälle täpseid diagonaale. Ühesõnaga Euroopa tipptase.

Nauditavaim hetk oli kindlasti see kui Treumuth tegi jalgevahelt hollandlaste nr 10-le(kaugelt sarnanes Kluvertile) ja ka rahvas siis elavnes korraks. Hollandlasel endal oli ka väheke häbi ja jooksis tagasi noruspäi.

zaz
09.10.04, 01:35
njah mäng oli tõesti nii nagu ta oli - väga s*tt :( Mängu kõige nõrgem vend oli minumeelest soomepoiss Erti (nr 2) samas ega teised talle palju alla ei jäänud;)
Üldiselt oli väga hästi, kui mõni eesti rünnak ka hollandlaste karistusalani jõudis, seda juhtus aga vähe, liiga vähe. Tõsi ka, et Holland mängis hästi ja sööt lippas vingelt. Ehk läheb siis järgmiste vastastega paremini:)

Ja muidugi Läti reisu \"peaproov\" oli eriti võimas!:doh: kerge 20 pealine lastekari kõlas üle staadioni ja seda enamuse ajast. Repertuuariks muidugi Eesti, suru Holland vastu muru!(seda ka 0:5 seisu juures:D) ja mõned kahtlased ja tundmatud hüüded...

Loomulikult olid põnevad ka 2 huvitavalt antud penalti!:õnnelik:

ROOTSI KUNN
09.10.04, 04:10
Algselt postitas peremees

Kusjuure ei peegelda. Üritasime ikkagi rünnata ja mingit ümbkaitset küll ei olnud siis oleks seis hoopis ilusam olnud. Üldjoontes, kohati meeldis mulle isegi väga aga hollandi vastu on meil sellise taktikaga veel vara mängida.:) . Ja ei olnud sel soomepoisil ka midagi häda ,hoopis tema asendaja nr.13 oli sisse tulles väga ehmunud ja eksis palju ,pärast rahunes pisut.
Lepmets -oli minu meelest kõige nõrgem lüli ,ausalt.:doh:
Ja ärge öelge ,et ei ole võimalik. On küll Islandi U-19 võitis Bulgariat 3-2 !!!!!:lahe:

mikc
09.10.04, 11:57
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas peremees

Kusjuure ei peegelda. Üritasime ikkagi rünnata ja mingit ümbkaitset küll ei olnud siis oleks seis hoopis ilusam olnud. Üldjoontes, kohati meeldis mulle isegi väga aga hollandi vastu on meil sellise taktikaga veel vara mängida.:) . Ja ei olnud sel soomepoisil ka midagi häda ,hoopis tema asendaja nr.13 oli sisse tulles väga ehmunud ja eksis palju ,pärast rahunes pisut.
Lepmets -oli minu meelest kõige nõrgem lüli ,ausalt.:doh:
Ja ärge öelge ,et ei ole võimalik. On küll Islandi U-19 võitis Bulgariat 3-2 !!!!!:lahe:

Ei peegelda?....peaaegu iga rünnak said Hollandlased ohtlikult löögile, vedas et rohkem ei saanud. Tore,et üritasid, viis pluss, ainult et midagi välja ei tulnud.
Ok, esimene mäng, närv oli sees, vaatab kuidas teiste vastu läheb.

marcello
09.10.04, 12:55
iisrael -valgevene 0-0

Homme tuleb juudid ahju ajada kindlasti ja siis vaatab edasi

Mr.Maximus
09.10.04, 13:57
Kas mõni spets ,kes Valgevene ja Israeli mängu nägi ,oskab meie võimalusi nende vastu hinnata?:oih:

mikc
09.10.04, 19:35
Algselt postitas Mr.Maximus

Kas mõni spets ,kes Valgevene ja Israeli mängu nägi ,oskab meie võimalusi nende vastu hinnata?:oih:

Ei näinud. Ma nägin üks päev Iisraelaste trenni. Tehniliselt on nad head, aga meeskondlikult, seda ei oska öelda.

$$$
09.10.04, 22:34
Mis kell juutidega mäng on?

mjkk
09.10.04, 22:52
Algselt postitas $$$
Mis kell juutidega mäng on?
Seitsmest pühapäeval.

Kuradi kahju, et tervis reedel tulla ei lubanud. Pühapäeval kah vist mitte. Aga kõigele vaatamata olen teisipäeval ja kolmapäeval kohal.

ROOTSI KUNN
10.10.04, 12:49
Jassir isiklikult saatis meile tervituse ja palus juutidele säru teha.
Mina olen täna kohal seal otsas ,meie Gaza sektoris.:P

marcello
10.10.04, 13:56
Lund võiks veel tulla,itsked saaks krambid:D

Amadeus
10.10.04, 20:25
no pagan küll, esimesed 15 minutit ja juba 3:0 :(

jansa
10.10.04, 21:36
... I poolaeg lõppesgi 0:3 ... kuna mingit mänguilu meie poisid ei pakkunud ja ma olin ka riietumisel arvetsanud oluliselt valesti õues olevat temperatuuri ning ei tahtnud enne teisipäevast reisu halbu negatiivseid emotsioone kogeda siis olin sunnitud statkalt lahkuma...:(

Silver
10.10.04, 21:41
Tore, kui värava ka keegi kirja saaks. Oleks vähemalt tehtud mees..

Karla
10.10.04, 22:19
EESTI - IISRAEL 0:4.ükski pole vist tehtud mees.

mikc
10.10.04, 22:28
3 kiiret väravat löödi alguses ära. Siis eesti kogus end veidi....Girišinil oli 2 poolajal ülu hea võimalus. Iisraelased olid paremad,nr 10 neil polnud just lihtne mees.

Hollandlaste nr.6 pidi mingi suure tulevikuga imelaps olema.

ethan
10.10.04, 23:43
Ütleme nii, et vastaste eesliin oli väga kiire ja väga tehniline, s.t. mängisid vasturünnakutel individuaalselt kaitse üle, ning tekitasid niiviisi palju võimalusi, muidugi eelnes sellele eestlaste rumal pallikaotus. Korra käis pall ka päris ootamatult vastaste latis. 2. poolajal pärast vastaste neljandat väravat suudeti ka ise palju võimalusi luua, üks parem kui teine, kuid teenitud väravat ära lüüa ei suudetud.

Kui läheduses istunud prantsuse vanapaar leidis isegi staadioni üles, ning elasid üsna emotsionaalselt eestlastele kaasa, siis omad seda ei suuda, ning needki kes kohapeale jõuavad, leiavad vaid sõnu omade kritiseerimiseks ning nende üle naermiseks. Väga intelligentne rahvas ühesõnaga. Aitäh.

zaz
11.10.04, 00:03
2 esimest väravat ei näinud niiet nende kohta ei tea midagi... Kolmas tuli aga väga heast vastase triblingust ja oli päris ilus. Neljas värav oli kerge Lepmetsa pirukas.
Mäng ise oli parem kui Hollandiga, aga krt vastased oli üllatavalt tehnilised! Tänu sellele oli nil ka päris palju võimalusi. Abiks olid muidugi ka meie omade rohked sööduvead:doh: Seisul 0:3 mäng rahunes ja siis hakkasid ka meil omad võimalused tekkima... Omi võimalusi ära muidugi ei kasutatud:kurb3: Aga küllap järgmises mängus mingi 0:4 kaotusseisus olles ka oma värav ära lüüakse;)
ja veel... külm oli:sega11:

ROOTSI KUNN
11.10.04, 00:34
Esimene värav puhtalt Lepmetsa kala. Õiendas müüri kohale ja magas löögi täiesti maha. Teine ja kolmas kaitse rängad vead. Edasi mängis Eesti ilusti ja lugematud väravavõimalused jäeti lõõmata. Kaks korda lõime posti. Üks -üks olukordi oli samuti kaks ja veel hulgim häid olukordi ja kombinatsioone. Kohutavalt oli ebaõnne :viha: .
Juudid oli nagu künnihärjad ,suured ja tugevad. Meie omad vastupidi lühikesed .Minu meelest oli see mäng viiki väärt ,kui oleks kaitse pidanud ja kas või 100% võimalused oleksime sisse lõõnud.
Valgevenel on veel suuremad härjad. Ilmselt saame viimase koha aga alla ei tohi anda.
Poisid olid ka täna tegelikult tublid aga.... juut oli jumala ära ostnud.:)

Juunior
11.10.04, 00:54
Kui väga täpne olla siis esimene värav juhtus trahvilöögist enne vilet.(st.pall oli liikvel kui anti vile soorituseks).
Seda püüdsid ka osad eesti mängijad kohtunikule seletada aga mis otsustatud see otsustatud.:(

ROOTSI KUNN
11.10.04, 10:17
Algselt postitas Juunior

Kui väga täpne olla siis esimene värav juhtus trahvilöögist enne vilet.(st.pall oli liikvel kui anti vile soorituseks).
Seda püüdsid ka osad eesti mängijad kohtunikule seletada aga mis otsustatud see otsustatud.:(

Otsatribüünil vaadataes tundus samuti ,et löök sooritati enne vilet aga ikkagi oleks Lepmets pidanud tähelepanelikum olema.

Amadeus
11.10.04, 11:22
Nii et tegelt ikka tegi kohtunik mängu ära. Muidu oleks ilmselt võitnud :)

Juunior
11.10.04, 13:26
Algselt postitas Amadeus

Nii et tegelt ikka tegi kohtunik mängu ära. Muidu oleks ilmselt võitnud :)

Ära ole irooniline ,vaid positiivne.

Eesti jalgpallile tuleb anda aega ja hakata teda ravima õigest otsast.
Need ,kes täna tulemusi teevad või peavad tegema on veel vana sotsialismi lapsed.
Uus põlvkond tuleb ja aitab eesti jalgpalli.

Amadeus
11.10.04, 13:33
Ega ma tegelikult ei olegi irooniline. Lihtsalt see kohtunike kallal vigisemine ajab kuidagi muigama. Noortest olen ma tegelikult päris heal arvamusel. Ise olen just nimelt sots aja viimasest otsast ja me oleks ilmselt eakaaslaste käest kümnega saanud. siis oli ikka jalka tase olematu, eriti noorte hulgas.

Juunior
11.10.04, 14:13
Algselt postitas Amadeus

Ega ma tegelikult ei olegi irooniline. Lihtsalt see kohtunike kallal vigisemine ajab kuidagi muigama. Noortest olen ma tegelikult päris heal arvamusel. Ise olen just nimelt sots aja viimasest otsast ja me oleks ilmselt eakaaslaste käest kümnega saanud. siis oli ikka jalka tase olematu, eriti noorte hulgas.

Nõus täiesti!

Aga minu arvamus on tänasel päeval pöörab eesti jalgpall kuramuse vähe tähelepanu järelkasvule ,nende võimalustele ja nende arendamisele.

Amadeus
11.10.04, 14:42
Noh see on kõik suhteline. Tuleb siiski tunnistada, et nii tähelepanu kui ka võimalused on pidavalt paranenud. Aga kui võrrelda heaolu riikidega siis oleme muidugi kaugel maas. Mis sa ikka teed, reaalsus on selline. Kui me järgi jõuame majanduslikult euroopale siis ehk hakkab ka spordibaaside ja noortetöö jaoks rohkem raha tekkima.

Vennas
11.10.04, 22:32
Äkki keegi oskab midagi täpsemalt Iisraeli nr17 ja eesti sidemete kohta rääkida?Tal vist veel võimalus ka Eesti koondist esindada?

zaz
12.10.04, 14:27
Niih kõik kes veel Lätis pole, täna kell 16:00 A Le Coq Arenale! Täna siis viimane U19 mäng ja ka viimane võimalus hääled lahti laulda!;) Ja täna lööb ka eesti värava! Kui kaaselamine hea siis võib-olla ka teise veel!:lahe:

sicmic
12.10.04, 19:42
Algselt postitas Vennas

Äkki keegi oskab midagi täpsemalt Iisraeli nr17 ja eesti sidemete kohta rääkida?Tal vist veel võimalus ka Eesti koondist esindada?

Vabandage mu võimalikku teadmatust, kuid kas noortekoondise esindamine ei tähenda seda, et tulevikus on mõne teise koondise (A või U) esindamine ametlikes mängudes välistatud?

Täna 2:4 (1:0) kaotus, niipalju kui ma nägin tundus enam-vähem olema mängupilt, ainult et valgevenelasi lasti liialt löögile, ilmselt siis mängu lõpul veelgi rohkem, et 2:3 ja 2:4 minuti jooksul tulid. Kuulu järgi muutus mäng aina lahtisemaks.

Tegelikult oli väravavaht Lemetsaarelt hea mäng, 1. penalti tõrjus ka väga kenasti.

ethan
12.10.04, 19:53
Jajah.

Iga rünnak viis eestlased löögile. Nii oli põhimõtteliselt kõigis kolmes mängus. Miks aga peatreener nõuab järjest madalamal mängimist, seda ma ei võta hetkel. Kas teiste näited absoluutselt ei jõua pärale? Kui mängus Hollandiga ma imestasin, et eestlased nii kõrgel mängivad minimaalses kaotusseisus, siis täna ma imestasin, kui sügavale kaitsesse annab vajuda enne kui aru saadakse, et nii ei ole võimalik turvaliselt eduseisu hoida, ammugi väravat lüüa. Esimene värav oli ilusti mängitud (kusjuures vaat et esimene pealelöök Eestilt).

Positiivne on see, et on hakanud tulema eesliini mängijaid, kes julgevad palliga liikuda, ning on üsna heal tasemel tehnikaga (kuigi kõike annab parandada - meenutage Iisraeli ründajaid). Nt. Ištšuk, Marmor, Kuresoo (täna oli väga kahvatu), Girišin... Girišinil tundub olevat huvitav kalduvus - murda palliga ainult keskele. Äärtelt liikus palliga ainult kiirrünnakutes. Kohati näitasid kõik kena mängu, kahju ainult, et ei suudeta või ei taheta initsiatiivi haarata/hoida.

Kuigi tulemused polnud kõige paremad, on siiski seis lootusandvam kui kunagi varem. Mis veel mängijatest - väravavahid on head, Lemetsaar suhtleb kaitseliiniga oluliselt rohkem kui Lepmets (keelebarjäärist ehk?). Mis veel... ikka eesliinist - Kuresoo ja Ištšuki puhul paistis välja, et neil on nõrk füüsis. Samas Roops, Girišin mängisid kõik mängud algusest lõpuni (terved hooajad Tammekas ja Valgas vastavalt selja taga). Kuresoo ja Ištšuk aga on pendeldanud Tervise ja Flora vahelt, ning pole korralikku mängupraktikat saanud. Sealt ilmselt põhjus, sest parim füüsis tuleb ohtrast mängupraktikast.

Aga jah, treeneri Keskülaga pole samal lainepikkusel.

U21-e juurde nüüd.

Tihane
12.10.04, 20:21
lisaks veel tänase mängu valguses, et Roops on väga tubli .. ja kui külm ära ei võta, siis saab temast veel asja.

istsuk on andega poiss, loodetavasti jätkub talle arenemiseks motivatsiooni.

lemetsaar juhendas küll kaitset ilusti ning oli esimesel poolajal kindel ka väljajooksudel .. ka polnud reaktsiooniga suuri probleeme .. kuid häda tema puhul oli jalaga mäng k.a. väljalöögid .. lõpus väsis/või lõppes julgus väljajooksudeks.

üleüldises pildis ei pidanud poistel täna enam füüsis vastu .. ja miks nad meil ikka peajagu väiksemad ja kõhnemad on teiste riikide eakaaslastest?

aga suhtumine oli hea .. distsipliin oli tugev .. keelebarjääri ei täheldanud .. aidati ka teineteist palju suudeti .. <- need on ka meie peamised plussid, et parema füüsise ning tehnikaga vastaste vastu hakata.

PS! .. olenemata kahest meie vastu antud pendlast, tegid kohtunikud väga eeskujuliku partii.

ethan
12.10.04, 20:28
Algselt postitas Tihane

lemetsaar juhendas küll kaitset ilusti ning oli esimesel poolajal kindel ka väljajooksudel .. ka polnud reaktsiooniga suuri probleeme .. kuid häda tema puhul oli jalaga mäng k.a. väljalöögid .. lõpus väsis/või lõppes julgus väljajooksudeks.

Kõige muuga nõus, kuid sellele oli 1. poolajal kuulda Lemetsaare reaktsiooni. Pmst andis ta mõista, et ta jalg tegi valu. Otsest sõnastust parem edasi ei anna (ta vist isegi siinne kasutaja, kommenteerigu ise kui tahab :) ) Küllap vaheajal tehti jalale külma vms, ning sai korda, sest 2. poolajal väljalöökidel enam eriliselt ei eksinud.

Ma toonitaks seda, et oma keelt võiks kontrollida väljakul rohkem. Roppused ei sobi selle mängu juurde.

Ahjaa, valgevenelased olid parajad jobud. Vaidlesid kohtunikuga pidevalt ja olid üldse laia suuga. Rohkem mängu, vähem mula võiks soovitada.

Tihane
13.10.04, 11:34
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Tihane

Kõige muuga nõus, kuid sellele oli 1. poolajal kuulda Lemetsaare reaktsiooni. Pmst andis ta mõista, et ta jalg tegi valu. Otsest sõnastust parem edasi ei anna (ta vist isegi siinne kasutaja, kommenteerigu ise kui tahab :) ) Küllap vaheajal tehti jalale külma vms, ning sai korda, sest 2. poolajal väljalöökidel enam eriliselt ei eksinud.

Ma toonitaks seda, et oma keelt võiks kontrollida väljakul rohkem. Roppused ei sobi selle mängu juurde.

Ahjaa, valgevenelased olid parajad jobud. Vaidlesid kohtunikuga pidevalt ja olid üldse laia suuga. Rohkem mängu, vähem mula võiks soovitada.

väga hea kui ta ka selle foorumi kasutaja on ja veel parem kui ta konstruktiivset kriitikat kannatab. Kui aga vaevab vigastus ning ei saa jalaga mängida, siis tuleb seda kommunikeerida kaasmängijatele ning mängida rohkem käega ja lasta kaitsetel pikkasid laduda .. samuti võivad kaitsed auti uhada, väravavahile tagasi mängimise asemel. Nõustun et ropendamine tavaliselt jalga ei ravi.

Silver
14.10.04, 13:42
Minu meelest on asi vanuses. Näiteks U-19, siis on minu arusaam selline, et seal tohivad mängida poisid, kes on 18? Et alla 19? Loll küsimus küll, aga ikkagi. Vaadates U-19 nimekirja, siis palju on seal alles 17, mõni isegi 16, kui ma ei eksi. Aga noh, jah..

Amadeus
14.10.04, 14:37
Algselt postitas treze

Minu meelest on asi vanuses. Näiteks U-19, siis on minu arusaam selline, et seal tohivad mängida poisid, kes on 18? Et alla 19? Loll küsimus küll, aga ikkagi. Vaadates U-19 nimekirja, siis palju on seal alles 17, mõni isegi 16, kui ma ei eksi. Aga noh, jah..

Sedapuhku oli vist reglemendis kirjas et peavad olema 86 või hiljem sündind. Ilmselt selleks, et finaalturniiril oleks kõik endiselt u19 kes kvalifikatsioonis mängisid.

ethan
25.10.04, 22:41
Kuigi lätlased pidavat meid kõiges muus peale EM-le jõudmise kadestama - meeldis endalegi niiviisi mõtelda - on siiski U17 oma grupist edasi jõudnud tänu viikidele Belgia ning Bosniaga. Ainus kaotus tuli prantsuse noortelt - 0:1.

U17 tabelid kõikide gruppide kohta (http://www.uefa.com/Competitions/Under17/Standings/index.html)

Leedu sai 3. grupis ühe viigi - 1:1 Iirimaaga.

samas ka U19 kõik grupid (http://www.uefa.com/Competitions/Under19/Standings/index.html)

Leedu kahe võiduga edasi (1:0 Malta üle, 3:2 Gruusia üle). Läti see-eest tegi 1:1 viigi Saksamaaga, viimane mäng oli täna, tulemust veel pole antud. Edit: Läti kaotas Sloveeniale 1:2 ning jäi grupis siiski viimaseks.

Iva:
Vot nii meie noored staarid! Tehke järele.

portugale
15.11.04, 12:17
Ei tea aga minu meelest Eesti parimad olid Roops ja Erti (Hollandi mäng oli sitt) aga Iisraeli mängu parim oli Erti.Hollandi mäng läks metsa sest Erti on alles 16 ja see oli ta esimene koondise mäng! Erti on väga andegas poiss ja temast kuuleme veel!!
kuulsin et valerenga on huvitatud Ertist aga ma ei usu....Natuge noor ja pisikene poiss on veel ....:viha: