PDA

View Full Version : Uurimustöö

kait00
09.11.04, 16:28
Uurimustöö koolis vaja nagu teha ja kas keegi saaks soovitada spordiga seaoses mingit teemat.

mjkk
09.11.04, 16:37
\'Soccernet.ee foorum - kas mõista noorus hukka?\'

sicmic
09.11.04, 16:48
Mis aines, mis tingimused, mis mahus, mis klassis?

kait00
09.11.04, 16:57
kehaline kasvatus midagi spordiga seoses ja 11 klass umbes 20lehte pikk peaks olema kas artikli- või väitekirjapõhine.

rohelineKonn
09.11.04, 17:25
aga saa tee midagi kvalitatiivselt paremat. näiteks sisuline uurimus, mitte kõigest refereering.

uuri näiteks vere alkoholisisalduse ja keegliskoori vahelise seose olemust. hüpotees võiks olla, et tegemist on negatiivse korrelatsiooniga. teisalt võib oletada, et katsetulemuste pilv on võrdlemisi hajuv. niisiis võiks oletada, et seose iseloomuks on nõrk negatiivne korrelatsioon.

säärase teemavaliku puhul oleks ka vaatluse läbiviimise protsess suhteliselt meeldiv.

kait00
09.11.04, 20:01
aga see kuidagi raske parem oleks kui mingi kndel värk mis ei ole nii raske:õnnelik:

realmadridfan
09.11.04, 20:53
Mida sa särad, ise pole seda veel tegemagi hakanud...

dreyd
10.11.04, 08:00
Algselt postitas kait00

aga see kuidagi raske parem oleks kui mingi kndel värk mis ei ole nii raske:õnnelik:

jaa 11-s on veel raske leida seost keeglimängul ja alkoholil, aga sa proovi. Võin kinnitada, et asi toimib teatud tingimusteni.

nimh
10.11.04, 17:49
Kõidas sobiks \"Tarmo Kink - tulevane Euroopa staar või üleshaibitud nooruk?\"

vello99
10.11.04, 18:17
20 lehekülge kirjutada ˇ\"atikli vms. iganes see muu tehnika oli-\"stiilis 11. klassis on tõeline bitch. Seega soovitan valida teema kus saab kasutada kõvasti pildimaterjali, tabeleid vms. Kui ma kujutaks ennast 11.klassi tagasi, siis võiks ju mõelda midagi a la \"Eesti areng FIFA edetabelis - Miks on FIFA edetabel mõtetu?\" Sellest peaks olema ka korralikult kirjandust ii Eesti perioodikas kui ka internetis.

mg
10.11.04, 22:49
curva raisk, meie ei pidanud 11das kehalises isegi kukerpalli tegema, kui ei viitsinud. mis kuradi koolis sa käid, mingis audentese spordi omas või.
teemaks võiks olla:
Tõstmine- sport või kõhutõbi.:kaval:

realmadridfan
10.11.04, 22:54
Või siis näiteks, kui tõsisemast teemast huvitatud oled, jalgpallurite ja üleüldse sportlaste äkksurmad, millest viimasel ajal palju juttu on olnud. Ka siin Soccernetis peaks selline teema olema. ;)

sicmic
10.11.04, 23:06
Veel 1 ettepanek: Soccernet.ee portaalis on üks minu kirjutatud, kuid iganenud uurimustöö teemal \"Jalgpall taasiseseisvunud Eestis\". Oleks igati vinge, kui keegi selle kaasajastaks, et portaaliski saaks viimasest u. 15 aastast uusim kokkuvõte olla.

Kui tunned huvi, saada mulle PM.

runno
10.11.04, 23:11
Algselt postitas m1kk

Veel 1 ettepanek: Soccernet.ee portaalis on üks minu kirjutatud, kuid iganenud uurimustöö teemal \"Jalgpall taasiseseisvunud Eestis\". Oleks igati vinge, kui keegi selle kaasajastaks, et portaaliski saaks viimasest u. 15 aastast uusim kokkuvõte olla.

Vaata, et Sa lihtsalt maha ei vehi siis sealt:eiei:

sicmic
10.11.04, 23:56
Algselt postitas runno

Algselt postitas m1kk

Vaata, et Sa lihtsalt maha ei vehi siis sealt:eiei:

Jah, kõike osi uurimustööst ma hea meelega kasutamiseks ei annaks + millegi originaalse lisamine võiks ka kriteeriumiks olla. :kaval: Muidugi ma ei tea sugugi, kas herr Kait00 üleüldse huvitatud on.

marcello
11.11.04, 00:19
Teema võiks olla \"riistvõimlemine\".Siin foorumis piisavalt selliseid kes sulle sellest jutustada võivad,eriti palju sigines siia riistvõimlejaid koolivaheajal.