PDA

View Full Version : ...kuhu te tuleviku fännid kadunud olete:?

siim089
12.10.04, 15:57
Oleks aeg nagu tegelema hakata:!!!

Malfoy
12.10.04, 16:14
.
Oleks aeg nagu tegelema hakata:!!!
Käed mullaseks:oih: :D

kaigas
12.10.04, 20:11
anna armu:D vaata mis meeskond see viljandi on:Dkaika kari:D

runno
12.10.04, 22:43
Aeg ajalt liigub foorumis ikka õilsaid üleskutseid igasuguste fänniühenduste moodustamiseks. Alles oli üks jutt....Paraku üksi pealtnäha fänn mängu vaatama ei jõudnud (vabandan, kui olid riietatud õhtulkleiti, või vaatasid mängu koos ema isaga). Ja postitutuste ajalugu oli ka nii nädalajagu... ja kõik..Võiks liigitada siis eraldi tulba alla... või nii..... N: fänniühendused. Enamus vist ideest kaugemale ei jõua.
:(
Aga edu ikkagi... päriselt ka

vabandust OT pärast

Ch1ller666
12.10.04, 23:14
Tulevik ruulib :lahe:

muhv33
13.10.04, 09:48
Algselt postitas kaigas

Ah,et SINU/KAIKA/kari!?!No tubli oled küll,aga ära hakka jälle...OK!

Amadeus
13.10.04, 11:21
Tehke jah fännklaab ja siis nõudke iseseisvust, või vähemalt autonoomsust :)

Ch1ller666
13.10.04, 12:26
Algselt postitas Amadeus

Tehke jah fännklaab ja siis nõudke iseseisvust, või vähemalt autonoomsust :)

Et kellele me siis iseseisvust nõuame kas klubile või :kaval:

Amadeus
13.10.04, 16:58
Oma iidolitele ikka , kellele siis veel :D
Võite ka Husseinile või Lõuna Osseetiale nõuda, ega seda keelata saa.

siim089
14.10.04, 21:59
njah see hooaeg enam ei ole m6tet aga j2rgmine hooaeg on kaugel ehk ajax mingi punbdi kokku mitte siin aint vaid ka päriselt

bomb
24.10.04, 18:18
Noh seni kuni pole publikuga korras on selline ülessanne raskendatud

plekkpurk
25.10.04, 10:19
viimane tuleviku m2ng oli m2rgitud vaatajate arvuks 70... flora ja ka teiste mängudel samalajal oli vähem pealtvaatajaid...

kaaLer
27.10.04, 17:19
Algselt postitas kaigas

oppa ...vaat kes rääägib :D mis mees Sa ise üldse oled?
tglt oleme vait parem...:lahe:
süveneme teemasse :P

kaaLer
27.10.04, 17:20
Algselt postitas stern

viimane tuleviku m2ng oli m2rgitud vaatajate arvuks 70... flora ja ka teiste mängudel samalajal oli vähem pealtvaatajaid...

aaga kas oli siis ka niipalju?
minuarust vahet nagu vaatajate arvuga liialdatakse....aaga mis Sa ka tea ? :D

dreyd
27.10.04, 17:26
Algselt postitas stern

siinkohal lihtsalt võrdluseks, kui KOhila pidas maakonna mänge, käis mänge vaatamas ca 80 nägu per mäng, kuigi jah, raha ei küsitud

siim089
27.10.04, 19:34
pealtvaatajd on need protokollis kes on pileti ostnud >ma arvan vähemalt:D

kaitz
27.10.04, 20:38
Njah see ongi nii piletite läbimüügi järgi saab rahva arvu määrata

Jux
28.10.04, 10:32
Ei tea, kuidas seal Mulgimaa pealinnas lood on, aga siin Tartus küll publikuarvu veel läbi piletimüügi ei arvutata. Ja tegelikult ei saakski seda aluseks võtta, sest paljud on tavaliselt Tammeka mängudel ilma piletita sees: Tammeka mängijad/noormängijad + lisaks sellised, kes väldivad 10 EEK maksmist ning tulevad kuskilt lambikohast. Sama teema kehtib ka Merkuuri kohtumiste puhul.

Tuleviku fännidele (kaitz, kaaLeR) aga soovitus: ärge nutke siin foorumis fänne taga, minge istuge miskis Viljandi kõrtsus maha, pange plaanid paika, reklaamige Tuleviku mänge ja suhelge mõistlikus keeles klubi tegelinskitega. Küll siis ka fännindus areneb...

tulka
28.10.04, 15:05
mis sallidest saanud on?

siim089
28.10.04, 15:25
...ei tea Rootsi Kunn pidi väidetavalt nendega kunagi tegelema aga siis tulid uued koondisesallid ja ...:doh:

Jansu
28.10.04, 17:14
sallide tegemiseks on vaja raha....siis saaks ehk ka asja tehtud...:oih:

kaaLer
28.10.04, 17:44
Algselt postitas Jux
Tuleviku fännidele (kaitz, kaaLeR) aga soovitus: ärge nutke siin foorumis fänne taga, minge istuge miskis Viljandi kõrtsus maha, pange plaanid paika, reklaamige Tuleviku mänge ja suhelge mõistlikus keeles klubi tegelinskitega. Küll siis ka fännindus areneb...

irw...sellest pole aru saanud veel kas mina nutan...vb kaitz ja pealegi mina küll temaga kõrtsu ei lähe rsk...ulll....
ta võib üksi minna ja endale plaane teha...

ja pealegi Jux ä minu pärast muretse kui siis kaitzi präast ...tal rohkem abi vaja :D

siim089
29.10.04, 15:16
kui vaja saaks ju k6ik tehtud ( koduk6rtsi kus koguneda enne ja pärast mängu ma ei tea siis transpordi millega saks yle eesti tuleviku toetamas käia aga k6ik jääb aint selle taha et punti ei saa kokku

Erko
04.11.05, 11:34
Tõstaks selle teema jälle üles:doh:
See aasta hakkas juba hooajalõpus mingit rahvast olema, aga paremaks saab asi kõvasti minna. See sallide jutt on küll vana, aga oleks ju võimalus teha selline asi, et ettetellimisel teha salle või midagi.

salmer
04.11.05, 13:28
mida asja... edeneb ju... k2ime m2nge vaatamas, tegime isegi lina ja puha... karjume nii et v2he pole
mida sa veel tahad:Dametlikult registreerimist?

Erko
04.11.05, 13:37
Et aitab küll kui 80-100 inimest mänge käib vaatamas?:õnnelik:
Siin on ikka kõvasti asju arendada ja muuta ikka:D

siim089
04.11.05, 14:54
Algselt postitas insect

See aasta hakkas juba hooajalõpus mingit rahvast olema, aga paremaks saab asi kõvasti minna. See sallide jutt on küll vana, aga oleks ju võimalus teha selline asi, et ettetellimisel teha salle või midagi.
Sallide kohta ütlen nii - homme olen targem !
Uurin asja, homme räägin
Ahjaa rahvast käib koguaeg üle 100 maist augustini isegi 200-300 ja ka heal päeval 350

Erko
04.11.05, 19:28
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Uurin asja, homme räägin
Ahjaa rahvast käib koguaeg üle 100 maist augustini isegi 200-300 ja ka heal päeval 350

Jään ootama seda juttu sallide kohta. Ise oleks ostja ma arvan.

siim089
04.11.05, 20:32
Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Uurin asja, homme räägin

Jään ootama seda juttu sallide kohta. Ise oleks ostja ma arvan.
Senikauaks kõik Tuleviku fännid
http://s9.invisionfree.com/jktulevik/index.php?s=a666bea59aaf6c5bd6aa7b0def6c2f8c&act=S C&c=1

Palun kirjutage andke märku endast SEAL !

Erko
27.02.07, 15:46
Tõstaks selle teema ka nüüd üles ja liigutaks selle Fänluse alafoorumisse:)

toonetikas
28.02.07, 23:41
nyydseks on sallid k2es ja soovitakse vist ka teine sunnik tellida, teise kujundusega.
kardan, et eriti enne Tuleviku m2nge ise ei n2e, kui nad kevadel Viljandisse m2ngima ei tule. annan endast parima, et see nii ei juhtuks ja varem staadionile j6uan =)

Erko
01.03.07, 16:40
No sügisel peaks juba asi parem olema, sest siis peaks Tulevik juba kunstmurumänge ka Viljandis pidama. Seda kõike ikkagi eeldusel, et kunstmuru valmis saab, aga kui nad vana on juba maha võtnud, siis neil muud suurt üle ei jää.

Erko
25.03.07, 14:39
Jaanuse kaudu saab endale jälle salle tellida varsti, et praegu veel arutame, et kas tuleb vana või uus kujundus, mis oleneb tellijate hulgast. Uue kujunduse jaoks läheb 1000kr kokku disaini ja seadistamisega, et arvatavasti tuleb ikkagi vana, aga huvilised võivad märku anda.

toonetikas
25.03.07, 22:14
praeguseks on juba p2ris hea hulk huvilisi tekkinud, kes samuti salli tahaks :) ikka vana kujundusega

Erko
07.06.07, 22:58
Kui laupäeval hea ilm on, siis võib mängul Kaleviga üsna palju rahvast koos olla, sest samal ajal toimuvad ka Hansapäevad. Kui inimesed ennast juba välja ajavad, siis küll mängu ka vaatama tulevad. Endal on kavas arvatavasti enne rannas jalkat mängida ja siis otse mängule. Ülehomme siis kõik kohale!

Erko
02.10.07, 15:38
Mängul Kuresaarega oli meeleolu juba natukene meistriliiga mängu moodi:D

Harrastaja
02.10.07, 16:11
Ennem peaks üks Liverpooli mäng jälle olema [:D]

tuku11
02.10.07, 16:34
Tulevik on lemmik.

Erko
02.10.07, 18:07
Tuleviku fännidele meeldetuletuseks, et üritaks Tuleviku foorumi ka jälle käima saada. Vahepeal läks juba päris hästi, aga siis polnud mul enam endal eriti aega tegeleda ja nüüd on täitsa ära vajunud seal tegevus.
http://jktulevik.ee/modules.php?name=Forums

toonetikas
21.02.08, 14:34
võtaks jälle Tuleviku fännide teema üles, kuna hooaja algus pole enam kaugel, veidi rohkem kui kaks nädalat veel.
kõige tähtsam uudis ja uuendus sel aastal on HOOAJAPILET! kuna linnastaadion läheb esimesel võimalusel remonti, siis toimuvad kõik mängud kunstmurul. piletihind tavakülastajale on 20.- (pensionärid ja kuni 12a lapsed 10.-), hooajapilet 200-250.- (hind pole veel täpselt otsustatud). hooajapiletite trykkimisega tegeletakse juba ja kui saabub info, kust neid lunastada saab, siis ilmub see info ka siia kindlasti.
samuti on veel võimalus osta omale Tuleviku salli. nii selle, kui hooalapileti huvilised võivad endast siia märku anda ja siis vaatame, kuidas teie soovid täidetud saavad :D

Tulevik on Viljandi kätes!

Harrastaja
22.02.08, 09:45
Sall täitsa olemas aga hooajapiletist olen huvitatud !

sosku
22.02.08, 10:41
Praeguse "viiner-kiles" mänguvormide asemele pidavat ka uued normaalsema väljanägemisega särgid tulema. Kas neid ka saaks (no, juhul muidugi KUI tulevad)? Vähemalt kataloogipildi peal näevad väga ponksid välja.

toonetikas
22.02.08, 12:00
Lillevere kinnitas, et uued mänguvormid tulevad kindlasti! näitas Hummeli kataloogist isegi.
hooajapileti kohta kirjutas mulle see fänn, kes asjaga tegeleb, täna niimoodi: "täna (eile) rääkisime Lilleverega ja peame veel natuke nõu kuidas asja võimalikult lihtsaks teha. Ja natuke muudame vist hooajapileti põhja ka, niiet peab veel kannatust varuma, aga kindlasti on tulemus väga hea!"
tasub oodata! :P

toonetikas
26.02.08, 23:58
Info Tuleviku hooajapiletite (http://www.jktulevik.ee) kohta.

PETSINHO
25.07.08, 10:48
No nii, Viljandi fännid! Teeme siis poolajal ikka pennusid ka?
Mis head nänni võitjatele osaks langeb, peale au ja kuulsuse? Plasma telekad, kodukino komplektid ja 10k kinkekaardid, ma loodan? :D

Art1
25.07.08, 15:20
Penalteid lööme loomulikult.

toonetikas
26.07.08, 01:01
mina olen kohal!

Riks
12.04.09, 10:27
kuidas see hooaeg nende pennude löömistega lood on? :)

toonetikas
13.04.09, 15:59
kuidas see hooaeg nende pennude löömistega lood on? :)

viimati Hiiul käies ei löönud. no plats oli ka siis paras uisuväljaks hoopis. ehk kui ilmad ilusamad, siis saab taas lüüa. järgmine mäng on Tuleviku kodumäng, 16.juuni (teisipäev)

Riks
13.04.09, 19:46
kui kodumängul pennusid lüüakse siis võiksin käpp olla. :D

sosku
13.04.09, 20:19
kui kodumängul pennusid lüüakse siis võiksin käpp olla. :D
Oleks kena küll. Meil on muidu ainult sellised puujalad, kes ei saa väravalegi pihta.
Enese kiituseks - minu saldo Kalju vastu 4/4. :)

Art1
14.04.09, 13:34
Sosku,nüüd panid küll pirni.

Riks
19.12.10, 19:42
nii nii. kaotus ja viik. nüüd kurelt ja sillamäelt võidupunktid ära võtta siis on korras. edasi hvännid!

kindral
20.12.10, 07:09
Kahetsusväärselt minu jämeda eksimuse tõttu kaotasime Flora vastu kaks punkti. :( Aga tuju on hea, sest oli jälle tore. Soccernetil on endiselt palju arenguruumi seoses selle turniiri korraldamisega. Ei saa sellist üritust teha pühapäeval!!

jansa
20.12.10, 11:17
Kahetsusväärselt minu jämeda eksimuse tõttu kaotasime Flora vastu kaks punkti. :( Aga tuju on hea, sest oli jälle tore. Soccernetil on endiselt palju arenguruumi seoses selle turniiri korraldamisega. Ei saa sellist üritust teha pühapäeval!!

..egas soccernet.ee seda turniiri korralda,minuteada ikka EJL. Nii et pretensioonid esita neile...

kindral
20.12.10, 22:58
Siiski on Soccerneti korraldamas mu meelest seda turniiri, EJL on koostööpartner.

Blake
21.12.10, 12:33
Aastalõputurniiri korraldaja on EJL, Soccerneti vedada oli fänniturniir. See, mis päeval ja mis kell turniir korraldatakse on siiski EJL otsustada. Soccernet võib omalt poolt küll teatud soovitusi anda, kui lõplik otsustaja on siiski EJL.
Igasugused ettepanekud on teretulnud ning kindlasti püüame võimaluste piires sellega arvestada.