320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängude Top 10.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängude Top 10.

    1. GTA: San Andreas
    2. PES2
    3. PES3
    4. Final fantasy x
    5. Tony Hawks pro skater 2
    6. GTA 3
    7. Civilization 3
    8. GTA Vice City
    9. Tekken 3
    10 Driver 2

    00 Metal Gear Solid: Sons of Liberty - Parim stoori ever.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    #2
    Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

    Kui CM pole nimekirjas, siis pole ikka midagi teha...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

      Mina olen vana kooli mees, Transport Tycoon Deluxe, Crusader ja Paratrooper on üle prahi
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

        Algselt postitas Udupasun


        Mina olen vana kooli mees, Transport Tycoon Deluxe, Crusader ja Paratrooper on üle prahi
        Prince of Persia oli kunagi ilge hitt. Siis mingi tangiga mäng, mida sai kahekesi mängida ja üksteise baase rünnata. Lisaks üks autosimulatsioon, milles sai igast rakette ja lasereid ja värke muretseda, et siis võidusõidus esimeseks tulla. Seda viimast tahaks tänaseni uuesti üles leida.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

          Algselt postitas Martin
          Lisaks üks autosimulatsioon, milles sai igast rakette ja lasereid ja värke muretseda, et siis võidusõidus esimeseks tulla. Seda viimast tahaks tänaseni uuesti üles leida.
          Seda mõtled?

          Deathtrack
          Mul on liiv ja sul on savi.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

            Algselt postitas Udupasun


            Algselt postitas Martin
            Lisaks üks autosimulatsioon, milles sai igast rakette ja lasereid ja värke muretseda, et siis võidusõidus esimeseks tulla. Seda viimast tahaks tänaseni uuesti üles leida.
            Seda mõtled?

            Deathtrack
            Esimene hetk oli, et ... ei, see pole ikka see. Kuid siis jäin pilti uurima ja krt. äkki ongi. Kui kodus windooza taha saan, siis läheb kohe proovimiseks! Ja kui on! Oi, oi! Udupasun saab uut ja vana
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

              Algselt postitas Martin


              Kui CM pole nimekirjas, siis pole ikka midagi teha...
              sama siin, list algab CM-ga ja samaga ka lõppeb ja unustamatuid hetki pakkus veel ka telekamäng Goal 3 vms, kus panna sai banaani ja muid värgendusi. Tappa ei taha ja rallit ka ei sõida

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                Mingit listi ei viitsi teha aga kõige sümpaatsemad mängud minu jaoks on olnud/on siiani Soldier of Fortune singel player osa, Colin McRae rally seeria (kõige rohkem sai mängitud teist osa), Max payne, PES ps1-e peal ( ei tea mis osa täpselt) ning Soldier of Fortune 2 : Double Helix multiplayer osa, mida olen vaieldamatult kõige enam mänginud ja mängin ka edaspidi. Kindlasti jäi mõni hea mäng nimetamata.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                  SuperMario Bros mingil vanakooli telekamängul, millele sai kassette rakvere turult. Ribadeks ikka kohe!

                  siis, kui omal veel puutrit polnud: Stunts ja Summer ning Winter Olympics 386-l sõbra pool
                  Wolfenstein 3D, vist esimene mäng, mille läbi tegin.
                  FIFA 1998-2002, peale seda enam ei ole viitsinud
                  NFS kõik osad, eriti muidugi Porsche Unleashed
                  Mafia, rohke õlle saatel
                  CMR 2 - legendaarne. Soome ralli rokkis!
                  CM. Arusaadav.

                  midagi vist veel, aga kui meelde ei tule, pole seda järelikult väärt kah.

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                    CM-id
                    CMR 2
                    Half Life-ed
                    Driver
                    NFS-id ka

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                      Mis siin ikka:

                      CM\'id
                      mõned Fifad
                      Mafia
                      NFSU (ning ka teised)
                      FM on ka enamv seeditav!

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                        Cm on kindel nr. 1, just vana 01/02, sai kambaga tundidest jalga lastud, et võrgus omavahel pusida ja oli unetuid öid
                        Seejärel kõik fifa väljalasked alates 98, shooteritest on hingelähedased Mafia, Max Payne ja muidugi old-school Wolf3d ja Doom.
                        Läbi aegade olen kõige rohkem lõpuni teinud strateegiamängu Jagged Allience (kõik osad).

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                          Algselt postitas Martin


                          Kui CM pole nimekirjas, siis pole ikka midagi teha...
                          Noh ma pole seda isegi mitte proovinud. Nii et ärge mind sellekoha pealt hukka nüüd mõistke Peaks vist proovima kuna kõikidele paistab see hirmsasti meeldivat
                          Sellepärast ongi see teema hea et saab teada uusi/vanu mänge mis on head ja saab proovida. Ja paistab et ma olen enda listist kogemata välja jätnud Mafia see mäng oli/on ikka väga tegija.
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                            aastaid tagasi sai ikka heroes 2-te ja kolm 3-te mängitud ülikõvasti.ka fifasid (2003,2004,2005) on kõvasti mängitud, eriti öösel rekord on vist 15 tundi järjest.might and magic VI ja might and magic VIII sai läbi tehtud....sinna läks suvel palju magamata öid
                            ahjaa, kunagi ammu sa ka colin mc rae 1-te palju mängitud, rekordid tundusid igatahes küll ületamatud samuti olen ka colin mc rae 2-te mänginud üsna palju.teisi versioone veel mänginud ei ole
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Mängude Top 10.\'

                              Mina mängin Solitaire ja Minesweeperit. Mõlemad toredad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X