320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

suurim suurkuju läbi 1950-1970

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    suurim suurkuju läbi 1950-1970

    minu arust on paremad Eusebio Da Silva Ferreira vs Johan cruyff vs Edson Arantes do Nascimento (pele)parimad suurkujud portugal holland brasiilia (maad) minu lemmik neist on johan cruyff tema ema aitas tema jalgpalli karjäärt ta müüdi aastal 1973 ajaxsist barcelonasse 922 000 naela ta sai tänu emale noortemeeskonda ta ema töötas ajaxi staadionil koristajana (wend sai kuulsaks tänu koristamisele sellel ajal olid koristajad ) ja pealegi kuidas saab tast pilti panna

    #2
    Vastus teemale \'suurim suurkuju läbi 1950-1970\'

    kindlasti pele.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'suurim suurkuju läbi 1950-1970\'

      Algselt postitas zidane05


      minu arust on paremad Eusebio Da Silva Ferreira vs Johan cruyff vs Edson Arantes do Nascimento (pele)parimad suurkujud portugal holland brasiilia (maad) minu lemmik neist on johan cruyff tema ema aitas tema jalgpalli karjäärt ta müüdi aastal 1973 ajaxsist barcelonasse 922 000 naela ta sai tänu emale noortemeeskonda ta ema töötas ajaxi staadionil koristajana (wend sai kuulsaks tänu koristamisele sellel ajal olid koristajad ) ja pealegi kuidas saab tast pilti panna
      Pildi lisad oma teksti nii et kasutad IMG nuppu ja lihtsalt paned ainult adre ülejäänud tööst säästab sind arvuti
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar

      Working...
      X