320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FA Premier League Football Manager 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FA Premier League Football Manager 2002

    Njah, välja ta ilmuski ja esimene asi - ütlen kohe ära, et uue versiooniga on vähe vaeva nähtud. Muutunud on vaid mõningal määral kujundus ja üksikud treeningu ja taktika sättmisvõimalused ja tänu taeval - 3D match on sada korda reaalsem eelmise aasta mängu omast, aga... - üldjoontes on tegu justkui eelmise aasta versiooniga, näiteks database'iga pole üldse vaeva nähtud ja tundub, et on lihtsalt suvaliselt tähtsamate klubide asjad õigeks muudetud, samas - näiteks eestlased on lihtsalt suvaliselt maailma peale laiali saadetud (Zelinski Frölundas, Reim kusagil Gittroflagis jne...) pettunud olen , aga õnneks - kui nüüd üks nädalavahetus database'iga vaeva näha, loodetavasti kaob siis nii must masendus ära ja tekib ka tunne, et mängin ikkagi uut versiooni.
    See kiri siin on all

    #2
    Replying to Topic \'FA Premier League Football Manager 2002\'

    Minu arvates on The F.A. Premier League Football Manager 2002 üks parimaid manageri mänge, mida ma eales näinud olen. See, et kujundus meenutab eelmist versiooni vastab küll tõele, kuid see on tehtud tunduvalt käepärasemaks ja minu arvates on see nii hästi tehtud, et trastilisi uuendusi polegi vaja. 3D match on teinud hämmastava hüppe paremuse poole ning pisikesi detaile, mis teevad mängu varasema versiooniga võrreldes tunduvalt paremaks leiab veelgi. Kuna sellest võikski rääkima jääda, siis parem lõpetan. Suurepärane mäng!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'FA Premier League Football Manager 2002\'

      Minu arvates ka parim manager mäng. Menüü ja kõik on lihtne ja kättesaadav.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'FA Premier League Football Manager 2002\'

        kust tõmbasite selle mängu tahaks kah saada olen kuulnud et on peris hia mäng, vaatasin imeshist sial polnud:\'(

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'FA Premier League Football Manager 2002\'

          Originally posted by mixer


          kust tõmbasite selle mängu tahaks kah saada olen kuulnud et on peris hia mäng, vaatasin imeshist sial polnud:\'(
          osta poest
          Fc Uuemõisa

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'FA Premier League Football Manager 2002\'

            kas on veel saada update?
            ja kus neid saada kui neid on?

            Kommentaar


              #7
              hei! proovis ka mängu ära, väga huvitav oli. Keegi veel mängib ?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                hei! proovis ka mängu ära, väga huvitav oli. Keegi veel mängib ?
                Sulle vist väga meeldib vanuposte lugeda?
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  #9
                  igavusestr vaatasin vanemaid mänge

                  Kommentaar


                    #10
                    ok, see on ainuke mäng mida olen vähemalt 5 hooaega järjest mänginud. liiga lihtne ainult.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #11
                      mul läks 2 päeva ja oli 3 hooaega tehtud

                      Kommentaar

                      Working...
                      X