PDA

View Full Version : Eesti - Venemaa

13
27.10.04, 10:35
Kuna see mäng on küll alles Märtsis teekis mul üks väike ettepanek.Kuna mäletame väga hästi viimast (ja mu arust ühtlasi ka esimest) mängu meie armsa idanaabriga ning probleeme Peterburist tulnud nn. fännidega tekkis mul kui Jalgpallihaigla lihtliikmel väike ettepanek.Loodetavasti loevad ka suured Jalgpallihaigla asjapulgad seda postitust.

Kuna minu arusaamist mööda organiseerisid enne mänguaegse ja mängu ajal toimunud löömingu Peterburist tulnud Zeniidi fännid (siin väike link mille meie kõikide suur sõber aiFo juba selle kuskile pani http://troubles.zenitspb.org/ ) Seoses sellega on mul väike ettepanek Jalgpallihaigla juhatusele,et äkki oleks teil võimalus koos EJL asjapulkatega teha vastavatele ametkondadele ettepanek,et neile kes soovivad taas tulla Eesti - Venemaa mängu vaatama lihtsalt viisat ei väljastata.Lihtsalt sellega hoitaks ära palju probleeme mis võivad tekkida.Minu arust pole eriti raske kindlaks teha kes poolteist aastat tagasi siin käisid vutti vaatamas ning kui nad nüüd uuesti tahavad viisat saada ,siis lihtsalt võiks saatkond sellest keelduda.Viisast keeldumise põhjust ei pea samuti saatkond põhjendama.

Igatahes mõelge selle peale ja andke siis teada mis teie asjast arvate.

asdf
29.10.04, 10:34
Need fännid, kes eelmisel korral Eestis löömingu organiseerisid, peaksid EJLi andmetel olema nö black listis. Aga EJL saadab selle kohta eraldi kirja välisministeeriumile.

Tänud, et sa selle probleemi tõstatasid :)

levada99
01.11.04, 11:36
Oh issand, 6 kuud ette hakkame mõtlema mida märtsis teha.
Katsuge kõigepealt Venemaal ära käia.
Mõnel pole vist tõesti muust mõelda kui märtsist ja venelastest

13
01.11.04, 15:08
Algselt postitas levada99

Mis teha kui mõne riigi kodanike IQ on madalam kui terve aafrika neegrite oma kokku.

rauno
01.11.04, 17:16

no minul ei ole üldse midagi teha sest mina mõtlen selle aasta märtsist saadik vaikselt ntx 2005 oktoobrile,slovakkia ja luxemburgi peale:)

sa oled selline vist kes 24h avastab et ah krt seda ja seda ja seda vaja teha jne.jõudu:)

vaatad märtsis ikka telekast mänge?väljas külm ja kõle
:D

asdf
03.11.04, 17:43
Nüüd siis on kindel, et siin 2002. aastal kinnipeetud venelased on viieks aastaks mustas nimekirjas ja nad ei pääse Eestisse.

marcello
03.11.04, 23:32

sul pole ju muretsemiseks ja ette mõtlemiseks mingit põhjust.ETV kannab üle,soe tuba,ema keedab putru,pärast saad delfis ja siin kiruda kui jama ikka eesti vutt on jne:oih:

jansa
04.11.04, 10:03
Algselt postitas asdf

Nüüd siis on kindel, et siin 2002. aastal kinnipeetud venelased on viieks aastaks mustas nimekirjas ja nad ei pääse Eestisse.

.. tulevad uued ja hullemad...:oih:

Igatahes oma lippe ja plagusid tuleb tugevamini hoida ja kaitsta kui eelmine kord, vahest õpime ka vigadest ja enam tibladega ühist rongkäiku ei korraldaja Linnavalitsusest luba ei hangi ;)

levada99
10.11.04, 10:44
Algselt postitas rauno

no minul ei ole üldse midagi teha sest mina mõtlen selle aasta märtsist saadik vaikselt ntx 2005 oktoobrile,slovakkia ja luxemburgi peale:)

sa oled selline vist kes 24h avastab et ah krt seda ja seda ja seda vaja teha jne.jõudu:)

kuidas asjad edenevad?
mis tehtud?

13
10.11.04, 19:46

Algselt postitas rauno

kuidas asjad edenevad?
mis tehtud?

Kõik pole sinusugused idioodid,et elavad ainult tänases päevas.Erinevalt sinust oskavad targemad inimesed kui sina pikemalt ette mõelda kui 15 minutit ja ei räägi seda mida sülg suhu toob.Igatahes edu edaspidisel tatipritsimisel...

marcello
10.11.04, 20:31
tundub,et ta on vahepeal perearstiga konsulteerinud ja arst on talle ta haiguse selgeks teinud.Igatahes viimases postituses üritab ta asjlikku mängida nagu poleks algus tatti pritsinudki.

Teemast nii palju,et kui seekord ka mingi rongkäik tehakse siis arvatavasti turvavad seda eest,tagant ja keskelt pollarid autodega.See mis eelmine kord toimus oli ikka bull shit.Ise küll rongkäigus ei osalenud kuna oli 6 aastane laps kaasas aga bussiga statale sõites nägin seda mis toimus vabaduse platsil.Kui eelmsest mängust jäid parimateks kaks kolli ja märulipolitsei siis seekord tahaks rohkem väravaid näha ja märulipolitsei võiks juba enne statat alustada

levada99
16.11.04, 14:01
Algselt postitas marcello

tundub,et ta on vahepeal perearstiga konsulteerinud ja arst on talle ta haiguse selgeks teinud.Igatahes viimases postituses üritab ta asjlikku mängida nagu poleks algus tatti pritsinudki.

Ma kysisin mis tehtud, temasid voib ju igasuguseid algatada
Erinevalt teist olen ma homme mangul.
Ja vaadake ikka telekast , soojas toas ja moelge mis martsis saab

marcello
16.11.04, 15:40

Algselt postitas marcello

Ma kysisin mis tehtud, temasid voib ju igasuguseid algatada
Erinevalt teist olen ma homme mangul.
Ja vaadake ikka telekast , soojas toas ja moelge mis martsis saab

räägid vastu endale aga see selleks