320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    pjörgen on niivõinaa jobu

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      Ma jõudsin ka just naiste sõiduks koolist koju na ,ma arvan na, et Smigun oleks pidanud medali saama na ,sest tema kätetöö ja tehnika oli palju parem na ,kui sellel Björgenil na. Björgenilt väga kehv sõit üleültse na a vedas tal ,et ültse medali kätte sai. Sirgele hoidsin ka pöialt na ,terve sõidu aja hoidsin na a pärast oli pöial nagu oleks vannis käint na

      Kahju see ka ,et Vibeke W. Sköfteruud ei sõitnud na. Ta oleks kindlasti mõnele venelasele veel ära teinud na. Venelased mulle ei meeldi na ,aint Tsepalova veitsa na a ta on ilus ka ju na
      Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        Algselt postitas Tanua

        Sirgele hoidsin ka pöialt na ,terve sõidu aja hoidsin na a pärast oli pöial nagu oleks vannis käint na
        Pista teinekord omale käsi püksi ja kui sealt midagi leiad siis hoia seda parem

        kokk 65-s Päeva parim nali

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Algselt postitas gloobus


          Algselt postitas Tanua

          Sirgele hoidsin ka pöialt na ,terve sõidu aja hoidsin na a pärast oli pöial nagu oleks vannis käint na
          Pista teinekord omale käsi püksi ja kui sealt midagi leiad siis hoia seda parem

          kokk 65-s Päeva parim nali
          Einoh, mine sõida ise paremini...mida sa niisama mölised.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            Algselt postitas Tanua
            Kahju see ka ,et Vibeke W. Sköfteruud ei sõitnud na.
            Vibeke ikka klassikaspets rohkem - niipalju, kui mäletan.
            Meeste sõit oli kaunis huvitav. Laskesuusataja Berger tegi ikka tõelise imesõidu - täiesti Björndaleni Salt Lake City omaga võrreldav.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

              Algselt postitas zidane_5


              Algselt postitas Karla


              no kuradi perse küll.esimesena jääda medalist on ikka täiega sitt küll. kui ta oli viimases vaheaja punktis,oli veel lootust et püüab björgeni jobu kinni,aga kahjuks tegi björgen lõpus hea sõidu.neumannova võitis ikka tšepalovat aint 1 sekundiga.mõlemad olid täna nagu teised planeedilt,väga head sõidu tegid ja teistel polnud nende vastu midagi teha.
              Bjöergen on sellepärast jobu, et Šmigunnile ära tegi?
              Björgen on niisama ka jobu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                Jäin magama natuke peale seda kui brasiillased ja marokolased olid juba rajal ja ärkasin siis kui sõit oli läbi. Enam paremini minna ei saa.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  Algselt postitas Jyrka


                  Jäin magama natuke peale seda kui brasiillased ja marokolased olid juba rajal ja ärkasin siis kui sõit oli läbi. Enam paremini minna ei saa.
                  Täpselt sama siin kujuures

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    mida suusad olid ackermannil,lõpulaskumisel pani kahevõistluse võidu kehtima ka osavalt kurve võttes.mees suudles suuski õigustatult finisis
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      Seoses kahevõistlusega tuli meelde llugu eilsest:

                      Tallink Hotellis oldi hädas, et plasmateler fuajees ei võta voolu sisse, sest nad olid voolujuhtme kuhugi ära kaotanud. No ja viisin neile uue ja mees fuajees räägib, et teler seinal ning sommiid juba ootavad ja räägivad, et saab suusatamist vaadata, sest neil ju homme kuld soolas. Et 100% kindel värk! Ma siis julgesin poetada, et ma tean paari sakslast, kes nii ei arva!
                      Aga no kurat, et nad kaksikõidu võtavad, sea poleks ma osanud muidugi loota.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        jürka ja rünno, te ei naljata ju ometi? ma jäin ka päriselt magama ja ärkasin ikka kõvasti pärast autasustamist ja nii... imelik värk, varem oli suusatamine justkui põnevam. nagu ma aru sain teiste ja tele-lembitu jutust, siis ongi need telemehed seal kaunis jobud. aga et niimoodi... proovin mitte korrata.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                          no ptsi küll.kristiinal olid ikka mega sitad suusad üldse ei libisenu dja nõrkus oli ka vist vähemalt teles ütles nii,ja kui suusad ka ei libise siis üldse võimatu sõita,väga kahju temast,ta kindlasti lootis mm´il hästi esineda.eesti küll vist siin medalit ei saa,veerpalul mingi selja hädad,alaverilgi mingi haigus,see mm on eestlastel ikka täitsa putsis.
                          hea et tsepalov võitis,väga energiliselt sõitis kogu sõidu ajal ja paras sellele björgenile lõpus jäi tsepalovist ikka täitsa maha.ja myidugi ei sa ära unustada steirat kes tegi ka täna väga hea sõidu,ainult kahju see et ta ei püüdnud lõpus björgenit kinni,aga kolmas koht ka väga hea.siiski loodan et eestlased saaksid vähemalt ühegi medali vahet pole mis värvi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            jep karla, kõiges olid täna süüdi suusad. teinekord vaata ikka ülekanne lõpuni, meie musikallis ütles ju kenasti ise välja, et ei tundnud ennast juba hommikul hästi ja läks starti vaid selleks, et vältida kurja keelepeksu.
                            oh küll ma olen taaark, uuuu... taaaark..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              Algselt postitas mjkk


                              jep karla, kõiges olid täna süüdi suusad. teinekord vaata ikka ülekanne lõpuni, meie musikallis ütles ju kenasti ise välja, et ei tundnud ennast juba hommikul hästi ja läks starti vaid selleks, et vältida kurja keelepeksu.
                              oh küll ma olen taaark, uuuu... taaaark..
                              tgelt vaatasin koguaeg ülekannet.aga suusad olid ka veidi süüdi,tõusude peal oli juba näha et suusad annavad tagasi.

                              äkki suudab salumäe mingi ime korda saata ,ega seda ju tea

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                ah nii oli hoopis.
                                vabandust, minu viga siis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X