PDA

View Full Version : Uus sall!

fitti
08.10.04, 14:14
Lugupeetavad, mul on hea meel teatada, et Lätis võib fänn külma eest varjuda uue salli taha, mis näeb välja selline:

http://www.hot.ee/fitti/GEG_sall.jpg

lisamärkusena, et sinine ei ole pildil päris õige, toon tegelikkuses sama, mis eelmistel sallidel.
hinda ei oska veel öelda.

offtopicuna lisaks, et saadaval on ka spetsjomm märk hinnaga 20 eeku eksemplar:

http://www.hot.ee/fitti/pin.jpg

jälgige reklaami!!

jansa
08.10.04, 15:13
...JA kus seda enne mängu võimalik siis osta on?
Thnx.

P.S. Märk on üle pika aja väga ilus(omapärane);)

fitti
08.10.04, 17:03
ma loodan, et Kunn valgustab peatselt turustamisstrateegia koha pealt.

17
08.10.04, 17:11
Kas läbi neti ei saa kuidagi osta?Ma mõtlen mõlemat, nii märki kui salli.

xKxAxPxUx
08.10.04, 18:15
sall paneb jah suunurgad ila jooksma yäitsa :P

Mr.Maximus
09.10.04, 12:48
Üle pika aja jälle midagi asjalikku .
Kunn! Kas saaks 8 salli ja märki enne Läti sõitu kuidagi osta? :r66m8:

capa
10.10.04, 21:42
palju sall maksab ?

ROOTSI KUNN
10.10.04, 23:22
Alates esmaspäevast saab salli ja Läti -Eesti märki osta ja tellida.
Sall 170.-
märk 20.-
Tellimused kas tel: 52 14 160
või e-post taskupudel@hot.ee

Saadaval ka Riias enne mängu.

siidi
10.10.04, 23:57
Tubli ROOTSI KUNN! Suur vaev jälle nähtud. Loodan Riias sinult ühe märgi lunastada.

realmadridfan
11.10.04, 00:01
Kust seda osta saaks? Kõikidest suurtematest spordipoodidest?

rauno
11.10.04, 10:14
sobrasin netis ja sattusin kogemata sellisele lehele (http://www.balticshop.com/category.msql?cat=0751&title=Lithuania_Football) ja leidsin seal müügil leedu salli mis maksab $30.krt kui see pole suurushullustus mis see siis on(kusjuures kole on ka veel).mitte et ma tahaks seda salli osta(kui leetu läen jalakt vaatama võtan tallinast 3x odavama salli ja vahetan;))

Peku
14.10.04, 22:50
nii muuseas. kas keegi ei tahaks leiutada märki kus on ejl logo peal. ja üksi. et oleks lihtsalt ejl logoga märk. mulle meeldiks näiteks sellist kinnitada oma kotile, pintsakuservale, sallile, kuhu iganes. tehke ära mehed:lahe:

fitti
14.10.04, 23:21
olemas juba ju

IndrekL
15.10.04, 17:02
Algselt postitas fittibaldi

olemas juba ju
Ja hankida saab neid kust?

zaz
15.10.04, 17:09
Selleks on Jalgpallihailga apteek (http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_apteek.htm);)

Peku
15.10.04, 17:29
ma pidasin tegelikult silmas sellist mängumärgi suurust. et oleks ikka aru ka saada.

zaz
15.10.04, 17:36
Algselt postitas Peku
nii muuseas. kas keegi ei tahaks leiutada märki kus on ejl logo peal. ja üksi. et oleks lihtsalt ejl logoga märk. mulle meeldiks näiteks sellist kinnitada oma kotile, pintsakuservale, sallile, kuhu iganes. tehke ära mehed:lahe:

egas jah, maitse asi, mis sina oma pintsakuservale toppida tahad :doh:

IndrekL
15.10.04, 21:47
Algselt postitas zaz

Selleks on Jalgpallihailga apteek (http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_apteek.htm);)
Neid on mul oma 5, aga mõtlesin just(või noh Peku mõtles) selliseid ejl logoga mitte neid mängude omi

silver014
15.10.04, 23:46
Palju eesti koondise salle nüüd üldse kokku on ka?

rauno
16.10.04, 00:20
no kõikse esimene rariteet siis:)
need mis apteegis 2e sorti
siis uus sall, go,estonia,go.
ehk 4 tuli ette
ehk on veel mõni?

-madis-
16.10.04, 00:52
Algselt postitas rauno
ehk 4 tuli ette
ehk on veel mõni?

Hetkel tuleb lisaks neile meelde veel kaks: üks Blue Supportersi oma ja Euro2004.

rauno
16.10.04, 14:21
Algselt postitas madman666

Algselt postitas rauno
ehk 4 tuli ette
ehk on veel mõni?

Hetkel tuleb lisaks neile meelde veel kaks: üks Blue Supportersi oma ja Euro2004.

see euro2004 alagrupi sall tuli ka endal omk meele:)

nii et 6:)
need siis mida vutis kasutatakse.1 on veel a see hokifännidele rohkem mõeldud vist kus kuldsed kirjad vms ei mäleta täpselt

marcello
16.10.04, 14:32
Sall on küll kobe ja tuleb ää tellida ikke:)

fitti
16.10.04, 17:12
Algselt postitas Rooney#8

Algselt postitas zaz

Neid on mul oma 5, aga mõtlesin just(või noh Peku mõtles) selliseid ejl logoga mitte neid mängude omi

no ongi olemas EJL logoga, väike, kruvitav ja mitte plekist, vaid mingist vasesulamist.
olen kandnud ka pintsakurevääril, väga seks on.
paistab, et haiglapoes enam neid ei anta, ise sain vist kunagi Livonia Cupile sõites bussis.

salle on kindlasti rohkem kui 6, esimene lõvidega nt ja minu meelest on haigla poest saada olnud enam kui 2 erinevat salli.

IndrekL
16.10.04, 18:11

Algselt postitas zaz

no ongi olemas EJL logoga, väike, kruvitav ja mitte plekist, vaid mingist vasesulamist.
paistab, et haiglapoes enam neid ei anta, ise sain vist kunagi Livonia Cupile sõites bussis.

salle on kindlasti rohkem kui 6, esimene lõvidega nt ja minu meelest on haigla poest saada olnud enam kui 2 erinevat salli.
Aga kas sa öelda ei oska kus neid praegu saaks:sega4:

Diana
16.10.04, 21:39

Hmm...mina nägin neid väikseid EJL logoga märke umbes kuu aega tagasi World Clinicus.

rauno
17.10.04, 01:16

Algselt postitas zaz

fiti ma lugesingi ülesse 4(sealhulgas lõvidega) + tuli juurde veel euro2004 valikgrupi+ blue supporters ehk kokku 6.rohkem momendil ei meenu

EgoTrip
17.10.04, 15:08
see sall on müügil ka Tartu Kaubamajas. Hind oli umbes 250.-
Ise ostsin endale juba ära

fitti
17.10.04, 15:32
Algselt postitas rauno
fiti ma lugesingi ülesse 4(sealhulgas lõvidega) + tuli juurde veel euro2004 valikgrupi+ blue supporters ehk kokku 6.rohkem momendil ei meenu

1. Võitle, Eesti, võitle! (vist oligi esimene, päris vähe näha viimasel ajal)
2. Esimene lõvidega sall
3. Blue Supporters
4. Euro 2004
5. Me usume, me usume, eestisse! (JPH pood)
6. Eesti/Estonia (JPH pood) - ma ei ole ise näinud, on need kaks yhe salli poolt või lausa erinevad sallid?
7. Go, Estonia, Go
8. + siis jah see hoki(?)sall - heledam sinine ja kuldne vapp

Polegi väga vähe, kollektsionääridel esimeste sallide leidmisega vist raskusigi praeguseks.

ROOTSI KUNN
18.10.04, 13:10
Saada on veel mõned Läti mängu märgid. Kel soovi siis telligu. Pilt on eespool.

stiff
25.10.04, 11:26

Algselt postitas zaz

märgid saadaval JH poes...küsige aga julgesti ja saab kohe kätte

stiff

stiff
25.10.04, 11:28
näha saate apteegis http://www.jalgpallihaigla.ee/muud.htm

ROOTSI KUNN
01.12.04, 09:09
Jõulukingiks uus sall! Go ,Estonia, Go ! -lõvidega sall (pilt v.t. eespool) on jälle saadaval.
Tellimine tel; 52 14 180 või taskupudel@hot.ee

Fanattt
02.12.04, 08:51
juura poole pealt küsimus: kas EJL on loa andnud,et logo kasutatakse kurat teab mille peale trükkimiseks?:lahe:

Mr.Maximus
02.12.04, 17:35
Algselt postitas Fanattt

juura poole pealt küsimus: kas EJL on loa andnud,et logo kasutatakse kurat teab mille peale trükkimiseks?:lahe:

Jurist!!!Kus sa selle salli peal EJL-i logo näed? :oih:

17
02.12.04, 20:45
Algselt postitas Mr.Maximus

Algselt postitas Fanattt

Võibolla küsis ta seda sellepärast, et ta tahtis EJL\'i logo enda särgi peale näiteks trükkida lasta?:oih:

Fanattt
03.12.04, 15:32
Algselt postitas 17

Algselt postitas Mr.Maximus

Algselt postitas Fanattt

Võibolla küsis ta seda sellepärast, et ta tahtis EJL\'i logo enda särgi peale näiteks trükkida lasta?:oih:

Täpselt 17!
Küsimus ei olnud niivõrd selles uues sallis vaid üldiselt. EJL logoga käiakse vägagi lohakalt ringi ja trükitakse seda kurat teab kuhu.
Iga blönni peale ei tohiks logo panna.

:oih:

Ramm
03.12.04, 16:20
Algselt postitas Fanattt

Täpselt 17!
Küsimus ei olnud niivõrd selles uues sallis vaid üldiselt. EJL logoga käiakse vägagi lohakalt ringi ja trükitakse seda kurat teab kuhu.

See on Eesti ja siin kõik lubatud:lahe:

kaala
03.12.04, 19:16
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas Fanattt

Täpselt 17!

See on Eesti ja siin kõik lubatud:lahe:
veidike veel seda kallist lõbu, euroopa liit tuleb peale ja panen asja paika

fitti
03.12.04, 21:13
mis konkreetset blönni härra fanatt silmas peab siis praegu?

Erko
03.12.04, 22:30
Et see särk nagu, et kas kõikidel on ejl logo ja siis taga on erinev? ja kas on ka selliseid kus taga pole midagi ja saab enda nime panna?

shepard
04.12.04, 14:55
Algselt postitas Erx112

Et see särk nagu, et kas kõikidel on ejl logo ja siis taga on erinev? ja kas on ka selliseid kus taga pole midagi ja saab enda nime panna?

Et on küll nagu, et saab küll nagu. ja on ka vuhvleid särke nagu, kuhu saad kasvõi enda pildi panna peale nagu.

stiff
15.03.05, 11:42
Algselt postitas Fanattt

Jalgpallihaigla poes olevate toodete peal, kus on kasutatud EJL sümboolikat, on olemas EJL luba ning samuti makstakse EJL selle kasuatmise eest tasu.
Samuti saab JH iga müüdud toote pealt tasu.

stiff