PDA

View Full Version : Yahoo fantasy NBA

Devil
07.10.04, 20:17
Nii oleks huvitatud ehk ka muidumehi, kes pappi siukeste asjade alla laduda ei taha?
Teeks liiga ära, oleks viimane aeg.

SDK
07.10.04, 20:35
Algselt postitas Devil

Nii oleks huvitatud ehk ka muidumehi, kes pappi siukeste asjade alla laduda ei taha?

no manni, no fanni :kaval: :D

Juveman
07.10.04, 20:55
Algselt postitas SundanceKid

Algselt postitas Devil

no manni, no fanni :kaval: :D

Mitte ei nõustu :P Mina oleks küll käpp ilma papita asja proovima! Keegi viitsib asja vedada ?

eika
07.10.04, 20:57
Kui keegi asja vedama hakkaks, siis oleks ma ka käpp...

SDK
07.10.04, 21:25
tglt lööks isegi kaasa, aga minust on kasvanud paranoik. tervitused siinkohal rahaliigameestele! :kaval:

Devil
07.10.04, 21:27
ma siis teeks pühapäeva õhtuks live ... drafti aja?

lähen uurin asja ... annan teada :)
tegelt jah yks draft sai just lõpetatud kui nyyd päris aus olla :)

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba siuke on link sinna siis ;)

Devil
07.10.04, 21:41
League ID#: 60602

League Name: Neegri koss on popp!

Password: soccernet

Draft Type: Live Draft

Draft Time: Sun Oct 10 9:30pm EEST [ Add to My Calendar ]

Max Teams: 20

Scoring Type: Head-to-Head

Max Moves: No maximum

Max Trades: No maximum

Trade Reject Time: 2

Trade End Date: No trade deadline

Waiver Time: 2 days

Can\'t Cut List Provider: Yahoo! Sports

Trade Review: League Votes

Post Draft Players: Follow Waiver Rules

Weekly Deadline: Daily - Tomorrow

Start Scoring on: Week 1

Roster Positions: PG, SG, G, G, SF, PF, F, F, C, C, Util, Util, BN, BN, BN, DL, DL

Stat Categories: FG%, FT%, 3PTM, PTS, OREB, REB, AST, ST, BLK, TO

et siis siuksed seaded ja live drafti aeg sobivad eksju?

tore, et sobivad, mis passid, yhine siis :)

17
07.10.04, 22:04
Meie liigas lausa 3 registreeritud tiimi:O:DAga kas seda drafti aega veits hilisema peale ei anna tõsta?

Devil
07.10.04, 22:06
kui hiliseks? 21:30 on juba :P, hetkel veel annab kõike muuta ;) pmst

17
07.10.04, 22:07
Algselt postitas Devil

kui hiliseks? 21:30 on juba :P

aaaaaaaaaaaaaaaaaa ma vaatasin 9.30 hommikul, pole seda pm\'i üldse tähele pandki minu konn:)

Juveman
07.10.04, 22:12
Põhimõtteliselt selline küsimus/mure. Olen siin ühe arvuti taga ühe teise foorumlasega ;) ning me mõlemad tahaks seda asja teha nagu, aga üks arvuti-2 inimest? Problemo? Kas selline asi on võimalik, et üks möllab näiteks exploreriga ja teine netscape`iga ? Kui ei, siis I Have A Huge Problem :oih:

SDK
07.10.04, 22:13
aga kas te nagu pmst Fantasysport B-liigast oleksite huvitet? arvatavalt tuleb see tasuta. kui tulete seal esimeste hulka, saate võimaluse A-liigasse tõusta soovi korral, kui on äkki isu kasvanud ja võimalus A-liigast osavõtu eest raha alla panna. Kui ei taha A-liigast osa võtta, siis pole ka midagi hullu, oma valik sel juhul aga võimalus oleks siis olemas. Vähemalt oleks tore ka B-liiga täis saada ja seal konkurents pea sama kõvaks ajada, kui A-liigas.

17
07.10.04, 22:15

aga kas te nagu pmst Fantasysport B-liigast oleksite huvitet? arvatavalt tuleb see tasuta. kui tulete seal esimeste hulka, saate võimaluse A-liigasse tõusta soovi korral, kui on äkki isu kasvanud ja võimalus A-liigast osavõtu eest raha alla panna. Kui ei taha A-liigast osa võtta, siis pole ka midagi hullu, oma valik sel juhul aga võimalus oleks siis olemas. Vähemalt oleks tore ka B-liiga täis saada ja seal konkurents pea sama kõvaks ajada, kui A-liigas.

Kuna pole Off-Topicu all seda teie teemat eriti uurinud, et palju seda raha läheb ka sinna alla?Aga sellest B-liigast osa võtta.Miks mitte?

SDK
07.10.04, 22:31
Algselt postitas 17

Kuna pole Off-Topicu all seda teie teemat eriti uurinud, et palju seda raha läheb ka sinna alla?Aga sellest B-liigast osa võtta.Miks mitte?

Noh, A-liigast osavõtt on see aasta 300 krona. Aga ka lihtsalt rahast enam ei piisa, kui tahad A-liigast osa võtta. asi on juba jah niikaugele arenenud, et pmst peab A-liigasse endale koha kätte võitlema läbi B-liiga. Ja miks mitte kunagi läbi C ja B- liiga? Pole just odav lõbu aga minu jaoks, nagu ka teiste seal osalejategi jaoks, kahvatub see rahasumma adrenaliini ja põnevuse kõrval draftipäeval ning ka kogu hooajal. Te võite rääkida küll mida iganes, et teil on seal mujal ka põnev jne aga te ei tea, mis te räägite, kui te pole korra osa võtnud üritusest, kuhu on ka väike sissemaks tehtud. :kaval: seda enam, et tase on tõusnud aastatega juba vägagi arvestatavale tasemele selles ringkonnas. Praeguse seisuga pole seda B-liigat veel avatud aga peagi see ei juhtu. Ja arvatavalt tuleb see tasuta. Kui muidugi inimesed, kes sinna kogunevad, ei otsusta ise, et nad tahavad raha vahele panna. See on aga jube siis omavahelise otsustamise ja kokkuleppe asi.
Eelneva jutuga ei tee ma kuidagi maha inimesi, kes raha peale pmst ei mängi, või kel pole majanduslikku võimalust seda teha. Lihtsalt illustreerin olukorda.

Devil
07.10.04, 22:35
Algselt postitas Juveman

Põhimõtteliselt selline küsimus/mure. Olen siin ühe arvuti taga ühe teise foorumlasega ;) ning me mõlemad tahaks seda asja teha nagu, aga üks arvuti-2 inimest? Problemo? Kas selline asi on võimalik, et üks möllab näiteks exploreriga ja teine netscape`iga ? Kui ei, siis I Have A Huge Problem :oih: peaks saama kyll erinevate browseritega

Juveman
07.10.04, 22:39
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Juveman

Põhimõtteliselt selline küsimus/mure. Olen siin ühe arvuti taga ühe teise foorumlasega ;) ning me mõlemad tahaks seda asja teha nagu, aga üks arvuti-2 inimest? Problemo? Kas selline asi on võimalik, et üks möllab näiteks exploreriga ja teine netscape`iga ? Kui ei, siis I Have A Huge Problem :oih: peaks saama kyll erinevate browseritega

A kuidas see asi ajaliselt sel juhul välja kukuks ? Oskab keegi öelda? On võimalik kahekesi samal ajal sellist asja ära teha ühe arvuti taga?

Devil
07.10.04, 22:52
mis mõttes ajaliselt, browseri vahetamiseks ei kulu just palju, kord on netscape ees, kord on IE ees ...
yhel tyyil on ca 2 min aega oma valikut teha ... live draft võtab nac aega ca 1h ... varuge ;)
olenevalt osalejate arvust ja live draftil kohalolekust

SDK
07.10.04, 22:55
Algselt postitas Devil

mis mõttes ajaliselt, browseri vahetamiseks ei kulu just palju, kord on netscape ees, kord on IE ees ...
yhel tyyil on ca 2 min aega oma valikut teha ... live draft võtab nac aega ca 1h ... varuge ;)
olenevalt osalejate arvust ja live draftil kohalolekust

üheks pickiks on aega 90 sekki ja aega läheb kõvasti üle 1h, kui 20 manageri täis saate.

Aramis
07.10.04, 23:04
Pakun 2-2,5 tundi. Ja minu poleks selles kahekesi erinevate browseritega sees olemises nii kindel.
Ja Livedrafti adrenaliinisüst - see on nii karm asi, et...

Devil
08.10.04, 00:10
juveman registreeri 2 tiimiga mõnda homsesse live drafti ära ja katseta. tee ise liiga

Juveman
08.10.04, 00:26
Lp. foorumlased.

Küsin teilt, kas on vastuväiteid drafti toimumisaja tõstmise suhtes laupäevale ehk siis päev varasemaks. Kui selline asi on võimalik, siis kas esineb pretensioone, kui asi vähe varem kui 21.30 ära korraldada ?

Ette tänades, Juveman

silverman
08.10.04, 02:00
Algselt postitas Devil
liiga algab 10nenda öösel ...

Siis hakkavad ju kõigest hooajaeelsed treeningmängud. Liiga ise hakkab alles novembris... On ikka mõistlik drafti nii vara teha?

Devil
08.10.04, 08:22
Algselt postitas silverman

Algselt postitas Devil
liiga algab 10nenda öösel ...

Siis hakkavad ju kõigest hooajaeelsed treeningmängud. Liiga ise hakkab alles novembris... On ikka mõistlik drafti nii vara teha? Tra siis ma olen kyll puusse pannud ... siis lykkame aga heaga drafti edasi :=).

edit: Liiga hakkab 2 novembri öösel ... see peaks teisipäeva öö olema
teeks asjad ntx 30ndal-31mesel ära? laup-pühap?

Juveman
08.10.04, 11:03
Laupäev 30 kõlab hästi:silm4:

Ei raatsind ise kah kontrollima hakata hooaja alguskuupäeva :kop:

17
10.10.04, 21:01
Kas drafti ajaks jäi siiski täna(10 oktoober)kell 21.30?

Juveman
10.10.04, 21:28
Algselt postitas 17

Kas drafti ajaks jäi siiski täna(10 oktoober)kell 21.30?

ei ei, kuu lõpus teeme asja ikka!!!

dreyd
14.10.04, 10:23
kes siin seda commish asja teeb, Devil? Paneks drafti paika muidu on raske teisi plaane teha...

Devil
14.10.04, 16:39
Hetkel on 31 oktoober ja mingi kell :P 20:30 eesti aja järgi vist

pühapäev siis, iseenesest laupäeva õhtust drafti ei soosiks, kuna siis kiputakse tavaliselt pidutsema.

edit: ma pakuks, et nii võiks jäädagi 31.10.04 ja 20:30

dreyd
14.10.04, 20:26
sobib, nüüd vaid vaja juurde rahvast.

Micropop
14.10.04, 23:04
Dinamo registreeris ennast kaheksandana ;);)

Aramis
15.10.04, 18:39
Päris hea...Tuleb draftimise õhtu..Mis aga välistab A-liiga manageridel siin osalemise.

Martin
19.10.04, 23:05
Panin ka ennast siis kirja :)

dreyd
20.10.04, 08:02
tore tore, siia liigasse võiks nüüd veel kamp mansasid tekkida, muidu ei saagi esimeses ringis mängida:(

Devil
20.10.04, 10:12
rahvast vist saaks tiba juurde, kui natuke aega hilisemaks lykata(pool tundi ntx), rahaliiga draft muidu kattub teatud määral meie omaga

dreyd
20.10.04, 10:39
Algselt postitas Devil

rahvast vist saaks tiba juurde, kui natuke aega hilisemaks lykata(pool tundi ntx), rahaliiga draft muidu kattub teatud määral meie omaga

mulle sobiks ka 21:30 31.okt algusega draft

Devil
20.10.04, 10:41
Sama siin, pmst sobib mulle kõik, mis on peale kella kaheksat õhtul umbes :)

On kellelgi vastuväiteid?

jutajass
20.10.04, 18:10
Algselt postitas Devil

Kardan, et nii kõvu mehi eriti ei ole kes suudaks järjest kaks drafti ära teha.Ise lööks kaasa küll,kui kannataks draft reede või laupäev ära teha.Ühe kaine päeva võiks ju NBA alguse puhul endale lubada.

Devil
20.10.04, 18:29
Miks ei suuda siis, pühapäeva hilisõhtu jääb!

Aramis
20.10.04, 19:48
Teeks isegi kaasa, aga selleks peab teie draft olema mingi kümne paiku. Sest rahaliiga kell 8 ja sealt enne kahte tundi tulema ei saa.

SDK
21.10.04, 13:27
vbla võtaks isegi osa. aga ainult juhul, kui see oleks peale rahaliiga drafti piisava ajavaruga. kaldun arvama, et isegi kahetunnine ajavahe jääb väheseks.

Ghoster
22.10.04, 19:51
tublid tublid

tulge tulge

viis veel ja ongi 20täis ...viis kiiret , noh vuta vuta vuta kes enne saab:P

dreyd
25.10.04, 16:46
niisiis kaks veel ja liiga koos, ainult et siis tuleva pühap kõik ennast ilusti neti sätiks. Omal net jumpsib, kuus päeva jääb seda asja sättida...

SDK
25.10.04, 21:03
mis see lõplik kellaaeg teil siis on hetkel?

Devil
25.10.04, 21:14
21:30 hetkel, võin alguse 22:00i peale tõsta, kui vaja ja keegi vastu ei ole

dreyd
25.10.04, 21:20
Algselt postitas Devil

21:30 hetkel, võin alguse 22:00i peale tõsta, kui vaja ja keegi vastu ei ole

kas on enam mõtet nihutada? Kaks selli ikka kuskilt välja ilmuvad:) või kui A-liiga GM-id on liitujad, siis see pool tunnikest lühemat uneaega ka ei tapa:P

SDK
25.10.04, 21:21
paluks küll. 22.30 oleks minu ja vbla ka teiste rahaliiga omade jaoks isegi kõige parem variant. aga ehk saab ka 22.00-ga hakkama.

Devil
25.10.04, 21:25
22:30 jääb ära ... tra ma tahan magada kah, esmaspäeva hommikud nõuavad 6st tõusmist :S

22:00 on mõeldav ... elame näeme, paar päeva aega

Ghoster
26.10.04, 20:16
klge tüübid pange juba lõplik aeg paika,aeg ju tiksub ja tahaks juba midagi lõplikku kuulda:doh:

Devil
26.10.04, 20:42
21:30-22:00 algab :) selle vahelt aeg kindlasti ei muutu

jutajass
26.10.04, 21:58
Alustaks 22.00,ma panen siis ennast ka kirja.Alguseks küll ilmselt ei jõua, kuid paar esimest tiiru võib ju lotomasin ka valida.

Devil
26.10.04, 23:09
22:00 ja pühapäev 31.10.04!
jääb, pihtas põhjas

edit: kell teravam silm võib yle vaadata ehk on midagi viltu

dreyd
27.10.04, 10:14
Algselt postitas jutajass

Alustaks 22.00,ma panen siis ennast ka kirja.Alguseks küll ilmselt ei jõua, kuid paar esimest tiiru võib ju lotomasin ka valida.

jah otsustavateks saavad valikud around 4-7 või isegi kaheksas

SDK
27.10.04, 10:59
ma vist ikka ei liitu teiega. jätan oma viimase liiga, neljanda siis millega ühe kasutaja alt joinida saab, enne rahaliiga drafti veel soojenduseks. praegu juba 3 liigat koos mul. eile tegin drafti ühes liigas, kus aint Pärnu kutid :lahe: 10 GM-i, 15 matsi tiimis, statid samad, mis rahaliigas. Draftivorm paistis mul päris hea, edasine on ainult vormistamise küsimus tolles liigas :P Kuigi jah, ka GM-id ei olnud seal kõige pühendunumad, nagu mulle tundus. Või kavaldasid nad mind üle? :oih: :)
Aga teile edu!

SDK
27.10.04, 15:16
rahaliigas osalemisest on keegi huvitatud? meil vabanes üks koht, kuna üks manager ei ole millegipärast näole andnud. osavõtumaks on 300 eeku, kokku läheb seega auhindade jagamisele hooaja lõpus 6000 eeku. draft on pühapäeval kell 20.00. täpsemalt saab infot siitsamast foorumist off-topicu alt teema \'NBA fantasy Yahoo rahaliiga 04/05\' alt. kiirustage, seltsimehed unetud! ;)

dreyd
28.10.04, 09:09
ja ongi liiga täis, aint ma ei saanud aru, kas see aeg mis yahoos on drafti ajaks märgitud 11:00 am, see on siis kohalik aeg?

Juveman
28.10.04, 10:36
Küsimus selline, et kas on palju palutud, et keegi seletaks paarile asjast suht mittemidagi teadvale tüübile ära, mismoodi see draft kui selline väljanägema hakkab pühapäeval?

Seni nagu aint GM-i tehtud ja see vist väga võrreldav sellega pole. Samas ajanappuse tõttu ei ole hetkel võimalik ise otsima hakata mingeid juhendeid.

Ehk on mõni heasüdamlik ja asjast teadlik foorumlane olemas ;) Oleks tänulik!

dreyd
28.10.04, 13:06
Algselt postitas Juveman

Küsimus selline, et kas on palju palutud, et keegi seletaks paarile asjast suht mittemidagi teadvale tüübile ära, mismoodi see draft kui selline väljanägema hakkab pühapäeval?

Seni nagu aint GM-i tehtud ja see vist väga võrreldav sellega pole. Samas ajanappuse tõttu ei ole hetkel võimalik ise otsima hakata mingeid juhendeid.

20 matsi hakkavad üksteise järel mehi, mis üldises listis, kas siis sinu pre-rankingu või üldise yahoo-rankingu järgi seatud, mehi valima, ühe valiku tegemiseks on aega vist 90 seki ja nii lõpuni välja, kuni tiim on täis, drafti järjestus on random. Ega seal muud hullu polegi, kui just see lühike aeg, mis sul valiku tegemiseks on ette antud.

mazz
28.10.04, 13:31
http://www.fantasysport.ee/index.php?id=/Fantasyliigad/nbafantasy/draft

Aramis
28.10.04, 13:59
Algselt postitas Juveman

Soe soovitus sulle - mine Yahoosse ja proovi registreeida endale üks meeskond available leagueas ja filtris pane ka et livedraft. Neid tuleb ette 100, kellaja järgi rivis. Otsi mõni kus juba 10 inimest vähemalt see on ja rega end sinna. Kindlalt on vaja livedrafti kogemust, et proovida seal enamusi asju. Paberil võib see asi olla lihtne, tegelikkuses aga üsna nüansiderikas ja pingeline protsess. Ja ei maksa ka unustada, kui palju sellest sõltub - ütleks, et 50-75% lõpptulemusest.

SDK
28.10.04, 15:24
Algselt postitas Aramis

Ja ei maksa ka unustada, kui palju sellest sõltub - ütleks, et 50-75% lõpptulemusest.

pakun, et meie sügavas liigas isegi kuni 90%

Devil
28.10.04, 17:57
Algselt postitas dreyd

ja ongi liiga täis, aint ma ei saanud aru, kas see aeg mis yahoos on drafti ajaks märgitud 11:00 am, see on siis kohalik aeg? see on jah kohalik aeg, kui minna liiga peale, siis seal on näha, kaua on rafti alguseni

kordame yle: meie aja järgi pühapäeval 22:00 ... koguneda tasub varem ;)

SDK
28.10.04, 22:02
ei ole siit siis huvilisi rahaliigasse? üks koht ikka veel vaba...

Juveman
29.10.04, 22:42
Tänan kõiki hädalisele appitõttajaid :) Special Thanx to Aramis, nüüd siis drafti ristsed käes ja mingidki kogemused olemas. Seega annan endast parima, et kogemustega manageridele vastu hakata :P Lets get ready to rumble !!!

Aramis
31.10.04, 12:35
Algselt postitas Juveman

Tänan kõiki hädalisele appitõttajaid :) Special Thanx to Aramis, nüüd siis drafti ristsed käes ja mingidki kogemused olemas. Seega annan endast parima, et kogemustega manageridele vastu hakata :P Lets get ready to rumble !!!

Väga hea - näen juba tulevikuks rahaliiga potentsioaali ;)

dreyd
31.10.04, 17:01
emergency meie liigas jäi ootmatult üks koht tühjaks,kes oleks vääriline asendaja, kiirsutage, draft algab juba kell 21:00

Devil
31.10.04, 18:02
umm mõmm kohe otsime mõne isiksuse, kas jätkame eesti ajaga 21 või lykkame 22le? :O
ma ei arvestanud nagu kelladele taha keeramisega

Juveman
31.10.04, 18:04
Liiga täis taas ;) Värbasin ühe selli ning minu arvates peaks 21.00 jääma, oleks rahul :)

Devil
31.10.04, 18:07
vaatasin, et ei saagi muuta kellaaega :P

aga leidsin ise kah yhe tyybi, aga kui 20 täis siis savi

17
31.10.04, 18:18
Kas seal ka mingi autodraft vms, kuna ise ei saa sel kellaajal arvutisse, et siis mehed ikka päris valimata jääks?

Juveman
31.10.04, 18:34
Algselt postitas 17

Kas seal ka mingi autodraft vms, kuna ise ei saa sel kellaajal arvutisse, et siis mehed ikka päris valimata jääks?

Tegemata ei jää, aga 90 sekki peame lihtsalt igas ringis passima :keel6: Kahju muidugi, et online`is olla ei saa...

Devil
31.10.04, 18:54
Algselt postitas 17

Kas seal ka mingi autodraft vms, kuna ise ei saa sel kellaajal arvutisse, et siis mehed ikka päris valimata jääks?kahju jah, aga pane enda pre-rankingud paika, siis oled tulevikus konkurentsi võimelisem ;)

17
31.10.04, 20:01
Algselt postitas Devil

Algselt postitas 17

Kas seal ka mingi autodraft vms, kuna ise ei saa sel kellaajal arvutisse, et siis mehed ikka päris valimata jääks?kahju jah, aga pane enda pre-rankingud paika, siis oled tulevikus konkurentsi võimelisem ;)

Mitu jukut sinna pre-rankingusse panna tasub?

Devil
31.10.04, 20:06
Algselt postitas 17

Algselt postitas Devil

Algselt postitas 17

Mitu jukut sinna pre-rankingusse panna tasub? kasvõi ainult 12, see savi :P ... pane palju tahad edasi lihtsalt hakkab programm valima yahoo rankingute järgi

dreyd
01.11.04, 08:18
kui sa 17 oled Tabiita, siis oled suht mõnusa satsi omale kokku ajanud:lahe: , üldiselt oli draft normall, omal tuleb nüüd ainult hinge kinni hoida, et 2-3 poissi ennast katki ei teeks, neil ikka kipub se oht olema.

Aramis
01.11.04, 10:02
Näidake rahvale oma draft resultse!

Udupasun
01.11.04, 10:22
Kui niimoodi lugeda õnnestub, siis palun väga:
draft (http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/60602/draftresults)

17
01.11.04, 15:09
Pmst sain endaarust normi mansa kokku, kuigi kahju, et draftis olin üks viimastest.Minu draft result siis...

PG C. Arroyo (Uta - PG)
SG D. Miles (Por - GF)
G A. Houston (NY - SG)
G D. Anderson (Por - SG)
SF L. Odom (LAL - F,SF)
PF P. Gasol (Mem - PF)
F E. Okafor (Cha - FC)
F E. Najera (GS - F,FC)
C D. Mutombo (Hou - C)
C A. Williams (NJ - FC)
Util R. Murray (Sea - SG)
Util B. Scalabrine (NJ - PF)
BN T. Kukoc (Mil - F)
BN E. Williams (NJ - GF)
BN R. Patterson (Por - SF)

SDK
01.11.04, 15:37
Algselt postitas 17

Pmst sain endaarust normi mansa kokku, kuigi kahju, et draftis olin üks viimastest.Minu draft result siis...

PG C. Arroyo (Uta - PG)
SG D. Miles (Por - GF)
G A. Houston (NY - SG)
G D. Anderson (Por - SG)
SF L. Odom (LAL - F,SF)
PF P. Gasol (Mem - PF)
F E. Okafor (Cha - FC)
F E. Najera (GS - F,FC)
C D. Mutombo (Hou - C)
C A. Williams (NJ - FC)
BN T. Kukoc (Mil - F)
BN E. Williams (NJ - GF)

sry, aga see ei ole norm mansa

dreyd
01.11.04, 15:43
Steve Francis PG Orlando
Chucky Atkins PG LA Lakers
Voshon Lenard SG Denver
Bobby Simmons SF LA Clippers
Dwight Howard PF Orlando
Zach Randolph PF Portland
Chris Bosh C Toronto
Michael Olowokandi C Minnesota
Jason Collins C New Jersey
Jared Jefferies SF Washington
Matt Harping SF Utah
Raul Lopez PG Utah
Mikki Moore C LA Clippers
Luke Walton SF LA Lakers
Theron Smith PF Charlotte
Fred Hoiberg SG Minnesota

mina loodan üllatada;), kuigi jah paari venna õlul ilusteb parajalt rasvane küsimärk

17
01.11.04, 15:54

Algselt postitas 17

PG C. Arroyo (Uta - PG)
SG D. Miles (Por - GF)
G A. Houston (NY - SG)
G D. Anderson (Por - SG)
SF L. Odom (LAL - F,SF)
PF P. Gasol (Mem - PF)
F E. Okafor (Cha - FC)
F E. Najera (GS - F,FC)
C D. Mutombo (Hou - C)
C A. Williams (NJ - FC)
BN T. Kukoc (Mil - F)
BN E. Williams (NJ - GF)

sry, aga see ei ole norm mansa
No arvestades minu drafti valiku positsiooni, ei olnudki eriti midagi paremat looota;)

dreyd
01.11.04, 15:58
tuginedes eelmise ja tänavuse aasta asetusele ei ole see veel määrav, mitmendana sa valid. Oled lihtsalt valinud mehi ilma suuremat eeltööt tegemata.

Maarek
01.11.04, 15:58
Mina sain sellise tiimiga hakkama:

BC Lemps United
------------------------------------
PG S. Marbury (NY - PG)
SG V. Carter (Tor - GF)
G E. Jones (Mia - SG)
G S. Jackson (Ind - GF)
SF A. Iguodala (Phi - GF,SF)
PF J. Smith (Mil - PF)
F J. Childress (Atl - GF)
F B. Cardinal (Mem - F)
C J. Magloire (NO - C)
C R. Nesterovic (SA - C)
Util B. Sura (Hou - SG)
Util M. Taylor (Hou - PF)
BN S. Anderson (NY - GF)
BN S. Livingston (LAC - PG)
BN T. Abdul-Wahad (Dal - GF)

Seda kas sellega midagi ka saavutab, ei oska ette kujutada.

17
01.11.04, 15:59
No vahet pole miuke mul tiim on, valisin mingid vennad 2ra ja asi vask, ega ma tulnudki voitma;)

eika
01.11.04, 16:35
keila kuradid löövad kaasa sellise tiimiga:
PG A. Iverson (Phi - G,PG,SG)
SG R. Hamilton (Det - SG)
G H. Turkoglu (Orl - GF)
G K. Kittles (LAC - SG)
SF E. Piatkowski (Chi - GF)
PF C. Webber (Sac - PF)
F C. Wilcox (LAC - PF)
F M. Rose (SA - F)
C R. Wallace (Det - FC)
C V. Divac (LAL - C)
Util D. Fisher (GS - PG)
Util C. Laettner (Mia - FC)

BN R. Miller (Ind - SG)
BN H. EisleyNA (Pho - PG)
BN A. Biedrins (GS - FC,PF)

Enda arvates läks draft väga sitasti. Eriti käis närvidele see, et mul kompuuter kokku jooksis, ega ma muidu Wilcoxi ja Divacit endale poleks tahtnud.
Igatahes loodan ka Reggie kiiret paranemist...

Aramis
01.11.04, 18:02
Algselt postitas 17

PG C. Arroyo (Uta - PG)
SG D. Miles (Por - GF)
G A. Houston (NY - SG)
G D. Anderson (Por - SG)
SF L. Odom (LAL - F,SF)
PF P. Gasol (Mem - PF)
F E. Okafor (Cha - FC)
F E. Najera (GS - F,FC)
C D. Mutombo (Hou - C)
C A. Williams (NJ - FC)
BN T. Kukoc (Mil - F)
BN E. Williams (NJ - GF)

Tagumised pickid tunduvad OK, aga ässade osas jääb vist firepowerist väheks.

Aramis
01.11.04, 18:04
Algselt postitas eika

keila kuradid löövad kaasa sellise tiimiga:
PG A. Iverson (Phi - G,PG,SG)
SG R. Hamilton (Det - SG)
G H. Turkoglu (Orl - GF)
G K. Kittles (LAC - SG)
SF E. Piatkowski (Chi - GF)
PF C. Webber (Sac - PF)
F C. Wilcox (LAC - PF)
F M. Rose (SA - F)
C R. Wallace (Det - FC)
C V. Divac (LAL - C)
Util D. Fisher (GS - PG)
Util C. Laettner (Mia - FC)

BN R. Miller (Ind - SG)
BN H. EisleyNA (Pho - PG)
BN A. Biedrins (GS - FC,PF)

Enda arvates läks draft väga sitasti. Eriti käis närvidele see, et mul kompuuter kokku jooksis, ega ma muidu Wilcoxi ja Divacit endale poleks tahtnud.
Igatahes loodan ka Reggie kiiret paranemist...

Jep, sul on õigus - pole just eriti midagi hõisata - siinnähtutest kehveim.

Aramis
01.11.04, 18:05
Algselt postitas 17

No vahet pole miuke mul tiim on, valisin mingid vennad 2ra ja asi vask, ega ma tulnudki voitma;)

Nagu teemas ennem räägiti - draft omab suurt tähtsust edukusel - aga peaasi, et kohale tulid ja ära tegid. Kui paar meest sul ennast ületvad võid enalegi ootamatult kuue parema hulka saada. Aga see oleks tõsine õnn.

skint
01.11.04, 18:29
Minu meeskond siis järgmine:

PG D. Stoudamire (Por - PG)
SG D. Christie (Sac - SG)
G A. Daniels (Sea - PG)
G E. Watson (Mem - PG)
SF J. Johnson (Pho - GF,SG)
PF A. Walker (Atl - F)
F P. Stojakovic (Sac - SF)
F W. Szczerbiak (Min - SF)
C S. Medvedenko (LAL - FC)
C E. Dampier (Dal - C)
Util A. McKie (Phi - GF,SG)
Util A. Hardaway (NY - GF,SG)
BN A. Croshere (Ind - PF)
BN T. Best (NJ - PG)
BN C. Cheaney (GS - GF)

Nüüd siis saavad asjatundjad rääkida, et kas on asjalik tiim või mitte, mina kui neid Ameerika asju mitte eriti jagav inimene ja Yahoo asja debütant ei oska küll seisukohta võtta... Ja mis ma nüüd edasi tegema pean? :P

Udupasun
01.11.04, 20:31
Minu poolt lähevad sedakorda tulle siis sellised tegelased:

PG J. Williams (Mem - PG)
SG C. Maggette (LAC - GF)
G R. Alston (Tor - PG)
G J. Hart (Cha - PG)
SF R. Artest (Ind - SF)
PF E. Brand (LAC - PF)
F G. Wallace (Cha - GF,SF)
F N. Hilario (Den - FC)
C R. LaFrentz (Bos - FC)
C P. Drobnjak (Atl - C)
Util M. Sweetney (NY - PF)
Util A. Nocioni (Chi - F,SF)
BN J. Smith (NO - SG)
BN E. Boykins (Den - PG)
BN D. West (Bos - G)

Aramis
01.11.04, 20:37
Skint sul päris ilusaid valikuid- võib isegi asja saada- 4-5 meest on aga kahtlase väärtusega.
Aga no Udupasun on vist ilmne favoriit. Väga tugev sats tundub olevat.

Prima
01.11.04, 21:12
Ei tulnud see draft eriti hästi välja. :( Aga noh endale meeskond meeldib ja esimest korda ka. :D
PG B. Davis (NO - PG)
SG M. Ginobili (SA - SG)
G M. Jaric (LAC - PG)
G D. Mason (Mil - GF)
SF T. Prince (Det - SF)
PF B. Cook (LAL - PF)
F M. Miller (Mem - GF)
F U. Haslem (Mia - PF)
C B. Wallace (Det - FC,PF)
C D. Fortson (Sea - FC)
Util J. Kapono (Cha - SF)
Util D. George (LAL - SF)
BN E. Robinson (Chi - SF)
BN F. Jones (Ind - SG)
BN M. Norris (NY - PG)

Juveman
01.11.04, 21:18
Team `Rashaun` näeb siis takoine välja:

PG A. Miller (Den - PG)
SG T. McGrady (Hou - SG)
G R. Davis (Bos - GF)
G R. Mercer (NJ - GF)
SF G. Hill (Orl - SF)
PF C. Boozer (Uta - PF)
F T. Thomas (NY - F)
F A. McDyess (Det - PF)
C A. Mourning (NJ - C)
C L. Wright (Mem - C)
Util W. McCarty (Bos - F)
Util T. Delk (Atl - G,PG)
BN C. Ward (Hou - PG)
BN S. Pippen[NA] (Chi - GF)
BN J. Salmons (Phi - GF)

No Aramis, igasugune kriitika on teretulnud :P Pippeni kohta ei kommenteeriks midagi, huumor ma ütlen...Aga jah, on nagu ta on, kuidas muidu rookie õpib kui ikka oma vigadest ;)

Aga tsiteerides härra skinti - what`s next? Päris hästi ei taipa asja...

SleepWalking
01.11.04, 21:20
D. Wade (Mia - G,PG)
L. Hughes (Was - SG)
J. Rose (Tor - G,GF)
S. Claxton (GS - PG)
K. Garnett (Min - F)
C. Williamson (Phi - F,SF)
J. Jackson (Hou - GF)
B. Diaw (Atl - GF)
Z. Ilgauskas (Cle - C)
D. Gadzuric (Mil - C)
L. Ridnour (Sea - PG)
N. Mohammed (NY - C)
K. Korver (Phi - SF)
K. Bogans (Orl - GF,SG)
S. Blake (Was - PG)

tohutu õnn teha draftis esimene valik langes siis minule. loomulikult kaasnes sellega see, et suutsin tekitada internetiühenduses kaose ca 20.58 ning sain uuesti \"liinile\" veidi enne kui teine valik tuli sooritada. samas aga totaalse rookie\'na võin olla uhke - tutvusin eile kohutava hulga uute mängijatena (no kohe imestasin, et stocktonit ja hornaceki valida ei saanud).

Devil
01.11.04, 21:38
C. Billups (Det - PG)
L. Sprewell (Min - GF)
Q. Richardson (Pho - SG)
D. Harris (Dal - G)
R. Lewis (Sea - SF)
D. Nowitzki (Dal - FC,PF)
B. Grant (LAL - C,FC)
E. Griffin (Min - F)
A. Davis (Chi - FC)
V. Baker (NY - FC,PF)
T. Lue (Hou - PG)
R. Rogers (NO - F)
D. Stevenson (Orl - SG)
E. House (Cha - SG)
L. Harris (Cle - SG)

mõned pickid mulle ei meeldi, aga käib kah(lugege, kui vähem kuulsamad poisid lootusi ei õigusta läevad vahetusse)

Micropop
01.11.04, 22:35
K. Hinrich (Chi - PG)
M. Redd (Mil - SG)
L. Deng (Chi - GF)
S. Vujacic (LAL - G)
M. Dunleavy (GS - SF)
P. Brown (NO - PF)
G. Giricek (Uta - GF,SG)
V. Radmanovic (Sea - PF)
E. Thomas (Was - FC)
Y. Ming (Hou - C)
F. Elson (Den - C,FC)
R. Horry (SA - PF)
C. Delfino (Det - GF,SG)
T. Ariza (NY - SF)
C. Jacobsen (Pho - GF)

Tugev keskmik

jutajass
02.11.04, 14:48
Algselt postitas SleepWalking

samas aga totaalse rookie\'na võin olla uhke - tutvusin eile kohutava hulga uute mängijatena (no kohe imestasin, et stocktonit ja hornaceki valida ei saanud).

Rõõm kuulda, et mõni mees veel neist mängumeestest puudust tunneb.Tõsi jah, pikk uni on sul olnud.Arvan,et Hornaceki loobumisega 2000a. kadusid ka Utahi sansid meistritiitlile,polnd ju rohkem mehi kes vastast tagant hirmu all hoidnuks ja kuidagi ei suuda nad leida ka uutsellist.Aga kui leiaks võiks juba võidulaulu jorisema hakata.

Allpol siis Juta Jassi unelmate meeskond,mis kahjuks veel rohkem tasakaalust väljas kui Utah Jazz.Arvasin, et PGga on aega küll, aga järsku polnd kedagi.

1.J.O´Neal
2.B.Miller(peale seda valikut jõudsin ise ka kohale)
3.Mobley
4.Camby
5.Gooden
6.Curry
7.C.Butler
8.Mihm
9.R.Bell
10.G.Lynch(siin oli veel T.J Ford saada, aga ei julend)
11.D.Jones
12.C.Andersen
13.K.Anderson
14.Jarron Collins
15.Frahm

kui mehed terved seisavad ja mõni vangerdus õnnestub teha,siis võib äkki võidelda küll.Ja nagu näha võib viimasena valijana veel mängumehi saada küll,kusjuures tagant järgi tark olles ei saa öelda, et kõik valikud parimad olid.

dreyd
02.11.04, 15:08
sinu jutu lõpetuseks ei tasu ka unustada mehi, kes FA-dena veel järel on, eelmine aasta sai asja jälgitud ning tõmmatud nii mõnedki kompud, näituseks Dallase Howard ja keegi veel..

Epic
02.11.04, 17:22
Mis värk Karl Malone\'iga on? Ketsid varnas või mängib veel?

muidu on tiim suht kahtlane... :P

J. Kidd (NJ - PG)
K. Rush (LAL - SG)
J. Terry (Dal - PG)
J. Stackhouse (Dal - GF)
S. Abdur-Rahim (Por - F,PF)
S. Swift (Mem - FC)
K. Malone (LAL - PF)
T. Gugliotta (Bos - PF)
S. Bradley (Dal - C)
D. Coleman (Det - FC)
B. Wells (Mem - SG)
J. Tinsley (Ind - PG)
P. Pierce (Bos - SG)
D. West (NO - PF)
I. Kutluay (Sea - SG)

Juveman
02.11.04, 17:42
Algselt postitas Epic

Mis värk Karl Malone\'iga on? Ketsid varnas või mängib veel?

Selle aasta sees meest kindlasti ei näe, aga ametlikult pole ta ketse varna riputand...ehk mailman rõõmustab meid uuel aastal siiski veel ning kui ta seda teebki, siis Lakersi värvides.

Aramis
04.11.04, 00:22
Algselt postitas Juveman

Team `Rashaun` näeb siis takoine välja:

PG A. Miller (Den - PG)
SG T. McGrady (Hou - SG)
G R. Davis (Bos - GF)
G R. Mercer (NJ - GF)
SF G. Hill (Orl - SF)
PF C. Boozer (Uta - PF)
F T. Thomas (NY - F)
F A. McDyess (Det - PF)
C A. Mourning (NJ - C)
C L. Wright (Mem - C)
Util W. McCarty (Bos - F)
Util T. Delk (Atl - G,PG)
BN C. Ward (Hou - PG)
BN S. Pippen[NA] (Chi - GF)
BN J. Salmons (Phi - GF)

No Aramis, igasugune kriitika on teretulnud :P Pippeni kohta ei kommenteeriks midagi, huumor ma ütlen...Aga jah, on nagu ta on, kuidas muidu rookie õpib kui ikka oma vigadest ;)

Aga tsiteerides härra skinti - what`s next? Päris hästi ei taipa asja...

Palju riski: Hill, Mourning, McDyess Kaks viiamst ei saa niikuinii suurt mänguaega. Lootust on, kui Hill teeb oma võimetele vastava hooaja ja vigastust ei tule. Äärmiselt ebatõenäoline.

Aramis
04.11.04, 00:24
Jutajass ja Micropop on ajanud kokku päris head satsid. Epic, devil ja veel paar mis siin lõpu poole tulid omavad riskielemente, mille yhele või teisele poole kaldumine võib palju meeskonna esitust mõjutada.
Dreydil vana kooli mehena on samuti kindel sats. Seega olen välja noppinud neli favoriiti neist kes siin postitatud on: Udupasun, Jutajass, Micropop ja Dreyd. kuid seal on sama hulk satse, kes paari õnnestumisega nendega võrdselt suudavad esineda, kui mitte pareminiga.

dreyd
04.11.04, 09:16
jah minu 3-ste kategooria sai kõva hoobi, Lenard siis ilmselt piiikaks ajaks väljas...

jutajass
04.11.04, 21:06
lisaks siia veel ühe minu arust väga hea satsi Heatertz:

1.Kirilenko
2.A.Stoudemire
3.Dalembert
4.Parker
5.Blount
6.M.Daniels
7.McInnis
8.Brezec
9.Bender
10.Haywood
11.Hudson
12.Knight
13.J.Barry
14.Garrity
15.M.Jackson

Aramis
05.11.04, 14:18
Jutajazz, sul on ïgus. See sats sobib favoriitide hulka väga hästi.

dreyd
10.11.04, 10:44
tundub küll, et SG pos on minu tiimis mingi äraneetud koht, nüüd ka Hoiberg seljaga day to day. Ja ongi nii, et kui eelmine aasta rahaliigas oli mul viskajaid rohkem kui kopka eest ning lauavõitlus põdur, siis tänavu on asi kardinaaleselt vastupidi ja sellist pilti soodustavad ka veel nüüd need vihatud vigastused, aga mis sa hädaga teed, äkki tuleb jõuluvana ja toob midagit hingele

SleepWalking
15.11.04, 10:43
kas on olnud esimesed 2 algaja-õnnelikud nädalad või ma oskangi seda mängu nii hästi?

Devil
15.11.04, 10:46
Seda ytleb aeg :)
Praegu on tõesti vara veel midagi kindlat öelda.

dreyd
15.11.04, 10:48
noh küsimusele oled ise juba osaliselt ära vastanud, ja teiseks ole ettevaatlik va yahoo fanatsy õnnejumalaga, paar vigastust ja kriips peal, aga muidu kohtumiseni
play-offis:P :põnn:

dreyd
16.11.04, 09:30
kas tõesti Harping kah hakkab katki minema, millegipärast ei ole ma üldse üllatunud:(

Juveman
21.11.04, 12:38
Kui vaid Grant Hill nüüd hooaja lõpuni vastu peaks ...seni üks suur pai talle :arm3:

...Kui nüüd ära sõnasin, siis...

17
21.11.04, 13:15
Tervitused 18. kohalt:baibai: :D

Aramis
21.11.04, 13:55
Hei - kuidas teil läheb? Äkki keegi viskaks liigatabeli siia peale nädala lõppu üles - huvitav oleks näha!
Meie rahaliigas on mulle raske koorem antud - promon commishina trademist ja 2/3 algsest satsist on välja vahetatud. Kolm tradet tehtud ja koos Sunddancekidiga jagame seda edetabeli tippu. Igal juhul - rahvas on hingega asja juures ja see on parim!

dreyd
22.11.04, 08:33
panen õhtal infi ülesse, kui keegi enne pole jõudnud seda teha, igatahes trade meie liigas veel tehtud pole, see-eest käib FA turul tihe sebimine.

SleepWalking
22.11.04, 11:09
1 olympiaturistid 24-6-0
2 Udused Linavistrikud 20-9-1
3 Super Seagulls 20-10-0
4 BC Lemps United 19-10-1
5 Mazziivsed hundid 19-11-0
6 Juta Jass 18-12-0
7 Heaterz 17-13-0
8 Kohila Kolvid 16-13-1
9 JKP Pirita 16-14-0
10 ghosts 14-15-1
11 Rashaun 14-15-1
12 BC DHT 14-15-1
13 keila kuradid 14-16-0
14 V6ru Dinamo 13-15-2
15 FCB 13-17-0
16 MuurseppNBAsse 11-19-0
17 KK T rva 9-18-3
18 Kuressaare Lakers 10-20-0
19 BC Tabiita 8-22-0
20 Treix United 5-24-1

Sel nädalal siis turistide ilmselt esimene tõsisem väljakutse ehk kohtumine Udupasuna tiimiga.

Udupasun
22.11.04, 12:00

Sel nädalal siis turistide ilmselt esimene tõsisem väljakutse ehk kohtumine Udupasuna tiimiga.

Sa nädala sissejuhatuseks Artesti ei sooviks?

:kaval:

SleepWalking
22.11.04, 12:06
et näiteks ... garnetti vastu vahetada, kes sel nädalal ainult viis mängu mängib?
mõtlen selle üle ;)

Aramis
22.11.04, 18:01
Ma vaatan, et teie liigas on treix oma koha juba leidnud. ;)

skint
29.11.04, 20:03
1 olympiaturistid 33-7-0
2 Super Seagulls 29-11-0
3 JKP Pirita 25-15-0
4 Heaterz 25-15-0
5 Mazziivsed hundid 25-15-0
6 Kohila Kolvid 23-16-1
7 BC Lemps United 23-16-1
8 BC DHT 22-17-1
9 Udused Linavistrikud 21-18-1
10 FCB 21-19-0
11 Juta Jass 21-19-0
12 ghosts 20-19-1
13 Rashaun 18-21-1
14 KK T rva 15-22-3
15 keila kuradid 16-24-0
16 V6ru Dinamo 15-23-2
17 Kuressaare Lakers 12-28-0
18 MuurseppNBAsse 12-28-0
19 Treix United 9-30-1
20 BC Tabiita 9-31-0

Koht on ju päris ilus mul, aga pärast drafti olen küll paar sellist liigutust teinud, mida nüüd vähe kahetseda võib... Besti vabakslaskmisele minu poolt järgnes tema mängutaseme märgatav tõus - seda võib pidada ebaõnneks, aga teine kahetsusväärt juhtum oli Medvedenko kiire ja hurraaga välja võtmine injury listist - puhtast teadmatusest, enam nii ei tee ;). Loodan, et mees ikka peatselt mängima hakkab!

SleepWalking
29.11.04, 20:15
Algselt postitas skint
Koht on ju päris ilus mul ...

naudi seda veel nädalake, järgmisel vaatavad turistid olukorra üle ;)

skint
29.11.04, 20:39

Algselt postitas skint
Koht on ju päris ilus mul ...

naudi seda veel nädalake, järgmisel vaatavad turistid olukorra üle ;)

Eks me vaatame jaah, aga põhimõtteliselt mulle tundub, et sinul on esialgu olnud õnn olnud kohtuda vaid selliste tiimidega, kus eriti usinalt vahetustega ei tegelda ja mõne koha peal on ilusasti ees IL-vennad. Aga samas ega mehe, kes toob igas mängus teatud suure hulga punkte, suure hulga laudu, sööte ja blokke ära, vastu on ebastabiilsemate vennikestega päris raske. Aga no ehk hakkab mul mõni seni varjus olnud mees siis särama näiteks :)

Aga kõigepealt vaatan, kas need udused poisid on ikka tõesti nii nõrgukesed :P ja võib-olla toob hoopis üks Barca fänn su enne maa peale tagasi ;) Või siiski, seda teen mina ikka :ham8:

SleepWalking
29.11.04, 20:56
Algselt postitas skint
Eks me vaatame jaah, aga põhimõtteliselt mulle tundub, et sinul on esialgu olnud õnn olnud kohtuda vaid selliste tiimidega, kus eriti usinalt vahetustega ei tegelda ja mõne koha peal on ilusasti ees IL-vennad. Aga samas ega mehe, kes toob igas mängus teatud suure hulga punkte, suure hulga laudu, sööte ja blokke ära, vastu on ebastabiilsemate vennikestega päris raske. Aga no ehk hakkab mul mõni seni varjus olnud mees siis särama näiteks :)

Aga kõigepealt vaatan, kas need udused poisid on ikka tõesti nii nõrgukesed :P ja võib-olla toob hoopis üks Barca fänn su enne maa peale tagasi ;) Või siiski, seda teen mina ikka :ham8:

selles suhtes on sul küll õigus - epic\'ut võitsime mõlemad ka vasaku käega mängides. no ja treixi ka. otse loomulikult. teisalt turistide head esimesed nädalad - hughes, wade, ilgauskas, korver, mohammed on kõik mänginud oma karjääri parimad mängud just neil nädalatel. järgmiseks nädalaks on mul muide esimene 10-0 võit planeeritud. muud muret ei ole kui, et tee ainult palju pallikaotusi. selles kategoorias mul veel võitu pole.

Martin
29.11.04, 22:27
no ja treixi ka.

Treix andis teile lihtsalt edu natuke. Asusin nüüd asja kallale. Juba eelmisel nädalal panin terve lineupi paika :P

Juveman
30.11.04, 00:19
Algselt postitas Martin
Asusin nüüd asja kallale. Juba eelmisel nädalal panin terve lineupi paika :P

Just nüüd kui ma lootsin kerget jalutuskäiku :P

Martin
30.11.04, 09:28
Ausalt öeldes ununes see liiga ära, sest draft oli rahaliigaga samal ajal. Kuid eks teeme nüüd sitast saia.

Juveman
06.12.04, 11:50
1 olympiaturistid 39-11-0
2 Heaterz 34-16-0
3 Super Seagulls 34-16-0
4 JKP Pirita 33-17-0
5 Mazziivsed hundid 30-20-0
6 Kohila Kolvid 28-21-1
7 Juta Jass 28-22-0
8 ghosts 26-23-1
9 Udused Linavistrikud 26-23-1
10 BC DHT 26-23-1
11 Rashaun 25-24-1
12 BC Lemps United 25-24-1
13 FCB 25-25-0
14 keila kuradid 21-29-0
15 KK T rva 18-29-3
16 MuurseppNBAsse 19-31-0
17 V6ru Dinamo 18-30-2
18 BC Tabiita 14-36-0
19 Kuressaare Lakers 13-37-0
20 Treix United 12-37-1

5 nädal lõppes siis isiklikult Martini seljatamisega :veryhappy ning uus nädal algab trade`i tulemusel kohale jõudnud Shaqiga!!!:arm3: Bye-Bye Boozer, loodetavasti tegid sa selle hooaja parimad mängud minujuures olles juba ära :ham1:

jutajass
06.12.04, 13:45
Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.

Martin
06.12.04, 14:03

Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.
No olgem ausad, et kõik jäi siiski suuresti Drafti taha. See oli ju rahaliigaga samal ajal. Ei olnud lihtsalt võimalik osaleda. Sellest ka see saast. Kuid eks üritan end kiirkorras parandada.

Devil
06.12.04, 14:25

Rahaliiga liidri Treixi koht siin liigas näitab ilmekalt miks asjal väike raha taga peaks olema.BS! BS! BS!
Punk on põhiline, mitte raha. Raha ei lisa oskusi :)

jutajass
06.12.04, 23:01
Algselt postitas Martin

No olgem ausad, et kõik jäi siiski suuresti Drafti taha. See oli ju rahaliigaga samal ajal. Ei olnud lihtsalt võimalik osaleda. Sellest ka see saast. Kuid eks üritan end kiirkorras parandada.

Tegelt ikka sai osaleda küll ühel ajal, natuke kiireks läks vahepeal,aga parem kui mitteosalemine.

skint
13.12.04, 11:26
Ei olnd õnne...

SleepWalking
27.12.04, 20:36
1 olympiaturistid 63-17-0
2 Heaterz 52-26-2
3 ghosts 48-31-1
4 Kohila Kolvid 47-32-1
5 Udused Linavistrikud 44-35-1
6 JKP Pirita 44-35-1
7 FCB 43-35-2
8 Super Seagulls 43-36-1
9 Juta Jass 43-37-0
10 Mazziivsed hundid 40-40-0
11 BC DHT 39-39-2
12 V6ru Dinamo 38-39-3
13 Rashaun 37-41-2
14 keila kuradid 35-44-1
15 BC Lemps United 33-43-4
16 KK T rva 30-47-3
17 MuurseppNBAsse 29-50-1
18 Treix United 26-52-2
19 Kuressaare Lakers 26-53-1
20 BC Tabiita 26-54-0

Siinkohal võib ju tekkida küsimus, et kas on tõepoolest võimalik läbida kogu hooaeg kaotuseta? ;)

Martin
27.12.04, 20:49
Siinkohal võib ju tekkida küsimus, et kas on tõepoolest võimalik läbida kogu hooaeg kaotuseta? ;)

Krt. küll need viigid ming ikka hukutavad :D

skint
17.02.05, 11:32
Küsimus! Või mitu...

Ühesõnaga oleks vaja teada, et kuna trade deadline on 24. veebruar ja sellega seoses on sama asi ka yahoo fantasys, siis kas ma vabaagentide turul veel pärast seda kuupäeva saan asju ajada või on kõik lukus seks ajaks?

Teiseks, kuidas on lood nende playoffidega? Nagu ma aru saan, pääseb Championshipi 8 meeskonda ja Consolationisse ka 8... aga mis asjad need Byed seal veel on?

Kolmandaks, Martin - oleks suht vajalik, et sa vähemalt 18. nädalal oma tiimi korralikult teeksid ja oma selle nädala vastasele liiga kerget võitu ei kingiks... onjääää!?

SleepWalking
17.02.05, 11:36
kas mitte ei pääse play-offi 6 esimest? \'bye\' peaks tähendama siis seda, et 1. ja 2. koha meeskonnad on selles voorus mänguvabad ning on otse 4 parema hulgas.

dreyd
17.02.05, 11:42
bye-d on kaks esimest põhihoojal, ehk siis sleepy ja mina:D , kellel on esimene ring po-s vaba ja po desse pääseb jah 6+6. FA-de pealt ei oska kommenteerida, loogiline oleks, et see ka kinni pandaks.

ja üle-üldse sleepy palun tagasta mu Childress, kellest ma napsusega peaga liig kergelt loobusin:)

SleepWalking
17.02.05, 11:52
meeldiva kompensatsiooni eest on childress kindlasti valmis kohilasse tagasi pöörduma :) turistid on pakkumistele avatud.

SleepWalking
07.03.05, 14:42
kuidas siis nüüd siis nii juhtus? :sega9:
finaalis võtame revansi.

dreyd
07.03.05, 15:09
see ei loe jah, mul oli paha nädal;)

SleepWalking
07.03.05, 15:16
no täpselt. seda uskumatum tundub mu pudrunäppude häving ...

SleepWalking
28.03.05, 15:02
võtan vastu õnnitlusi ning rahalisi annetusi. samuti olen nõus võtma tagastamatut laenu küllaltki suurtes kogustes. altkäemaksu aga ei võta. põhimõtetega inimene ikkagi. aga jah, kui ma alustasin eesmärgiga kedagigi edestada siis läks ju pisut isegi üle ootuste. nüüd vaja veel dreyd finaalis taltsutada ja ongi meri põlvini ;)

1* olympiaturistid 149-61-0
2* Kohila Kolvid 135-67-8
3* Heaterz 121-84-5
4* Juta Jass 122-86-2
5* Super Seagulls 114-91-5
6* Rashaun 112-92-6
7 ghosts 113-95-2
8 FCB 112-95-3
9 keila kuradid 109-95-6
10 BC Lemps United 107-96-7
11 JKP Pirita 109-100-1
12 Udused Linavistrikud 108-100-2
13 Mazziivsed hundid 99-109-2
14 V6ru Dinamo 97-108-5
15 Treix United 94-112-4
16 BC DHT 87-121-2
17 MuurseppNBAsse 78-128-4
18 BC Tabiita 75-134-1
19 KK T rva 70-136-4
20 Kuressaare Lakers 53-154-3

ahjaa, commish devil võiks selle viimaste päevade üleminekuerootika lõpetada enne playoffide algust (üleminekute realiseerumist).

17
28.03.05, 15:05
3* Heaterz 121-84-5
4* Juta Jass 122-86-2
6* Rashaun 112-92-6
7 ghosts 113-95-2
8 FCB 112-95-3
9 keila kuradid 109-95-6
11 JKP Pirita 109-100-1
14 V6ru Dinamo 97-108-5
15 Treix United 94-112-4
16 BC DHT 87-121-2
18 BC Tabiita 75-134-1
19 KK T rva 70-136-4

Tubli viimane koht minu seksikatelt mängijatelt:D

dreyd
28.03.05, 15:13
krt meeskonda on tabanud mingi minnalaskmis meeleolu, sarnaselt managerile;), viimasest voorust on kahju, sorry alla:(

eks näis mis tuleval aastal saab

Juveman
28.03.05, 16:30
3* Heaterz 121-84-5
4* Juta Jass 122-86-2
6* Rashaun 112-92-6
7 ghosts 113-95-2
8 FCB 112-95-3
9 keila kuradid 109-95-6
11 JKP Pirita 109-100-1
14 V6ru Dinamo 97-108-5
15 Treix United 94-112-4
16 BC DHT 87-121-2
18 BC Tabiita 75-134-1
19 KK T rva 70-136-4

2 korda Dreydiga 5-5, nujahh, igatahes koht kuue seas olemas, nüüd vaatab mis teha annab ;) No ja trade deadline võinuks tõesti peal olla, siukseid absurdsusi poleks vaja, mis nüüd toimub. Teine asi see, et järgmine kord võiks koos olla sats, kes oma tiimi regulaarselt hooldaks kah. Praegu ei saa mitme tegelase osalemisest üldse aru, oleks saand need kohad aktiivsemate manageridega täita.

Ent siiski, edu Playoff\'is :)

17
28.03.05, 16:54
Algselt postitas Juveman

3* Heaterz 121-84-5
4* Juta Jass 122-86-2
6* Rashaun 112-92-6
7 ghosts 113-95-2
8 FCB 112-95-3
9 keila kuradid 109-95-6
11 JKP Pirita 109-100-1
14 V6ru Dinamo 97-108-5
15 Treix United 94-112-4
16 BC DHT 87-121-2
18 BC Tabiita 75-134-1
19 KK T rva 70-136-4

2 korda Dreydiga 5-5, nujahh, igatahes koht kuue seas olemas, nüüd vaatab mis teha annab ;) No ja trade deadline võinuks tõesti peal olla, siukseid absurdsusi poleks vaja, mis nüüd toimub. Teine asi see, et järgmine kord võiks koos olla sats, kes oma tiimi regulaarselt hooldaks kah. Praegu ei saa mitme tegelase osalemisest üldse aru, oleks saand need kohad aktiivsemate manageridega täita.

Kui järgmine aasta taoline ettevõtmine toimub, siis luban, et võtan aktiivselt osa. Seekord vist kaks-kolm korda logisin sisse:P

Aramis
28.03.05, 18:31
Algselt postitas Juveman

3* Heaterz 121-84-5
4* Juta Jass 122-86-2
6* Rashaun 112-92-6
7 ghosts 113-95-2
8 FCB 112-95-3
9 keila kuradid 109-95-6
11 JKP Pirita 109-100-1
14 V6ru Dinamo 97-108-5
15 Treix United 94-112-4
16 BC DHT 87-121-2
18 BC Tabiita 75-134-1
19 KK T rva 70-136-4

Rahaliigas panime trade deadline 18.nädala lõppu. See ei peata muidugi tegutsemise waiveris ehk siis mõttetud droppimised on ikkagi ohtlikud. Õnneks meil siiski liiga piisavalt distiplineeritud, et midagi sellist ei juhtunud.

skint
28.03.05, 19:16
Tahaksin ka veel siingi öelda, et mina olen selle hooajaga rahul, kuue hulka saamise nimel käis põnev võitlus ning mõneti üllatavalt juhtus siis niimoodi, et Super Seagulls suutis viimase nädalaga sellise hüva tulemuse saavutada. Vinge. Samas on vinge veel seegi, et seeläbi sai ka sõber täitsa play-offi ju. Edu sulle Juveman ja kohtume finaalis onju:oih::doh::D (ma tõesti ei saa aru, et mis haip siin Sleepwalkingu ja Dreydi ümber käib:P)

Erilised tervutused läheksid minu poolt ikkagi kohtadele 8 ja 15 jäänud tegelinskitele, õnne teile:)

SleepWalking
28.03.05, 19:33
Algselt postitas skint
(ma tõesti ei saa aru, et mis haip siin Sleepwalkingu ja Dreydi ümber käib:P)

kui Sinu ja Epicu geniaalne tehing
A. Henderson (Dal - PF) ja M. Taylor (NY - PF) - K. Martin (Den - PF) ja P. Stojakovic (Sac - SF) vastu tõepoolest läbi läheb, siis loomulikult.

skint
28.03.05, 19:40

Algselt postitas skint
(ma tõesti ei saa aru, et mis haip siin Sleepwalkingu ja Dreydi ümber käib:P)

kui Sinu ja Epicu geniaalne tehing
A. Henderson (Dal - PF) ja M. Taylor (NY - PF) - K. Martin (Den - PF) ja P. Stojakovic (Sac - SF) vastu tõepoolest läbi läheb, siis loomulikult.

Ole mureta, ei lähe. Seda võin kinnitada peaaegu.

Aga siia taaskord üks asjalik (või siis v-o asjatundmatu) küsimus: kuidas lahendatakse play-offis olukord, kui match-up jääb 5-5 (või 4-4) viiki? Nagu ajalugu näitab, siis võib seda juhtuda päris korraliku tõenäosusega... Mitte et minul oleks plaanis mõni 5-5 teha, aga mõnel teisel on selleks kalduvus...

SleepWalking
28.03.05, 19:43
mitte, et mul endal oleks vaja play-offide pärast veel sel nädalal muretseda ;) aga

In the event that a playoff game ends in a tie, the deadlock will be broken using the following system:

1. Most team points scored.

2. Most team rebounds.

3. Highest team field goal percentage.

4. Highest team free throw percentage.

5. Fewest team turnovers.

6. Most team 3-point shots made.

7. Most team assists.

8. Most team steals.

9. Most team blocked shots.

10. Random \"coin flip.\"

Martin
28.03.05, 20:48
Võttes arvesse, et draftis ei osalenud ja vaatasin meeskonda mingi kaks-kolm korda, läks mul sellel liigas ikka hiilgama hästi. Mis muidugi ütleb nii mõndagi ehk liiga kohta :)

Devil
28.03.05, 21:30

ahjaa, commish devil võiks selle viimaste päevade üleminekuerootika lõpetada enne playoffide algust (üleminekute realiseerumist). rahul?

yldiselt jän siis 11ndaks, mul vajuvad siuksed asjad yldiselt enne kevadetulekut ära, noor veri vemmaldab mujal junõu :).

eika
30.03.05, 21:32
Algselt postitas Aramis
Jep, sul on õigus - pole just eriti midagi hõisata - siinnähtutest kehveim.
Selline oli siis Aramise arvamus mu tiimi kohta enne hooaja algust, aga tuli hoopis 9. koht- niisiis mina olen rahul. Tegelikult tasus aktiivsus waiver listis ära, sai endale krabatud C.Duhon, D.Davis, R.Evans- kõik arvestatavad keskklassi tegijad... Oleks draft vähegi õnnestunud, siis oleks kindlasti soovind kohta kõrgemal.
Igatahes läen nüid 7. kohta püüdma...

Aramis
30.03.05, 21:56
No pole ma suurem asi prohvet ega fantasyhunt. Aga teie liigas muidugi tegeldes asjaga võis ka sitast saia teha. Igal juhul - tubli töö ja too see seitsmes koht ära!

skint
02.04.05, 11:07
Hei, Devil, addid-dropid peaks ikkagi lahti tegema... hea meelega tooks Dampieri IL-ist välja, aga paraku praegu see võimalus puudub. Mida rutem, seda parem...

Devil
02.04.05, 13:37
sobib?
tegelt oleks õige, ikkagi lukus hoida, aga selleks oleks pidanud ette teatama vast

SleepWalking
03.04.05, 12:17
epic, mul on sulle üks küsimus.
kas sa oled täielik idioot?
tänan vastuse eest juba ette.

Devil
03.04.05, 12:51
Epic sa oled valus munn ikka, ilma sittumise ja pettruluseta ei suuda sa vist yhtegi mängu mängida.
Enivei, tegin paar liigutust, alumised 8 tiimi enam yhtegi addi dropi teha ei saa.

17
03.04.05, 12:56
Rääkige mulle ka, mida Epic tegi?:oih:

Devil
03.04.05, 13:46
vaata mis aktsioon on vahepeal toimunud

dreyd
15.04.05, 09:56
krt vist kisub vägisi nii, et peab sleepile õnne soovima, Kolvid on finaalis ikka väga rabedad :(, aga noh kaks hooaega järjest finaalis pole ka paha.

vaatab ehk tuleval aastal jälle

SleepWalking
15.04.05, 11:21
kole vara viskad kirve kaevu ... põhiturniiril olin enne pühapäeva täiesti kindel, et kolvid on ca 8-2 seisuga kotis kuid oh imet, nii see mitte ei olnud. seekord siis ka ei nielaista ennen kuin tipahtaa. kuigi tõsi, turistid on mängimas ühte oma parimat nädalat viimaste kuude jooksul.

Maarek
17.04.05, 15:29
Algselt postitas Aramis
Aga teie liigas muidugi tegeldes asjaga võis ka sitast saia teha.

Hmmm...., mis kõva mees. Võibolla avaldad mulle ka mõne kavala sitast saia tegemise nipi :doh:

SleepWalking
21.04.05, 17:17
Dwyane Wade
Larry Hughes
Jalen Rose
Jim Jackson
Kyle Korver
Kevin Garnett
Josh Childress
Zydrunas Ilgauskas
Nazr Mohammed
Luke Ridnour
Corliss Williamson
Jared Jeffries
Rodney Buford
Dan Gadzuric
Speedy Claxton

You are the strongest links of the season and You go away with the great victory!

Martin
20.07.05, 15:11
Et siis? Mis saab, poisid?

Udupasun
20.07.05, 19:06
Algselt postitas Martin

Et siis? Mis saab, poisid?

Ausalt öeldes mina juba suveliigade box score vaadates kalkuleerin keda draftis võtta-keda jätta :)

Aramis
20.07.05, 20:11
Hmm, ma pole veel box scoorideni jõudnud...aga kyll me jõuame!

mazz
20.07.05, 20:35
On mullegi hakanud tuhin juba vaikselt sisse tulema. Minu jaoks on statsid muideks kordades huvitavamad asjad, kui näiteks tabeliseisud või mängude tulemused. Kui kuskilt kohtumisi näha õnnestuks, siis oleks ehk teine lugu.

Kas möödunud hooajal Soccerneti liigas kaasa löönud managerid oleksid valmis sellest hooajast raha peale üle minema ja B-liiga looma? Või on selle plaani elluviimine nüüd lõplikult seiskunud?

hassan74
21.07.05, 13:34
Mina tahaks se hooaeg proovida seda mängu.Aga kes ütleks mis on rahasumma ja kuidas saab liituda?:r66m2:

Jyrka
21.07.05, 15:32
Kuna olen hakanud NBAd jälgima natuke, siis tahaks ka kampa lüüa.(Martinit tahaks ka lüüa)

SleepWalking
21.07.05, 15:35
turistid on valmis tiitlit kaitsma ...

SDK
21.07.05, 17:11
oh teid võrukaelu...

jazzjansa
27.07.05, 13:08
Ning OÜ Maasikavaarikas ootab NHL-i rahaliiga loomist, et siis magusalt herr Aramisele taaskord Sheldon Souray imelise mänguga(1+5) selg prügiseks teha.

Isiklikus plaanis lähtun draftis valimisel siiski eelkõige kõhutundest ning nagu tunamullune rahaliiga draft näitas, võib isegi neljateistkümnendas valimisringis jackpot tulla. Seega ei maksaks minu meelest liiga sügavuti süüvida mängijate arvulistesse näitajatesse ehk siis maakeeli statistikasse.

Kuid küsimusele, kus asub statistika sügavuse piir ning mis on üldse statistika sügavuse mõõdupuuks ei oska ma kohe kindlasti vastata. Ehk mõni matemaatika teaduskonna lõpetanud vanemtudeng oleks siinkohal abiks ning aitaks mind hädast välja?

Martin
27.07.05, 14:06
Hoki on kotikutele :P

jazzjansa
27.07.05, 14:23
Algselt postitas Martin

Hoki on kotikutele :P

ning kindlasti on need kotikud ka keskmisest libedamad

Udupasun
27.07.05, 17:57
Algselt postitas jazzjansa

Algselt postitas Martin