PDA

View Full Version : FC Olympic

marcello
16.10.04, 23:30
Jube jama küll kui sellisel pikkade traditsioonidega klubil oma teemat ei ole;)
Siin saate meid kiruda,kiita,sõpruskohtumistele kutsuda jne.Meie omalt poolt üritame siia kirja panna oma üritusi ja ka mänge enne 2005 aasta hooaega.Ja loomulikult ka liiga ja karikamängude väikesed kommentaarid

marcello
16.10.04, 23:34
13.10.2004 kogunesid JK Olympic mängijad ,toetajad ümarlaua taha ,et arutada hooaega 2004 ja teha plaane aastaks 2005.
Kokkuvõttes jäädi rahule hooajaga 2004 ,kus saavutati alagrupis 7.koht.Aasta alguses pandud eesmärk ehk püsima jäämine sai täidetud.
Aasta 2005 toob JK Olympic turule ka duubel meeskonna kellest veel ei peetud vajalikuks meediat ja muid info kanaleid teavitada.Aastal 2005 osaleb JK Olympic edasi 3.liigas ning võtab osa Eesti Jalgpalli Liidu poolt korraldatud karikavõistlustest.
Finants ettepanekutes otsustati suurendada sponsorite kohustusi klubi aadressil ,et järgmisel aastal tuua kalendrisse sisse ka välissõite.
Klubi juhatuse tööga jäädi hooajal 2004 rahule .

Aasta lõpus koguneb veel JK Olympic oma peredega restorani Paat ,et pidada ka meeles kõige suuremaid toetajaid.

3rk1
16.10.04, 23:58
Enne oli FC Olympic, nüüd juba JK : D

marcello
17.10.04, 03:10
just,selle pärast kaklevad klubi liikmed veel tänaseni:D
tegelt kõik oleneb sellest mis asja sa paberile paned kui klubi registreerid enne hooaega.Eelmine aasta mina see aasta keegi teine ja nii ta lähebki

Juunior
17.10.04, 11:33
Juriidiline nimi on äriregistris JK OLYMPIC, logo FC OLYMPIC .

2mSööt3mMööda
17.10.04, 11:43
Algselt postitas marcello

Finants ettepanekutes otsustati suurendada sponsorite kohustusi klubi aadressil ,et järgmisel aastal tuua kalendrisse sisse ka välissõite.

Mis välissõite siis üks kolmanda liiga klubi planeerib kui saladus pole?

mooses
17.10.04, 15:36
Ausõna ilma mõnituseta - kuid kas ei võiks siis sponsorite n.ö. järgmise aasta kohustuste hulka kuuluda ka Teie kodustaadioni muutmine...?

marcello
17.10.04, 23:14
Ühe teema alla juba kirjutasin,et paar viimast aastat on mindud kergema vastupanu teed ja lepitud õismäega.Meil endal koblakas ees ja põlved haiged sellest staadionist.
Juba on nii öelda broneeritud aeg treeninguteks ja kodumängudeks uuel staadionil.

marcello
19.10.04, 00:17
Otsime sõpruskohtumisi väljas kui ka sees kui on norm saal.Ja kindlasti huvitatud ka turniiridest.

Siinkohal toon ära ka parimad kohad saaliturniiridest:
1. koht Jokkeri turniirilt
2. koht sämmi kapilt ja Atli turniirilt
3. koht sämmi kapilt ja Olympicu enda korraldatud turniirilt.

marcello
28.10.04, 13:58
Balteco-Olympic 4-5 (Oliver,ov,Andri,Taimo,Lauri)
Väravas Kristjan
kaitse:Indrek,Alik,Artur
Poolik:Andri,Marko,Taimo,Lauri
rünne:Oliver,Michel
Mängisime siis kümnekesi aga kuna plats oli nii väike,oleks võinud üldse 7-kesi mängida.Nagu ikka ei saanud mängu käima ja jäime kiirelt 0-3 taha.Kaasa aitas ka meie kolmanda väravavahi Kristjani ebakindlus esimesel poolajal.See eest tegi head tööd ründes meie teine väravavaht oliver kes ka värava lõi.Jäime veel taha 1-4 aga teine poolaeg oli juba meie oma.
Tänud Baltecole
Ja au ja kiitus vastaste väravavahile kes tegi supertõrjeid ja tõi mõnegi surmkindla värava joone pealt ära:)

minaolen
28.10.04, 15:27
rõõm,et Olympic suutis enam-vähem meeskonna jagu mehi kokku saada:))
ise pidin kahjuks eemale jääma,kuid nagu näha väravavahtidest puudust meil pole.
samas teavitan kõiki,et klubimaks tahab tasumist nii,et võtka aga julgest trenni rahad kaasa.Kellel plekki pole saab tasa teha tööga-mul on hetkel pakkuda kojamehe,nõudepesija,koristaja ja õllevalaja kohta :D

marcello
28.10.04, 15:31
Sa ju tead mis tööd mina sealt ihkan,iseasi palju sealt müügiks läheb.eriti kui ma meie maskoti võlli kaasan:D
Ja kuhu krt sina jäid eile?

Trenni ei tule täna kuna lõin oma jalapöia vastu üht balteco venda paiste ja täna istun jääkott jala peal.
Laupäeval siis Wismaris 16.30,lähen juba reedel kohale:D

minaolen
28.10.04, 15:51
nagu ütlesin polnud võimalik.mis sinusse puutub,siis nagu näha tolku sust pole,väravaid sa lüüa ikka ei suuda:P peksad jalaga vastu maad ja siis oigad,et trenni ei tule.mis töösse puutub siis kui ma su lapsepõlve unistuse ametit pakkusin,ei tahtunud sa kuidagi kohale ennast venitada:viha:
saad edaspidi autodeparkija koha endale....
laupäeval olen igatahes kohal,eks näis kas mind vaja on või mitte.

marcello
28.10.04, 16:07
Algselt postitas minaolen

nagu ütlesin polnud võimalik.mis sinusse puutub,siis nagu näha tolku sust pole,väravaid sa lüüa ikka ei suuda:P peksad jalaga vastu maad ja siis oigad,et trenni ei tule.mis töösse puutub siis kui ma su lapsepõlve unistuse ametit pakkusin,ei tahtunud sa kuidagi kohale ennast venitada:viha:
saad edaspidi autodeparkija koha endale....
laupäeval olen igatahes kohal,eks näis kas mind vaja on või mitte.

aga millised filigraansed tsenderdused;)

lapsepõlves tahtsin ma kosmonaudiks või günekoloogiks saada:D

minaolen
28.10.04, 16:10
eks sa oma rakettidega oled nii mõnigikord günekoloogi mänginud:D :D

marcello
28.10.04, 16:13
Kle küsimus
kas ma pean endale perekonna ruttu muretsema,et ka paati tulla siis kui te perekondadega seal koosviibimist teete?
või tulen oam pederastist poolvenna võlliga
Alustasin jalale viinakompressi tegemist:D

junnike
28.10.04, 16:15
võtke õlled ja rääkige oma asjad selgeks ja ahjaa kas koduka tegmisest loobusite, et siin kahekõnet eksponeerite?

traditsioonidega vutiklubi:D

marcello
28.10.04, 16:25
Algselt postitas junnike

võtke õlled ja rääkige oma asjad selgeks ja ahjaa kas koduka tegmisest loobusite, et siin kahekõnet eksponeerite?

irw,koolivaheaeg lubab ikka igasugustel lammastel siia ronida,sai isegi oma esimese postituse ära teha.
Idu mis sa arvad,et mu allkirjas olev URL on postkasti aadress või?
Väike Valge Värdjas,ära loe kui ei meeldi!!!

minaolen
28.10.04, 16:28
Algselt postitas junnike

traditsioonid jätkuvad,kodukas toimib ka vägagi normaaselt(jälgige reklaami
:D )
kui sul on mingi kompleks junnike,siis mine arsti juurde,muidu võib junn jahedaks minna......

junnike
28.10.04, 16:31

Algselt postitas junnike

kui sul on mingi kompleks junnike,siis mine arsti juurde,muidu võib junn jahedaks minna......

eks need suurte kõhtudega kakajunnikesed lähe alati närvi;)

igatahes tahtsin seda mainida, et ega see teie klubikest populaarsemaks tee kui siin oma kahekõnet eksponeerite.

marcello
28.10.04, 16:33
Algselt postitas junnike

Algselt postitas junnike

igatahes tahtsin seda mainida, et ega see teie klubikest populaarsemaks tee kui siin oma kahekõnet eksponeerite.
junn sul juba kaks postitust,palju õnne
varsti saad oma nime Suureks Junniks muuta.Ja mis kahekõnesse puutub siis idu loe teisi teemasid ka
ja megairw-me ei otsi populaarsust siin
konsulteeri perearstiga
ja ma saan aru,et su traditsioonid läbi käe laskmises on pikemad kui meie klubi ajalugu (6 a) aga see ei tee meie klubi veel traditsioonituks.

junnike
28.10.04, 16:40

Algselt postitas junnike

Algselt postitas junnike

junn sul juba kaks postitust,palju õnne
varsti saad oma nime Suureks Junniks muuta.Ja mis kahekõnesse puutub siis idu loe teisi teemasid ka
ja megairw-me ei otsi populaarsust siin
konsulteeri perearstiga
ja ma saan aru,et su traditsioonid läbi käe laskmises on pikemad kui meie klubi ajalugu (6 a) aga see ei tee meie klubi veel traditsioonituks.

suht lapsikud solvangud sul. mis alusel siis siia selle teema tegite?
arvate, et kedagi huvitab õllesõprade klubi?:D
ahjaa käisin eile perearsti juures ning kõik oli korras. tänan muretsemast.

minaolen
28.10.04, 16:44
mis õlleklubisse puutub,siis seegi on täitsa norm ajaveetmis võimalus.keda see eihuvita võib tagasi pöörduda xxx lehtedele :D

marcello
28.10.04, 16:47
Miks loed siis,miks kirjutad midagi?
Vaata teema nime-järelikult võime siia panna üles meie tegemisi,kahekõnet pidada ja mida iganes...
Lapsik oled sina kulla junn kuna tulid siia lambist plõksima.
Kui see teema ei sobi soccerneti tegijatele siis kustutavad nad selle ära.
Aga sinusugune komplekside küüsis vaevlev kibestunud tegija ei muuda meie senist suhtumist ei mängu ega ka siia foorumisse.
Pealegi see nn. õllesõprade klubi on siiski kolmandasse liigasse jõudnud ja sinna ka pidama jäänud vaatamata eelmise aasta arvamustele,et me oleme kolmanda liiga autsaiderid.
Jätka samas vaimus,ela ennast siin teemas välja,äkki hakkab kergem.
Arst ka haige peale ei vihastu,seega loobun sind ravimast!

junnike
28.10.04, 16:58

Miks loed siis,miks kirjutad midagi?
Vaata teema nime-järelikult võime siia panna üles meie tegemisi,kahekõnet pidada ja mida iganes...
Lapsik oled sina kulla junn kuna tulid siia lambist plõksima.
Kui see teema ei sobi soccerneti tegijatele siis kustutavad nad selle ära.
Aga sinusugune komplekside küüsis vaevlev kibestunud tegija ei muuda meie senist suhtumist ei mängu ega ka siia foorumisse.
Pealegi see nn. õllesõprade klubi on siiski kolmandasse liigasse jõudnud ja sinna ka pidama jäänud vaatamata eelmise aasta arvamustele,et me oleme kolmanda liiga autsaiderid.
Jätka samas vaimus,ela ennast siin teemas välja,äkki hakkab kergem.
Arst ka haige peale ei vihastu,seega loobun sind ravimast!

mina ei ela siin end välja lihtsalt uurin miks kedagi peaks huvitama mingi suvaline mini väljakul mängiv meeskond.

üldiselt haipimine on kole:)

Janek
28.10.04, 17:46
junnike, nagu ma aru saan, sind ei huvita, seega ära üldista, et paljusid ei huvita. Loomulikult on sul õigus siia kodukorra kohaseid märkmeid teha.
Marcello, ja sina palun ära löö last ! ;)

NISUUNO
29.10.04, 01:27
Kas me Atli turniirist osa võtame?

marcello
29.10.04, 14:46
600 eeku on osalusmaks,seeag peavad targemad pead otsustama.Seepärast ei hakanud kontakti otsimagi veel

marcello
29.10.04, 15:02
Samas kui saaks kokku mingi 10 inimest kes sinna minna tahaks,teeks see näkku 60 eeku pluss sõidukulud.Mina seoses tööga tulla ei saaks:(

marcello
31.10.04, 07:29
JK Minevik- FC Olympic 5-8 (Markko 4,Marko,Taimo,Michel,ov)

Kõrvus kajab siiani;)

marcello
17.11.04, 12:00
Otsime sõpruskohtumisi.Sooviks väljas mängida aga kui on normaalne saal võib ka sees.Nädal ette teatamist oleks piisav.

Janek
17.11.04, 13:19
Meil on esmaspäeviti kell 20.30 Wismaris pool väljakut, vajadusel ka terve väljak. Iseenesest võib teha aga meie vanadele kontidele see kasuks ei tule eriti veel kui see liivapaber veel märg ka juhtub olema aga kui on soovi, täpsustame.
Sees, Wismari kilehallis, palun väga, iga laupäev 16.30 on meil aeg. See laupäev on juba kinni, edasised kuupäevad vabad.

marcello
18.11.04, 19:58
Esmaspäeval 29 november oleme kohal kui sobib

marcello
27.11.04, 04:25
Meie alagrupi mängud aastavahetuse turniiril.Hiljemalt kell kümme võiks kohal olla,saaks registreerimislehe ka normaalsel ajal ära täita

11.00 JK Voka - FC Haiba
11.15 Põltsamaa JK Sport - JK Olympic
12.00 JK Voka - Põltsamaa JK Sport
12.15 FC Haiba - JK Olympic
13.00 JK Olympic - JK Voka
13.15 Põltsamaa JK Sport - FC Haiba
14.00 A1 - C1
14.15 B1 - D1
14.30 III-IV koha mäng
14.45 FINAAL

marcello
14.12.04, 01:53
Tõstame teema üles jälle:P
18 detsember Wismari kilehallis sõpruskohtumine JK Minevikuga kell 16.30

marcello
19.12.04, 13:27
Kuna nägin,et Suur Juht on foorumis siis otsustasin kõneaega säästa ja talle siia postituse panna:
Pane oma pea tööle ja tutvused mängu ning sebi meile mänge ka.Seda siis alates uuest aastast ja mid arohkem,seda parem.Ainult,et ette võiks mingi nädal poolteist teada siis ei juhtu,et mehi kokku ei saa või on juba kellegil teisel miskit kokkulepitud samaks päevaks.

marcello
22.12.04, 19:05
FC Olympicu pressiteade.
Paljukordne 5,4 ja 3 liiga põhjatsooni parim väravakütt Markko Kudu viibib kuni aastavahetuse turniirini testimisel eelmine aasta meistriliigas 6 koha saanud Viljandi \"Tulevikus\"

U2
22.12.04, 19:38

FC Olympicu pressiteade.
Paljukordne 5,4 ja 3 liiga põhjatsooni parim väravakütt Markko Kudu viibib kuni aastavahetuse turniirini testimisel eelmine aasta meistriliigas 6 koha saanud Viljandi \"Tulevikus\"

Mis Levadiast sai?

marcello
22.12.04, 19:51
Levadias me ei näinud \"Tulevikku\"

Janek
24.12.04, 12:34
Minu arusaamist mööda oleks pidanud Kudu juba mõni hooaeg varem proffide seas mängima kui eesmärgiks oli vähemalt Eesti koondis. Kui mitte siis piisab ka 3,4,5 liiga - vähemalt ei lõhuta konte ära.

marcello
29.12.04, 00:23
Eile,28. detsembril, istus Olympicu sõbralik ja lõbus seltskond koos restoranis \"Paat\"
Arutati klubi,Eesti jalgpalli ja järelkasvu tuleviku üle ja otsustati ka mõnede lähituleviku küsimuste üle.
Täname restoran Paat personali ja espessiali Aivarit:õnnelik:

Head lõppu kõigile!

marcello
10.05.05, 18:47
Kui hakata lugema FC Olympicu ajalugu 2000 aasta hooajast,mil selle nime all hakati osa võtma 5 liiga põhjatsoonist,mis ka pika puuga kinni pandi, siis 25 juuni kodumäng SK Legioni vastu saab olema selle kuulsusrikka klubi 100 liigamäng!:õnnelik:

Õnnitlused ja kingid on teretulnud;)

karneval
10.05.05, 20:32
Tervitused Margus Graubergile!:D

Janek
11.05.05, 19:41
See hooaeg tuleb eriti kuulsusrikas ainult, et siiani on veidikene kehvasti läinud ;)

marcello
12.06.05, 00:30
FC Olympic kutsub kõiki oma kunagisi võitluskaaslasi kaasa lööma suvepäevadel mis toimuvad lätis 8-10 juulini.Pidu,pillerkaar,telkimine ja mäng kuuevarbalistega on plaanis.500 eegu sees on toit ja bussisõit ja seda täiskasvanule,lapsed tasuta,maksta saab Aivari kätte.

marcello
01.07.05, 16:08
Veel on võimalus endistel klubikaaslastel ja muidu sõpradel ennast meie suvepäevadele regada.Osavõtt 500 eeku mille sees söök ja bussisõit.kohapeal sportmängud ja aktiivne puhkus.
Mängud toimuvad siis 8-10 juuli lätis,mere ääres.

Janek
04.07.05, 17:29
Huvitava Avatariga mees teeb siin turundustööd. Ukraina koondisel suvelaager ?

marcello
04.07.05, 19:43
Algselt postitas Janek

Huvitava Avatariga mees teeb siin turundustööd. Ukraina koondisel suvelaager ?
Ma ennetan seda,et järgmine suvi siin sellise avatariga inimesi rohkem.Ikkagi Maailmameister;)

siim089
10.07.05, 12:21
Heamees Kudu on ju :D
paneb rate.ee-s kõik inimesed Viljandist sõbralisti ja siis iseloomusatb :\" viljandi\" :D

PraS
10.07.05, 18:52
Algselt postitas siim089

paneb rate.ee-s kõik inimesed Viljandist sõbralisti ja siis iseloomusatb :\" viljandi\" :D

Nii tore, et sina tema sõbralistis oled. Ma olen su üle uhke.

siim089
10.07.05, 19:24
Algselt postitas PraS

Algselt postitas siim089

Nojah aga mind ta iseloomustas \" jalgpallur\" :D mitte viljandi naq teistel

PraS
10.07.05, 20:49
Algselt postitas siim089

Algselt postitas PraS

Algselt postitas siim089

Nojah aga mind ta iseloomustas \" jalgpallur\" :D mitte viljandi naq teistel

Seda enam ma su üle uhka saan olla. Siim sa oled ikka eriline :)

Even
10.07.05, 21:49
Kudu oli ikka tegija. Varu treener oli ka kunagi. Naljavend.

siim089
11.07.05, 13:47
OK Pühapäeval siis kõik Kudut fännama :D
teeme laineid ja kisame AHOII KUDU :d
see peaks innustama poissi ka väravaid lööma :D

marcello
26.10.05, 14:01
Jalgpalliklubi FC Olympic võtab alates sügisest oma meeldivasse kollektiivi uusi liikmeid ,kes tahavad ja armastavad jalgpalli mängida.
Järgmine hooaeg jätkame EMV mängudega 3.liigas.
Hooaeg 2005 - 2006 liikmemaks 1500.- krooni.

Helistada telefonil : 51 58885

marcello
01.11.05, 14:23
FC Olympic peatreener Andri Porila teatas 17 mängijast koosneva koondise nimekirja reedel, 11. novembril peetavaks FC SALPA II – FC OLYMPIC sõpruskohtumiseks.

Mäng põhjanaabritega toimub 11. novembril kell 18:30 Salo kunstmuru staadionil. Vigastuse tõttu jäid valikust välja mitmed hooajal hästi esinenud mängijad.

1. MARKO TOOVERE
2. KRISTJAN LAHE
3. JANEK POPELL
4. ANDRI PORILA
5. LAURI SALEI
6. ALIK TEINO
7. INDREK BAUVALD
8. AIVAR VIPPER
9. MEELIS SIKK (vabakutseline)
10.HANS TALGRE
11.ARTUR KALJURAND
12.THEIMO TÜLP
13.MAGNAR MIKKELSAAR
14.RALF ROGOV (Trummi)
15.RAIVO SEEMA (Trummi)
16.TARMO VEENSALU (Trummi)
17.MARKO KAARDE (Elva)

KertK
01.11.05, 16:38

FC Olympic peatreener Andri Porila teatas 17 mängijast koosneva koondise nimekirja reedel, 11. novembril peetavaks FC SALPA II – FC OLYMPIC sõpruskohtumiseks.

Mäng põhjanaabritega toimub 11. novembril kell 18:30 Salo kunstmuru staadionil. Vigastuse tõttu jäid valikust välja mitmed hooajal hästi esinenud mängijad.

1. MARKO TOOVERE
2. KRISTJAN LAHE
3. JANEK POPELL
4. ANDRI PORILA
5. LAURI SALEI
6. ALIK TEINO
7. INDREK BAUVALD
8. AIVAR VIPPER
9. MEELIS SIKK (vabakutseline)
10.HANS TALGRE
11.ARTUR KALJURAND
12.THEIMO TÜLP
13.MAGNAR MIKKELSAAR
14.RALF ROGOV (Trummi)
15.RAIVO SEEMA (Trummi)
16.TARMO VEENSALU (Trummi)
17.MARKO KAARDE (Elva)

Ma loodan, et numbrid näitavad ka asetust väljakul ja marcello on lõpux ometi väravasuule paigutatud, kus tast ka vähesel määral kasu võib olla :D ;)

ralf85
01.11.05, 16:48
aaa et mina siis varu mees jah?

ok ma polegi juba ammu seal olnud ma siis võtan paar õlut lisaks kaasa!!!

marcello
01.11.05, 18:49
Algselt postitas KertK

Ma loodan, et numbrid näitavad ka asetust väljakul ja marcello on lõpux ometi väravasuule paigutatud, kus tast ka vähesel määral kasu võib olla :D ;)

Just
Minu robinsonaadidest räägitakse ka teiselpool Uraale.
Kert,miks ise nii nõrk oled ja vanade tiimikaaslastega ei ühine?

KertK
02.11.05, 08:25

Algselt postitas KertK

Just
Minu robinsonaadidest räägitakse ka teiselpool Uraale.
Kert,miks ise nii nõrk oled ja vanade tiimikaaslastega ei ühine?

mul karikamäng 9. novembril Kuressaarega. Kuna me neile ilmselt pähe teeme, siis 11. novembril olen alles maani täis ja mängukõlbulik veel pole ;)

Raivo19
06.11.05, 08:17
Algselt postitas ralf85

aaa et mina siis varu mees jah?

ok ma polegi juba ammu seal olnud ma siis võtan paar õlut lisaks kaasa!!!kui olympicu tublit põhivv-i ei tule,lähed sina puuri kaitsma,oled end tõestanud(ja olgu 0-i mäng,muidu õlut ei saa).siis saab marcello ka vanas eas kesktormajana toimetamist nautida ilma spaagede ja robinsonaaditeta vastaste luid purustamata.
tundub,et põdrad on päris enesekindlad,vaadates olympicu kodulehe teateid.
huvitav,kas nad kohtuniku ka sebivad

marcello
08.11.05, 02:02
INTERNATIONAL FEVER: Arjen Wisionäärit - Fc Olympic (EST)

--------------------------------------------------------------------------------

friday 11.11.2005 AT 1900 Salo KHT

Salon urheilupuisto toimii näyttämönä perjantaina, kun ENTISISTÄ ja nykyisistä salpalaisstaroista koottu, Harlem Globetrotter-tyylinen, salolaisyhdistelmä Arjen Wisionäärit isännöi Virosta tulevaa Fc Olympic:n yhdistelmää. Luvassa huikeaa taituruutta sekä odottamattomia käänteitä koko rahan edestä (liput 0€). Tervetuloa!

Aivar tuleb,nii et õnneks ei pea Ralfi väravasse panema;)

kaitz
08.11.05, 13:25
Kas Kudu tuleb tagasi:kaval:

marcello
08.11.05, 14:47
Algselt postitas kaitz

Miks nii arvad?

ralf85
08.11.05, 15:22
Mehed ma tulen sinna ikka väravaid lööma mitte väravat kaitsma:)

Raivo19 sa oled ikka naljatilk õnneks ma ei oska enam väravas olla kuna hooaeg sai läbi nii et arvesta siis sellega:)

ralf85
08.11.05, 15:23
ja Aivar vaata et sa ikka õigel ajal laevale jõuad:)

kaitz
08.11.05, 15:36

Algselt postitas kaitz

Miks nii arvad?

Kõlakad käivad,väidetavalt pole Lelov Kudust huvitatud

sosku
08.11.05, 15:55
Algselt postitas kaitz
Kõlakad käivad,väidetavalt pole Lelov Kudust huvitatud

Ega pole ka mingi ime. Kudu osutus Tulevikus vääga suureks pettumuseks. Ei suutnud talle pandud ootusi-lootusi kuidagi täita. Järgmine hooaeg tulevad Lelle noored täkud mürinaga peale ja Kudu taolistel üleshaibitud varumeestepingi \"staaridel\" pole sellises seltskonnas midagi teha. 3. liiga olekski talle jõukohane, FCO saaks ka oma väravatelöömise kriisile lahenduse.
Ei halvusta Kudut, ise olen veelgi viletsam. Aga see on karm reaalsus.

marcello
09.11.05, 11:43
Tulevik tulevikuks,Lelle eest tegi ta ka häid mänge.Liiga palju pole nõuda esimesel aastal inimeselt kes pole alustanud mänguga lapsepõlves kuskil trennis vaid niisama hoovis palli taga ajades?Ja kes on siiani ainult madalamates liigades mänginud.Ja üleshaipimisst on asi kaugel,pigem on meie klubi inimeste poolt rõõm,et ta nii kaugele jõudis.Kas nimetad haipimiseks seda,et siin pärast iga meie mängu küsiti\"palju Kudu lõi\" Ja lubati järgmine mäng vennal kraanid kinni keerata jne...
Väide,et kolmas liiga on Kudu lagi,tundub küll kadeduse või kibestumise moodi.Mina väidan,et kolmas liiga jääb talle madalaks.Mängigu kasvõi teist liigat!

marcello
09.11.05, 11:50
Arjen Wisionäärit:
http://koti.mbnet.fi/vandroy/retards/Amis1.jpg

Nagu kontserdile läheks hoopis:P

marcello
13.11.05, 13:33
Mega üritus,mega seltskond,läbune ööklubi ja koledad soome naised:P
Mäng oli võitluslik ja igati sõbralik 7-7 viik.Pikemalt ei jõua praegu kirjutada,sest kõik hundid on värdjad.

ralf85
13.11.05, 13:38
oot oot aga põdrad olid ju ka värdjad:)

marcello
13.11.05, 13:49
Eriti see prillidega peldikuhari kes me konnist ennast kooma tõmbas ja siis oma koledat naist koju põrutama läks!

Raivo19
13.11.05, 15:11

Mega üritus,mega seltskond,läbune ööklubi ja koledad soome naised:P
Mäng oli võitluslik ja igati sõbralik 7-7 viik.Pikemalt ei jõua praegu kirjutada,sest kõik hundid on värdjad.SUPERÜRITUS!!!Ma oleks peaaegu saand,aga teised jäid täitsa ilma.Ja seis oli ju 9:9;).Kuradi soe vastuvõtt nii Salos kui Helsingis.Rohkem aga tahaks tänada Olympicu ülilahedat kollektiivi,tänu kellele taoline meganädalavahetus teoks sai.Märksõnad,mis esimese hooga meenuvad: laev,bingo,salpa2,saun,bussijuht,diskoteek,pizza,d eep blue sea,soome naised, turvamehed,kohalikud fraierid,karaoke,laristatud eurod,räme pidu ja väravad(nii turva-,kui löödud)...Tänud veelkord Olympicule,et Trummi mehed kaasa kutsusite-võtsite,üritasime omalt poolt ka head seltskonda pakkuda!
P.S.Päris kaineks pole veel siiani saanud :õnnelik:

marcello
14.11.05, 18:11
Issand jumal...

http://www.pilt.ee/view/640403/

Aga kauni fotograafi meili aadressi jätan enda teada;)

Minu personaalne lemmik on pilt number 13,Raivo sind kasutati rämedalt ära:P

U2
14.11.05, 19:26

Issand jumal...

http://www.pilt.ee/view/640403/

Aga kauni fotograafi meili aadressi jätan enda teada;)

Minu personaalne lemmik on pilt number 13,Raivo sind kasutati rämedalt ära:P

Marcello tead sa oled ikka väga fotogeeniline:D

Janek
14.11.05, 20:10
oli jah tore, konnist on veidi kahju aga vedas ka, sest ma kuulsin, et kes alkoga orki kukkus, see ka kohe statkalt kinga sai.

ralf85
14.11.05, 22:32
aga me oleme ju eestlased ja meid juba seal staadionilt minema nii lihtsalt saa meid oli seal ju ikkagi peaaegu 1000 tk-d nii et kui madinaks oleks läinud siis oleksime ...:
eeesti suru soome vastu muru ,,, ups sry olympic/trummi SURU Põdrad vastu muru!!!

järgmine kord võtame varu konni ka kaaasa :);)

Raivo19
15.11.05, 05:08
krt,ma ei saa neid pilte kuidagi lahti,küll kommenteeriks:D on seal levoton tuhkimo\'t või jüri below\'i lõusta ka näha:D ja selle soomlase,kes meid korea(loe:koera) persse juhatas

Janek
15.11.05, 15:28
näedsa, keegi on suutnud selle mitte just hästi väljakukkunud laulu nime õigesti kirjutada :D
Millal põder meid änna alla juhatas ?

Raivo19
15.11.05, 15:41
Algselt postitas Janek

näedsa, keegi on suutnud selle mitte just hästi väljakukkunud laulu nime õigesti kirjutada :D
Millal põder meid änna alla juhatas ?öösel klubi ja pizzabaari,kuhu paljud ei jõudnudki,vahelisel ajal.see olevat kuskil 03.30-05.30 paiku.

sain ka pildid kenasti lahti.\"kui mees magab,siis mees on väsinud.kui naine magab,siis naine on laisk\":P tundub,et paljudel jätkus tagasi Tallinnani püssirohtu.muuseas,ma ärkasin ka üles ja külastasin veel Kannu pubi

ralf85
15.11.05, 18:18
egas kannu pubist mina ka ilma ei jäänud:)

aga Küsimus Olympicule milllal siis SALO afterparty tuleb ja kus???:D

marcello
16.11.05, 12:55
Trummi poisid,pange vaim valmis.Peterburis on vähemalt ilusad naised! Järgmise sügise asemel siis juba kevadel.Theimo ajab asjad korda kui ta oma rahad kätte saab nende käest kes üldse maksnud ei ole.

Jalgpalliklubi FC Olympic on kutsutud osalema
28.04 - 30.04.2006 Sankt - Peterburgi rahvusvahelisele sõpruskohtumisele võistkonnaga Peterburg Zenit Veteranid.
Kohtumisel astuvad üles endised Peterburgi Zenit mängijad ja teised leegionärid.

mike69
16.11.05, 15:06
ka mina jõudsin kannusse ning sai seal jalga vihutud nii mis kole.... terve pühapäev ravisin haigeid jalgu.......ja üllatuseks olen minagi niimõnegi pildi pele jäänud.......:D

Raivo19
17.11.05, 06:05

Trummi poisid,pange vaim valmis.Peterburis on vähemalt ilusad naised! Järgmise sügise asemel siis juba kevadel.Theimo ajab asjad korda kui ta oma rahad kätte saab nende käest kes üldse maksnud ei ole.

Jalgpalliklubi FC Olympic on kutsutud osalema
28.04 - 30.04.2006 Sankt - Peterburgi rahvusvahelisele sõpruskohtumisele võistkonnaga Peterburg Zenit Veteranid.
Kohtumisel astuvad üles endised Peterburgi Zenit mängijad ja teised leegionärid.
Vaim on juba valmis,käsi ju ka juba antud.Ainuke tingimus on,et rämedalt ära kasutada ei tohi:oih:

Raivo19
19.11.05, 17:48
Tänud Olympic\'ule,et Trummil Saue saalis trenni kihvtimaks muutsite.Saime teha kolm võistkonda ja kordamööda mängida 5+5+5 minutit(ühel satsil 10min.mängu ja 5puhkust)minimatshe-täpselt paras koormus,väljakul 4+1.
Sõbralik,mõnus trenn,kus kõik said võite,viike,kaotusi.Edaspidigi.

Raivo19
01.12.05, 04:23
Marcello,miks Olympic\'u kodulk.ei avane?

marcello
01.12.05, 04:28
Ma ise ka vaatasin,et seal mingi kala jälle.Arvata on,et Indrek teadlik sellest ja parandab asja.Raivo,homme meie omad Arukülas mängimas õhtul,eelmine kord oli vastas Teino&Tikerpe ja Teino noorem vend.Nii et sats vastas on kõva,uuri Andrilt palju nad mehi said sinna.Saate appi äkki minna.mina ise tööl ja see nädal ennast ei liiguta.

Raivo19
01.12.05, 04:43
krt.homme ei saa,sest judas priest vajab heietamist...ja ajasid saku lihase ka elevile oma läbimüügi jutuga:P
meilgi marko ikkonen aruküla maffiast,ei tea,kuspool see mängib.suvel lällas täis peaga,et tulge ükskõik,mis satsiga,saate hamba peale.see asi on kätte võtmata

marcello
02.12.05, 21:13
Aruküla SK-FC Olympic 5-11
Olympic mängis koosseisus Vipper,Bauvald,Kaljurand,Porila,Lahe,Talgre,Kudu
Kui keegi nimetamata jäis siis pekske Alikut!

siim089
02.12.05, 21:57

Kudu siis tagasi Olympicus

rooney
02.12.05, 22:05

Oskab keegi öelda kuidas Lahe mängis? Lõi ka väravaid?

marcello
02.12.05, 22:44
Kudu ei ole kuskil tagasi,ikka Tulevikus.Lihtsalt Olympicuga koos olles saab oma koormuse kätte...;)
Lahe lõi kindlasti mõne.

rooney
02.12.05, 22:53
Algselt postitas marcelloLahe lõi kindlasti mõne.

Sellest vennast saab veel asja! Igavesti lahe sell!

marcello
04.12.05, 06:41
Lahe on lahe lokkidega sell.
Endiselt jõus teade,et klubi otsib mängijaid.Täpsem info meie kodulehelt.
Mida rohkem seda uhkem,meil uus duubel ka tulemas...

Raivo19
16.12.05, 00:02
Kes Olympic\'u omadest saab või tahab,tulge homme Sauele.Concordia pidi küll ka saabuma,aga meid on ka vähe,niiet koondume.Proovin ka tulla,kuigi paranen äsjasest haigusest.Mängida saab kindlalt,eelmine kord oligi raske,poolteist tundi viis viie vastu.

Raivo19
24.12.05, 20:46
Aastalõputurniiril Kalevi hallis saite hakkama ilma kaotusteta,kahju et edasi ei saanud.Teie grupp oli küllaltki tasavägine,ma vaatasin.Kena jõuluaega ja head aastavahetust olympiclastele Trummi poolt.:r66m15:

marcello
25.12.05, 21:02
Tänud!
Minu poolt ka kõigile HÄID PÜHI!
Järgmine aasta peab sel turniiril tund enne esimest mängu kuskil saalinurgas omavahel mängu tegema.Klooga oleks pidanud kindlalt kotti ajama aga me ei saanud ennast jälle käima.Alkoga oli parim mäng ja Maxi värav SUPERB,me olime ka ainukesed kes Alkole mängust värava suutsid lüüa.
Olympic mängis koosseisus: Vipper,Porila,Mikkelsaar,Teino,Lahe,Kaljurand,Bauv ald,Popell,Tamm,Talgre,Hodossov.
Suur fänn ja esindaja-Toovere
Tühikargaja-Tülp

Taavi.T
25.12.05, 21:19

Tänud!
Minu poolt ka kõigile HÄID PÜHI!
Järgmine aasta peab sel turniiril tund enne esimest mängu kuskil saalinurgas omavahel mängu tegema.Klooga oleks pidanud kindlalt kotti ajama aga me ei saanud ennast jälle käima.Alkoga oli parim mäng ja Maxi värav SUPERB,me olime ka ainukesed kes Alkole mängust värava suutsid lüüa.
Olympic mängis koosseisus: Vipper,Porila,Mikkelsaar,Teino,Lahe,Kaljurand,Bauv ald,Popell,Tamm,Talgre,Hodossov.
Esindaja,fänn ja kohtunike eksitaja:Toovere
Tühikargaja:Tülp

Kuidas väravavaht esines? ja millega sa kohtunikke siis eksitasid?

marcello
25.12.05, 21:31
Väravavaht esines tipp topp,väravad tema kalad ei olnud-kaitsjate ja vastaste vahelt,näha polnud midagi.
Niisama sai lõõbitud ja valedele otsustele üritatud neid pöörata.Samas ka aitasin,Klooga-Sport mängus oli meile parim tulemus viik,seis kloogale 2-1,mängida vähe.klooga mees tuli vahetuse ajal otse tribüünile aga kohtunik ei näinud siis sai kitse pandud ja Sport viigistaski:P
Samas oli meil käpp sees aga Ainar kuram ei tahtnud meie mänge vilistada...

minaolen
28.12.05, 11:45
Kas Taavi muretseb väravavahi pärast?mul on närvikava suht korras, seega pole põhjust muretsemiseks:D mis turniiri puutub, siis mängisime suht korralikult ning mis kõige tähtsam, ise oleme oma mänguga rahul!
kaunist lõppu kõigile nin gedu uuel!

Janek
27.01.06, 22:10
Ma kuskilt poole kõrvaga kuulsin, et Olympic pidi otsima laokil olevaid mängijaid. Inkassofimade, inkvisiitorite ja pensionile mineku tõttu on salaühingu \"Olympic\" koosseis hõredaks muutumas.

marcello
27.01.06, 22:18
Telekast vutti vaadates saab ka hooajaks valmistuda......

Taavi.T
27.01.06, 22:47

Telekast vutti vaadates saab ka hooajaks valmistuda......

Kuidas vorm paraneb ka?

Ega seda peab vist ka oskama teha, valesi mänge vaadates võib vist hoopis vastupidi mõjuda:)

marcello
14.03.06, 16:54
FC Olympicu pressiteade:

Jalgpalliklubid FC Olympic ning SK Trummi sõlmisid üheaastase lepingu, mille kohaselt sai spordiklubist Trummi duubelvõistkond jalgpalliklubile FC Olympic.
Kokkuleppe tähendab, et jalgpalliklubil FC Olympic on võimalus hooaja 2006 vältel kasutada spordiklubist Trummi 5 mängijat 3.liiga põhjatsooni mängudes.
Vastavalt EJL korrale muutub mängija staatus peale 5 mängu Olympic ridades ja mängija registreeritakse automaatselt kõrgemal astmel mängiva klubi ridadesse.
Kevadringis ja sügisringis võib kasutada erinevaid mängijaid.

mahagon
14.03.06, 17:29

FC Olympicu pressiteade:

Jalgpalliklubid FC Olympic ning SK Trummi sõlmisid üheaastase lepingu, mille kohaselt sai spordiklubist Trummi duubelvõistkond jalgpalliklubile FC Olympic.
Kokkuleppe tähendab, et jalgpalliklubil FC Olympic on võimalus hooaja 2006 vältel kasutada spordiklubist Trummi 5 mängijat 3.liiga põhjatsooni mängudes.
Vastavalt EJL korrale muutub mängija staatus peale 5 mängu Olympic ridades ja mängija registreeritakse automaatselt kõrgemal astmel mängiva klubi ridadesse.

Mis küll ajendas sellist sammu astuma? Hea läbisaamine foorumis või Trummi upitamine 4-ndas? Või noorte olümpialaste karastamine 4-ndas:D

marcello
15.03.06, 11:51
Nagu meil esimest aastat duubel oleks...

Raivo19
16.03.06, 02:38
Algselt postitas mahagon

FC Olympicu pressiteade:

Mis küll ajendas sellist sammu astuma? Hea läbisaamine foorumis või Trummi upitamine 4-ndas? Või noorte olümpialaste karastamine 4-ndas:D Eks nii seda kui teist,pealegi ega see samm ju raha küsi.Sügisel sai käidud olympiclastega Soomes väiksel reisul,igati sümpaatne tiim.Eelkõige näitab see üksteise toetust ettevõtmistes.
Olümpialastest niipalju,et Torino eesti delegatsioonist kuulub see aasta Trummi rivistusse 3 nime.:)

Raivo19
02.04.06, 20:08
Hiiu pubi turniirilt teile premeeritud nännikott usaldati mul vastu võtta,sest teie esindajat enam õhtul kohal polnud.Marko Kristali ,Peeter Küttise,Kaarel Kose käepigistuste ja kestvate ovatsioonide saatel paluti see teile kindlasti üle anda.Millal,kus ja kellega seda pidulikku sündmust tähistada?

marcello
02.04.06, 20:11
Tahan nänni.Äkki neljapäeval trennis?

budu
02.04.06, 20:15
kysimus et kas FC Olympic veel m2ngijaid vastu v2tab???

marcello
17.04.06, 11:22
Seni JK Viljandi Tuleviku rivistusse kuulunud ründaja Markko Kudu uueks koduklubiks saab aprillis Soome II liigas osalev Salon Palloseura.

Markko Kudu (sünd. 23.07.83) ja Salon Palloseura (SalPa) vahelise kokkuleppega mängib Kudu Soomes vähemalt kuni 2006. aasta hooaja lõpuni. Salo linna klubiga liitub Kudu aga alles aprilli lõpus, ehk siis, kui Soomes hooaeg algab. Senikaua hoiab 22-aastane mängumees end vormis Tuleviku treeningutel ja liigamängudel osalemisega.

Soome tugevuselt 3. liigasse kuuluv SalPa võitis eelmisel hooajal II-liiga ja omas head võimalust esiliigasse tõusmiseks. Kuid kaotatud üleminekumängude tõttu jätkatakse ka tänavu samas liigas ning üritatakse sügisel uuesti astme võrra kõrgemasse seltskonda tõusta.

Viljandi Tulevikus mängis Kudu alates 2005. aasta hooajast, pidades seni meistri- ja karikasarjas kokku 22 mängu ja lüües 2 väravat.
Oma kasvatajaklubiks peab Markko kolmandas liigas pallivat FC Olympicut,kes ta Kalamaja hoovist üles korjas ja jalgpalluriks kasvatas;)

Raivo19
19.04.06, 01:19
Olympic,meie suurem vend-õnnitlused tubli mängu eest esimeses voorus!Kutsusite mindki Tarkiga appi,kuid tema sünnipäev kulmineerus Otepääl ja ei jõudnudki enne esmaspäeva tagasi.Teene oleme võlgu igal juhul,sest teilt laenuks saadud Indrek lõi värava ja Aivar kaitses väravat hästi.Hea meel,et alustasite veelgi paremini.:õnnelik:

marcello
19.04.06, 01:23
Hea tüüp,veel eelmise päeva õhtul olid Tallinnas.Ikka mäletad,et helistasin?Mina tunnistan ausalt,et kõneregistrist vaatasin,et olin kõllanud.Aga meie mäng oli hea,2 liitrine blond kaenla all tegin taktikaliselt väga õiged vahetused:P
Kus teil homme mäng on?

Raivo19
19.04.06, 01:45
See on see kuradi Minttu,veel samal õhtul oli kamp koos ja minek.Mul su uus numbergi kirjas,ikka mäletan.Mulle meeldivadki õhtud hommikutest rohkem,hommik on siis ilus,kui õhtul on rahulik olnud.

Meil on Laagris 19.00

marcello
19.04.06, 22:44
http://www.salpa.net/kuvat/kudu_markko.jpg

http://salpa.net/index2.php?sivu=uutiset&uutisid=597

hoia kõva,Kudu.Loodetavasti ajab koorekiht ennast suvel Soome Sulle kaasa elama.
Põtradel puur täis!
Swans kakkosen mestariiksi ja ykkösdivariin!

tanielo
19.04.06, 23:44

http://www.salpa.net/kuvat/kudu_markko.jpg

http://salpa.net/index2.php?sivu=uutiset&uutisid=597

hoia kõva,Kudu.Loodetavasti ajab koorekiht ennast suvel Soome Sulle kaasa elama.
Põtradel puur täis!
Swans kakkosen mestariiksi ja ykkösdivariin!

tramaivõi, vähemalt soeng on küll soome oma!

marcello
19.04.06, 23:47
Ma eskimote juurde mängima saaks lepinguga siis võin iglus ka elada,pohh see soeng;)

eestimees
20.04.06, 18:43
ehk saate aidata?

oleks vaja teada kui palju mänge mängis Markko Kudu nende hooaegadel, kasvõi umbes

1999 FC Olympic (5.-l) ? mänge / ? väravat
2000 FC Olympic (5.-l) ? mänge / 5 väravat (15 liiga mängu meeskonnal)
2001 FC Olympic (4.-l) ? mänge / 15 väravat (20 liiga mängu meeskonnal)
2002 FC Olympic (4.-l) ? mänge / 22 väravat (18 liiga mängu meeskonnal)
2003 FC Olympic (4.-l) ? mänge / 38 väravat (18 liiga mängu meeskonnal)
2004 FC Olympic (3.-l) ? mänge / 21 väravat (18 liiga mängu meeskonnal)

marcello
21.04.06, 02:29
Krt,minu bläkk.Sry,unustasin.99 ta ei mänginud meil,teine aasta üks 10 mängu ma pakun,enamuses vahetusest.Ülejäänutel aga kindlasti kõik kui just keelu all ei olnud

Janek
21.04.06, 19:14
See soeng on nagunii Marko pildimuutmisprogrammi mittetundmise tulemus.
Ma ka tõrgun uskumast, et üks tubli eesti mees, just laevalt maha astunud, endale põdra skalbi on kujundanud.

kudu
23.04.06, 16:02
Algselt postitas Janek

See soeng on nagunii Marko pildimuutmisprogrammi mittetundmise tulemus.
Ma ka tõrgun uskumast, et üks tubli eesti mees, just laevalt maha astunud, endale põdra skalbi on kujundanud.

tsau koigile!!! Soeng jääb ikka ette teile jah :P see mis pildil oli trenni ajal tehtud :P muidu on veel uhkem soeng :P midagi mis Beckhamil oli kunagi :P selle järgi sai tehtud :P ja see soeng ei olnud odav värk :) mis ma siin ikka seletan edu teile siis :) ma hoian silma pea teil ;) :kaval:

marcello
25.04.06, 18:20
Kudu,ära pane tähele.Janekul endal juba ammu loomulikul teel sonks Roberto Carlose stiili minemas,ainult kuklal ja kõrvades on veel karvu:P ;)

kudu
26.04.06, 16:23

Kudu,ära pane tähele.Janekul endal juba ammu loomulikul teel sonks Roberto Carlose stiili minemas,ainult kuklal ja kõrvades on veel karvu:P ;)

:D :)

Rein
26.04.06, 16:47

Pigem jba siis nagu Zidan :D

marcello
03.05.06, 19:28
Seesamine,et kuhu mu särk jäi?

Raivo19
04.05.06, 02:14

Seesamine,et kuhu mu särk jäi?Ausõna ei vahetanud Livali omaga ära,Theimo kätte andsin;) lubas vastutada ja mitte pubisse või diskole minna sellega

kudu
12.05.06, 16:20
tsau koigile :) mis toimub seal Liigas hakkake mängima nuud :) homme mina lähen Porisse mängima seal päris tugev vastane :) ok edu teile siis :)

Raivo19
14.05.06, 04:52
toetusest oli kasu,hakati mängima,Olympic võitis:P kuidas endal?viik oli vist olnud?

kudu
16.05.06, 16:04
Algselt postitas Raivo19

toetusest oli kasu,hakati mängima,Olympic võitis:P kuidas endal?viik oli vist olnud?

viik jah aga see ooli väga hea viik sest seal mängisid kunagised koondislased ja 300-400 meistrisarja mänginud mängijad :P et väga hea viik sest nemad ei jäädud rahule sellega :)

lahe
21.05.06, 02:11
no siis on hästi kui vastased mänguga rahule ei jäänud :P
kuna soome eurolaulu ära võitis siis vist läheb seal üldiseks joomiseks ja kui sina end kainena hoiad saad lihtsalt pohmellis väravavahtidele puuri täis taguda ;)
ok edu

marcello
21.05.06, 04:04
Tubli,Lahe,et tee siia leidsid.Nüüd tuleb veel õige avatar ka võtta!

ralf85
21.05.06, 11:10

;)

lahe
21.05.06, 16:28

Milline see õige avatar on siis?
see mis sinulgi? :P

marcello
23.05.06, 00:22
Tubli:reiv:
Täna trennis hakkad vastu seina jooksma ja hiljem pistame su lõvipuuri,Mati Kaaluga on räägitud;)
Teeme su tugevaks ja julgeks ja järgmine ring paneme edgarjugendid kotti.

lahe
26.05.06, 13:16
kas keegi pühapäeval mängule ka tuleb?? neljapäeval trennis oli kohal 3 inimest :lahe:

marcello
28.05.06, 14:10
Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste 3. liiga VII voor pühapäeval, 28. mail:

kell 11:00 Laagri Gümnaasiumi kunstmuru staadion

FC OLYMPIC- FC CONCORDIA AUDENTES 0:2 (0:1) LÕPPSEIS

Õhutemperatuur +10, päikesepaisteline ; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40

Peakohtunik: Uus mees

Väravad:

Kollane kaart: Porila

FC Olympic: Vipper,Hans,Raivo,Andres,Indrek,Artur,Andri,Taimo, Jaanus,Kristjan,Rando.

Vahetusest:Theimo,Slava

Theimo polnudki koduarestis?
;)

Raivo19
28.05.06, 14:27

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste 3. liiga VII voor pühapäeval, 28. mail:

kell 11:00 Laagri Gümnaasiumi kunstmuru staadion

FC OLYMPIC- FC CONCORDIA AUDENTES 0:2 (0:1) LÕPPSEIS

Õhutemperatuur +10, päikesepaisteline ; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 40

Väravad:

Kollane kaart: Porila

FC Olympic: Vipper,Hans,Raivo,Andres,Indrek,Artur,Andri,Taimo, Jaanus,Kristjan,Rando.

Vahetusest:Theimo,Slava

Theimo polnudki koduarestis?
;) Theimo oleks äärepealt värava löönud.Nagu Andri ütles,et siis kui ta 20kg. kergem oleks olnud:P Küsi Andrilt,mis värvi kaarti talle alguses nädati ja mis ta mõtles väljaku ääres ketse lahti sidudes,et palju klubi trahvi saab või?:P

kudu
29.05.06, 15:44
kas ma pean lälle kirjutama, et hakkage seal MÄNGIMA :viha: ma hoian silma peal teil :kaval:

marcello
05.06.06, 11:23
Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste 3. liiga VIII voor pühapäeval, 4. juunil:

kell 13:00 Wismari staadion

FC ARARAT - FC OLYMPIC 7:1 (4:0) LÕPPSEIS

Õhutemperatuur +10, pilvine; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Väravad: Lahe

FC Olympic: Aivar, Indrek, Janek, Hindrek, Artur, Andri, Lauri, Kristjan. Poolaja lõpuks jõudsid kohale ka Mikk ja Janno.

Alustasime mängu 8-kesi. Jäime 0:4 taha. Kui Mikk ja Janno kohale jõusdid, siis mängupilt pisut võrdsustus. Ararat oli ikkagi 1-mehelises enamuses ja seis lubas neil poolajal vahetusi teha. Teisel poolajal läksime auväravat üritama ja nii jäi kaitses jõudu väheks Ararati kontrate ajaks. FC Olympic-u auvärava lõi Kristjan 10 minutit enne lõppu kui Ararati kaitsjad tahtsid keskväljal kunstlikku suluseisu tekitada. Kohtunik lasi mängul jätkuda ja nii sai Kristjan rahulikult väravavahi vastu minna ning palli värava paremasse nurka lüüa.

kudu
05.06.06, 15:12

Eesti 2006. a. jalgpalli meistrivõistluste 3. liiga VIII voor pühapäeval, 4. juunil:

kell 13:00 Wismari staadion

FC ARARAT - FC OLYMPIC 7:1 (4:0) LÕPPSEIS

Õhutemperatuur +10, pilvine; väljak heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 20

Väravad: Lahe

FC Olympic: Aivar, Indrek, Janek, Hindrek, Artur, Andri, Lauri, Kristjan. Poolaja lõpuks jõudsid kohale ka Mikk ja Janno.

Alustasime mängu 8-kesi. Jäime 0:4 taha. Kui Mikk ja Janno kohale jõusdid, siis mängupilt pisut võrdsustus. Ararat oli ikkagi 1-mehelises enamuses ja seis lubas neil poolajal vahetusi teha. Teisel poolajal läksime auväravat üritama ja nii jäi kaitses jõudu väheks Ararati kontrate ajaks. FC Olympic-u auvärava lõi Kristjan 10 minutit enne lõppu kui Ararati kaitsjad tahtsid keskväljal kunstlikku suluseisu tekitada. Kohtunik lasi mängul jätkuda ja nii sai Kristjan rahulikult väravavahi vastu minna ning palli värava paremasse nurka lüüa.

ma vaatan et, väga nutune on teil seal aga ma tulen järgmist mängu vaatama kui nutune siis on :deemon:

kudu
16.06.06, 12:01
Tutvustame FC Flora vastast karikasarjas FC Olympicut
Eile toimunud Eesti 2006/07 karikavõistluste loosimisel sai FC Flora vastaseks III liiga põhjatsoonis mängiva FC Olympicu. Vastane mängib küll mitu astet madalamas liigas, kuid ootamatuste vältimiseks tuleb alati tutvuda vastasega, et ootamatusi võimalikult kindlalt vältida. Seega tutvustame oma vastast.
FC Olympic on kauaaegne III liiga põhjatsooni meeskond, kelle mäng on sel hooajal kulgenud suhteliselt kehvalt. Hetkel asuvad nad 12 meeskonna seas 9. kohal, olles kogunud üheksa vooruga vaid 6 punkti. Kindlasti ootasid nad rohkem. Viimatipeetud voorus kaotati näiteks JK Piraajale koguni 3 - 9.
Meeskonda ei kuulu ühtegi mängijat, kel oleks eelnevat meistriliiga kogemust varnast võtta. Nimekaim mees nimekirjas on legendaarsesse Lõvide noortemeeskonda kuulunud Theimo Tülp. Väiksemaid tiitleid on ka teistel Olympicu mängijatel. Näiteks Margus Grauberg on tulnud Lääne-Viru meistriks. Grauberg ongi meeskonna selle hooaja resultatiivseim mängija, mitteametlikel andmeil on ta skoorinud kuuel korral. Tuntuim mängija, kes meeskonnast välja kasvanud on, on Markko Kudu. Sel hooajal siirdus mullu Olympicust Tuleviku meeskonda lahkunud Kudu hoopistükis Soome II divisjoni meeskonda SalPa, kus ta on jätkanud väravate löömist.
FC Olympicu seninsed hooajad on lõppenud järgmistel kohtadel:
1999 - sel aastal meeskond loodigi ja mängiti nime all Old-Stars Tallinn ja saavutati V liiga põhjatsoonis 5 meeskonna seas neljas koht.
2000 - nimi muudeti Olympicuks ja saavutati V liiga põhjas esikoht koos pääsuga IV liigase.
2001 - debüüt IV liigas tõi korraliku 5. koha
2002 - korrati eelmise aasta 5. kohta, avanes ka Markko Kudu talent - 23 väravat meeskonna 49-st.
2003 - meeskonna 58-st väravast tervelt 38 löönud Kudu aitas FC Olympicul saavutada II koha, mis tagas pääsu III liiga põhjatsooni.
2004 - debüüt III liigas tõi 7. koha. Kudu lõi taaskord üle poole meeskonna väravatest, 21 väravat 41-st.
2005 - peale Kudu lahkumist taanduti 9. kohale, kuid nüüd juba 12 meeskonnalises liigas.

Lõpetuseks: mäng FC Flora - FC Olympic toimub 2. augustil A. Le Coq Arena peaareenil. Mäng areenil, kus ka rahvuskoondis mängib, on kindlasti suur stiimul kõikidele \"olümpialastele\", et üritada hüpata üle oma pea.

kudu
18.06.06, 11:29
nääte nüüd, et teete trenni ilusti ja võit tuleb kõik hakkab trennist või mis arvate? :P

lahe
19.06.06, 02:32
Algselt postitas kudu

nääte nüüd, et teete trenni ilusti ja võit tuleb kõik hakkab trennist või mis arvate? :P
Arvame mis me arvame aga trennis käib ikkagi 5 meest.

kudu
19.06.06, 10:08
Algselt postitas lahe

Algselt postitas kudu

Arvame mis me arvame aga trennis käib ikkagi 5 meest.

viimane trenn oli vist kolm korda rohkem :)

arturio
19.06.06, 17:56
See kuidagi imetabane juhus. Nt teisipäeval oli ainult 1 mees kohal!!! Mis te sellest arvate?:lahe: :eiei:

marcello
02.07.06, 07:34
Jalgpalliklubi FC Olympic astub 2.augusti 2006 karikamängus A. Le Coq Arena staadionil vastu EMV Meistriliiga jalgpalliklubile FC Flora.
Antud hetkel on FC Flora nimel 32 punkti ning Eesti Meistriliiga tabelis tugev 2.koht.

Eelseisev mäng toob nii pealtvaatajatele kui ka kindlasti Olympiclaste endi südamesse ning enesehinnangusse palju ärevust ja pinget, kuid sellest hoolimata usub kogu FC Olympic meeskond, et suudab esitada 2.augustil 2006 oma ilusaima mängu.

FC Olympic mängiva peatreeneri Andri Porila ning mängiva abitreeneri Theimo Tülp sõnul alustati eelseisvaks mänguks valmistumist koheselt peale loosimistulemuste avalikustamist. Treenerid lubavad anda endast parima, et lihvida maksimaalselt mängijate füüsilist taset, moraalitunnet ja vastutust järelejäänud kuuga.

FC Olympic treenerid loodavad tuua A. Le Coq Arena murule tugeva Olympiclaste mängijatepere, et pidada väärikas lahing Eesti meistriliiga klubiga FC Flora.

\" FC Florale antakse tugev jalgpallilahing! \": olid treenerite viimased sõnad.

Lõpetuseks lisame vastaste märkimisväärse ajaloo:

Eesti meister 1993/94, 1994/95, 1997/98, 1998, 2001, 2002 ja 2003
Eesti meistrivõistluste hõbemedaliomanik 1992/93, 1995/96, 1996/97 ja 2000
Eesti meistrivõistluste pronksmedaliomanik 1999
Eesti karikavõitja 1995 ja 1998
Eesti karikafinalist 2001 ja 2003
Eesti Superkarika võitja 1998, 2002, 2003, 2004
Eesti meistrivõistluste Fair Play võistluse võitja 2000, 2001 ja 2003

Aastast 2006 juhendab FC Flora meeskonda treener Pasi Rautiainen

nii nummi....

marcello
10.07.06, 23:55
Reedel algavad järjekordsed FC Olympicu suvepäevad,järjekorras 6-ndad kui ei eksi.Hiljemalt pühapäevaks saavad kõik huvilised näha kuidas üks väike saar põhjarannikul vee alla vajub:)

Ramm
11.07.06, 06:58
Repeckt ühele olympicu mängijale kes jõudnud juba kohtunikuna meistriliigasse;) Kuradite mänge on ta meil vilistanud,üks ainukestest kohtunikest kellega võib rahule jääda amatöörliigas:)

Rein
11.07.06, 07:45
Algselt postitas Ramm

Repeckt ühele olympicu mängijale kes jõudnud juba kohtunikuna meistriliigasse;) Kuradite mänge on ta meil vilistanud,üks ainukestest kohtunikest kellega võib rahule jääda amatöörliigas:)

Üks Soccerneti mängija on ka meistriliigas kohtunik :lahe:

Jaan, :r66m7: !

marcello
11.07.06, 16:09
Algselt postitas Ramm

Neljanda kohtunikuna aga siiski.Kurb ainult,et ta enam mängida ei saa.Lennujamas võivad ka probleemid tekkida.Samas on tal nüüd mingisugunegi väärtus:P
Two thumbs up,Ainar!

marcello
18.07.06, 22:56
Kõik elusalt ja tervelt tagasi suvepäevadelt,saar on ka alles.Oli tore nädalavahetus spordi,kepimängu ja lõkkeõhtutega.Ainult kiirelt läks aeg.Peaks vist viiepäevaliseks venitama tulevikus:)

Raivo19
18.07.06, 23:11
Mnjaa,kahju,et ei jõudnud.Samas,tulevikku silmas pidades võib ju nii tsüklisse kukkuda...Alati algab vaikselt.Väga ohtlik;)

marcello
18.07.06, 23:39
Laupäeval järgi tulemisega oli see jama,et üks kena naisterahvas koos armsa lapse ja hästi koleda mehega ootasid sadamas kaks tundi enne kui üle said ja õhtul mingi jurakas ja üks naisterahvas pidid tallinna sama targalt tagasi pöörduma,sest kaatrimees keeldus sõitmast tuule tõttu.

marcello
14.02.07, 23:53
FC Olympic otsib oma ridadesse täiendusi.
Ühendust tasub võtta peatreeneriga telefonil 5140609 või saata meil pandri@hot.ee

marcello
05.03.10, 16:48
FC Olympic otsib oma ridadesse täiendusi.
Ühendust tasub võtta peatreeneriga telefonil 5140609 või saata meil pandri@hot.ee

Sikutame teema üles.
Tsiteeritud kuulutus pole aegunud!!!

marcello
04.12.10, 11:58
Meeleolukas hooajalõpupidu on nüüd peetud. Eile koguneti City hotelli katusesaunas. Räägiti rahast ja klubi tulevikust, saadi sponsori poolt kinnitus, et jätkatakse toetamist ja öeldi välja ka see, et minnakse teise liigasse. Enne kui joomaks/söömaks läks anti kätte ka EJL poolt antud diplomid (kas siis tõesti oli raske allkirjastada ka?) ja klubi poolt tehtud meene nimeliste võidukarika koopiate näol.
Oli rokki ja kulda ja külalisesinejad Šoti liidrite hulgast ja kariibi mere esindajad eesotsas kapten Morganiga. Vabandan kui keegi nimetamata jäi;)

Janek
05.12.10, 19:33
Meeleolukas hooajalõpupidu on nüüd peetud. Eile koguneti City hotelli katusesaunas. Räägiti rahast ja klubi tulevikust, saadi sponsori poolt kinnitus, et jätkatakse toetamist ja öeldi välja ka see, et minnakse teise liigasse. Enne kui joomaks/söömaks läks anti kätte ka EJL poolt antud diplomid (kas siis tõesti oli raske allkirjastada ka?) ja klubi poolt tehtud meene nimeliste võidukarika koopiate näol.
Oli rokki ja kulda ja külalisesinejad Šoti liidrite hulgast ja kariibi mere esindajad eesotsas kapten Morganiga. Vabandan kui keegi nimetamata jäi;)

Nimetamata jäi, et paremäär Lahe lubas 100m läbida 12,9-ga.

marcello
06.12.10, 11:49
Nimetamata jäi, et paremäär Lahe lubas 100m läbida 12,9-ga.

Õige jah. Lähengi täna marienthali keskuse juurde luurama, kas tüüp paneb, raske kott seljas, treppe mööda üles alla või mitte

2mSööt3mMööda
07.12.10, 00:04
Räägiti rahast ja klubi tulevikust, saadi sponsori poolt kinnitus, et jätkatakse toetamist
Huvi pärast küsin, et kas teie sponsoriks on Olympic kasiino?

marcello
07.12.10, 16:17

ilmselgelt

elx
08.12.10, 18:16
Kodulehekülje järgi võib nii arvata küll aga mise seal veel silma jääb on eriline austus ühe klubi asutaja vastu - http://fcolympic.ee/ajalugu.htm
"Eriline" suhtumine ikka peaks mainima.

marcello
08.12.10, 19:38
Kodulehekülje järgi võib nii arvata küll aga mise seal veel silma jääb on eriline austus ühe klubi asutaja vastu - http://fcolympic.ee/ajalugu.htm
"Eriline" suhtumine ikka peaks mainima.
Ligi 10 aastat on see tekst seal olnud! Milleks torkida kui asjast sittagi ei tea? Arvestades millega mees hakkama sai siis on seal väga viisakalt veel mainitud teda.
Täpsustuseks veel nii palju, et me ei loobunud tegelt temast vaid tüüp kadus ise pildilt! Nii et jutt kodulehel on isegi tüüpi säästev, oleks võinud ju musta pesu rämedalt netiavarustesse paisata.

Hints
17.01.11, 12:00
Peaks jah mõtlema hetkel äkki ikkagi vennalt see raha tagasi küsida..............intressiga

Janek
17.01.11, 21:57
Peaks jah mõtlema hetkel äkki ikkagi vennalt see raha tagasi küsida..............intressiga

Näed, keegi peale meie on ka klubi kodukat külastanud. Äkki peaks sinna ka kroonika, õhtulehe ja cosmo lingid üles panema ja võsa petsi videod takka pihta.

Kui kõik klubist läbikäinud pallurid oma võlad ära maksaksid (ilma intressideta) saaksime järgmised viis aastat oma kodumänge A le Coq Arenal pidada. Intresside eest tooks Lady Gaga lauluväljakule.

Hints
01.06.11, 09:45
Tervitus kõigile,

Ühel kenal päeval tekkis idee korraldada jalgpalliklubide vaheline pokkriturniir. Ja kuna juhuslikult meie sponsoril on olemas ka mõned kasiinod, lauad, diilerid ja muu vajalik , siis saigi otsustatud, et esimene pokkeriturniir toimub 28.06.2011 kell 19.00 Rocca Al Mare Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides (äkki teeme ühispilti......). Osalema ootaks 30-40 inimest ehk 6-8 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Kui tuleb suurem huvi ürituse vastu võib mõne aja pärast üritust korrata kuid seekord maksimaalselt 40 kohta millest 5 on broneeritud (JK Olympic......). Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu

Hints
01.06.11, 09:55
Lisaks veel väike täpsustus, et osalemine vaid 21 ja vanematele isikutele ning sissepääs dokumendi alusel.

Hints
14.06.11, 01:14
Hetkel registreerunud tasuta pokkeriturniirile 4 võistkonda. Vaba ruumi hetkel veel 2 võistkonna jaoks.

eston maravilha
29.06.11, 13:37
kes lõpuks võidu võttis?

Hints
29.06.11, 15:33
kes lõpuks võidu võttis?

Tervitus. Tänud kõigile võistkondadele, kes osalesid. Võidu võttis Piraaja võistkond, kes näitas väga head pokkeri taset. Õnnitlused võitjatele.

Neth
29.06.11, 20:40
Tänud korraldajatele! Väga hästi ja professionaalselt läbiviidud üritus, mis kombineerituna meeldiva seltskonnaga andis tulemuseks toreda õhtupooliku (olgugi et see lõpuks 5,5 tunni pikkuseks kujunes). Asjaarmastaja pilguga ütleksin, et individuaalselt olid parimad lõpuks 2seks ja 4ndaks jäänud mängijad, õnnefaktor mängis lihtsalt nende vastu.

Millal ja kustkohast pilte näha saab?

Hints
29.06.11, 23:22
Annan kindlasti teada kui pildid kuskile ülesse saab.

marcello
04.03.12, 18:38
Jalgpalliklubi kuulutab välja avaliku konkursi klubi lipu ja koos sellega ka embleemi uuendamiseks/ uue loomiseks.

Kavandite esitamise tähtaeg: 21. märts 2012

Tingimused: värvikombinatsioonidest peab olema kasutatud sinine ja punane. Lipp ja/või embleem (lipul asub embleem) peab väljendama jalgpalliklubi väärtusi ja olema üheselt jalgpalliga seotud. Casino Olympic sümboolika kasutamine ei ole lubatud, kaasarvatud tähtede font.
Kuvandid saata: pandri@hot.ee; hindrek.vain@oc.eu; janek.popell@cchellenic.com

Parimatele kuvanditele auhinnad !

Mask
08.04.13, 21:41
Kas selline informatsioon:http://www.transfermarkt.co.uk/en/kyung-jung-kim/transfers/spieler_194388.html vastab tõele ja kui, siis kuidas sattus antud mängija siia klubisse?

PraS
08.04.13, 23:00
Kas selline informatsioon:http://www.transfermarkt.co.uk/en/kyung-jung-kim/transfers/spieler_194388.html vastab tõele ja kui, siis kuidas sattus antud mängija siia klubisse?

Jep!
Lisaks Kristiine JK-le on Olympic ka nüüd hakanud värbama mehi Aasiast.

KUi nüüd ausalt rääkida siis EJL on juhendisse mõnusa punkti sisse pannud, et II kuni IV liigas ei saa võõrmängijat regada, kui antud isiku elamisluba kehtib enne esimest mängu vähem kui 8 kuud.

jkj
09.04.13, 00:00
Jep!
Lisaks Kristiine JK-le on Olympic ka nüüd hakanud värbama mehi Aasiast.

KUi nüüd ausalt rääkida siis EJL on juhendisse mõnusa punkti sisse pannud, et II kuni IV liigas ei saa võõrmängijat regada, kui antud isiku elamisluba kehtib enne esimest mängu vähem kui 8 kuud.

Tubli liit meil, nagu riigi ja tallinna juhidki

PraS
09.04.13, 03:35
Tubli liit meil, nagu riigi ja tallinna juhidki

Eks see on selletõttu madalamates liigades hoida mänguaega andekatele amatööridele sest muidu võivad välismaalased nende mänguaja ära võtta :(

Janek
13.04.13, 18:40
Me tahtsime hoopis teist meest aga ta on hetkel poolvigane. Kõik, mis internetis kirjas on, on tõsi.

Andres.
13.04.13, 19:05
Kuulsin täna, et olete ühe Rakvere legendi enda ridadesse meelitanud. Jalkaliidu leht paistab kinnitavat :D

Janek
13.04.13, 19:40
Kuulsin täna, et olete ühe Rakvere legendi enda ridadesse meelitanud. Jalkaliidu leht paistab kinnitavat :D

Alar tuli jah meile. Meelitamisest ei tea ma midagi aga oluline täiendus on ta kindlasti.

Andres.
13.04.13, 20:45
Alar tuli jah meile. Meelitamisest ei tea ma midagi aga oluline täiendus on ta kindlasti.

See 'meelitamine' oli mul niisama naljaga pooleks öeldud. Ega ta näiteks Esiliigas või Premium liigas saakski mängida, samuti pole mul ta hetkevormist õrna aimugi. Igatahes soovin edu, äge et ta kuskil edasi mängib. Omal ajal oli ikka tõsine väravamasin - Rakvere jalgpalliklubi eest pole minu teada keegi teine nii palju väravaid löönud kui tema (149 kohtumist, 133 väravat).

-e- avastasin, et teil nimekirjas veel üks endine Rakvere mängija. Ei jää muud teha kui jätkuvalt edu soovida ; )

dnb
09.06.13, 17:23
http://www.transfermarkt.de/en/ronny/transfers/spieler_178938.html
See tegelane on lausa Eesti üleminekusummade edetabelis teisel kohal 1.2 milliga.

kucker
14.06.13, 01:06
2342
On heameel teada anda, et Kalevi kunstmurul on toimumas põnevad jalgpalli meistirvõistluste mängud.
Sel nädalavahetusel on toimumas 7 mängu:
LAUPÄEV:
10:00 IV.E: Kalev Juunior – FC Pokkeriprod
12:00 NEL: Tallinna Kalev II – Nõmme JK Kalju
14:30 III.N: Tallinna Kalev III – Ararat TTÜ II
PÜHAPÄEV:
12:00 II.E/N: Tallinna Kalev II – Kohtla-Järve II
14:30 IV.N: FC Twister – FC Reaal
17:00 III.N: JK Jalgpallihaigla – FC Olympic
19:30 IV.N: JK Suema – Majandusmagister

Kõigil mängudel loositakse auhindu.
Selleks tuleb jagada pilti ja kirjutada, kellele oled kaasa elama tulemas!
Kui on mitu meeskonda, siis kirjuta need kõik pildi alla.

PAKUME:

- kvaliteet muusikat DJ'lt - Ever and The Two Dragonsilt, Kosmikutelt, Sõpruse Puiesteelt, Orelipoistelt ja teistelt Eesti artistidelt
- Toitlustus (joogid-söögid)
- jooksev mängu info ning hää keskkond

https://www.facebook.com/events/491942254212377/

Hints
18.11.13, 16:24
Kuna viimasest meie poolt korraldatud pokkeriturniirist on juba 2+ aastat möödas ja on küsitud päris palju millal jälle analoogne üritus tuleb, siis otsustasime korraldada jalgpalliklubide vaheline pokkriturniiri 4.12.2013 algusega kell 19 Tallinnas Järvel asuvas Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides , või sümboolikaga (lipp,sall, rinnamärk jne). Osalema ootaks 40-50 inimest ehk 8-10 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Seekord maksimaalselt 50 kohta millest 5 on broneeritud (JK Olympic......). Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu

Alfonso
19.11.13, 10:38
Bronniks FC Pokkeriprode teamile ka siis kohad.

Tofoa
19.11.13, 16:22
JK Nirvaana sooviks samuti end kirja panna.

eston maravilha
19.11.13, 17:11
..Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu

äkki peaks proovima?

Tofoa
19.11.13, 17:17
äkki peaks proovima?

Sai sedagi tehtud, kuid igaks juhuks sai siin dubleeritud, sest tuli vastu kiri, et kuni 25. novembrini on Risto puhkusel ning kirjadele ei vasta :)

JK Mürakarud
19.11.13, 21:12
JK Õismäe Torm võtaks ka hea meelega osa.

Hints
20.11.13, 00:01
Saatke registreerimissoovid Ristole juba mainitud emailie risto.suurpold@oc.eu ta on küll puhkusel sel nädalal aga saab need mailid kätte ja paneb teid kirja. Soovitavalt siis saatke oma osalejate nimed koos ning samuti jalgpalliklubi nimi mida esindate......rõõm näha, et huvi osalemise vastu suur.

marcello
22.11.13, 02:19
Risto ei puhka kunagi!
Tõstamaa vanasõna

Draakon
24.11.13, 00:12
http://www.transfermarkt.de/en/ronny/transfers/spieler_178938.html
See tegelane on lausa Eesti üleminekusummade edetabelis teisel kohal 1.2 milliga.

III liiga klubi ostis brasiillase 1,2 milliga, are ya kidding me!?

Hints
25.11.13, 12:28
Tundub, et Pokker on ülipopulaarne ja pean kurbusega teatama, et 50 kohta on täis ja rohkem registreerida ei saa hetkel........äkki järgmine kord siis teen 100 kohta, aga jah selleks korraks kohad täis.

Hints
04.12.13, 15:43
Tervitus kõigile ja loodan siis õhtul kõiki näha pokkeriturniiril, kes registreerusid (50) ! Mõtlesin panen lihtsalt meeldetuletuseks teate, kes unustanud.........

Francesco
05.12.13, 07:50
Tervitus kõigile ja loodan siis õhtul kõiki näha pokkeriturniiril, kes registreerusid (50) ! Mõtlesin panen lihtsalt meeldetuletuseks teate, kes unustanud.........

Kas mingi kokkuvõte ka truniirist kuskile ilmub?

Hints
05.12.13, 08:41
Suurimad tänud kõigile osalemast. Osales 50 inimest ja 10 võistkonda. Esikoha võttis võistkondlikult ülinapilt Virtsu võistkond, teise koha sai Kiili ja kolmanda koha Olympic.

Zebrette
11.12.13, 17:45
Täname hea turniiri eest ja osaleme meelsasti ka järgmine kord. Kajastasime turniiri ka oma leheküljel :
http://virtsujalgpalliklubi.com/2013/12/11/virtsu-pokkerimangijad-naitasid-pealinnas-korget-taset/

Hints
12.12.13, 11:25
Täname hea turniiri eest ja osaleme meelsasti ka järgmine kord. Kajastasime turniiri ka oma leheküljel :
http://virtsujalgpalliklubi.com/2013/12/11/virtsu-pokkerimangijad-naitasid-pealinnas-korget-taset/

Tore kui meeldis ja tänud ilusa kokkuvõtte eest. Omalt poolt veel lisaks, et oleme avamas Kristiine Keskuses homme õhtul ehk siis 13 ja reedel kell 19.00 esimest OlyBet Sportsbaari, kus avamise puhul suupisted , üllatused. Spordivaatamiseks suured televiisorid. Viimase paari päeva jooksul, kus olen otsinud normaalset jalkavaatamise kohta, siis ega väga palju mõnusaid kohti pole - mõnes kohas kus on istuda mõnus on telekad kaugel või väikesed, teises kohas jälle pole mõnus istuda jne. Usun, et see Olympicu poolt avatav uus koht kujuneb mõnusaks spordivaatamise kohaks. Kõik on teretulenud homme õhtul kell 19 avamisele.

marcello
12.12.13, 16:44
Tore kui meeldis ja tänud ilusa kokkuvõtte eest. Omalt poolt veel lisaks, et oleme avamas Kristiine Keskuses homme õhtul ehk siis 13 ja reedel kell 19.00 esimest OlyBet Sportsbaari, kus avamise puhul suupisted , üllatused. Spordivaatamiseks suured televiisorid. Viimase paari päeva jooksul, kus olen otsinud normaalset jalkavaatamise kohta, siis ega väga palju mõnusaid kohti pole - mõnes kohas kus on istuda mõnus on telekad kaugel või väikesed, teises kohas jälle pole mõnus istuda jne. Usun, et see Olympicu poolt avatav uus koht kujuneb mõnusaks spordivaatamise kohaks. Kõik on teretulenud homme õhtul kell 19 avamisele.

Most important!
Tegu on registreerimisvaba kohaga:)
Hints, kas registreerimisvabades Olybeti spordibaarides on ikka 21 eluaasta piirang?

Hints
12.12.13, 16:58
Tegu on jah registreerimisvaba alaga ning tegelikult spordipanuseid Eestis võib teha 18 aastaselt , aga kuna antud teema on veel natuke täpsustamist vajav, siis me alla 21 aastaseid hetkel veel sisse lasta ei soovi ja võib juhtuda, et kellegilt pisteliselt küsitakse dokumenti, kes näeb välja noor ja ilus............

Hints
29.01.14, 15:21
Tervitus kõigile, mul on hea meel teatada, et Olybet ja FC Olympic kutsuvad teid 18.02 Kristiine OlyBeti Spordibaari Champions League vaatamise õhtule. Võimalik vaadata 8-lt suurelt ekraanilt 1/8 finaali mänge Manchester City – FC Barcelona ja Leverkusen Bayern – PSG. Mängude algus kell 21.45.
Broneeri laud oma klubile, osale kohapeal ennustusvõistlusel ja võida auhindu. Kiirusta, sest tahtjaid on palju!
Kõigile tulijatele esimene õlu tasuta + üllatus!
Ennustusvõistlusel osalemine kella 20.30 – 21.30, osalemiseks vajalik 5-liikmeline võistkond, parimatele auhinnad:
I koht: Spordifänni pakett (kuni 10-le) Kristiine Spordibaaris
II ja III koht saavad samuti vääriliselt tasutud.
Tule kohale kindlasti varem, tee panuseid, libista õlut, osale ennustusvõistlusel ja tunne ennast mõnusalt. Spordibaar on registreerimisvaba, kui aga on soov minna ka kasiinosse, siis on vajalik registreerimine.
Laua broneerimine alates 5-liikmelistestele seltskondadele meiliaadressil: allan.tipp@oc.eu.
Parimate tervitustega, FC Olympic

marcello
03.02.14, 09:15
FC Olympic otsib väravavahti. Juba täna õhtul võib ennast näitama tulla - Kalevi kunstmuru staadion kell 19:00. Täpsem info telefonil 5140609

Hints
11.02.14, 10:26
Tervitus,

Nagu eelmine nädal info üles panin toimub Olybet Spordibaaris(Kristiine Keskuses) suur jalkavaatamine-ennustamine. Et ennustusvõistlusel osaleda võistkondlikult on vaja 5 liiget. Arvesse lähevad kõigi 5 liikme ennustused . Et ennustamine oleks võrdne, siis panen siia üles ennustusküsimused.
1. Mängu tulemus: City-Barca 1 x 2
2. Mängu tulemus: Leverkusen-PSG 1 x 2
3. Mängus City-Barca lüüakse 4 või enam väravat: Jah või ei
4. Mängus Leverkusen-PSG lüüakse 3 või enam väravat: Jah või ei
5. Kas Messi lööb värava: jah või ei
6. Kas Ibrahimović värava: jah või ei
7. Kas keegi mängijatest lööb 2 või enam väravat.

Kõik 5 võistkonna liiget vastavad kõigile setsmele küsimusele ja kõigi liikmete punktisumma liidetakse kokku.
Loodaks näha tuttvaid nägusi, aga oleme otsustanud, et kui neljapäevaks ei ole piisavalt eelregistreerijaid Jalkaklubide hulgas , siis neljapäeva õhtust läheb avalik pakkumine välja FB kaudu. Kes ikka on plaaninud tulla, siis palun regage ennast ära allan.tipp@oc.eu , sest ma olen enam kui kindel, et lihtsalt kohale tulles vaba lauda kus mõnusalt sõpradega jalkat vaadata ja ennustada ei ole.
Lisan veel, et tegu pole raha peale ennustusega ja tegu on registreerimisvaba baariga kus sissepääs on 18+ vanusega.
Terv,
Hindrek

Hints
23.10.14, 13:50
Suur heameel on teatada, et traditsioon jätkub ja Jalgpalliklubi Olympic-Olybet kutsub jalgpalliklubisi järjekordsele (vist 4 kord toimuvale) pokkeriturniirile, mis toimub 17.11.2014 algusega kell 19 Tallinnas Rocca Al Mare keskuses asuvas Olympic Casinos. Kogu täpsem info ning registreerimine toimub emaili teel risto.suurpold@oc.eu . Pokkeriturniir on osalejatele tasuta (ehk siis meie sponsori kulul). Tervitusjoogid, väikesed suupisted, kolmele individuaalsele parimale ning parimale võistkonnale auhinnad samuti meie poolt. Võistkonnas peaks olema täpselt 5 liiget ning osalejad võiksid tulla üritusele oma jalgpalliklubi särkides , või sümboolikaga (lipp,sall, rinnamärk jne). Osalema ootaks 40-50 inimest ehk 8-10 võistkonda. Kes enne registreerib see ka osaleb. Maksimaalselt 50 kohta millest 10 on juba broneeritud Kui registreerite oma võistkonda maili teel, siis teatage osalejate nimed ja võistkond. Registreerimine ja küsimused, siis mailile risto.suurpold@oc.eu . Vanus vähemalt 21 eluaastat ja dokument kaasa.

Hints
27.10.14, 15:15
Veel on ühe võistkonna jagu vaba ruumi pokkeriturniirile...)))

Hints
10.11.14, 14:23
Tuletan siis meelde, et turniir toimub nagu kokku lepitud 17.11 Rocca Al Mare kasiinos. Kõik 50 kohta täis. Õnne mängus......

korvpallur
12.12.17, 08:56
Tervist,

FC Olympic OlyBet’il on hea meel taas korraldada juba kergelt unustusehõlma vajunud pokkeriturniir.
Ootame kaheksat kiiremat viieliikmelist meeskonda 24.01.2018 Olümpia Olympic Casionosse. 50 osalejaga pokkeriturniir algab kell 19.00
Üritus on osalejatele tasuta ja meie hea toetaja Olympic Casino on omaltpoolt pannud kõigile välja tasuta tervitusjoogi, suupisted ja auhinnad kolmele parimale mängijale ja kolmele parimale võistkonnale.
Osalev täpselt viie liikmeline võistkond tuleb registreerida aadressil jorgen.kippel@oc.eu. E-maili kirjutada viie osaleva mängija nimed ja võistkonna nimi. Kes ees, see mees
Võistkonna sümboolika selga ja pokkerit mängima – 2 võistkonda on juba registreerunud!
PS! Osalejad peavad olema vähemalt 21 aastased ja kõigil peab kaasas olema isikut tõendav dokument.

Pokkeriturniiril näeme!

Hints
13.12.17, 11:42
Proov

Hints
13.12.17, 13:44
Tervist,

FC Olympic OlyBet’il on hea meel taas korraldada juba kergelt unustusehõlma vajunud pokkeriturniir.
Ootame kaheksat kiiremat viieliikmelist meeskonda 24.01.2018 Olümpia Olympic Casionosse. 50 osalejaga pokkeriturniir algab kell 19.00
Üritus on osalejatele tasuta ja meie hea toetaja Olympic Casino on omaltpoolt pannud kõigile välja tasuta tervitusjoogi, suupisted ja auhinnad kolmele parimale mängijale ja kolmele parimale võistkonnale.
Osalev täpselt viie liikmeline võistkond tuleb registreerida aadressil jorgen.kippel@oc.eu. E-maili kirjutada viie osaleva mängija nimed ja võistkonna nimi. Kes ees, see mees
Võistkonna sümboolika selga ja pokkerit mängima – 2 võistkonda on juba registreerunud!
PS! Osalejad peavad olema vähemalt 21 aastased ja kõigil peab kaasas olema isikut tõendav dokument.

Pokkeriturniiril näeme!

Hints
15.01.18, 14:50
veel 5 vaba kohta ehk ühe võistkonna jagu.