PDA

View Full Version : KUHU JÄID FÄNNID?

ROOTSI KUNN
18.10.01, 13:03
FCF tuli 2-aastase vaheaja järel Eesti meistriks,kuid linnapeal ei olnud mingeid pidustusi ega karnevali. kaklused politseiga ning rivaalitsevate klubide fännidega jäid ära. Isegi autosid ei pandud põlema! Ja jumal tänatud et nii läks. Aga STAADIONILE oleks ikke võinud tulla. JA ,ET KÕIK FCF-I FÄNNID OLEKS 27.okt. LILLEKÜLAS loosungid ja lipud kaasa. Pärast mängu ,kõva laks?

chilli_bo
18.10.01, 13:31
Kuhu jäid fännid, küsid?

Võib-olla FCF-il pole neid kunagi olnudki...:D :D :D

Keedumuna
18.10.01, 14:15
Pjipersi päris lapsukesed ju tegid paar plakatit :D Aga jah, fänne oli nadilt, tõenäoliselt jäid paljud halva ilma tõttu tulemata. Kuigi see ei tohiks tõelist fänni peatada :) Ise fännasin küll tulevikku, kuigi nad said 2-0 kotti (tegelt oleks 3-0, kui ühte väravat oleks loetud) :(

Jeeg
18.10.01, 17:39
No see eest epale hooaja viimast mängu oleme kõik kohal!

Roberto
18.10.01, 19:05
Orginally posted by yeg

Häbi on olla FLORA fänn kui veidi viitsid ja uurid Flora maastiku mis seal toimub .

Oh see Pohlak,noormängjad muidugi lähevad kuhu ikka minna.

Pärast kõik targad.

sender
18.10.01, 20:11
Orginally posted by Roberto

Orginally posted by yeg

Häbi on olla FLORA fänn kui veidi viitsid ja uurid Flora maastiku mis seal toimub .

Oh see Pohlak,noormängjad muidugi lähevad kuhu ikka minna.

Pärast kõik targad.

nii ta oli jah

ROOTSI KUNN
18.10.01, 22:44
Kuule Roberto ma ei saa aru ,mida sa seal staadionil vaatamas käid, taskupiljardit või? Ja mis see Pohlak ja tema sigdused jalkafännile korda lähevad. Meeskondi on kah nagu kirjuid koeri hakka kelle fänniks tahad. Ja lugeda sa ka ei oska,üleskutse oli FCF fännidele. Teistele vigisejatele teadmiseks ,et Pohlak sel hooajal FCF kooseisus platsil ei käinud.

kojamees
18.10.01, 22:53
Fakt on Fakt Flora fännidesse tuleb respektiga suhtuda,sest muidu ei oleks TEID OLEMASKI.:viha:

kojamees
18.10.01, 22:56
Peale ilusate postrite seinal vöiks ikka uurida mis Eestis on toimunud ja kas olekski kellegijaoks vaja old seda Lilleküla statat ehitada.Meile oleks piisanud Kadriorust küll.

ROOTSI KUNN
18.10.01, 23:21
Koja! jutt jumala õige. Ausalt öeldes ajab mõne mehe lalin öökima küll(muud ei osatagi kui et POHLAK nii ja FCF naa). Eks neid mullikeste laskjaid on ennegi nähtud. TEGIJAD käivad ikka statal ,naudingut saamas.

Wingback
19.10.01, 00:58
:) Flora on nüüd ametlikult meister. Jeeessssss.:) :) :)
:doh: Halb ilm võis tõesti paljude fännide puudumise põhjuseks olla, kuid ma ei usu et neid tõelisi fänne üldse palju ongi.
:õnnelik: Edasi Flora edasi...Champoins League-i , sinna peab punnitama.

Mõm17
20.10.01, 10:43
Mina istusin kodus ja vahtisin Barca - Leverkusen´i mängu. Rohkem pooldan siiski Barcat.;)

Wuppi
20.10.01, 19:51
Mis mõtet on kodus vaadata läbi mingi kasti jalkat, vaid tuleb käija kohapeal seega staadionil, kus palju huvitavam seda jälgida. Mina igatahes olen kõikidel FCF'i kodumängudel käinud ja mõnel vastas võiskonna mängudel. Aga selle mängu juurde minnes oli ainuke hea asi Tulevikul väravavaht, kes ei eksinud pea kordagi. Koguaeg tuli õigeaegselt välja ja riskis ning sai sellega väga hästi hakkama. Mingid noored tüdrukud karjusid koguaeg FCF'i erinevate mängijate nimesid oma meele järgi.

Üks küsimus ROOTSI KUNN'ile, millega sa lähed 4. novembri mängu (FC Kohtla-Järve Lootus vs. FCF) vaatama, kui lähed.

gaskoff
20.10.01, 21:08
Orginally posted by heikireb

Üks küsimus ROOTSI KUNN'ile, millega sa lähed 4. novembri mängu (FC Kohtla-Järve Lootus vs. FCF) vaatama, kui lähed.

Tulge jah kõik Kohtla-Järvele, siis näete, kuidas Lootus Eesti meistrit lüpsab.

jään ootama...

ROOTSI KUNN
21.10.01, 13:10
EI usu et Kohtla-Järvele viitsin minna.aga kui lähen siis autga. Annan eelnevalt märku. Keskendun rohkem 27 .okt. Lilleküla mängule.

Wuppi
21.10.01, 16:38
Ma tean ise ka, et kodus olev mäng on meile kõigile tähtsam ning olen isegi kohal, sest anntakse üle ju karikas. Võib saada ka otsustavateks teise ja kolmanda koha omanikud.

Wuppi
21.10.01, 16:48
Tulge jah kõik Kohtla-Järvele, siis näete, kuidas Lootus Eesti meistrit lüpsab.

jään ootama...

Ja kindlasti "me usume", et Lootus võidab. Heagi kui tal õnnestub meistriliigas püsima jääda. Ja selle jaoks on tal vaja vähemalt kahte võitu, millega ta hakkama ei saa.

Pätu
21.10.01, 17:37
ja kui 4 novembril ei ole lillekülas või kus see mäng toimub vähemalt 3000 flora fänni ja te staadionile peale lõpuvilet ei jookse siis Floral fänne ei ole

gaskoff
21.10.01, 21:27
Orginally posted by heikireb

Heagi kui tal õnnestub meistriliigas püsima jääda. Ja selle jaoks on tal vaja vähemalt kahte võitu, millega ta hakkama ei saa.

Ei tea miks Lootusel kahte võitu vaja on? Kas sa arvad, et Lootus ei ole Esiliiga teisest üle või? Mina arvan, et Lootus jääb kindlalt Meistriliigasse püsima.

Alfonso
22.10.01, 12:30
Kas Floral on f2nne???

Pätu
22.10.01, 15:42
aru pole nagu saada

PAPA
22.10.01, 16:29
kuule eestieest - flooral olid juba siis fännid kui sa veel püsti kusedagi ei osanud

erxx
22.10.01, 16:53
Orginally posted by eestieest

ja kui 4 novembril ei ole lillekülas või kus see mäng toimub vähemalt 3000 flora fänni ja te staadionile peale lõpuvilet ei jookse siis Floral fänne ei ole

Kle eestieest, kas sa tõesti nii napakas oled vä. Saad sa ise ka aru mida sa siia postid. Kui 3000 fora fänni staadionile ei jookse, siis floral pole fänne???

See, et Tulevikuga mängul nii vähe flora toetajaid oli, oli muidugi kurb - seda enam et ilm polnud üldsegi nii halb nagu siin räägitakse - üle 10 kraadi ja vihma ei sadanud. Tsipa tibutas ehk. Nii et see pole vabandus.

Jyrka
22.10.01, 16:55
kui ei ole vahemalt 3000 flora fanni seal siis on floral alla 3000 fanni :kaval:

Kosk
23.10.01, 03:39
Floral ON fänne, selle peale võin ma noku pakule panna. Ise olen ka Flora fänn (peale Sunderland AFC ja Celtic`ut).
Oleks lootnud muidugi rohkem inimesi, aga.........nojah- mina, Rootsi Kunn, 13, Päts, Erxx, Joosep ja 1 minu kursavend- suhteliselt masendav.
Nii tähtis mäng ja kedagi polnud kohal?!!?
Eks igaüks ise teab..........

kojamees
23.10.01, 10:37
MA LOODAN ET KUI PÜHAPÄEVAL ON AMETLIK LÖPUPAUK SIIS ON KÖIK SEE MEES PLATSIL.:lahe:

13
23.10.01, 11:05
Orginally posted by kojamees

MA LOODAN ET KUI PÜHAPÄEVAL ON AMETLIK LÖPUPAUK SIIS ON KÖIK SEE MEES PLATSIL.:lahe:

Äkki on see lõpupauk ikkagi laupäeval?

ROOTSI KUNN
23.10.01, 15:20
Kuule eestieest ma panen su kotti kui sa vanematega haukumist ei lõpeta.!!!!

Keedumuna
23.10.01, 17:55
[quote]Orginally posted by heikireb

Aga selle mängu juurde minnes oli ainuke hea asi Tulevikul väravavaht, kes ei eksinud pea kordagi. Koguaeg tuli õigeaegselt välja ja riskis ning sai sellega väga hästi hakkama. Mingid noored tüdrukud karjusid koguaeg FCF'i erinevate mängijate nimesid oma meele järgi.

1) Paða on tõesti väga hea, seda sai juba kunagi vv topikus öeldud. :)
Ega`s ta ilmaasjata eesti teine ole kui parasjagu Poomike jälle audis on..

2) Plikad jälle?? Nüüd on siis ka teised tunnistajad lisax minu silmadele, seekord ma ise magasin maha, võibolla olin teisel pool kes teab..
Einoh aga mix siis kasu põlnd ja Teedu jalad seekord nõrgax ei läind :( Olex ehk meie poistel rohkem lootust olnd.. :(
Aga pyhaba mängisid nad tunduvalt paremini! Ryndasid ja puha :) , ainult väike eksitus & paanika ja olidki võidupunktid lännu :( Vaadake veel koosseisu: Sirel ründes!! kaitses Pärnpuu, algkoosseisus Tölpa & Vahur! No c`mon sellise koosseisuga - ülihea tulemus!!

MRH
28.10.01, 01:50
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Koja! jutt jumala õige. Ausalt öeldes ajab mõne mehe lalin öökima küll(muud ei osatagi kui et POHLAK nii ja FCF naa). Eks neid mullikeste laskjaid on ennegi nähtud. TEGIJAD käivad ikka statal ,naudingut saamas.

No mis sulle ässale seal ikka naudingut annab, Teet Allas või? Jube on lihtsalt Flora mänge vaadata.

Täna oleks Stepanov pidanud punase saama.

See selleks. Mis siis nüüd nii ägedat on? Flora on meister - suur suur asi. Järjepidevalt teistele klubidele näkku nikkudes on muud tulemust raske oodatagi.

ROOTSI KUNN
28.10.01, 16:10
On tunda ,on küll ,väikest jõuetust ja kahjurõõmu ,selles MRH postituses. Ah ,et mis naudingut ma saan ,staadionil käies? Vastasid ju ise sellele küsimusele aga ajuinvaliididele võin ka selgitada. Kui FCF pidevalt kõigile lutti annab ja kõik pealekauba seda mõnuga võtavad ,siis see meeldib FCF-i fännidele väga. No küll on ikka jama,et Stepanov punast kaarti ei saanud ,ilmselt läks kohtunikul kaardipakk segamini või said kaardid otsa. KOERAD HAUGUVAD AGA KARAVAN LÄHEB IKKA EDASI.

kojamees
29.10.01, 10:58
See loi lihtsalt kingitusTVMK-le.Neil oli seda punkti vaja mitte Florale.Ja ka kingituste üleandmisel tuleb kohal käia.;)

Mätas
29.10.01, 12:50
Suhteliselt raske on mänge vaatama tulla, et staadionile jõuda tuleb umbes 5 asjaga sõita ja pärast tagasi ka.

MRH
29.10.01, 12:50
Kallis ROOTSI KUNN,

Sa oled nii mõttetu mees, et kahju lihtsalt hakkab. See sinu FCF annab mõnikord kellelegi lutti küll, aga praeguse poliitika juures on teist tulemust raske oodatagi. Ehk siis sellisest luttiandmisest ei tohiks tõelist rõõmu tunda. Ja on ülimalt vale, et Flora särgis mängivad allpool igasugust kriitikat pallimehed minu kodumaa koondist oma kohalolekuga rüvetavad. Koerad võivad haukuda küll, aga igavesti su karavan niimoodi edasi minna ei saa.

Lisaks ei andnud FCF see hooaeg kordagi TVMK-le lutti, küll sai aga ise.

willane
29.10.01, 13:12
Orginally posted by kojamees

See loi lihtsalt kingitusTVMK-le.Neil oli seda punkti vaja mitte Florale.Ja ka kingituste üleandmisel tuleb kohal käia.;)
Pohlak lubas ju 3 punkti võtta. FCF õnn, et TVMK nende plaanitud pidustusi ära ei rikkunud.

Hellik
29.10.01, 13:38
paar küsimust MRH-le: 1)Miks siis Pohlak eelneval kahel aastal nn "poliitikat" ei kasutanud?
2)Kas siis meistriks tulnud meekonnast ei tohigi kedagi koondisse kutsuda?

aiFo
29.10.01, 14:28
ahjaa, minugi poolt 1 kysimus...

kas herr MRH on teadlik sellisest huvitavast t6siasjast, et tema kodumaa koondise fännkonna aktiivsema osa moodustavad just rootsi kunni sarnased \"m6ttetud mehed\" ja ylejäänud pyydlevad sinnapoole?...:)

aiFo.pyydleb täiuslikkusele...:)

kojamees
29.10.01, 18:35
Tänan sind aifo,kuna paljudejaox oleme töesti "möttetud mehed".Ikkagi parem tunne kui kaheksa aastat tagasi mil me tundusime "mötetud mehed" nii oma elukaaslastele kui ka tuttavatele.Koos jalgpalli töusuga on suhtumine meisse muutunud ja kui möned noored meid ikka veel"möttetuteks" peavad ,siis.. .Tahaks teada mida elutargad kaheksa aastat tagasi fännasid."Pampersit" vöi "Liberot".?!?:)

ROOTSI KUNN
30.10.01, 01:06
Las teritab natuke hambaid ,mõtlen MRH-d. Alustuseks võiks nagu julguse kokku võtta ja öelda ,millise klubi fänn ta üldse on. Ei ole nagu siiani aru saanud. Kui ,keegi tahab siin mingit anonüümset jura ajada ,sel igihaljal FCF -i teemal,siis ma lihtsalt ei viitsi nende ,pubekatega foorumis vaielda.Tulgu kõik ükskord statal juurde,siis räägime. Näit. Kasahhi mängu järgselt. Sel teemal siin rohkem sõna ei võta( mina).

MRH
30.10.01, 10:44
1) Kallis Mayhem - mõtle aasta või kaks tagasi. Kes valitses koduliigat? Aga kes moodustas koondise?

2) Kallis kojamees - sa saad vist valesti aru. Vale ei ole jalgpalli fännamine, olen isegi mitmeid kordi olnud üks pealtvaataja umbes neljakümnest (koos isaga kaks :D), vale on see, et keegi peale Flora meeste rv tasemel võimalust ei saa. 'Elutark' käis Sloveenia mängul ja 1993 juba regulaarselt Kadriorus ning ka Kalevis.

3) Kallis ROOTSI KUNN, ma tõesti ei tea kui vana sa ise oled (tundub umbes 17 kusjuures), aga kui sa leiad et praegune situatsioon täiesti ok on, siis ei mul sulle ka pärast Kasahhi mängu sittagi öelda.

Hellik
30.10.01, 11:22
MRH: Mis see koondise moodustamine siia puutub? Küsimus oli ju selles, et miks Flora sellel aastal meistriks tuli. Ma sain aru, et "näkku nikkumise" all mõtlesid sa tüüpilise Flora-vastasena a' la "Pohlak mõjutab kohtunikke jne."

aiFo
30.10.01, 11:32
njaaa... see teema haakub:

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=416