320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Man Utd-Bolton 1:2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Man Utd-Bolton 1:2

    Mis ma siin ikka öelda oskan- Manu kaitse hakkab juba derby tasemele jõudma. Igaljuhul mul on kuradima hea meel Boltoni võidu üle.

    #2
    Kuigi tuleb ära mainida, et manul oli põhikoosseisust puudu 7-8 mängjat ja on arvata, et manu kaitse saab hea olema tulevikus, kui noored piisavale tasemele jõuavad. üleüldse, ootan põnevusega, millal tuleb Chadwicki, Fortune'i, Wallworki jts. aeg, samas - Manu on Liverpooli suur rivaal ja seetõttu on mul ManU kaotustest suhteliselt hea meel.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #3
      ma arvasuin juba, et boltoni võib juba maha kanda aga võta näpust. Väga kõva. Sel hooaeg kujuneb rohkem põneva jalgpalli kui manu hooajaks.
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        #4
        Loodan väga et see hooaeg ei ole taas ManU hooaeg vaid tuleb tõsine rabelemine liigatiitlile.
        :P Liverpoolile hoian kõvast pöialt.
        Bolton tegi ära, väga võimas, kahju et ma seda mängu ei näind aga väravaid sain õnneks ikka näha. Tubli Bolton.

        Kommentaar


          #5
          Kihlveokontoritel oli vist ikka hea päev küll.Sellist skoori ei osanud vist keegi peale Boltoni fännide oodata, kui nemadki. ManU kaitseliin oli ikka "tase" küll.
          Mulle oleks kõige enam tegelikult viik sobinud.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by aojalgpall

            ma arvasuin juba, et boltoni võib juba maha kanda aga võta näpust. Väga kõva. Sel hooaeg kujuneb rohkem põneva jalgpalli kui manu hooajaks.
            Kui hoaeg läbi saab, avastatakse jälle, et ManUtd on 1. Midagi pole teha, nad on lihtsalt stabiilsemad. Aga kui kaitse jääbki selliseks, siis muidugi mitte
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              #7
              Manul on sellel nädalal kaks olulist mängu tulemas. CL-s Olympiakosega nin järgmine laupäev Premiershipis Leedsiga. Ehk sellpärast põhimehed puhkasidki. Ei tea kas risk tasub ära?

              PS. Kas keegi teab, kas Tartus näidatakse kusagil Leedsi ja Manu laupäevast mängu?
              Y R A

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Kosk

                Kihlveokontoritel oli vist ikka hea päev küll.Sellist skoori ei osanud vist keegi peale Boltoni fännide oodata, kui nemadki. ManU kaitseliin oli ikka "tase" küll.
                Mulle oleks kõige enam tegelikult viik sobinud.
                Skoori küll ei ennustanud aga Boltoni võittu küll ( PL ennustus foorumis) ja seda ainukese ennustajana.
                Ja tõsi ta on, et isegi 13-ne vanaema poleks niiviisi ennustanud

                Kommentaar


                  #9
                  Manu mäng polnud hull midagi .
                  õnne jäi lihtsalt puudu
                  põder tegi ka muidugi super mängu
                  ja kui ründajad löövad 3 st võimalusest 2 ära siis on võit igati õigustatud

                  Kommentaar

                  Working...
                  X