PDA

View Full Version : MSN Messenger na

Tanua
11.10.04, 14:26
Teen uue teema seoses msn-i probleemidega praegu na. Nimelt mul ei tööta msn na :viha:

Et kas probleem ainult mul või on tegu rahvusvahelise murega na ?

Lisaks tahaksin teada teie msn-i aadresse ja seda,et kui palju te päevas msn-is olete ja kellega räägite mis teemadel na . Aitäh na :) :kala:

Tembu
11.10.04, 14:31
na= ? See on sama mis vää? Oh,miks te poisid risustate kallist emakeelt?

Tanua
11.10.04, 14:34
Algselt postitas tembuu

na= ? See on sama mis vää? Oh,miks te poisid risustate kallist emakeelt?

Ei ole na !!! Vää on ju imelik ja ei ole moes ,aga na on meil praegu väga popp kõnekäänd na. Aga teema juurde tagasi tulles ,rääkige msn-st na ,mitte niisama loba na!:trafck: :kratsti:

budu
11.10.04, 14:36
krdi msn tõesti ei tööta,see vist kellegi tekiytatud probleem

Martin
na na na na nan naaa nan nanna naaaa.

Loodan na, et said na vastuse na.

/me na popp ja noortepärane na.

Tanua
Algselt postitas budulojus

krdi msn tõesti ei tööta,see vist kellegi tekiytatud probleem

Kelle na ?:D :D

Tanua
11.10.04, 14:37
Algselt postitas Martin

na na na na nan naaa nan nanna naaaa.

Loodan na, et said na vastuse na.

/me na popp ja noortepärane na.

Vähe paljuks läks na :kisakõri: See ei ole popp nii ,kui aint nananananaa paned na ,1-2 korda lauses pannakse seda na :põnn:

Ch1ller666
11.10.04, 14:59
MSN iga na on midagi lahti või na ???

budu
11.10.04, 15:03
nüüd hakkas vunkama na

jansa
11.10.04, 15:42
venelased ütleks sellepeale et idi tõ k na-hui..:viha:

IndrekL
11.10.04, 16:06
MSN ütles na peale üless sul Tanua

Tanua
11.10.04, 16:18
Algselt postitas Rooney#8

Naljakas sinuarust na ? :hüppenöör :hüppenöör

Tanua
11.10.04, 16:19

nüüd hakkas vunkama na
Mul on mingi jama ikka na ,rahvas ei saa mu juttu kätte üldse na :( Et mis ma tegema pean na ,kas mingit patchi vaja mul na ?

Ch1ller666
11.10.04, 16:20
Algselt postitas Tanua

nüüd hakkas vunkama na
Mul on mingi jama ikka na ,rahvas ei saa mu juttu kätte üldse na :( Et mis ma tegema pean na ,kas mingit patchi vaja mul na ?
A võib olla na inimesed nagu na ei saa sittagi aru na kui sa koguaeg ütled na.

Tanua
11.10.04, 16:22
Algselt postitas Ch1ller666

Algselt postitas Tanua

nüüd hakkas vunkama na
A võib olla na inimesed nagu na ei saa sittagi aru na kui sa koguaeg ütled na.

tra sa situd mu teema ära na ,mis ma sulle teind olen krt na:viha: :viha: Mul on mure ja sina kohe paukud na ,tont na!

Ch1ller666
11.10.04, 16:25
Pole ma midagi su teemat ära rikkunud na läksin ju vooluga kaasa na ja üldse mida see na tähendab na???

Martin
11.10.04, 16:30
tra na kõlab öeldes peaaegu nagu kraana.

muidu on neid naaaasid võimatu teksti na liita na, sest jube rõvedaks läheb see jutt na.

apunkto
11.10.04, 16:40
Imbetsill.

marcello
11.10.04, 16:46
Algselt postitas apunkto

Imbetsill.
ja mitte väike,pigistagu punne parem mitte ärgu na-tagu siin:D
See et sul seal kapa-kohila Puuetega Laste Puukoolis see popp on ei tähenda,et sa siin pead keelega pedereerima

Tanel
11.10.04, 16:46
Gigant1_5@hotmail.com na. Räägin rohkem oma lemmiktüdrukuga na, teemad on juba suht karmid na. :lahe: :arm1:

eston maravilha
11.10.04, 16:54
Algselt postitas Tanel

teemad on juba suht karmid na.

hoiate virtuaalselt käest kinni ja sul püksid märjad??

mjkk
11.10.04, 16:57
Seks käega ja veebikaamera ma arvan.

taku*
11.10.04, 17:07
Oi. Nii hea, et keegi sellise teema tegi na. Ma mõtlesin juba 8 päeva, et teeks või ei... aga siis hakkasin kartma, kuna ma pole üldse julge inimene, pigem arg ja häbelik. Aga na msn-iga suhtlen küll lõputult. see on nii lahe na. nagu na saab rääkida igasugu asju ja siis emme ega vend ega issi ei saa kuulata pealt, nagu telefoniga, ma saan siis salaja ropendada ja nii edasi na. Siis ükskord saatis sõber mulle ühe laulu selle msniga na ja see laul oli üle 3 mega suur ja see tuli nii aeglaselt ja ma ootasin, aga samal ajal chättisin teistega na. Siis kuulasin seda laulu, see oli vist Sven Lõhmus megamix supper suve hitt. Oi kui siis läksin kuraasi täis ja hakaksin tantsima. siis suhtlesin na veel na oma sõpzidega. tead kui lahe. ja siis kell 03.12 nägin, et kell nii palju ja ja ja siis läksin magama na. Na elu on ikak raske na. na
hui

IndrekL
11.10.04, 18:03
Algselt postitas Tanua

Jep na.:õnnelik:

dreyd
11.10.04, 20:22
Algselt postitas marcello

ja mitte väike,pigistagu punne parem mitte ärgu na-tagu siin:D
See et sul seal kapa-kohila Puuetega Laste Puukoolis see popp on ei tähenda,et sa siin pead keelega pedereerima

mõned meist elavad nn kapa-kohilas ja võivad seda sinu juttu võtta kui mitte eriti õnnestunud nalja, ammugi puudab seal selline kool

Mikusiku
11.10.04, 20:37
Kas te na kasutate lihtsalt rääkides na ka seda faking na\'d? Või lihtsalt netis na?\'
edit=nanananananannananananananananananananananana nanananananananananananananananananananananananana nanananananananananananananaannananananananananana nanananananananananananaannaannaannaanananannanana nananananannananananananananananananananananananan ananananananannaanannaanannananananananaannaannana nananananananananaannanaananananananananananananan anana

mikc
11.10.04, 21:53
Algselt postitas sarvik*

Oi. Nii hea, et keegi sellise teema tegi na. Ma mõtlesin juba 8 päeva, et teeks või ei... aga siis hakkasin kartma, kuna ma pole üldse julge inimene, pigem arg ja häbelik. Aga na msn-iga suhtlen küll lõputult. see on nii lahe na. nagu na saab rääkida igasugu asju ja siis emme ega vend ega issi ei saa kuulata pealt, nagu telefoniga, ma saan siis salaja ropendada ja nii edasi na. Siis ükskord saatis sõber mulle ühe laulu selle msniga na ja see laul oli üle 3 mega suur ja see tuli nii aeglaselt ja ma ootasin, aga samal ajal chättisin teistega na. Siis kuulasin seda laulu, see oli vist Sven Lõhmus megamix supper suve hitt. Oi kui siis läksin kuraasi täis ja hakaksin tantsima. siis suhtlesin na veel na oma sõpzidega. tead kui lahe. ja siis kell 03.12 nägin, et kell nii palju ja ja ja siis läksin magama na. Na elu on ikak raske na. na
hui

icccc....sama luq naq ziin,ise ga ei uzu na.

Shrek
11.10.04, 22:07
Minul ka msn ei tööta:kurb10:. Aga Tanua, kui sa ütled et sul on see na selline sõna mida lihtsalt ei saa lausest välja jätta siis tee nii, et kirjuta oma postitus na\'dega ära ja siis paranda niimoodi et ühtegi na\'d enam poleks.

Karla
11.10.04, 22:14
mul töötab msn,aga sitt on see et kedagi pole sees.

realmadridfan
11.10.04, 22:30
Minul ei tööta. :(

Silver
11.10.04, 22:34
Algselt postitas realmadridfan

Minul ei tööta. :( Please start, please, ou fag, start please. Please. :doh:

17
11.10.04, 22:37
Mul kah juba pikemat aega junnib ja sisse ei saa...

realmadridfan
11.10.04, 22:42
Algselt postitas treze

Algselt postitas realmadridfan

Minul ei tööta. :( Please start, please, ou fag, start please. Please. :doh:

:oih:

kaala
11.10.04, 23:03
kuramus küll, igakord see msn vabandab end erineva erroriga välja.ükskord ptleb, et minut on msn maas, kohe kohe töötab sell jälle, teinekord on üldse viga minu arvutis jne.:doh:

zaz
11.10.04, 23:10
siis ei jää muud üle, kui Soccerneti jutukasse!;)

PS! kui se asi veel ikka töötab:oih:

SleepWalking
11.10.04, 23:28
kuulge väiksed sõbrad, msn kas töötab kõigil või ei tööta kellelgi. kui internetti olete ühendatud ja msn ei tööta - oodake. oodake veel kauem. oodake kuni hakkab tööle. siia postitamisest pole kasu.

na.

shepard
12.10.04, 01:36
Algselt postitas SleepWalking

kuulge väiksed sõbrad, msn kas töötab kõigil või ei tööta kellelgi. kui internetti olete ühendatud ja msn ei tööta - oodake. oodake veel kauem. oodake kuni hakkab tööle. siia postitamisest pole kasu.

na.

btw ministeeriumites peaks msn keelatud olema. Vähemalt kunagi oli.

:lahe:

ahzoo jah, unustasin:
na

Jaan
12.10.04, 04:07
Algselt postitas shepard

btw ministeeriumites peaks msn keelatud olema. Vähemalt kunagi oli.

:lahe:

ahzoo jah, unustasin:
na

Oleneb mis ministeerium on na. Pooled tuttavad ministeeriumiametnikud on päev läbi sisse logitud. Tõsi, nende kiituseks peab ütlema, et pooled on enamiku ajast \"bisi\" na. Ja kui msn on keelatud, siis on ju windows messenger...

Martin
12.10.04, 08:47
Algselt postitas Jaan
Oleneb mis ministeerium on na. Pooled tuttavad ministeeriumiametnikud on päev läbi sisse logitud. Tõsi, nende kiituseks peab ütlema, et pooled on enamiku ajast \"bisi\" na. Ja kui msn on keelatud, siis on ju windows messenger...

See \"bisi\" on küll võltsmoraaliga seotud. Mina olen näiteks aus ja ei pane kunagi mingit \"buzit\" või \"avaid\" peale, sest esimest olekut pole olemas ja teine ehmataks potentsiaalsed kirjutajad ju kah ära :P Nii jääks isegi uudised saamata.

Kuid palju olulisem on nüüd SW MSNi aadress kätte saada!

SleepWalking
12.10.04, 09:21
Mnjah, ministeeriumid ei ole siin tõepoolest ühe vitsaga löödud. Oskaksin tuua kohe ühe konkreetse näite, kus MSN on ametlikult lubatud. Ning selle kasutamine on üsna aktiivne. Seda loomulikult vaid eesmärgiga teenida rahvast veel paremini.

fitti
12.10.04, 09:26
Algselt postitas Jaan
Ja kui msn on keelatud, siis on ju windows messenger...

www.e-messenger.net ikka na

SDK
12.10.04, 12:07
peale igast msnnide ja messindzeride uninstallimist tööarvutist paranesid töötulemused märgatavalt. võib siin kahe asja vahel mingi seos olla? :oih: na, rah, kdi.

shepard
12.10.04, 15:14
Algselt postitas Martin

<nali>

Pakuks SleepWalking@fin.ee
:D

</nali>

SleepWalking
12.10.04, 17:52
Algselt postitas shepard

Algselt postitas Martin

<nali>

Pakuks SleepWalking@fin.ee

</nali>

uuriv ajakirjandus võiks tulla hoopis kergemate vahenditega õigele vastusele ...

eston maravilha
12.10.04, 17:53
Algselt postitas SleepWalking

uuriv ajakirjandus võiks tulla hoopis kergemate vahenditega õigele vastusele ...

:D :D

mg
12.10.04, 20:02
Algselt postitas Tanua

Teen uue teema seoses msn-i probleemidega praegu na. Nimelt mul ei tööta msn na :viha:

Et kas probleem ainult mul või on tegu rahvusvahelise murega na ?

Lisaks tahaksin teada teie msn-i aadresse ja seda,et kui palju te päevas msn-is olete ja kellega räägite mis teemadel na . Aitäh na :) :kala:

msn na messengerit pole olemas na :lahe:

Who`s the man?

ja minu msn i aadress on perseauk@hotmail.com

Jaan
13.10.04, 04:33
Algselt postitas Martin
See \"bisi\" on küll võltsmoraaliga seotud. Mina olen näiteks aus ja ei pane kunagi mingit \"buzit\" või \"avaid\" peale, sest esimest olekut pole olemas ja teine ehmataks potentsiaalsed kirjutajad ju kah ära :P Nii jääks isegi uudised saamata.

No kuule, see viimane on ju õige lihtne! A muidu tahad küsida isiklikku rida eelarvesse vä?

Bisiga on jah, kahtlased lood. Endal on see kasutusel väga harva, aga isegi siis see ei sega teisi miskipärast ning mind ka mitte. Mitterääkimiseks on hulka legitiimsem kasutada seadet away või appear offline... Päris ära ei saa ka ju minna, äkki tuleb keegi lahe tegelane liinile, nagu Martin või nii.... :P

Riigi teenistuses olevate inimeste kohta tegin kavähe statistikat. Listis on neid kokku 15, neist 8 ei kasuta asja töö ajal. Töö iseloomu tõttu, mitte, et nad üldse ei tahaks :) Seitsmest üks on väga tihti bisi, kolm suhteliselt tihti. Kolm ülejäänut aga pea mitte kunagi. Loomulikult on need kolm viimasena nimetatut meespoole esindajad, samas kui neli esimest on naised. Aga et bisi kedagi ei koti tegelikult - vähemalt kahe inimese puhul see mind küll mitterääkimast ei sega. Üks räägib isegi vastu ka... (Jah, see statistika on siin ainult sellepärast, et mul on praegu igav).

Tanua
26.10.04, 10:32
Henrykal on koguaeg Away na :oih: kunagi kätte ei saa na ,jube närvi ajab na :oih:

A siuke küsimus ka na ,et kas keegi yahoo msn-i ka kasutab na ? :kaval: :kaval:

plekkpurk
26.10.04, 10:42
minu arvut saada koolis kõigile funny.exe faili :) täpsemalt see ei ole hösti kontrollitav ..( see saatmine.. ise saadab)

kaaLer
29.10.04, 02:10
persse no...se faking na on tglt eriti rõve :viha:
täis kaif on lugeda seda käkerdust täis naasi ....:viha:

karla01
29.10.04, 02:36
Algselt postitas kaaLer

na on ju nii tore sõna na.:P

kaaLer
29.10.04, 03:26
Algselt postitas karla01

Algselt postitas kaaLer

na on ju nii tore sõna na.:P

a kusjuures ei ole ju :viha:

junnike
29.10.04, 04:13
Algselt postitas kaaLer

mis need \"...\", \"aaga\", lugedaa ja paljud muud \"noored\" sõnad toredamad on?

enda silma ei näe pinda aga kaaslase silmas näed palki.
päris nii see vanasõna polnud täpselt kuid ehk sõnum jõuab kohale.

piilupart
03.11.04, 20:11
Algselt postitas Tanua

Peaks mainima, et isegi väga. Mul na kõht juba na valutab na naermisest na. Ma na vaatan, et na seda na kasutatakse na koma asemel na.

Aggie
03.11.04, 21:41
ei no nüüd ajavad kõik na jura :viha:

lennu
03.11.04, 23:15
Vaiki na! Sa ei tea asjast midagi na!

fitti
10.11.05, 14:14
misasja (http://www.epl.ee/artikkel_304936.html)? ma küll saan. edit: krt, näe ei saa jah ikka.

kunagi oli winmessengeriga aga siuke nali, et ei saanud oma nickiks panna sõnu nagu president, sysop, admin ja midagi oli veel.

TeeleS
10.11.05, 18:46
Natuke ikka kasutan msn-i. Natuke iga päev :ingel4:...Peamiselt sõpradega suhtlemiseks, kuid vahepeal tuleb ka kooli- ja vallaasju natuke ajada
na

siim089
10.11.05, 22:32
MSN on väga toreasi:õnnelik:

renarreb
11.11.05, 09:46
oiblaad
na ei ole mingi popp sõna
amatöörid.

Devil
06.12.05, 21:00
Et nagu, kes mind msni ei lase? Kuuldavasti pole ma ainus, keda ei lasta. On rohtu peale kannatamise?

Devil
06.12.05, 21:03
okei rsk, just sain aga oma kolmveerand tundi jändasi :S

Daz Booob
06.12.05, 21:17
tri, ma ei saa siiani nah - kän enibodi help mii?

Mikusiku
06.12.05, 21:20
Minul oli ennem selline jama, et rääkisin ühega, kes oli offline:D
Vähemalt nii väitis mu msn.

Devil
06.12.05, 21:39
siukseid juhtumeid on ka mulgi sel nädalal olnud, et räägin aga näiatb et teine offline ... bugbugbug ... see on see uus msn ;).

tkkt
06.12.05, 22:10
Algselt postitas zidane_5

Minul oli ennem selline jama, et rääkisin ühega, kes oli offline:D
Vähemalt nii väitis mu msn.

Algselt postitas Devil

siukseid juhtumeid on ka mulgi sel nädalal olnud, et räägin aga näiatb et teine offline ... bugbugbug ... see on see uus msn ;).

see on suht tavaline. Nädalas korra ikka.

MihkelPallak
06.12.05, 23:19
ma ei saa paari vennaga ise rääkida ainult siis kui nemad ise midagi ütlevad, näitavad et nad on offline

K6IV
11.12.05, 13:54
Ilma MSN ita oleks paljud asjad teisiti...näiteks telefoniarved

Zaeka
19.01.06, 21:59
Mine **** ,täitsa p****.Teen arvutile restardi,lähen pellerisse,tulen tagasi login oma kasutajaga sisse arvuti mõtleb natuke palju,lasin just f-secure peale ka võibolla sellepärast,lähen msni,mine m*** täiesti karp jäi lahti mida v***, arvuti signis automaatselt mingi teise msniga sisse, pilt oli ka.WTF?

mcnamara
19.01.06, 22:20
Algselt postitas Zaeka

Mine **** ,täitsa p****.Teen arvutile restardi,lähen pellerisse,tulen tagasi login oma kasutajaga sisse arvuti mõtleb natuke palju,lasin just f-secure peale ka võibolla sellepärast,lähen msni,mine m*** täiesti karp jäi lahti mida v***, arvuti signis automaatselt mingi teise msniga sisse, pilt oli ka.WTF?

Kas see oligi see kuulus reidi eesti keel?
Noorsugu ON hukka läinud.

Zaeka
19.01.06, 22:26
Ei ole reidikeele kasutaja aga sellele asjale oleks seletust vaja.

Mis täpsemalt seal üldse reidikeelt meenutab?Signis sisse on küll kahtlaselt kirjutatud aga midagi muud erilist küll ei näe.Tärnide taga peituvad täiesti eesti keelsed sõnad

Mingi msni kala muidu?Mind huvitab see et kui ma login kellegi teise arvutist oma msniga sisse siis läheb mulle display pictureks pall või part või hobune, aga see oli ehtne naise pilt.

varix
19.01.06, 22:36
Algselt postitas Zaeka

Ei ole reidikeele kasutaja aga sellele asjale oleks seletust vaja.

Mis täpsemalt seal üldse reidikeelt meenutab?Signis sisse on küll kahtlaselt kirjutatud aga midagi muud erilist küll ei näe.Tärnide taga peituvad täiesti eesti keelsed sõnad
Ropendamine poiss, see on paha, ma saan aru, kui kasutad sõna kurat või raisk, a hullemad sõnad on juba kurjast;)

Zaeka
19.01.06, 22:40
Seletage ära mulle mismoodi see pilt sinna sai siis võin tärnid maha kakkuda või mis iganes:)
Ma saan aru kui msn kogemata oleks suvalisse msni sisse loginud aga see...

varix
19.01.06, 22:42
Algselt postitas Zaeka

Seletage ära mulle mismoodi see pilt sinna sai siis võin tärnid maha kakkuda või mis iganes:)
Ma saan aru kui msn kogemata oleks suvalisse msni sisse loginud aga see...
Häkker Mati käis külas?

Zaeka
19.01.06, 23:00
Mati või ei aga keegi võiks mingi normaalse seletuse anda asjale.
Mul ta parool isegi olemas koos pildiga :oih:

MihkelPallak
19.01.06, 23:04
On ilus?

Zaeka
19.01.06, 23:07
Üsna normaalne vist aga ega ma eriti ei keskendunud pildile.

No_Name
27.01.06, 16:14
Tanua = Ta nu n a -hui.

sicmic
27.01.06, 16:22
Algselt postitas No_Name

Tanua = Ta nu n a -hui.

:kulm:

foorumis alles uustulnuk, aga juba rüvetad austust legendi vastu. :(

No_Name
27.01.06, 16:27
Vabandust - rohkem nii ei tee.

fitti
27.01.06, 17:47
a mismoodi ma oma msni-passwordi vahetada saan? :piinlik:

Jyrka
27.01.06, 17:51
Algselt postitas fitti

hotmeilis kuskil äkki

inzu
27.01.06, 17:52
Algselt postitas fitti

logid msn.com-is oma kasutajaga sisse ja siis sealt change password:õnnelik:

fitti
27.01.06, 17:54
Eisaa, mul on mitte-eksisteeriv meiliaadress, mis somehow msnis edasi töötab. Ainult, et viimasel ajal miskipärast sainib msn mind omal initsiatiivil sisse kuigi mind arvuti taga ei ole ja inimesed räägivad tühja ja arvavad et ma olen eriti ülbe ja ei vasta! Mõtlesin et äkki passwordi vahetamine avitab, aga kurat temaga.

Jyrka
27.01.06, 18:01
tee uus aadress ja lisa ainult oma parimad sõbrad! :D

Scooter
27.01.06, 18:25
scooter@msn.ee

Scooter
28.01.06, 12:23
Tulge keegi msn\'i... ma tahan rääkida!

taku*
28.01.06, 12:32
mina olen ju...või ma ei kõlba enam:kurb4:

fitti
30.03.06, 17:30
Kule. Lisatud ehk additud smileyd kuskil pildifailina/gifina ka arvutisse salvestuvad?

Jasper
30.03.06, 17:43
Algselt postitas fitti

Kule. Lisatud ehk additud smileyd kuskil pildifailina/gifina ka arvutisse salvestuvad?
Ei tea aga mina tavaliselt salvestan arvutisse esmalt ja siis addin.

17
16.05.06, 23:26
Olen ma ainus, kes hetkel sisse ei saa?

LauraM
16.05.06, 23:32
Olen sees, aga kontaktid hüppavad suvalistel hetkedel online/offline, kuigi tegelt on kogu aeg online. Teiste sõnul teen seda isegi. Huvitav. MSN on häkk. :deemon:

Mikusiku
16.05.06, 23:41
Algselt postitas LauraM

Olen sees, aga kontaktid hüppavad suvalistel hetkedel online/offline, kuigi tegelt on kogu aeg online. Teiste sõnul teen seda isegi. Huvitav. MSN on häkk. :deemon:
Mul oli ainult ühega nii, et rääkisin, kuigi näitas, et ta offline.

Scooter
17.05.06, 12:27
Kasutage Skype\'i, peded. :oih:

Refieus
17.05.06, 13:05
Algselt postitas Scooter

Mingi Google Talk oli samuti aga uninstalli tegin sellele.

Scooter
17.05.06, 15:19
Algselt postitas amority

Algselt postitas Scooter
Mis see üldse siia puutub?! Keda kotib? Tee format C: ka kui tahad. :P

ballack
17.05.06, 15:22
Algselt postitas Scooter

Algselt postitas amority

Algselt postitas Scooter
Mis see üldse siia puutub?! Keda kotib? Tee format C: ka kui tahad. :P

tahad andmetest lahti saada? lihtsam on lihtsalt kangiga üks obadus anda.......läheb palju kiiremalt ja igaveseks :D

MihkelPallak
23.05.06, 22:44
mingi jälle sisse ei saa:S mingi vana msniga saan, aga 7.0 ega 7.5 ei saa...mingi olen neid reinstallinud ka ikka ei saa

taku*
23.05.06, 22:57
siis on jama, kui msn ei funka... ei saa oma uue viru soenguga reidi naisi sebida.

taku*
23.05.06, 23:27
ma tegin aega parajaks... mul oli tattoo salongis aeg kell 17.30 loll. aga nüüd oman ma seksikat tattood:lahe:

taku*
24.05.06, 00:09
sa oled sees ju lammas!!!!

Nalja Raamat
24.05.06, 00:13
Algselt postitas MihkelPallak

see on vana msn, ma tahan uute saada sest vana ei lase mul asju saata ja mul on vaja ajaloo spikrit:(

sa oled idioot

17
24.05.06, 00:20
Algselt postitas MihkelPallak

see on vana msn, ma tahan uute saada sest vana ei lase mul asju saata ja mul on vaja ajaloo spikrit:(

Meili teel saad ka saata ju:doh:

MihkelPallak
24.05.06, 10:43
lasin hoopis klassivennal kodus välja printida ja kooli tuua

17
17.07.06, 20:42
Tra miks ma sisse ei saa jälle:viha: Loobib mingit faking errorit.

Signing to MSN Messenger failed because the service is temporarily unavailable. Please try again later. 81000314

Kümme minutit ootan juba, aga ei mingit tolku:viha:

jee jee, korda sain:)

Saarlane
17.07.06, 20:44
Selline asi nussib mul pidevalt. Pane lihtsalt kinni ning ela natuke ilma messend˛erita:)

Karla
17.07.06, 20:50
Miks te nii palju roppe sõnu kasutate?:viha:

Noonik
18.07.06, 22:16
Live Messenger - on kellelgi kogemusi?

Zaeka
18.07.06, 22:35
Algselt postitas Noonik

Live Messenger - on kellelgi kogemusi?

Midagi uut ega erilist ei ole, vist. Ahjaa inimesega saab siis räägida kui ta offline on, saab teated hiljem kätte kui sisse logib. Muidu üsna normaalne.

rohelineKonn
03.08.06, 18:03
vaimukas nimi hetkel kahjuks puudub says:
mul tuli superhea mõte
laseme ringlusesse kuulujutu, et reelika on rase
räägime kõigile ja hästi vandeseltslasliku näoga
ütleme et edasi ei tohi rääkida
red button says:
oooooooo
red button says:
mote jube hea
siis räägivad kindlasti
red button says:
aga teostus nigel, TA JU JOOB KOGUAEG
vahele võib jääda muidugi seetõttu, et reelika joob nagu loom
kurat, ette jõudsid
kõik kes ei joo on juba ammu rasedad
hea mõte aga raske teostada
red button says:
jah, ja kuidas aru saada, et keegi rase on, TA ENAM EI JOO
va priit
red button says:
kes on priit?
minu kursavend, kes ei joo
käib minu sünnipäevadel
selline korraliku välimusega noormees
red button says:
ahsoo
red button says:
ei teagi ma korralikke ei vaata
kui sa teda ei tunne, siis on natuke jama kuulujuttu levitada
red button says:
rohkem meil ju yhiseid tuttavaid pole, KELLEL JUBA LAPSI EI OLEKS....
meil pole ka ühtki ühist tuttavat kes ei joo
red button says:
seda jah... ja ainuke kes oleks on ka MEES
aga kui teeks reelikale mingi tünga
lepiks mingi arstiga kokku, et see keelaks tal joomise ära
ütleks, et muidu sureb ära
red button says:
ha ha ha
ja siis räägiks kõigile, et reelika on rase
red button says:
ma kohe isegi naersin praegu
red button says:
peab reelikale mingit udu ajama miks ta juua ei tohi... ta peaks hakkama mingeid antibiootikume sööma
red button says:
voi teine variant, ma annan talle fiati ja lasen ennast soidutada koguaeg, ta on ju autojuhtimise jargi taiesti hull
just-just. ja kuna me oleme kõigile rääkinud seda raseduse juttu, siis keegi ei usu tema seda antibiootikumide joga
nii ütlemegi
reelika on rase, aga ei tea kellest ja ei julge tunnistada. vaadake ise. ta ei joo ning valetab, et on mingis lennoxi tõves. vaatasin järgi, sellist tõbe naised ei saagi põdeda!
red button says:
sounds like a plan
red button says:
(juu häv ö sikk maind offkoorss...)
red button says:
a selle peak smingi 1 peojuuksul saama ära korraldada... ennem väikene eeltöö, et koigil värskelt meeles oleks ja siis peaks sättima nii, et rellä järgmien omik tööl ja tuleb autoga
mingi hea suur pidu võiks olla
red button says:
jah, kus koik oleks ikka kohal
palju endisi mehi
red button says:
pead hakkama veel tagant järgi synnipäeva pidamam
siis need vaataks kõik üksteist mõrvari näoga
red button says:
jessss

Tanel
13.01.07, 12:55
Olen ma na ainuke na kes msni sisse ei saa na? Juba mitu tundu jamab na see asi...

2mSööt3mMööda
13.01.07, 13:01
Olen ma na ainuke na kes msni sisse ei saa na? Juba mitu tundu jamab na see asi...
minul funktsioneerib igatahes :)

Tanel
13.01.07, 18:04
Mul na korras nüüdseks juba ka na. Arvuti vana raisk na vajas restarti na.

Jeti88
22.05.07, 11:49
ei töööööta

17
04.07.07, 15:06
Tsiteerides klassikuid: "Olen ma na ainuke na kes msni sisse ei saa na?"

Rein
04.07.07, 15:06
Tsiteerides klassikuid: "Olen ma na ainuke na kes msni sisse ei saa na?"

Tundub nii

cannuman
05.07.07, 15:16
Triin [49-3] | kurvast pepust õnnelikku peeru ei tule! says:
kuule...tule korista mu stringi sahtel ära:D

cannuman
05.07.07, 21:28
Triin [49-3] | says:
kui ma stabiilne ja korralik olen siis saan keppi

Saarlane
12.07.07, 17:43
Kesse minu MSNi ära sõi? Või polegi ma ainuke, kellel service temporarily unavailable on?

Olympi
12.07.07, 19:24
Kesse minu MSNi ära sõi? Või polegi ma ainuke, kellel service temporarily unavailable on?
Aga minul töötab. Troubleshoodi oma ühendust

Saarlane
12.07.07, 23:05
Hihi, ei saanud troubleshootida, kuna ei olnud seda võimalust. Aga üsna pea pärast minu postitust tuli MSN tagasi, siin olid vist taevased jõud mängus.

smörgåsbord
26.02.08, 22:25
MSN rivist väljas hetkel või on asi minus?

pluutu
26.02.08, 22:29
MSN rivist väljas hetkel või on asi minus?
Mul sama jama! :mad:

Max313
26.02.08, 22:35
Sama siin, terve päev on jamanud.

cannuman
26.02.08, 22:44
aga mul ei ole probleeme olnud...aga noh olen koguaeg sees ka olnud. Äkki sisse ei lase logda, ei tea...

Hughes
26.02.08, 22:58
olin ka päeval sees, kui teistel jamad juba olid. prooviks logisin välja ja enam uuesti sisse ei saanud.

Wingback
27.02.08, 01:53
Tra ma ei saa aru, mul töötab.

eston maravilha
27.02.08, 16:45
kui msn ei tööta siis jääb elu seisma?

$$$
27.02.08, 16:52
kui msn ei tööta siis jääb elu seisma?

Oh siis oleks veel hästi...;D .

Kasper
27.02.08, 18:24
Msn jamab jah viimasel ajal. Tuleb olla järjepidev ning tihedalt uuesti üritada sisse logida. Küll ta, siis läheb ka.;)

lennu
27.02.08, 20:48
kui msn jamab, on ikka sitt pidu na. üldise inflatsiooni tingimustes tuleb sotsiaalset kapitali seejärel kindlasti devalveerida na.

mcnamara
27.02.08, 21:03
Ma pole vist ligemale aasta enam sisse loginud. Ühel hetkel nõudis uuendamist ja jätsin selle tegemata. Vahetevahel kasutan onlain-varianti, kui tööl olen.
Muidu ajab gmail chat asja ära. Kõik olulised inimesed on gmailis. ;)

z3ro
29.02.08, 17:47
mul MSN töövahend, siis on kellad, kui ei tööta :)

cannuman
18.05.08, 20:12
messenger viskas välja ja enam ei lase sisse logida. Minu viga või üldisem?

edit: häkksin sisse tagasi

cannuman
19.05.08, 12:54
Ott . says:
Kui Real ostab Totti, siis ma saan sinu käest lõuga:D

Kasper
27.05.08, 01:48
See lause peaks nädala tsitaatidesse minema:)!

Tanel says (0:29): tüüp on nagu veikkausliiga cristiano ronaldo praegu:D

E: Ajaloo huvides ning Tanua austuseks: NA!

Põnn
17.06.08, 01:13
Kas kellelgi veel Msn paneb näkku praegu või on minu paha ?

JanK
17.06.08, 01:16
Ma ei saa sisse logida.

EDIT: Sõpradel paneb ka MSN paska.

kaala
17.06.08, 01:16
ülemaailmne probleem. nüüd saavad kõik msni kasutavad viiruse ja tekib katastroof

Kasper
17.06.08, 01:27
Ma olin ennem sees na, aga rääkida ei saanud. Õigemini ükski sõnum ei läinud na kohale. Nüüd aga ei lohi enam sisse ka mitte na.

Põnn
17.06.08, 01:32
Ebuddy-st ei lasta ka sisse :S

kaala
17.06.08, 01:41
maailmalõpp on lähenemas

Kasper
17.06.08, 01:41
Ägedad mehed logisid sisse na.:)

Epic
18.06.08, 17:42
See na jamab na. Tõrkekood 80048831 na.

Password aegunud na. Probleem na lahendatud na.

Kasper
11.09.08, 17:23
Täitsa na jama ju. Ma ei saa msni na. Miks nii na? Na tahaks msni na.

cannuman
11.09.08, 17:24
mul töötab. Aga noh ei tasu välja logida muidu ei sa sisse uuesti ilmselt:)

Mõnuagent 007
11.09.08, 17:25
mul töötab. Aga noh ei tasu välja logida muidu ei sa sisse uuesti ilmselt:)

Ta võib su vabalt ise ka välja surada. mina olen enda arvates jummala onlain, aga teistele näin õfflainina:(

cannuman
11.09.08, 17:39
jah seda on ka ette tulnud. Ja ei saa enda staatust muuta. Aga nüüd vist ok mõni kurtja juba online:)

Yorro
11.09.08, 17:46
Eile ei saanud terve päev sisse, siis tegin reinstalli ja nüüd töötab korralikult.

Kasper
11.09.08, 18:01
Tavaliselt on nii, et kui siia teemasse tuled ja mure ära kurdad, siis asi laabub. Seega mina olen juba pikemat aega sees. :P

sziczinche
11.09.08, 18:13
ma tegin aega parajaks... mul oli tattoo salongis aeg kell 17.30 loll. aga nüüd oman ma seksikat tattood:lahe:

mis värvi om ? :cool:

Epic
19.09.08, 20:11
Too ei tööta na. Miks na?

cannuman
19.09.08, 20:13
mul täitsa töötab

Epic
19.09.08, 20:25
Sain na lõpuks sisse na, peale saja na aasta pikkust logimist na.

Devil
07.10.08, 12:52
anna says (11:28):
hey babe, how ya doing? looking forward to the new gw tonight
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:31):
Hi
yeah
anna says (11:33):
my cold came back today!
even worse than it was b4
iv lost my voice, i cant speak at all
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:36):
:O
atleast you can type
anna says (11:39):
mums told me a bit of deep throating shud clear up my loss of voice!!

Devil
07.10.08, 13:12
anna says (11:51):
did u know that if u have sex 3 times a week u have less chance of getting a cold
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:51):
haha
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:52):
thats why I have cold all the time :D
anna says (11:52):
haha and me
its true, iv tried it amd didnt have a cold for 6 months
anna says (11:54):
but for it to work both man and woman have to climax
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:54):
complicated :O
anna says (11:55):
nah, not really just have to get in the mood
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:55):
anna says (11:57):
but ur talking to a woman that wont stop until shes satisfied
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (11:57):
luckily Im just talking
anna says (11:59):
hahaha, not known a bloke that can handle me yet
anna says (12:00):
i dont just have sex, theres all the dressing up and playing around 1st
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (12:01):
you are scaring me
anna says (12:06):
the best bit is the 1st bit, dressing up, playing, licking,sucking, kissing maybe a but of masturbation from time to time, bit of teasing and nibbling, handcuffs may come out
anna says (12:07):
then the sex starts, but not just 1 position, and i can last for hours

hull tädi raisk, loo moraal, ei tasu rase olla, ajad hullu :P.

Devil
07.10.08, 14:44
***** says (13:40):
mnjah. vist küll.
kusagil klubis ilma seksida? pärast tilgub mööda jalga alla naisel ... vms :D
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (13:40):
sa oled yht filmi vaatanud vist
***** says (13:40):
jah
aga ega ta sees ka püsi.
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (13:41):
tisside epale tuleb lasta
***** says (13:41):
ahsoo.
tead kui rõve seda maha pesta on?
pole endale tisside peale lasknud
ilmselt küll.
nojah siis tuleb ära süüa
ök

täna on üks lõbus päev ikka :).

Mmmerka
07.10.08, 19:33
nüüd me siis teame mis devili põhiteema msnis rääkides on , täname sind selle eest!

Glasgow Celtic FC
07.10.08, 19:34
tegelt oli see ebavajalik info:D

JanK
07.10.08, 19:35
Dev, ma söön hetkel... :D

Devil
07.10.08, 20:05
Head isu ;).

edit: egas ma siis kogaueg "sellest" ei räägi, vahest juhtub :). Vahes mõni inglanna ise läeb käest ära.

ergo2482
08.10.08, 18:13
Need sinu MSNi vestlused meenutavad juba ühe kiilaneva arvutiõpetaja omasid :)

Devil
08.10.08, 19:08
jah, aga ma pole 45 ja neiud pole must 3 korda nooremad :D. ahjaa mul pole musta nahast mantlit kah :D.

ergo2482
09.10.08, 21:57
Matrix ruulib (Y)

Ch1ller666
09.10.08, 22:02
Matrix ruulib (Y)

Aga ainult esimene osa! OK teine ka natuke...

Guns, lots of guns!

Kasper
09.10.08, 23:50
Sander says (22:46):
noh tglt mul on kosse aga mitte selliseid millega vittu taguda
Kasper. says (22:47):
vittu
no ma ei tea, kuidas sina, aga mu arust on kondoom päris hea lahendus
Sander says (22:47):
vutti
Sander says (22:47):

cannuman
18.10.08, 22:20
no mingi kepp on

17
18.10.08, 22:31
mul nüüd ka..

Devil
24.10.08, 13:42
anna says (12:34):
it started with a kiss, and eneded up something alot more
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (12:34):
, naughty
anna says (12:34):
it shudnt have happened! hes just split from his other half, and i shud have known better
anna says (12:35):
we supposed to be going out tonite, heaven help me, wat the hell am i gonna say to him
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (12:36):
relax and talk like usual
anna says (12:36):
like i talk to u after iv told u i wanna shag ya!
bit different face to face
anna says (12:37):
it just happened dont think either of us were thinking straight
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (12:37):
lol
anna says (12:38):
dont get me wrong hes txt me this morning and asked if im ok, i just dont wanna look at him in that way, hes been a good friend to me for a long time
Perfektsuse etalon, but also known as Devil says (12:39):
good friends help eachother out sometimes
even if it means they have to fook

:D, olge ettevaatlikud rasedate naistega :P.

Even
31.10.08, 03:17
even64@hotmail.com

jou, ainult coolid inimesed võivad lisada

Even
31.10.08, 03:21
1 olemas, who's next?

eston maravilha
31.10.08, 03:23
ma olen liiga kool , et sind lisada.

zaz
24.11.08, 00:54
zaz says:
kui oleks täpselt sama teema siis ikkagi ei
Rauno. says:
no mis asi saab olla nii hull
Rauno. says:
vägistati põõsas ära?
Rauno. says:
no juhtub tänapäeva ühiskonnas

Tofoa
16.12.08, 16:35
Silver klaasmees ütleb:
Väravas Dida, vanust 35 - vahetusest sekkub samavana Kalac, kui vajadust.
Kaitseliinis 36-aastane Favalli, 40-aastane Maldini, poisike, 32-aastane Nesta ning äsja 9-aastase lepingu sõlminud 31-aastane Jankulovski (vahetusest on võimalik tuua noor täkk Kaladze, kes on alles 30)
Silver klaasmees ütleb:
Poolkaitses on paremal äärel oma parimas jalgpalluri eas Beckham (33), keskel nooruke Gattuso (30) ning Emerson (32), vasakul pallib talendikas Ambrosini (31)

Ründes lootustandev duo Inzagi (35) ning temalt kogemusi saav 32-aastane Shechenko
Silver klaasmees ütleb:
Pingil on sellised noored täkud nagu Ronaldinho (28) ja ründelootus Bonera (26), kellele jagatakse veel kogemusi
Jon ütleb:
umbes siuke milan on jah ...ära sa Seedorfi unusta
Silver klaasmees ütleb:
Seedorf tuleks laenule saata kogemusi saama,
Silver klaasmees ütleb:
Paari aasta pärast ehk leiame temalegi koha Milanis
Jon ütleb:
jah
Jon ütleb:
aga ma arvan, et nii kogenematu meeskond ei saa hakkama
Jon ütleb:
Costacurta peaks tagasi kutsuma
Jon ütleb:
miks mitte ka van Basteni, Gulliti ja Rijkaardi
Silver klaasmees ütleb:
Ning ootame täiendusi Ronaldo ja paari aasta pärast loodame ka Drogba endale saada
Jon ütleb:
Rivaldo peaks ka Milani naasma
Silver klaasmees ütleb:
Kui Maldini peakski kunagi lõpetama, siis umbes 10-aasta pärast on Terry piisavalt kogemustega, et liituda Meie parima jalgpallitiimiga
Jon ütleb:
ojaa
Silver klaasmees ütleb:
Hyypia loodame ka meelitada
Jon ütleb:
aga mitte enne 3 aastat
Silver klaasmees ütleb:
Jep
Silver klaasmees ütleb:
Tal vist kehtiv leping veel, tahaks ta tasuta saada
Jon ütleb:
kipub veel naiivseid vigu tegema
Silver klaasmees ütleb:
Jep
Silver klaasmees ütleb:
Ja me oleme nõus rivaalile Juventusele maksma 25m , et saada maailma parim poolik, Nedved
Jon ütleb:
mis Mark Hughes ikka Cityt juhendab...tulgu milani. Ja Paul Ince lasti lahti, las tuleb ka. Ja steve Bruce wiganist ka. super keskkaitse.
Jon ütleb:
jap, Nedved on palju väärt
Jon ütleb:
ära Oliver Kahni unusta ...aga ta väravavahi jaoks liiga noor. ta varuväravahiks. Põhisse kutsume legendi, Peter Schmeicheli
Silver klaasmees ütleb:
Ning mõnda ameeriklasest väravvahit tahaks ka milani nimekirjas näha, miks mitte Aston Lilla mängija Brad Friedel või soomlane Jussi Jääskelainen , kui too oma Boltoni karjääri peaks lõpetama
Jon ütleb:
nad liiga noored ..las õpivad Schmeichelit
Silver klaasmees ütleb:

Silver klaasmees ütleb:
Ilmseltelt on meie eesmärgiks teha Santiagost taas hispaania esikinnas, ning plaan ka tema tagasi Suurde Jalgpalli kutsuda
Silver klaasmees ütleb:
Canizares ftw
Jon ütleb:
jap, igaljuhul
Jon ütleb:
Lev Jashin on elus? hahaa
Silver klaasmees ütleb:
Seda ma ei tea öelda, kuid kindlasti on Pele huvitatud meiega liitumast
Jon ütleb:
aga kuhu me Poomi Mardi unustame? :..ühe käega väravavahti on ka vaja
Silver klaasmees ütleb:
Ning me näeme noort talenti ka Floweris, Sheringamis, Sheareris ja Romarios
Jon ütleb:
jap, Maradona võtab ka kuuldavasti kaalust alla, et meile tulla
Silver klaasmees ütleb:
Jep, Maradonal ongi igav Argentiina peatreeneri toolil passida, las võtab Batistuta ka kaasa
Jon ütleb:
oo, muidugi Bati-gol ju
Silver klaasmees ütleb:
57 golassot Argentiina koondises
Silver klaasmees ütleb:
Baggiod tuleb ka tagasi kutsuda
Jon ütleb:
Sir Bobby Charlton meie keskvälja ankruks
Jon ütleb:
Robreto ikka jah
Silver klaasmees ütleb:
Postuumne Best samuti tagasi !
Jon ütleb:
just
Silver klaasmees ütleb:
Küll nad alles näitavad, kuidas Maldini ja Dida mängima peavad !
Jon ütleb:
täpselt nii
Jon ütleb:
Bierhoff ka
Jon ütleb:
Beckenbauer liberoks
Silver klaasmees ütleb:
Oliver on noor alles
Silver klaasmees ütleb:
Napsame ta siis ära, kui ta vähe küpsem on
Silver klaasmees ütleb:
ma mõtlesin, et Favalli võiks laenule saata kuskile, mehistuma
Jon ütleb:
nii kümneks aastaks. liiga lapsik
Silver klaasmees ütleb:
jep
Silver klaasmees ütleb:
Kaladze paneme üldse nooortetiimiga treenima
Jon ütleb:
ja Kaka ja Ronaldinho saaadame sõime tagasi
Silver klaasmees ütleb:
Pato läheb vaatab telekast vutti veel, liiga noor, et treenida
Silver klaasmees ütleb:
Trenne polegi Milanis nii noortele
Silver klaasmees ütleb:
Noorim vanusegrupp algab 30-dast eluaastast
Jon ütleb:
noortetreeningud just ...30 ndast eluaastast...ehk mängivad oma 1978 ja noortemate liigat
Jon ütleb:
vanemate tähendab
Silver klaasmees ütleb:
Ja noh, ManUl on iluideaal Ronaldo
Silver klaasmees ütleb:
Me peame Harry Redknappi tooma
Silver klaasmees ütleb:
Oi kuidas naised hakkavad meie fännideks siis
Jon ütleb:
Sir Alex oli omal ajal suur ründetuus. lõi sitaks väravaid. paneme ta meie targeti maniks
Silver klaasmees ütleb:
Kulla mees, Sir Alex oleks hea, aga talle ei sobi Itaalia jalgpall, me võiks Co-owneriks ta osta ja siis saata kuskile Chelseasse laenule
Jon ütleb:
jaaa, seda küll aga meil on 5,ndasse reservvõistkonda keskkaitset vaja. kutsume Tarmo Rüütli
Silver klaasmees ütleb:
jaaa
Silver klaasmees ütleb:
Aga igatahes
Silver klaasmees ütleb:
Kui meil on Devils üles ehitatud
Silver klaasmees ütleb:
Siis peaks The Pensionersi üle võtma
Silver klaasmees ütleb:
Seal asjad väga käest ära läinud

aanvaller
16.12.08, 17:15
kroonime selle aasta pikimaks soccerneti postituseks , õnnitlused.
nahhui seda ma muideks läbi loen :)

17
17.12.08, 21:49
Kas see pidi naljakas olema?

Cule
17.12.08, 21:53
Üks ja sama nali 20 korda järjest ei ole naljakas.

Kasper
20.03.09, 00:23
Mr Mojo Risin' says (23:20):
las ma arvan
ta ütles mates et on sind varem näinud
telekas
jalka ajal
ja siis sina
"Nojah, ma olen Stevan Jovetic"

Teist päeva järjest juba Jovetici naljad. :D

E: Mr Mojo Risin' says (23:23):
sa ütlesid et sa oled Jovetic
Mr Mojo Risin' says (23:23):
ta ütles vastu et
Mr Mojo Risin' says (23:23):
"ei, sa oled Martti Pukk, ma olen sind hoopis Kure mängudel näinud"

cannuman
31.05.09, 17:10
cannuman says:
1. Mis ma tegema pean et see jää sulama panna
2. Millal sa tissipildi saadad? :D

Anonüümne sexpert (vist ei ole mmmerka) says:
No sellele on jumala lihtne vastus, sa oleks pidanud ise ka selleni jõudma. Et siis, hmm, mis krdi jää sulamist sul vaja on kui sa minuga abiellud varsti, ah??:D Ja siis mis tissipilti sa veel ootad pärast seda kui sa nüüd ütlesid, et sa teist naist vahid???:D

Shermann
04.06.09, 22:07
Maailmalõpp!? MSN Messenger na ei tule lahti na!

aanvaller
05.06.09, 00:17
kasuta web messengeri.

tkkt
05.06.09, 15:48
ikka juhtub ju:D

Tofoa
05.06.09, 16:30
Teema nime peaks ka vist ära vahetama? MSNi pole olemas.

stark
08.06.09, 04:34
Teema nime peaks ka vist ära vahetama? MSNi pole olemas.

milleks?:D

inimesed tunnevad teda siiski msn nime all.

Kasper
08.06.09, 12:37
milleks?:D

inimesed tunnevad teda siiski msn nime all.
Ongi na. Liigutades hiirt Windows Live Messengeri logole ekraani all vasakus servas na tuleb mul na kiri MSN. Ja kui na msn lahti teha, siis kohati on reklaami asemel na "MSN" kirjutatud sinna, seega na "MSN Messenger na" on väga hea teema nimi na.

Kasper
19.10.09, 20:23
Kasper says (19:20):
mis teed?
Silvia,. says (19:20):
Naeran.
Silvia,. says (19:21):
Kujuta ette kui Edgar Savisaar järmises valimiskampaanias paneks selga liibuva supermani kostüümi. Ma oleks kusekates lihtsalt.
Niii haige.

smörgåsbord
19.10.09, 21:04
sa räägid tüdrukuga, kes ütleb "kusekates"?

Kasper
20.10.09, 02:49
sa räägid tüdrukuga, kes ütleb "kusekates"?
Msni-nimi ei ole päris. :(

kurb
23.10.09, 15:19
Minu msn on martin.kaos@hotmail.com

Ma olen pidevalt sees

fcfloraforever
23.10.09, 15:37

Ma olen pidevalt sees

Ja kedagi huvitas siin praegu, mis su msn on?

mcnamara

Ma olen pidevalt sees

Kas see on nüüd hoiatus või ähvardus?

Kuivik Banaan
Ma olen pidevalt sees

Mu heal sõbral neeger Johnil on sinu üle ülevoolavalt hea meel. Ta lubas sinuga msn teel kiiremas korras ühendust võtta. Paraku ei oska öelda, mida see reaalses elus tähendab, kuna tema kodukohas on selle Internetiga nagu on.

kurb
23.10.09, 16:36
Mu heal sõbral neeger Johnil on sinu üle ülevoolavalt hea meel. Ta lubas sinuga msn teel kiiremas korras ühendust võtta. Paraku ei oska öelda, mida see reaalses elus tähendab, kuna tema kodukohas on selle Internetiga nagu on.

Mis ta nimi on?

mcnamara
23.10.09, 16:58
Mis ta nimi on?

na John na ... na

jyriöö
23.10.09, 17:15
Mis ta nimi on?

Üldiselt ma soovitan Kuiviku siinsete postituste põhjal sul neeger Johnist võimalikult kaugele hoida. Tegemist tundub olema paadunud pedofiili, zoofiili, mitmenaisepidaja ning kupeldajaga. Nüüd, kui sa oled teinud saatusliku vea ning avaldanud oma täisnime ja msn aadressi, siis soovitan otsekohe, kui keegi neeger ja/või John sinuga ühendust võtab, võimalikult kiiresti sellest emale rääkida

kurb
23.10.09, 19:22
Kas te foorumi algust olete lugenud?
Näha ei ole!

Kasper
23.10.09, 19:31
Mis ta nimi on?
Ma na talletasin igatahes selle na posti auhindade teema tarvis na üles na. :lahe:

elx
23.10.09, 20:18
lugesin foorumi algust na ja Ch1ller666 na:(

kurb
23.10.09, 22:29
Mingid väärakad olete w?

Mingi na ja na

fcfloraforever
23.10.09, 22:37
Mingid väärakad olete w?

Mingi na ja na

Loe teema pealkirja na.

kurb
23.10.09, 23:04
Loe teema pealkirja na.

Õpi lugema!!

Kui vana sa oled?

Horatio
23.10.09, 23:05
Sinust vanem na.

fcfloraforever
23.10.09, 23:08
Õpi lugema!!

Kui vana sa oled?

Teema pealkiri on MSN Messenger na nii, et kas peaksin ikkagi lugema õppima na?

Sa ei tunne nii suuri numbreid na.

Nohik
23.10.09, 23:50
Õpi lugema!!

Kui vana sa oled?

Tee uus foorum na

cįńamo
24.10.09, 00:09
Iv seen better days na.

kurb
24.10.09, 00:12
You maybeau see but i dont

salajane33
24.10.09, 00:14
Teema pealkiri on MSN Messenger na nii, et kas peaksin ikkagi lugema õppima na?

Sa ei tunne nii suuri numbreid na.

No mis sa ikka 11 aastaselt loodad?

Mask
24.10.09, 00:23
Järjekordne teema p*** keeratud na.

ertz
24.10.09, 00:28

maybeau bridges?

cįńamo
24.10.09, 01:46

See on ilmselge näide iidsest trolli keelest, tore et on veel noori trolle kes viitsivad ja tahavad seda õppida na.

kurb
24.10.09, 11:45
No mis sa ikka 11 aastaselt loodad?

Esiteks ma ei ole 11 aastane ja teiseks pelakiri on MSN Messanger na!!

Siis sa peaksid seda teemalt küsima kes selle foorumi tegi kuna ta siis kirjutas valesti.

Horatio
24.10.09, 14:30
Miks see "na" siis nii valesti on na?

Svenniid
24.10.09, 15:07
kurb tee uus foorum kui see ei meeldi

dimaggio
24.10.09, 21:45

Siis sa peaksid seda teemalt küsima kes selle foorumi tegi kuna ta siis kirjutas valesti.

mul on sinust siiralt kahju.

kurb
24.10.09, 22:22
Kas sa oled mingi ära hellitatud w?

Mehhanisaator
24.10.09, 22:25
Kas sa oled mingi ära hellitatud w?

Kas Sa söid täna makarone hakklihaga vä?

kurb
24.10.09, 23:16
ei sa limane sitakott

Mehhanisaator
24.10.09, 23:39
ei sa limane sitakott

Kurb miks Sa ni kuri oled? Soccerneti oma kurbus.

kurb
25.10.09, 00:49
Sorry aga ma õppisin paljut niiet ma hakkan nüüd ilusasti rääkima

Palun vabandust nende roppuste eest.

zip
25.10.09, 00:58

Mina ei hakka seda foorumit segamini ajama niiet ma lahkun siit ja hääletage.

Vabandust nende roppuste eest ja tegelikult ma olen 11 aastane

Tundub et oli sünnipäev na

Shermann
25.10.09, 01:00
Palju õnne? Mis su psn on?

kurb
25.10.09, 01:00
Kahjuks mul ei olnud sünnipäeva na

zip
25.10.09, 01:01
Kahjuks mul ei olnud sünnipäeva na

Aga kuidas siis üks hetk ei ole 11 ja teisel hetkel oled?

cįńamo
25.10.09, 01:02
Aga kuidas siis üks hetk ei ole 11 ja teisel hetkel oled?

magic :üllatus:

zip
25.10.09, 01:04
magic :üllatus:

Kes teab, see teab?

kurb
25.10.09, 01:21
Noh... ma juba vabandasin ma olen 11 aastane

Aga mis psn-ost te räägite?

Tofoa
25.10.09, 17:06
Kujuta ette kui Edgar Savisaar järmises valimiskampaanias paneks selga liibuva supermani kostüümi. Ma oleks kusekates lihtsalt.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPu6ninLrDH69G7s0Xnv8t9asuKOLJ6_JIBI-yhmEI3Ymtb64rvp2STV97H0UtCSjGCqB3wTJyroRPXFaZ1OdTM Am1T1UMKwWQTEArnb8aN0EkiIwiP0wckS.jpg

kurb
25.10.09, 21:43
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAPu6ninLrDH69G7s0Xnv8t9asuKOLJ6_JIBI-yhmEI3Ymtb64rvp2STV97H0UtCSjGCqB3wTJyroRPXFaZ1OdTM Am1T1UMKwWQTEArnb8aN0EkiIwiP0wckS.jpg

Raske uskuda.

EgoTrip
23.11.09, 02:12
jou homod, ma ei saa msni sisse
kes teist nussib seda

cannuman
23.11.09, 02:20
ma ei tea kas see on seotud aga mul mingi 10min tagasi jooksis lambist kokku see.

Kasper
23.11.09, 02:50
Mul töötab kenasti. :)

mjaasa
23.11.09, 18:49
Mul ei lasknud mitu päeva. Troubleshoot ja repair aitas.

vincent
23.03.10, 12:26
Olen ma ainus, kellel kõik kontaktid offline on?

Karla
23.03.10, 12:27
Olen ma ainus, kellel kõik kontaktid offline on?

Mul kõik pole, aga hetkel ainult 3 inimest seees. Mingi kala vist:D

Jasper
23.03.10, 12:27
yup ?

-e- ai, mul on ka mingi ligi kümme ehk vähem kui tavaliselt.

fitti
23.03.10, 12:31
Praegu näitab mul online ainult neid, kellel on mac. :S Aga suhelda muidu saaks nagu ka teistega.

vincent
23.03.10, 12:33
juba tuvastasin, mingi üleüldine kala.

cannuman
23.03.10, 12:36
jah. Ülemus juba käskis skypei logida :confused:

Herr
23.03.10, 16:57
jama pole ainult Eestis, vaid ka Rootsis,Soomes,Türgis
igaljuhul probleemiga tegeletakse

siit pikemalt : http://www.e24.ee/?id=240494

Seniks aga rahu.. ainult rahu

erc
01.04.10, 13:14
Mul selline kala, et ei lase MSN Messengeri tõmmatagi üldse! : /
Pean suht harjumatut aMSN-i kasutama, mis kipub üsna tihti kokku jooksma. Nii et olen kade nende poiste suhtes, kes üldse MSN Messengeri kasutada saavad! :D

Mikusiku
04.04.10, 21:37
Ma ei saa MSNi na.
Tõrkekoodiks on 81000306. Internetist abi otsides proovisin erinevaid võimalusi, kuid miski ei aidanud na.
Äkki on na siin keegi na, kes oskab mind aidata na?

Edit: Ei saa ka eBuddy'ga.

Edit 2: Nüüd on kõik korras na.

sunnik
04.04.10, 23:40
Ma ei saa MSNi na.
Tõrkekoodiks on 81000306. Internetist abi otsides proovisin erinevaid võimalusi, kuid miski ei aidanud na.
Äkki on na siin keegi na, kes oskab mind aidata na?

Edit: Ei saa ka eBuddy'ga.

Edit 2: Nüüd on kõik korras na.

huvitav, endal oli ka siin sama mure hommikul. kustutasin hosts faili ära ja jälle oli msn töökorras!

PraS
04.04.10, 23:45
huvitav, endal oli ka siin sama mure hommikul. kustutasin hosts faili ära ja jälle oli msn töökorras!

Mis su täpsne faili nimi koos laiendiga oli ?

elx
04.04.10, 23:48
hosts faili nimi on "hosts", mõni viirus kirjutas ehk sinna miskit juurde?

PraS
05.04.10, 00:00
hosts faili nimi on "hosts", mõni viirus kirjutas ehk sinna miskit juurde?

küsisin seetõttu,et mul kaks "hosts" nimelist faili.

Edit: mulle see hosts faili kustutamine igatahes ei aidanud

elx
05.04.10, 10:34
Üks on hosts ja teine lmhosts?
Üldiselt ei tasu seda niisama kustutada, selle asemel võiks selle hoopis lahti võtta (notepad'iga) ja vaadata mis seal kirjas on. Kui arvutis mingeid erilisi programme pole, mis antud faili kasutavad, siis võiks seal peale nende ridade, mis algavad #-märgida, olla vaid "127.0.0.1 localhost", muu võiks kustutada.

Kusjuures kui seal oli tõesti midagi veelkirjas, siis võiks peale järgmist restarti vaadata, ega kustutatu sinna tagasi pole tulnud, kui on, siis tuleks huvi tunda mis programm seda faili muudab.

Epic
04.09.10, 18:09
Kämooon, mis toimub?? 80048820 error. Proovinud kõike, ei midagi.

cannuman
06.09.10, 14:30
just avastasin, et mul oli järsku mingi hunnik kontakte blokeeriud. Mis nuss on?