PDA

View Full Version : HOKI

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

tkkt
02.11.04, 21:54
on mõni patrioot siin veel:oih:

Noonik
02.11.04, 22:19
Kas eestlased mängivad hokit? :doh:

SleepWalking
02.11.04, 22:22
kui kevad on jälle käes
sulab järvedelt ära jää
ära upub hokimängija
oo, see on hoki
karmide meeste mäng!

budu
02.11.04, 22:32
nüüd ma tean miks ma jalkat hokile eelistan,pole karta uppumis surma kuigi jah isegi jalka platsil on see võimalik

tkkt
03.11.04, 09:17
kutid panevad päris teravalt ma vaatan...:oih:
muide ytleme nii, et eesti hokit vaatab palju rohkem inimesi kui jalkat!
hall on ikka pidevalt pungil täis kui minna õiget mängu vaatama.
premiasse oli eelmine aasta ära topitud playoffide ajal 1200 inimest... ja nii iga mäng päevast päeva! erinevalt jalkast kus on 9000 staadioni peal istuvad mingi a la 50 kutti ja madami:P
hokit kandis eelmine aasta ka põhimõtteliselt tv yle. jalkat eesti oma just eriti tihti ei kohta mis iseenesest mulle meelehärmi teeb:(
HOKI väga šeff mäng..
kes tahab võib ju uurida veits -> http://www.hcpanter.ee/

järgmine hea mäng on muidu!

# L 27.11.2004
# kell 18:00
# HC Panter - Tartu Välk-494 (Premia)

Ka kõige suurem pessimist võix ennast korra kohale vedada ja veenduda, et on mida vaadata!:lahe:

Edit: Jäähoki on väga šeff mäng..

yheksa
03.11.04, 09:25
Algselt postitas zuma17
HOKI väga šeff mäng..

Saalihoki või maahoki või jäähoki?

ps ma saan aru küll, et sa mötled jäähokit aga norida on jubemönus :)

tkkt
03.11.04, 09:55
:D
paistab, et huvi pole kuigi suur:oih:

tkkt
05.11.04, 20:16
yxi promon siin:D

jansa
05.11.04, 23:16
.. kuna mul Panterites mõned sõbrad tuttavad mängimas siis olen eelmine ja see hooaeg nende kodumänge(Narvasse küll ei söenda minna) ja play-offe (ja muidugi finaalmänge)vaatamas käinud üpris tihti..talvel on see päris meeldiv ajaviide igavuse peletamiseks ja õlle libistamiseks tribüünil...ja atmosfäär ja meeleolu on tõepoolest kordi põnevam kui jalgpalli MV mängudel...kahjuks... üldiselt soovitan kasvõi korra Premias Pantrite mängul ära käija...kevadistes play-offides on muidugi eriti palju verd-higi-karvu;)

fitti
05.11.04, 23:24
minu ainus kokkupuude \'eesti jäähokiga\' on see, kui ilma hammasteta suured vene hokkeipoisid mind linnahalli katuselt tahtsid alla veeretada. õnneks nad ei taibanud uiska alt võtta, nii et ma sain silkama.
a tribüünilt võiks huvi pärast teinekod vaadata küll ka.

jansa
05.11.04, 23:36
Algselt postitas fittibaldi

minu ainus kokkupuude \'eesti jäähokiga\' on see, kui ilma hammasteta suured vene hokkeipoisid mind linnahalli katuselt tahtsid alla veeretada. õnneks nad ei taibanud uiska alt võtta, nii et ma sain silkama.
a tribüünilt võiks huvi pärast teinekod vaadata küll ka.

... sinul Fiti ikka ei vea nende venelastega kohe kuidagi... meenub kodune Venemaaga mäng mõned ajad tagasi...nüüd siis Linnahalli intsident... hea et sa Krasnodari ei sõitnud - mine tea kas oleksidki elusana tagasi tuld..ja kes siis meil salle-märke-särke kujundama oleks hakanuda ah..mis?:) ;) :lahe:

fitti
05.11.04, 23:43
nojah, ma teadsin, et oleks pidand nooruses male asemel hoopis poksiga tegelema hakkama. kus sel vanal koeral nüüd enam uued trikid...:D

marcello
06.11.04, 00:36
Pantrite visadus on respecti väärt,kahju et hokiliit kaikaid kodaratesse tahab pilduda.Kasvõi see intsident mängijatele trahvide määramisel.Õnneks vist tühistati need karistused.

Ise sai kunagi Talleksi mänge käidud vaatamas,vahepeal tundus,et olime ainuke eestlaste punt seal.Üks shaibu shaibu käis koguseg.Posikesed 5-7 -kesi.Isegi lippu lehvitasime.Olid ajad,kaks eesti klubi liidu teises liigas:) aga mängijatest vist ainuke eestlane Ahi sel ajal.

rohelineKonn
06.11.04, 02:22
tuli edit

marcello
06.11.04, 02:34
mängisid laviinideski koos aga Selänne hoog raugeb iga aastaga kahjuks.esimene aasta oligi vist kõige parem

Raivo19
06.11.04, 07:31
tulin ka ebakainena ja ilge kiitlemise isu tuli peale.kunagi mängisime saalihokit(siis oli bandy nime all)ja saime kohe eesti meistrivõistlustelt Trummiga pronksi,pärast oli räme pidu,otsustasime,et teeme jalkas sama,kahjuks pole kolmandast liigast kõrgemale saanud.Teeme vist vähe trenni,kui võrrelda selle Sildrete satsiga jäähokis-eelmine suvi nad harjutasid hiiul ja nõmmel korraga neli tundi järjest ja no mida tempomuutustega jooks käis ja nende vutt meenutas ragbyt-sitked kollid on

tkkt
06.11.04, 11:44
Algselt postitas Raul2

tulin ka ebakainena ja ilge kiitlemise isu tuli peale.kunagi mängisime saalihokit(siis oli bandy nime all)ja saime kohe eesti meistrivõistlustelt Trummiga pronksi,pärast oli räme pidu,otsustasime,et teeme jalkas sama,kahjuks pole kolmandast liigast kõrgemale saanud.Teeme vist vähe trenni,kui võrrelda selle Sildrete satsiga jäähokis-eelmine suvi nad harjutasid hiiul ja nõmmel korraga neli tundi järjest ja no mida tempomuutustega jooks käis ja nende vutt meenutas ragbyt-sitked kollid on

äitahh....:D :D :D
a vägijook on veits mõjunud vist ikka.. ei asi nii ull ka polnud tglt! ma mõtlen ajaliselt;) 3h oli vist:)

Jaan
06.11.04, 15:12
Algselt postitas marcello

Ise sai kunagi Talleksi mänge käidud vaatamas,vahepeal tundus,et olime ainuke eestlaste punt seal.Üks shaibu shaibu käis koguseg.Posikesed 5-7 -kesi.Isegi lippu lehvitasime.Olid ajad,kaks eesti klubi liidu teises liigas:) aga mängijatest vist ainuke eestlane Ahi sel ajal.

Kusjuures, embkumb, kas Kreenholm või Talleks, oli mingil hooajal isegi impeeriumi esiliigas.

tkkt
06.11.04, 16:32
Algselt postitas Jaan

Kusjuures, embkumb, kas Kreenholm või Talleks, oli mingil hooajal isegi impeeriumi esiliigas.

kreenholm mängis jah ylevalt teises liigas. ahi oli neil veel väravas!

tkkt
06.11.04, 16:34
ja niisugune mõttetera ka, et teadmisex kui teile ytleb midagi Jokerid soomest, siis mingi 93 vist kui see oli nii suutis n.ö eesti sats kohtlajärve central mängida nendega kõigest 2:3.;)
mis mul pani veitsax katuse sõitma aga no pean oletama, et siis mängisid mingid jokerite noored seal satsis põhimeeste asemel a krt seda teab kah tglt. igatahes super tulemus. praegu saax ma arvan mingi 30-nega jokerite käest - vähemalt kohtla:kaval:

eika
09.11.04, 18:53
Algselt postitas Roosaelevant

ja niisugune mõttetera ka, et teadmisex kui teile ytleb midagi Jokerid soomest, siis mingi 93 vist kui see oli nii suutis n.ö eesti sats kohtlajärve central mängida nendega kõigest 2:3.;)
mis mul pani veitsax katuse sõitma aga no pean oletama, et siis mängisid mingid jokerite noored seal satsis põhimeeste asemel a krt seda teab kah tglt. igatahes super tulemus. praegu saax ma arvan mingi 30-nega jokerite käest - vähemalt kohtla:kaval:
Kui juba Jokeritest jutt käib, siis:

Koondis kohtub Helsingi Jokeritega

Eesti koondis peab teisipäeval, 21. detsembril kell 20.00 Tallinna linnahalli jäähallis sõpruskohtumise Soome ühe kuulsama klubi Helsingi Jokeritega. Hetkel on Jokerit Soome kõrgeimas, SM-liigas tiitlikaitsja Oulu Kärpäte järel teise kohal, riigi meistriks on tuldud kuus korda, viimati 2002. aastal.

sinna prooviks end küll kohale vedada...

tkkt
09.11.04, 20:37
endalegi yllatusena tuleb see kohtumine aga no eelmine aasta PIDID ka kohtuma HIFK-ga aga pärast mängisid koondise omad ikka omavahel! a no loodame kõikke paremat;)

marcello
10.11.04, 23:21
Jokerite koosseis ka siis:
väravavahid

33 Pasi Häkkinen
35 Joonas Hallikainen
73 Tim Thomas
kaitsjad

4 Samuli Jalkanen
6 Brian Campbell
7 Mikko Kalteva
9 Matias Schantz
12 Markus Kankaanperä
21 Kevin Kantee
25 Kari Martikainen
26 Jan Latvala
40 Sami Lepistö
61 Tero Konttinen
77 Martti Järventie
ryndajad

10 Marko Jantunen
11 Tomek Valtonen
14 Tomi Mäki
15 Arto Koivisto
16 Toni Dahlman
18 Tommi Oksa
20 Petri Pakaslahti
23 Petri Varis
27 Juha Lind
37 Timo Vertala
38 Arto Kuki
44 Quinn Hancock
50 Glen Metropolit
51 Valtteri Filppula
89 Roni Andersson
94 Teemu Kuusisto
treenerid

Hannu Jortikka
Waltteri Immonen

tkkt
11.11.04, 02:07
ma arvan kahjux, et nii pea see päev ei saabu mil me näeme jokereid tallinnas aga no nimekirja võib ikka vaadata...

ex siis varsti näeb kas ma söön oma sõnu või mitte..:oih:

marcello
11.11.04, 02:09
Loodetavasti sööd sa oma sõnu juba kuu ja 10 päeva pärast.
Samas jah:Vibra vilba on ennegi niisama kõvaks ajanud

tkkt
11.11.04, 02:22

Loodetavasti sööd sa oma sõnu juba kuu ja 10 päeva pärast.
Samas jah:Vibra vilba on ennegi niisama kõvaks ajanud

vaatan, et sul tuleb t2na nii mis kole... vibra vilba:D

marcello
11.11.04, 02:30
No see pole minu väljamõeldis,sellise hüüdnime sai tüüp siis kui ta ühel linnaametnikul enda rahuldamiseks vibraatori soovitas osta

tkkt
11.11.04, 10:28

No see pole minu väljamõeldis,sellise hüüdnime sai tüüp siis kui ta ühel linnaametnikul enda rahuldamiseks vibraatori soovitas osta

ei nuh meie vilba on päris originaalne tyyp:P
aga IKKAGI on ta paras munn!

budu
12.11.04, 00:49
jee eesti võitis bulgaariat aint 11-1

tkkt
12.11.04, 01:13
loodame, et see ei jää ainukeseks võiduks.
väravad siis :

Kaupo Kaljuste ja Deniss Konõsev viskasid kumbki kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Aleksandr Petrov, Vassili Titarenko, Andrei Makrov, Rainer Palu, Andrei Zorin ja Mihhail Kozlov.

marcello
12.11.04, 01:15
Rumeenia aetakse ka kotti,konnasööjatega tuleb madistamist.
link ka: http://www.iihf.com/news/iihfpr0805.htm

Jaan
12.11.04, 02:11

Ajakirjanik oli see siiski. Sisulist vahet Vilba osas see muidugi ei näita.

marcello
12.11.04, 02:22
Algselt postitas Jaan

Ajakirjanik oli see siiski. Sisulist vahet Vilba osas see muidugi ei näita.

jep,my bad.Linnavalitsuses oli vilba siis ise

jansa
12.11.04, 16:44

loodame, et see ei jää ainukeseks võiduks.
väravad siis :

Kaupo Kaljuste ja Deniss Konõsev viskasid kumbki kaks väravat, ühe tabamuse said kirja Aleksandr Petrov, Vassili Titarenko, Andrei Makrov, Rainer Palu, Andrei Zorin ja Mihhail Kozlov.

... ja minu semu Kristjan \"Suur\" Valk andis 4 väravasöötu:lahe:

tkkt
12.11.04, 18:06
valk andis neli passi:P vapse... kutt tagasi jõuab ei jõua seda staari juttu raudselt ära kuulata:D :D ei nali naljax!
a jansa ma niisama kysin, et kust see hyydnimi SUUR tuli?
ei ytlex, et ta nii suur on:oih: :lahe:

jansa
12.11.04, 18:29

valk andis neli passi:P vapse... kutt tagasi jõuab ei jõua seda staari juttu raudselt ära kuulata:D :D ei nali naljax!
a jansa ma niisama kysin, et kust see hyydnimi SUUR tuli?
ei ytlex, et ta nii suur on:oih: :lahe:

.. no teised nimed millega teda kõnetame on näiteks veel Jämm , Jäme, vahepeal kutsuti ka Pekiks - aga see talle kohe üldse ei meeldinud... eks see Suur tuleb ka vast sellest eelpooltoodud valdkonnast ehk siis kui ta veel selline teismeline oli siis oli ta selline ütleme pontsakas poiss;)
Eriti hea nimi mua arust on veel ühel andekal eestisoost hokipoisil (ja Taki heal sõbral) Rene Lilloveril - teda teavad kõik Perse nime all (ka trennis) :D

tkkt
12.11.04, 18:51
Algselt postitas jansa
Eriti hea nimi mua arust on veel ühel andekal eestisoost hokipoisil (ja Taki heal sõbral) Rene Lilloveril - teda teavad kõik Perse nime all (ka trennis) :D

njah ära sa maini...:D :D :D :D :D :D :D
paxu kutsutaxe jah igatpidi...
a valk suur see trennis kyll eriti ei ole liikvel, vähemalt mina kyll pole kursis:oih:

jansa
12.11.04, 19:13

Algselt postitas jansa

njah ära sa maini...:D :D :D :D :D :D :D
paxu kutsutaxe jah igatpidi...
a valk suur see trennis kyll eriti ei ole liikvel, vähemalt mina kyll pole kursis:oih:

.. no Valguga koos oleme Järvel ülesse kasvanud ja hetkel (kuni pole veel NHList pakkumist saand) töötab mu isa firmas ja see hüüdnimi rohkem selline meie seltskonnas inside nimi tööl ja trennis (kui ta meiega jõuab Pantri kõrvalt käija) kasutusel... aga ma olen kuulnud et see nimi olla tal ka Pantri trennis külge jäänd..

Kas sa mängid ise ka hokit, Eesti hokieluga paistad kursis olevat?

jansa
12.11.04, 19:17
btw täna-homme-ülehomme Premias ka rahv. vaheline harrastajate turniir kus osalevad meeskonnad Peterburist, Mos´kvast (kus mõned ka Moskva Dünamos kunagi mänginud-ilged kõrilõikaja lõustad pidavat olema), Minskist, Lätist, Soomest... Täpsem ajakava www.hcpanter.ee ja sissepääs tasuta muideks...
Kel viicimist mingu kaema...;)

tkkt
14.11.04, 16:28
tuurniir mis toimus/toimub vist veel hetkel oli n-ö rohkem veteranide oma ja su kysimusele vastuseks, et saab jah veits mängida kuigi hetkel vigaste listis:viha:

ja eile siis sai koondis 3:4 kaotuse rumeenialt, fak. a no anyway loodame siis prantslaste vastu parimat:P

marcello
15.11.04, 17:22
Ok kui seda kaotust prantslastele võib mõista-mingit võimalust enam polnud,meel mõru jne ja prantslased siiski A divisjoniski sagedased külalised.Aga no kurat,kaotus rumeeniale-däääm

jansa
15.11.04, 19:51

Ok kui seda kaotust prantslastele võib mõista-mingit võimalust enam polnud,meel mõru jne ja prantslased siiski A divisjoniski sagedased külalised.Aga no kurat,kaotus rumeeniale-däääm

...ilmselt hakkasid peale võidukat Bulgaaria mängu jooma... see ei oleks sugugi ime teades/olles kuulnud nii mõndagi varasemate koondise turniiridel juhtumistest ja telgitagustest ja nii mõnegi koondislase napsulembust;) Mis iseenesest ei tee rõõmu ja paralleeli tõmmates meenuvad jutud taasiseseisvunud Eesti jalkameeskonna kohta kus päris palju nalja ja napsumehi , kes õnneks tänaseks \"karjääri\" lõpetanud või koondisest minema aetud:kaval:

tkkt
16.11.04, 09:03
Algselt postitas jansa

...ilmselt hakkasid peale võidukat Bulgaaria mängu jooma... see ei oleks sugugi ime teades/olles kuulnud nii mõndagi varasemate koondise turniiridel juhtumistest ja telgitagustest ja nii mõnegi koondislase napsulembust;) Mis iseenesest ei tee rõõmu ja paralleeli tõmmates meenuvad jutud taasiseseisvunud Eesti jalkameeskonna kohta kus päris palju nalja ja napsumehi , kes õnneks tänaseks \"karjääri\" lõpetanud või koondisest minema aetud:kaval:

ma ei tea ikka... loodax, et need ajad on möödas..:P

tkkt
24.11.04, 21:51
Nädalavahetusel toimub Premia jäähallis rahvusvaheline turniir naistele

Dreamland Queens koostöös Saku Rockiga korraldavad 27. ja 28. novembril Premia jäähallis rahvusvahelise naiste jäähokiturniiri \"Girls Rock\". Turniiril osalevad võistkonnad on HC Dreamland Queens (Eesti), Bates College (USA), Jäälinnud (Eesti), Laima (Läti) ja Coventry Phoenix (Suurbritannia).

Laupäeval algavad mängud kell 8.30 ja pühapäeval kell 9.00, pealtvaatajatele on võistluste jälgimine tasuta.

NING Eesti meistrivõistluste raames ka!

HC PANTER - VÄLK 494

Laupäeval, 27.11.

Kell 18:00

Premia jäähall

tkkt
26.11.04, 17:04
Laupäeval. 27. novembril kell 18:00 võõrustab HC Panter Premia jäähallis lõppeva aasta viimases kodumängus Tartu meeskonda Välk-494.

Jäähallis loovad meeleolu HC Panteri tantsutüdrukud - Black Panthers Cheerleaders. Kõik piletiostjad saavad ennast registreerida Frontier viskevõistlusele.
Enne viimase kolmandiku algust pääseb üks õnnelik sooritama kolme pealeviset hokiväljaku keskringist väikesele väravale. Tabamuse korral on auhinnaks uhiuus Frontier hokikepp, kolme möödaviske korral lohutusauhind.

Mängu ajal korraldavad Pantrite fännid pealtvaatajate seas küsitluse HC Panteri publikulemmikute selgitamiseks. Selleks tuleb täita väike küsimustik ja tagastada see fännitoodete müügiletti. Pealtvaatajatele kõige enam meeldinud Pantrite mängija saab kolm, teine kaks ja kolmas ühe \"pantri\". Kõikide vastajate vahel loositakse välja auhind. Mõlemal vaheajal loositakse vastajate vahel välja kutsed ööklubidesse Parlament ja Panoraam.

Mängu järel toimub Premia jäähalli kohvikus pressikonverents, mis on avatud kõikidele huvilistele.

Premia jäähallis on taas müügil klubi hooajapilet, mis tagab sissepääsu HC Panteri kõikidele kodumängudele Eesti meistrivõistluste põhiturniiril ja Tallinn-Helsinki Hockey Challenge sarjas hooajal 2004/2005. Hooajapilet maksab 400 krooni. Ühe mängu pilet maksab täiskasvanule 40 ning kuni 16-aastastele lastele 20 krooni.

tkkt
02.12.04, 16:24
Balti karikaturniiril osalev koondis selgunud

2.12 14:44

Eesti A-koondise treenerid Juri Tsepilov ja Anatoli Zahharov nimetasid 22 mängijat, kes osalevad 16.- 20. detsmebrini Poolas Gdanskis peetaval Balti karikaturniiril.

Koondise koosseis: Aleksei Terentjev, Anton Sizov, Andrei Šestakov, Sergei Ivanov, Aleksandr Kaikov, Anton Levkovitš, Aleksandr Sauendi, Roman Potšinok, Paul Sillandi, Roman Razumovski, Igor Habarov, Oleg Puzanov, Valeri Igumnov, Algis Lukenskas, Sergei Tulzakov, Andrei Griškun, Dmitri Raskidajev, Olle Sildre, Pelle Sildre, Rainer Palu, Kaupo Kaljuste ja Kristjan Valk.

antud uudis siis sportnetist... aga ma täiustaks seda! EESTI KLUBIDEKOONDIS pigem. vot tak:lahe:

Olle Sildre, Pelle Sildre, Rainer Palu, Kaupo Kaljuste ja Kristjan Valk.

ning tervelt viisiku jagu mängijaid siis pantrist aga ma ennustan, et 4 neist ainult liitub n.ö koondisega. ja koondise nimekirjast veel nii palju, et seal on mõned mõttetud mehed - kui te asja jagax, jahvataxid kõik, et tsepilov on hoki pohlak kaudselt! mingid mõttetud mehed staarsist on satsis sees. vähemalt mina arvan nii.

ethan
02.12.04, 16:44
Mis vahet sel on kes koondises, kui ala sisuliselt Eestis ei ole, ning alaliidu juhatust juhivad spordikauged inimesed? Olgu seal 10 venelast või olgu kõik venelased, amatöörid on nad ikkagi.

tkkt
02.12.04, 19:29
mmh... ala ei olegi peaaegu?
:D :D
eesti liiga mänge käib tunduvalt rohkem inimesi vaatamas kui jalkat näitex ja see nr on pideval tõusul!
ja noored kes praegu tulevad on HEAD!

ethan
02.12.04, 20:11
oh issand. kes rääkis pealtvaatajatest? mida on Narvas üldse teha peale hoki vaatamise? Ala kui sellist Eestis pole, seda ma räägin. 4 amatöörmeeskonda MV-tel, ning mitte ühtki nõuetele vastavat jäähokihalli. saad nüüd mõttekäigule pihta?

Jaan
03.12.04, 04:51
Algselt postitas ethan

oh issand. kes rääkis pealtvaatajatest? mida on Narvas üldse teha peale hoki vaatamise? Ala kui sellist Eestis pole, seda ma räägin. 4 amatöörmeeskonda MV-tel, ning mitte ühtki nõuetele vastavat jäähokihalli. saad nüüd mõttekäigule pihta?

Narvas on hea võrdlus jalgpalliga. Hokit käiakse ikkagi rohkem vaatamas. Jalgpalli ajal toimub vist midagi põnevat?

tkkt
04.12.04, 04:40
kohalikus pizzateerias on karaoke õhtu...

Raivo19
04.12.04, 16:51
elevant,kuule,kula pets ka veel hokki mängib või?a teema jätkuks seda,et hokimehed vist tagasihoidlikud,tegelt korraldatakse neil igast turniire kuni seeniorideni välja,kes käivad mööda maailma lõbusalt mängimas.samas on ikka karm ala,mul ühel tuttaval visati ükskord litriga jalaluu puruks...

tkkt
04.12.04, 19:31
Algselt postitas Raul2

kula pets

ei tea ei tunne... ega neid hokimängijaid nii vähe ka pole...

tkkt
14.12.04, 09:04
Vene hokistaar, 44-aastane Igor Larionov peab esmaspäeval Moskvas Luzhniki jäähallis oma lahkumismatši, kus Venemaa koondis kohtub NHL-i tähtede meeskonnaga. Vene koondise kapteniks on Föderaalse Spordiagentuuri juht Vjatšeslav Fetissov, treeneriteks Larionovi kunagised partnerid CSKA aegadest Sergei Makarov ja Vladimir Krutov. NHL-i tähtede koondist juhivad kapten Steve Izerman ja peatreener Scotty Bowman, kellega on seotud Larionovi karjääri \"Ameerika periood\", mil ta Detroit Red Wingsi koosseisus võitis Stanley karika.

Larionovi lahkumismatšist saadav tulu läheb heategevusele - laste- ja noortehoki edendamisele. Viimaste andmete kohaselt jätavad Moskvasse kindlalt tulemata Brett Hull ja Patrik Elias, seevastu mängivad NHL-i staaride koosseisus Martin Brodeur, Luc Robitaille ja Sandis Ozolins.

Vene meeskonnas on sel matšil 22 mängijat: väravavahid Jegor Podomatski, Jevgeni Nabokov ja Nikolai Habibullin; kaitsjad Fetissov, Daniil Markov, Aleksander Havanov, Vladimir Malahhov, Boriss Mironov, Sergei Gontšar, Oleg Tverdovski; ründajad Larionov, Andrei Nikolišin, Sergei Nemtšinov, Vjatšeslav Kozlov, Sergei Samsonov, Sergei Brõlin, Valeri Bure, Pavel Datsjuk, Valeri Kamenski, Aleksei Zhamnov, Ilja Kovaltšuk ja Sergei Fjodorov.

tkkt
14.12.04, 09:13
Eesti koondis alustas U-20 vanuseklassi MM-võistluste 1. divisjoni B-grupi MM-turniiri Narvas suure kaotusega - Sloveeniale jäädi pärast väravateta lõppenud avakolmandikku alla 0:9 (0:0, 0:5, 0:4).

Ülejäänud kohtumistes oli Läti üle Taanist 4:2 ning Poola ja Ukraina tegid 2:2 (0:1, 1:1, 1:0) viigi.

tkkt
16.12.04, 21:57
Eesti - Ukraina otseylekanne praegu! (http://wms2.neti.tv/hoki512k)

marcello
22.12.04, 09:57
Eile siis 2-10 kaotati Jokeritele mis on normaalne tulemus kui vaadata kes vastas olid.eks Jokerit lasid jalad sirgu ka.Kui ikka 11 minutiga 5-0 juhid kes ikka eriti pingutada viitsib.Meie parim Pelle Sildre,kes ka meie avavärava lõi.

Siin üks huvitav mängija vastaspoolelt (http://www.allsports.com/nhl/redwings/prospects/valtonen.html)

Huvitav selle poolest,et valis poola kuigi oleks võinud ka soome valida.

Tembu
22.12.04, 10:47

Eile siis 2-10 kaotati Jokeritele mis on normaalne tulemus kui vaadata kes vastas olid.eks Jokerit lasid jalad sirgu ka.Kui ikka 11 minutiga 5-0 juhid kes ikka eriti pingutada viitsib.Meie parim Pelle Sildre,kes ka meie avavärava lõi.

Siin üks huvitav mängija vastaspoolelt (http://www.allsports.com/nhl/redwings/prospects/valtonen.html)

Mille poolest ta niiii huvitav mängija siis on? Pooled mehed jokkeritest on oma saavutustelt temast üle. Ei ühtegi liigavõitu...Noor ta on, aga temasuguseid andekaid tonte leidub soome liigas kümneid.

marcello
22.12.04, 10:53
Algselt postitas tembuu

Mille poolest ta niiii huvitav mängija siis on? Pooled mehed jokkeritest on oma saavutustelt temast üle. Ei ühtegi liigavõitu, ei ole lepingut NHLs...Noor ta on, aga temasuguseid andekaid tonte leidub soome liigas kümneid.

mul ju kirjas miks ma teda huvitavaks pean,eriti mõeldes teatud leedukat kes ninast veri välja saaks aga tugevasse koondisesse.Sind ta ei peagi ju huvitama.Foorum polegi selleks mõeldud,et teistele meeldida vaid selleks et oma mõtteid siia panna

marcello
22.12.04, 11:13
Tegemist suht noore mängijaga siiski veel ja nii öelda,et \"tõenäoliselt ei suuda\". pisut ennatlik kas pole.See kaitseliin vananeb ka.Esimese divari koondises staar olla? no milleks?
No ok,kui kutt valis poola,et koondises olla ja särada madalamas liigas,mitte miskit saavutada koondise tasemel jne.Tuleb siis välja,et Valtonen on eriliselt ambitsioonitu tüüp?

Tembu
22.12.04, 11:22

Tegemist suht noore mängijaga siiski veel ja nii öelda,et \"tõenäoliselt ei suuda\". pisut ennatlik kas pole.See kaitseliin vananeb ka.Esimese divari koondises staar olla? no milleks?
No ok,kui kutt valis poola,et koondises olla ja särada madalamas liigas,mitte miskit saavutada koondise tasemel jne.Tuleb siis välja,et Valtonen on eriliselt ambitsioonitu tüüp?

Seletage mõistmatule, et miks te seostate teda Poola koondisega? See (http://www.pzhl.org.pl/en/rep.php3) ei räägi temast sõnakestki, pealegi on Tomek Soome koondist esindanud juba.
Kaitsemängija ta nüüd ka igatahes ei ole. Kuskil on mingi error teil. Uurige jokerit.com palun.

marcello
22.12.04, 11:43
Soomet juunioride MM-il esindanud jah aga kõik lehed mis ma vaatasin annavad kodakondsuseks Poola või vähemalt mainitakse poolat
Siit siis ka segadus,tundub,et meest pole kutsutudki koondisesse,seeg avalik tegemata?
Sry, my bad.hakkasin sellest Poolast mis nime taga kinni kohe.
Aga pelipaikka hyökkaja,mis soomel iseenesest veel kõvem kui kaitse.

Tembu
22.12.04, 11:48

Soomet juunioride MM-il esindanud jah aga kõik lehed mis ma vaatasin annavad kodakondsuseks Poola või vähemalt mainitakse poolat
Siit siis ka segadus,tundub,et meest pole kutsutudki koondisesse,seeg avalik tegemata?

Usu muidugi meie ajakirjandust.

marcello
22.12.04, 11:49
Algselt postitas tembuu

Usu muidugi meie ajakirjandust.
mitte ainult meie

Tembu
22.12.04, 14:19
Täiesti teemaväline tähelepanek, aga täna on samasugune ilm, kui täpselt aasta tagasi 22.detsembril 2003, mil teekond ühistranspordiga Olümpia hotelli juurest Mustamäele võttis tavapärasest 3,5 korda rohkem aega. Oh tali-talikest...

SleepWalking
22.12.04, 14:26
Algselt postitas tembuu

Täiesti teemaväline tähelepanek, aga täna on samasugune ilm, kui täpselt aasta tagasi 22.detsembril 2003, mil teekond ühistranspordiga Olümpia hotelli juurest Mustamäele võttis tavapärasest 3,5 korda rohkem aega. Oh tali-talikest...

loodetavasti ei tule homme sulle nostradamuse auhinda omistada - ma kavatsen täna võtta ette täpselt sama teekonna, mis aasta tagasi - ehk kesklinnast nõmme kaudu kadriorgu. eelmisel aastal võttis see aega umbes 7 tundi. täna ei taha ...

marcello
22.12.04, 14:46
jumal tänatud,et sellinegi ilm on.Paar päeva tagasi oli muru veel nii roheline,et küsisin õe käest,kelle juures parajasti olin \"kas peaks muru niitma\"
Praegu mere ääres päris norm lained.
Seoses sellega palun mulle omistada \"noore naturalisti\" tiitel kuna ostsin haabneeme poest kaks saia mille partidele sisse söötsin
Sry OT pärast

tkkt
23.12.04, 22:34
valtonen on kodakonduselt soomlane, kellel vanematest kodakondsus enne oli ei mäleta täpselt aga vist oli ema soomlane. Ta sündis poolas nagu näete ja kolis noorest peast(paari aastasena kui ei eksi) perega soome. Ning vanemad orgunnisisd talle soome kodakondsuse, et pisi poja elu oleks kergem.:)

Tembu
24.12.04, 11:01

valtonen on kodakonduselt soomlane, kellel vanematest kodakondsus enne oli ei mäleta täpselt aga vist oli ema soomlane. Ta sündis poolas nagu näete ja kolis noorest peast(paari aastasena kui ei eksi) perega soome. Ning vanemad orgunnisisd talle soome kodakondsuse, et pisi poja elu oleks kergem.:)

Su noorus ei ole vabandus, et ma esimesest lausest ei saanud aru saada.
Paneme nüüd Valtoneni loole punkti. .

tkkt
04.01.05, 16:00
Käsil siis hetkel noorte U-20 MM

finaalis mängivad Kanda ja Venemaa
3 koha mängus on vastamisi USA ja Tšehhi

5-6 mängus võitis Soome -Rootsit 4:3
7-8 mängus oli Slovakkia üle Šveitsist 3:2
9-10 koha mängus võitis Saksamaa Valgevenet 4:3

marcello
04.01.05, 16:02
Sommidele üle pika aja siis MM kus medalit ei tulnud

Tembu
04.01.05, 16:12
Tänu sellele, et liitusin kunagi Pittsburgh Penguinsi kodulehel nende ametlikuks poolehoidjaks, on nad regulaarselt hoidnud kursis e-kirjanduse vahendusel kõigega, mis vähegi nende satsi sees ja ümber toimub. \"U-20 MMil teevad ilma noored pingviinid!\" oli viimase meili sisuks.
Kuigi olen kõvasti üle keskmise suur hoki huviline, on ka minu kõrvust mööda jooksnud uudis, et just nüüd toimuvad U-20 maailmameistrivõistlused. Ja asi on juba jõudnud finaalini, mis mängitakse täna öösel. Vastamisi klassikalised hokimaad Kanada ja Venemaa. Stiilid olid aastakümnete eest totaalselt erinevad, kuid viimasel kümnedil on rõhk läinud universaalsetele mängijatele, kes on ühtlasi kiired, tehnilised ja jõulised.
Jevgeni Malkin, kes oli viimases draftis second pick overall, on just säärane puhastverd täkk. Teine samalaadne on on rootslane Johannes Salmonsson, kes oli Pingviinide teine valik mulluses draftis.
Loodan südamest, et kangised kuldsed ajad on tagasi tulemas. On eelnimetatuist saamas väärilist mantlipärijat Lemieux´le ja Jagr´ile?

marcello
04.01.05, 16:18
Sul seda võimalus isegi vaadata.Kuna sommidel on mitaliputki olnud siis näitavad nad mänge ka.Täna siis 23:0 pronksimäng ja 3:05 finaal yle tv2

Tembu
04.01.05, 16:23
Ja nagu arvata oligi ei ole homme ka mingil mõistlikul ajal kordust...Variant on ootamatult \"haigeks jääda\"...

tkkt
04.01.05, 16:41
Sygavalt kahtlen, et nad suudavad asendada neid imemehi. Ja soome selle aasta n.ö ebaõnnestumise taga on kindlasti see, et kuttidel puudub/puuduvad n.ö staarid meeskonnas. Ning nagu ka kommentaatorid tõdesid, et kaitsjate tase on alla igasuguse arvestuse. Mäng oli soomlastel väga yhekylgne, põhiliselt mängisid 3 ryndajat nurgas ja kui juhtumisi litter oli tsoonist välja minemas lõi kaitsja selle tuhatnelja selle pohhuilt tsooni tagasi, ilma mingisuguse mõtteta! Aga kui kaitsjatele tagasi ei sööda on väga raske mängida.

Ps- eelnevad staarid eelmistelt ja üleeelmistelt noorte MM-ilt olid näiteks : bergenheim, pitkanen, filppula, lehtonten, toivonen, jne jne. Ei ole kõik meeles ja ei viitsi kusagilt järgi vaadata. (sealt ka vb nimede valesti kirjutamine)

dreyd
04.01.05, 16:42
Algselt postitas tembuu

Ja nagu arvata oligi ei ole homme ka mingil mõistlikul ajal kordust...Variant on ootamatult \"haigeks jääda\"...

milleks kordus, kui on olemas erisorte salvesteid?

Tembu
04.01.05, 16:49
Kahjuks ei salvesta minu külmkapp sedasorti asju.

mcnamara
05.01.05, 10:25
Hockey Is Canada.
Vapustav noorte talentide kogum on ikka küll. Öösel kõhuvaluga võideldes vaatasin natuke. Noored venelased ei tabanud üldse asja ära, kohe kui vastase tsooni jõudsid, võeti näpsti litter ära. Noorte vahtralehtede nimed ei jäänud kahjuks eriti meelde: Carter, Buergeron, Crosby - rohkem ei mäleta. Tulevased supertähed kõik ja nii mõnigi veel.
Nõndapsi siis: täiskasvanute MM, noorte MM, Maailma karikas, olümpiakuld - kõik tiitlid seal, kus peab. :)

Tembu
05.01.05, 10:44
Algselt postitas mcnamara

Hockey Is Canada.
Vapustav noorte talentide kogum on ikka küll. Öösel kõhuvaluga võideldes vaatasin natuke. Noored venelased ei tabanud üldse asja ära, kohe kui vastase tsooni jõudsid, võeti näpsti litter ära. Noorte vahtralehtede nimed ei jäänud kahjuks eriti meelde: Carter, Buergeron, Crosby - rohkem ei mäleta. Tulevased supertähed kõik ja nii mõnigi veel.
Nõndapsi siis: täiskasvanute MM, noorte MM, Maailma karikas, olümpiakuld - kõik tiitlid seal, kus peab. :)

Tõesti on meeldiv tõdeda, et Kanada seda spordiala täielikult valitseb. Ainuke meistritiitel, mis selle maa (rahvus)meeskonnale hetkel ei kuulu, on NHL Stanley Cup, kuna ´03-04 hooajal võitis selle teatavasti enda valdusesse lõunamaisest kliimast tulnud Tampa Bay. Ja kuigi ka see karikas oli kanadallastel ühe mänguvõidu kaugusel.

P.S. Too mees on Patrice Bergeron(Boston Bruins)

tkkt
07.01.05, 19:53
Laupäeval 8.01

Premia jäähallis

Kell 16:00

Hc Panter - Viru Sputnik

rohkem infot mängu kohta leiab siit raudselt (www.hcpanter.ee)

Edit:

nyyd juba mäng läbi!

HC Panter alustas uut aastat suure 13:1 võiduga tabeli austaideri Kohtla-Järve Viru Sputniku üle.

Pantrite poolel tegid kübaratriki Olle Sildre ja Rauno Parras, kaks väravat viskas Risto Sikk ning ühe Kristjan Lorenz, Kristjan Valk, Kaupo Kaljuste, Rene Lilloveer ja Veiko Süvaoja.

Kolm pantrit teenis Olle Sildre, kaks Rauno Parras ja ühe Risto Sikk.

tkkt
09.01.05, 06:13
Pühapäeval, 09.01.

Kell 15:00

Premia jäähallis

HC PANTER - VÄLK 494

tkkt
10.01.05, 13:22
HC Panter alistas põnevusmängus Tartu Välgu 5:4

HC Panter alistas Eesti meistrivõistluste III ringi kohtumises Tartu Välk-494 tulemusega 5:4 ja tõusis tabelis teisele kohale.

HC Panteri ajaloo esimeses normaalaja võidumängus viimase kümne aasta Eesti edukaima klubi üle viskas kaks väravat Olle Sildre ning ühe Veiko Süvaoja, Priit Mölder ja Pelle Sildre.

Eesti meistrivõistlusi juhib jätkuvalt Tartu Välk-494 24 punktiga 11 mängust. Järgnevad HC Panter 21 (10), Narva Paemurru SK 18 (10), HK Stars 13 (10) ja Kohtla-Järve Viru Sputnik 0 (11).

tkkt
16.01.05, 15:31
Soome SM-liiga jäähokiklubi Espoo Blues üritab NHL-is valitseva tööseisaku ajaks enda rivistusse kaubelda Colorado Avalanche tsentrit Joe Sakicit.

\"Oleme oma pakkumise teinud,\" lausus Bluesi direktor ja endine tippmängija Christian Ruuttu. \"Nüüd jääb oodata, kas ta on asjast huvitatud ning palju ta palka küsib.\"

Varem on Blues teiste seas enda rivistusse tahtnud meelitada New Jersey Devilsi Scott Gomezit ja Detroit Red Wingsi Robert Langi.

http://sport.etv.ee/index.php?048287

tkkt
16.01.05, 15:32
HC PANTER - NARVA PSK

Pühapäeval, 16.01. EHK TÄNA!

Kell 17:00

Premia jäähallis

tkkt
17.01.05, 08:16
Klubide Euroopa meistriks tuli Omski Avangard

Peterburis pühapäeval lõppenud Euroopa jäähokiklubide Champions Cupi finaalis alistas Omski Avangard 10 000 pealtvaataja ees lisaajal Soome klubi Oulo Kärpät 2:1. Venemaa valitseva meistermeeskonna kasuks viskas võiduvärava Jaromir Jagr, kui lisaajast oli kulunud 14.38. Ilkka Mikkola viis avakolmandikul Soome klubi juhtima, kolmandal Aleksei Kaljuzhnõi viigistas.

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=65239

tkkt
17.01.05, 08:18
Kolmapäeval, 19. jaanuaril kell 19:30 Premia jäähallis

HC Panter - HK Stars

Jäähallis loovad meeleolu HC Panteri tantsutüdrukud - Black Panthers Cheerleaders!;)

tkkt
21.01.05, 18:02
HC Panter jätkab mänge Tallinn – Helsinki sarjas

Laupäeval, 22. jaanuaril kell 13:45 kohtub HC Panteri jäähokimeeskond Premia jäähallis Tallinn - Helsinki Hockey Challenge sarja mängus Helsingi OKK-ga (Oulunkylän Kiekko-Kerho).

Seni on HC Panter THHC-sarjas pidanud kuus kohtumist ning saanud kaks võitu, ühe viigi ja kolm kaotust. 4. detsembril kohtusid OKK ja HC Panter Helsingis ning siis oli parem Eesti klubi tulemusega 7:6.

HC Panteri ridades teeb laupäeval come-back´i Rootsi kodakondsusega kaitsja Adrian Piotrowski (sünd. 05.02.1978), kes mängis HC Panteri eest hooaegadel 2001/2002 ja 2002/2003.

P.S - seda meest tasub vaadata;)

tkkt
22.01.05, 14:02
KÕIK NÜÜD RUTTU HOKIT VAATAMA!

tkkt
08.02.05, 16:07
Eesti meistrivõistlustel osalevate klubide jaoks oli esmaspäeval viimane võimalus registreerida võistkonda uusi mängijaid. Võimalust meeskonna tugevdamiseks kasutasid kõik poolfinaali jõudnud klubid.

HC Pantriga taasliitus väravavaht Kristjan Eerme, kes mängis seal ka hooajal 2003/2004. Lisaks täiendavad Tallinna klubi rivistust soomalsed Iiro Lahdenranta ja John Ojanperä, kes seni mängisid Soome II divisjoni klubis Vantaa Kiekko HT.

Tartu Välk-494 uue mängijad on Aleksandr Terjohhin (HK Riga 2000, LAT) ja Vjatšeslav Kulpin (Narva Paemurru SK), Narva Paemurru SK hankis endale Igor Savvovi (Kohtla-Järve Viru Sputnik), Anton Nekrassovi (SKA Sankt-Peterburg, RUS) ja Ilja Uruševi (HC Slovan Usti nad Laden).

Kõige rohkem mängijaid - seitse - lisandus HK Stars koosseisu, kelle ridadesse kuuluvad nüüd: Aleksandr Popov, Aleksandr Kutš, Valeri Afanasjev, Jevgeni Nohrin (kõik Tekila BUM, RUS), Stanislav Komarov, Aleksandr Vinogradov (mõlemad Kompressor, RUS), Sergei Lukin (SK Monstera I) ja Mark Samorukov (HK Vipers).

Võibolla ma siin üksi kirjutan aga igatahes mind ajab veits närvi selline asi! Võiks mingi limiidi kehtestada või midagi. Või üldse ära keelustada, nii pole yldse aus kui täiesti lambi sats võtab enda kooseisu mingi 100 kutti venemaalt playoffideks ja äkki muutub suureks favoriidiks:viha:

tkkt
09.02.05, 14:41
Laupäeval(12.02) on võimalus sõita narva hokit vaatama: Narva - Panter!

Kui kellelgi peaks olema huvi siis võtke yhendust naisega kellel on nimeks Eret -
eret@reklaamikink.ee - ning pange ennast kirja.
A mingi telefoni nr. on ka olemas - 6747238.

Ise olen kindel mineja!

tkkt
26.02.05, 04:39
Jällegi narva minek!

Seekord poolfinaali teine mäng...

välja sõit premia juurest 12:30 ning ning eee... maksab 150 + pilet!

Mitte, et keegi uvitatud oleks, aga ikkagi, võibolla!

tkkt
27.02.05, 11:50
Täna on pool finaali viimane ehk kolmas mäng! Otustav mäng... Kes tahab näha haaravat mängu ja elu show-d tulge vaatama! Isegi kõige pessimistlikum saab elamuse raudselt ning näeb, et hoki on Eestis ainult tõusuteel...

Mäng algab siis 17:00

Panter - Narva

ja siis muidugi, kes elavad ida-virumaal minge siis täna
kell 16:00 algavale mängule Kohtla-Järve jäähallis

Välk 494 - Stars

Minu panused Välku ja Pantri peale;)

17
14.03.05, 23:54
Ei käi küll Eesti hoki alla, kuid leidsin sport.etv\'st järgmise uudise.

Mehhikos toimunud jäähoki kolmanda ehk nõrgima divisjoni turniiri võitsid täiseduga väljakuperemehed.

Järgnesid Lõuna-Aafrika Vabariik, Luksemburg, Iirimaa ja Armeenia. Seejuures kaotasid armeenlased Mehhikole 0:48, lõuna-aafriklastele 1:33, Luksemburgile 3:38 ning Iirimaale 1:23, mis tegi väravate vaheks 5:142.

Armeenlaste sisselastud väravatest kuulen esimest korda(mõtlen selle all just seda, kui palju neid lõpuks kujunes)

tkkt
15.03.05, 16:04
15. märtsil 1987 aastal Perthis toimunud MM-i mängus alistas Austraalia Uus-Meremaa kogunisti 58:0 nii, et on ullemaidki asju nähtud:D

tkkt
15.03.05, 16:06
Hetkel on toimumas siis kohtla-järvel U-18 MM, kus eesti koondis alustas juba võiduga Hispaania üle 6:3

Eesti koondises viskas Ilja Iljin kaks, Jan Rajevski, Aleksei Sibirtsev, Ilja Tšekmarjov ja Maksim Stratijenko ühe värava.

marcello
15.03.05, 20:15
Elevant räägi kas Lambin mingit bibliograafiat pole endast kirjutanud? Selle venna jutte tihhonovi käe all olemisest oleks päris huvitav lugeda

tkkt
15.03.05, 21:16
Ma ei ole eriti kursis. Eeldatavsti mitte, mina igatahes ei loekski seda. Sest karta on, et sellest tuleks julm isikukultuse raamat! Lambin kord on meil juba niisugune huvitav mees. Aga foorumis on vähemalt üks pädevam meees, kes oleks ehl täpsemalt võimeline sellele su küsimusele vastama. Ise asi on see, kas ta teeb seda..

Ma jään vastuse juurde, et tema poolt ei ole midagi ilmunud. Kas see sulatõsi ka on seda ma ei tea.

tkkt
16.03.05, 15:12
Teises mängus võitis Eesti meeskond Serbia ja Montenegro 3:2, väravad viskasid Ilja Tsekmarjov, Aleksei Sibirtsev ja Filipp Svarogin.

tkkt
23.03.05, 19:30
Eesti U-18 koondis jäi siis teiseks ega pääsenud aste kõrgemale. Aga sellest ei tahtnud ma tegelikult juttu teha. Kõik te kes olete kasvõi natukene hokist huvitatud on oodatud t2na 19:30 hakkavale EMV finaalmängude seeria esimesele mängule!
PANTER - Stars
Premias

Ausalt, elamus on garanteeritud!
kui hiljaks jääte, siis püsti ka seisate - kuigi toodi lisatribüünid.:doh:

Nii, et kõik premiasse täna!
Karta on, et nii kõrgetasemelist(huvitavat) mängu poole eestikatel veel mängitud;)

Panter - Panter - Panter - Panter - Panter!

tkkt
23.03.05, 23:42
Mhh.. mäng just nii huvitav ei olnud kui seda olin lootnud. Stars oli hale vari endast ja Panter on taastanud/taastamas oma eelmise hooaja headust. Niisiis 6:3 Pantrile kui mu mälu ei peta.

Pantri väravad: O.Sildre, Kaljuste, Mielonen, P. Sildre, Palu ja keegi veel või lõi keegi kaks krt ei mäleta:doh:
Starsi väravad: Kaidaš ja mingid muud keerulised vene nimedega onklid.
A üks oli tõusik Rasumovski! Tõeline staar on ta!:D
Ning ühe lõi vene täiendus aga kes või missugune nendest ei tea. Pole eriti aru saanud kes on kes. Ainult ex-Venekoondislane Vinogradov on nyyd tuntav. Need teisi vene karusi ma küll
ei oska eristada.
Võibolla ainult nii...

Oma liigitus:
52 - suur paks ja aeglane
41 - väike aktiivne ja kiire
7 - SUUUR
25 - pikk tont
15 - Vinograadov
12 - suht norm, head käed olid mehel.

tkkt
23.03.05, 23:56
A niisugune asi ka, et kellel on olemas niisugune asi nägu CITV saavad seda mängu vaadata ka tv-st täna õhtu! Ma ei tea ainult, mis kell... vb praegu!

peapall
24.03.05, 00:17
Adrian Piotrowski on Rootsi kodakondne, kuid tundus seal kõvasti venelastega seletavat, oskab keegi kommenteerida mis päritolu mehega tegu? Mängis vist mõned aastad tagasi Eestis ka.

tkkt
24.03.05, 02:19
Nagu sa aru ta nimest aru saad äkki, siis tegemist on poola juurtega mängijaga. Sealt ka see vene keele oskus. Ja ma võin sulle vihjeks öelda, et nad rääkisid inglise keeles suuresti. Ta saab vene keelest aru, aga rääkimisest midagi välja ei tule;) belive me..

Mängis Pantrite esimesel hooajal ka meie eest ja ta osakaal Pantri mängus oli väga suur. Nimelt mees valiti Tallinna Meistrivõistlustel(toimusid EMV raames) parimaks kaitsjaks. Ning oli ka punktiturul suhteliselt eesotsas(ei viitsi otsima minna konkreetset materjali). Väga meeldiv isiksus ka;)

peapall
24.03.05, 10:37

Nagu sa aru ta nimest aru saad äkki, siis tegemist on poola juurtega mängijaga. Sealt ka see vene keele oskus. Ja ma võin sulle vihjeks öelda, et nad rääkisid inglise keeles suuresti. Ta saab vene keelest aru, aga rääkimisest midagi välja ei tule;) belive me..

Mängis Pantrite esimesel hooajal ka meie eest ja ta osakaal Pantri mängus oli väga suur. Nimelt mees valiti Tallinna Meistrivõistlustel(toimusid EMV raames) parimaks kaitsjaks. Ning oli ka punktiturul suhteliselt eesotsas(ei viitsi otsima minna konkreetset materjali). Väga meeldiv isiksus ka;)

Tänan vastuse eest. Sinu esimese lause kohta ütleks niipalju, et nt mul endal on saksa päritolu nimi, juuri aga sinnakanti küll kuidagi ei ulatu. Küsija suu pihta ei lööda vms.

tkkt
24.03.05, 11:47
Pln pln.. Nii palju ka veel, et kutt mängis 18-19 aastaselt rootsi tugevuselt teises divisionis(Elitsiren on kõige tugevam, siis tema nagu järgmises), mis on väga tugev ja tegi seal 27 mänugs 16 punni. Päris hea ytleme nii. Mängib veel katisja kohta ka ju... julgeks isegi öelda, et Super!

Pantri peatreeneri Jacob Engelmarki mängija karjäär on veel huvitavav olnud tglt. Aga kahjuks lõpetas selle vigastus ja n.ö kõrvalised asjad nooruspõlves. Kutti peeti yheks Rootsi suurimaks talendiks.:(

tkkt
29.03.05, 19:53
Mhh... Linde on täielik nalja number.
Muidugi SLÕ pani veits lampi ka aga põhimõtteliselt oli Her Linde vile ikka SUPER!
See ei ole hästi normaalne(kes vähegi hokist midagi teab), et mängus antakse yle 100 (134 või midagi) karistus minuti. Mängu enda kestvus on 60 min teatavasti. Ja see kuidas ta neid karistusi jagas oli fenomenaalne! Kradi debiilik.

Ja väike tausta SLÕ loole - Makrov on jäähoki liidu juht ja Starsis ka mingi tähtis tegelinski. Nii, et ime ka pole, et ta Linde vilet ei kiru.

tkkt
01.04.05, 12:41
Heio Aprill!

:) (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=68181) <- vajuta peale;)

tkkt
02.04.05, 21:04
Ja Stars on Eesti meister!

skint
02.04.05, 23:36
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee! :)

Samas on Ollest veidi kahju :(

tkkt
03.04.05, 07:09
Jeeeeeeee kindlasti mitte...
Ja usu mind seal on mehi, kellest peaks sul rohkem kahju olema;)

Mees kellest kõige rohkem on minul kahju on Jacob Engelmark!

tkkt
07.04.05, 18:52
USA koondis MM-l

Väravavahid:

Ty Conklin (Wolfsburg/Edmonton Oilers)
Rick DiPietro (New York Islanders)
Tim Thomas (Helsingi Jokerit/Boston Bruins)

Kaitsjad:

Hal Gill (Rauma Lukko/Boston)
Jordan Leopold (Calgary Flames)
John-Michael Liles (Iserlohn/Colorado)
Paul Martin (Fribourg/New Jersey Devils)
Aaron Miller (Los Angeles Kings)
Andy Roach (Lausanne/St. Louis Blues)

Ründajad:

Erik Cole (Berliin/Carolina Hurricanes)
Matt Cullen (Cortina/Carolina)
Brian Gionta (Albany/New Jersey)
Adam Hall (Kuopio PS/Nashville Predators)
Jeff Halpern (Kloten/Washington Capitals)
Mike Knuble (Linköping/Philadelphia Flyers)
David Legwand (Basel/Nashville)
Mike Modano (Dallas Stars)
Richard Park (Langnau/Minnesota Wild)
Mark Parrish (NY Islanders)
Doug Weight (Frankfurt/St. Louis)
Mike York (Iserlohn/Edmonton)

Ei ütleks, et just eriti tugev sats!

tkkt
14.04.05, 01:28
Prospect (http://prospects.eurochl.ca/Eerme.html)

SleepWalking
14.04.05, 14:54
14.04.2005

Alates pühapäevast, 17.aprillist, toob telekanal 3+ vaatajani haaravad otseülekanded Eesti Jäähokikoondise 1.divisjoni MM-lt Eindhovenis.

TV3 venekeelne sõsarkanal 3+ pakub 17.-23.aprillini kõigile jäähokisõpradele ainukordset võimalust nautida otseülekandeid Eesti Jäähokikoondise 1.divisjoni MM valikmängudelt.

Eesti koondis kohtub Eindhovenis Itaaliaga, Prantsusmaaga, Leeduga, Rumeeniaga ning Hollandiga.

Mängude ajakava on järgmine:
pühapäev, 17.aprill kell 14:00 EST - ITA
esmaspäev, 18.aprill kell 17:30 FRA - EST
kolmapäev, 20.aprill kell 14:00 LTU - EST
reede, 22.aprill kell 17:30 EST - ROM
laupäev, 23.aprill kell 21:00 NED - EST

Lisaks otseülekannetele Eesti Jäähokikoondise mängudelt jõuavad 30.aprillist 15.maini 3+ eetrisse 27 mängu 2005. aasta Jäähoki MM-lt.

Venekeelne, eelkõige noorepoolsele vaatajale mõeldud telekanal 3+ alustas Eestis käesoleva aasta algul ning on rahvusvahelise meediakontserni MTG järjekordne projekt Balti riikides.

Telekanal 3+ on nähtav Viasati Kodukasutaja Kuldpaketi ning
kaabeloperaatorite Starman ja STV klientidele.

jansa
14.04.05, 15:25
.. see viimane postitus oli küll väärt info... saab sõber ja trennikaaslase Valgu mängule telerivahendusel kaasaelada:)

marcello
14.04.05, 20:36
Nüüd palun öelge mulle kas 3+pilt ongi vilets või on see seda ainult stv võrgus?

SleepWalking
14.04.05, 21:31
Nüüd palun öelge mulle kas 3+pilt ongi vilets või on see seda ainult stv võrgus?

starmanil on küll pilt nagu prillikivi ...

Tembu
15.04.05, 17:35
Oulun Kärpät! Oulun Kärpät! Oulun Kärpät!
Et mis ma hõiskan enne õhtut? Esiteks on reede, teiseks on vastikult soe, kolmandaks on Olulastel 2-0 eduseis enne finaalseeria 3.ndat mängu. Kas kõik sellega lõppebki?

tkkt
16.04.05, 09:39
Karta on:õnnelik:

eika
17.04.05, 20:25
Eesti koondis kaotas täna Itaaliale 0-2 (0-1, 0-1, 0-0)

Samas kaotas Jokerit kodus külalistele Olust samuti 0-2 ja sellega seoses võitisd Kärpät Soome meistritiili.

Niiisiis jäähokis täna suhteliselt masendav päev :oih:

tkkt
17.04.05, 22:30

Karta on:õnnelik:
ma olen prohvet! Ja minu arust on väga hea, et Kärpat võidavad;)

Est - Itl
0:2

On tegelikkuses päris hea tulemus. Ma arvasin, et siit tuleb suurem pakk.
Nii kaua kuni Tsepilov on koondise treener ei ole mõtet midagi väga head loota ka. See vend ei jaga mängust peaaegu mitte sittagi - toome näiteks Starsi(meeskond mille peatreener ta on). Stars mängib ilma igasuguse taktikata, keegi ei tea täpselt mida ta platsil teeb. Normaljok!

marcello
18.04.05, 15:11
Arvestades,et kogu töö itaalia tiimis käib Torino OM-ile mõeldes oli tulemus tõesti ok.Täna tuleb konnasööjatega arvatavalt raskem mäng

tkkt
18.04.05, 22:47
MM-võistluste 1. divisjoni B-grupi turniiri teises voorus tegi Eesti 3:3 viigi Prantsusmaaga. Maksim Ivanov viis arvulisest ülekaalust Eesti viieminutilise mängu järel Kaupo Kaljuste söödust juhtima ja 10 minutit hiljem tegi Roman Potšinok Kirill Kolpakovi söödust juba 2:0. Teise kolmandiku esimese kuue minutiga prantslased viigistasid, kuid perioodi keskel viis Potšinok taas Kolpakovi eeltöö järel Eesti ette. Kaitsja Potšinok, kes tunnistati ka Eesti parimaks selles mängus, saatis mõlemad litrit vastase väravasse sinise joone lähedalt.

Eduseisu ei suudetud siiski hoida ja 5.06 enne mängu lõppu õnnestus Prantsusmaal taas viik jalule seada. Eesti väravas seisnud Andrei Šestakovile tehti 39 pealeviset, eestlased saatsid prantslaste värava suunas 29 litrit. Mullu novembris peetud olümpia eelvalikturniiril jäi Eesti
Prantsusmaale alla 0:7.

Teisipäeval on Eindhovenis (Holland) toimuval turniiril puhkepäev, kolmapäeval on Eesti vastaseks Leedu.

peapall
19.04.05, 11:33
Palju alagrupist edasi saab ning palju välja kukub?

dreyd
19.04.05, 11:51
esimene üles ja viimane alla

eika
19.04.05, 17:29
Soome koondis esitles kah oma jäähokikoondist:

Väravavahid:
Fredrik Norrena, Linköping
Niklas Bäckström, Kärpät
Pasi Nurminen, Malmö

Kaitsjad:
Jere Karalahti, HIFK
Tuukka Mäntylä, Lulea
Petteri Nummelin, Lugano
Pekka Saravo, Tappara
Toni Söderholm, HIFK
Lasse Kukkonen, Kärpät
Ossi Väänänen, Jokerit
Kimmo Timonen, KalPa
Antti-Jussi Niemi, Frölunda

Ründajad:
Olli Jokinen, HIFK
Niko Kapanen, Zug
Riku Hahl, HPK
Lasse Pirjetä, HIFK
Esa Pirnes, Lukko
Jari Viuhkola, Kärpät
Petri Pakaslahti, Jokerit
Ville Peltonen, Lugano
Tomi Kallio, Frölunda
Timo Pärssinen, HIFK
Jukka Hentunen, Fribourg
Niklas Hagman, Davos
Jani Rita, HPK
Jarkko Ruutu, HIFK
Mikko Eloranta, Rapperswil
Jussi Jokinen, Kärpät
Kimmo Kuhta, HIFK

tkkt
19.04.05, 21:08
Ja Janne Niinimaad ei olegi, kahju!:oih:

marcello
20.04.05, 15:49
kaotusseisust juba 3-1 ees leedukate vastu.
Krt starmanil on 3+ jah kompu,mul kodus STV ja pilt hägune...

marcello
29.04.05, 02:42
Alagruppide mängude ajakava siit (http://live82.ihwc.net/english/schedule/)

Juba laupäeval saab Anssa kommenteerimist nautida kui Leijonat Taani purustavad:õnnelik:

marcello
30.04.05, 20:48
Esimene jümüpaukku jäi tulemata.Austria lasi endale 3,5 minutit enne lõppu kolmanda kolli lüüa ja siis lõid venelased ühe veel tühja ja oligi kõik.4-2 venelastele
Lätakad tegid ka hea mängu kanada vastu kuid vastu tuli võtta kaotus 4-6

Devil
30.04.05, 21:09
kanadalased on ylivoima kasutamise ikka liiga selgeks saanud, esimesed 4 väravat tulid sealt vist? ja siis loomulikult hattricklane Rick Nash ruulz

marcello
30.04.05, 21:43
Tea kas samast suguvõsast too Nash?Tegijad küll kui oleks.NBA staar,Kanada koondislane vutis ja nüüd hokis...

edit: Kas tõesti on STV-l 3+ nii sita kvaliteediga?
Või on kanali otsimine minu jaoks tuumafüüsika...

Huvitav kaua taanlased sellele tempole vastu peavad.Sommid mängivad head jõulist mängu,taanlased lendavad nagu jahukotid.
Olemas 1-0,pahapoiss Jere Karalahti isiklikult:)
mnjah...
Nii palju võimalusi aga sisse ei osata lüüa.
Fin-Den 2-1
Slk-Blr 2-1

SleepWalking
04.05.05, 14:52
Lätlased vaidlustavad jäähoki tulemuse

Teisipäeval MM-võistluste alagrupimängus USA-le 1:3 kaotanud Läti kavatseb esitada protesti, vahendab Sportnet.

ITAR-TASS-i andmetel rõhub Läti Jäähokiliit ebaobjektiivsele kohtuniketööle ja soovib tulemuse tühistamist. Lätlaste eduseisul 1:0 ei loetud kahel korral lõunanaabrite visatud väravat.

Esimesel korral oli kohtunike arvates põhjus selles, et litter ei ületanud väravajoont, ja teisel juhul fikseeriti suluseis.

Kohtunikena tegutsesid antud mängus Vladimir Sindler (Tšehhi), Stefan Fonselius (Soome) ja Andrei Vasko (Valgevene).

marcello
04.05.05, 15:22
Esimene oli küll selline kahtlane asi,pamojemu oli see kindel koll.
Täna siis maiuspala Swe-Fin,sommidel Norrena väravas.minnakse seda vana teed pidi,et mängitatakse kordamööda mõlemat kollkiprit ja siis PO hakatakse valima

tkkt
04.05.05, 15:27
Läti vastu oli kohtunik küll veits arust ära, kui nii tohib öelda. Täielik USA vile oli. Väravad väravateks, aga iga väiksem viga vilistati ära, kui tegemist oli lätastega. USA vennad julmalt peksid, kyynarnukiga näkku, põgiti kepiga ribidesse jne. ning kohtunik vana pede ei andnud mitte kui midagi. See vend oli küll ära makstud või ta, siis tõesti vihkas Lätlasi.

Soome - Rootsi..

Kakki pelin:)

eika
04.05.05, 17:36
Soome - Rootsi..

Kakki pelin:)
Sitt mängu???

marcello
04.05.05, 22:21
tra küll

Sellise lausega iseloomustaks Soome eilset mängu ja kohtuniku vilet.
Lugesin kümneni ja sajani lausa aga ikka ajab ropendama.

Tembu
05.05.05, 11:56

tra küll

Kas mitte sellist postituste tegemine ei käi foorumi reeglite vastu? Enne, kui postitust teha, võiks kümneni lugeda

kyps
05.05.05, 12:27
See vend oli küll ära makstud või ta, siis tõesti vihkas Lätlasi.

Kui vihkas, siis oli üks õige Eesti mees:)

marcello
05.05.05, 19:48
Juba teine vend dope-ga vahel,seekord siis ukrainlane.Eks tuleb sama karistus nagu valgevenelegi.See et valgevenelased dope täis on ei pane üldse imestama.Lukašenko,suur hokifänn, ju vahendeid ei vali:P

marcello
05.05.05, 23:45
see (http://sports.espn.go.com/nhl/players/statistics?statsId=3153) vend oleks olnud selle aasta täht NHL-is vist.Külma kõhuga ja otsustusvõimega 20 aastase kohta,6 kolli juba MM-il

Võtaks siis asja kokku:
ebaõnnestuja-Saksa
Üllatajat ei paku kuna Kasahhi võit Saksa üle ja edasipääs oleks üllatus siis kui saksa oleks vähegi enda õiget taset näidanud
Kõik läks nagu arvasin välja arvatud eelmainitd Saksa.
Sloveeniale ka 5 punkti minu poolt,Usa ja Kanada vastu mindi treeningut tegema ja Läti vastu täispangale.
Huvitavad mängud seisavad ees.
Usa-Fin juba homme (täna)

tkkt
06.05.05, 01:46

see (http://sports.espn.go.com/nhl/players/statistics?statsId=3153) vend oleks olnud selle aasta täht NHL-is vist.Külma kõhuga ja otsustusvõimega 20 aastase kohta,6 kolli juba MM-il

Ma ei taha paha olla, aga ta oli juba eelmine aasta NHL-is väga väga hinnatud mängija. Viskas mingi vist peaaegu kõige rohkem väravaid liigas jne. Ma ei ytleks, et ta oleks see aasta olnud täht, vaid ta oli juba oma teise hooaja lõpuks täht, keda oleks ükskõik mis tiim tahtnud columbusest(oli vist) ära võtta.

80 mängus 41 kolli teha pole mitte paha ja 16 söötu sinna juurde!
Puhas target man.. Suht yhe suuna ryndaja.

tkkt
06.05.05, 01:50
Rootsi Soome ei taha midagi öelda - kukuks midagi roppu välja.

Ja Kyps minul on lätlastest igatahes kahju! Jalkas tampige maatasa, aga hokis hoian neile pöialt nii kaua, kuni Eesti ükskord A gruppi jõuab.

marcello
06.05.05, 02:03
,Londiste
jah ma tean et tüüp lõi blue jacketsi eest nii palju kolle juba oma teine hooaeg.eks ma laenan veitsa Anssa ja teiste soome kommentaatorite (damn mikä tiimi-Nieminen,Ruuttu) mõtteid.
Ühinen Londu läti fännamisega kuni \'Eesti A sarjas ei mängi.Samas Fin-Lat olen soome poolt.Paljud meist on 82 aastal ringi jooksnud Soome koondise särk seljas?

dreyd
06.05.05, 10:36
Soome särgiga ma ringi jooksnud küll pole, kuid niikaua kui hokit on vaadatud (tõsi nüüd juba vähem)olen olnud leijonat´e poolt ja rõõmustanud koos nendega võitude üle ja kurvastanud kaotuste korral. Aga lätakatele hoian ka pöialt, vähemalt niikaua,kui Irbe on väravas ja vägesid juhatab Lindström ise.

mcnamara
06.05.05, 11:37
Vahtralehepoisid siis ka esimest korda ära nähtud. Ega nad nüüd rohkem küll ei pingutanud kui vaja. Lõpus lasti juba rahus Brodeuril hiilata. Aga Nash ja Thornton on võimsad poisid - vaevalt eurooplastest nende peatajat on. Ja Smyth ning Heatley, usun, tõusevad ka peagi oma tasemele. Kaitseliin on veidi nõrgem - Jovanovski tegi ikka naeruväärse vea, mis jänkidel viigistada lasi. Siiski tundub Kanada meeldivalt tugev.
Aga nagu ikka - MM algab alles play-offidest.

marcello
06.05.05, 12:44
Dreyd-Curre ei juhataenam kiluvaraste vägesid,keegi Leonid oli seal mun mielestä

dreyd
06.05.05, 12:50

Dreyd-Curre ei juhataenam kiluvaraste vägesid,keegi Leonid oli seal mun mielestä

ups:sega5:, kuskilt jäi justkui kõrva, et coach on pannud lätlasi ka ründama, mitte ainult kaitsma, aga noh ju siis ei olnud vana rebane enam niivõrd produktiivne

tkkt
06.05.05, 13:54
Algselt postitas dreyd

ups:sega5:, kuskilt jäi justkui kõrva, et coach on pannud lätlasi ka ründama, mitte ainult kaitsma, aga noh ju siis ei olnud vana rebane enam niivõrd produktiivne

Curret tahati näha ka tulevikus, aga mees ise loobus. Curre läks nagu meie Pijpers tylli kohaliku alaliiduga, kui ma ei eksi. See oli seotud kuidagi koondise laagritega, mida alaliit ei suutnud sponsoreerida ja Curre teatas umbes, et kui nad tahavad teda edasi hoida(mees on abitsioonikas), siis peaksid võimaldama raha selle jaoks. Aga läks teisiti. Ja Curre oli see hooaeg Ilvese peatreener ja nad lõpetsid SM-liigas igati normaalsel 7 kohal. Ning nende esimene viisik oli kogu liiga kõige resultatiivsem. Hyvonen - P. Karya - ja keegi veel. Ei viitsi seljatagant ajakirja võtta, et vaadata:oih: . Ma arvan, et see produktiivsuse väide on nyyd ymberlykatud.

Ja kui Läti ja Soome mängivad, siis on minugi hing Soomlastega.

marcello
06.05.05, 20:48
Sloveenid võitsid Taanit 4-3,tulles välja kaotusseisust 0-3 ???!!!
Saksa-Austria
Saksa ja Taani kolinal alla tuleksid oleks see küll pauk

marcello
07.05.05, 00:42
Soome tegi Soomet kuigi tuldi kaotusseisust välja
BTW.See viigi koll oli väravavahi segamine ja ka alas minu meelest.
Kas USA-le on miskit broneeritud? Remember the game against Latvia...

tkkt
07.05.05, 00:59
Kohtunik jälle kahtlane. Väravas ei olud midagi kaheldavat - joppas lihtsalt. Kahjuks...

marcello
07.05.05, 01:47
Ai laik swiss wotssss:)))
3-3

marcello
08.05.05, 20:19
3-1 viimasel kolmandikul soomele,supermäng neilt.Aga nagu ikka tekib hirmuhigi otsaette kui algavad viimased minutid kolmandast kolmandikust ja Leijonat on juhtimas.

edit: ja kohe tuligi 3-2
edit2: nagu aamen kirikus 3-3

marcello
11.05.05, 01:27
veerandfinaali paarid:

Swe-Sui
Can-Svk
Usa-Cze
Fin-Rus

Kuna kõik koondised on ebastabiilselt mänginud siis ei oska küll miskit ennustada.Minu isiklik dream oleks,et esimesena kirjutatud edasi läheks

mcnamara
11.05.05, 17:12
veerandfinaali paarid:

Swe-Sui
Can-Svk
Usa-Cze
Fin-Rus

Jah, päris MM hakkab homme. Ühegi paari võitjat kindlalt ennustada ei julge, aga Kanada madalseis oli ehk ära ja rootslased peaksid paberil kindlad võitjad olema. Venemaa on viimastel aastatel nii mitu korda täiesti ebaõnnestunud, et ei julge nende peale panuseid panna. Palju oleneb, kuidas mäng käima läheb. Usun, et paariväravalisest kaotusseisust venelased enam välja ei tule. Tshehhe pole sel MM-il veel näinudki, ameeriklased mingi superpunt ei ole.

Aramis
11.05.05, 18:50
Vene-Soome on huvitav ja ka ajaloolise tagapõhjaga sündmus, aga Kanada-Slovakkia mängu vast see ei saa. Tegemist potentsiaalse finaaliga.

jazzjansa
11.05.05, 21:54
Isiklikult hoian teab juba mitmendat aastat pöialt vahtralehemaa poistele. Täpsemalt öeldes juba hetkest, mil esmakordselt uiske nägin. Aasta siis oli 1989 ning asukohaks Laagri ning algamas oli Canada Cupi finaalkohtumine Kaanada ja NSVL vahel. Võite kolm korda arvata, kelle võiduga kohtumine lõppes.

Rääkides lühidalt ka eelseisvatest veerandfinaalpaaridest, siis selgelt huvitavaim kohtumine tõotab tulla Venemaa ja Soome vahel. Venelastest noorstaarid on võrreldes eelmiste suurturniiridega suhteliselt edukalt mänginud. Ning vaadake kelle dikteerimise taktikepi all. Mäletavasti ei suutnud isegi selline legendaarne hokitreener nagu Seltsimees Tihhonov neid samuseid noorstaare mängima panna, mis me siis siin veel Krikunovist räägime. Alati enne suurturniiri algust on venelasi loetud soosikute hulka. Tänavuse suurturniiri eel neist küll räägiti, kuid märgatavalt vähem kui eelnevate turniiride eel. Vaid Euro Hockey Touri esikoht pani venelastest vähe kõvemini rääkima. Võib-olla tuligi just nimelt vähene meedia tähelepanu vene hokitiimile kasuks--- mängijate õlgele ei seatud turniiri eel liigseid võidukohustuse pingeid.
Samas ei tohi unustada ära fakti, et nüüdseks on venelased enda õlgele selle ülekoorma juba seadnud, sest mäletavasti võideti ju enda vahegrupp tsehhide ning slovakkide ees. Sellega tegid venelased võib-olla iseendile aga karuteene, sest nüüd vasardab tõenäoliselt kõigil vene hokisatsi pintsaklipslastel peas mõte, et nüüd paneme Leijonatele täiega. Seda sama juttu kordavad nad üha uuesti ja uuesti Iljale, Andreile,Pavelile ning Companyle. Mis aga selle kordamise tagajärjeks on, näeb juba homme õhtul.

Ja Wayne Gretzky lõi Paul Coffey söödust 7:1 ja minut hiljem lõpunumbreid tähistavaks skooriks 8:1. Sellega lõppes ka saaga Canada Cup´89

Ah jaaa...Oleks peaaegu unustanud märkimast, et Kanada kohtub veerandfinaalis Slovakkiaga. Miroslav,Zigmund,Marian ja teised--Hoidke alt, sest Nash-poisi tuleb. Ja ta tuleb täiega. Nagu teerull.

Ning kui ükskord suure lombi taga mängimiseks veel läheb, siis koittide mängijate selja tagant leiate te tõenäoliselt ühe väga tuttava mehe. Temast oli ka eespool natukene juttu.

mcnamara
12.05.05, 21:46
Kanada oli nii kuramuse laisk täna, et arvasin juba neid välja kukkuvat. Aga nojah, kolmik Nash - Thornton - Gagne päästis ikka lõpuks hädast. Brodeur on neetult kehvas vormis ikka.
Siiski: võit on võit.

jazzjansa
13.05.05, 00:10
Algselt postitas mcnamara

Kanada oli nii kuramuse laisk täna, et arvasin juba neid välja kukkuvat.

Kusjuures pärast kolmanda kolmandiku avavilet käis endalgi korraks selline mõte peast läbi, et tore oli, aga veel toredam et läbi sai. Aga õnneks lõppes kõik õnnelikult ning jääme nüüd endale poolfinaali paarilist ootama. Igatahes ootaks just neid elukaid, keda juures olevalt pildilt näha saab.. :p6der: .

edit: Leijonat küll edasi ei pääsenud, aga seda oligi vast liialt loodetud. Punaste vastu läheb täna näitatud mänguga Kaanadal ikka kuradima raskeks.

Nüüd siis põhku...

vandersell
13.05.05, 01:00
Enne bulliteid mõtlesin- 3:2 venkudele... Bäckströmi lollitati ikka täiega. Kusik krt.

taku*
13.05.05, 01:06
persse nahhui... jälle raisk ei jõuta medalimängudele...

kuradi ebaõnnn..... :kurb10:

soome on nii hea.... nii mõnus mansa... aga õnne ei ole:kurb9: 2-0 ei saa maha mängida

olümpial me võidame niikuinii:kop:

tkkt
13.05.05, 01:25
Krt.. aga bullitite peale lootma jääda oli kyll väga vale tegu. Venelased on inviduaalselt lihtsalt yle. Ja mida see Jokinen üritas seal teha oli mystika. Viskas otse rinnakilpi.Mystika kutt! Üldse sitt turniir tema poolt.

SleepWalking
13.05.05, 09:31
Krt.. aga bullitite peale lootma jääda oli kyll väga vale tegu.

jos nyt ihan oikeasti rehellisiä ollaan ... siis soome soovis selgelt enam lisaajal väravat lüüa ning mina küll ei näinud, et sealtpoolt oleks tulnud algatus mänguda 70 minutit viiki.

tkkt
13.05.05, 12:08
Muidugi, et nad ei tahtnud, et asi läheks bullitini välja, aga ikkagi läks. Ei jopanud lihtsalt..
sõnastasin veits valesti ennem.

marcello
13.05.05, 12:18
Mina oleks riskinud ja Nurmineni väravasse pannud bullitite ajaks. Aga läks nagu ikka.Kolm korda suudeti eduseis maha mängida sel turniiril ja saada kaks hädist võitu ainult.Damn...

Summanen tagasi,nagu kuluaaridest kuulda siis mõned mehed just selle vallandamise pärast koondises mängimisest loobusid.

jazzjansa
14.05.05, 13:06
Täna õhtul siis jätkatakse poolfinaali mängudega. Meite aja järgi veerand pärast viit pannakse litter jääle Kanada ja Venemaa vahel. Minu silmis oodatuim kohtumine, sest viimati oldi sellisel tasemel vastamisi ju tervelt kaks aastat tagasi, kui MM-i vahegrupiturniiril purustas Kanada Venemaa tulemusega 5:2.
Kanada kasuks räägib ka fakt, et neljast viimasest suurturniirifinaalist ainult ühest on kanadalased eemale jäänud. Ning oh üllatust, just 2002.aasta finaalis, mis toimus kanadalasteta,mängisid venelased.Ning kellega venelased tol ammusel aastal kohtusid? Mäletate veel?
Seega jätkub ka tänavu traditsioon, et suurturniirifinaalis mängib vähemalt üks kahest ,kas Venemaa või Kanada. Ise loodaks muidugi, et traditsiooni jätkajaks oleks Kanada, aga eks õhtu näitab, kellest saab jätkaja ning kes lahkub Viinist selgelt pettununa?. Juhul kui kanadalased on endiselt unised ning nagu herr mcnamara tabavalt ütles , laisad , siis pole tehniliste(ärgem unustagem, et oleme ikka jalgpallifoorumis) venelaste vastu erilist lootust. Samas näitas slovakkide kohtumise lõpp, et vajadusel suudetakse paari minuti jooksul kohtumine enda kasuks kallutada. Samas on sellise eesmärgiga
( võimalike väikeste ressursidega võita) vägagi riskantne mängida, sest turniiri sellises faasis võib see vägagi rängalt kätte maksta. Loodetavasti suudavad ka lisaks Thorntonile, Gagnele ja Nashile ärgata ka teised vahtralehepoisid. Selge, et ilma nendeta poleks siiamaani mitte kuidagi välja vedanud. Sügav kummardus neile selle eest, aga ainult neile lootma ka jääda ei maksaks. Sest juhtub olema ühel neist kolmest halb päev ning ühe kolmest suudavad venelased ju ikka enam-vähem neutraliseerida, siis minu tagasihoidliku arvutamisoskuse tagajärjel jääb alles vaid üks ning üksinda ei ole ajaloos suutnud meeskonna võitudele aidata isegi herr Wayne(kuigi tema on ju lausa Legend isiklikult) . Loodame, et nüüd suudavad ka Martin ja teised vandersellid kastaneid tulest välja tuua. Sest venelaste vastu läheb ilma nende abita ikka kuradima raskeks.

Kiiret avaväravat lootma jäädes, sest see tagaks kindla võidu meite poolele

ning kuulujuttude saaga koiottide treeneripingi teemal jätkub

marcello
14.05.05, 20:46
uhhh
whatta game.Pärast 4-0 mõtlesin,et selge-tehtud aga ei miskit.Punakone lõi kolm tagasi ja lõpus ikka suruti täiega.Õhtul teine põnevusmäng tulemas.Lähikaadrid slaavi iludusest olid head:õnnelik: \"nu davai,davai,davaai,daaaavaaai\"

Haa,lutt svenssonitele lisaajal.
Finaal tuleb kõva

Maarek
15.05.05, 11:43
Tšehhi pani eile jõhkraima värava, mida näinud olen. Pealelöögiga suudeti rootslase kepilaba puruks lüüa ning lisaks sellele vajutas Straka otse õhust litrile veel hoogu juurde.:sega10: :sega10:

Kanada seniste mängude järgi tundub, et finaal saab üsna väravaterohke olema:silm4:

vaikiv mees
15.05.05, 14:38
kas see mitte pealeviskaja enda hokikepp polnud, mis vastu j22d pilbasteks lendas,
selleks j2igi kuidagi pooletoobiseks, litter sinna 6hku rippuma, millele sai siis pesapalli laadis veel hoobi anda, omamoodi jah,
samas osa sellest vene 3.perioodi ylekaalust oli kanadalaste enda initsieeritud, nad m2ngivad targalt sinise joone peal ja viskavad lihtsalt tsoonist litrit v2lja, kulutades eduseisus minuti teise j2rel, vastane jookseb nagu peaga vastu seina

Sai Soome pealt seda kordust mitmeid kordi vaadatud ning minu vaatenurga järgi löödi litter nagu muuseas läbi vastase hokilaba
nojah, vaatasin neid \'parimaid momente\' , kepid puutusid pealeviske hetkel lihtsalt kokku, paljast litrist poleks see vist purunenud

estone
15.05.05, 16:35
Mul nii siiralt Rootsist kahju..krt võtaks..Ma olin Rootsi poolt, olen ka edaspidi..Elagu Rootsi!!!!

Maarek
15.05.05, 18:15
Algselt postitas vaikiv mees

kas see mitte pealeviskaja enda hokikepp polnud, mis vastu j22d pilbasteks lendas,
selleks j2igi kuidagi pooletoobiseks, litter sinna 6hku rippuma, millele sai siis pesapalli laadis veel hoobi anda, omamoodi jah,

Sai Soome pealt seda kordust mitmeid kordi vaadatud ning minu vaatenurga järgi löödi litter nagu muuseas läbi vastase hokilaba:oih: :oih:

marcello
16.05.05, 00:12
Punakone tahtis medalit rohkem kui rotsad.Vägev esitus oli teine kolmandik.

Brodeur on ikka nõrk.Finaal juba 2-0,teine koll oli täielik kala.Thorntonil jääb neljas võit saamata see hooaeg!

Ja tegelt on kanadakad ahvid,mäng on tehtud juba mida sa enam vehid.Nash on väravaviskamises täkk küll aga muidu ülbe naga.Küll ta järgmine hooaeg mõne eurooplasest kaitsja poolt paika pannakse

mcnamara
16.05.05, 00:44
Nii see on. Kanada oli igav täna. Igati teenitud kaotus. Aga ega kõiki turniire ka võita pole võimalik. Eks sügiseks saab selgeks, mis olümpiaturniirist saab. Kas jäävad kõik NHL-i mängijad tõesti kõrvale? Või ei saada NHL-i üldse tööle ja kõik parimad võtavad hoopis osa?

Jaromir Jagr on igatahes selle medali ja tiitli ära teeninud.

Silver
16.05.05, 00:55
Jagr oli mees teiselt planeedilt. Jubehea mängija ikka. Võit läks õigele poolele! Õnnitlused Tsehhidele. :)

vaikiv mees
16.05.05, 01:22
<< Jaromir Jagr - Olympic gold, World Champion, Stanley Cup winner

nagu ka Tomas Jonsson, Hakan Loob, Mats Näslund, Valeri Kamenski, Peter Forsberg, Vjatsheslav Fetissov, Igor Larionov, Vladimir Malahhov, Aleksei Gussarov ning OM2002st ka Sakic, Shanahan, Rob Blake

jazzjansa
16.05.05, 01:39
Õnnitlused võitjatele ning tsehhide maalivahti herr Vokoun oli ülihyvä. Ja meitele siis pärast üheksa aastast vaheaega :õlu: koht

Algselt postitas vaikiv mees

Hakan Loob

See mees ju puha meite juurtega. Ruotsi hokilegendi papa oli ju puhastverd eesti poiss.

marcello
16.05.05, 01:45
Seoses väravavahiga küsiks,et millal küll võiks esimene jõuda sellesse muljetavaldavasse nimekirja kus Kuldse Kolmiku võitnud liikmed?

marcello
16.05.05, 03:55
Viinis laupäeval, 14. mail toimunud Rahvusvahelise Jäähokiföderatsiooni (IIHF) kongressil anti 2006. aasta täiskasvanute 1. divisjoni B-grupi MM-turniiri korraldusõigus Eestile.

Eesti edestas viimases hääletusvoorus Poolat häältega 56:45.

Eesti vastased eeldatavasti Saku suurhallis 2006. aasta aprillis toimuval MM-turniiril on Austria, Poola, Holland, Leedu ja Horvaatia.

Esimese divisjoni A-grupi järgmise aasta MM-turniiril toimub Prantsusmaal, Amiens\'is. Prantsusmaa edestas valimisvoorus Jaapanit häältega 66.27.

Lisaks Prantsusmaale mängivad A-grupis Saksamaa, Ungari, Suurbritannia, Jaapan ja Iisrael.

Kummagi alagrupi võitjad pääsevad 2007. aasta MM-ile 16 parema hulka, viimaseks jäänud meeskonnad langevad teise divisjoni.

Igati great news.
Kuidas Suurhalli jää päevas kolme mängu vastu peab?Eesti mängud kindlasti suurhallis ja algusaeg õhtu poole aga päris hästi saaks päeva sisustada rohke õllega kui ostad pileti ja vaatad terve päev hokit.Mitte et igale mängule peab eraldi ostma.Publikut oleks rohkem ka sellisel mängul nagu Hol-Cro.
Ja mis veel,Eestil suurepärane võimalus,eeldatavalt on Austria ja Poola favoriidid aga koduseinad teevad imet.Ja ennegi kõvasid võidetud

tkkt
16.05.05, 16:38
Sellest tuleb ilmselt täielik katastroof! Juba eelmine kord oli nurisemist küllaga, kuigi mängud olid yhel päeval. Sai ise ka jääd proovitud ja ytleme ausalt, et jää oli sitt. Ning, mis eriti närvi ajas oli palavus. Nad võiksid sinna mingid konditsioneerid muretseda või midagi. Saaks jää korda ja mängijatel ka tunduvalt seksikam.
Aga ikkagi olen kindel, et sellest tuleb katastroof.

nööbik
26.08.05, 16:40
http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=11059222 :lahe:

tkkt
28.08.05, 12:36
Täitsa tore treener on!
Pole midagi paha öelda. Igatahes eile võitis HC Panter Riia 2000 duublit 6:3. Esimene mäng soomlase taktikepi all ja võit. Loodame, et see tõotab head.

Pantrite väravad lõid:

2 Veiko Süvaoja
1 Olle Sildre
1 Aleksander Kaidaš
1 Aleksandr Kaikov
1 Rauno Parras

tkkt
10.09.05, 04:01
Panter - Latgale 0:4

marcello
18.09.05, 12:37
Pantrid alustasid Soome meistrivõistluste 2 liigat (tugevuselt neljas liiga) 4-3 võiduga Tuusulan Kiekko üle.
Mängude ajakava võib leida siit (http://www.hcpanter.ee/index.php?alam=37)

tkkt
25.09.05, 13:55
Panter võitis soome liiga teises mängus Grankulla IFK-d tervelt 8:0

tkkt
25.09.05, 13:56
Nädalavahetusel toimus Tartus rahvusvaheline jäähoki turniir, mille võitis Kajakas 2 võistkond. See oli pm harrastajate turniir.

tkkt
16.10.05, 17:54
Tartu Välk 494 - Sputnik 6:2

Neth
16.10.05, 20:53

Tartu Välk 494 - Sputnik 6:2

Kas herr Kerem isiklikult osales ka antud mängus?

tkkt
16.10.05, 22:54
Ei, ta ei osalenud. Mingitel põhjustel oli registreerimata:segadus:

marcello
01.12.05, 05:22
Seda samust,et Panter mängib kodumängud Premias?Üks noorsand taob juba pikemat aega jalaga kubemesse ja nõuab mängule minemist.10-ndal peaks mäng Keravaga olema,esimene mäng võõrsil 2-2.Nii et tundub tõsine mäng tulevat ja poiss saab oma laksu kätte.See tähendab seda,et kevadel on Eesti mängud MM-il kohustuslikud...
Ahjaa Möldri Priit mängib ka Pantrites,krt ma arvasin,et ta ammu juba lõpetanud selle pulli.Topelt vajadus vaatama minna.Koos ju üles kasvanud lasnas

tkkt
01.12.05, 15:30
Ahjaa Möldri Priit mängib ka Pantrites,krt ma arvasin,et ta ammu juba lõpetanud selle pulli.Topelt vajadus vaatama minna.Koos ju üles kasvanud lasnas

Pean tõdema, et Priit ei mängi enam Pantrites vaid Saue eest.

K6IV
09.12.05, 16:56
fc panter on viimasel ajal hästi esinenud niiet go go:D

K6IV
09.12.05, 16:56
hc siiski:D

mcnamara
16.12.05, 12:32
Livescore (http://www.livescore.com/hockey.dll) lubab jälgida Eesti koondise tegemisi mingil Ukraina turniiril. Taaniga mängitakse mõne tunni pärast.

luutik
16.12.05, 21:34
Hästi mängiti, kaotati lisaajal 3-4, kusjuures juhiti 3 korda. Visad vennad.

luutik
17.12.05, 22:11
Tänases mängus kaotas Eesti Ukrainale 2-5, väravad Palult. Teises eilses mängus kaotas Lada 2-4 Ukrainale. Mis puutub Taani koosseisu, siis puudu oli neil enamus põhitegijatest, kes välismaal mängivad. Ukrainal on ilmselt enamvähem parim koosseis.
Veel üks tulemus : Lada - Taani 4-0

tkkt
18.12.05, 16:21
Ikkagi üllatavalt head tulemused, kuig Taanit oleks vist pidanud ikkagi võitma.

marcello
18.12.05, 20:57
Ei ole küll Eesti hoki aga Leijonat said täna krdi magusa võidu svennsonite üle.30 sekundit enne lõppu 2-1.Ja kukas muu kun-VILLE PELTONEN.
Kui teda OM-i koosseisus ei ole siis olen äärmiselt pettunud

luutik
18.12.05, 22:55
Täna siis 0-3 Ladaga. Vene mullune hõbe, muuseas.
Saavutused päris head, kui vaid eestlasi rohkem osalemas oleks. Vana teema juba, aga ammendamatu. :)

tkkt
18.12.05, 22:58

Ei ole küll Eesti hoki aga Leijonat said täna krdi magusa võidu svennsonite üle.30 sekundit enne lõppu 2-1.Ja kukas muu kun-VILLE PELTONEN.

Peltonen on kindlasti sees! See lihtsalt läheb alati nii. Kui teda ei võeta olen nõus oma mytsi ära sööma, kui just muidugi asi ei ole mingis vigastuses. Aga niisama teda välja ei jäeta.

Algselt postitas luutik

Saavutused päris head, kui vaid eestlasi rohkem osalemas oleks. Vana teema juba, aga ammendamatu. :)

Kas sa tõesti arvad, et nad mängisid põhikooseisuga?:D

Jeti88
18.12.05, 23:07

hea mäng oli, nägin I ja II perioodi. Kohati käis isegi päris kõva andmine. Üks soomlane saadeti mängust üldse minema ja teine aidati minema, mingi jalavigastus tundus olevat.

luutik
18.12.05, 23:20

Algselt postitas luutik

Kas sa tõesti arvad, et nad mängisid põhikooseisuga?:D

Ei tea täpselt, aga ega Eestigi kõigi põhimeestega polnud. Ladal oli mõni mees Vene koondises, miksmitte ülejäänud Kiievisse ei sõitnud. Kui tead täpsemalt, eks siis teata.

tkkt
19.12.05, 00:24
Oh sind küll - keda, siis eestlased oleksid juurde saatnud? Põhimehed. Ära hakkame mulle mingit delfi kommentaatorite paska ajama, et Voova see ja Šaša see peaksid ikka Eesti eest mängima. Ja selles, et Suursoo tuleb Eestit esindama olen ma suhteliselt pessimist, aga eks näis. Ja luutik ma ytlen sulle, et vene superliiga 2 sats täieskooseisus ei võidaks nii vähe Eestit, kelle eest mängivad ikkagi pm kõik amatöörid või pool amatöörid. Lada eest mängisid ilmselt teise ešeloni mehed.

tkkt
19.12.05, 14:22
Aleksei Terentjev (Narva Paemurru SK) - amatöör
Andrei Sestakov (HK Stars) - amatöör
Aleksander Sauendi (HK Stars) - amatöör
Kaupo Kaljuste (HC Panter) - amatöör
Kirill Kolpakov (AIK Härnösand) - päris kindel ei ole, aga suht kindel, et pool amatöör
Lauri Lahesalu (ASG Angers) - Proff
Roman Potsinok (HK Stars) - amatöör
Anton Levkovitš (HK Stars) - amatöör
Ilja Urušev (HC Panter) - amatöör *
Maksim Ivanov (HK Stars) - amatöör
Aleksander Kuznetsov (HK Stars) - amatöör *
Jaanus Sorokin (HC Panter) - amatöör *
Deniss Konõšev (AIK Härnösand) - päris kindel ei ole, aga suht kindel, et pool amatöör
Aleksander Petrov (Valpellice Buldogs/Itaalia) - Proff
Mihhail Kozlov (kapten, HK Stars) - amatöör
Vadim Virjassov (Liepaja Metalurgs) - Proff *
Dmitri Raskidajev (Tartu Välk 494) - amatöör
Maksim Semjonov (Tartu Välk 494) - amatöör *
Vassili Titarenko (Tartu Välk 494) - amatöör *
Rainer Palu (HC Panter) - amatöör
Sergei Tulzakov (Narva PSK) - amatöör
Eduard Valiullin (HK Gomel) - pidavat isegi olema treener Ukrainas. Ei oska klassifitseerida.

Vadim Virjassov - Proff küll, aga ei midagi erilist ja saab ilmselt suht vähe palka. 4ndas viisikus Liepajas. Lahesalu ja Petrov on vähe teisel tasemel. Nemad on väga brod mängumehed;) Soovitan minna TPS - EST (http://www.hcpanter.ee/index.php?alam=10&leht=0f12df82ef1d3df9e197) mängu vaatama.

* on 86/85 poisid.
Tglt suht noor koondis on.

luutik
20.12.05, 00:33
Pole mõtet mind hurjutada hoki promomises. Pigem olen ma hokis pettunud, et eestlasi nii vähe on ja praeguse juhtkonna ajal asi kindlasti paranema ei hakka. Aga ikkagi peab tunnistama, et hoolimata nirust olukorrast mängivad nad suht korralikult. Nüüd siis mäng Soome TPSiga.

luutik
20.12.05, 00:36

Oh sind küll - keda, siis eestlased oleksid juurde saatnud? Põhimehed. Ära hakkame mulle mingit delfi kommentaatorite paska ajama, et Voova see ja Šaša see peaksid ikka Eesti eest mängima. Ja selles, et Suursoo tuleb Eestit esindama olen ma suhteliselt pessimist, aga eks näis. Ja luutik ma ytlen sulle, et vene superliiga 2 sats täieskooseisus ei võidaks nii vähe Eestit, kelle eest mängivad ikkagi pm kõik amatöörid või pool amatöörid. Lada eest mängisid ilmselt teise ešeloni mehed.
Lisanduks veel Andrei Makrov ja Ladal on hetkel rasked ajad, toimub koosseisu vahetumine, 5 meest oli Vene noortekoondises, mõni ehk päriskoondises, mine tea. Hetkel on Lada vist 5. kohal Vene liigas.

fitti
21.12.05, 13:01
Algselt postitas luutik

Nüüd siis mäng Soome TPSiga.

Pimp TV-s algab otseülekanne kolmapäeval kell 19:20, võistluse algus kell 19:30, kestvus 2 tundi ja 20 minutit.

/pressiteatest/

Raivo19
21.12.05, 18:20
Tegin ka vaikselt esimese sammu hokifänniks muundumise teel-ostsin Levandi poest JOFA plätud;)

tkkt
21.12.05, 23:54
0-4 üllatavalt hästi isegi:)

tkkt
23.12.05, 00:49
Peltonen ongi koondises - õnneks ei pea mütsi ära sööma:P

tkkt
25.12.05, 23:50
:D :D :D :D
Pole ammu naerda saanud nii hästi. Äitahh;)
Ta on täielik amatöör on! Mees, kes ei tee trenni ja ei saa mängimise eest raha on amatöör.
Ja see Prantsuse liiga jutt. Kui ta Prantsusmaalt tagasi tuli, siis ta ei osanud peaaegu uisutadagi ja vastupidavus oli totaalselt pepus. Tekib küsimus, kas ta üldse mängis seal? Ja karta on, et isegi kui mängis oli see mingi harrastajate klubi, kus ta mängis.

luutik
26.12.05, 23:22
Nädalalehes Vesti Nedeli tehti taaskord juttu meie hokist, isiksuste riidudest jne. Peasekretär Makrov väidab, et tänu temale mängib Andrei Makrov koondises ja see hoiab Eestit langemast III divisjoni, koondisest eemaldatud II treener Zahharov aga vastab, et Eesti hoki õige koht ongi III divisjon, eriti kui vaadata asjaajajate taset ja organisatsiooni ennast.

tkkt
27.12.05, 12:59
Ja Zahharovil on õigus ka. Ime üldse, et Eesti hoki nii kõrgelgi püsib. Ning Makrov on täielik õli - tänu temale tuleb tema poeg koondisesse. Oh issand!

marcello
27.12.05, 21:21
Täna varahommikul algasid noorte MM võistlused Kanadas.Noored Leijonat kaotasid Kanadale 1-5.Üldse lõppesid sellise tulemusega kolm mängu.Tšehhid võitsid meie lõunanaabreid ja venelased rotsasid.Usa aga põrmustas Norra 11-2.Peale Soome,Kanada,USA ja Norra kuulub samasse gruppi veel Shveits ja teise gruppi Slovakkia.Soome treener on vana hea Ara.

marcello
29.12.05, 18:47
Noored leijonat kaotasid USA noortele 5-6.Viimane miut võeti goalie ära ja suruti mõnuga aga viimast lööki ei suudetud teha.

marcello
31.12.05, 12:55
9-1 tegid noored Leijonat Norrale ära.Igati tublid aga eks norrakatel oli jalgades veel mäng Kanadaga,milel Kanada ainult 4-0 võitis.

luutik
02.01.06, 23:38
Väidetavalt said osad meie hokimeestest kutsed testidele väärikatesse klubidesse. Maksim Ivanovi soovis Ust-kamenogorski Torpedo, Uruševi Kirovo-Tsepetski Olimpia, Titarenko ja Iljin koguni Ladasse. Arvatavasti on see jutt peasekretäri väljamöeldis. :D

PS: neljasajas komm, sain ka profiks! :)

tkkt
03.01.06, 13:16
Kanadas jätkuval U20 vanuseklassi MM-il mängiti eile kaks veerandfinaalkohtumist, mis lõppesid edukalt USA ja Soome koondiste jaoks, kes said vastavalt jagu Tšehhimaast ja Rootsist. Jänkide vastane poolfinaalis on Venemaa ja soomlastel tuleb kohtuda Kanadaga.

USA läks kohtumist Tšehhimaaga juba 12. minutil 2:0 juhtima ja sellest lõpuks ka võiduks piisas, sest kuigi esimese kolmandiku lõpuks olid tšehhid vahe minimaalseks vähendanud, siis rohkem väravaid selles kohtumises ei visatud. Nii Cory Scheider USA kui ka Marek Schwarz Tšehhimaa väravasuul tegutsesid edaspidi veatult.

Soome koondis sai igipõlisest rivaalist Rootsist jagu harvaesineva tulemusega 1:0 tänu Teemu Laakso tabamusele 34 sekundit enne lisaaja lõppu. Põhjanaabrite põhikangelane oli aga väravavaht Tuukka Rask, kes tõrjus kõik 53 rootslaste pealeviset. Soome koondise peatreener Hannu Aravirta tunnistas pärast mängu, et vastased ületasid soomlasi igas statistikakategoorias, rootslaste juhendaja Torgny Bendelin nimetas aga kaotust oma 27-aastase treenerikarjääri valusaimaks.

Edit: Jipikajeeee morherfucker:õnnelik:

tkkt
03.01.06, 13:25
EPL - Pantritest (http://www.epl.ee/artikkel_308639.html)

Tema kinnitusel jääb Panteri hooaja eelarve 2,5 miljoni krooni kanti
See lause on küll puhas kräpp!

tkkt
03.01.06, 13:26
Algselt postitas luutik

Väidetavalt said osad meie hokimeestest kutsed testidele väärikatesse klubidesse. Maksim Ivanovi soovis Ust-kamenogorski Torpedo, Uruševi Kirovo-Tsepetski Olimpia, Titarenko ja Iljin koguni Ladasse. Arvatavasti on see jutt peasekretäri väljamöeldis. :D

PS: neljasajas komm, sain ka profiks! :)

Tohib küsida kust sa võtad seda?

marcello
03.01.06, 15:00
Pole küll päris kursis aga Tuukka Rask vist see kõige suurem staar praeguses noorte Leijonate tiimis ongi.Pole rohkem selliseid säravaid ja tuntuid tähti nagu kunagi kodus võites olid Jokinen,Hentunen ja Kapanen juba soome liigas nime teinud.

vincent
03.01.06, 15:08
\"Kuidas karastus teras...\" (http://etvsport.ee/index.php?0526476)

tkkt
03.01.06, 16:09

Pole küll päris kursis aga Tuukka Rask vist see kõige suurem staar praeguses noorte Leijonate tiimis ongi.Pole rohkem selliseid säravaid ja tuntuid tähti nagu kunagi kodus võites olid Jokinen,Hentunen ja Kapanen juba soome liigas nime teinud.

Ning kõik mehed on ka NHL-is nime tegemas või teinud.

luutik
04.01.06, 00:35

Tohib küsida kust sa võtad seda?

Tohib ikka küsida. Saveljev kirjutas sellest ME-s.

tkkt
04.01.06, 01:31
Aga kahjuks/õnneks oli sul õigus - see kogu Makrovi jutt on pask.

marcello
05.01.06, 13:42
HC Panteri jäähokiklubi soomlasest peatreeneri Henri Hambergi väitel väldivad juhid rahast rääkimast, kuigi on talle võlgu kuupalga ja veel tasu mõne muu asja eest.

Peatreeneri leping Pantriga kehtis 31. detsembrini ning kuigi klubi loodab soomlase jätkamist, Hamberg seda oma sõnul ülima tõenäosusega pikendada ei kavatse, kirjutab Eesti Päevaleht.
“Nad ei vasta mu telefonikõnedele ega meilidele, ma ei saa selliseid inimesi usaldada. Tavaliselt on nii, et tullakse juurde ja öeldakse, et palk viibib, maksame hiljem ja intressiga,” rääkis ta. “Nemad aga kõnnivad, ei, pigem jooksevad minema ja peidavad end ära.”

Pantrite klubi mänedžer Rein Mölder eitas Hambergi vältimist. “See ei ole küll tõsi. Me oleme suhelnud ja meile saatnud.”

Samas kinnitas ta peatreeneri sõnu saamata jäänud tasu osas. “Kuid arvan, et see ei ole peamine põhjus,” ütles Mölder. “Ka ei ole ta veel lõplikult lahkunud, loodan, et saame temaga asjad selgeks räägitud.”

tkkt
05.01.06, 14:53
Samas võin öelda, et niisugusele treenerile ei tohiks elusees nii palju maksta kui tema palka saab. Täiesti mõttetu mees on. Ja need jutud, et ta löödakse minema Pantrist on juba ammu liikvel, sest no ausalt see mees ei ole mingi tõsine treener.
Samas karta on, et ka tema jutul on oma iva sees, sest raha on vist otsa saamas ja see ei oleks esimene kord, kui Pantritel oleks probleeme oma lubaduste just finats lubaduste täitmisel härrasmehelikult.

mcnamara
06.01.06, 10:43
Kanadas jätkuval U20 vanuseklassi MM-il mängiti eile kaks veerandfinaalkohtumist,

Kommenteeriks paari sõnaga, sest võtsin finaali linti ja natukene vaatasin hommikul. Kanada oli venelastest päris kindlalt üle ja mõni noormees hakkas silma kui tulevane tubli NHL-i tegija. Eelkõige esiründetrio liikmed Downie, Comeau ja Cogliano, aga ka järjest nullimänge teinud vv Pogge.
Kanadalaste jõuline mäng ajas venelased ettearvatult vihaselt toorutsema ja eks sinna nende lootused läksidki. Üldine kaklus jäi seekord siiski ära - 5:0 Kanadale ei andnud selleks ka põhjust.

marcello
06.01.06, 13:28
Aga Pikku Leijonat võtsid turniirist maksimumi:) 4-2 võideti pronksikohtumises USA.Noored jänkid oskasid kaotusseisus täpselt sama nagu tavaliselt ka A-koondis,hea,et kellegil vigastust ei tekkinud.

luutik
10.01.06, 23:09
Meie hoki asjapulgad panid jälle täiega ämbrisse. Sõidust Serbiasse pidid loobuma 2 treenerit ja 2 mängijat, kel polnud kodakondsust. Treeneritega on asi selge, kuid 2 mängijat, kel polnud kodakondsust mängisid juba mullu noortesarjas kaasa. Jutt oli ilmselt siis, nagu praegugi, et tegime eksami ära ja ootame kodakondsust. Kuidagi kahtlane lugu.
Mehhikot võideti ootuspäraselt 18-1, kuigi ilmselt oleks pidanud suuremalt.

tkkt
10.01.06, 23:24
G A PIM
4 D URUSEV Ilja 0 2 4
17 F POLOZOV Aleksandr 3 4 0
19 F NEKRASSOV Anton 3 4 2
22 F VIRJASSOV Vadim 1 1 0
24 D BUSSAROV Dmitri 0 1 0
5 D SVAROGIN Filipp 2 0 0
8 D EERME Mart 1 0 0
12 F KUZMIN Ivan 1 0 0
14 F SOROKIN Janus 1 1 0
21 F KAIDAS Aleksandr 0 2 2
2 F TSEGOTOV Ilja 1 2 0
10 F NADZIBI Timur 2 0 0
15 F RAJEVSKI Jan 1 2 0
3 D KULINTSEV Danil 0 0 0
6 D OSSIPOV Aleksandr 1 1 0
9 F PROROK Ilja 0 0 0
11 F JASTREBOV Anton 1 0 0
23 F PEROV Anton 0 0 0
1 GK EERME Kristjan
20 GK RAJEVSKI Mark

Siin asi väheke paremini (http://www.iihf.com/Hydra/Tournaments_06/output/w20iib/hydra.iihf.com/data/iihf/output/xml/59/IHM059901_74_2_0.html)

tkkt
11.01.06, 21:30
EESTI - HIINA (http://www.iihf.com/Hydra/Tournaments_06/output/w20iib/hydra.iihf.com/data/iihf/output/xml/59/IHM059904_74_1_0.html)

Oh seda imet küll - tuli ära.

tkkt
14.01.06, 03:10
Ka Serbia imes (http://www.iihf.com/Hydra/Tournaments_06/output/w20iib/hydra.iihf.com/data/iihf/output/xml/59/IHM059909_74_1_0.html)

luutik
15.01.06, 01:02
Jäähallide rajamise seriaal sai järjekordse seeria, sarnase pealkirjaga, nagu ikka tavaks on. Seekord siis: Lastestaadionile jäähalli ei kerki.
Kurbmäng paabelis. :D

luutik
01.02.06, 22:38
Veidi teemast mööda, aga täna tehti Eesti spordis ajalugu. Jääpallikoondis kohtus esmakordselt meie kõikidest koondistest Mongooliaga!
Mäng oli tasavägine ja suur Mongoolia võitis , kuid napilt 4 - 3 .

marcello
08.02.06, 03:27
Roosa,sul tuttavad hokimängijad tööd ei otsi? Põhiline,et uisutada oskaks.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=12183314

tkkt
08.02.06, 11:09

Roosa,sul tuttavad hokimängijad tööd ei otsi? Põhiline,et uisutada oskaks.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=12183314

vaatasin seda kuulutust isegi premias stendi peal:P Läheks kohe, aga kardan, et see on iluuisutajatele mõeldud:viha:

marcello
08.02.06, 21:22
Hokimängijad oskavad ka hästi uisutada,tõstad jalga ka veits ja huuli need šeigid vahet teevad;)

luutik
11.02.06, 01:13
Eesti võitis viimase kolmandiku Valgevene vastu 1-0. Esimene lõppes 0-1 ja teisest kolmandikust ei lubatud hokiliidu poolt rääkida. :doh:

tkkt
18.03.06, 21:51
Narva - Tartu esimene poolfinaal lõppes tulemusega 2-11

tkkt
20.03.06, 00:54
Teine siis 9-1 Tartule ja finaalis on Stars ja Välk!

EgoTrip
25.03.06, 23:19
Tartu Välk 494 alustas finaalseeriat võidukalt

Eesti meistrivõistluste finaalseeria esimeses finaalmängus alistas tiitlikaitsja HK Stars laupäeval, 25. märtsil Tartu Lõunakeskuse jääväljakul põhiturniiri võitnud Tartu Välk 494 6:2 (3:0, 2:1, 1:1).

mis on siin valesti?

EgoTrip
25.03.06, 23:19
etv spordiküljelt siis

tkkt
26.03.06, 04:15
On jah veits untsu läinud. Aga nüüd mängust. Tulemus ei näita midagi veel, mäng oli tegelikult väga võrdne. Sellest, et Välgu noorel väravavahil närv vastu ei pidanud on muidugi väga kahju, aga mis teha. Mingi umbes 5 viset tehti ja 3 olid sees:oih: Olen kindel, et Tallinnas on resultaat teistsugune, aga võitjat ei julge ikka pakkuda. Suht sama tasemega satsid on pärast seda kui Stars tõi omale 11 kutti juurde PlayOffiks:D

Sen
02.04.06, 15:21
Ehk jõuab täna peale Tammeka-Flora mängu ka jäähokit vaatama.
Tartu lõunakeskuses 18.30 finaalseeria 3-s kohtumine
HK Starsi lahutab kuldmedalist 1 võit
Pole oma pika elu jooksul veel kordagi eesti(vene) hokit hallis näinud, ehk täna õnnestub ;) Läti meistrivõistluste mänge olen küll mitmeid näinud ja MM-iks Riiga lähen ka kuna mul läti sõber seal dopingukontrollis ja piletid olemas.:õnnelik:

tkkt
03.04.06, 00:20
Mhh... ikkagi FakeStars võttis oma tahmise. Pole midagi öelda. Tugevamatel on ikka õnne, ytleks mängude kohta - kuigi see, kes tugevam on just väga tihti välja ei paistnud.

marcello
03.04.06, 00:44
Hale.Nendele sülitati lihtsalt näkku kes terve hooaja Starsi eest mängisid?Palju juurde toodi mehi?10,11?

tkkt
03.04.06, 01:12

Hale.Nendele sülitati lihtsalt näkku kes terve hooaja Starsi eest mängisid?Palju juurde toodi mehi?10,11?

11. Tore eks. Mõni vend mängi terve hooaja ja ei saa medalit, sest klubi \"juhtkond\" otsustas tuua lihtsalt vananevad leegionärid pärapersest.
Ja yhtlasi sülitatakse näkku ka teistele võistkondadele, igati seff. Mulle meeldib see ka, et Starsi põhitegelinski on sama kes jäähokiliiduski - Makrov! Ime ka pole, et sellised jaburad reeglid on. Järgmine aasta tuuakse terve võsikond lihtsalt.

Sen
03.04.06, 02:53
eesti(vene) hoki sakkib täiega
masendav
LATVIA !!!!!!!!!!!
kaa jums klaajas?

Sen
03.04.06, 03:41
kas on mingi teine hoki teema ka?
kui kellegil väga suur soov siis 25 lati eest saate MM-ile mingitele suvalistele mängudele
sorry, ma tõesti ei tea palju nad muidu maksavad ja pole uurinud ka
Läti Soome mängule on mul kolm 70 latist piletit... jube kirves.
Läti hokisõpradele mul rohkem rõõmustavaid uudiseid pole.
Finaali mängule on ka 3 piletit aga ma ei oska hinda öelda, noh 1 on mulle, 2 on üle

marcello
14.04.06, 12:31
Soome meistrikad-vau mikä peli eileen
Ässät ja HPK finaalis-vägev