PDA

View Full Version : Mälumäng Itaalia jalgpallist

kaala
06.11.04, 18:18
säärane teema võiks ka itaalia jalgpalli all olla.arutlegem siin seria A-st ja üldse itaalia jalgpallist!
niisiis, esimene küsimus.sooviks teada selle itaallase nime, kes on üks kahest mehest, kes on CL finaalis lõõnud enam kui ühe värava.esimeseks vihjeks võib õelda, et olid 90-d

Karla
06.11.04, 18:26
MASSARO

kaala
06.11.04, 18:45
Algselt postitas Karla

MASSARO
that was easy one:). järgmine küsimus tuleb juventuse saamisloost.oli 1 nov 1897, 2 õpilast, Eugenio ja Enrico Canfari, plaanisid teha spordiklubi-jalgpalliklubi.algul pandi klubi nimeks üks veider nimi, kuid hiljem sai klubi nimeks Juventus.kasutasid nad roosat särki, mis paljudele ei meeldinud:P. esimeseks presidentiks sai üks kahest klubi asutajast-Enrico Canfari.suri ta kahjuks 1-s maailmasõjas:( aga küsimus on siis, et mis oli klubi algne nimi?

Karla
06.11.04, 18:58
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Karla

MASSARO
that was easy one:). järgmine küsimus tuleb juventuse saamisloost.oli 1 nov 1897, 2 õpilast, Eugenio ja Enrico Canfari, plaanisid teha spordiklubi-jalgpalliklubi.algul pandi klubi nimeks üks veider nimi, kuid hiljem sai klubi nimeks Juventus.kasutasid nad roosat särki, mis paljudele ei meeldinud:P. esimeseks presidentiks sai üks kahest klubi asutajast-Enrico Canfari.suri ta kahjuks 1-s maailmasõjas:( aga küsimus on siis, et mis oli klubi algne nimi?

sc juventus torino.vist oli selline.

kaala
06.11.04, 19:02
ei:).nimi on küll veidi seotud torino itaaliakeelse nime turiniga, aga sinu pakutud nimi on üsna mööda

Karla
06.11.04, 19:07
Algselt postitas kaala

ei:).nimi on küll veidi seotud torino itaaliakeelse nime turiniga, aga sinu pakutud nimi on üsna mööda

sg torinese.

kaala
06.11.04, 19:21
teps mitte sinnapoolegi.ära uupi paku, uuri natuke

EgoTrip
06.11.04, 19:26
spageti bolognese?

kaala
06.11.04, 19:56
äki jätaks veiderdamised:)

Adriano#10
06.11.04, 20:07
Algselt postitas kaala

äki jätaks veiderdamised:)sa ju muidu ytlesid et pidi veider nimi olema:silm1:

Tanel
06.11.04, 20:18
Augusta Tourinorum?

Karla
06.11.04, 20:21
Sport Club Juventus.

kaala
06.11.04, 20:24
Algselt postitas Tanel

Augusta Tourinorum?
täpipealt:)

Tanel
06.11.04, 20:35
9. Aprillil mängiti Milaano derby, mis lõpes seisuga 3:1 Interile. Küsimused: Mis aastal see toimus? Kes olid väravalööjad? :) Pusige. Ma loodan, et ei ole kerge. Annan võib-olla vihjeid ka, kui ei saa hakkama.

realmadridfan
06.11.04, 20:41
Algselt postitas Karla

Sport Club Juventus.

No tra saa aru, et Juventus pandi alles hiljem nimeks. Loe kaala postitus uuesti läbi. :deemon:

Karla
06.11.04, 21:05
Algselt postitas Tanel

9. Aprillil mängiti Milaano derby, mis lõpes seisuga 3:1 Interile. Küsimused: Mis aastal see toimus? Kes olid väravalööjad? :) Pusige. Ma loodan, et ei ole kerge. Annan võib-olla vihjeid ka, kui ei saa hakkama.

äkii annad natuke vihjeid.kurat kuskilt ei leia midagi.

Tanel
06.11.04, 21:10
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Tanel

äkii annad natuke vihjeid.kurat kuskilt ei leia midagi.Ok, sel ajal mängis interi eest selline täkk nagu Giuseppe Meazza. Ehk siis, see oli kolmekümnendatel. Aga polegi tarvis mingit ülikerget küsimust. Sellele Augusta Tourinorum\'ile leidsin ma vastuse kirjutades guuglisse Enrico Canfari ning saingi oma info ülikiirelt kätte.

Edit: Võie nt aastaarvu ka eraldi pakuda kontrolliks ja siis võite väravalööjaid otsima hakkata.

Adriano#10
06.11.04, 21:14
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Tanel

äkii annad natuke vihjeid.kurat kuskilt ei leia midagi.Ok, sel ajal mängis interi eest selline täkk nagu Giuseppe Meazza. Ehk siis, see oli kolmekümnendatel. Aga polegi tarvis mingit ülikerget küsimust. Sellele Augusta Tourinorum\'ile leidsin ma vastuse kirjutades guuglisse Enrico Canfari ning saingi oma info ülikiirelt kätte.

Edit: Võie nt aastaarvu ka eraldi pakuda kontrolliks ja siis võite väravalööjaid otsima hakkata.1935?

Tanel
06.11.04, 21:19
Algselt postitas Adriano#10

Algselt postitas Tanel

Algselt postitas Karla

Algselt postitas Tanel

Edit: Võie nt aastaarvu ka eraldi pakuda kontrolliks ja siis võite väravalööjaid otsima hakkata.1935?EI, kuid suhteliselt lähedal õigele aastaarvule.

Karla
06.11.04, 21:24
1933, väravalööjad 7\' MORETTI, 55\' MEAZZA, 66\' LEVRATTO, 78\' DEMARIA

Tanel
06.11.04, 21:26
Algselt postitas Karla

1933, väravalööjad 7\' MORETTI, 55\' MEAZZA, 66\' LEVRATTO, 78\' DEMARIA Tubli... küsi või jätta kellegile teisele siis midagi küsida...

Karla
06.11.04, 21:27
ma ise ei tea midagi asjalikku küsida ,niiet küsige teised.

Devil
06.11.04, 21:38
Kes on need kolm legendaarset mängijat, tänu kellele hakkas mulle Milan algselt meeldima :) :O

Karla
06.11.04, 21:41
Algselt postitas Devil

Kes on need kolm legendaarset mängijat, tänu kellele hakkas mulle Milan algselt meeldima :) :O

anna vihjeid.

kaala
06.11.04, 21:47
piltküsimus siit.

http://www.puma.jp/pumafootball/players/images/peruzzi.jpg[img]

legendaarne 30-tes väravavaht, kes küll hiljem pärus, aga siiski tema aegadel oli ta serie A-s parim, ning 1998-1999 hooajal oli ta kalleim väravavaht.suht lihtne küsimus, ei tohiks probleeme tekitada:)

aga devili küsimusele vastates, siis oleksid need 3: insaagi, maldiini ja nesta näiteks?

Tanel
06.11.04, 21:47
Algselt postitas Devil

Kes on need kolm legendaarset mängijat, tänu kellele hakkas mulle Milan algselt meeldima :) :OVan Basten, Gullit ja Rijkaard?

Edit: Karla jõudis pildiküssal ette. :D

Karla
06.11.04, 21:48
Algselt postitas kaala

piltküsimus siit.

http://www.puma.jp/pumafootball/players/images/peruzzi.jpghttp://news.bbc.co.uk/media/images/39617000/jpg/_39617379_kincl_get200x245.jpg

legendaarne 30-tes väravavaht, kes küll hiljem pärus, aga siiski tema aegadel oli ta serie A-s parim, ning 1998-1999 hooajal oli ta kalleim väravavaht.suht lihtne küsimus, ei tohiks probleeme tekitada:)

aga devili küsimusele vastates, siis oleksid need 3: insaagi, maldiini ja nesta näiteks?

peruzzi

Mikusiku
06.11.04, 21:49
Angelo Peruzzi

Devil
06.11.04, 21:56
2 neist - yhed maailma parimad ründajad ja 1 - maailma parim ja legendaarseim kaitsja

kaala
06.11.04, 21:58
Algselt postitas Devil

2 neist - yhed maailma parimad ründajad ja 1 - maailma parim ja legendaarseim kaitsja
van basten, gullit ja maldini siis.
aga minu teine imelihtne küsimus oleks: mitu korda on mänginud itaalia eestiga, mis on väravatevahe ja kui, siis kes on ka eestlastest itaallastele väravaid lõõnud? mõtlen siis A koondist

Devil
06.11.04, 22:00
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

aga minu teine imelihtne küsimus oleks: mitu korda on mänginud itaalia eestiga, mis on väravatevahe ja kui, siis kes on ka eestlastest itaallastele väravaid lõõnud? mõtlen siis A koondist gullit on vale aga värv on õige :D

Karla
06.11.04, 22:07
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

aga minu teine imelihtne küsimus oleks: mitu korda on mänginud itaalia eestiga, mis on väravatevahe ja kui, siis kes on ka eestlastest itaallastele väravaid lõõnud? mõtlen siis A koondist

2 korda,väravate vahe 6:1

kaala
06.11.04, 22:13
Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

vale!:)

kaala
06.11.04, 22:17
senikaua kui karla \"eesti rahvuskoondise 10 aastat\" raamatut lappab, küsin järgmise küsimuse.sooviks teada ühe serie A- mängiva mängija nime.sündinud, surinames, serie A-s tegi debüüdi aastal 2002:).mustanahaline

Karla
06.11.04, 22:26
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

vale!:)

eesti on neli korda mänginud.

Devil
06.11.04, 22:27
Algselt postitas kaala

senikaua kui karla \"eesti rahvuskoondise 10 aastat\" raamatut lappab, küsin järgmise küsimuse.sooviks teada ühe serie A- mängiva mängija nime.sündinud, surinames, serie A-s tegi debüüdi aastal 2002:).mustanahalineseedorf on varem kah itaalias mänginud ;) ... muid ma rsk ei tea

Adriano#10
06.11.04, 22:32
Algselt postitas Devil

seedorf on varem kah itaalias mänginud ;) ... muid ma rsk ei teakas enam ei m2ngi siis itaalias We???

Devil
06.11.04, 22:33

Algselt postitas Devil

seedorf on varem kah itaalias mänginud ;) ... muid ma rsk ei teakas enam ei m2ngi siis itaalias We???mängib mängib, milanis edasi ;)

Drogba
06.11.04, 22:43
Davids on Surinammist pärit aga ta alustas itaalias juba varem vict 1998 ma arvan

Mikusiku
06.11.04, 22:45
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

4 korda, väravate vahe 11:1 ja ainsa värava lõi Reim.

eika
06.11.04, 23:45
Torkaks kah ühe küsimuse vahele, kui tohib:
Gre-No-Li -> mida/keda tähistab see sõnaühend?

kaala
06.11.04, 23:58
Algselt postitas zidane_5

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Devil

4 korda, väravate vahe 11:1 ja ainsa värava lõi Reim.
jah, täpselt nii.põsesarnaluumurruga reim kõmmutas itaalia väravasse karistuslöögi:)
aga eika küsimusele vastates, siis äki mingi kuulus mängija või treener? täpselt ma ei tea

Tanel
07.11.04, 00:06
Algselt postitas eika

Gre-No-Li -> mida/keda tähistab see sõnaühend? Endist AC Milani trio\'t Gunnar Gren\'i, Gunnar Nordahl\'i ja Nils Liedholm\'i?

eika
07.11.04, 00:14
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas eika

Gre-No-Li -> mida/keda tähistab see sõnaühend? Endist AC Milani trio\'t Gunnar Gren\'i, Gunnar Nordahl\'i ja Nils Liedholm\'i?

Täpselt nii:)
Nii palju siis täpsustuseks, et suuresti tänu sellele Rootsi triole suutis Milan 50-ndatel mõõnast välja tulla ja aastail 51, 55, 57 ja 59 ka meistriks tulla. Gunnar Nordahl on ka läbi aegade resultatiivsem AC Milani mängija 210 väravaga...

Tanel
07.11.04, 00:17
Niisiis, ma küsin midagi: Kes oli praeguse Torino Calcio 1906 esimene president ja mis riigist ta pärit oli?

Karla
07.11.04, 00:24
Algselt postitas Tanel

Niisiis, ma küsin midagi: Kes oli praeguse Torino Calcio 1906 esimene president ja mis riigist ta pärit oli?

Hans Schoenbrod,pärit sveitsist.

Jaan
07.11.04, 00:27
Algselt postitas kaala

piltküsimus siit.

http://www.puma.jp/pumafootball/players/images/peruzzi.jpg[img]

Hästi tark on panna pildiküsimuse pildiks fail, mille nimes sisaldub vastus. Keenjus.

Tanel
07.11.04, 00:31
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Tanel

Hans Schoenbrod,pärit sveitsist.Šveitsist ikka, aga vastus iseenesest õige. Kui ma kunagi uuesti küsin üritan eriti kena pähkli otsida teile. :)

EgoTrip
07.11.04, 00:34
Algselt postitas kaala

senikaua kui karla \"eesti rahvuskoondise 10 aastat\" raamatut lappab, küsin järgmise küsimuse.sooviks teada ühe serie A- mängiva mängija nime.sündinud, surinames, serie A-s tegi debüüdi aastal 2002:).mustanahaline

Sellele vaja ka veel vastata

kaala
07.11.04, 00:57
devil juba vastas ära.vastus on seedorf:)kuid jah, devkal oli õigus, seedorf tegi serie A-s debüüdi ikkagi kuskil 90-te keskel vist sampdorias

Devil
07.11.04, 01:06
muideks tanelile juba seletasin msnis(ammu) aga kolmas kuldmuna minu Milani listis on härra Weah ise :)

kaala
07.11.04, 01:13
sooviks siis teada mehe nime, kellest kohe juttu.
mänginud 5 hooaega fluminenses, mõned aastad tagasi liitus ühe teise itaalia klubiga.endise klubi eest lõi ta viie hooaja jooksul kokku 6 väravat.mehega mängib klubis veel kaks kaasmaallast.

kaala
07.11.04, 01:19
ma lisan pildi ka:)
http://www.futnet.com.br/flusaonanet/jogadores/fotos/025.jpg

Karla
07.11.04, 15:05
Algselt postitas kaala

mänginud 5 hooaega fluminenses, mõned aastad tagasi liitus ühe teise itaalia klubiga.endise klubi eest lõi ta viie hooaja jooksul kokku 6 väravat.mehega mängib klubis veel kaks kaasmaallast.

anna vihjeid kah.

kaala
07.11.04, 15:09
Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaala

anna vihjeid kah.
no otsi:).vihjena võin veel õelda seda, et mees pärit brasiiliast

resorte
07.11.04, 15:23
äkki ütled mis klubis ta hetkel mängib? Mingis tippklubis või keskmike seas või hoopis teise liiga klubis?

kaala
07.11.04, 15:35
serie A-s.

resorte
07.11.04, 15:59
Algselt postitas kaala

Cesar Vinicio Cervo De Luca
Club: Chievo Verona
Position: Defender

???

kaala
07.11.04, 16:02
Algselt postitas Totti

Algselt postitas kaala

Cesar Vinicio Cervo De Luca
Club: Chievo Verona
Position: Defender

???
täääpselt nii

resorte
07.11.04, 16:20
Kes on see (http://www.zone.ee/ft10/Cassanova.jpg?2) itaallane pildil?
Vihjeks niipalju et sündis ta 7. juulil 1984, eelmisel hooajal oli laenul Serie B klubis Triestina ja lõi nende eest 4 väravat. Praegu mängib ühes Serie A klubis.

Te ei pea sellele küsimusele vastama!

Karla
07.11.04, 16:31
Algselt postitas Totti

Kes on see (http://www.zone.ee/ft10/Cassanova.jpg?2) itaallane pildil?
Vihjeks niipalju et sündis ta 7. juulil 1984, eelmisel hooajal oli laenul Serie B klubis Triestina ja lõi nende eest 4 väravat. Praegu mängib ühes Serie A klubis.

Te ei pea sellele küsimusele vastama!

Alberto Aquilani

resorte
07.11.04, 16:32
Kurat küll! Õige vastus

kaala
07.11.04, 18:15
küsiks ühe küsimuse.õelge need kaks serie A klubi, kes pole kordagi serie b-S käinud.neid on ainult 2, ülejäänud on kõik olnud ka serie b-s

eika
07.11.04, 18:19
Algselt postitas kaala

küsiks ühe küsimuse.õelge need kaks serie A klubi, kes pole kordagi serie b-S käinud.neid on ainult 2, ülejäänud on kõik olnud ka serie b-s
Juventus ja Inter

Tanel
07.11.04, 18:19
Algselt postitas kaala

küsiks ühe küsimuse.õelge need kaks serie A klubi, kes pole kordagi serie b-S käinud.neid on ainult 2, ülejäänud on kõik olnud ka serie b-sJuventus ja INter

kaala
07.11.04, 18:22
küll te olete kiired:)

kaala
07.11.04, 18:45
siuke küsimus: mitu itaallast mängib hetkel CL-s ning mitu neist itaalia klubides ja mitu teistes klubides?

Devil
07.11.04, 18:48
loll kysimus ytle versioon ja data update :)

kaala
07.11.04, 18:50
sry, ma ikka mõtlesin CL-s mitte CM-s :D. läks sassi

Tanel
07.11.04, 18:55
Algselt postitas kaala

siuke küsimus: mitu itaallast mängib hetkel CL-s ning mitu neist itaalia klubides ja mitu teistes klubides?83. 71 Itaalia klubides ja 12 välistklubidest. <Loomulikult juhul, kui itaallaste all mõtled ka neid, kes ei saa nt koondist esindada, aga rahvuselt on iseenesest ka itaallased.

Edit: http://www.uefa.com/competitions/ucl/Players/index.htmx?btnAction=Country&Country=ITA&Page=%204

Karla
07.11.04, 19:08
Algselt postitas kaala

siuke küsimus: mitu itaallast mängib hetkel CL-s ning mitu neist itaalia klubides ja mitu teistes klubides?

80 itaallast mängib.välisklubides mängib 11.itaalia klubides 69

ikka 83 mängib.

kaala
07.11.04, 19:14
Algselt postitas Tanel

Algselt postitas kaala

siuke küsimus: mitu itaallast mängib hetkel CL-s ning mitu neist itaalia klubides ja mitu teistes klubides?83. 71 Itaalia klubides ja 12 välistklubidest. <Loomulikult juhul, kui itaallaste all mõtled ka neid, kes ei saa nt koondist esindada, aga rahvuselt on iseenesest ka itaallased.

Edit: http://www.uefa.com/competitions/ucl/Players/index.htmx?btnAction=Country&Country=ITA&Page=%204
täiesti õige, kuid välisklubides sain mina 11 ja 72

Tanel
07.11.04, 20:52
Ma küsin ühe hästi lihtsa asja kuna raskemat ei viitsi otsida:

Mitu leedulast mängib Serie A-s? Kes nad on? Mis klubides nad mängivad? :doh:

Karla
07.11.04, 21:09
Algselt postitas Tanel

2 leedukat ,Marius Stankevicius brescias ja tomas Danilevicius livornos

eston maravilha
07.11.04, 21:39
ma küsik s ühe küsimuse - kes lõi eile värava?

Tanel
07.11.04, 21:39
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Tanel

2 leedukat ,Marius Stankevicius brescias ja tomas Danilevicius livornosJap.

Järgmine küssa: Kes oli see kuulus väravavaht, keda kutsuti ämblikmeheks? Mehe suur karjäär algas kaheksakümnendatel.

Devil
07.11.04, 22:23
walter zenga

I can google tooooooooooooooo! :)

Karla
08.11.04, 00:17
ma küsin üliraske küsimuse:kes lõi fiorentina ja interi mängus interi ainsa värava?

Tanel
08.11.04, 00:21
Algselt postitas Karla

ma küsin üliraske küsimuse:kes lõi fiorentina ja interi mängus interi ainsa värava?

Adriano ehk The Emperor ehk Imperatore... kuidas ise tahate teda kutsuda.

Devili vastus oli loomulikult õige. :) Interi staar ja Itaalia ajaloo üks parimaid väravavahte üldse. Kuulus ka koosseisu, mis võitis viimase Interi Serie A tiitli.

mazz
08.11.04, 02:08
Viimase kümnendi jooksul on Juvet saatnud pidevad süüdistused mängijatele keelatud ainete manustamises. Ometi ei ole konkreetselt selle eest ühelegi mängijale ametlikku karistust määratud. Küll aga on Juves mänginud vähemalt 3 mängijat, kes kas enne klubisse siirdumist või siis juba klubisse kuuludes, on keelatud ainete kasutamise eest karistust kandnud. Nimetage need 3 patustajat.

Adriano#10
08.11.04, 14:03
Davids...teised 2 ei tule meelde:sega9:
ja v6iks selles mälumängus teha ka mingi tabeli kui palju kellelgi punkte..nt. iga 6igesti vastatud kysimus annab yhe punkti...:doh:

Karla
08.11.04, 15:40

Davids...teised 2 ei tule meelde:sega9:

sul mitte ei tule meelde vaid sa ei tea.;)

SoccerWorld
08.11.04, 20:29
Kas Zidane polnud ka mitte selles nimekirjas? :D

mazz
08.11.04, 21:01
Algselt postitas SoccerWorld

Kas Zidane polnud ka mitte selles nimekirjas? :D
Eip.

Tanel
08.11.04, 21:04
Ühte ma tean peale davidsi veel, Manuele Blasi. Kolmanda üritan hiljem üles otsida.

Adriano#10
08.11.04, 22:24
kas mitte Edgar Davids,Manuele Blasi,Fernando Couto

Tanel
08.11.04, 22:46

Fernando CoutoTa pole Juve eest mänginud! ;)

kaala
08.11.04, 23:20
kas kolmas pole mitte Didier Deschamps?

mazz
09.11.04, 01:12
Algselt postitas kaala

kas kolmas pole mitte Didier Deschamps?
Eip.
Kaks esimest nime olid jah lihtsamad, kolmandat tuleb juba natuke sügavamalt kaevata.

kaala
09.11.04, 15:27
no sel juhul on Gianluca Vialli?

mazz
09.11.04, 15:59
Algselt postitas kaala

no sel juhul on Gianluca Vialli?
Ei.
Vihjeks nii palju, et tegemist on siiani tegeva mängijaga, rahvuselt itaallane.

eika
09.11.04, 16:58
Ciro Ferraral oli ka vist jamasid dopinguga, samas ma võin ka eksida...

mazz
09.11.04, 17:29
Algselt postitas eika

Ciro Ferraral oli ka vist jamasid dopinguga, samas ma võin ka eksida...
Eksid.

Adriano#10
09.11.04, 17:37
Angelo Peruzzi peaks 6ige olema

mazz
09.11.04, 17:42

Angelo Peruzzi peaks 6ige olema
Nii see on.
Kogu vastus siis - Angelo Peruzzi, Manuele Blasi, Edgar Davids.

Juveman
09.11.04, 18:19
Proovime siis kaa ;)

Millise saavutusega on hakkama saanud järgmised 3 Itaalia klubi ehk siis, mis saavutus on neile klubidele ühine:

Pro Vercelli, Vicenza ning Casale ?

kaala
09.11.04, 18:26
Algselt postitas Juveman

Proovime siis kaa ;)

Millise saavutusega on hakkama saanud järgmised 3 Itaalia klubi ehk siis, mis saavutus on neile klubidele ühine:

kõige sitemad tulemad itaalia liigas:)?

Drogba
09.11.04, 18:31
ma arvan ,et on ainuld ühe korra Seria A käinud .ma võin ka eksida

eika
09.11.04, 18:45
Algselt postitas davids26

ma arvan ,et on ainuld ühe korra Seria A käinud .ma võin ka eksida Pro Vercelli on seitsme ja Casale 1 kordne meister :doh:

Aga küsimusele vastust ei tea ja ei viitsi otsida ka:kaval:

Devil
09.11.04, 19:08
suutnud Serie A-s runner upiks tulla?
võita Karika?

resorte
09.11.04, 21:20
Millisel itaalia jalgpalluril on täna sünna?
Nimi, vanus, koduklubi, linn, tänav ja maja number andke vastusesse siis. :D

mazz
09.11.04, 21:32
Algselt postitas Totti

Millisel itaalia jalgpalluril on täna sünna?
Nimi, vanus, koduklubi, linn, tänav ja maja number andke vastusesse siis. :D
Alessandro Del Piero saab täna 30 aastaseks. Palju õnne!

Totti, milleks sulle aadress, oled peole kutsutud?

resorte
09.11.04, 22:32
Krt, ei olegi rsk, ma arvasin et olen... :D

Juveman
09.11.04, 22:34
Algselt postitas Juveman

Proovime siis kaa ;)

Vihje peitub tõesti meeskondade auhinnakapis, täpsemalt on need 3 tiimi suutnud võita 2 tiitlit, mis on siis nagu ainulaadne saavutus ;) Aga millised need auhinnad/karikad on ka?

Devil
09.11.04, 22:59
C Cup ja Italian Cup sel juhul :)

Juveman
09.11.04, 23:14
Algselt postitas Devil

C Cup ja Italian Cup sel juhul :)

You Got It :)

eston maravilha
10.11.04, 11:46
järgmine küsimus - miks nii munnid küsimused siin teemas??

Juveman
10.11.04, 12:44
Algselt postitas eston#21

järgmine küsimus - miks nii munnid küsimused siin teemas??

ikka ja jälle...:doh:

eston maravilha
10.11.04, 15:47
seleta, mis on selles huvitavat kui küsitakse \'kes lõi eile värava?\'..

kaala
10.11.04, 15:53

seleta, mis on selles huvitavat kui küsitakse \'kes lõi eile värava?\'..
sa ise küsisid seda ju

eston maravilha
10.11.04, 16:07
argh... küsisin seda, sest need muud pähklid on sama sisukad. näiteks siis sulle, et kes on pildil.. no mida vittu ma sellest targemaks saan itaalia jalgpallist??

kaala
10.11.04, 16:10

argh... küsisin seda, sest need muud pähklid on sama sisukad. näiteks siis sulle, et kes on pildil.. no mida vittu ma sellest targemaks saan itaalia jalgpallist??
pole ma mitte ühtegi sellist küsimust, küsinud, et kes on pildil.kahel korral olen vaid soovinud teada mängija nime, kellest on jutt ning lihtsalt huvi pärast lisasin pildi ka

Karla
21.11.04, 16:52
ma küsin ühe labase küsimuse

kui suure summa eest ostis Napoli Barca käest Maradona ?

v6hiv66ras
21.11.04, 18:24
Aastal 1984 maksis Napoli ta eest 6 900 000 naela. Oli tol ajal rekordsumma.

woodoo
21.11.04, 18:45
mida rääkis Il Duce, 10 minutit enne 1934 aasta MM finaali rootslasest kohtunikuga (tete-a-tete) ;)

Karla
21.11.04, 18:54
Algselt postitas v6hiv66ras

minuarust osteti ta viie milli eest.

v6hiv66ras
21.11.04, 18:55
Tollasele itaalia treenerile Vittorio Pozzole olevat ta saatnud enne mängu telegrammi:
\"Win or die\".

v6hiv66ras
21.11.04, 18:56
Algselt postitas Karla

minuarust osteti ta viie milli eest.
Barcasse osteti 5 milli eest.
http://tim.rawle.org/football/stars.php?star=18

woodoo
21.11.04, 19:15

Tollasele itaalia treenerile Vittorio Pozzole olevat ta saatnud enne mängu telegrammi:
\"Win or die\".
Siis oli aasta 1938

v6hiv66ras
26.11.04, 20:06
Esimene kollkiiper kes sai MM finaalturniiril punase kaardi oli ...

EgoTrip
26.11.04, 20:19
itaallane

Tanel
26.11.04, 20:28

Esimene kollkiiper kes sai MM finaalturniiril punase kaardi oli ......Endine-Interi täkk Gianluca Pagliuca.

v6hiv66ras
26.11.04, 20:29
Algselt postitas EgoTrip

itaallane
Järgmised kes siia pakkuma tulevad võtku seda vihjena.

Tanel
26.11.04, 20:33
Algselt postitas woodoo

mida rääkis Il Duce, 10 minutit enne 1934 aasta MM finaali rootslasest kohtunikuga (tete-a-tete) ;) Kohtuti enne mängu ja Mussolini olevat rootslasel palunud vilistada Itaalia kasuks?

v6hiv66ras
26.11.04, 20:39
Algselt postitas Tanel

Esimene kollkiiper kes sai MM finaalturniiril punase kaardi oli ......Endine-Interi täkk Gianluca Pagliuca.
Correct.
Juhtus siis see 94ndal aastal Usas alagrupimängus Norra vastu. Itaallased tulid 10kesi mängides raskest seisust välja, võites kohtumise 1-0.

cannuman
02.03.05, 21:32

Algselt postitas Tanel

Correct.
Juhtus siis see 94ndal aastal Usas alagrupimängus Norra vastu. Itaallased tulid 10kesi mängides raskest seisust välja, võites kohtumise 1-0.
Punase sai mille eest? kas penalti ka oli kui jah kes tõrjus või löödi mööda? kes teda asendas? Maldini pani kindad kätte?:D

Maarek
02.03.05, 22:55

Algselt postitas Tanel

Correct.

Täpselt ei mäleta, aga kas see oli see mäng kui Signori selles üsna tuimas, kaitsele \"orienteeritud\" mängus lõpuks vastaseid üllatas.