PDA

View Full Version : www.soccerproject.com

gamer
05.11.04, 17:32
www.soccerproject.com

selline neti-manager siis jalgpalli jaoks, kes mängivad, ise olen hetkel mängimas division E.59 \'s. Mängust endast:
ON midgai Managerzone ja Hattricki vahepealset, aga oma laadilt on kindlasti põhjalikum kui MZ. Hallata saab peaaegu kõike mis klubi joorde kuuleb, staadion, hooned sellel, väljakukvaliteet, tabloo, treenerid, massöörid, väljakumeistrid jne. Mis kõige tähtsam, on võimalik tasuta luua oma sõprusturniire (mitte maksvatel liikmetel kuni 4 osalejaga, maiksatel kuni 64). Muidugi on võimalik osa võtta ka teiste loodud suurematest turniiridest, aga igal turniiril määrab looja ära osavõtumaksu, millede summa jagatakse hiljem paremate vahel. Muidugi on olemas ka liiga (hooaeg kestab 63 päeva, nädalas rohkem kui üks liigamäng, täpsemalt 4, liigas 16 võistkonda) ja karikas kus osalevad kõik meeskonnad.

Edu mängimisel.

edit: mängude kellaajad siis:

- 04.00h: League- or Cup-game
- 10.00h: Friendly game
- 14.00h: Friendly game
- 18.00h: Friendly game
- 22.00h: Friendly game

Adriano#10
05.11.04, 22:18
noh tegin kasutaja ja mlle see m2ng meeldib...aga kuida teha v2ljakutseid...:oih:

gamer
05.11.04, 22:50
kõigepealt pead kasutaja kellele tahad kutseid teha lisama contact listi
games -> friendly -> contact
seejärel saad games->friendly->game->invite

sama moodi saab games menüü alet korraldada ka neid turniire ja siis kuulutuse foorumisse üles panna

kaala
05.11.04, 23:31
õelge oma klubid ka siis.minu klubi on juventus football team.tehke väljakutseid, ma ootan!:)

gamer
06.11.04, 08:18
no mul JK Pärnu Tervis kasutaja danel111

17
06.11.04, 11:31
Mõttetu mäng peaks mainima.Jään siiski HT juurde;)

gamer
06.11.04, 11:32
no avalda siis arvamust kah, mis seal siis mõttetu on sinu arust, muide paari tuttavaga hakkame aretama eetsi oma mängu projekti

IndrekL
06.11.04, 11:52
Minul ka klubi siis Fc Pompey:P

tkkt
06.11.04, 12:10
Algselt postitas gamer

no avalda siis arvamust kah, mis seal siis mõttetu on sinu arust, muide paari tuttavaga hakkame aretama eetsi oma mängu projekti

vafffffffffffffaaa...:P

Neth
06.11.04, 13:35
Algselt postitas 17

Mõttetu mäng peaks mainima.Jään siiski HT juurde;)

No ega üks mõttetu mees(loe laps) peakski ühe mõttetu mängu juurde jääma;)

Esmamulje mängust on päris hea, eks näis mis edasi saab.

ahjaa tiimi nimi on FC Neth, nii et kui kellegil soov mängida, siis tehku väljakutse.

Mikusiku
06.11.04, 14:18
Alustasin ka ise. Klubi nimi FC Palivere, asun div.E.71 Esma mulje on ka minu jaoks päris hea, aga eks näis, mis edasi saab.

tkkt
06.11.04, 14:56
Västerys
sama ka MZ ja HT-s

Adriano#10
06.11.04, 15:54
Adriano#10 on kasutajanimi ja meeskonna nimi on Internazionale.
ex tehke v2ljakutseid

Mikusiku
07.11.04, 21:59
Kas enam sellel karikal, kus kõik meeskonnad osalevad, enam sel hooajal osaleda ei saa?

Shrek
08.11.04, 15:05
Ma alustasin ka mängu. Täitsa vägev tegelt. Aga probleem on selles et ma ei saa osta mängijaid, sest pärast seda kui olen vajutan \"buy\" tuleb ette selline silt:

Error

Sorry, the board does not allow you to buy players at this moment.
They want you to check out your current squad first!

Mida ma tegema peaks? Ma saan sellest aru, et mul ei lubata hetkel mängijaid osta ja et ma pean oma koosseisu vaatama, aga kas keegi teab millal saab juba mängijaid osta?

gamer
08.11.04, 16:15
nädal aega peale liitumist saab mängijaid hakata ostma muide, sellist infot andsid mulle kogenumad mängijad

see karikas kus kõik osalevad pole veel alanduki, see kolmapäev on esimene voor alles

eston maravilha
08.11.04, 16:30
täna oli esimene mäng siis minu juhendamisel ja 2-1 võit utli. aga eriti põnevaks läks mängu viiimasel 30 minutil kui kohtunik viibutas 22 korral kollast kaarti. selle tulemusel said ka 5 mängijat punase. kuigi jah vastase aggression oli 80% ja mul 70%

tkkt
08.11.04, 17:26
jepih:D
niih esimene mäng peetud.7-0 võit käes, yks kutt laxis kohe 6 väravat(mul on hea eelaimus selle vennakohta:P) juhtkond on väga rahul, peatreener veel rohkem rahulik. jah mul said ka vennad 2 punast kätte a no ex siis võtame veits aggressioni maha...

Adriano#10
08.11.04, 17:36
krt kollaseid ja punaseid kaarte lendab nii mis jube:P ise sain 13 kollast, parim m2ngija tagus 4kolli ning siis sai teise kollase:D

Refieus
08.11.04, 17:41
This game sucks guys. IRL sellist asja nüüd küll ei esine, et 22 kollast kaarti antakse:oih:

kaala
08.11.04, 18:55
Algselt postitas amority

This game sucks guys. IRL sellist asja nüüd küll ei esine, et 22 kollast kaarti antakse:oih:
aga kui mängijat agresiivseks ajad (nagu seda selles mängu teha saab), siis juhtub kindlasti ka päriselus seda:D

Shrek
08.11.04, 21:23
Minu klubi nimi on RUFC.

Refieus
09.11.04, 18:22
Algselt postitas kaala

Algselt postitas amority

aga kui mängijat agresiivseks ajad (nagu seda selles mängu teha saab), siis juhtub kindlasti ka päriselus seda:D

Never-ever sellist asja juhtub ja veel nii lühikese aja jooksul.

tkkt
09.11.04, 20:43
Keegi sõprusmänge olex aldis pidama?

teetman <- kasutja

Adriano#10
09.11.04, 20:55
Algselt postitas teet1984

Jama on see, et see on hollandikeskne. Rahvusvahelisus (nagu Hattrickis) puudub. Puha hollandi ja selle immigrantide nimed. Ex hakka siis m2ngutegijale Eestip2raseid nimesid saatma...:doh:

Adriano#10
09.11.04, 21:20

Algselt postitas Adriano#10

Jama on see, et see on hollandikeskne. Rahvusvahelisus (nagu Hattrickis) puudub. Puha hollandi ja selle immigrantide nimed. Ex hakka siis m2ngutegijale Eestip2raseid nimesid saatma...:doh:

OK, võib-olla virisesin enneaegselt. Lehekülg tõlgitakse viimaste andmete järgi ka eesti keelde. Lehekülg areneb alles,küll tulevad siis kunagi ka eestikeelsed mängijad. Mõte pole sul sugugi halb.nt. ManagerZone (http://www.managerzone.com) tehakse nii et kogutakse Eestip2raseid nimesid ja siis saadetakse m2ngutegijale, kes need m2ngu lisab...:)

gamer
09.11.04, 22:36
nii alustasin siis eestikeelse tõlkega, loodan asja nädala lõpuks valmis saada, ja see eestipäraste nimede tulemine tuleb siis kui tekivad riikide kaupa liigad, see aga juhtub siis kui mõnes liigas pole enam 2 manageri

elx
12.11.04, 01:39
nii.. regasin huvi pärast ka ära - vaatab mis saab aga küll see eesti liiga ka sinna kunagi tuleb:)
Muidu esmamulje hea aga mõnes kohas tundub väga piiratud võimalustega - eks arenemise värk.

Kollased Kuradid
F.57

Homme on esimene mäng.. hetkel on vastane veel arvuti aga ilmselt pannakse järgmine registreeruja selleks ja küll ta veel enne mängu registreeruda jõuab.

Shrek
12.11.04, 12:46
Ma ei tea küll millised klubid täpselt teile tulid, aga minu klubi on küll \"hiiglasi\" täis. Lausa viis meest on üle 2 meetri (kõige pikem on 2,09m) ja vahemikku 1,90-1,99m jäävad samuti viis meest.

elx
12.11.04, 14:34
Algselt postitas Shrek

Ma ei tea küll millised klubid täpselt teile tulid, aga minu klubi on küll \"hiiglasi\" täis. Lausa viis meest on üle 2 meetri (kõige pikem on 2,09m) ja vahemikku 1,90-1,99m jäävad samuti viis meest.

no üle 2 meetriseid on 5 meest. paaril mehel jääb 1-2 cm puudu. kusjuures teine äärmus on ka täitsa olemas - trobikond alla 170 cm-seid mehi. mul põhiväravavaht isegi selline:oih: aga kesktormajad on jällegi üle 2,05 meetri mehed.. hetkel üritangi ühte tugevamat sorti väravavahti saada, kes kaitsjatele head seljatagust pakuks.

aga esimene mäng läks 4:1 minule:õnnelik:

tkkt
12.11.04, 19:07
Julm.. mul on päris sitt 19 aastane forward kutt on löönud 3 mängus mis ta minu all on mänginud 13 väravat:P

gamer
12.11.04, 19:19
Tervis SPFA Cup selline turniir minu poolt, max osalejaid 32.

mul hetkel ainult 10 töökorras meest, 13 vigastust, liiga palju mänge kohe algul, nüüd tõmbab veits tagasi.

uips
13.11.04, 19:56
kasutaja: uips
Meeskond: FC Timuti

uips
13.11.04, 20:27
Kas seal saab mängu vaadata ka?

gamer
13.11.04, 20:48
hetkel kahjuks mitte

Shrek
14.11.04, 14:35
Algselt postitas gamer

nädal aega peale liitumist saab mängijaid hakata ostma muide, sellist infot andsid mulle kogenumad mängijad

Ma registreerusin 4. novembri õhtul, aga mul ei lubata siiamaani osta. Kas kellegil teisel on sama mure? Kas keegi teab millal ma ostma saan hakata?

Adriano#10
14.11.04, 14:38
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas gamer

Ma registreerusin 4. novembri õhtul, aga mul ei lubata siiamaani osta. Kas kellegil teisel on sama mure? Kas keegi teab millal ma ostma saan hakata?peaksid juba saama ju? aga v6ibolla pole sul scouti?

gamer
14.11.04, 17:48
keegi midagi juba ostnud ka on, mul hetkel raha vähe et täkku osta

Adriano#10
14.11.04, 18:03
Algselt postitas gamer

keegi midagi juba ostnud ka on, mul hetkel raha vähe et täkku ostama yritan yht m2ngijat osta, aga pole veel vastand:(

gamer
14.11.04, 18:22
nja, kõik keda ma osta olen üritand on hind aetud nii kõrgeks et minu jaoks liig, tuleb free agente otsima hakata

Adriano#10
14.11.04, 18:23
Algselt postitas gamer

nja, kõik keda ma osta olen üritand on hind aetud nii kõrgeks et minu jaoks liig, tuleb free agente otsima hakatanujh:) ...aga muidu kaugel sa selle t6lkimisega oled?

Raldo
14.11.04, 19:58

Algselt postitas gamer

nja, kõik keda ma osta olen üritand on hind aetud nii kõrgeks et minu jaoks liig, tuleb free agente otsima hakatanujh:) ...aga muidu kaugel sa selle t6lgimisega oled?
tõlgimisega:P äkki ikka Tõlkimisega:kaval:

Adriano#10
14.11.04, 20:15
Algselt postitas tr2lts

Algselt postitas gamer

nja, kõik keda ma osta olen üritand on hind aetud nii kõrgeks et minu jaoks liig, tuleb free agente otsima hakatanujh:) ...aga muidu kaugel sa selle t6lkimisega oled?
tõlgimisega:P äkki ikka Tõlkimisega:kaval: äitah, et mind parandasid:doh:

Raldo
14.11.04, 21:12

Algselt postitas tr2lts

Algselt postitas gamer

tõlgimisega:P äkki ikka Tõlkimisega:kaval: äitah, et mind parandasid:doh:
oh, ei ole midagi:õnnelik:

uips
14.11.04, 22:08
Ma tegin Cup´i liituge
Estonian Cup. Kolm kohta on veel vaba

Shrek
14.11.04, 22:23
Algselt postitas uips

Ma tegin Cup´i liituge

Kuidas liituda saab?

gamer
14.11.04, 23:36
tõlkimisega olen poole peal, tiheda ajagraafikuga üritan asjaga nii kiiresti kui võimalik valmis saada

tkkt
15.11.04, 01:33
Algselt postitas Shrek

Algselt postitas uips

Ma tegin Cup´i liituge

Kuidas liituda saab?

mul idee poolest sama kysimus?

gamer
15.11.04, 07:53
games -> friandly -> cup -> subscribe -> search sealt peaks juba kõik ise saama

tkkt
15.11.04, 13:03
Algselt postitas gamer

games -> friandly -> cup -> subscribe -> search sealt peaks juba kõik ise saama

danke

Malfoy
16.11.04, 17:09
Mõned küssad selle mänguga seoses.
a) kas on mõtet väga palju sõprusmänge pidada s.t. et kas mehed arenevad siis kiiremini? Hattrickis on ju nii vist.
b) youthcenter - maksab palju raha - kas sealt saab tulevikus noori endale tõmmata?
c) kui võtta osa mõnest Cup`ist kas siis raha saab sealt ainult võitja või mida moodi?
d) mis kuradi moodi toimuvad mängu keskel vahetused? - mängu oli pandud 5 vahetusmeest ja härra arvuti arvas, et peaks mu ründetäku välja võtma ja mängu pähe saama:viha:

elx
16.11.04, 21:06
Algselt postitas Malfoy

Mõned küssad selle mänguga seoses.
a) kas on mõtet väga palju sõprusmänge pidada s.t. et kas mehed arenevad siis kiiremini? Hattrickis on ju nii vist.
b) youthcenter - maksab palju raha - kas sealt saab tulevikus noori endale tõmmata?
c) kui võtta osa mõnest Cup`ist kas siis raha saab sealt ainult võitja või mida moodi?
d) mis kuradi moodi toimuvad mängu keskel vahetused? - mängu oli pandud 5 vahetusmeest ja härra arvuti arvas, et peaks mu ründetäku välja võtma ja mängu pähe saama:viha:

a) Treenimine toimub kõikide meestega iga simulatsiooni ajal sõltumata sellest kas toimub mäng või mitte. Seega trenni seisukohast pole mõtet mänge pidada. Mängud tõstavad meeskonnavaimu.

b) Jah, selle kaudu saab noori klubisse tõsta - mida kõrgemal tasemel noortekeskus, seda rohkem noori saad.

c) ei oska kommenteerida, kuid vast teleülekannete ja piletite eest saab samamoodi nagu iga teisegi mängu eest? (kes oskab, parandagu mind)

d) võibolla su täkk oli halva vastupidavusega? aga samas ei saa ju ka jätta kõrvale kehva tehisinteligentsi olemasolu või on sul lihtsalt kehv treener?:P ok, see on ka asi mida ei oska kommenteerida..

Adriano#10
16.11.04, 21:39
c) Turniiri v6itja v6tab k6ik, tavaliselt pandakse turniirile ka osav6tumaks ning hiljem lyyakse see raha kokku ja v6itja saab k6ik selle raha endale;)

PS: Piletiraha peaksid sa kyll endale:)

Malfoy
16.11.04, 21:44
Tänud.
Avastamisrõõmu pakub see värgens omajagu:õnnelik:

gamer
18.11.04, 08:04
kusjuures ei saa kõike, raha jagatakse proportsioonide alusel 1, 2 ja 3-4 koha vahel

Ott
18.11.04, 12:48
hmm, mulle tundub, et see mäng viike eriti ei tunnista..

Mikusiku
18.11.04, 15:25
Algselt postitas Ott

Mul on olnud paar 0:0 viiki.

elx
18.11.04, 16:51
Algselt postitas Ott

viike on piisavalt olnud.. vaatamingi suvalise meeskonna mänge ning leiad neid piisavalt.

elx
07.12.04, 19:35
et siis.. kuda edeneb? eriti pean tõlget silmas:D

elx
08.03.05, 08:14
Järjekordne hooaeg läbi - kuidas õnnestus?
Ise tõusin liiga võrra kõrgemale - nüüd siis E

Malfoy
14.03.05, 17:44
Ise tõusin liiga võrra kõrgemale - nüüd siis E
Samad sõnad, aga nüüd tundub, et peale seda hooaega on vist see eelmine divisjon jälle, mis enne. Asi on leedu keelde pandud, millal asi meil eesti keelde pannakse?

elx
01.04.05, 20:53
Algselt postitas Malfoy
Asi on leedu keelde pandud, millal asi meil eesti keelde pannakse?

Nagu mina tean, siis praegu käib tõlketöö suisa kahe inimese poolt ja kui ma hiljuti küsisin kus maal asi on, siis sain vastuseks 25%.. nujha, iseasi kas edasi ka liigutud on..

vamps36
20.12.05, 13:54
MANAGER ON VINGE,AGA KAHJUKS VEEL POLE EESTI KEELES.

Mikusiku
20.12.05, 14:32
Katsuks ilma Caps\'ita.

elx
24.02.06, 12:07
nüüd siis lõpuks eesti keeles. muidugi kohendamist on veel kuhjaga :P

svennus
24.02.06, 12:41
Tegin ka endale kasutaja meeskonnanimi on Pärnu United ja kasutaja svennus.
Tundub päris hea mäng olevat:õnnelik:

alarh
05.08.06, 20:44
tegin siis ka klubi: FC Wild Tigers
tehke väljakutseid palun...

elx
31.08.06, 11:44
Algselt postitas alarh

tegin siis ka klubi: FC Wild Tigers
tehke väljakutseid palun...liitu parem mõne turniiriga, siis pole sõprusmängude pärast vaja muretseda;)

reps
01.09.06, 13:59
ei tea vähe imelik vana hea hattrick ikka ülekõige!!!

JanK
28.09.06, 17:13
Keegi teab kuidas hüüdnimesid saab mängijatele panna?

elx
12.10.06, 09:55
Keegi teab kuidas hüüdnimesid saab mängijatele panna?

SPFA peab olema, ehk siis raha peab selle eest maksma, teine variant on kutsuda uusi mängijaid ja kui teatud arv neist jääb vähemalt kuuks ajaks mängima, siis saad tasuta SPFA liikmelisuse.
Uuri menüüst "Mäned˛er > Teised Mäne˛erid > Kutsu"

FTorres
30.08.13, 03:13
Väga vana teema, aga... keegi mängib veel? :)

elx
30.08.13, 11:39
Pärast seda, kui mind lampi banniti ja pärast enda veast aru saamist ja konto taasavamist ikkagi trahviti ei mängi.. see oli ikka mitu head aastat tagasi juba. Aga muidu oli see päris tore kiire mäng, ainuke viga oli väike kasutajaskond.

cpidr.
15.09.13, 15:05
city mannetu mäng võtab ikka jubedalt punkte ära. lisaks panin oscari kapteniks aga krt suutsid evertonile kaotada. mul see hooaeg juba päris *****. loodan, et karikas l2heb paremini.