PDA

View Full Version : Küsimus tegijatele!

omarmulla
09.11.04, 21:53
Mõtlesin sellise asja peale, kui oleks kaks täiesti võrdset meeskonda, näiteks oletame, et FC Real Madrid ja FC Barcelona on täiesti võrdsed meeskonnad ja nende omavahelistes mängudes lüüakse keskmiselt 3 väravat. Kui tõenäoseks te hindate Real`i 2-1 võitu.

Adriano#10
09.11.04, 21:56
Algselt postitas omarmulla

Mõtlesin sellise asja peale, kui oleks kaks täiesti võrdset meeskonda, näiteks oletame, et FC Real Madrid ja FC Barcelona on täiesti võrdsed meeskonnad ja nende omavahelistes mängudes lüüakse keskmiselt 3 väravat. Kui tõenäoseks te hindate Real`i 2-1 võitu.30%:doh:

17
09.11.04, 22:12

Mõtlesin sellise asja peale, kui oleks kaks täiesti võrdset meeskonda, näiteks oletame, et FC Real Madrid ja FC Barcelona on täiesti võrdsed meeskonnad ja nende omavahelistes mängudes lüüakse keskmiselt 3 väravat. Kui tõenäoseks te hindate Real`i 2-1 võitu.

0% sest Real on pasa ja vahet pole, et nad võrdsed on, Barca võidab ikka 3-0;)

mcnamara
09.11.04, 22:17
Need siinsed teemad lähevad aina veidramaks, aina veidramaks. God have mercy.

runno
09.11.04, 22:25
mina tean vastust.
Aga enne pead piisavalt ära põhjendama, miks sellise teema avamine põhjendatud on.

omarmulla
09.11.04, 22:32
Algselt postitas runno

mina tean vastust.
Aga enne pead piisavalt ära põhjendama, miks sellise teema avamine põhjendatud on.

Tahaks lihtsalt mingit hinnangut saada läbi foorumi rahva ;) Aga kust sa tead seda vastust nii kindlalt?

realmadridfan
09.11.04, 22:39
Mingi 25% ehk?

runno
09.11.04, 23:08
Ma esitan Sulle veel ühe küsimuse.
Mina arvamust teada ei taha, tahan tõde.
Kas on rohkem tähti taevas või auke maa sees?

mjkk
09.11.04, 23:15
see foorum on ikka täiesti naljanumbriks muutunud.
enam ei saa üldse aru, kes teeb nalja ja kes mitte.
kas antud teema on ikka väike huumor?
igatahes olen mina selle poole kaldumas, et varsti enam ei tahagi siia tulla. mitte et see kaotus oleks kellelegi või et te mind nüüd ülbeks peaksite pidama, aga lihtsalt veidike jama on otsida asjalikke postitusi, kui neid on kuskil neli tükki üheksakümneviie kohta.

omarmulla
09.11.04, 23:15
Algselt postitas runno

Ma esitan Sulle veel ühe küsimuse.
Mina arvamust teada ei taha, tahan tõde.
Kas on rohkem tähti taevas või auke maa sees?
ma vastaksin su küsimusele ,aga ma ei saa sust aru.

omarmulla
09.11.04, 23:17
Algselt postitas Magpie

see foorum on ikka täiesti naljanumbriks muutunud.
enam ei saa üldse aru, kes teeb nalja ja kes mitte.
kas antud teema on ikka väike huumor?
igatahes olen mina selle poole kaldumas, et varsti enam ei tahagi siia tulla. mitte et see kaotus oleks kellelegi või et te mind nüüd ülbeks peaksite pidama, aga lihtsalt veidike jama on otsida asjalikke postitusi, kui neid on kuskil neli tükki üheksakümneviie kohta.
Miks sa arvad ,et see mingi huumoriga seotud on?See oli tõsine küsimus.

mjkk
09.11.04, 23:19
virtuaalsed naljad mind tavaliselt huumorikogemuse võrra rikkamaks ei tee, aga sel korral küll naeran...

25% on ainuke vastus, kui ma nüüd matemaatikat õigesti jagan. ja kui sa mingit muud vastust siit ootasid, siis... jah. naera natuke näiteks.

Ch1ller666
09.11.04, 23:20
50%

omarmulla
09.11.04, 23:25
Algselt postitas Magpie

virtuaalsed naljad mind tavaliselt huumorikogemuse võrra rikkamaks ei tee, aga sel korral küll naeran...

25% on ainuke vastus, kui ma nüüd matemaatikat õigesti jagan. ja kui sa mingit muud vastust siit ootasid, siis... jah. naera natuke näiteks.
Ma polegi mingit konkreetset vastust oodanud,vaid hinnanguid.

mcnamara
09.11.04, 23:29
Algselt postitas Magpie

Tule ikka. Kõigest me vanad olijad ei peagi enam aru saama. Maailm muutub.
Õnneks on veel meile jäänud mõned vana kooli teemad, mis südame soojaks teevad. ;)

Martin
09.11.04, 23:38
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Magpie

Õnneks on veel meile jäänud mõned vana kooli teemad, mis südame soojaks teevad. ;)

Kusjuures ma olen mõlgutanud mõtteid, et võiks teha ühs väikse alternatiivse koha, kuhu ainult kutsetega sisse saaks...kuid kas oleks huvi...vaevalt vist.

nimh
09.11.04, 23:39
Võidab see, kes võitma peab, ehk antud hetkel parim!

Tanua
09.11.04, 23:43
Algselt postitas Martin

Kusjuures ma olen mõlgutanud mõtteid, et võiks teha ühs väikse alternatiivse koha, kuhu ainult kutsetega sisse saaks...kuid kas oleks huvi...vaevalt vist.

Mina oleks kindlasti ühest kutsest huvitatud na :)

kaala
09.11.04, 23:47
fifti fifti, kas võidavad või ei võida

eston maravilha
10.11.04, 01:54
ARGH!!!!

fitti
10.11.04, 08:50

Algselt postitas Magpie

See oleks tõesti südantsoojendavalt vahva, kui ka moderaatorid ei viitsiks enam siia tulla, sest mine tea, milliseid toredaid poste viimasegi jälgimise alt vabanemise eufoorias kohalikud idioodid meile lugeda pakuks.

Läbu, mis siin viimasel ajal toimub, on juba täiesti üle mõistuse. See on see \'rohkem sallivust\', \'las aga postitavad, vaata kui armsad nad on, mammud nagu maasikad ja puna palgel\' ning \'aga selleks ju off-topic ongi\'!!

Nüüd ei aita enam muu, kui nulltolerants! \'Sinised\' härrad võiks oma kallist kooliajast mõned tunnid näpistada ja kõik persekukkunud teemad, kymnekordsed tsitaadid ja \'sisukad\' postitused lihtsalt kustutada. Kodanikud, kes endale aru ei anna, mida teevad - viisakalt väljendudes putsi saata! Mõne võiks teistele hoiatuseks üles puua - nagu toki otsas vares vanaema maasikamaal - hui tuli liigikaaslasi pärast seda enam ligi maasikaid varastama. Ja ülejäänud ahve bännida niikaua, kuni enam ei viitsi koolis uuest arvutist uue IP-ga tagasi tulla. Vastasel juhul pole varsti mõtet vaadata muud kui \'ennustuste\' alateemat, sest see on ainuke, kus 100% asjast räägitakse.

Mitte et ma arvaks, et sellest midagi muutub.
Moderaatorid kardavad ju, et martin teeb neil kõrvad tuliseks, niipea, kui nad sõnavabadust piiravad :P.
Aga aitäh sellegipoolest.

jansa
10.11.04, 11:56
.... Fiti postituses on POINT mida ma ise ammu olen mõelnud aga kuna ma ei ole siin mingi moderaator vms. positsiooniga inimene ja kuna meil on ju demokraatia jne. siis ei ole eriti oma suud pruukinud . N.ö. vaikivaks protestiks lihtsalt olen püüdnud võimalikult vähe ise siia foorumisse postitada... Lihtsalt ei jäksa enam neid lauslollusi, ajuvabasi teemasi ja poste, igahinnaeest midagi suvalise kirjutamist kuhu iganes teemasse, kontrollimatute faktide edastamist ja üksteise kallal mölisemist lugeda :(
See Martini privaatfoorumi mõte pole ka halb...:kaval:

rohelineKonn
10.11.04, 12:15
tsenseerimise küsimustes kuulun ka mina martini parteisse.

aga nüüd sisulise vastuse juurde:

kui lüüakse KESKMISELT kolm väravat, siis oleme sunnitud vaatlema piisavalt suurt valimit. sest mitte ALATI ei lööda kolm väravat.
kui võistkonnad on võrdsed siis on oluliselt tõenäolisemad 2:1 skoorid, kui 3:0. seejuures üks väheseid kindlaid asju võrdsete võistkondade korral on see, et mõlema 2:1 võit on sana tõenäoline.

Väljendan võimaluse reaali 2:1 võiduks ka valemina:
P(real2:1)= 50%*[tõenäosus, et lüüakse 3 väravat]*[tõenäosus, et mäng lõpeb skooriga 2:1]

Näiteks P(real21)=50%*90%*95%
korrutage juba kodus ise, mina oma excelit teie peale ei raiska. igalj juhul ei ole vastus ei 50% ega ka 25%, vaid natukene alla 50%.

ps: selline läbu on muidugi rõve küll.
samas ei saanud ma jätta demonstreerimata, et suudan luua arutluskäike, mille mõismine paljudele keerulisevõitu on.

Martin
10.11.04, 13:31
Oi, oi. Laske vaid mind ja Estonit latsekeste postituste kallale :D

mcnamara
10.11.04, 13:42
Ma ei oska selle privaatfoorumi koha pealt seisukohta võtta. Kui see siin Soccerneti foorumi osana toimima hakkaks, siis miks mitte. Päris eraldiseisvana pole küll mõtet. Aga mis kriteeriumide järgi liikmeks võetakse?
Nõus, on natuke kehvasti, sest läbu käib mõnes teemas üle pea. Samas on aeg-ajalt endiselt lõbus meil siin ja päris tihti tekib huvitavaid diskussioone kah, nii et liiga hull olukord kah ju pole. ;)

v6hiv66ras
10.11.04, 14:02
Oskus ignoreerida on ka hea voorus.

Anfield
10.11.04, 14:30
ee...Ex ikka Barca. Bercelona lööb oma võimalused ära.

eston maravilha
10.11.04, 14:49

..Aga mis kriteeriumide järgi liikmeks võetakse?..

mina, matu ja jaan otsustame

rohelineKonn
10.11.04, 14:52
te tüdineksite varsti ära, sest teil poleks kedagi eriti mõnitada

vandersell
10.11.04, 14:55
Ma ei julgeks siis üldse midagi kirjutada, mu lollus hakkaks eriti silma, praegu hajub asi muu rämpsu vahele ära. Aga jah, keegi pole öelnudki, et mind lubataks sinna :D

eston maravilha
10.11.04, 14:56
ei-ei.. sa ei saa aru veel. teeme sellise privaatfoorumi nagu on see moderaatorite oma ja soccerneti oma. siis kui kõrgetasemelisest diskussioonist ära tüdineme siis tuleme pööbli sekka ennast välja elama.

Yazid
10.11.04, 15:13
Vaatan,et selle teema küsimuse mittemõistmisest on suht mõttetu poleemika siin tekkinud.Samas võin öelda,et seda käigupealt nii kerge hoomata polegi,kui eelarvamuslike postitustega kritiseerida.Huvitavam oleks siit leida olnud hoopis teistmoodi diskussiooni.

kaala
10.11.04, 15:21
minuarust võiks hoopis need suuremad läbustajad kuskile privaatfoorumisse lukutaha saata ja kui mõistus pärale tuleb vms, siis jälle tagasi kutsuda

omarmulla
10.11.04, 16:38
Algselt postitas rohelineKonn

tsenseerimise küsimustes kuulun ka mina martini parteisse.

aga nüüd sisulise vastuse juurde:

kui lüüakse KESKMISELT kolm väravat, siis oleme sunnitud vaatlema piisavalt suurt valimit. sest mitte ALATI ei lööda kolm väravat.
kui võistkonnad on võrdsed siis on oluliselt tõenäolisemad 2:1 skoorid, kui 3:0. seejuures üks väheseid kindlaid asju võrdsete võistkondade korral on see, et mõlema 2:1 võit on sana tõenäoline.

Väljendan võimaluse reaali 2:1 võiduks ka valemina:
P(real2:1)= 50%*[tõenäosus, et lüüakse 3 väravat]*[tõenäosus, et mäng lõpeb skooriga 2:1]

Näiteks P(real21)=50%*90%*95%
korrutage juba kodus ise, mina oma excelit teie peale ei raiska. igalj juhul ei ole vastus ei 50% ega ka 25%, vaid natukene alla 50%.

ps: selline läbu on muidugi rõve küll.
samas ei saanud ma jätta demonstreerimata, et suudan luua arutluskäike, mille mõismine paljudele keerulisevõitu on.

Selle asemel, et haliseda võiksite rohelineKonn`st eeskuju võtta ja diskuteerida teemal mis on etteantud, minu arust on huvitav vaadata kuidas inimesed jõuavad trastiliselt erinevate tulemuste juurde. Positiivne on see, et rohelineKonn pani oma arutluskäigu ka veel juurde. Mõttekäik annab asjale veel vürtsi juurde, sest tühipaljad protsendid ei näita arutleja mõttelendu! Igas tahes jõudu ;)

fitti
10.11.04, 16:51
on huvitav vaadata kuidas inimesed jõuavad trastiliselt erinevate tulemuste juurde.

dõeline broffesor

mikc
10.11.04, 17:40
Ning kasutajad, kes privaatfoorumi ukse taha jäävad ning kellest mõnel oleks potentsiaali saada asjalikuks postitajaks, kaovad, kuna 12 aastatste postitajate kontrollimatu sitt kasvab üle pea ja tarkade meeste diskussioone enam lugeda ei saa.
Tegelikult on niikuinii juba praegu igas teemas Karla show.

Jaan
12.11.04, 01:21
Algselt postitas peremees

Ning kasutajad, kes privaatfoorumi ukse taha jäävad ning kellest mõnel oleks potentsiaali saada asjalikuks postitajaks, kaovad, kuna 12 aastatste postitajate kontrollimatu sitt kasvab üle pea ja tarkade meeste diskussioone enam lugeda ei saa.
Tegelikult on niikuinii juba praegu igas teemas Karla show.

Jajah, näiteid esialgsetest risustajatest, tänastest tegijatest on mitmeid. Potentsiaali peitub sageli ka seal, kust seda oodatagi ei oska. Võtame või teatud postituse L\'pooli teemast. Tükk aega naersin, aga samas sai targemaks kah.

Yazid
23.11.04, 03:37
Algselt postitas 17

0% sest Real on pasa ja vahet pole, et nad võrdsed on, Barca võidab ikka 3-0;)

Revolutsiooniline :lahe:
Vastuolus igasugu teadaolevate teooriatega.Kuid samas leidis hiilgava kinnituse praktikas.:P Kui nii jätkad ,saad varsti \"Einstein of Soccer\" tiitli ;)
Ainult ma ei saa aru,miks sa oma ennustuses seda ei kasutanud :oih:

Barcelona - Real Madrid - 3:1; Eto\'o .